WordPress Alternativy 9 Možnosti pro tvorbu webových stránek, které byste měli vidět

logo recenzi recenzeNechat’dostat to z cesty – WordPress je jedním z nejpoužívanějších CMS (content management systems) na světě.


To’s výkonným, seriózním, flexibilním a uděluje vám část internetové nemovitosti – svůj vlastní web.

Nyní jsou lichotky u konce, klíčová otázka zní: je to ten správný CMS pro vás?

My’hádat, že jste tuto diskusi našli, protože vy’znovu hledám nějaké alternativy k WordPress.

Možná jen chcete lépe porozumět možnostem, které máte k dispozici, když se snažíte vytvořit svůj vlastní web, nebo možná i vy’jsem se frustroval tím, že jsem se naučil používat WordPress (má koneckonců strmější křivku učení).

Jednoduše řečeno, Tvůrci webových stránek jsou snadnější alternativou k WordPress. Umožní vám vytvořit ohromující web během několika hodin, aniž byste museli znát žádný kód.

Tento článek představí některé alternativy WordPress a nasměruje vás k dalším podrobnějším diskusím o tom, jak se tyto další možnosti porovnávají s WordPress..

Pokud jde o vytváření webových stránek, víme, že rozhodování o tom, kterou platformu použít, může být obtížné. Že’to je proč’Provedli jsme hloubkový průzkum a testování uživatelů, abychom našli ty nejlepší výsledky. Našli jsme nejlepší alternativy WordPress:

 • Wix
 • Čtvercový prostor
 • Weebly
 • Nakupujte
 • BigCommerce
 • Site123
 • Pojď tati
 • 1&1 IONOS
 • Volúze

Nyní znáte naše nejvýše hodnocené tvůrce webových stránek’je dostat do drzý štěrk WordPress’s konkurenty, takže můžete najít tu, která’je pro vás to pravé!

Podívejte se rychle na naše oblíbené v tomto souhrnném grafu níže:

Je pro vás webový tvůrce to pravé?

Chcete rychle vytvořit profesionálně vypadající webovou stránku, aniž byste věděli nějaké technické věci? Tvůrce webových stránek je přesně to, co potřebujete.

Tvůrci webových stránek vám umožní vytvořit a přizpůsobit web, i když nejste’t tech důvtipný v nejmenším. Berou pryč všechny složité požadavky na vytváření webových stránek, jako je používání kódu, a ušetří vám utrácení peněz za webové designéry. Stručně řečeno, stavitelé webových stránek jsou pro každého!

Wix a Weebly jsou nejjednodušší k použití, nabízí návrhové nástroje pro přetažení, které vám umožní přidat snímky, text, tlačítka pomocí několika kliknutí.

WordPress, na druhé straně, vyžaduje trochu práce účinně používat. To’je to velmi výkonná a flexibilní platforma’je dostatečně svižný, aby napájel menší webové stránky, ale jeho křivka učení je strmější než jiné platformy’. Pokud máte čas se naučit trochu kódu, nebo ne’nevadí utrácet peníze na vývojáře, pak WordPress je dobrá volba.

Nechat’s tím však čelit – ne každý má technické dovednosti nebo zdroje, aby mohl používat WordPress, a to’kde přicházejí tvůrci webových stránek. Jsou snadnější alternativou k WordPress a umožňují vám vytvořit krásný web nebo internetový obchod bez jakéhokoli kódu..

Peníze na vaši mysl? Wix a Weebly dokonce nabízejí bezplatný plán, takže vy’netřeba utratit jediný dolar.

9 Alternativy k WordPress

Zatímco oni nejsou’Pokud jsou tyto alternativy flexibilní, nabízí WordPress spoustu hodnoty’t: oni’mnohem jednodušší použití, plně podporované specializovanými týmy nápovědy a don’Chcete-li vytvořit skvělý web, nevyžadujte žádné kódování.

9 nejlepších alternativ WordPress jsou:

 • Wix – nejlepší všestranný tvůrce webových stránek na současném trhu
 • Squarespace – nejlepší pro design
 • Weebly – nejlepší pro malé podniky
 • Shopify – nejlepší všestranný tvůrce webových stránek pro elektronický obchod
 • BigCommerce – nejlepší pro firmy, které chtějí škálovat
 • Site123 – nejlepší pro zákaznický servis
 • GoDaddy – nejlepší pro časově omezené uživatele
 • 1&1 IONOS – nejlepší pro podniky s límečkem
 • Volusion – nejlepší pro majitele firem založených na údajích

Díky všem těmto platformám bude vytváření úžasných webových stránek hračkou. Wix a Weebly poskytují bezplatné plány, ale všechny ostatní platformy přicházejí s bezplatnými zkušebními testy, takže si můžete vyzkoušet před nákupem!

Shopify, BigCommerce, 1&1 IONOS, Volusion a Site 123 jsou specializované platformy elektronického obchodování, které vám umožní snadno vytvořit internetový obchod. To’Stojí za zmínku, že ostatní tvůrci webových stránek přicházejí s funkcemi elektronického obchodu, i když nejsou tak výkonní jako platformy specifické pro elektronický obchod..

Pokud tedy chcete prozkoumat svět vytváření webových stránek mimo WordPress, nechte to’s dostat se do naší podrobné analýzy níže.

Alternativy WordPress: Tvůrci webových stránek

Tvůrci webových stránek jsou ideální pro netradiční důvtipné uživatele, kteří chtějí vytvořit krásný web. Nebo, pokud prostě ne’Nemám čas přizpůsobit kód, nabízí skvělou alternativu k WordPress.

# 1 Wix

Nejlepší všestranný tvůrce webových stránek

wix - nejlepší všestranná alternativa wordpress

Wix ProsWix Nevýhody
 • Nejlepší všestranný tvůrce webových stránek
 • Velmi snadné použití
 • Umět’t přepínat témata po publikování
 • Výběr se může cítit ohromující

Wix je nejlepší všestranný tvůrce webových stránek, který je dnes k dispozici. V současné době má přes 109 milionů registrovaných uživatelů a více než 3,4 milionu platících předplatitelů.

Díky snadno použitelným designovým funkcím můžete doslova přetahovat jakýkoli obsah, který chcete na svůj web, aniž byste se dotkli řádku kódu. Nabízí také více než 500 profesionálně vypadajících šablon návrhů v celé řadě průmyslových odvětví, takže vy’znovu zkažený na výběr.

Zde je několik příkladů webových stránek vytvořených pomocí Wix.

Ve společnosti Website Builder Expert milujeme společnost Wix za její inovaci. To’Je to vždy přidávání nových nástrojů a funkcí, takže vaše webové stránky mohou držet krok s webovým průmyslem a vyhnout se zastaralé.

Jeho návrhy jsou také vždy aktuální s nejnovějšími trendy – můžete integrovat posouvací efekty, vkládat videa na pozadí a vytvářet různé části pozadí, to vše bez znalosti způsobu kódování.

Kromě toho nabízí Wix e-mailovou a telefonickou podporu (něco, co WordPress neumí)’t)) pokud máte nějaké dotazy nebo narazíte na nějaké problémy.

Jako zvuk Wixe? Nabízí bezplatný plán a sedm cenových plánů v rozmezí od pouhých 5 $ / p do 35 $ / p. Podívejte se na naši recenzi cen.

Wix je nejlepší pro: všestranná tvorba webových stránek

# 2 Čtvercový prostor

Nejlepší pro design

čtvercová alternativa wordpress

Squarespace ProsSquarespace Nevýhody
 • Nejlepší navržené šablony
 • Nejlepší kvalita funkcí
 • Relativně obtížné použití
 • Drahé cenové plány

Squarespace, vám dává možnost vytvořit nádherné, leštěné vypadající webové stránky. To’není tak snadné použití jako Wix, ale stále mnohem jednodušší použití a přizpůsobení ve srovnání s WordPress.

Jeho síla spočívá v krásně vytvořených vzorech šablon, které reagují na mobilní zařízení. Díky těmto návrhům může váš web vypadat čistě, minimalisticky a elegantně.

Můžete doslova “drag and drop” způsob, jak vytvořit web, který vypadá jako vy’investoval jsem tisíce dolarů do najímání designéra.

Pokud prezentujete portfolio nebo pracujete v oblasti designu, fotografie, butiku, restaurace nebo průmyslu svateb / svatby, Squarespace’s návrhy mohou pracovat opravdu dobře pro vás.

Zde si můžete prohlédnout některé webové stránky vytvořené pomocí programu Squarespace.

Funkce Squarespace vám také umožňuje hrát aktivní roli při přizpůsobování vašeho návrhu a umožňuje vám přizpůsobit se bez nutnosti kódování.

Podobně jako Wix, Squarespace nabízí podporu e-mailů a live chatu. Znovu, to’s něčím, co WordPress nemá’t poskytnout, pokud neplatíte vývojáři, který vám pomůže (což může stát více, než kolik byste zaplatili za měsíc za použití Squarespace).

V této poznámce poskytuje Squarespace čtyři prémiové plány na výběr, v rozmezí od 12 $ / p do 40 $ / m. Můžete také využít 14denní bezplatnou zkušební verzi. Podívejte se na naši recenzi ceny v Squarespace zde.

Squarespace je nejlepší pro: milovníky designu.

# 3 Weebly

Nejlepší pro malé podniky

weebly wordpress alternativa

Weebly ProsWeebly Cons
 • Velmi snadné použití
 • Nejlepší tvůrce pro SEO
 • Umět’t obnovit webové stránky sami
 • Relativně drahé cenové plány

Weebly je jedním z nejjednodušších způsobů použití stavitelů webů, které jsou dnes k dispozici.

Uživatelské rozhraní je svlékl a intuitivní, takže je snadné se naučit, jak sestavit své webové stránky (znovu, aniž by se dotkl řádku kódu).

jestli ty’Nejste si jistí technologií a hledáním jednoduchého řešení pro vytváření webových stránek, Weebly pro vás může dobře fungovat.

Jeho návrhové šablony nejsou ani tak komplexní jako Wix’ani leštěný jako čtvercový prostor’s, ale Weebly neustále zavádí nové a vylepšené návrhy – a to’je to stále lepší a lepší.

Pokud ale znáte trochu kódu, můžete provést přesnější úpravy designu. To v žádném případě není nutností, protože si můžete vytvořit dobře vypadající web, aniž byste se dotkli kódu. Ale to’s větší flexibilitou, pokud chcete svůj design posunout na další úroveň.

Weebly poskytuje e-mailovou a telefonickou podporu pro případ, že je potřebujete.

Stejně jako Wix, Weebly nabízí bezplatný plán, což znamená, že si můžete vytvořit web zdarma. Nabízí také čtyři prémiové plány v rozmezí od 8 $ / p do 38 p / m. Chcete vědět více? Přečtěte si náš přehled cen Weebly.

Weebly je nejlepší: pro malé podniky

# 4 Site123

Nejlepší pro zákaznický servis

site123 alternativa k wordpress

Site123 ProsSite123 Nevýhody
 • Skvělá podpora zákazníků
 • Fantastický trh s aplikacemi
 • Funkce postrádají kvalitu
 • Není moc kreativní svobody

Site123 ne’t použít drag-and-drop design, ale to’je stále mnohem jednodušší než Weebly nebo Wix. Jak? Protože ty ne’Vlastně nic nevystavujte.

Site123 používá něco, čemu se říká pomoc při navrhování. To znamená, že jednoduše odpovíte na několik otázek a Site123 pro vás vytvoří web. To’je to forma umělé inteligence, takže vy’znovu vložit svou důvěru do stroje, ale výsledky jsou skvělé.

Super snadné, že? Přestože to může být jednoduché, Site123 je rozhodně případ rychlosti nad podstatou. To’není opravdu vhodný pro velké podniky nebo složitá místa, vzhledem k jeho relativně špatným vestavěným funkcím.

Pozitivní je, že přichází s brilantním live Chatbot Whiz, který vás provede celým procesem výstavby, a nepřetržitou pomoc týmu zákaznických služeb.

Site123 má čtyři prémiové plány v rozmezí od 10,80 $ / m do 28,80 p / m, když se zaregistrujete na 12 měsíců. Jak vidíte, to’Je to docela levné a má zdarma plán na zavedení.

Site123 je nejlepší pro: služby zákazníkům

# 5 GoDaddy

Nejlepší pro časově omezené uživatele

godaddy - postil se postavit alternativu wordpress

GoDaddy ProsGoDaddy Nevýhody
 • Nejrychlejší stavba
 • Přepínání motivů kdykoli
 • Funkce postrádají kvalitu
 • Špatné funkce blogů

GoDaddy poskytuje nejrychlejší cestu k připojení online. Stejně jako server Site123 používá k vytváření svých webových stránek vlastní umělou inteligenci (nazvanou GoCentral). Vše, co uděláte, je odpovědět na několik otázek a vy’Budu mít web připravený k provozu.

Porovnejte to s klikáním a kódováním potřebným pro provozování webu WordPress, a to’Je jasné, která platforma by vám nejlépe vyhovovala.

Přestože vám GoCentral představuje web během několika minut, ne’t příliš přizpůsobit konečný výsledek. Pokud to uděláte, mohlo by to být frustrující’nejste úplně spokojeni s tím, co GoCentral vytvořil, nebo pokud ano’pokud jde o design, jste perfekcionista.

Nyní víte, že GoDaddy může vytvořit web pro vás za pár okamžiků, ale kolik to bude stát? Čtyři cenové plány začínají od 5,99 do 29,99 $ za měsíc. Můžete také zdarma vyzkoušet GoDaddy po celý měsíc.

GoDaddy je nejlepší pro: rychle vytvořit webovou stránku

# 6 1&1 IONOS

Nejlepší pro podniky s límečkem

wordpress alternativní 1and1 ionos

1&1 IONOS Pros1&1 nevýhody IONOS
 • Snadné použití
 • Témata pokrývají mnoho průmyslových odvětví
 • Zastaralé rozhraní
 • Žádný plán zdarma

1&1 IONOS je tvůrce webových stránek určený pro majitele firem. K dispozici jsou všechny funkce a nástroje, které pomáhají škálovat vaše podnikání, zatímco její šablony pokrývají širokou škálu průmyslových odvětví.

Jako tvůrce webových stránek s přetažením 1&1 IONIS se snadno používá. Ty ne’Nepotřebuji znát ani žádný kód.

To’Není to však jednoduché – přichází s výkonnými nástroji, které jsou ideální pro mezinárodní podniky, jako je například vícejazyčný překlad. Další funkcí, kterou milujeme, je cílení na návštěvníky, kde je každá cesta zákazníka personalizována pomocí různých vyskakovacích oken a tlačítek založených na zákazníkovi’s uživatelská historie.

Jistě, šablony se mohou zdát docela staromódní, ale 1&1 IONOS je dobrou volbou nejen pro podniky, ale také pro blogery a portfolia.

Celkově to’je mnohem jednodušší alternativou k WordPress. Zaměřuje se na malé podniky, což by vám mohlo usnadnit práci, pokud ano’majitel firmy.

A co náklady? Bohužel, 1&1 IONOS nemá žádný bezplatný plán. To’je jak webový tvůrce, tak platforma elektronického obchodu, takže funkce, které získáte, závisí na zvoleném plánu.

1&1 IONOS má tři plány pro tvorbu webových stránek (od 1 $ / m do 10 $ / m) a tři plány pro elektronický obchod (od 10 $ / m do 30 $ / m). Podívejte se na naši podrobnou úplnou recenzi zde, kde si můžete přečíst více o těchto cenových plánech.

1&1 IONOS je nejlepší pro: podniky s límečkem

Alternativy WordPress: Tvůrci webových stránek pro elektronický obchod

Jedním z hlavních výhod systému WordPress je, že jej můžete použít k vytvoření komplexního elektronického obchodu s elektronickým obchodem. To se provádí přidáním pluginů, jako je WooCommerce nebo Easy Digital Downloads, které vám pak umožní začít prodávat online.

To však obvykle vyžaduje trochu kódování a nalezení perfektního pluginu pro váš web WordPress vyžaduje čas.

Pokud ne’nemám čas, zájem nebo rozpočet najmout někoho, kdo to udělá za vás, může to být trochu bolestné, aby váš internetový obchod fungoval a fungoval efektivně.

Don’nebojte se, pokud’mají rádi tvůrce webových stránek, jako jsou Wix, Weebly nebo Squarespace – všichni také nabízejí funkčnost elektronického obchodování. Ale samozřejmě, že’nejsou specializované platformy elektronického obchodování a existují i ​​lepší možnosti prodeje online.

Zde jsou jen tři dobré alternativy elektronického obchodování WordPress, které můžete zvážit.

# 1 Shopify

Nejlepší všestranná platforma elektronického obchodování

nakupovat nejlepší alternativu elektronického obchodu wordpress

Shopify ProsShopify Nevýhody
 • Nejlepší celková platforma elektronického obchodu
 • Skvělý inventární systém
 • Potřeba přeformátovat témata po přepnutí
 • Náklady se mohou sčítat s aplikacemi

Nakupujte síly přes 600 000 aktivních obchodů. To’je nejlepší “one-stop shop” Balíček elektronického obchodu tam a pomůže vám postavit cokoli od malého až po velmi velký / pokročilý internetový obchod.

Výhodou používání Shopify je to, že se stará o všechny technické věci za vás, takže se můžete soustředit na budování a růst svého podnikání. V zásadě je vytváření webových stránek elektronického obchodu mnohem snazší než WordPress.

Nabízí prémiová témata výkladu, pokročilé nástroje elektronického obchodu a rozsáhlý obchod s aplikacemi, který vám umožní integrovat ještě výkonnější nástroje, pokud potřebujete – vše pouhým kliknutím na tlačítko.

To ne’Zastavte se zde: Služba Shopify poskytuje nepřetržitou telefonickou podporu, živý chat a e-mailovou podporu, takže je můžete kdykoli kontaktovat.

Shopify nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi, která vám umožní přístup ke všem jeho prvotřídním prodejním nástrojům a funkcím, než utratíte cent. Chcete-li platformu nadále používat, musíte’Musím upgradovat na jeden ze tří dostupných plánů, které stojí mezi 29 a 299 $ za měsíc. Nejvyšší plán se doporučuje pouze pro společnosti s měsíčními příjmy vyššími než 10 000 $.

Shopify je nejlepší: všestranná platforma elektronického obchodování

# 2 BigCommerce

Nejlepší pro firmy, které chtějí škálovat

wordpress alternativní bigcommerce

BigCommerce ProsBigCommerce Nevýhody
 • Většina vestavěných funkcí
 • Skvělé pro SEO
 • Složité editační rozhraní
 • Žádná mobilní aplikace

BigCommerce ovládá více než 95 000 aktivních webových stránek elektronického obchodu a je velmi renomovaným tvůrcem internetového obchodu. Náš výzkum zjistil, že má nejvíce vestavěné funkce jakékoli platformy, takže je ideální pro ambiciózní podniky.

Může vám také pomoci uvést váš web do provozu, aniž by se musel příliš zamotávat do technologie a nabídnout komplexní sadu ‘z krabice’ nástroje související s elektronickým obchodem. Stejně jako Shopify vám BigCommerce umožňuje přístup k pokročilejším nástrojům prostřednictvím svého obchodu s aplikacemi.

Jako zvuk BigCommerce? Platformu můžete vyzkoušet zdarma po dobu 15 dnů, poté upgradujte na prémiový plán. Má tři základní plány v ceně 29,95 $, 79,95 $ a 249,95 $ měsíčně (což je pro společnosti, které generují 150 000 $ – 1 milion $ v ročním příjmu), a také Enterprise Plan, který vy’Budu potřebovat cenovou nabídku.

Celkově je BigCommerce jedním z nejlepších tvůrců webových stránek elektronického obchodování dostupných na trhu. Podle našeho názoru je jeho největším konkurentem Shopify – pokud ano’Nejste si jisti, jak je od sebe oddělit, pro více informací si přečtěte níže uvedený srovnávací článek.

BigCommerce je nejlepší pro: škálování podniků

# 3 Volusion

Nejlepší pro uživatele založené na datech

wordpress alternativní volusion

Volusion ProsVolusion Cons
 • Skvělé analytické nástroje
 • Spousta platebních bran
 • Nelze prodávat digitální produkty
 • Žádné funkce pro blogování

Volusion je kolem roku 1999 a aktuálně ovládá 30 000 internetových obchodů. Jistě, čísla ne’Totéž se shoduje s těmi, které má Shopify, ale Volusion stále nabírá punč s jeho funkcemi.

Během našeho výzkumu jsme zjistili, že dodává spoustu užitečných datových a analytických nástrojů, které vám pomohou spravovat a rozvíjet vaše podnikání. Kromě toho přichází s působivým množstvím platebních bran, díky čemuž můžete prodávat širšímu publiku.

Jedna věc, kterou Volusion chyběl, je uživatelská přívětivost. Jinými slovy, to’Vždy bylo velmi složité vytvořit internetový obchod. Poskytuje však silnější integrované nástroje prodeje než WordPress.

To’není to všechno špatné na frontě jednoduchosti – Volusion nedávno vylepšil svůj UX (User Experience), zavedl čistší systém zásob a usnadnil správu vašich zásob.

Volusion má 14denní bezplatnou zkušební verzi, kde si můžete vyzkoušet všechny nabízené výkonné nástroje, než předáte některý z vašich těžce vydělaných dolarů. Nabízí také pět prémiových plánů, od 15 do 299 $ za měsíc.

Volusion je nejlepší: pro milovníky dat

Alternativy WordPress: Závěr

Na konci dne vaše rozhodnutí používat WordPress nebo některou z výše uvedených alternativ opravdu závisí na tom, čeho chcete dosáhnout, a na jaké zkušenosti se chcete z procesu dostat..

Nechat’s rychle zrekapitulovat 9 nejlepších alternativ WordPress:

 • Wix – nejlepší všestranný tvůrce webových stránek na současném trhu
 • Squarespace – nejlepší pro design
 • Weebly – nejlepší pro malé podniky
 • Shopify – nejlepší všestranný tvůrce webových stránek pro elektronický obchod
 • BigCommerce – nejlepší pro firmy, které chtějí škálovat
 • Site123 – nejlepší pro zákaznický servis
 • GoDaddy – nejlepší pro časově omezené uživatele
 • 1&1 IONOS – nejlepší pro podniky s límečkem
 • Volusion – nejlepší pro majitele firem založených na údajích

WordPress je výkonný a flexibilní CMS, ale vyžaduje trpělivost a nadšení, aby se naučil, jak jej efektivně používat. Křivka učení je vyšší než u jiných platforem, ale pokud máte zdroje, můžete si pomocí WordPress vytvořit opravdu skvělý web.

Ale WordPress není pro každého.

Pokud chcete být více praktičtí při správě a vytváření vlastních webových stránek, přesto ne’nechcete investovat čas do toho, abyste se stali vaším vlastním technickým poradcem při řešení problémů, pak by někteří výše uvedení stavitelé webových stránek mohli být pro vás vynikajícími možnostmi.

S tvůrci webových stránek nemáte’netřeba vědět, jak napsat jediný řádek kódu; místo toho můžete vytvořit web rychle, než se přesunete k dalším důležitějším věcem. Nemluvě o tom, že tito tvůrci webových stránek mají specializované týmy podpory, které zodpovídají vaše otázky, pokud máte nějaké.

Nejen, že nemusíte být technologicky důvtipní, ale časový rámec, který musíte věnovat spuštění webových stránek s těmito alternativami, je mnohem kratší než používání WordPress.

Celkově vzato jsou platformy, o nichž jsme hovořili v tomto článku, schopné a všechny mají své vlastní klady a zápory. Měli byste si vybrat ten, který vám poskytne nejlepší zážitek – tvorba webových stránek je konec konců procesem.

To’je to jako snažit se získat zdravější. Existuje mnoho různých způsobů, jak vytvářet dobré webové stránky, ale měli byste se zaměřit na životní styl, rutinu a proces, který vám vyhovuje.

FAQs

Který je nejjednodušší použít?

Doporučujeme Wix, pokud jste’znovu hledáte opravdu hladký a jednoduchý zážitek z vytváření webových stránek. To znamená, že byste snadněji použili jinou alternativu WordPress: například díky svým funkcím inteligence umělého designu mohou GoDaddy a Site123 vytvořit váš web během několika minut..

Což je nejlevnější?

Wix i Weebly nabízejí bezplatné plány, takže můžete vstávat a běžet bez vynaložení desetníku. Oba nabízejí také placené prémiové plány, které stojí za zvážení, pokud chcete svému webu poskytnout další funkčnost a přejít na další úroveň.

Což je nejkomplexnější?

jestli ty’Pokud hledáte tvůrce webových stránek pro elektronický obchod, Shopify je nejobsáhlejší alternativou WordPress. Mají téměř vše, co potřebujete pro vybudování úspěšného internetového obchodu. Nebo, pokud’Pokud se chystáte postavit web, který není elektronickým obchodem, doporučujeme Wix jako nejlepšího tvůrce webových stránek.

Který má nejlepší šablony?

Program Squarespace je díky svým krásně vytvořeným tématům schopen dát vašemu webu lesklý a profesionální vzhled. jestli ty’d Preferujete tvůrce webových stránek, který jednoduše nabízí obrovskou škálu šablon, Wix vám umožňuje vybírat z více než 510.

Která má nejlepší dostupnou podporu?

Wix i Weebly mají k dispozici velkou podporu, pokud máte’znovu se snažíme vytvořit web, který není elektronickým obchodem. jestli ty’Když přemýšlíme o čistém tvůrci webových stránek elektronického obchodu, Shopify a BigCommerce mají k dispozici rozsáhlou podporu a velmi dobře se starají o své zákazníky. Oba mají k dispozici nepřetržitou telefonickou podporu, live chat a e-mail.

Tato příručka je užitečná?

Otázka – Byl pro vás tento průvodce přínosem? Zanechat komentář níže.

Znáte někoho, kdo může využít tohoto průvodce? Pošlete jim tuto stránku nebo klikněte na tlačítka sdílení vlevo.

Vy’Pomůžu nám šířit slovo o našich webových stránkách a vy’Pomohu jim také!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map