Kaip užsidirbti pinigų „WordPress“

Parodyti 7 geriausi pinigų uždirbimo metodai naudojant „WordPress“

kaip užsidirbti pinigų WordPress


„WordPress“ yra atvirojo kodo platforma’nemokamai naudotis visiems. Tai’Tai idealiai tinka kurti unikalias svetaines, juo naudojasi milijonai, tačiau naudodamiesi „WordPress“ galite padaryti ne tik naudą. Jūs taip pat galite užsidirbti pinigų.

Mes’ketinu atskleisti geriausius pinigų uždirbimo būdus iš savo „WordPress“ svetainės.

Donas’nesijaudink – tu ne’Turi būti programuotojas, kūrėjas ar net „WordPress“ užgaidos, kad galėtų ką nors susigrąžinti. Bet jūs turite žaisti pagal savo stipriąsias puses. Ieškokite strategijų, kurios grindžiamos jūsų turimais įgūdžiais ar įgūdžiais’vėl nori augti.

Su 34% interneto naudojasi „WordPress“, konkurencija yra arši, ir jūs turite išsiskirti iš minios!

Šiame vadove mes’Aptarsite geriausius „WordPress“ pajamų gavimo būdus ir paaiškinsite, kaip galite pradėti.

Laikas ir pinigai nelaukia nieko, taigi leisti’s pasinerti.

Tolimesnė informacija

 • Ar jūs skaitote tai prieš kurdami „WordPress“ svetainę? Kartą jūs’baigėte, grįžkite ir perskaitykite mūsų patogų vadovą Kaip sukurti „WordPress“ svetainę.
 • Įsitikinkite, kad jūsų „WordPress“ svetainė yra geriausia, kokia ji gali būti – pažvelkite į mūsų svetainę 15 „WordPress“ patarimų ir pažiūrėkite, kiek galite apsilankyti!

1

Elektroninė prekyba

Tinka: visiems pradedantiesiems

Mes’Pradėsiu nuo akivaizdžiausios strategijos: elektroninė prekyba. Naudodamiesi papildiniu, „WordPress“ svetainę galite paversti savo internetine parduotuve. Tai reiškia, kad galite pradėti produktų sąrašą, vykdyti pardavimus ir priimti mokėjimus.

Papildinys, kurį labiausiai rekomenduojame, yra „WooCommerce“. Tai yra galingas (ir nemokamas) el. Prekybos papildinys, sklandžiai integruojamas į „WordPress“ ir suteikiantis visišką kūrybinę savo parduotuvės kontrolę. Tu gali parduoti bet ką, nuo fizinių ir skaitmeninių gaminių iki susitikimų ir paslaugų.

kaip užsidirbti pinigų „WordPress“ internetinėje parduotuvėje„WooCommerce“ yra pati populiariausia ir labiausiai tinkanti elektroninės prekybos platforma.

Nesvarbu, ar megziate kojines, ar parduodate „vintage punk merch“, ar mokote jogos, „WooCommerce“ leis jums reklamuoti savo verslą ir susisiekti su klientais. Ir, žinoma, tai’leisiu tau gauti mokėjimus per „WordPress“ parduotuvę.

Tai’Nesunku sukonfigūruoti internetinę parduotuvę naudojant „WordPress“, Bet tai’tai ne naktinis darbas. Visų pirma, jūs turite rasti prieglobą, įdiegti „WordPress“ ir gauti savo svetainės pagrindus. Tada turite įdiegti el. Prekybos papildinį (pvz., „WooCommerce“).

Kartą jūs’Įdiegę ir suaktyvinę el. prekybos papildinį, galite pradėti kurti savo internetinę parduotuvę. Pridėkite produktų, suprojektuokite savo parduotuvę, nustatykite pristatymą, prijunkite saugaus mokėjimo parinktis… jūs gaunate idėją.

„WooCommerce“ yra populiariausia el. Prekybos platforma internete, tai reiškia, kad jūs’d būti įtrauktas į kai kurių gana sėkmingų parduotuvių gretas. Tik vienas iš pavyzdžių yra juvelyrinių dirbinių parduotuvė „Tiny Tags“, kuri gamina gaminius pagal užsakymą mamoms.

„WooCommerce“ gerai dirbo šiam verslui, nes remiasi lanksčiais, individualiais užsakymais.

mažos etiketės internetinėje parduotuvėje pavyzdys„Tiny tags“ pradėjo veikti kaip mažas verslas, tačiau greitai išaugo internete naudodamiesi „WooCommerce“.

Kaip jūs galite atspėti, tai nėra’t a “greitai praturtėti” strategija. Tu’iš naujo pradėti savo verslą, o tam pradėti reikia daug laiko, aistros ir paprastai šiek tiek investicijų.

Trumpai tariant:

 • Kas tai? „WordPress“ el. Prekybos papildinio naudojimas kuriant savo internetinę parduotuvę ir parduodant produktus, paslaugas ar susitikimus.
 • Kas gali tai padaryti? Bet kas! Nors tu’Turėsi būti laimingas kurdamas ir vykdydamas elektroninės prekybos verslą, gabendamas užsakymus, parduodamas savo produktus, tvarkydamas savo atsargas ir kt.
 • Kaip pradėti: Mes labai rekomenduojame įdiegti „WooCommerce“ papildinį, kad sukurtumėte savo parduotuvę, tada pagalvokite, kokias prekes ar paslaugas galėtumėte pasiūlyti. Tai’Geriausia rasti nišą ir atlikti tam tikrus rinkos tyrimus prieš pradedant projektą.

Tolimesnė informacija

 • Ar turite puikią verslo idėją? Perskaitykite mūsų vadovą Kaip sukurti „WordPress“ el. Prekybos svetainę pradėti.
 • „WooCommerce“ ne tau? Nėra didžiųjų – peržiūrėkite mūsų sąrašą 5 geriausios „WooCommerce“ alternatyvos vietoj to.
 • Pirmasis žingsnis kuriant bet kurią sėkmingą „WordPress“ svetainę yra prieglobos radimas – žiūrėkite mūsų Žiniatinklio prieglobos palyginimo lentelė geriausiems 2019 m.

2

Reklama

Tinka: visiems pradedantiesiems

Paprasčiausias būdas užsidirbti pinigų iš bet kurios „WordPress“ svetainės yra skelbimų rodymas jūsų svetainėje.

Tai padaryti yra labai paprasta – galite ir toliau naudotis savo „WordPress“ svetaine, kad ir kaip jums patinka, o jūsų skelbimai ten sėdės ir uždirbs gražius pinigus. Iš jūsų pusės reikia labai mažai pastangų!

wikihow skelbimo talpinimo pavyzdysČia’skelbimo talpinimo tinklalapyje „WikiHow“ pavyzdys. Kiekvieną kartą, kai kas nors spustelės vieną iš šių skelbimų, svetainė uždirbs šiek tiek pinigų.

Tu’Rasite, kad dauguma skelbimų veiktų mokėti už paspaudimą (arba PPC), tai reiškia, kad jums mokama kiekvieną kartą, kai kas nors spustelėja vieną iš jūsų skelbimų. Vienintelė kliūtis yra ta, kad jūs laimėjote’t gausite daug pinigų už paspaudimą – tu’Paprastai už kiekvieną gausite mažiau nei 1 USD.

Vis dėlto tai’geriau nei nieko, o kai kurie reklamuotojai moka daugiau nei kiti. Taigi, kaip jūs galite pradėti naudotis šia kuklia pinigų uždirbimo schema?

Lengviausias būdas yra naudoti „Google AdSense“, kuriame jūsų svetainėje pateikiami atitinkami skelbimai. Jums tereikia nukopijuoti kodą į savo svetainę, kurioje norite rodyti skelbimus. Taip, tikrai taip lengva!

„Google AdSense“ yra puiki galimybė visiems „WordPress“ naujokams, kurie vis dar tobulina savo įgūdžius, didina auditoriją ar tiesiog randa koją..

kaip užsidirbti pinigų WordPress google adsense„Google AdSense“ yra paprastas būdas talpinti susijusius skelbimus į savo „WordPress“ svetainę, nereikia jokių kraujo, prakaito ar techninių įgūdžių. Svarbiausias patarimas! Jums gali kilti pagunda į savo svetainę įkelti kuo daugiau skelbimų, kad padidintumėte savo pajamas. Donas’t tai padaryti. Netvarkinga, netvarkinga ir reklaminė svetainė yra didžiausias lankytojų pasirinkimas – vietoj to būkite taktiškas, apgalvotas ir minimalus naudodamiesi savo skelbimų vietomis..

Tiesiog galva į viršų – reklamos nėra’nebus didžiulis pajamų šaltinis, todėl būkite realistiškas, atsižvelgiant į jūsų lūkesčius.

Trumpai tariant:

 • Kas tai? Skelbimų rodymas „WordPress“ svetainėje. Kai žmonės spustelėja tuos skelbimus, jūs gaunate nedidelę pinigų sumą.
 • Kas gali tai padaryti? Bet kas! Jums tereikia prisiregistruoti prie „Google AdSense“ ir pridėti šiek tiek kodo į savo svetainę. Arba galite susisiekti tiesiogiai su reklamuotojais, jei to nepadarote’nepamiršti papildomo darbo.
 • Kaip pradėti: Nuspręskite, kiek skelbimų norite savo svetainėje. Prisijunkite prie „Google AdSense“ ir nukopijuokite kodą į savo svetainę, kad galėtumėte rodyti skelbimus.

3

Partnerių marketingas

Tinka: tinklaraštininkams

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės mėgsta „WordPress“, yra ta, kad ji’s, kad puikiai tinka tinklaraščiams. Jei tu’jūs aistringai rašėte, jūs’Malonu išgirsti, kad yra daugybė būdų, kaip užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio.

Vienas iš populiariausių būdų užsidirbti pinigų iš savo „WordPress“ tinklaraščio yra Partnerių marketingas.

Kas čia? Na, tai’s kur įmonės moka jums už tai, kad suteikėte jiems naujų klientų. Leisti’Sakote, kad dienoraštyje rašote apie madą ir grožį, ir susiejate nuorodą į produktą, kurį daug naudojate. Su partnerių rinkodara jūs’Gausite užmokestį kiekvieną kartą, kai vienas iš jūsų skaitytojų nusipirks vieną iš tų produktų!

Galite mokėti ir kiekvieną kartą, kai kas nors spustelėja vieną iš jūsų nuorodų (tai vadinama mokestis už paspaudimą, arba MUP) arba kiekvieną kartą, kai kas nors naudojasi jūsų nuoroda, kad iš tikrųjų nusipirktų ar užsiregistruotų jūsų įmonėje’vėl reklamuoja (žinomas kaip kaina už įsigijimą, arba CPA).

Paprastai, kaina už įsigijimą uždirba daugiau pinigų, nes įmonė gauna geresnį rezultatą! Tai’Taip pat šiek tiek etiškiau, nes uždirbate pinigus tik tuo atveju, jei jūsų skaitytojas yra patenkintas, o tai yra malonu.

Bet kaip įmonė žino, kiek žmonių pasirašė iš mano tinklaraščio? Tai’s kur unikalūs partnerių saitai atvykite. Jums reikia filialų nuorodų, kad įmonė galėtų sekti, kurie klientai atėjo iš jūsų svetainės.

Partnerių nuorodos atrodo kaip įprastos žiniatinklio nuorodos, tačiau, atrodytų, atsitiktinis skaičių ir raidžių pasirinkimas, pritvirtintas iki galo. Šis specialus kodas leidžia įmonei tiksliai pamatyti, kiek verslo jos turi’iš naujo naudojate unikalias nuorodas, kad jums būtų mokama tiksliai.

Galite susikurti sąskaitą tiesiogiai toje įmonėje, kurioje esate’būsiu reklamuojamas, ir jie’pateiksime šias nuorodas. Arba susisiekite tiesiogiai su įmone, arba apsižvalgykite jų svetainėje, norėdami sužinoti, ar jie neturi partnerių programos. Pavyzdžiui, „Amazon“’jūsų svetainė, jūs’Rasite savo po “Uždirbkite pinigų su mumis” Meniu.

kaip užsidirbti pinigų iš„amazon“ filialo rinkodaros schema„Amazon“ turi partnerių programą, kurioje jūs pasirenkate, kuriuos produktus norite reklamuoti, ir uždirbkite pinigų pirkdami skaitytojus.

Ši parinktis geriausia tiems, kurie jau turi tinklaraštį. Donas’Nebandykite pradėti savo dukterinės įmonės rinkodaros kampanijos ir tuo pačiu metu kurkite tinklaraštį. Norint, kad filialų rinkodara būtų sėkminga, reikia nišos ir auditorijos.

Jei jau turite tinklaraštį, dabar’laikas mąstyti apie tai, kokius produktus ar įmones galėtumėte reklamuoti. Kad ir ką pasirinksite, taip ir turi būti aktualus ir naudingas jūsų skaitytojams. Jei rašote apie gyvūnus, pavyzdžiui, don’nepradėkite reklamuoti Calvin Klein vien todėl, kad gausite gerą išmoką.

Jūsų skaitytojai laimėjo’t su tuo susitaikyti!

Tai’ai taip pat svarbu būk sąžiningas su savo skaitytojais. Leisk jiems žinoti, kaip tu’vėl užsidirbti pinigų ir būti aišku, kad jis laimėjo’jiems nekainuosite jokio papildomo mokesčio ar neturėsite įtakos jūsų atsiliepimų sąžiningumui. Pvz., Mes naudojame filialų nuorodas čia, svetainėje „Builder Expert“, ir jūs galite perskaityti viską apie tai mūsų informacijos atskleidimo puslapyje.

Filialo rinkodaros esmė yra skaidri, sąžininga ir visada svarbiausia – jūsų skaitytojai.

Trumpai tariant:

 • Kas tai? Naudodami unikalias filialų nuorodas savo tinklaraštyje, kur skaitytojai gali apsilankyti ir nusipirkti ar pasirašyti produktą. Tada ta įmonė moka jums pinigus kiekvieną kartą, kai kas nors pasinaudoja jūsų nuoroda savo produktui nusipirkti!
 • Kas gali tai padaryti? Bet kas! Tu ne’Nereikia jokių techninių įgūdžių, kad atsikratytumėte filialo rinkodaros. Tai’Prieš išbandydami filialų rinkodarą, pirmiausia turite sukurti savo tinklaraštį, išplėsti savo auditoriją ir išplėsti savo nišą.
 • Kaip pradėti: Pagalvokite apie jūsų kuriamą turinį ir tai, kas jūsų skaitytojams būtų tinkama ir naudinga. Įsitikinkite, kad visi jūsų pasirinkti produktai yra geros kokybės, ir tada užmegzkite ryšį su viena ar keliomis įmonėmis!

Tolimesnė informacija

 • Partnerių marketingas gerai veikia tinklaraštininkus. Mūsų patogus vadovas Kaip paleisti „WordPress“ tinklaraštį leidžia lengvai susikurti savo tinklaraštį atliekant 10 paprastų žingsnių.

4

Išskirtinis turinys

Tinka: nusistovėjusiems „WordPress“ vartotojams

Ar tikrai žinai savo daiktus? Ar žmonės mokės išgirsti, ką tu turi pasakyti? Jei taip, galėtumėte sėdėti ant aukso kasyklos!

Yra keletas skirtingų būdų, kaip sukurti išskirtinį turinį lankytojams. Prieš tai darydami, vis dėlto’Verta tai pabrėžti jūs turėtumėte turėti įsteigtą svetainę, ir kompetencijos sritis, prieš išbandydami kurią nors iš šių strategijų.

Svarbiausias patarimas! Žmonės mėgsta juos žinoti’vis labiau vertinate savo pinigus, todėl turi būti akivaizdu, kodėl būtent jūs’pakartotinis siūlymas yra jūsų vertos kainos’vėl klausia.

Aukščiausios kokybės turinys

Nesvarbu’profesionalios nuotraukos, išskirtiniai straipsniai, tiriamieji darbai ar net muzika ir filmai, „premium“ turinys yra dalykas, už kurį jūsų lankytojai nori mokėti, kad jie galėtų pasiekti.

Kad tai pavyktų, lankytojai turi būti tikri dėl jūsų produkto ar turinio. Mes rekomenduojame nemokamai pasiūlyti keletą daiktų, kad žmonės suprastų, ko tikėtis iš jūsų aukščiausios kokybės turinio. Tokiu būdu jie’Aš mielai atiduosiu sunkiai uždirbtus pinigus už bet ką’vėl siūlo.

Svarbiausias patarimas! Tu gali naudoti socialinis įrodymas skatinti žmones pasirašyti. Socialiniu įrodymu galite parodyti žmonėms, kiek kitų žmonių jau yra prisiregistravę prie jūsų turinio, jam patiko, bendrino ar naudos.

Narystė ir prenumeratos

Kitas būdas užsidirbti pinigų iš savo „WordPress“ svetainės yra sukurkite narystę, atrakinančią papildomą turinį, išskirtinius jūsų svetainės puslapius ar net specialias nuolaidas, jei jums’vėl veikia internetinė parduotuvė.

Alternatyva yra priversti žmones užsiprenumeruoti į savo svetainę. Prenumeratos šiek tiek skiriasi nuo narystės – nors prenumeratos lankytojams suteikia prieigą prie jūsų svetainės ir visų jos išteklių, narystė suteikia papildomą išskirtinio turinio lygį..

Prenumeratos dažniausiai veikia internetiniuose žurnaluose arba svetainėse, siūlančiose tam tikras paslaugas. Atminkite, kad žmonės turi būti skatinami pasirašyti ir mokėti pinigus!

Niujorko prenumeratos pranešimasNiujorkas užsiprenumeruoja raginimą veiktiužsidirbti pinigų už „WordPress“ prenumeratą„New Yorker“ yra klasikinis prenumeratos svetainės pavyzdys. Gaunate tris nemokamus straipsnius per mėnesį, tada turite užsiprenumeruoti, kad galėtumėte toliau skaityti. Svarbiausias patarimas! Galite derinti šią strategiją su aukščiausios kokybės turinio kūrimu, kurdami skirtingą “lygiai” priklausomai nuo to, kiek ir kaip dažnai žmonės nori mokėti.

Aukos

Jei ne’Norite būti nepriekaištingas reikalaudami žmonių mokėti už prieigą prie jūsų svetainės, vietoj to galite paprašyti aukų. Taip išgyvena tokios svetainės kaip Wikipedia – žmonės gali nemokamai mėgautis jūsų turiniu, tačiau jie gali paaukoti pinigų, kad jūsų svetainė veiktų toliau.

Tai yra mažiau patikimas būdas užsidirbti pinigų iš savo „WordPress“ svetainės, taigi ji gali būti verta derinimas su kita strategija, pvz., skelbimų rodymas jūsų svetainėje.

Trumpai tariant:

 • Kas tai? Kurti turinį, už kurį žmonės nori mokėti.
 • Kas gali tai padaryti? Kiekvienas, jei tik turite žinių ar įgūdžių, kad galėtumėte už savo turinį mokėti. Tu’Greičiausiai jums taip pat reikės įsteigtos svetainės, nes žmonės norės jus žinoti’vėl patikimas.
 • Kaip pradėti: Pirmiausia nurodykite savo kompetencijos sritį. Kokias žinias ar įgūdžius turite, kurie galėtų būti naudingi kitiems? Gaukite rašyti! Taip pat galite pasižvalgyti į savo svetainę ir nuspręsti, ar yra kokių puslapių, į kuriuos galėtumėte patekti “išskirtinis” sritis nariams, tada pridėkite naujos, specializuotos medžiagos. Norėdami pridėti prenumeratų, narystės ar priimti aukas, turėsite įdiegti papildinius.

5

Internetiniai kursai

Tinka: visiems, turintiems specialių žinių

Jei tu’kada nors buvai įstrigęs, kaip ką nors padaryti, tikėtina, kad esi’kreipėtės pagalbos į „Google“. Tai’greitai, tai’naudinga, ir tai’nemokamai. O kas, jei turite daugiau nei vieną svarbų klausimą?

Internetiniai kursai yra populiarus būdas išmokti naujų dalykų – iš tikrųjų tikimasi, kad pasaulinė mokymosi internetu rinka iki 2022 m. Pasieks daugiau nei 240 milijardų USD’Tai tikrai kažkas, ką galima būtų kuo geriau išnaudoti!

užsidirbti pinigų iš internetinių kursų, lynda com pavyzdysLynda.com yra populiari svetainė, kurioje žmonės moka abonentinį mokestį už prieigą prie įvairių internetinių kursų.

Žinoma, jūs’Turėsiu žinoti nemažą sumą ta tema’mokyti iš naujo, tačiau dalykų, kuriuos galite aprėpti, spektras yra begalinis. Rašymas, rinkodara, technologijos, maisto gaminimas, muzika, naminių gyvūnėlių auginimas; sąrašas tęsiasi ir toliau.

Geros naujienos yra, tu ne’t turi būti ekspertas – Jūs tiesiog turite pakankamai žinoti, kad sudarytumėte geros kokybės kursą, kuris žmonėms bus naudingas.

Vienintelis trūkumas yra, tu laimėjai’t, kad per naktį nepadarytumėte megabucks. Tu’Reikės šiek tiek kantrybės planuojant, sudėjus savo kursą ir visa tai sukuriant savo „WordPress“ svetainėje.

Jei tu’vėl esate „WordPress“ pradedantysis, don’nesijaudink! Yra puikių papildinių, tokių kaip „LearnPress“, kuriuos galite naudoti sukurkite internetinę kursų svetainę, nereikalaudami kodavimo įgūdžių. Tai reiškia, kad jūs galite pasidalyti savo išmintimi, patobulinti savo „WordPress“ įgūdžius ir užsidirbti pinigų, ir jums patiems nereikia technikos meistriškumo kurso.!

Tu’Taip pat turėsiu reklamuoti savo kursą, taigi’verta įdiegti ir kitus „WordPress“ papildinius. Pvz., Pagalvokite apie atsiliepimų pridėjimą arba informacinių biuletenių su patarimais apie dovanėles siuntimą, kad pritrauktumėte klientus.

Trumpai tariant:

 • Kas tai? Sukurti internetinį kursą savo „WordPress“ svetainėje, kuriame žmonės mokės už dalyvavimą.
 • Kas gali tai padaryti? Bet kas – yra įskiepių, kurie jums padės, todėl jūs to neneškite’nereikia jokių intelektualių technologijų įgūdžių. Tačiau jums reikės dalyko, kurį mokote pasitikėti savimi.
 • Kaip pradėti: Visų pirma, susiraskite savo nišą! Kokius įgūdžius, mokymą ar žinias turite, kad galėtumėte pasidalinti su kitais? Nubraižykite kurso struktūrą ir struktūrą, tada įdiekite papildinį, pvz., „LearnPress“, ir pradėkite kurti.

6

Statybiniai papildiniai

Tinka: kūrėjams ir „WordPress“ žvilgsniams

Ar žinote savo kelią aplink PHP? Ar žinote, ką turime omenyje valdymo sistemų versijas? Jei šie dalykai ne’Jei jūs nubrėžtumėte visą blanką, tada galėtumėte pabandykite sukurti savo papildinį.

Tu ne’neprivalote būti ekspertas, tačiau jums reikės bent jau pagrindinio supratimo. Jei jums reikia patobulinti šiuos įgūdžius, labai rekomenduojame lankyti internetinius kursus ir šiek tiek įgyti patirties prieš bandant šią strategiją!

Tiesiog nuotrauką: tu’dar kartą naršydami „WordPress“ papildinių katalogą, nes jis’Tai nuostabi vieta, kurioje galite rasti įvairiausių funkcijų, kurias galite įtraukti į savo svetainę.

Tačiau šiandien jūs tiesiog galite’t rasti daiktą, kurį jūs’vėl ieškote. Tiesą sakant, jūs galite’t niekur nerandate. Gal šimtai kitų žmonių ieško to paties ir ateina tuščiomis rankomis.

Tai ką darai? Jūs nuspręsite patys sukurti papildinį. Ir tada parduokite, kad kiti galėtų džiaugtis jūsų kūryba (ir taip jūs galite gauti naudos iš savo sunkaus darbo!)

Svarbiausias patarimas! Jei ne’Jei norite sukurti papildinius, tą pačią strategiją galite pritaikyti kurdami „WordPress“ temas. Jūs netgi galite kurti ir parduoti ir temas, ir papildinius’dažnai parduodami kartu.

Tai’Šiek tiek per daug sudėtinga, kad patektų į visą procesą čia, bet pirmas žingsnis yra sukurti savo įskiepių aplanką aplanke / wp-content / plugins. Tokiu būdu jūsų papildinys pasirodys skydelyje „Informacijos suvestinės papildiniai“. Ten’Tai daug daugiau, kas seka, ir dažniausiai tai susiję su kodavimu.

Kartą jūs’sukūrę ir išbandę savo naująjį įskiepį, galite jį paskelbti viešai ir parduoti kitiems žmonėms.

Geriausias būdas tai padaryti yra naudoti „WordPress“ svetainę ir tokios el. Prekybos papildinį kaip „WooCommerce“. Sukurkite internetinę parduotuvę, kurioje galite išvardyti savo papildinius ir juos parduoti – net kurdami naujus papildinius ir tobulindami savo įgūdžius, netgi galite sudaryti aplanką.

Jei tu’Jei nesijaučiate apie savo internetinės parduotuvės kūrimą, galite įrašykite savo papildinį į prekyvietę, tokias kaip „ThemeForest“ arba „CodeCanyon“. Šio metodo pranašumas yra tas, kad jūs don’nereikia nerimauti dėl papildinio pristatymo klientui, nors neigiama yra tai, kad šios platformos sumažins jūsų pardavimus!

Trumpai tariant:

 • Kas tai? Kurkite naujus papildinius (ir net temas), kad galėtumėte parduoti kitiems „WordPress“ vartotojams. Jūs netgi galite naudoti savo „WordPress“ svetainę norėdami parduoti jūsų sukurtus papildinius.
 • Kas gali tai padaryti? Pasitikintys programuotojai ir kūrėjai. Tu ne’Nereikia būti pagrindiniu technologijų atstovu, tačiau jums reikės bent jau šiek tiek kodavimo patirties.
 • Kaip pradėti: Jei jums reikia kvalifikacijos tobulinimo įgūdžių arba tiesiog norite pradėti mokytis, rekomenduojame lankyti kursą. Atkreipkite dėmesį į nišą, kurioje, jūsų manymu, naujas papildinys būtų gerai parduodamas. Tada pradėkite kurti savo papildinį!

7

„WordPress“ svetainių kūrimas klientams

Tinka: kūrėjams ir „WordPress“ žvilgsniams

„WordPress“ gali būti sudėtinga platforma, kurioje galima susitvarkyti, ir dažnai žmonės kreipsis į kūrėjus, kad sukurtų jiems savo svetainę. Ar kada nors galvojai apie savo „WordPress“ įgūdžių siūlymą kitiems?

Tapkite „WordPress“ programuotoju, o „WordPress“ galite naudoti kurdami svetaines klientams, kurie jums moka už jūsų paslaugas.

Deja, ši strategija tinkama tik „WordPress“ senbuviams, turintiems patirties ir kodavimo, įklijuotų į jų diržus kaip ginklų šautuvus. Anksčiau turite būti sukūrę svetaines, įsitikinkite savo techniniais įgūdžiais, atkreipkite dėmesį į dizainą, žinokite apie saugumo problemas ir sugebėkite laikytis nustatytų terminų – palaikykite ryšį su klientais!

Jei turite tai, ko jums reikia, pirmiausia turite sukurti savo „WordPress“ svetainę skatinti savo įgūdžius ir pritraukti klientų. Įtraukite visus jūsų atsiliepimus, svetainių pavyzdžius’jau sukurtą anksčiau, ir užklausos formą, kad klientai galėtų gauti kainų be spaudimo.

Turėti savo svetainę yra privalumas, nes ji sudaro gerą įspūdį potencialiems klientams. Arba galite siūlykite savo paslaugas laisvai samdomose svetainėse kaip Fiverras.

Tu ne’t neturi tapti dieniniu „WordPress“ kūrėju – galite pradėti nuo mažų, tiesiog padaryti ne visą darbo dieną arba išbandyti, kai jums reikia papildomų pinigų.

Trumpai tariant:

 • Kas tai? Naudodamiesi savo „WordPress“ įgūdžiais kurkite svetaines klientams, kurie jums moka už jūsų paslaugas.
 • Kas gali tai padaryti? Pasitikintys ir patyrę „WordPress“ vartotojai.
 • Kaip pradėti: Jei reikia, palieskite savo įgūdžius. Susikurkite kainų planą ir pradėkite reklamuotis. Sukurkite svetainę, kad pritrauktumėte klientų, arba nurodykite savo paslaugas laisvai samdomoje svetainėje, pavyzdžiui, „Fiverr“.

Kaip užsidirbti pinigų „WordPress“: Išvada

„WordPress“ yra nuostabi platforma su begalinėmis galimybėmis pradedantiesiems ir profesionalams. Net jei neturite kodavimo patirties, yra daugybė būdų, kaip užsidirbti pinigų iš savo jaunosios „WordPress“ svetainės.

Mes’išrinkome septynis pagrindinius „WordPress“ pajamų gavimo būdus, ir mes tikimės, kad ten bus’tai kažkas visiems mūsų sąraše. Ar tu’Jei esate tinklaraštininkas, pradedantysis ar kodavimo specialistas, galite pasirinkti jums tinkamiausią strategiją.

Čia’Trumpas priminimas apie septynis būdus, kaip galite užsidirbti pinigų iš „WordPress“:

 1. Elektroninė prekyba
 2. Reklama
 3. Partnerių marketingas
 4. Išskirtinis turinys
 5. Internetiniai kursai
 6. Statybiniai papildiniai
 7. „WordPress“ svetainių kūrimas klientams

Atminkite, nesvarbu, ar pasirinksite vieną ar daugiau iš šių strategijų, įsitikinkite, kad ji yra vaidina pagal jūsų stipriąsias puses.

Tai’Tikriausiai nėra protinga bandyti kurti „WordPress“ svetaines mokantiems klientams, jei neturite’dar neišmoko koduoti. Bet jei tu’Jei esate tinklaraštininkas, turėtumėte apsvarstyti galimybę filialų rinkodarai pradėti.

Mes tikimės, kad jūs’„WordPress“ stebuklų dėka jūs buvote įkvėpti užsidirbti pinigų iš savo svetainės ir jaustis pasirengę žengti kitus žingsnius, kad į savo kišenę įtrauktumėte šiek tiek daugiau grynųjų. Būtinai grįžkite ir praneškite mums, kaip sekėsi!

DUK

Turiu tik mažą svetainę, kurioje mažai srauto. Ar aš vis dar galiu užsidirbti pinigų iš to?

Taip! Tačiau atsargiai rinkitės savo strategiją – ją’verta suderinti skirtingus metodus, kad būtų galima subalansuoti dalykus. Didesnis srautas sukelia daugiau skelbimų ir partnerių nuorodų paspaudimų, tačiau taip’Tai yra jūsų turinio kokybė, kuri padės jūsų svetainei augti. Apskritai, srautas yra svarbus, tačiau besiplečianti auditorija yra dar svarbesnė augančiai svetainei.

Ką’Tai greičiausias būdas užsidirbti pinigų iš mano „WordPress“ svetainės?

Mes’d. rekomenduokite filialų rinkodarą arba rodykite skelbimus savo svetainėje. Tai gana paprasta strategija, kurią galite pradėti naudoti jūs’Pradėsi uždirbti pinigų, kai tik kas nors paspaus. Kitos taktikos, pavyzdžiui, internetinės parduotuvės kūrimas ar prenumeratos svetainės atidarymas, užtruks ilgiau.

Ar turiu išleisti pinigus, kad užsidirbčiau „WordPress“?

Nebūtinai! Norėdami užsidirbti pinigų iš savo „WordPress“ svetainės, nereikia’nereikia mokėti už el. prekybos papildinį, „Google AdSense“ ar partnerių partnerystes. Tačiau gali reikėti išlaidų, susijusių su savo elektroninės prekybos verslo įkūrimu arba investavimu į geresnius savo svetainės rinkodaros metodus. Atminkite, kad nors „WordPress“ yra nemokamas, vis tiek turite sumokėti už prieglobą ir savo domeno vardą bei bet kokius papildomus papildinius ar temas, kurių galbūt norėsite.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map