Огляд WordPress.com 2020


Найкраще для

Найкраще для ведення блогів


Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

WordPress.com – це найкращий вибір, якщо ви хочете створити свій власний блог із усіма можливостями, які вам можуть знадобитися для запуску успішного веб-сайту для ведення блогів. Ці функції поставляються за розумною ціною та з більш зручним редактором, ніж WordPress.org. Загалом, WordPress.com ідеально підходить як для початківців, так і для професійних блогерів.

Які плюси і мінуси WordPress.com?

Плюси

 • Найкращий варіант для веб-сайту для ведення блогів – WordPress.com має конкретні шаблони та функції, щоб ваш блог був успішним.
 • Велика кількість функцій – Ви отримуєте безліч індивідуальних функцій, розроблених для спрощення створення та ведення блогу.
 • Розумні ціни – ви можете створювати та публікувати свій блог безкоштовно або вибрати оновлення для більш розширених функцій.

Мінуси

 • Шаблони орієнтовані на ведення блогів – ви’Буду боротися, якщо ви хочете побудувати що-небудь, крім блогу.
 • Не дуже дружній для початківців – хоча WordPress.com вам приємніше для початківців, ніж WordPress.org, ви’Ще потрібно знати якийсь код, щоб максимально використати його.

Огляд WordPress.com

З одного погляду

Отже, ти’Ви думаєте про використання WordPress? WordPress – це велике ім’я в світі, і з поважних причин – він забезпечує понад 30% Інтернету!

Але для своєї слави немає’s також багато плутанини через існування WordPress.org і WordPress.com. Отже, до кого слід піти? Що їх відрізняє? І саме те, що може запропонувати WordPress.com?

Для цього огляду ми’Я поставив WordPress.com своїми кроками і змусив людей, як і ви, перевірити його та поділитися своїм досвідом. Ми розглянемо, що розставляє близнюків WordPress, і найголовніше, чи слід використовувати ви WordPress.com зробити свій сайт!

Якщо ви’Ви бачили достатньо, ви вже можете натиснути на посилання, щоб розпочати роботу WordPress.com, або дізнайтеся, який розробник веб-сайтів найкраще підходить для вас за допомогою нашої вікторини!

WordPress.com проти WordPress.org

По-перше, нехай’Перейдіть до основ і швидко огляньте їх.

WordPress.org була заснована в 2003 році і є системою управління вмістом з відкритим кодом (CMS).

CMS – це програмне забезпечення, яке можна використовувати для створення та управління веб-сайтами. WordPress.org – це те, що люди зазвичай мають на увазі під час розмови “WordPress”.

WordPress.com був запущений після WordPress.org і побудований на вершині оригінальної платформи. Це означає, що він успадкував деякі функції, які роблять WordPress.org настільки вражаючим.

WordPress.com більше схожий на a ‘Веб-сайт’ у своїй конструкції. Він має набагато більш спрощений та простий у користуванні інтерфейс, ніж WordPress.org. Як ви, напевно, знаєте, розробник веб-сайтів – це онлайн-програма, яка дозволяє створити веб-сайт.

На відміну від WordPress.org, з цими будівельниками ви не працюєте’не потрібно кодувати, розміщувати чи керувати оновленнями, оскільки це все зроблено для вас. Більшість розробників веб-сайтів, таких як Wix та Weebly, мають функції перетягування, що полегшує всім створити свій сайт.

приклад сайту wordpress.comWordPress.com має набагато більш обтічний інтерфейс, ніж WordPress.org. Сайт спрощений і зберігає вражаючі функції блогу, якими WordPress відомий.

Наскільки просто використовувати WordPress.com?

Вибір права Веб-сайт залежить від багатьох різних факторів. Очевидно, ви хочете щось, що зробить ваш сайт чудовим, а також має широкий спектр функцій. Але ви також хочете насолоджуватися створенням свого веб-сайту, а не витрачати години на навчання кодуванню.

Так що’s важливо подивитися на будівельника’легкість використання та власний рівень технічного ноу-хау, щоб зрозуміти, як вам комфортно’буду реально користуватися ним. Це’s чому ми завжди тестуємо на зручність використання в наших дослідженнях!

Як ми це робимо? Що ж, ми отримуємо звичайних людей, як ви, випробувати будівельника і запитати їх, як легко було виконати певні завдання. Завдяки підрахунку балів, відгуків та оцінок числа це дає нам чудові дані, які дають вам чудові відгуки!

Але як саме WordPress.com забив у нашій простоті використання?

Чесна відповідь – не велика. Але перш ніж закрити цю сторінку розчаровано, нехай’Перегляньте, що це насправді означає, і що ще важливіше, чому WordPress.com не зробив’не придумайте козирів для зручності використання.

Перш за все, хоча WordPress.com призначений для того, щоб виглядати і відчувати себе набагато більше, як будівельник веб-сайтів, це’s насправді не один. Це’s платформа для блогів із додатками для розробників веб-сайтів.

Це означає, що це не так’не використовуйте традиційне візуальне редагування, яке надає перевагу більшості веб-розробників, таких як Wix. Натомість ви редагуєте вміст та дизайн окремо.

Це може відчувати себе надмірно складним і заплутаним. Додаючи дописи в щоденнику дуже просто, не завжди так зрозуміло, як додати інші елементи чи налаштування на свій сайт. 60% людей важко було додати такі функції, як підписка, відео та зробити їх розташування видимим на карті.

Через це WordPress.com отримав низький рівень ‘швидше за все, рекомендую’ балів. Але, схоже, WordPress.com знає, що використання їх сайту isn’t прогулянка по парку! І вони включили кроки для боротьби з цим.

Коли ви вперше створюєте свій сайт, він задає вам такі питання, як назва вашого сайту, що це’Про і про що’s для. Це означає, що ваш сайт вже налаштований під час запуску!

Ви також можете вибрати, наскільки впевнені у використанні технології. Якщо ви вибрали початківця, він надасть вам контрольний список, як налаштувати свій сайт.

Приклад підказки для спливаючих вікон wordpress.comКорисні спливаючі підказки часто з’являються для того, щоб провести етапи налаштування вашого сайту.

Підводячи підсумок, WordPress.com набагато простіше у використанні, ніж WordPress.org. Ви дон’не потрібно турбуватися про хостинг, керування оновленнями або кодування.

Він зберігає свою дивовижну репутацію в блогах, завдяки своєму ряду вбудованих функцій, що робить життя письма максимально легким. Але порівняно з традиційними розробниками веб-сайтів із перетягуванням, WordPress.com знаходиться в нижній частині пакета, коли справа стосується простоти використання.

Для зручності використання, початківцям або людям із кодуваннями краще шукати деінде.

Хто найкращий для WordPress.com?

Ведення блогів

Як ви вже здогадалися, вести блоги найкраще на WordPress! Це те, що WordPress.com це справді побудовано, і це показує. Усі відповідні функції вашого блогу вбудовуються автоматично. До них належать:

 • аналітики
 • відображення категорій
 • архів
 • коментарі
 • соціальні закладки
 • функція пошуку
 • RSS-канал

Він також стоїть вище своїх конкурентів, пропонуючи інтуїтивні параметри налаштувань. Наприклад, вибір автоматичного використання першого зображення у вашій публікації чи ні. Дисплей вашого блогу відредагований у “Настроювальнику”, ще більше опцій у налаштуваннях у розділі Написання.

Налаштування блогів wordpress.comЗавдяки широким налаштуванням блогів та опцій відображення, WordPress.com ідеально підходить для ведення блогів.

Завдяки цій різноманітності функцій, опцій та ряду параметрів налаштувань, ви можете бути впевнені, що ваш блог перебуває в найкращому середовищі для зльоту та процвітання.. Це’s дійсно не дивно, що WordPress.com переміг “Ідеально підходить для ведення блогів” титул у нашому рейтингу.

Це’s вибір вибору, якщо ви’Ви серйозно ставитеся до свого блогу та виграли його безкоштовну версію та різні цінові плани’також не випорожнюйте власні кишені. Це’s безпрограшний!

Бізнес

Хоча WordPress.com – зірка шоу, коли справа доходить до ведення блогів, вона падає в інших областях. Якщо ви’шукаєте інтернет-бізнес-сайт і хочете високого рівня налаштування, тоді WordPress.com isn’t ваш найкращий варіант.

Зважаючи на це, WordPress.com має Бізнес-план на суму 300 доларів США, що виставляється на рік. Це план, який вони рекомендують для малого бізнесу. Він включає в себе шаблони тем бізнесу, підтримку Google Analytics та необмежену кількість пам’яті.

Ви можете додати додатки та теми сторонніх розробників, щоб розширити свій сайт’s особливості. Він також пропонує список функцій для підтримки вашого бізнесу та зробити ваш сайт виділятися.

Як правило, ми робимо’t рекомендую WordPress.com для бізнес-сайтів. Якщо ви’переконайтеся, на якому розробнику створено ваш сайт, ви можете переглянути нашу порівняльну таблицю кращих розробників веб-сайтів для бізнесу.

Електронна комерція

WordPress.com має функцію електронної комерції, але для отримання доступу до неї вам потрібно бізнес-план у розмірі 300 доларів на рік.

Це постачається з 30-денною гарантією повернення грошей! Отже, ви можете спробувати це, не скориставшись тривалим терміном. Але залежно від рівня вашого бізнесу або вашого бюджету, цей авансовий платіж може бути непогашеним.

На WordPress.com є різні варіанти електронної комерції:

 • Магазин електронної комерції доступний для клієнтів у США та Канаді та дозволяє вам продавати в США чи глобально. (Ви повинні бути в бізнес-плані та вже встановили власну тему чи плагін).
 • Кнопка «Прості платежі» доступний для клієнтів як на планах Business, так і Premium.
 • Для тих, хто не має бізнесу чи преміум-класу, ви можете додати Кнопка PayPal на ваш сайт, що дозволяє приймати платежі через (ви здогадалися), PayPal. Лише голова вгору: це стосуватиметься кодування, яке ви’перегляньте їх на сторінці підтримки.

Отож існують функції електронної комерції, якими можна скористатися, але це’s варто збалансувати вартість планів і рівень вашого бізнесу, перш ніж виплачувати план.

Хочете продавати в Інтернеті, але не’Ви думаєте, що WordPress підходить саме вам? Дивіться наш фрагмент на кращих платформах електронної комерції, щоб знайти ідеальну форму.

Особисті

Якщо ви’Ви не власник бізнесу чи блогер, може WordPress.com підійде саме вам? Ну, це залежить від того, який особистий сайт ви хочете створити!

Із такою кількістю тем на вибір (348, щоб бути точним!) Та можливістю пошуку тем за жанром чи стилем, ти’переконайтесь, що знайдете ту, яку ви любите.

Якщо ви’не заробляючи грошей на своєму особистому сайті, можливо, ви хочете почати з безкоштовної версії. Просто пам’ятайте, що для додавання медіа, таких як відео, вам потрібно оновити до плану Premium.

шаблони wordpress.comWordPress.com пропонує широкий спектр привабливих тем, які ви можете шукати, залежно від ваших потреб.

Просто пам’ятайте, що це не’t конструктор веб-перетягувань! Отже, хоча ваш сайт все ще буде виглядати чудово, налаштування може бути складним або обмежуючим, оскільки WordPress.com будується в першу чергу як платформа для блогів.

Масштабованість

Якщо ви’у вас є персональний сайт, який хоче розширити вашу присутність в Інтернеті, WordPress.com надає вам варіанти. Ви можете рухатись до різних цінових планів у міру росту та розвитку вашого сайту.

Радість WordPress.com полягає в тому, що ви можете створити з нею все що завгодно. Але після створення ви маєте обмежені варіанти того, як ви можете редагувати або керувати своїм сайтом.

Якщо ви’у вас бізнес-сайт або сподіваються на швидке зростання, WordPress.com isn’t ваш найкращий вибір, як це не так’t дуже масштабований Хоча плани з більш високими цінами оснащені додатковими функціями та спеціальними опціями, покращити рівень веб-сайту електронної комерції може дорого..

На їхньому сайті WordPress.com запрошує вас приєднатися до виграної вами платформи’t перерости. Це’Варто зазначити, що ви завжди можете починати з WordPress.com, а потім переносити свій сайт на WordPress.org пізніше.

Інструменти WordPress.com

Довідка & Підтримка

Створюючи свій сайт, ви хочете бути в надійних руках. Особливо, якщо ти’Ви не впевнені в собі або тільки починаєте.

WordPress.com має базу знань з функцією пошуку, а також список тем, таких як Пуск, Створення, Налаштування та Підключення.

Всі вони посилаються на відповідні сторінки з посібниками та статтями, щоб допомогти вам допомогти. Потім ці сторінки посилаються на корисні ресурси, такі як контрольні списки, відео-уроки та навіть підписують посилання на онлайн-курси!

The “Як ми можемо допомогти?” рядок пошуку завжди присутній і вгорі кожної сторінки підтримки.

база знань wordpress.comWordPress.com’База знань пропонує чудову підтримку, зручна у користуванні та має багато ресурсів для відповіді на ваші запитання.

Ви також можете надсилати запитання на їх веб-форумі або натискати синій знак питання в правому нижньому куті екрана, щоб отримати довідкові параметри та доступ до ‘Експертні користувачі’.

довідковий ресурс wordpress.comДовідки та ресурси підтримки ніколи не бувають далеко – просто натисніть на знак питання для низки статей, варіантів пошуку та підтримки в чаті.

Коли ти’отримуючи допомогу в Інтернеті, ви хочете відчути себе так, ніби друг допомагає вам, а не те, що ваш найсуворіший вчитель замовляє вас через плече. WordPress.com зняв це.

Інтеграція соціальних медіа

Будь ти’налагоджуючи кулінарний блог або відкриваючи власний бізнес, соціальні медіа – це життєва активність, яка підтримує вашу зв’язок та просуває ваш бренд. Сьогодні, якщо ти’знову не в соціальних медіа, правда, люди збираються ігнорувати вас занадто просто.

Отже, ти’Будь краще, захоплюйте їх красивою соціальною стрічкою на своєму веб-сайті, щоб показати їм, що ви належите до 21 століття!

За допомогою WordPress.com ви можете підключити свій сайт до сторінок соціальних медіа, щоб ваші нові публікації отримали доступ до вашої новинної стрічки.

Ви також можете додавати віджети, які показують ваш соціальний канал на вашому веб-сайті. Наприклад, ви можете вбудувати свій канал у Twitter, щоб ваша часова шкала з’явилася на вашому сайті.

Аналітика

Якщо ви хочете побачити, скільки людей відвідує ваш сайт, коли вони відвідують і звідки, то ви’Вам потрібна функція аналітики. WordPress.com має один вже вбудований для вас. Ви дон’не доведеться його налаштовувати чи що завгодно, просто натисніть на “Статистика” натисніть кнопку і перегляньте свій сайт’s діяльність.

wordpress.com аналітикаWordPress.com’s Вбудована функція аналітики забезпечує просту та корисну “з одного погляду” аналіз вашого сайту’s трафік.

Це дає вам корисні, зрозумілі та “з одного погляду” розподіл трафіку вашого сайту. Він аналізує дані, щоб ви могли бачити ваш сайт’s найпопулярніший час доби, підсумки підписників і навіть найкращий перегляд будь-коли!

Це дійсно корисно, але, можливо, ви хочете отримати більш просунутий і специфічний інструмент аналітики. У цьому випадку ви’Вам потрібно буде оновити бізнес-план, щоб ви могли отримати підтримку Google Analytics на своєму сайті. Знову ж таки, в базі знань є посібник з цього питання, який допомагає, як це налаштувати.

SEO & Маркетинг

Так ти’я створив ваш сайт. Це’s онлайн, це’готова милуватися і ти’переглядає свою статистику за ознаками життя. Єдине, що вам зараз потрібно – це відвідувачі, і їх багато!

SEO означає оптимізацію пошукових систем. Все, що це допомагає допомагати вашому сайту високо оцінювати результати пошуку. Простий!

Подумайте про це так: ваш веб-сайт – це театр і вміст, який ви’я так наполегливо працював над грою. Актори всі готові і театр все прикрашений, але зараз вам потрібна аудиторія.

SEO діє як листівки, плакати та вивіски, які спрямовують людей на ваше шоу! Це те, що говорить людям, що це’Про все, якщо це’s стосується їх і якщо це’s щось, що вони насправді хочуть бачити.

WordPress.com піклується про 80-90% механіки SEO, щоб ви не знали’не треба. Усі їх теми розроблені для оптимізації вашого рейтингу. Це означає, що ви можете сісти і сфокусуватися на створенні чудового сайту.

Якщо ви хочете взяти участь у роботі, ви можете перейти до бізнес-плану, щоб отримати користувальницький домен (який люблять пошукові системи), а також отримати доступ до інструментів SEO. Вони дозволять вам адаптувати те, що відображається на сторінці результатів та багато іншого, надаючи вашому сайту набагато більше шансів у світі ранжування та магії SEO.

Тож основи вже висвітлюються, але якщо ви’Ви серйозно ставитесь до SEO ви’Вам потрібно буде оновити бізнес-план.

Домени

Якщо ви’знову ж у безкоштовній версії ви просто введіть назву свого сайту, а потім виберіть найкращу безкоштовну URL-адресу’s доступні. Прикладом цього домену може бути: https://examplex.home.blog/ або https://example.wordpress.com

Однак, якщо ти’шукаєш щось професійне це’найкраще отримати користувацький домен. Це можна зробити, оновивши будь-який із платних планів. Ви також можете перенести існуючий домен з іншого сайту.


Безпека

WordPress має досить ретельну систему безпеки для захисту вашого сайту, так що ви можете відчувати себе безпечно та надійно!

Всі сайти WordPress.com шифруються та встановлюються автоматично за допомогою сертифіката SSL (Secure Sockets Layer). Це означає, що ваш сайт безпечний і захищений. Вони також запускають брандмауері, стежать за підозрілою діяльністю, проводять тестування безпеки і навіть мають спеціальну команду з безпеки.

Безпека, очевидно, дуже важлива для WordPress.com. Вони навіть дають вам посібник із зазначенням того, як ви можете захистити себе та свої дані в Інтернеті!

Резервні копії & Відновлює

Це’s кошмар. ви’ви редагуєте ваш сайт, і він виходить з ладу, або ви помиляєтесь, і раптом ви’Ви втратили все. Потрібно починати з нуля або намагатися виправити будь-яке лихо, що зірвало ваші красиво відформатовані сторінки.

Але не з WordPress.com!

Він має корисну функцію відновлення, де ви можете відновити ваш сайт з будь-якої точки, якщо він виходить з ладу або випадково щось видалить. Це відрізняється від інших сайтів, на яких ви можете відновити його лише з останнього часу, коли ви зберегли (що може включати помилку, яку ви зробили)’ви намагаєтеся вирішити)!

Дані вашого сайту створюються резервними копіями, так що якщо трапиться щось на кшталт відключення електроенергії або стихійного лиха, що спричинить втрату даних, WordPress.com може відновити їх за вас.

Ціни WordPress.com & Співвідношення ціни та якості

WordPress.com може мати всі функції у світі, але якби це коштувало тобі все життя, економія не буде’t розраховувати багато!

На щастя, вони’Ви не вимагаєте кожної копійки на Вашому банківському рахунку. Фактично, у нашому дослідженні WordPress.com посіла третє місце за співвідношенням ціни та якості! Він має друге найдешевше середнє ціноутворення за Wix, що досить добре йде.

Отож, які саме цінові плани мають WordPress.com?

Wordpress.com цінові планиWordPress.com має чудові цінові плани, різноманітні функції та варіанти оновлення, що робить його великим співвідношенням ціни та якості.

Як бачите, є безкоштовний план, а потім три платні плани. Їх щороку виставляють, так що не’t нехай цінові цифри відкладуть вас. Ми’Я зламаю їх, щоб ви могли бачити, що ви’отримуєш за свої гроші.

 • Безкоштовний план: $ 0! Всі ми любимо безкоштовні речі, тому це чудовий план розпочати. Поспішіть із шаблонами та темами, подивіться, як легко ви їх знайдете, навіть опублікуйте свій веб-сайт в Інтернеті, і все це не заплативши ні копійки. Цей план має пристойний спектр функцій, включаючи 3 ГБ місця для зберігання, підтримку спільноти, основну настройку дизайну та безкоштовні теми.
 • Особистий план: 48 доларів на рік (4 долари на місяць, щомісячно виставляється рахунок). Як випливає з назви, це найкраще для особистого використання! Як і що’Пропонуючи безкоштовний план, ви отримуєте користувацьке доменне ім’я, підтримку електронної пошти та чату в реальному часі та видалення реклами WordPress.
 • План преміум-класу: 96 доларів на рік (8 доларів на місяць, щомісячно виставляється рахунок). Найкраще для підприємців та фрілансерів, це пропонує все від попередніх планів, але більше! Безлімітні теми преміум-класу, вдосконалене налаштування дизайну, 13 Гб місця для зберігання, а також можливості монетизувати ваш сайт, отримати підтримку VideoPress та можливість продавати за допомогою простих платежів – це великі переваги.
 • Бізнес-план: 300 доларів на рік (25 доларів на місяць, щомісячно виставляється рахунок). Найкраще для малого бізнесу, у ньому є все, починаючи від плану Преміум плюс більше, включаючи: необмежений обсяг пам’яті, живі курси, інструменти SEO, плагіни, теми для завантаження та інтеграція Google Analytics.

Який план ви вибрали насправді, залежить від вашого бюджету, типу веб-сайту, на який ви знаходитесь’створюйте, і скільки ви хочете також розробити свій сайт. Хоча дешевші рівні цін обмежені у пропонованих функціях, вони все ще хороші для початку.

Огляд WordPress.com – резюме

Тепер, коли ти’я залишив позаду будь-яку плутанину щодо WordPress.com’Підсумовуйте, що охоплює цей огляд, щоб ви могли вирішити, чи справді це найкращий вибір для вас!

WordPress.com побудований на WordPress.org, завдяки чому він стоїть головою та плечима над рештою конкуренції, коли справа стосується блогів. Якщо ви’Ви серйозно ставитесь до свого блогу (але хочете простіший інтерфейс, ніж WordPress.org), тоді WordPress.com – це місце для вас.

Але порівняно з реальними розробниками веб-сайтів WordPress.com вийшов останнім у нашому рейтингу простоти використання. Це не для початківців, і ви будете почувати себе обмеженими’створюєте що-небудь, крім блогу. Якщо ви хочете розширити або розробити свій сайт, вам потрібно буде використовувати базове кодування, що є великою відключенням для більшості людей.

Якщо ви’Ви нервуєте технологію, хочете спеціально налаштований веб-сайт або хочете легко створити свій бізнес-сайт’t рекомендую WordPress.com для вас.

Але, якщо ти’Починаючи вести блог, досить впевнені і раді навчатись, як ви йдете, або хочете чудових функцій за розумними цінами, тоді ми говоримо підпишіться сьогодні!

Маючи хороше співвідношення ціни та якості та можливість вільного плану, це’s дуже легко приєднатися до 25,855,689 користувачів у всьому світі, висловивши свою думку WordPress.com!

Спеціаліст із створення веб-сайтів прагне надати вам чесні дані. Це’тому ми проводимо власні дослідження та отримуємо безпосереднє особисте розуміння. Аналізи та графіка в цій статті базуються на автентичних джерелах, перекреслених нашими внутрішніми експертами. Ми дотримуємося великої обережності, щоб інформація, яку ми публікуємо, була достовірною та точною. Однак WBE не несе відповідальності за будь-яку неточність інформації, яку нам надають користувачі, учасники дослідження чи інші організації.

Зверніть увагу, що інформація, що міститься в цій статті, призначена лише для загальної інформації. Ми’з радістю відповімо на будь-які запитання щодо цієї статті та її допоміжних досліджень. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з експертом по розробникам веб-сайтів безпосередньо електронною поштою на адресу

Залишити коментар

Скасувати відповідьВаша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені * Коментар * Ім’я: * Адреса електронної пошти: *

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me