Kaip sukurti „WordPress“ svetainę

8 „WordPress“ sėkmės žingsniai

„WordPress“ yra jėga, kuria šiandien gyvena trečdalis svetainių. Tai’tai turinio valdymo sistema (CMS) – ir tuo pačiu galinga. Be to, tai’nemokamai!


Gera žinoti: „WordPress.org“ yra CMS sistema, o „WordPress.com“ – svetainių kūrėja. Sumišęs, ar ne’t tai! Peržiūrėkite mūsų straipsnį, kuriame paaiškinami pagrindiniai skirtumai, jei norite gauti daugiau informacijos. Šiame straipsnyje mes’Daugiausia dėmesio skirsite tinklalapio kūrimui naudodamiesi „WordPress.org“.

Norint nustatyti svetainę naudojant „WordPress.org“ reikia šiek tiek kantrybės, tačiau čia yra šis vadovas, kuris padės. Mes’mes sukaupėme savo patirtį ir žinias, kad gautume ką nors išsamų, tačiau lengvai sekamą. Laikykite jį patogiu ir jūs’Turėsite svetainę, kurią galėsite paleisti prieš tai sužinoję.

Leisti’s pasinerti tiesiai į vidų.

1

Gaukite domeno vardą

Pirma tu’Jums reikės nusipirkti domeno vardą. Tai yra interneto adresas, kurį žmonės naudos jums surasti – pavyzdžiui, mūsų domeno vardas yra svetainėbuilderexpert.com.

Domeno vardo pirkimas yra labai paprastas. Tiesiog eikite į domenų vardų registratorių (gerai žinomas yra Domain.com), tada ieškokite norimo adreso.

Geras domeno vardas turėtų būti kuo panašesnis į jūsų svetainės ar verslo pavadinimą. Tai turėtų būti prisiminimas ar net atspėjimas ir kiek įmanoma trumpesnis.

Kalbant apie geriausią domeno vardo plėtinį (t. Y. Šiek tiek jūsų domeno vardo pabaigoje), .com yra labiausiai paplitęs / populiariausias. Tai’tai saugus statymas, jei jis’yra prieinamas, ir variantas mes’d rekomenduoti.

Jei to nepadarysite, jūs’gavote keletą kitų gerų variantų:

 • .tinklas – prieinamas visiems, tačiau dažnai susijęs su technologijų kompanijomis
 • .org – prieinamas visiems, tačiau ypač populiarus tarp NVO ir labdaros organizacijų
 • .bendrai – prieinamas visiems, tačiau dažnai susijęs su pradedančiomis įmonėmis ar madingomis naujomis įmonėmis

Ir, žinoma, jei dirbate tik nacionaliniu lygiu, visada galite vykti su savo šalimi’domeno plėtinys, toks kaip .mus arba .co.uk. Naudotis gali tik JAV piliečiai ir subjektai .mus, tačiau kitos šalys dažnai yra lankstesnės.

Nors dauguma domenų kainuos mažiau nei 20 USD per metus, galite būti šokiruoti, kai pradinė kai kurių domenų kaina siekia kelis tūkstančius dolerių.. Kas duoda?

Tai yra aukščiausios klasės domenų vardai’ai sakyti, jie’vėl labai populiarus, nes jis’tikėjosi, kad jie’Į jūsų svetainę pritraukite daug žmonių. Tačiau po pradinių išlaidų jie atsinaujins įprastu kursu. Jei tu’Jei norite gauti daug srauto naudodami „Google“ paieškas, gali būti verta išplatinti aukščiausios klasės domeno vardą, jei jis atitinka jūsų verslą. Jei žmonės seka nuorodą į jūsų svetainę arba ji turi konkretų, mažiau trokštamą pavadinimą, tada ten’nėra prasmės leisti krūvius.

Iki šiol turėtumėte žinoti:

 • Kas yra interneto priegloba ir kodėl jums to reikia
 • Kurį prieglobos paslaugų teikėją norėtumėte naudoti (ar bent jau ten, kur galite pamatyti savo galimybes)
 • Kiek kainuos priegloba jūsų svetainei

2

Prisijunkite prie prieglobos paslaugų teikėjo

Dabar tu’Jei gavote adresą, turite išsinuomoti savo žemės sklypą: jį’Laikas surasti pagrindinį kompiuterį jūsų svetainei!

Gerai, kad taip’Tai nėra tobula analogija, tačiau tai yra esminis žingsnis kuriant jūsų svetainę. Neturėdami vietos savo svetainei – virtualiam interneto žemės sklypui – tiesiog laimėjote’negalėsite savo „WordPress“ svetainės pasiekti internete.

Turite įsitikinti, kad jūsų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas atitinka šiuos kriterijus:

 • PHP 7.2 ar naujesnė versija
 • „MySQL“ 5.6 ar naujesnė versija, ARBA „MariaDB“ 10.0 ar naujesnė versija
 • HTTPS palaikymas

Mūsų tyrimas nustatė, kad „Bluehost“ yra geriausias prieglobos paslaugų teikėjas’netgi rekomendavo pati „WordPress“! Galite sužinoti mūsų straipsnį apie geriausius „WordPress“ pagrindinius kompiuterius ir sužinoti, kodėl, o kuriuos kitus mes’d taip pat rekomenduoju. Jie visi, be abejo, atitinka minėtus kriterijus.

Nesvarbu, kurį hostingo teikėją pasirinksite, jūs’Turėsiu nuspręsti, ar pasirinkti bendrą, ar valdomą „WordPress“ prieglobą.

Su bendras „WordPress“ priegloba, jūs dalijatės serveriu ir visais jo ištekliais su kitomis svetainėmis. Tu’Dalykitės pralaidumo (srauto talpa) ir saugyklos vietos (jūsų interneto turiniui ir laikmenai). Bendras priegloba yra pigesnė ir geriausiai tinka mažesnėms svetainėms. „Bluehost“’Bendri prieglobos planai prasideda nuo 2,95 USD / mėn.

Tvarko „WordPress“ priegloba gali būti VPS arba specialiojo prieglobos forma, ir yra geriau didesnėms svetainėms, kurioms reikia daugiau išteklių. Kaip ir tu’tikiuosi, tai’Jis yra šiek tiek brangesnis. „Bluehost“’Valdomi „WordPress“ planai prasideda nuo 19,95 USD / mėn.

Patarimas: Pradėkite savo svetainę naudodamiesi bendrojo prieglobos planu, tada tiesiog atnaujinkite, kai padidės srautas ir peraugsite savo bendrą planą.

Čia’tai trumpa apžvalga, kaip veikia registracija į prieglobos paslaugų teikėją. Mes’mūsų pavyzdyje naudojote „Bluehost“, tačiau procesas yra gana panašus:

1. Pasirinkite planą

Eikite į „Bluehost“ pagrindinį puslapį ir iš. Pasirinkite bendrinamą, VPS arba specialųjį prieglobą ‘Hostingas’ išskleidžiamasis meniu.

Leisti’s manau’nusprendėme pradėti nuo bendro hostingo plano. Čia yra jūsų galimybės:

„bluehost“ pasidalino „WordPress“ kainodara

Mes’d. rekomenduoti pavasarį „Choice Plus“ planui pasinaudoti nemokamomis atsarginėmis kopijomis’Jei jūsų svetainė susidurs su sunkumais, būsite verta nė cento!

2. Susiekite savo domeno vardą

Tu’Tada būsite nukreiptas į ekraną, tokį kaip žemiau, kuriame galite įvesti savo domeno vardą:

Domeno susiejimas su „Bluehost“Pasirinkę „Bluehost“ planą, būsite paraginti prijungti savo domeno vardą

3. Nustatykite išsamią atsiskaitymo informaciją

Kartą jūs’susiejote savo domeno vardą, jūs’Turėsite sukurti sąskaitą ir užpildyti savo atsiskaitymo duomenis:

„Bluehost“ paskyros sukūrimasKai prijungsite savo domeną, turėsite nustatyti paskyrą

Šiuo metu jūs’Taip pat turėsite pasirinkti, kiek laiko norite prisijungti. Kaip ir galima tikėtis, užsiregistruoti metams ar daugiau bus pigiau, nei mokėti kiekvieną mėnesį. „Bluehost“ taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, todėl visada galite suteikti jai galimybę pereiti ir pakeisti, jei to reikia.

Taigi dabar jūs turite savo domeno vardą ir prieglobos planą’vėl pasiruošę įdiegti „WordPress“! Tai’Šiuo metu verta paminėti, kad jei tai viskas skamba šiek tiek techniškiau arba brangiau nei jūs’Tikiuosi, geresnis pasirinkimas gali būti svetainių kūrėjai. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite geriausių svetainių kūrėjų sąraše!

Iki šiol turėtumėte žinoti:

 • Kas yra interneto priegloba ir kodėl jums to reikia
 • Kurį prieglobos paslaugų teikėją norėtumėte naudoti (ar bent jau ten, kur galite pamatyti savo galimybes)
 • Kiek kainuos priegloba jūsų svetainei

3

Įdiekite „WordPress“

Dabar tu’Išleidai adminą iš kelio, tai’laikas tikram linksmumui pradėti – jis’laikas įdiegti!

Tai galite padaryti tiesiogiai per savo prieglobos informacijos suvestinę. Priklausomai nuo teikėjo, diegimas bus atliekamas vienu spustelėjimu arba rankiniu būdu:

Vieno paspaudimo „WordPress“ diegimas

Raktas’tokio vardo čia! Prieglobos paslaugų teikėjams, siūlantiems „WordPress“ diegimą vienu mygtuko paspaudimu, atsisiųsti „WordPress“ iš tikrųjų yra taip paprasta.

„Bluehost“ siūlo „WordPress“ diegimus vienu spustelėjimu. Peržiūrėkite mūsų straipsnį apie viską, kaip įdiegti „WordPress“ su „Bluehost“, kad būtų galima išsamiai suskirstyti. Dauguma prieglobos paslaugų teikėjų naudoja pramonės standartą ‘„cPanel“’ prietaisų skydelis, taigi net jei jūs’Jei ne „Bluehost“, procesas turėtų būti gana panašus.

Kaip rankiniu būdu įdiegti WordPress naudojantČia’yra žingsnis po žingsnio, kaip įdiegti „WordPress“ su „Bluehost“, santrauka

Neautomatinis „WordPress“ diegimas

Kaip jūs galite tikėtis, rankinis diegimas nėra toks paprastas (ar drįsime sakyti, kad įdomus) procesas. Iš esmės tai reiškia, kad pirmiausia reikia atsisiųsti „WordPress“ į kompiuterį, o tada iš naujo įkelti jį į savo prieglobos paslaugų teikėją.

Nereikia nė sakyti, kad rekomenduojame pasirinkti prieglobos paslaugų teikėją, kuris siūlo diegimą vienu spustelėjimu, kad be vargo diegtų. Jei to nepadarysite, peržiūrėkite šį išsamų vadovą, kaip rankiniu būdu įdiegti „WordPress“.

Iki šiol turėtumėte žinoti:

 • Kaip įdiegti „WordPress“ per savo prieglobos teikėją
 • Kaip įdiegti „WordPress“ rankiniu būdu, jei jūsų prieglobos paslaugų teikėjas to nepadarė’t pasiūlymas ‘vienu paspaudimu’ montavimas

4

Pasirinkite temą

Vienas iš „WordPress“ piešinių – jei tu’esate įsitikinęs kodu ar pasiruošęs mokytis – tai jūs’jūs turite daug neribotų galimybių tinkinti savo svetainę. Beje, kiekviena svetainė prasideda a tema.

Kas yra tema, girdime jūsų klausiant? Tai’s kaip a ‘šablonas’ jūsų svetainei; visiškai sukurtas svetainės pavyzdys, kurį galite užpildyti savo turiniu ir patobulinti savo skonį.

„WordPress“ ateina su savo temų rinkiniu. Tu gali ‘demonstracija’ kiekvienas surask tai, kas labiausiai tinka tavo svetainės tikslams ir įžvalgai. Norėdami įdiegti nemokamą „WordPress“ temą, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Prisijunkite prie „WordPress“ informacijos suvestinės.
 2. Užveskite pelės žymeklį ‘Išvaizda’, tada spustelėkite ‘Temos’. Tai pateks į temos informacijos suvestinę.
 3. Spustelėkite mygtuką virš temų, kuriame sakoma ‘Pridėti naują’, tada naršykite po temas ‘Teminiai’, ‘Populiarios’ arba naudokite paieškos juostą, kad ieškotumėte konkrečių pramonės šakų.
 4. Demonstruokite keletą temų, kad rastumėte jums patinkančią, tada paspauskite ‘Diegti’ pagal temą, kad atsisiųstumėte.
 5. Po poros minučių pasirodys mygtukas pagal pasakytą temą ‘Suaktyvinti’. Spustelėkite tai, ir tema bus jūsų!

„WordPress“ temų katalogasTik šešios iš daugybės nemokamų temų, kurias galite rasti tiesiogiai per „WordPress“. Pademonstruokite keletą, kad rastumėte geriausią jūsų svetainės trampliną.

Jei norite ką nors šiek tiek sudėtingesnio ir unikalesnio, galite nusipirkti temą iš patikimos trečiųjų šalių svetainės, tokios kaip „ThemeForest“. Tiesiog atminkite, kad per daug išgalvotų papildomų funkcijų gali pristabdyti jūsų svetainę, todėl eikite tik tai, ko jums reikia – mažiau yra daugiau!

Čia’Kaip įdiegti aukščiausios kokybės temą savo svetainėje:

 1. Atsisiųskite naujos temos .zip failą.
 2. Prisijunkite prie „WordPress“ informacijos suvestinės.
 3. Užveskite pelės žymeklį ‘Išvaizda’, tada spustelėkite ‘Temos’. Tai pateks į temos informacijos suvestinę.
 4. Spustelėkite mygtuką virš temų, kuriame sakoma ‘Pridėti naują’. Tai pateks į „WordPress“ temos prietaisų skydelį.
 5. Spustelėkite mėlyną mygtuką viršuje, kuriame sakoma ‘Įkelti temą’
 6. Tu’Tada būsite paraginti pasirinkti .zip failą iš savo kompiuterio. Pasirinkite naują temos failą.
 7. Tu’Tada pamatysite sėkmės pranešimą su nuoroda, kad suaktyvintumėte savo temą. Ir tai’ai, tu’vėl pasiruošęs eiti!

Aukščiausios kokybės temų kaina skiriasi, paprastai jos kainuoja nuo 10 USD iki 200 USD. Mes’Tarkime, kad vidurkis yra apie 55 USD, ir tai yra vienkartinės išlaidos.

Prisimeni, kaip mes sakėme, kad tema buvo tik jūsų svetainės istorijos pradžia? Tai’s, nes tu’pritaikėme jūsų svetainę beveik neribota apimtimi – redaguodami patį kodą ar įdiegdami papildinius, kuriuos mes’Apie tai išsamiau pakalbėsime šiek tiek vėliau.

Ir don’nesijaudinkite – nesvarbu, ar pasirenkate nemokamą, ar pavasarišką, bet visada galite pakeisti ją vėliau.

„WordPress“ yra nuolat atnaujinamas, todėl temas reikia atitinkamai atnaujinti. Bet kurios „WordPress“ sukurtos temos arba atsakingo kūrėjo sukurtos temos sukurs temos atnaujinimą prieš pradedant „WordPress“ naujinimą. Tu’Tada turėsite patys įdiegti naujinimą, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainė ir toliau suderinama su naująja „WordPress“ versija.

Iki šiol turėtumėte žinoti:

 • Įvairios pasirinktys, kai reikia pasirinkti temą
 • Kaip įdiegti nemokamą ir papildomą temas
 • Svarbu išlikti naujiems temoms

Sužinoti daugiau:

Kaip sukurti mobiliesiems pritaikytą svetainę – įsitikinkite, kad jūsų svetainė puikiai atrodo mobiliųjų įrenginių vartotojams, vadovaudamiesi šiuo išsamiu vadovu.

5

Pridėti turinį

Dabar tu’įdiegėte savo svajonių „WordPress“ temą’laikas pridėti savo turinį!

Kalbant apie pagrindinius rašytinio turinio tipus svetainėje, tai skirstoma į dvi pagrindines kategorijas:

1. Puslapiai

Puslapiai nekinta tuo, kad juos laimėjo’t nekeiskite, nebent juos redaguosite. “Apie mus’ puslapis yra pavyzdys, kurio dauguma svetainių turės. Daugelis temų rodys skirtingus naršymo juostos puslapius viršuje, arba galite pridėti ‘Puslapiai’ valdiklis, kad juos būtų galima išvardyti taip pat.

Norėdami pridėti naują puslapį, eikite į puslapius > Pridėti naują.

2. Žinutės

Tai įrašai, išvardyti chronologine tvarka pagrindiniame puslapyje arba tam skirtame sąraše ‘dienoraštis’ skyrius. Galite nustatyti įrašus kaip ‘lipnūs postai’ taigi jie lieka viršuje.

Norėdami pridėti naują įrašą, eikite į Pranešimai > Pridėti naują.

Gera žinoti: Turėkite omenyje, kad galite’t pridėti įrašų į tam tikrą puslapį. Jei norite grupuoti pranešimus kartu, jūs’Turėsite nustatyti kategoriją.

Kartą jūs’ve ‘pridėta’ puslapis ar įrašas, jūs’Prieš spustelėdami turėsite jį užpildyti savo turiniu ‘paskelbti’ kad jis gyventų svetainėje. Geriausias būdas yra bet kokio rašytinio turinio skyrius įtraukti į skirtingas dalis ‘Teksto blokai’. Tarp jų galite pridėti vaizdų ir vaizdo įrašų (vaizdo įrašai taip pat gali būti įterpti iš „YouTube“ ar panašių svetainių), taip pat vaizdų galerijas (kaip vaizdų karuselę arba kaip miniatiūrų pasirinkimą)..

Prieš pradėdami skelbti, būtinai peržiūrėkite įrašų juodraščius ar puslapius!

Iki šiol turėtumėte žinoti:

 • Skirtumas tarp puslapio ir įrašo ir to, kaip abu paskelbti savo svetainėje
 • Kaip pridėti vaizdų ir vaizdo įrašų

6

Tinkinkite savo svetainę

Kartą jūs’Jei pridėjote keletą puslapių ir įrašų, jūsų svetainė tikrai pradeda atrodyti kaip jūsų. Dabar tai’laikas žengti dar vieną žingsnį ir pradėti tinkinti savo svetainę, kad ji atitiktų jūsų turinio poreikius.

Žinoma, yra daugybė būdų tinkinti savo svetainę, tačiau mes’Čia daugiausia dėmesio bus skiriama keturiems pagrindiniams dalykams:

1. Pakeiskite svetainės pavadinimą ir žymėjimo eilutę

Kai nustatote savo svetainę, „WordPress“ automatiškai nustato jūsų svetainę’pavadinimas ‘Tiesiog dar viena „WordPress“ svetainė’ (šiek tiek grubus, mes žinome).

Bet tu’vėl ne ‘tik dar viena „WordPress“ svetainė’, todėl būtinai išvalykite tai!

 1. Prisijunkite prie „WordPress“ informacijos suvestinės.
 2. Eik į ‘Nustatymai’, tada ‘Generolas’
 3. Pridėkite savo svetainę’s ‘pavadinimas’ šalia ‘Svetainės pavadinimas’
 4. Šalia ‘„Tagline“’, pridėkite kelis žodžius, paaiškinančius apie jūsų svetainę
 5. Pataikė ‘Išsaugoti pakeitimus’

2. Pridėkite naršymo meniu

Tai tikrai svarbus žingsnis kuriant bet kurią svetainę. Galėjote turėti geriausią turinį pasaulyje, bet jis laimėjo’Tai reiškia daiktą, jei niekas jo neranda!

Daugelyje temų yra bent vienas meniu variantas, o sudėtingesnių temų gali būti kelios. Pridėti jį yra labai paprasta:

 1. Atspėjai! Prisijunkite prie „WordPress“ informacijos suvestinės.
 2. Užveskite pelės žymeklį ‘Išvaizda’, tada spustelėkite ‘Meniu’
 3. Pridėti meniu pavadinimą šalia ‘Meniu pavadinimas’, tada pasirinkite kuriuos puslapius’norėčiau pridėti iš sąrašo kairėje pusėje.
 4. Temose, turinčiose kelis meniu variantus, galite pamatyti keletą žymimųjų langelių variantų ‘Meniu nustatymai’ toks kaip ‘pirminis’, ‘vidurinis’ t. Geriausia kol kas pažymėti pagrindinį – visada galite tai pakeisti, jei norite’vėl nepatenkintas tiesiogine versija.
 5. Pataikė ‘Išsaugoti meniu’ kad savo naująjį meniu pateiktumėte tiesiogiai svetainėje!

3. Nustatykite pagrindinį puslapį

Kai kalbate apie jūsų pagrindinį puslapį, jūs’jūs turite dvi pagrindines parinktis: dinaminį puslapį, kuris atnaujinamas su visais naujausiais jūsų įrašais, arba statinį puslapį, kuriame išlaikomas tas pats turinys.

Bet kuriuo budu:

 1. Prisijunkite prie „WordPress“ informacijos suvestinės.
 2. Spustelėkite ‘Nustatymai’, tada eik į ‘Skaitymas’.
 3. Tu’būsiu nukeltas į ‘Skaitymo nustatymai’, iš kurių pirmasis yra ‘Pirmojo puslapio ekranai’.
 4. Pasirinkite vieną iš ‘Jūsų paskutiniai įrašai’ arba ‘Statiškas puslapis’.
 5. Pataikė ‘Išsaugoti pakeitimus’ kad jūsų pagrindinio puslapio pakeitimai būtų gyvi.

Jei pasirinksite ‘Jūsų paskutiniai įrašai’, taip pat galite pasirinkti naujausių tinklaraščio įrašų, rodomų puslapyje iškart, skaičių ir tai, ar norite rodyti visą tekstą, ar santrauką.

Jei pasirinksite ‘Statiškas puslapis’, tiesiog įsitikinkite, kad nustatėte puslapį pavadinimu ‘Dienoraštis’ (ar panašų), kuriame galima laikyti visus naujausius jūsų įrašus.

4. Pakeiskite komentarų nustatymus

„WordPress“ yra įmontuota komentarų funkcija, kuri automatiškai nustatoma į ‘apie’. Komentarai yra puikus būdas parodyti susižavėjimą ir sukurti bendruomenę svetainėje.

Tai sakė, komentarai don’t atitiktų kiekvienos svetainės toną. Ir net jei tu’jei norite, kad jie išliktų jūsų, labai rekomenduojame pridėti filtravimo veiksmą, kad jūs to nepadarytumėte’nesusigundykite šlamštu:

 1. Prisijunkite prie „WordPress“ informacijos suvestinės.
 2. Spustelėkite ‘Nustatymai’, tada eik į ‘Diskusija’.
 3. Mes’d rekomenduoti pasirinkti ‘Komentaras turi būti patvirtintas rankiniu būdu’. Tokiu būdu jūs galite pasirinkti, ar paskelbti komentarą, ar ne (nauji rodomi prietaisų skydelyje).
 4. Donas’t pamiršti paspausti ‘Išsaugoti pakeitimus’!

Jei norite gauti daugiau informacijos apie komentarus ir visus įmanomus parametrus, kuriuos galite pritaikyti, ten’Tai puikus „WordPress.org“ palaikymo puslapis, kurį mes’d rekomenduoti patikrinti.

Iki šiol turėtumėte žinoti:

 • Kaip pakeisti savo svetainės pavadinimą ir etiketę
 • Kaip pridėti naršymo meniu
 • Jūsų pagrindinio puslapio parinktys ir kaip nustatyti savo
 • Kaip priversti komentarus veikti jūsų svetainėje

7

Įdiekite papildinius

Mes’jau keletą kartų paminėjote juos, bet tegul’s kartą ir visiems laikams paaiškinti: kas yra įskiepis?

Papildinių diegimas yra būdas įdiegti funkcijas, kurių „WordPress“ neturi’t jau apima. Pagalvokite apie tokias programas kaip programos. Kaip ir programas, kai kurias jūs mokate už, o kai kurias galite gauti nemokamai. Kaip ir temos, visi „WordPress“ papildinių kataloge pateikiami papildiniai yra nemokami – jis’Jūs esate tik trečiosios šalys’Turėsite sumokėti už tai, kuris gali kainuoti nuo 40 USD iki 200 USD (kaip vienkartinis ar pasikartojantis mokestis).

„WordPress“ vartotojams yra prieinama daugiau nei 56 000 papildinių; pakankamai kiekvienai funkcijai, kurios jums gali prireikti, ir tada kai kurioms. Tačiau ne visi įskiepiai buvo sukurti lygūs!

Ir ką’Dar daugiau, turėdami per daug papildinių, jūsų svetainė sulėtės. Tai nusivils jūsų skaitytojus ir sugadins jūsų našumą „Google“’reitingą.

Kai kurie iš populiariausių „WordPress“ papildinių yra šie:

 1. Susisiekimo formą pateikė WP Forms – paprastas, bet efektyvus ‘trauk ir mesk’ formų kūrimo priemonės papildinys tinkinamoms formoms į savo svetainę pridėti.
 2. Mielių SEO – papildinys, padedantis optimizuoti jūsų turinį, kad jis gerai vertėtų paieškos sistemose.
 3. „WooCommerce“ – pridėkite savo svetainės el. Prekybos funkciją (t. Y. Galimybę parduoti produktus internetu).

Kiekvienas gali įkelti papildinį į „WordPress“ biblioteką, taigi jis’ai tikrai mišrus maišas. Pasirinkite prastą papildinį ir galite lažintis, kad jis laimėjo’prieš išleisdami naujas „WordPress“ versijas negaukite to svarbaus atnaujinimo.

Laimei, visi papildiniai turi vartotojo sukurtą žvaigždės įvertinimą ir apžvalgas. Mes’d. rekomenduoju naudoti tik papildinius, turinčius kelis šimtus atsisiuntimų ir turinčius teigiamų atsiliepimų. Ten’Skaičių saugumas, kaip sakoma!

„WordPress“ SEO papildiniaiČia yra SEO papildinių, kuriuos galima rasti naudojantis „WordPress“, pasirinkimas. Prieš įsipareigodami rekomenduojame peržvelgti įvertinimus ir apžvalgas.

Čia’Kaip pridėti papildinį prie savo svetainės:

 1. Prisijunkite prie „WordPress“ informacijos suvestinės.
 2. Eik į ‘Papildiniai’, tada ‘Pridėti naują’.
 3. Norėdami ieškoti konkrečių papildinių ar bendrosios jūsų funkcijos, naudokite paieškos juostą, esančią viršutinėje dešinėje pusėje’vėl ieškote.
 4. Kartą jūs’radote jums patinkantį garsą, peržiūrėkite jo apžvalgas ir įvertinimus, kad patikrintumėte, ar jis atrodo patikimas.
 5. Kartą jūs’vėl patenkintas savo pasirinkimu, paspauskite ‘Įdiegti dabar’ mygtuką.
 6. Kai „WordPress“ baigs atsisiųsti papildinį, jūs’gausite pranešimą apie užbaigimą ir būsite paraginti spustelėti ‘Suaktyvinti papildinį’.
 7. Tada eikite į nustatymus, kad sukonfigūruotumėte papildinį (kiekvienas iš jų turės skirtingą procesą).

Trečiųjų šalių papildinių įkėlimo procesas yra tas pats, kaip ir trečiųjų šalių temų įkėlimo procesas. Mes’d rekomenduoju jums pasižvalgyti į WordPress.org’Papildomos informacijos palaikymo vadovas.

Ir atsiminkite, visada stebėkite atnaujinimus ir nedelsdami juos įdiekite!

Iki šiol turėtumėte žinoti:

 • Kas yra įskiepis!
 • Kaip rūšiuoti gerus iš eskizinių
 • Vieni populiariausių įskiepių
 • Kaip įdiegti papildinius savo svetainėje

8

Atnaujinti, atnaujinti, atnaujinti!

Ir tai mus gražiai įtraukia į mūsų paskutinį skyrių!

Galėtumėte turėti jaukiausią „WordPress“ svetainę pasaulyje, bet – ir mes tikrai galime’t pakankamai pabrėžkite – jei to nepadarote’nelaikykite savo temos ir papildinių atnaujinimų viršuje, tada jis bus atnaujintas’Visi būsiu veltui!

Tikriausiai ne tik jūsų svetainė nustos tinkamai veikti, kai tik įvyks pagrindinis „WordPress“ naujinys’Taip pat liksite pažeidžiami įsilaužėlių ir virusų. Atnaujinti tikrai nereikia!

Norėdami sužinoti, ar nėra atnaujinimų:

 1. Prisijunkite prie „WordPress“ informacijos suvestinės.
 2. Eik į ‘Atnaujinimo parinktys’.
 3. Ieškokite atnaujinimų įvairiuose skirtukuose (papildiniai, temos ir tt) arba peržiūrėkite apžvalgą ‘Generolas’.

Iš čia, tai’Nesunku priimti kiekvieną atnaujinimą po vieną arba nustatyti juos atnaujinti automatiškai (visus arba atskirai)..

Be to, don’nepamiršk to’Turėsite atnaujinti savo domeną ir prieglobos sutartis, kai tik ateis laikas.

Iki šiol turėtumėte žinoti:

 • Atnaujinti papildinius ir temą yra tikrai svarbu!
 • Kaip įdiegti atnaujinimus rankiniu būdu arba pasirūpinti, kad tai būtų padaryta automatiškai

Kaip naudotis „WordPress“: Išvada

Ir tai’s apvyniojimas! Ačiū, kad prilipote prie mūsų.

Čia’Trumpas 8 mūsų „WordPress“ sėkmės žingsnių apibendrinimas:

Žingsnis trumpai 1. Gaukite domeno vardą 2. Prisijunkite prie prieglobos paslaugų teikėjo 3. Įdiekite „WordPress“ 4. Pasirinkite temą 5. Pridėti turinį 6. Tinkinkite savo svetainę 7. Įdiekite papildinius 8. Atnaujinkite, atnaujinkite, atnaujinkite!
Užsiregistruokite ir sumokėkite už domeno vardą. Pasirinkite ką nors paprasto ir įsimenamo, geriausia – po jo ‘.com’.
Prisiregistruokite prie prieglobos paslaugų teikėjo, kad užtikrintumėte savo internetinės žemės lopinėlį. Apsvarstykite galimybę pasirinkti „WordPress“ prieglobos ekspertus „Bluehost“ ir pradėkite nuo bendro arba pigesnio VPS prieglobos plano, kol jūsų svetainė atsidurs koja kojon..
Įdiekite „WordPress“ per savo prieglobos teikėją vienu spustelėjimu (jei palaikoma) arba rankiniu būdu, jei ne.
Linksmybės prasideda! Pasirinkite temą, kuri bus jūsų svetainės tramplinas’dizainas. Naršykite siūlomus nemokamus per „WordPress“ arba nusipirkite ką nors unikalesnio iš patikimos trečiųjų šalių svetainės.
Pridėkite savo svetainės puslapių, įrašų ir vaizdų, kad jis taptų jūsų pačių.
Imkitės greito namų tvarkymo, kad įsitikintumėte, jog viskas yra tinkama ir jūsų svetainė sukurta sėkmingai.
Pakelkite savo svetainę į kitą lygį naudodami papildinius, kad galėtumėte pridėti papildomų savo svetainės funkcijų ir padėti spręsti tokius dalykus kaip SEO ir šlamšto filtravimas.
Stebėkite prietaisų skydelio atnaujinimų skyrių ir priimkite naujinius, kai tik jie bus prieinami. Apsvarstykite galimybę automatizuoti ir kai kuriuos (arba visus) iš jų.

Ir atminkite, jei visa tai atrodo per daug kaip sunkus darbas, tu’gavote kitą variantą: svetainių kūrėjai! Jie’Jūs turite domenus, prieglobą, temas ir programas – visa tai susideda į vieną patogų mėnesinį mokestį – ir ja lengva naudotis kiekvienam. Be to, dauguma siūlo nemokamus bandymus! Peržiūrėkite mūsų internetinių svetainių kūrėjų palyginimo lentelę ir sužinokite, ar jie gali būti jums tinkamas pasirinkimas.

Ar sukūrėte „WordPress“ svetainę? Turite svarbiausių patarimų, kuriais norite pasidalyti? Praneškite mums komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map