Recenze WordPress.com 2020


Nejlepší pro

Nejlepší pro blogování


Celkové hodnocení

4 z 5 hvězdiček

WordPress.com je volbou standout, pokud chcete založit svůj vlastní blog, se všemi funkcemi, které byste mohli potřebovat ke spuštění úspěšného webu pro blogování. Tyto funkce jsou dostupné za rozumnou cenu as uživatelsky přívětivějším editorem než WordPress.org. Celkově vzato, WordPress.com je ideální pro začátečníky i profesionální blogery.

Jaké jsou výhody a nevýhody WordPress.com?

Klady

 • Nejlepší volba pro blogování – WordPress.com má specifické šablony a funkce, díky nimž bude váš blog úspěšný.
 • Množství funkcí – dostanete spoustu přizpůsobených funkcí navržených pro usnadnění vytváření a provozu blogu.
 • Citlivé ceny – blog můžete vytvořit a publikovat zdarma, nebo si můžete vybrat pokročilejší funkce a upgradovat.

Nevýhody

 • Šablony jsou zaměřeny na blogování – vy’Budu bojovat, pokud chcete postavit něco jiného než blog.
 • Není příliš přátelský pro začátečníky – Přestože je WordPress.com příznivější pro začátečníky než WordPress.org, vy’Stále potřebuji znát nějaký kód, abychom z toho dostali maximum.

Přehled WordPress.com

Na první pohled

Takže ty’přemýšlíte o používání WordPress? WordPress je velké jméno v online světě az dobrého důvodu – ovládá více než 30% internetu!

Ale kvůli jeho slávě’je také hodně zmatek kvůli existenci WordPress.org a WordPress.com. Který byste tedy měli hledat? Co je odlišuje? A co může WordPress.com nabídnout?

Pro tuto recenzi, my’Prošel jsem WordPress.com skrz jeho tempo a přiměl lidi, jako jsi ty, aby to vyzkoušeli a podělili se o své zkušenosti. Podíváme se na to, co odděluje dvojčata WordPress a co je nejdůležitější, zda byste měli používat WordPress.com aby vaše stránky!

jestli ty’Už jste toho viděli dost, můžete začít kliknutím na odkazy WordPress.com, nebo pomocí našeho kvízu zjistěte, který tvůrce webových stránek je pro vás nejlepší!

WordPress.com vs WordPress.org

Nejdříve vypusťte’Je to základní a mít rychlý přehled o obou.

WordPress.org byla založena v roce 2003 a je open-source redakčním systémem (CMS).

CMS je software, který můžete použít k vytváření a správě webových stránek. WordPress.org je to, co lidé obvykle myslí, když mluví “WordPress”.

WordPress.com byl spuštěn po WordPress.org a je postaven na horní části původní platformy. To znamená, že zdědil některé funkce, díky nimž je WordPress.org tak působivý.

WordPress.com je více podobný a ‘tvůrce webových stránek’ ve svém designu. Má mnohem jednodušší a snadněji použitelné rozhraní než WordPress.org. Jak asi víte, webový tvůrce je online program, který vám umožní vytvořit webovou stránku.

Na rozdíl od WordPress.org, s těmito staviteli ne’Nemusíte kódovat, hostovat ani spravovat aktualizace, protože to vše je pro vás. Většina tvůrců webových stránek, jako jsou Wix a Weebly, má funkce přetahování, takže každý si může snadno vytvořit svůj web.

příklad webu wordpress.comWordPress.com má mnohem jednodušší rozhraní než WordPress.org. Tento web je zjednodušený a zachovává působivé funkce blogů, o nichž je WordPress znám.

Jak snadné je použití WordPress.com?

Výběr správného tvůrce webových stránek závisí na mnoha různých faktorech. Je zřejmé, že chcete něco, díky kterému bude váš web vypadat skvěle a bude mít řadu funkcí. Ale také si chcete užít budování svých webových stránek a nestrávit hodiny učením kódu.

Tak, že’Je důležité se podívat na stavitele’snadnost použití a vlastní úroveň technického know-how, abyste získali představu o tom, jak pohodlné vás’d to vlastně používat. Že’to je důvod, proč vždy testujeme snadnost použití v našem výzkumu!

Jak to uděláme? Máme normální lidi, jako jste vy, aby vyzkoušeli stavitele a zeptali se jich, jak snadné bylo provádět určité úkoly. Díky hodnocení, zpětné vazbě a hodnocení čísel nám získáte skvělá data, která vám poskytnou skvělé recenze!

Jak ale WordPress.com dosáhl v našem snadném použití?

Čestná odpověď není, není skvělá. Ale než zavřete tuto stránku ve zklamání, nechte to’jde o to, co to ve skutečnosti znamená, a co je důležitější, proč WordPress.com ne’t přijít trumfy pro snadné použití.

Za prvé, ačkoli je WordPress.com navržen tak, aby vypadal a cítil se mnohem více jako tvůrce webových stránek, je to’ve skutečnosti to není jeden. To’s blogovací platforma s doplňky pro tvorbu webových stránek.

To znamená, že ne’• nepoužívejte tradiční vizuální úpravy přetahováním, které zvýhodňuje většina tvůrců webu, jako je Wix. Místo toho upravujete svůj obsah a design samostatně.

Může to být příliš komplikované a matoucí. Přestože je přidání blogových příspěvků opravdu snadné, není vždy jasné, jak na svůj web přidat další prvky nebo přizpůsobení. 60% lidí považovalo za obtížné přidávat funkce, jako je předplatné, video a zviditelnit svou polohu na mapě.

Z tohoto důvodu WordPress.com obdržel nízké ‘pravděpodobně doporučuji’ skóre. Zdá se však, že WordPress.com si je vědom toho, že používání jejich stránek není’t procházka v parku! A zahrnovaly kroky k boji proti tomuto.

Když svůj web poprvé vytvoříte, položí vám otázky, jako je název vašeho webu, co to je’a co to je’s pro. To znamená, že váš web je již na začátku přizpůsoben!

Můžete si také vybrat, jak jste si jistí pomocí technologie. Pokud vyberete začátečníka, poskytne vám kontrolní seznam, jak nastavit web.

Příklad vyskakovací nápovědy wordpress.comČasto se objevují užitečné vyskakovací tipy, které vás provedou fázemi nastavení webu.

Abych to shrnul, WordPress.com je mnohem jednodušší než WordPress.org. Ty ne’Nemusíte se starat o hostování, správu aktualizací nebo kódování.

Udržuje si úžasnou pověst blogů díky celé řadě vestavěných funkcí, díky nimž je život psaní co nejsnadnější. Ale ve srovnání s tradičními tvůrci webových stránek pro přetahování je WordPress.com v oblasti snadnosti použití na konci balíčku.

Pro snadné použití je lepší začátečníci nebo kódovací fobové lépe hledat jinde.

Pro koho je WordPress.com nejlepší?

Blogování

Jak jste již možná uhodli, blogování je nejlepší na WordPress! Tohle je co WordPress.com je opravdu postaven pro, a to ukazuje. Všechny důležité funkce, které chcete pro svůj blog, jsou automaticky zabudovány. Patří mezi ně:

 • analytika
 • zobrazit kategorie
 • archiv
 • komentáře
 • sociální záložky
 • funkce vyhledávání
 • RSS feed

Rovněž stojí nad svými konkurenty a nabízí intuitivní možnosti nastavení. Například volba automatického použití prvního obrázku v příspěvku nebo ne. Displej vašeho blogu je upraven v nástroji Customizer a další možnosti najdete v nastavení v části Psaní.

nastavení blogů wordpress.comDíky rozsáhlému nastavení blogů a možnostem zobrazení je WordPress.com ideální pro blogování.

Díky této rozmanitosti funkcí, možností a rozsahu možností nastavení si můžete být jisti, že váš blog je v nejlepším prostředí, aby vzlétl a vzkvétal. To’není opravdu žádným překvapením, že WordPress.com vyhrál “Ideální pro blogování” titul v našich žebříčcích.

To’Je to standout volba, pokud jste’vážně o svém blogu as jeho bezplatnou verzí a různými cenovými plány, které jste vyhráli’vyprazdňování vlastních kapes. To’s win-win!

Podnikání

Zatímco WordPress.com je hvězdou pořadu, pokud jde o blogování, v ostatních oblastech spadá. jestli ty’znovu hledáte online obchodní web a chcete vysokou úroveň přizpůsobení, pak WordPress.com není’Vaše nejlepší volba.

Díky tomu bude mít WordPress.com podnikatelský plán za 300 $, účtován ročně. To je plán, který doporučují malým podnikům. Zahrnuje šablony obchodních motivů, podporu Google Analytics a neomezené úložiště.

Chcete-li rozšířit svůj web, můžete přidat pluginy a motivy třetích stran’s rysy. Obsahuje také seznam funkcí, které podporují vaše podnikání a zajišťují, aby vaše stránky vynikly.

Obecně nemáme’t Doporučit WordPress.com pro obchodní weby. jestli ty’Pokud si nejste jisti, na kterém staviteli se váš web vytvoří, můžete se podívat na naši srovnávací tabulku nejlepších tvůrců webových stránek pro podniky.

Elektronický obchod

WordPress.com má funkci elektronického obchodování, ale k přístupu k ní potřebujete obchodní plán 300 $ ročně.

K tomu je poskytována 30denní záruka vrácení peněz! Takže to můžete vyzkoušet, aniž byste se dlouhodobě zavázali. V závislosti na úrovni vaší firmy nebo rozpočtu však tato záloha může být off-puting.

Na WordPress.com existují různé možnosti elektronického obchodování:

 • Obchod s eCommerce je k dispozici zákazníkům po celé USA a Kanadě a umožňuje vám prodávat v USA nebo jít globálně. (Musíte být v obchodním plánu a již máte nainstalován vlastní motiv nebo plugin).
 • Tlačítko Jednoduché platby je zákazníkům k dispozici jak v obchodním, tak i v prémiovém plánu.
 • Pro ty z vás, kteří nemají Business nebo Premium, můžete přidat Tlačítko PayPal na váš web, což vám umožní přijímat platby prostřednictvím (uhodli jste), PayPal. Jen heads up: to bude zahrnovat nějaké kódování, které vy’znovu provedeni na jejich stránce podpory.

Takže jsou k dispozici funkce elektronického obchodování, které můžete využít, ale je to’Před okamžitou platbou za plán stojí za vyrovnání nákladů na plány a úroveň vašeho podnikání.

Chcete prodávat online, ale ne’Nemyslete si, že WordPress je pro vás to pravé? Podívejte se na náš kousek na nejlepších platformách elektronického obchodování, kde najdete perfektní řešení.

Osobní

jestli ty’Pokud nejste vlastníkem firmy nebo bloggerem, může být pro vás WordPress.com to pravé? Záleží na tom, jaký osobní web chcete vytvořit!

S tolika tématy z čeho vybírat (přesně 348) a možností je prohledávat podle žánru nebo stylu’Ujistěte se, že najdete ten, který máte rádi.

jestli ty’z vašeho osobního webu nevydělávejte žádné peníze, možná budete chtít začít s bezplatnou verzí. Jen si uvědomte, že pro přidání médií, jako jsou videa, musíte upgradovat na prémiový plán.

wordpress.com šablonyWordPress.com má k dispozici celou řadu atraktivních témat, která můžete prohledávat v závislosti na vašich potřebách.

Jen si pamatujte, že to není’t drag and drop tvůrce webových stránek! Takže i když váš web bude stále vypadat skvěle, přizpůsobení může být složité nebo omezující, protože WordPress.com je postaven především jako platforma pro blogování.

Škálovatelnost

jestli ty’Mám osobní web, který se snaží rozšířit vaši online přítomnost, WordPress.com vám dává možnosti. S růstem a vývojem webu se můžete pohybovat v různých cenových plánech.

Radost z WordPress.com je, že s tím můžete vytvořit cokoli. Po vytvoření však máte omezené možnosti, jak svůj web upravovat nebo spravovat.

jestli ty’Mám obchodní web nebo doufáme v rychlý růst, WordPress.com není’t vaše nejlepší volba, jak to není’velmi škálovatelné. Ačkoli vyšší cenové plány přicházejí s přidanými funkcemi a vlastními možnostmi, může se stát, že bude nutné tento web s elektronickým obchodem dražší změnit.

Na jejich webu vás WordPress.com zve na platformu, kterou jste vyhráli’vyrůst. To’Stojí za povšimnutí, že na WordPress.com můžete vždy začít a později svůj web přenést na WordPress.org.

Nástroje WordPress.com

Pomoc & Podpěra, podpora

Při vytváření webu chcete být v bezpečných rukou. Obzvláště pokud’si nejste jistí nebo právě začínají.

WordPress.com má databázi znalostí s funkcí vyhledávání a seznam témat, jako je Start, Vytvořit, Přizpůsobit a Připojit.

Všechny tyto odkazy odkazují na relevantní stránky s průvodci a články, které vám pomohou. Tyto stránky pak odkazují na užitečné zdroje, jako jsou kontrolní seznamy, videonávody a dokonce se zaregistrují odkazy na online kurzy!

“Jak můžeme pomoci?” vyhledávací lišta je vždy k dispozici také v horní části každé stránky podpory.

znalostní báze wordpress.comWordPress.com’Knowledgebase nabízí skvělou podporu, je uživatelsky přívětivý a má spoustu zdrojů k zodpovězení vašich otázek.

Můžete také odeslat dotazy na jejich online fórum, nebo kliknutím na modrý otazník v pravém dolním rohu obrazovky zobrazíte možnosti nápovědy a přístup k ‘Odborní uživatelé’.

zdroj nápovědy wordpress.comZdroje nápovědy a podpory nejsou nikdy daleko – jednoduše klepnutím na otazník zobrazíte řadu článků, možnosti vyhledávání a podporu chatu.

Když vás’získáváte online pomoc, kterou chcete cítit, jako by vám přítel pomáhal, ne že vás nejpřísnější učitel pořádá kolem vás přes rameno. WordPress.com to stáhlo.

Integrace sociálních médií

Ať už ty’Po opětovném nastavení blogu o vaření nebo zahájení vlastního podnikání jsou sociální média životně důležitá pro udržování spojení a propagaci vaší značky. Dnes, pokud’Nejste na sociálních médiích, pravda je taková, že pro vás bude příliš snadné ignorovat vás.

Takže ty’d lépe je chytit krásným sociálním zdrojem na svém webu, abyste jim ukázali, že patříte do 21. století!

S WordPress.com můžete svůj web propojit se svými stránkami sociálních médií, aby se vaše nové příspěvky sdílely do vašeho zpravodajského kanálu.

Na svůj web můžete také přidat widgety, které zobrazují vaše sociální zdroje. Můžete například vložit svůj zdroj Twitter, aby se na vašem webu zobrazila časová osa.

Analytics

Pokud chcete vidět, kolik lidí navštěvuje váš web, když navštíví a odkud, pak vy’Budu potřebovat analytickou funkci. WordPress.com má pro vás již vestavěný jeden. Ty ne’nemusím to nastavovat, nebo cokoli, stačí kliknout na “Statistiky” a zobrazte svůj web’s aktivita.

analytika wordpress.comWordPress.com’s vestavěnou analytickou funkcí poskytuje snadnou a užitečnou “na první pohled” analýza vašeho webu’s provoz.

To vám poskytne užitečné, jasné a “na první pohled” členění provozu na vašem webu. Analyzuje data, takže můžete vidět svůj web’nejoblíbenější denní doba, součty sledujících a dokonce nejlepší výhledy, jaké kdy byly započítány!

To je opravdu užitečné, ale možná budete chtít pokročilejší a specifičtější analytický nástroj. V tomto případě vy’Abyste mohli na svém webu získat podporu Google Analytics, musíte upgradovat na obchodní plán. V databázi znalostí je opět průvodce, který poskytuje pomocnou ruku, jak to nastavit.

SEO & Marketing

Takže ty’Vytvořil jsem váš web. To’je online’je připraven být obdivován a vy’znovu sledujte své statistiky na známky života. Jediné, co nyní potřebujete, jsou návštěvníci a spousta z nich!

SEO znamená optimalizace pro vyhledávače. Znamená to pouze to, že pomáhá vašemu webu zaujmout vysokou pozici ve výsledcích vyhledávání. Jednoduchý!

Myslete na to takto: váš web je divadlo a obsah, který vy’Pracoval jsem tak tvrdě na hře. Všichni herci jsou připraveni a divadlo je zdobené, ale nyní potřebujete publikum.

SEO funguje jako letáky, plakáty a rozcestníky, které všechny lidi nasměrovávají na vaši show! To říká lidem, co to je’je to všechno, pokud ano’je pro ně relevantní a pokud ano’je to, co vlastně chtějí vidět.

WordPress.com se stará o 80-90% mechaniky SEO, takže se vám to nedaří’nemusím. Všechna jejich témata jsou navržena tak, aby optimalizovala vaše hodnocení. To znamená, že si můžete sednout a soustředit se na vytvoření skvělého webu.

Pokud chcete být na ruce, můžete upgradovat na obchodní plán a získat vlastní doménu (kterou vyhledávací stroje milují) a získat přístup k nástrojům SEO. Umožní vám přizpůsobit to, co se zobrazuje na stránce s výsledky a více, což vašemu webu poskytne mnohem lepší šanci ve světě hodnocení a magie SEO.

Takže základy jsou již zahrnuty, ale pokud ano’vážně o vás SEO’Musím upgradovat na obchodní plán.

Domény

jestli ty’Pokud jde o bezplatnou verzi, jednoduše zadáte název svého webu a poté vyberete nejlepší bezplatnou adresu URL’je k dispozici. Příkladem této domény by bylo: https://examplex.home.blog/ nebo https://example.wordpress.com.

Pokud však’znovu hledám něco profesionálního’Nejlepší je získat vlastní doménu. Můžete tak učinit upgradem na některý z placených plánů. Můžete také přenést existující doménu z jiného webu.


Bezpečnostní

WordPress má zaveden docela důkladný bezpečnostní systém, který chrání váš web, takže se můžete cítit bezpečně a zdravě!

Všechny weby WordPress.com jsou šifrovány a automaticky nainstalovány pomocí certifikátu SSL (Secure Sockets Layer). To znamená, že váš web je bezpečný a chráněný. Provozují také brány firewall, monitorují podezřelé aktivity, provádějí testování zabezpečení a dokonce mají vyhrazený bezpečnostní tým.

Zabezpečení je pro WordPress.com samozřejmě velmi důležité. Dokonce vám poskytnou průvodce ukazující, jak můžete chránit sebe a svá data online!

Zálohy & Obnovuje se

To’s noční můrou. Vy’znovu upravíte svůj web a dojde k chybě, nebo uděláte chybu a najednou vás’ztratil jsem všechno. Musíte začít od nuly, nebo se pokusit opravit vše, co katastrofa zničila vaše krásně naformátované stránky.

Ale ne s WordPress.com!

Má užitečnou funkci obnovení, kde můžete obnovit svůj web z jakéhokoli daného bodu, pokud dojde k selhání nebo omylem něco vymažete. To se liší od ostatních webů, kde je můžete obnovit pouze od posledního uložení (což může zahrnovat chybu, kterou jste zadali)’se snaží vyřešit)!

Data vašeho webu jsou zálohována, takže pokud dojde k výpadku napájení nebo přírodní katastrofě, která způsobí ztrátu dat, WordPress.com je může obnovit za vás.

Ceny WordPress.com & Hodnota za peníze

WordPress.com by mohl mít všechny funkce na světě, ale pokud vás to stojí všechny vaše životní úspory, které by nebyly’počítat za mnoho!

Naštěstí jsou’nepožaduji po každém penny na svém bankovním účtu. Ve skutečnosti jsme v našem výzkumu WordPress.com získali celkově třetí místo za hodnotu za peníze! Má za sebou druhé nejlevnější průměrné ceny za Wixem, což je docela dobré.

Jaké jsou tedy různé cenové plány, které nabízí WordPress.com?

wordpress.com cenové plányWordPress.com má skvělé cenové plány, s celou řadou funkcí a možností upgradu, což z něj dělá velkou hodnotu za peníze.

Jak vidíte, existuje bezplatný plán a poté tři placené plány. Jsou účtovány ročně, takže ne’Nechte vás údaje o cenách odkládat. My’Rozbiju je pro vás, abyste mohli vidět jen to, co vy’získávám za své peníze.

 • Plán zdarma: 0 $! Všichni milujeme věci zdarma, takže je to skvělý plán, jak začít. Užijte si hraní se šablonami a motivy, zjistěte, jak snadno to najdete, dokonce publikujte své stránky online, vše bez placení penny. Tento plán má slušnou řadu funkcí, včetně 3 GB úložného prostoru, podpory komunity, základního přizpůsobení designu a bezplatných témat.
 • Osobní plán: 48 $ ročně (4 $ měsíčně, účtováno ročně). Jak název napovídá, je to nejlepší pro osobní použití! Stejně jako co’s nabídkou zdarma, získáte vlastní název domény, e-mail a podporu živého chatu a odstranění reklam WordPress.
 • Prémiový plán: 96 $ ročně (8 $ měsíčně, účtováno ročně). Nejlepší pro podnikatele a živnostníky, to nabízí vše z předchozích plánů, ale více! Neomezená prémiová témata, pokročilé úpravy designu, 13 GB úložného prostoru a možnosti zpeněžení vašeho webu, získání podpory VideoPress a možnosti prodeje prostřednictvím jednoduchých plateb jsou skvělá výhoda.
 • Podnikatelský plán: 300 $ ročně (25 $ měsíčně, účtováno ročně). Nejlepší pro malé podniky. Obsahuje vše od plánu Premium a další, včetně: neomezeného úložného prostoru, živých kurzů, nástrojů SEO, pluginů, nahraných témat a integrace Google Analytics.

Který plán si vyberete, záleží na vašem rozpočtu, typu webu, na kterém jste’znovu vytvořit a kolik chcete také rozšířit své stránky. Ačkoli levnější cenová úroveň je u nabízených funkcí omezená, jsou stále dobrou hodnotou pro začátek.

Recenze WordPress.com – shrnutí

Teď, když’Nechal jsem zmatek ohledně WordPress.com pozadu, ať’s shrnout, co tato recenze se vztahuje, takže se můžete rozhodnout, zda je to opravdu nejlepší volba pro vás!

WordPress.com je postaven na WordPress.org, díky čemuž stojí nad hlavou a nad rameny nad konkurencí, pokud jde o blogování. jestli ty’vážně o svém blogu (ale chcete jednodušší rozhraní než WordPress.org), pak WordPress.com je místo pro vás.

Ve srovnání se skutečnými tvůrci webových stránek však WordPress.com přišel na poslední místo v našem hodnocení snadnosti použití. Není to přátelské pro začátečníky a budete se cítit omezeně, pokud ano’znovu vytvářet něco jiného než blog. Pokud chcete svůj web rozšířit nebo rozvinout, budete muset použít základní kódování, což je pro většinu lidí velkým vypnutím.

jestli ty’Znepokojuje vás technologie, chcete vysoce přizpůsobený web nebo chcete snadno nastavit web firmy, my ne’t doporučit WordPress.com pro vás.

Ale pokud ano’znovu spustíte blog, jsou velmi sebevědomí a rádi se učí, když jdete, nebo chtějí skvělé funkce za rozumné ceny, pak řekneme přihlaš se dnes!

Má dobrou hodnotu za peníze a možnost bezplatného plánu’je super snadné připojit se k 25 855 689 uživatelům po celém světě a vyjádřit svůj názor WordPress.com!

Expert na tvorbu webových stránek si klade za cíl poskytnout vám čestná data. Že’to je důvod, proč provádíme vlastní výzkum a získáváme přímý osobní pohled. Analýzy a grafika v tomto článku jsou založeny na autentických zdrojích křížově ověřených našimi interními experty. Dbáme na to, aby informace, které zveřejňujeme, byly spolehlivé a přesné. WBE však nenese žádnou odpovědnost za nepřesnost informací, které nám poskytli uživatelé, účastníci výzkumu nebo jiné subjekty.

Upozorňujeme, že informace obsažené v tomto článku slouží pouze pro obecné informační účely. My’rád zodpovím všechny dotazy týkající se tohoto článku a jeho podpůrného výzkumu. Chcete-li získat další informace, kontaktujte přímo odborníka na tvorbu webových stránek e-mailem na adrese

Zanechat komentář

Zrušit odpověďVaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena * Komentář * Jméno: * E-mailová adresa: *

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me