Огляд WordPress 2020 | WordPress підходить саме вам?


Contents

Найкраще для

Необмежена налаштування


wix y wordpress

Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

WordPress – популярний інструмент для створення веб-сайтів, який дозволяє створювати будь-який вид веб-сайту, про який ви можете придумати. Це надзвичайно гнучко, тобто ви маєте повний контроль над дизайном та функціональністю вашого веб-сайту. Однак вам потрібно буде добре володіти кодуванням, щоб налаштувати, використовувати та керувати WordPress.

Які плюси і мінуси WordPress?

Плюси

 • Надзвичайно налаштований дизайн, особливості та функціональні можливості. Ви отримуєте повний доступ до кодів WordPress, щоб ви могли використовувати та налаштовувати будь-які заздалегідь зроблені теми та дизайни, а завдяки такій кількості плагінів та варіантів тем, ви можете додавати будь-які функції чи функції на свій веб-сайт, коли завгодно. Меж практично немає!
 • Ви можете включити сторонні інструменти для створення потрібного веб-сайту. Якщо ви хочете додати форум, інструмент для покупок, область доступу до членства – практично будь-які розширені функції – це можна зробити, встановивши надані сторонніми інструментами та програмним забезпеченням через плагіни або фрагменти коду.
 • Ви можете взяти під контроль свої потреби в хостингу, щоб допомогти вашому веб-сайту рости. WordPress розміщений самостійно, тому вам потрібно вибрати власного партнера з хостингу та знайти того, хто найкраще відповідає вашим потребам.
 • В Інтернеті доступна величезна кількість знань, щоб ви могли знайти потрібну вам допомогу. Оскільки WordPress є відкритим кодом та безкоштовний у використанні, ви можете скористатися знаннями величезної спільноти користувачів та розробників.

Мінуси

 • Вам обов’язково потрібні технічні знання для налаштування та управління хостингом. Використовувати WordPress означає керувати власним хостингом (це’s платформа, що розміщена власноруч). Більшість нових власників веб-сайтів не роблять’не знаю складності управління власним хостингом, від налаштування до безпеки.
 • Вам потрібні знання з кодування для управління та усунення проблем з WordPress. WordPress є відкритим кодом, а це означає, що нікому насправді не належить. Тож якщо у вас є питання щодо вашого веб-сайту WordPress, ви можете’t просто зверніться в службу обслуговування клієнтів і отримайте допомогу. Вам потрібно буде покластися на спільноту, щоб надати допомогу або знайти розробника, який зможе вирішити вашу проблему за певну плату.
 • Вам потрібні знання з кодування для налаштування вашого веб-сайту’s дизайн. Якщо ви хочете змінити розташування зображення в заголовку, вам потрібно буде змінити фактичний код теми, яку ви маєте’повторне використання. Це означає, що вам потрібно знати, як використовувати та редагувати HTML / CSS / PHP, або мати бюджет, щоб найняти розробника веб-сайту, щоб це зробити для вас.
 • Там’s набагато вища крива навчання з WordPress. WordPress не є “отримуєш те, що бачиш” розробник веб-сайтів, тому це може зробити WordPress не дуже інтуїтивно зрозумілим.

Огляд WordPress

“Більшість людей, які бажають створити веб-сайт, почули б про WordPress. Насправді, напевно, ви вже маєте уявлення про те, що таке WordPress, правда? Простіше кажучи, WordPress – це інструмент створення веб-сайтів, який можна використовувати для вільного створення дуже налаштованого веб-сайту.”

WordPress – надзвичайно популярний інструмент для створення веб-сайтів, який, нарешті, рахується, використовується понад 80 мільйонами веб-сайтів.

WordPress почався як досить стандартна платформа для ведення блогів (WordPress.com), але швидко перетворився на складний конструктор веб-сайтів (WordPress.org), який дозволяє створювати будь-який веб-сайт, про який ви можете придумати – включаючи членство, форум, електронну комерцію, ділові веб-сайти та інше.

Гнучкість WordPress дозволяє вам перетворити вміст, зображення, відео та інше на функціональний веб-сайт.

Уявіть WordPress як Microsoft Excel. Ви вводите дані в електронну таблицю, і Excel створить прекрасні графіки та діаграми. WordPress робить точно так само, але з веб-сайтами.

WordPress.org проти WordPress.com

Це’s важливо знати, що є дві версії доступних вам WordPress, a повністю розміщений і влаштований версія.

Якщо вас бентежить питання про те, який саме ви повинні використовувати, то дозвольте мені пояснити, чим вони відрізняються:

Що’s різниця між WordPress.com та WordPress.org?

 • WordPress.com – Це повністю розміщена версія, яка управляє вашим хостингом для вас. Хостинг – це послуга, де постачальник послуг зберігає вміст вашого веб-сайту в Інтернеті, щоб люди могли отримати доступ до вашого веб-сайту, ввівши URL-адресу веб-сайту. Це’Ви любите орендувати квартиру, щоб люди точно знали, де вас відвідати, а URL-адреса – ваша назва вулиці та номер будинку. WordPress.com піклується про ваші потреби в хостингу за щомісячну плату (на кшталт того, як це може зробити розробник веб-сайтів, таких як Wix або Weebly). Це заощаджує вам завдання знайти окремого хостинг-провайдера та пройти всі технічні жаргони, необхідні для створення веб-сайту .
 • WordPress.org – Це власне розміщена версія, яку ми переглядаємо в цій публікації. WordPress.org надає Вам надзвичайний контроль та гнучкість над Вашим веб-сайтом, не маючи WordPress.com’s обмеження. Будьте в курсі – те, що ви тут відмовляєтеся – це простота використання. Вам потрібно буде розібратися з усіма технічними аспектами володіння, експлуатації та обслуговування веб-сайту WordPress.

Як і все, що там’s перевернутий і зворотний бік. Мінуси WordPress.com порівняно з WordPress.org:

 1. У вас є обмеження щодо типу плагінів, якими ви можете користуватися: Плагіни – це модулі, за допомогою яких можна додати більше функціональності на ваш веб-сайт WordPress, як і те, як додатки додають більше функцій у ваш смартфон. Ви можете переглядати, завантажувати та встановлювати скільки завгодно плагінів. Однак не всі плагіни працюють на WordPress.com, тому це дійсно може обмежити гнучкість вашого веб-сайту… що є однією з головних точок продажу WordPress!
 2. Ви не маєте контролю над специфікаціями хостингу: Це ще одне питання про те, що WordPress.org має над перетягуваннями веб-сайти, які втрачаються з WordPress.com. Існують різні типи хостингових та хостинг-провайдерів, які ви можете вибрати для кращої оптимізації швидкості та безпеки вашого веб-сайту. Швидкість та безпека вашого сайту ставатимуть прогресивніше, оскільки ваш веб-сайт зростає та набирає більше відвідувачів. Втрата контролю над цим може утруднити ваш веб-сайт у перспективі.

На мою думку, максимальна універсальність є справжньою перевагою веб-сайту WordPress.org. Навіщо мати справу з вищою кривою навчання використання WordPress, якщо ви не повністю використовуєте її найбільшу силу?

Якщо коротко розповісти, WordPress.org дозволяє створити по-справжньому унікальний веб-сайт, що виходить за рамки розробників веб-сайтів із перетягуванням. Тоді як WordPress.com – це набагато легша платформа, яка не має технічних складностей (тому ніяких головних болів!), І це допомагає вам досягти подібних результатів, як інші верхні веб-розробники веб-сайтів, як Wix.

ПРИМІТКА. З цього моменту, якщо я скажу ‘WordPress’ Я говорю про WordPress.org, якщо не вказано інше.

Чому WordPress такий гнучкий?

WordPress – один з найбільш гнучких розробників веб-сайтів.

Якщо ви’Ви приїжджаєте з фону перетворювача веб-сайтів із перетягуванням, то вам може бути цікаво, що саме робить WordPress настільки потужним та гнучким?

Ну, це’s через:

 1. Відкритий доступ до коду – За допомогою WordPress ви маєте доступ до всіх кодів, які живлять його. Це дозволяє вам налаштувати його або створити нові функції, як би вам не хотілося. Так що’s дуже зручно, якщо у вас складний веб-сайт, який потребує спеціальних інструментів або додаткової функціональності, оскільки маєте доступ до WordPress’s код дозволяє вам це зробити. Ви можете змусити його працювати так, як вам хочеться!
 2. Велике професійне співтовариство – Оскільки WordPress настільки популярний, знайти хорошого розробника WordPress в будь-якій точці світу дуже просто. Не кажучи вже про те, що існує чимало онлайн-уроків та навчальних посібників, до яких можна отримати доступ, щоб дізнатися, як користуватися WordPress. Величезне співтовариство робить WordPress набагато доступнішим, якщо у вас є час і гроші, щоб інвестувати в початковий процес навчання.
 3. Майже нескінченна кількість плагінів – Оскільки WordPress є відкритим кодом, кожен, хто має навички кодування, може створити для нього інструменти, теми, плагіни та функції. Отже WordPress має одну з найбільших бібліотек плагінів будь-якого розробника веб-сайтів у світі – і це’s все ще зростає! Ця величезна бібліотека плагінів – це те, що надає WordPress гнучкість і є однією з її найбільших креслень. Потрібен інструмент управління продуктом? Платіжний інструмент? Може бути інструментом доступу до членства? Більше? Там’s плагін для майже функції або функції, яку ви хочете додати на свій веб-сайт – як це дивно?

Використання плагінів WordPress означає, що ви дійсно можете просунути межі веб-сайту, який ви хочете створити.

Однак свобода та універсальність, що робить WordPress таким приголомшливим, також є основною причиною головних болів у новачків, які намагаються його використовувати. Ми’Про це детальніше поговоримо в Плюсах & Мінуси розділ нижче.

Тому що WordPress може зробити так багато, ти’Виявите, що він має набагато вищу криву навчання і важче впоратися з цим.

Це’s просто не так легко налаштувати та дизайн, якщо ви не хочете’не маєте жодних навичок кодування, особливо порівняно із розробниками веб-сайтів із перетягуванням, як-от Wix, Squarespace, Weebly або Shopify.

Це не повинно’не можна стати сюрпризом, враховуючи, наскільки універсальний WordPress. Маючи стільки варіантів та можливостей, неминуче використовувати буде складніше – подібно до того, як навчитися керувати своїм першим автомобілем складніше, ніж навчитися їздити на першому велосипеді.

WordPress – це найкраще, коли ви зможете по-справжньому скористатися всіма силами. Це’s, безумовно, не найкращий вибір розробника веб-сайтів, якщо ви хочете зробити простий веб-сайт, не вивчаючи хоча б основних навичок кодування. Якщо ви хочете швидко та легко зробити привабливий веб-сайт, то розробника веб-сайтів із перетягуванням – це більш ніж достатньо для роботи.

Подумайте, що WordPress може бути занадто технічним для вас?

Таблиця порівняння будівельників веб-сайтів – Якщо ви’шукаємо більш простий у використанні інструмент для створення веб-сайтів, ми’Ви порівняли кілька найкращих для вас. Використання нашої таблиці порівняння допоможе вам заощадити багато часу на тестування будівельників, які намагаються знайти потрібний для ваших потреб!

Як працює WordPress?

“Простіше кажучи, WordPress може працювати будь-яким способом. Все зводиться до ваших власних навичок кодування, вибраної вами теми та плагінів, які ви встановлюєте. Ви можете додати стільки ж, скільки функціональних можливостей. У WordPress всесвітня павутина – це ваша устриця!”

Якщо ви’Познайомившись із тим, як працює WordPress, це може допомогти уявити його як порожній iPad. Залежно від встановлених програм ви можете використовувати свій iPad як книгу, ігровий пристрій, програвач фільму чи блокнот.

Як і iPad, WordPress – це платформа для розміщення вашого вмісту, дизайну тем веб-сайту та плагінів.

Залежно від теми та плагінів, якими ви користуєтесь, ваш веб-сайт WordPress може бути веб-сайтом електронної комерції, бізнес-сайтом, форумом, порталом для членства та багато іншого.

WordPress isn’t стримується будь-якими обмеженнями, що стосуються певної платформи, і ця гнучкість є одним з ключових моментів продажу. Натомість, з WordPress, це’s вибрані теми та плагіни, які визначають, які функції будуть доступні на вашому веб-сайті.

Наприклад, Shopify – одна з провідних платформ електронної комерції, і тому надає вам інструмент для відмови від кошика (наприклад, якщо користувач залишає ваш сайт без покупки і повертається пізніше, то їх товари все одно будуть у кошику, який їх чекає). Має сенс, правда? Ну, ця функція доступна лише тому, що ви’повторно використовуйте Shopify.

Якщо ви перейшли на інший провідний універсальний конструктор веб-перетягувань, як Wix, то ви’d більше не зможе використовувати функцію відмови від кошика, оскільки Wix не пропонує її на своїй платформі.

Але за допомогою WordPress ви можете додати будь-які та всі необхідні функції. Ви можете перетворити свій сайт у блог, магазин електронної комерції чи щось інше цілком.

WordPress дає власникам веб-сайтів, як ви, багато контролю та гнучкості, оскільки ви можете використовувати теми та плагіни для управління функціями на своєму веб-сайті. ви’Re не обмежується платформою, як у наведеному вище прикладі.

Тепер, коли ви маєте уявлення про те, як працює WordPress, я краще покажу вам, як додавати вміст у WordPress’s режим редагування, так?

Як керувати своїм вмістом у WordPress?

Якщо ви’Ви коли-небудь використовували конструктор веб-сайтів із перетягуванням та перетягуванням’Буду знайомий з панеллю управління вмістом (або редактором), яка виглядає приблизно так:

Weebly переглянути простоту використання

Це те, що ми називаємо а ‘Отримуєш те, що бачиш’ розробник веб-сайтів (або WYSIWYG) і він’s дійсно зручна система, яка означає, що ваш веб-сайт буде виглядати в редакторі точно так само, як і при публікації в Інтернеті.

Це’s швидко і легко переміщувати вміст з одним натисканням і перетягуванням, і це робить дуже просто уявити, як буде виглядати ваш веб-сайт, як тільки він буде’s жити.

З іншого боку, у WordPress є дуже інша панель управління вмістом, яка виглядає приблизно так:

Я знаю, це виглядає залякано – але не’не бійся!

За допомогою WordPress ви вставляєте свій вміст у поле введення вмісту так само, як і з будь-яким програмним забезпеченням для введення даних. ви’Я також помічу, що ви’у правому верхньому куті у вас є два варіанти: наочний і текст. Що це означає? Добре:

 • Візуально: Візуальний редактор подібний до використання Microsoft Word. Ви можете додати форматування і побачити, що воно відображається у вашому вмісті, тож воно дає вказівку на те, як воно буде виглядати при публікації. Навіть у візуальному режимі WordPress isn’t близько бути редактором WYSIWYG.
 • Текст: Текстовий редактор подібний до використання Блокнота. Ви повинні ввести все форматування та стилі, які ви хочете додати (наприклад, напівжирний шрифт, курсив, вставлення зображень тощо) за допомогою HTML-коду (мови стилізації, що використовується на веб-сторінках). Ви не побачите, як насправді виглядає ваш вміст на веб-сайті, що перебуває в реальному часі, доки не натиснете “попередній перегляд” або “публікувати”.

Ви також можете виявити це після натискання ‘попередній перегляд’ або ‘публікувати’ що ваша веб-сторінка виглядає дивно або не зовсім так, як очікувалося. Якщо так, то вам краще бути готовим перечитати кожен рядок тексту, щоб знайти та виправити зламаний код!

Якщо ви’знову новачок та притулок у WordPress’t довелося використовувати HTML-код, щоб визначити, як виглядає ваш веб-сайт раніше, тоді це може бути справжнім джерелом розчарування. На щастя, WordPress намагається полегшити вам це ‘короткі коди’, які схожі на ярлики HTML-коду, створені спеціально для WordPress.

Але навіть із штрих-кодами, мені знадобилося кілька безсонні ночі, виправляючи помилки на сторінці, перш ніж я нарешті почував себе комфортно, сказавши, що точно знаю, що роблю.

Ви також можете помітити, що можете’t переміщуйте свій вміст на своїй сторінці так само легко, як і за допомогою конструктора веб-перетягувань, наприклад Wix.

Це вірно навіть у Росії ‘візуальний режим’ тому що це’s ваша тема WordPress, яка контролює, куди йдуть конкретні типи вмісту. Ви можете використовувати лише панель керування вмістом WordPress для вставки вмісту, але у вас немає доступу до дизайну сторінки макета. Змінити дизайн можна лише шляхом зміни коду теми.

Наприклад, якщо ви хочете додати до свого вмісту слайд-шоу зображення, але не шаблон’повторне використання дон’не маєте короткого коду слайд-шоу зображень, тоді вам потрібно кодувати опцію додати його на свою сторінку до коду теми. Ви також можете переглянути, щоб знайти плагін, який додасть код для вас. У будь-якому випадку – це’s додатковий час та зусилля з вашого боку.

Тепер порівняйте це із конструктором веб-сайтів із перетягуванням, де ви можете просто клацати, перетягувати та опускати зображення слайд-шоу, куди хочете, на сторінку прямо з панелі інструментів елементів..

Управління вмістом та управління дизайном верстки – це дві сфери, де я вважаю, що це WordPress не найпростіший у використанні – особливо якщо ти не є’t знайомий з кодуванням.

Однак де WordPress сяє, якщо у вас дуже великий обсяг інформації на вашому веб-сайті. Це тому, що WordPress – король управління даними.

Це’набагато простіше керувати сотнями публікацій або сторінок продуктів за допомогою WordPress’s стиль введення даних системи управління вмістом, ніж конструктор веб-перетягувань із перетягуванням.

Не продається? Дозволяє’подивимось на приклад:

Скажімо, у вас є веб-сайт, який розповідає про найновіші технічні продукти. На вашому сайті є маса новин і сотні оглядів товарів. Створення та керування усіма цими сторінками було б немислимим у конструкторі веб-сайтів із перетягуванням. Однак, WordPress може полегшити вам керування важким веб-сайтом трьома ключовими способами:

(1) Ви отримуєте автоматичну послідовність вмісту

Шаблони тем WordPress поставляються із заздалегідь заданими конструкціями макетів для публікацій та сторінок, тому все, що ви опублікуєте, автоматично відображатиметься однаково. Це дозволяє швидко створювати нові повідомлення з послідовною схемою компонування.

Тож для ваших відгуків про товар, ви’d просто вставте вміст, натисніть опублікувати, і кожен з них автоматично матиме однаковий дизайн та макет кожного разу! Це’З величезною економією часу.

Тоді як, якщо ви використовували розробника веб-сайтів із перетягуванням, вам потрібно буде переробляти дизайн макета кожного разу, коли ви запускаєте нову сторінку. Це означатиме або дублювання та редагування існуючих сторінок, або відтворення макета з нуля за допомогою інструментів перетягування!

Б’юсь об заклад, ви вже можете уявити, як швидко це стане прикро – особливо якщо у вас на сайті є сотні чи тисячі відгуків про товар.

(2) Ви можете швидко вносити зміни в зміст сайту

Оскільки макет вмісту відгуків про товар контролюється центральним, заздалегідь встановленим тематичним дизайном, він’Це дуже просто для вас, щоб швидко вносити зміни дизайну на весь ваш сайт, але лише до тих пір, поки ви знаєте, як кодувати.

Скажіть, що ви хочете перемістити обране зображення (швидше за все, фотографію товару) під полем підсумків публікацій у відгуках про товар. У WordPress ви можете змінити цей макет, відредагувавши код дизайну теми, і він буде автоматично застосований до всіх ваших публікацій одночасно.

Це означає, що всі ваші оглядові публікації автоматично переміщуватимуть зображене зображення під полем підсумків публікацій після активації нової зміни дизайну. Це не так’t незалежно від того, чи є у вас одна або тисяча публікацій, ви просто внесете одну зміну в код дизайну теми, і ваш новий макет буде використовуватися всіма ними – це’s, як використовувати фрезу для створення бісквіта такої ж форми.

Якщо ви використовували конструктор веб-сайтів із перетягуванням, вам потрібно буде зайти в кожен огляд публікації та вручну перемістити пропоноване зображення під резюме публікації. Це означає, що якщо у вас є сто оглядових публікацій, вам потрібно зробити цю зміну сто разів!

ви’у вас є кращі способи провести свій час, ніж це, правда?

(3) Ви можете легко керувати окремими фрагментами вмісту

WordPress почав життя як система управління вмістом, тому не дивно, що це полегшує вам…добре…керуйте своїм вмістом! Сторінка управління публікаціями на інформаційній панелі користувача дає вам огляд найвищого рівня’Ви розміщені на вашому веб-сайті.

Для кожної публікації ви можете побачити назву, автора, категорію, теги, останню змінену дату тощо, і все це на одному екрані. Ви також можете фільтрувати публікації та шукати в них ключові слова чи фрази. Це’Ви хочете мати власну приватну бібліотеку, яку ви можете сортувати та шукати будь-яким способом.

Скажімо, ви хотіли оновити ціну товару з 10,99 до 12,99 дол. США за низкою відгуків. З WordPress це легко зробити. Ви просто наберіть $ 10,99 в панель пошуку і натисніть ‘пошукові повідомлення’. Це призведе до появи кожної публікації, в якій є 10,99 дол. США, і ви можете швидко внести необхідні зміни. ви’Ви знайдете це в режимі реального часу, якщо вам потрібно оновити декілька окремих оглядів, а не внести зміни в розкладку.

З іншого боку, із конструктором веб-сайтів із перетягуванням ви просто не працюєте’не маєте можливості детально розширити свої окремі вмістові фрагменти. ви’Вам потрібно буде зберігати власний запис за межами сайту для пошуку, або розчісувати кожну сторінку, щоб оновити ціни на весь ваш сайт.

Що стосується важких веб-сайтів, що містять вміст, WordPress значно простіше вам залишатись над речами, ніж це робить розробник веб-сайтів із перетягуванням.

Винятки з правила (про яке потрібно знати):

 • Огляд коду Wix – випущений наприкінці 2017 року, Wix Code – це дивовижний новий інструмент, який дозволяє вам легко створювати, редагувати та керувати дизайном сторінок на всьому веб-сайті так, як це робить WordPress. Найкращий? Це не так’t не потребує будь-яких знань кодування з вашого боку. Перевірте це зараз!
 • Платформи електронної комерції – Платформи перетягування електронної комерції, такі як Shopify та BigCommerce, дуже добре керують великою кількістю контенту. Це тому, що ці платформи створені з єдиною метою, щоб допомогти вам будувати, розвивати та керувати інтернет-магазином якомога простіше (а це потенційно означає, що у вас є велика кількість продуктів, для кожної з яких потрібна своя сторінка).

Як додавати, використовувати та керувати функціями WordPress?

“Ваш веб-сайт WordPress’s функції та інструменти обмежуються лише темами та плагінами’повторне використання. Саме це робить WordPress досить приголомшливим. І на щастя, колись ти’Ви знайшли потрібний плагін, його’s досить просто додати на ваш сайт.”

Оскільки у WordPress є така величезна спільнота користувачів та професіоналів, найчастіше ви можете знайти те, що вам потрібно, заздалегідь зроблені теми та плагіни..

Якщо можеш’не знайдіть те, що вам потрібно заздалегідь створені теми та плагіни, ви завжди можете найняти його з величезного пулу розробників WordPress, щоб створити вам власну тему чи плагін.

Встановити плагіни та теми на WordPress досить просто.

Для плагіни, ви можете знайти та вибрати плагін, який ви хочете використовувати безпосередньо, з панелі управління WordPress, яку ви можете побачити нижче:

Для безкоштовні теми, ви можете знайти і вибрати безкоштовну тему, яку ви хочете використовувати безпосередньо, також у вашому WordPress.

безкоштовні теми WordPress

Для оплачені заздалегідь зроблені теми, вам потрібно буде встановити свою тему через FTP (що я’Поясню коротко) або через WordPress’s функція завантаження теми.

Ви можете виявити, що після того, як WordPress видає оновлення, ваша тема не працює’не працювати так, як раніше Це поширена проблема, і це означає, що вам також просто потрібно оновити свою тему.

Щоб звести проблеми до мінімуму, радимо дотримуватися таких найкращих практик:

 1. Завжди вибирайте плагіни або теми, створені авторитетними розробниками. Ви можете визначити цих розробників, оскільки вони, як правило, матимуть дуже велику базу користувачів.
 2. Обмежте кількість плагінів, які використовуєте, щоб мінімізувати несумісність коду. Дон’t не використовуйте плагіни, які є “добре мати”. Зосередьтеся лише на основних функціях, які ви можете’не жити без (можу’t підкреслюйте це досить!).

Хто повинен використовувати WordPress?

“Найкращий для вас розробник веб-сайтів – це той, який надає вам необхідні функції, не будучи занадто важкими або дорогими у використанні.”

Це не так’Неважливо, скільки дзвіночків має веб-розробник. Якщо ви’Ви ніколи не будете використовувати кожну функцію – навіщо вони вам навіть потрібні? Дон’t забудьте, додаткові функції означають додаткові витрати, так що ви’Ви просто кидаєте свої гроші, якщо ви’Ви не використовуєте все, що пропонується.

Дійсно важливо бути по-звірячому чесним із собою та думати про те, якими функціями ви насправді користуєтесь та потрібні.

ви’Виявите, що WordPress – найкращий вибір у наступних ситуаціях:

 • ви’раніше у вас був веб-сайт: Якщо це не’t ваш перший веб-сайт, і ви маєте деякі знання про веб-хостинг та основні навички кодування, це допоможе вам самостійно керувати веб-сайтом WordPress.
 • Вам потрібна необмежена свобода дизайну: Якщо вам потрібен дизайн веб-сайту, який може’не може бути створено за допомогою конструктора веб-сайтів із перетягуванням, тоді вам може знадобитися WordPress’s можливості налаштування веб-дизайну.
 • Вам потрібні спеціалізовані функції веб-сайту: Якщо вам потрібен дуже налаштований інструмент / функція, який можуть перетягувати веб-сайти’не задовольняйте (наприклад, ви хочете інтегрувати свій веб-сайт із таким програмним забезпеченням CMS, як InfusionSoft), то це можна зробити лише за допомогою WordPress.
 • ви’у вас багато вмісту: Якщо у вас є важкий веб-сайт, то ви’Вам знадобиться конструктор веб-сайтів із чудовою системою управління вмістом. Як WordPress.
 • ви’у вас є час + гроші: Якщо у вас є час, щоб навчитися користуватися веб-сайтом WordPress та керувати ним, або у вас є достатній бюджет, щоб найняти професіонала, який допоможе розпочати роботу, тоді це’s варто скористатися для цього!

Суть

На мою думку, WordPress – це не те, що я б запропонував людям з обмеженими технологічними навичками або тим, хто раніше ніколи не володів веб-сайтом.

Чому??

Ну, це’s, тому що WordPress має набагато більш круту криву навчання, більш високі витрати на налаштування і вимагає більше технічних знань для запуску, ніж повністю керовані, конструктори веб-перетягувань, як Wix, Squarespace або Weebly.

WordPress також не робить’не пропоную вам спеціалізовану службу підтримки, щоб ви’Вам потрібно буде самостійно вирішувати проблеми (або найняти когось, щоб зробити це за вас).

Переконайтесь, що WordPress підходить саме вам?

На сьогоднішній день у вас має бути приблизна ідея, чи WordPress підходить саме вам. Якщо ви’не продається на WordPress, а просто хочете створити веб-сайт, який простий у використанні та не потребує технічних навичок для створення та запуску, то рекомендуємо прочитати наступне:

 • Таблиця порівняння будівельників веб-сайтів – Не впевнені, який розробник веб-сайтів найкраще підійде для вас? Перегляньте нашу детальну діаграму порівняння, щоб побачити, як вони порівнюють один одного, і знайдіть той, який ідеально підходить вам.
 • Вікторина для вибору веб-сайтів – Ви’знову чотири прості питання від вашого ідеального конструктора веб-сайтів! Пройдіть нашу вікторину зараз, щоб розпочати.

Скільки коштує WordPress?

“WordPress може вам безкоштовно користуватися, але вартість вашого веб-сайту WordPress багато в чому залежить від хостингу, теми, плагінів, програмного забезпечення сторонніх розробників, онлайн-курсів та розробників, якими ви користуєтесь!”

Так що’s досить важко точно визначити, скільки коштує веб-сайт WordPress. Якщо ви’Ви не будьте обережні, ваші витрати можуть швидко збільшитись, так що’s варто покупок навколо, щоб отримати найкращі пропозиції.

Щоб дати вам уявлення про деякі потенційні витрати, нижче ми’Ви розділили деякі найпоширеніші витрати, пов’язані зі створенням та запуском веб-сайту WordPress.

Витрати на хостинг для WordPress

Підручники WordPress & Витрати на курси

Витрати на тему WordPress

Витрати на плагін WordPress

Витрати на технічну підтримку WordPress

Щомісячні витрати: десь від 5 до 100 доларів

 • Самостійний розміщений хостинг: $ 5 – $ 20
 • Повністю керований хостинг: 30 – 100 доларів
Щомісячні витрати: безкоштовно до 50 доларів+

 • Час вивчити основи: Кілька годин
 • Час вивчити WordPress: Тижні
Разова вартість: безкоштовно до 5000 доларів+

 • Основні шаблони: $ 35 – $ 50
 • Шаблони преміум класу: 80 доларів – 200 доларів
 • Зміни шаблону: 300 – 1000 доларів
 • Спеціальний дизайн: 5000 – 10 000 доларів+
Разова вартість: $ 50 – $ 500
та / або
Щомісячні витрати: $ 5 – $ 150

 • Програмне забезпечення для оплати:
 • $ 100 – $ 500 (разова вартість)
 • $ 30 – $ 80 (щомісячна вартість)
 • Програмне забезпечення шлюзу для членства:
 • $ 100 – $ 300 (разова вартість)
 • $ 50 – $ 150 (щомісячна вартість)
 • Програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти:
 • $ 5 – $ 99 (щомісячна вартість)
Орієнтовна річна вартість: 500 доларів – 1000 доларів

Вартість розробника: $ 100 – $ 180 на годину (тільки за потребою!)

Ми маємо повну детальну інформацію про вартість налаштування веб-сайту WordPress тут: “Скільки повинен коштувати веб-сайт“.

Чи легко встановити WordPress?

“Не це’s не найзручніший розробник веб-сайтів – WordPress важче налаштувати порівняно з будь-яким конструктором веб-сайтів із перетягуванням.”

Якщо ви’Ви отримали час і доклали зусиль тоді, так, ви можете створити веб-сайт WordPress самостійно. Але якщо ти’Якщо ви не технік, будьте готові до справедливої ​​частки моментів, що підтягують волосся та забивають комп’ютер, якщо ви намагаєтесь це зробити.

З іншого боку, розробнику веб-сайтів із перетягуванням буквально потрібно менше однієї хвилини, щоб налаштувати – ви просто реєструєтесь і вибираєте план, тоді ви’готові створити ваш веб-сайт!

ви’Потрібно мати на увазі, що для створення типового веб-сайту WordPress також знадобиться від півгодини до декількох днів. Час, який вам потрібен, залежить від обсягу проведених досліджень та наскільки технологічно ви розумні.

Ось’s, що вам потрібно зробити, щоб створити веб-сайт WordPress:

 1. Виберіть і придбайте доменне ім’я для свого веб-сайту у реєстратора доменних імен, наприклад, Domain.com (якщо ви є)’Ви не впевнені, що таке домен, перегляньте наш посібник для початківців щодо доменних імен)
 2. Знайдіть і виберіть хостинг-провайдера (ми’у вас є кілька пропозицій, щоб ви прийшли за мить, тому тримайте міцно!)
 3. Налаштуйте WordPress на консолі клієнта хостингу (це залежить від постачальника послуг хостингу)
 4. Завантажте та дізнайтеся, як користуватися FTP (технічне видання Wired має супер поглиблене керівництво для початківців FTP, яке може виявитися корисним)
 5. Вкажіть своє доменне ім’я на свого хостинг-провайдера (ви можете часто це робити через свого хостинг-провайдера!)

Після того, як ви все це зробите, ви можете почати дізнаватися, як користуватися WordPress, перш ніж починати створювати свій веб-сайт.

Параметри хостингу WordPress

“WordPress – це власний розробник веб-сайтів, тому вам потрібно буде дослідити та знайти правильний хостинг для своїх потреб.”

Дізнатися, як керувати власним хостингом, займе певний час, оскільки це важливий технічний навик, який повинен мати будь-який власник веб-сайту WordPress.

Хостинг – це дуже налагоджена (і найважливіша!) Галузь, тому всі основні постачальники, як правило, дуже хороші. Техніки можуть не погодитися зі мною, і я’я впевнений, що є причини, через які один постачальник може бути трохи кращим, ніж інший – але для середніх користувачів, таких як я і ти, я б не хотів’t рекомендую потіти невеликими відмінностями – ми, мабуть, не хотіли б’я все одно їх помічаю!

Для мене те, що відрізняє кожного хостинг-провайдера, – це рівень підтримки, який вони надають на додаток до хостинг-послуг.

ви’Я хочу дізнатися, чи пропонують вони:

 1. Цілодобове обслуговування клієнтів
 2. Технічна підтримка для не розробників
 3. Підтримка на борту, наприклад, встановити все для вас і допомогти вам налаштувати
 4. Підтримка безпеки веб-сайту, включена у ваш пакет
 5. Автоматизовані резервні копії веб-сайтів

Я зазвичай класифікую хостинг WordPress на два типи: самокерований хостинг і повністю керований хостинг.

Самостійний керування хостингом

Це найпопулярніший вибір для користувачів WordPress з тих пір’s досить дешево, починаючи від $ 3 до $ 5 на місяць – по суті, ціна виїзного латте.

При власному керуванні хостингом ви несете відповідальність за:

 • Налаштування WordPress на інформаційній панелі хостингу
 • Усунення несправностей із веб-сайтом (якщо вам потрібна підтримка, ви можете зв’язатися із службою підтримки, але вони очікують, що ви матимете мінімальне розуміння хостингу та технічних можливостей, що додаються до нього!)
 • Безпека вашого веб-сайту, щоб захистити хакерів
 • Пошук іншої служби для резервного копіювання вашого веб-сайту’s не забезпечено самокерованим хостингом. Це важливо, тому що якщо є якісь проблеми, ви хочете створити резервну копію, з якої можна відновити веб-сайт.

ви’Також потрібно вибрати потрібний вам тип хостингу. Ви можете вибрати:

 • Спільний хостинг – простий у використанні, дешевий варіант, якщо ви’Ви тільки починаєте, коли ваш веб-сайт розміщений на фізичному сервері поряд з багатьма іншими веб-сайтами. Ви можете думати про сервер як про блок квартири, де живе ваш веб-сайт та інші веб-сайти ‘приймав’)
 • Хмарний хостинг – надійний спільний хостинг на ‘віртуальний сервер’ а не фізичний. Ви платите лише за те, що використовуєте, так що ви можете заощадити гроші, коли тільки починаєте.
 • Віртуальний приватний сервер (VPS) – Дорожчий варіант, який можна встановити технічно, але вам’У вас буде більше конфіденційності, більше контролю над отриманими функціями та більше місця для розробки вашого веб-сайту.
 • Виділений хостинг – Оплата власного приватного сервера не тільки дає вам надзвичайно високі швидкості та багато ресурсів для вашого зростаючого веб-сайту, але ви навіть можете доручити іншим користувачам орендувати місце у вас. Це найбільш технічний і затратний варіант.

Рекомендовані хостинги, що рекомендуються:

 1. BlueHost – Дуже популярна хостинг-компанія, BlueHost, є надійними та економічно вигідними. Вони є бажаним партнером WordPress і пропонують варіант встановлення в один клік, щоб зробити ваше життя максимально легким. Основний план BlueHost є на спільному сервері, тому якщо ваш веб-сайт WordPress зростає занадто швидко, ви можете відчути незначне уповільнення швидкості завантаження. Це вбік, якщо ти’шукаєте простий у використанні та простий у налаштуванні план хостингу, який не вимагає спеціальних технічних знань, тоді BlueHost варто розглянути.
 2. ХостГатор – HostGator – ще один популярний вибір хоста для початківців. Вони дають вам місце на спільному сервері, щоб ресурси розділилися на численних користувачів. Ціни дуже доступні, і ви отримуєте багато пропускної здатності та місця для зберігання за свої гроші. Це має допомогти зберегти швидкість завантаження порівняно високою та ваш сайт WordPress в Інтернеті.
 3. One.com – One.com пропонують базовий хостинг, який є доступним, незалежно від того, який бюджет ви’повторно працюємо. Це безглуздя, без надмірностей, що надає вам необхідні речі для розміщення вашого веб-сайту та налаштування хостингу електронної пошти, якщо це потрібно (так що ви можете надсилати електронні листи зі свого веб-сайту’з домену, а не з Ми рекомендуємо їх для персональних сайтів чи малого бізнесу.

Як це’s кращим партнером WordPress, ми’я написав керівництво, де пояснюється, як встановити WordPress за допомогою BlueHost. Їх установка в 1 клік дуже зручна, так що’Допоможу швидше отримати свій веб-сайт в Інтернеті!

Повністю керований хостинг

Повністю керований хостинг – це сервіс, створений спеціально для користувачів WordPress, так це’s іноді називають хостингом WordPress.

Він має більш високу щомісячну вартість, але він піклується про технічні та захисні сторони речей для вас.

Ці плани хостингу, як правило, покращують обслуговування клієнтів і часто готові допомогти знайти джерело проблеми, навіть якщо це не може бути проблемою з хостингом.

ви’Ви також знайдете повністю керовані хостинг-провайдери, як правило, більш задовольняють ваші потреби. Скажімо, ваш веб-сайт одного разу отримує раптовий приплив трафіку, який переповнює його, тоді хостинг-провайдер може скоригувати ваші надбавки до трафіку, щоб гарантувати, що ваш сайт не працює’t крах. Вони’Також я дам рекомендації щодо того, варто вам оновити план чи ні, якщо ваш трафік почне зростати.

Ця активна підтримка не тільки корисна, але й надзвичайно економія часу!

Я’я спробував і хостинг, і керований, і повністю керований, і я перейшов на повністю керований хостинг досить рано! Додаткова підтримка, безпека та гнучкість повністю керованих планів хостингу заощадять вам багато часу’Я зможу інвестувати гроші в створення свого сайту.

Якщо ви’Тепер вам цікаво, чи повністю керований хостинг підходить саме вам’буду пропонувати його для тих, хто…

 • Запускає новий веб-сайт і не працює’не знаю, який трафік вони отримають
 • Передбачає, що їх веб-сайт дуже швидко набере трафік і йому потрібен хостинг-провайдер, який може розвиватися разом з ними
 • Хоче кращої безпеки та підтримки, а хто ні’Не майте на увазі платити трохи більше на місяць, щоб заощадити на час та головні болі

Повністю керований хостинг рекомендованих провайдерів:

 1. BlueHost WordPress хостинг – BlueHost’Спеціалізовані плани хостингу WordPress пропонують встановити WordPress в один клік, що економить багато часу з вашого боку. Вони також пропонують відмінні знижки на перший рік, завдяки чому ваші витрати дуже низькі (приблизно від $ 3 / місяць!). Ви можете швидко та легко перейти на більш приватний та виділений сервер, тоді як підтримка 24/7 дуже зручна. Bluehost є офіційним партнером WordPress, тому вони дуже високо оцінені і один з найкращих варіантів, який ви можете вибрати, коли мова йде про повністю керовані плани хостингу.
 2. WordPress хостинг на сайті сайту – Сайт’Спеціальні плани хостингу WordPress – це чудовий вибір для бізнесу. Там’s не обмежуйте кількість відвідувачів вашого сайту кожен місяць (майже унікальний!), а їхні складні сервери забезпечують, щоб ваш веб-сайт рідко знижувався. Вони пропонують великі знижки на підписку на перший рік, але ви’Якщо вам потрібно заплатити за всі функції, вам знадобляться серйозні грошові кошти.
 3. WPEngine – Спеціалізований хост WordPress, який пропонує неперевершені технічні характеристики та підтримку користувачів. Це коштує преміум-ціну і починається від $ 29 / місяць для особистих планів. Це досить дорого, якщо ви’перезапустіть новий сайт WordPress, і тому ми рекомендуємо його для підприємств або тих із вас, хто має доступний бюджет.

Теми WordPress

“У вас є сотні тисяч тем WordPress на вибір – Ваше завдання вибрати лише одну!”

Тисячі дизайнерів по всьому світу створюють теми WordPress, тож вам не бракує варіантів – світ – ваша устриця!

Як було сказано вище, функції вашого веб-сайту значною мірою контролюються темою та плагінами, які ви встановлюєте на свій веб-сайт. Тому, вибираючи дизайн WordPress, переконайтеся, що ви цього не зробите’t прихильність переглядає функціональність. Обидва однаково важливі для створення потрібного вам веб-сайту.

Існує два типи тем WordPress:

 • Безкоштовно
 • Оплачено

Безкоштовні теми WordPress

Ви можете легко знайти безкоштовні теми WordPress безпосередньо на інформаційній панелі WordPress.

огляд безкоштовних тем для WordPressПросто перейдіть до “Зовнішній вигляд” і виберіть “Теми”. Тут ви можете шукати всі безкоштовні теми WordPress.

З безкоштовними темами є і плюси, і мінуси.

Плюси:

 • Безкоштовно
 • Варіанти вибору
 • Чудово підходить для простого веб-сайту з дуже малою кількістю плагінів або потреб у налаштуваннях

Мінуси:

 • Можливо, вони не створюються авторитетними розробниками, тому в них є багато помилок кодування, які можуть спричинити зламування вашого веб-сайту, коли він з’явиться’s оновлення WordPress або плагінів. Щоб уникнути цього, знайдіть безкоштовні теми, запропоновані авторитетними розробниками. Багато розробників пропонують безкоштовні версії своїх тем у якості рекламного товару. Якщо у вас дуже простий веб-сайт, безкоштовної версії може бути достатньо для задоволення ваших потреб.
 • З тих пір’Безкоштовно, у вас немає доступу до будь-якого обслуговування клієнтів. Якщо у вас є проблеми з використанням теми, ви самостійно. Деякі постачальники безкоштовних тем дозволяють вам безкоштовно використовувати цю тему, і ви можете платити за технічну підтримку щогодини, коли вам потрібна допомога.

Оплачені теми WordPress

Платні теми складають більшість тем WordPress. ви’знову практично зіпсований на вибір, оскільки є багато розробників, які роками створювали дизайни WordPress.

ви’Виявите, що в основному існують два типи платних тем: одноразова оплата чи щорічне членство.

Одноразова оплата

Ви оплачуєте лише один раз за цей тип теми, і зазвичай це фіксований час підтримки між 6-12 місяців. Після цього ти’знову самостійно! Деякі постачальники тем дозволяють придбати розширену підтримку, яка триває до трьох років, на зразок розширеної гарантії.

Ці теми є найпоширенішим типом, що зустрічається у WordPress і є найпопулярнішим варіантом серед користувачів.

Гарна річ з цього приводу ваша початкова грошова інвестиція мала. Якщо тема не працює’т працювати, це’s не завдано шкоди.

Погана річ з цього приводу, якщо ви довше зберігаєте тему, вам потрібно заплатити за додаткову підтримку. З мого досвіду роботи веб-сайту WordPress, ви’Я хочу інвестувати в цю додаткову підтримку, оскільки хорошої допомоги важко знайти.

ви’Ця програма, швидше за все, знадобиться під час встановлення теми, оскільки у вас можуть виникнути проблеми із сумісністю плагінів або налаштуванням теми. Оновлення WordPress, плагінів або самої теми також можуть спричинити неполадки та роботу вашого веб-сайту. Так що’s, безумовно, зручно мати доступ до підтримки у вашого постачальника тем, якщо вона вам потрібна.

Щорічне членство

Щорічний варіант членства найбільш популярний у дизайнерів, які створюють веб-сайти для клієнтів.

Однак це’також хороший вибір, якщо ви:

 • Любіть регулярно змінювати дизайн веб-сайту
 • Хочете душевного спокою знати, що ви можете звернутися до служби підтримки кожного разу, коли вам потрібна допомога
 • Дон’не хочете найняти нового розробника чи дизайнера кожного разу, коли у вас виникнуть проблеми з налаштуваннями (більшість часу постачальники тем на основі членства можуть допомогти вам вирішити найосновніші проблеми)

Якщо ви’Ви вже запланували бюджет розробника чи дизайнера, або у вас є досвід кодування, тоді переваги щорічного членства можуть не виявитись для вас рентабельними.

Бонусом, який слід пам’ятати, є щорічне членство, Ви також отримуєте доступ до всіх розробників’s колекція тем, так що ви’не треба вибрати лише одного! Поки ви платите щорічний внесок, ви на 100% підтримуєте їх команду техніків.

Поради щодо вибору правильної теми WordPress

 1. Вибирайте теми, які надасть вам потрібну функціональність а не просто на основі зовнішності.
 2. Використовуйте теми створений та підтримуваний надійними розробниками з довгою історією створення гарних тем WordPress (я’я поясню, як знайти гарні теми для вашого веб-сайту за мить).
 3. Виберіть тему, яка є часто оновлюється розробником тому що це дозволить постійно оновлюватись усіма оновленнями WordPress. Ви можете побачити, як часто тема оновлюється, перевіривши її Changelog.
 4. Це’s варто заплатити за додаткову або розширену підтримку, якщо ви знаєте нульове знання кодування або ніколи раніше не мали справу з WordPress. Коли ти’знову в 2 ранку, намагаючись зрозуміти, що пішло не так, ти’Я буду радий, що підтримка вам доступна!

Де ви можете знайти хороші теми WordPress?

Ми’Ви знайшли наступні постачальники тем, які пропонують великий вибір дизайнів для веб-сайтів WordPress:

 • Елегантні теми – безкоштовна одноразова оплата чи щорічне членство
 • WooThemes – безкоштовна та одноразова оплата
 • StudioPress – безкоштовна та одноразова оплата
 • ThemeForest – одноразова оплата
 • MojoThemes – одноразова оплата

WordPress плагіни

“Існує буквально сотні тисяч плагінів WordPress, які ви можете використовувати для додавання функцій та інструментів на свій веб-сайт. Вибирайте лише плагіни для потрібних функцій, а не встановлюйте безліч функцій, які вам потрібні’Ніколи не буду користуватися. Це економить простір, а також зменшує ризик помилок і після оновлення WordPress!”

Ви можете шукати плагіни на інформаційній панелі WordPress, перейшовши на сторінку “Плагіни”. Тут ви можете керувати своїми плагінами та шукати нові.

На веб-сайті WordPress.org також є бібліотека тем, де ви можете сортувати плагіни за популярними, популярними та вибраними.

Там’s два типи плагінів, безкоштовні та платні.

Як і у всьому WordPress, безкоштовні речі не роблять’t дійсно прийти з підтримкою. Є багато справді добре зроблених і добре керованих безкоштовних плагінів, і ми’Я покажу вам деякі з них за секунду. Будьте в курсі, що вірогідні плагіни рідше оновлюватимуться постійно.

Платні плагіни – хороший вибір, коли вам потрібно більше функцій або просто не потрібно’не хочу, щоб плагін в майбутньому був покинутий.

Багато розробників плагінів пропонують безкоштовну версію своїх платних плагінів, що дозволяє спробувати перед покупкою. Це чудовий спосіб з’ясувати, скільки вартості платного плагіна може додати на ваш сайт WordPress чи ні.

Поради щодо вибору плагіна WordPress

 1. Використовуйте плагіни, створені надійним розробником.
 2. Використовуйте популярні плагіни з великою базою користувачів, оскільки ви можете бути впевнені, що плагін буде налаштований для розміщення оновлень WordPress та проблем кодування..
 3. Використовуйте плагіни, які регулярно оновлюються. Ви дон’не хочу використовувати плагін, який не має’t оновлювався протягом останніх 2 років і, швидше за все, більше ніколи не буде оновлений.
 4. Якщо вам потрібна підтримка, виберіть використання платної версії, а не безкоштовної версії.

Основні плагіни WordPress

Ось кілька популярних інструментів та програмного забезпечення, які ви можете додати на свій веб-сайт WordPress, що неможливо з будь-якими конструкторами перетягування веб-сайтів:

Існує багато плагінів WordPress на вибір. Але незалежно від того, який веб-сайт ми створюємо, це основні плагіни, які ми використовуємо та рекомендуємо всім веб-сайтам WordPress.

 • CrazyEgg – візуальний інструмент аналітики веб-сайтів
 • Yoast – найважливіший плагін для WordPress SEO, який допоможе вам вдосконалити вміст для покращення рейтингу пошукової системи
 • TinyPNG – інструмент, що стискає ваші зображення без зниження якості з метою економії місця на вашому веб-сайті (та покращення швидкості завантаження сторінки)
 • Disqus – Популярний плагін для взаємодії, який дозволяє приймати та керувати коментарями на вашому веб-сайті
 • CloudFlare – Програмне забезпечення для підвищення продуктивності веб-сайту та безпеки
 • InfusionSoft – вдосконалений інструмент маркетингу електронної пошти та управління клієнтами
 • Akismet – плагін проти спаму, який відфільтровує коментарі зі спамом, щоб ви цього не зробили’не треба (варто спільно з Disqus, вище)

Конкретні плагіни WordPress

Якщо ви’Якщо ви хочете створити певний тип веб-сайту WordPress, наприклад, Інтернет-магазин або веб-сайт, доступний різними мовами, вам допоможуть наступні плагіни:

 • aMember – плагін для членства в WordPress та інструмент управління користувачами
 • WooCommerce – Інтернет-кошик та інструмент управління продуктами, який перетворює ваш веб-сайт у магазин електронної комерції
 • Envira Gallery – чуйний плагін галереї, який ідеально підходить для створення портфоліо WordPress
 • Календар бронювання – безкоштовний плагін, який дозволяє приймати бронювання відвідувачів через ваш веб-сайт (ідеально підходить для ресторанів чи постачальників послуг, таких як стоматологи, сантехніки тощо)
 • Багатомовна преса – дозволяє створювати та керувати веб-сайтом WordPress на кількох мовах

11

WordPress SEO

“WordPress дає набагато більший контроль над вашим веб-сайтом’s SEO, ніж це робить конструктор веб-сайтів із перетягуванням. Ви навіть можете використовувати плагіни для покращення свого веб-сайту та підвищення його рейтингу на сторінках результатів пошуку (SERP).”

SEO розшифровується ‘Пошукова оптимізація’ і це’важливо для вашого веб-сайту, оскільки без нього ваш сайт WordPress буде боротися за високий рейтинг у програмах Google SERP. SEO – це більше мистецтво, ніж точна наука, і хоча це може здатися страшним зараз, але це не так’не повинно бути!

На щастя, ви можете використовувати WordPress, щоб допомогти підвищити видимість вашого сайту, не вимагаючи генія технологій. Ось деякі корисні речі, які ви можете зробити:

 • Переконайтеся, що ваш сайт видно – WordPress дає вам можливість зробити ваш сайт видимим для Google та інших пошукових систем. Це’s корисно ввімкнути це під час великих змін, але не варто’не забудьте зняти прапорець після збереження!
 • Налаштування категорій та тегів – Створення користувальницьких категорій і тегів на WordPress – це дуже просто і допомагає чітко сортувати вміст. Це полегшує пошукові системи зрозуміти, що є на вашому веб-сайті, і відобразити це на сторінках результатів.
 • Використовуйте SEO-дружні URL-адреси – WordPress дозволяє визначати структуру вашого веб-сайту’s URL-адреси (також ваші сторінки’ унікальні веб-адреси). Це означає, що ви можете налаштувати оптимістичні для SEO URL-адреси, які допоможуть Google визначити релевантність ваших сторінок для певного пошуку..
 • Отримайте максимальне значення за ключовими словами – WordPress дозволяє використовувати теги HTML під час написання вмісту в текстовому редакторі. Це дозволяє надати вагу ключовим словам, включивши їх у заголовки сторінок та субтитри. Це позначає їх як важливіші в очах пошукових систем і допомагає пояснити, про що ваші сторінки.

Це просто дряпання поверхні, але як ви бачите – ви можете дійсно вдосконалити свій SEO за допомогою WordPress.

Ви також можете використовувати плагіни для покращення свого веб-сайту’З SEO теж. Я згадав ‘Йоаст’ вище, і це далеко не найпопулярніший плагін SEO навколо. Я чесно кажу’я не знаю, що б я зробив без цього!

Yoast дозволяє додавати мета-назви та мета-описи на свої сторінки. Це заголовки та описи, що відображаються Google у результатах пошуку. Yoast також дозволяє переглядати їх, щоб ви дізналися, як вони виглядають перед публікацією. Це також може дати вам прекрасну інформацію про те, як ви використовуєте ключові слова та чи є ви’повторне їх використання або надмірне використання (обидва великі ні-ні’s в SEO!).

огляд wordpress оглядТут ви можете побачити попередній перегляд цієї статті Yoast’s мета-заголовок та мета-опис. Це також говорить мені, чи заголовок та опис занадто короткі, занадто довгі, або ж правильно – наскільки це зручно! Хочете дізнатися більше про SEO?

 • Посібник із SEO + зворотних посилань – дізнайтеся, як працює інший веб-сайт’s може вплинути на рейтинг вашої пошукової системи
 • Посібник з SEO + прив’язки до тексту – Прочитайте наші поради щодо найкращої практики, щоб отримати максимальну користь при посиланнях між сторінками вашого веб-сайту
 • Посібник з архітектури веб-сайтів SEO + – Швидкий огляд того, як структура вашого веб-сайту може зробити ваш веб-сайт більш привабливим для Google

Підтримка WordPress, навчальні посібники та ресурси громади

“WordPress – це безкоштовне програмне забезпечення’s немає підтримки клієнтів. Але це не так’ти маю на увазі тебе’знову повністю самостійно.”

У WordPress є величезна спільнота підтримки, до якої можна звернутися за допомогою. Оскільки WordPress настільки широко використовується, існує безліч посібників та безкоштовних навчальних посібників, якими ви можете скористатися, щоб дізнатися основні елементи роботи веб-сайту WordPress. Виникла проблема? Все, що потрібно, – це швидкий пошук Google, щоб знайти вашу відповідь. Це набагато краще, ніж витрачати години на телефон, чекаючи, коли представник служби підтримки клієнтів підбере, наприклад,?!

Якщо ви вичерпали всі вільні ресурси і все ще можете’t щоб вирішити свою проблему, ви завжди можете заплатити розробнику або дизайнеру за допомогу. Ми’У минулому ми використовували ринки фрілансерів, такі як Upwork’мені потрібна спеціальна робота з кодування або підтримка.

Спільнота WordPress & ресурси

 • Форум WordPress – Тут ви можете шукати проблеми, з якими стикаються інші користувачі WordPress. Якщо вам’не знайшовши нічого, ви завжди можете опублікувати власне запитання та чекати, коли громада допоможе.
 • Документація WordPress – Це також називається WordPress Codex. Все про WordPress ви можете знайти тут. Це’s особливо корисно, якщо ви хочете внести зміни коду на свій веб-сайт WordPress. Однак майте на увазі, що це’s не найзручніший ресурс. Є кращі путівники для початківців, які я’Зробимо список за секунду.

Підручники WordPress

Якщо ви’якщо ви серйозно ставитеся до WordPress, вам слід витратити час, щоб пройти якийсь підручник з WordPress. Я’Ви вже згадували, що WordPress має більш високу криву навчання, ніж конструктор веб-сайтів із перетягуванням, тому я дуже рекомендую прочитати новачкові’Посібник перед тим, як застрягнути і придбати тему чи встановити будь-які плагіни.

Якщо ви хочете перейти на наступний рівень і навчитися налаштовувати свій веб-сайт WordPress, ось вам допоможуть деякі ресурси:

 1. Lynda.com – пропонує базові курси безкоштовних та обширних курсів преміум-класу за 19,99 доларів США на місяць
 2. Tutsplus.com – Пропонує навчальні програми щодо безкоштовних та преміальних курсів за 15 доларів на місяць

Огляд WordPress: Підсумок

WordPress не для всіх. Але коли ви зможете повністю скористатися тим, що може запропонувати WordPress, це може бути надзвичайно потужним інструментом.Це далеко не самий гнучкий розробник веб-сайтів і може створити практично будь-який тип веб-сайту, який ви можете собі уявити – чи це блог, сайт для просування вашого бізнесу чи інтернет-магазин, який продає товари.

WordPress відмінно підходить для тих, хто потребує складного веб-сайту або має важкий веб-сайт. Але лише до тих пір, як ти’Ви не боїтеся вкласти час і гроші, щоб підняти його та працювати так, як вам хочеться.

Недолік використання WordPress – це передова інвестиція у гроші та час, які інші розробники веб-сайтів із перетягуванням, такі як Wix, не роблять’не маю.

Тож якщо ти’Ви не впевнені в цих інвестиціях, найкраще знайти розробника веб-сайтів із перетягуванням, який відповідає більшості ваших потреб. Коли ви знаєте, що ваш веб-сайт має потенціал зростання, ви завжди можете розглянути можливість переходу на WordPress пізніше.

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me