WordPress alternatīvas | 9 Vietņu veidotāja opcijas, kuras jums vajadzētu redzēt

WordPress pārskata logotipsĻaujiet’s to visu no ceļa – WordPress ir viena no visplašāk izmantotajām CMS (satura pārvaldības sistēmām) pasaulē.


Tā’Tas ir jaudīgs, cienījams, elastīgs un piešķir jums daļu no interneta nekustamā īpašuma – jūsu pašu vietnes.

Tagad glaimošana ir beigusies, galvenais jautājums ir: vai tā ir pareizā CMS jums?

Mēs’atkal uzminēt, ka atradāt šo diskusiju, jo jūs’jūs meklējat dažas WordPress alternatīvas.

Varbūt jūs vienkārši vēlaties labāk izprast pieejamo izvēli, veidojot savu vietni, vai varbūt jūs’esmu neapmierināts ar mācīšanos lietot WordPress (tam visam ir stāvāka mācīšanās līkne).

Vienkārši sakot, vietņu veidotāji ir vienkāršāka WordPress alternatīva. Viņi ļauj dažu stundu laikā izveidot satriecošu vietni, neprasot nevienu kodu.

Šis raksts iepazīstinās ar dažām WordPress alternatīvām un vedīs jūs uz padziļinātākām diskusijām par to, kā šīs citas iespējas salīdzina ar WordPress.

Runājot par tīmekļa vietnes izveidi, mēs zinām, ka var būt grūti izlemt, kuru platformu izmantot. Tas’s kāpēc mēs’ve veica padziļinātu izpēti un lietotāju testēšanu, lai atrastu jums labākos rezultātus. Mēs atradām labākās WordPress alternatīvas:

 • Wix
 • Kvadrāts
 • Weebly
 • Shopify
 • BigCommerce
 • Vietne123
 • Ej tēti
 • 1&1 IONOS
 • Volusija

Tagad jūs zināt mūsu visaugstāk novērtētos vietņu veidotājus, ļaujiet mums’s nokļūst nejaukā WordPress kaismīgajā’Konkurenti, lai jūs varētu atrast vienu’s tieši jums!

Īsumā apskatiet mūsu izlases šajā kopsavilkuma tabulā:

Vai vietņu veidotājs ir piemērots tieši jums?

Vai vēlaties ātri izveidot profesionāla izskata vietni, nezinot kaut ko modernu? Tad vietņu veidotājs ir tieši tas, kas jums nepieciešams.

Vietņu veidotāji ļauj jums izveidot un pielāgot vietni, pat ja jūs to neveicat’t tech savvy vismazākajā mērā. Viņi atceļ visas sarežģītās tīmekļa vietnes izveides prasības, piemēram, koda izmantošanu, un ļauj jums ietaupīt naudu no web dizaineriem. Īsumā vietņu veidotāji ir domāti ikvienam!

Wix un Weebly ir visvieglāk lietojamie, piedāvājot velk un nometšanas dizaina rīkus, kas ļauj ar dažiem klikšķiem pievienot attēlus, tekstu un pogas.

WordPress, no otras puses, prasa nelielu darbu, lai to efektīvi izmantotu. Tā’tā ir ļoti spēcīga, elastīga platforma’Tas ir pietiekami veikls, lai darbinātu mazākas vietnes, taču tā mācīšanās līkne ir stāvāka nekā citām platformām’. Ja jums ir laiks iemācīties mazliet koda, vai don’Ja nedomājat tērēt naudu izstrādātājiem, WordPress ir laba iespēja.

Ļaujiet’Tomēr saskaras ar to – ne visiem ir tech prasmes vai resursi WordPress lietošanai, un tas’s, kur ierodas vietņu veidotāji. Tie ir vienkāršāka WordPress alternatīva, ļaujot jums izveidot skaistu vietni vai tiešsaistes veikalu bez koda.

Nauda prātā? Wix un Weebly pat piedāvā bezmaksas plānu, tāpēc jūs don’t nav jātērē viens dolārs.

9 WordPress alternatīvas

Kamēr viņi neattīstās’Šīs alternatīvas, kas ir elastīgas, piedāvā lielu vērtību, ko WordPress var sniegt’t: viņi’Tas ir daudz vieglāk lietojams, to pilnībā atbalsta īpašas palīdzības komandas un don’Lai izveidotu lielisku vietni, nav nepieciešama nekāda kodēšana.

9 labākās WordPress alternatīvas ir:

 • Wix – labākais universālo vietņu veidotājs tirgū šodien
 • Laukums kvadrātā – vislabākais dizainam
 • Weebly – vislabāk maziem uzņēmumiem
 • Shopify – labākais vispusīgās e-komercijas vietņu veidotājs
 • BigCommerce – labākais uzņēmumiem, kas vēlas palielināt mērogu
 • Vietne123 – vislabāk piemērota klientu apkalpošanai
 • GoDaddy – vislabāk lietotājiem ar ierobežotu laiku
 • 1&1 IONOS – labākais biznesam, kas paredzēts balto apkaklēm
 • Volusion – labākais datu īpašnieku orientētiem uzņēmumu īpašniekiem

Visas šīs platformas padara brīnišķīgo vietņu veidošanu brīzi. Wix un Weebly nodrošina bezmaksas plānus, bet visām pārējām platformām ir bezmaksas izmēģinājumi, tāpēc pirms pirkšanas varat izmēģināt!

Shopify, BigCommerce, 1&1 IONOS, Volusion un Site 123 ir visas paredzētās e-komercijas platformas, kas ļauj ērti izveidot tiešsaistes veikalu. Tā’Ir vērts atzīmēt, ka citiem vietņu veidotājiem ir e-komercijas funkcionalitāte, lai arī tie nav tik jaudīgi kā e-komercijai specifiskās platformas.

Tātad, ja jūs joprojām vēlaties izpētīt vietņu veidošanas pasauli ārpus WordPress, ļaujiet’s iedziļināties mūsu sīkākajā analīzē zemāk.

WordPress alternatīvas: vietņu veidotāji

Vietņu veidotāji ir lieliski piemēroti lietotājiem, kas nav lietpratīgi, un kuri vēlas izveidot skaistu vietni. Vai arī, ja jūs vienkārši don’t nav laika pielāgot kodu, tie piedāvā lielisku alternatīvu WordPress.

# 1 Wix

Labākais vispusīgais vietņu veidotājs

Wix - labākā universālā WordPress alternatīva

Wix ProsWix mīnusi
 • Labākais vispusīgais vietņu veidotājs
 • Ļoti ērti lietojams
 • Var’● pēc publicēšanas mainīt tēmas
 • Izvēle var justies pārliecinoši

Wix ir labākais mūsdienās pieejamais vietņu veidotājs. Pašlaik tam ir vairāk nekā 109 miljoni reģistrētu lietotāju un vairāk nekā 3,4 miljoni maksājošu abonentu.

Tās vienkārši lietojamās dizaina funkcijas nozīmē, ka jūs burtiski varat vilkt un nomest jebkuru jūsu vietnē vēlamo saturu, nepieskaroties koda līnijai. Tas piedāvā arī vairāk nekā 500 profesionāla izskata dizaina veidnes visdažādākajās nozarēs, lai jūs’re sabojāt par izvēli.

Šeit ir daži vietņu piemēri, kas izveidoti, izmantojot Wix.

Vietnes veidotāju ekspertā mēs mīlam Wix par tā jauninājumiem. Tā’Jūs vienmēr pievienojat jaunus rīkus un funkcijas, lai jūsu vietne varētu sekot līdzi tīmekļa nozarei un izvairītos no novecošanās.

Tā dizains vienmēr ir arī atjaunināts ar jaunākajām tendencēm – jūs varat integrēt ritināšanas efektus, ievietot fona video un izveidot dažādas fona sadaļas – to visu nezināt, kā kodēt.

Turklāt Wix piedāvā e-pasta un tālruņa atbalstu (kaut kas tāds, ko WordPress nedara’t ir) ja jums ir kādi jautājumi vai rodas kādi jautājumi.

Tāpat kā Wix skaņa? Tas piedāvā bezmaksas plānu, kā arī septiņus cenu plānus, sākot no tikai USD 5 p / m līdz USD 35 p / m. Skatiet mūsu cenu pārskatu šeit.

Wix vislabāk piemērots: vispusīga tīmekļa vietnes veidošana

# 2 kvadrāts

Vislabākais dizains

kvadrātveida telpas WordPress alternatīva

Laukuma laukuma ProsSquarespace Cons
 • Vislabāk veidotās veidnes
 • Vislabākā funkciju kvalitāte
 • Salīdzinoši grūti izmantot
 • Dārgi cenu plāni

Squarespace – dod jums iespēju izveidot krāšņu, pulētu vietni. Tā’s nav tik vienkārši lietojams kā Wix, taču, salīdzinot ar WordPress, to tomēr ir daudz vieglāk izmantot un pielāgot.

Tās stiprā puse ir skaisti veidotajos veidņu dizainos, kas visi reaģē uz mobilajām ierīcēm. Šie dizaini var padarīt jūsu vietni tīru, minimālistisku un šiks.

Jūs varat burtiski “vilkt un nomest” jūs veidojat vietni, kas izskatās pēc jums’ve ir ieguldījis tūkstošiem dolāru dizainera algošanā.

Ja jūs uzrādat portfeli vai strādājat dizaina, fotografēšanas, boutique, restorānu vai kāzu / svinību nozarē, Squarespace’S dizaini var jums ļoti labi darboties.

Šeit varat apskatīt dažas vietnes, kas izveidotas, izmantojot Squarespace.

Squarespace arī ļauj jums aktīvi piedalīties dizaina pielāgošanā, ļaujot jums veikt pielāgošanu bez koda.

Līdzīgi kā Wix, arī Squarespace piedāvā e-pasta un tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Atkal tas’s kaut ko WordPress nedara’t nesniedzat, ja vien jūs maksājat izstrādātājam par palīdzību (kas var maksāt vairāk, nekā jūs maksātu mēnesī par Squarespace izmantošanu).

Šajā paziņojumā Squarespace piedāvā četrus premium plānus, no kuriem izvēlēties, sākot no USD 12 p / m līdz USD 40 p / m. Jūs varat arī izbaudīt 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Skatiet mūsu Squarespace cenu pārskatu šeit.

Kvadrāts vislabāk ir piemērots: dizaina cienītājiem.

# 3 Weebly

Vislabākais maziem uzņēmumiem

weebly WordPress alternatīva

Weebly ProsWeebly mīnusi
 • Ļoti ērti lietojams
 • Labākais SEO veidotājs
 • Var’t pats neatjaunojiet vietnes
 • Salīdzinoši dārgi cenu plāni

Weebly ir viens no vienkāršākajiem šodien izmantojamajiem vietņu veidotājiem, kurus var vilkt.

Lietotāja saskarne ir noņemta un intuitīva, padarot to viegli iemācītu izveidot savu vietni (atkal, nepieskaroties koda rindiņai)..

Ja jūs’Ja jūs neesat pārliecināts par tehnoloģijām un meklējat vienkāršu vietņu veidošanas risinājumu, Weebly var jums labi darboties.

Tās dizaina veidnes nav tik visaptverošas kā Wix’nav tik slīpēts kā kvadrāts’s, bet Weebly nepārtraukti ievieš jaunus un uzlabotus dizainus – un tas arī’s kļūst labāk un labāk tajā.

Tomēr, ja zināt mazliet koda, varat veikt precīzākus dizaina pielāgojumus. Tas nekādā ziņā nav nepieciešamība, jo jūs varat izveidot glītu vietni, nepieskaroties kodam. Bet tā’Papildu elastība, ja vēlaties noformēt dizainu nākamajā līmenī.

Weebly nodrošina e-pasta un tālruņa atbalstu tikai gadījumā, ja jums tie ir nepieciešami.

Tāpat kā Wix, arī Weebly piedāvā bezmaksas plānu, kas nozīmē, ka jūs varat izveidot vietni bez maksas. Tas arī piedāvā četrus premium plānus, sākot no USD 8 p / m līdz USD 38 p / m. Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izlasiet mūsu Weebly cenu pārskatu.

Weebly ir labākais: maziem uzņēmumiem

# 4 vietne123

Vislabākais klientu apkalpošanai

vietne123 alternatīva WordPress

Vietnes123 ProsSite123 mīnusi
 • Lielisks klientu atbalsts
 • Fantastisks lietotņu tirgus
 • Funkcijām trūkst kvalitātes
 • Nav daudz radošas brīvības

Vietne123 to nedara’neizmantojiet vilkšanas un nomešanas dizainu, taču tas ir tā’S joprojām ir daudz vieglāk lietojams nekā Weebly vai Wix. Kā? Tāpēc, ka jūs don’t faktiski neko neveido pats.

Vietne123 izmanto kaut ko, ko sauc par dizaina palīdzību. Tas nozīmē, ka jūs vienkārši atbildējat uz dažiem jautājumiem, un vietne123 izveido jums vietni. Tā’Tā ir AI (mākslīgā intelekta) forma, tātad jūs’atkārtoti uzticaties mašīnai, taču rezultāti ir lieliski.

Super viegli, vai ne? Lai gan to var būt vienkārši izmantot, Site123 noteikti ir ātruma pārsniegšanas gadījums. Tā’tas nav īsti piemērots lieliem uzņēmumiem vai sarežģītām vietnēm, ņemot vērā tā salīdzinoši vājās iebūvētās funkcijas.

Pozitīvi, ka tas nāk ar izcilu tiešraidi Chatbot Whiz, kas palīdzēs jums iziet visu celtniecības procesu, kā arī visu diennakti sniegto palīdzību no klientu apkalpošanas komandas..

Vietnei123 ir četri premium plāni, sākot no USD 10,80 p / m līdz USD 28,80 p / m, kad jūs reģistrējaties uz 12 mēnešiem. Kā redzat, tā’Tas ir diezgan lēts, un tam ir bezmaksas sāknēšanas plāns.

Vietne123 ir vispiemērotākā: klientu apkalpošana

# 5 GoDaddy

Vislabāk lietotājiem ar ierobežotu laiku

godaddy - gavēja, lai izveidotu WordPress alternatīvu

GoDaddy ProsGoDaddy mīnusi
 • Ātrāk būvējams
 • Mainiet motīvus jebkurā laikā
 • Funkcijām trūkst kvalitātes
 • Sliktas emuāru veidošanas iespējas

GoDaddy nodrošina ātrāko ceļu uz piekļuvi tiešsaistē. Tāpat kā vietne123, tā vietnes izveidošanai izmanto savu mākslīgo intelektu (nosaukts GoCentral). Viss, kas jums jādara, ir atbildēt uz dažiem jautājumiem, un jūs’Jums būs vietne, kas būs gatava tiešraidei.

Salīdziniet to ar noklikšķināšanu un kodēšanu, kas nepieciešama, lai palaistu WordPress vietni, un to’Ir skaidrs, kurai platformai vajadzētu būt piemērotākai jums.

Kaut arī GoCentral piedāvā jums vietni dažu minūšu laikā, tā to nedara’t ļauj pārāk daudz pielāgot gala rezultātu. Tas jūs varētu satraucēt’jūs neesat pilnībā apmierināts ar to, ko ir izveidojis GoCentral, vai arī jūs’esi perfekcionists, kad runa ir par dizainu.

Tagad jūs zināt, ka GoDaddy var izveidot vietnes vietni jums tikai dažos brīžos, bet cik tas maksās? Četri cenu plāni sākas no USD 5,99 līdz USD 29,99 mēnesī. Varat arī izmēģināt GoDaddy veselu mēnesi bez maksas.

GoDaddy ir vislabākais: ātri izveidot vietni

# 6 1&1 IONOS

Vislabākais biznesam ar baltu apkakli

WordPress alternatīva 1and1 jonos

1&1 IONOS plusi1&1 IONOS mīnusi
 • Viegli izmantot
 • Motīvi aptver daudzas nozares
 • Novecojis interfeiss
 • Nav brīva plāna

1&1 IONOS ir vietņu veidotājs, kas paredzēts uzņēmumu īpašniekiem. Visas funkcijas un rīki ir tur, lai palīdzētu paplašināt jūsu biznesu, savukārt tās veidnes aptver ļoti dažādas nozares.

Kā vietņu veidotājs, velkot un nometot, 1&1 IONIS ir ļoti ērti lietojams. Jūs don’Nav jāzina arī kāds kods.

Tā’Tomēr tas nav tikai vienkāršs – tas nāk ar jaudīgiem rīkiem, kas ideāli piemēroti starptautiskiem uzņēmumiem, piemēram, daudzvalodu tulkošana. Vēl viena iezīme, kas mums patīk, ir mērķauditorijas atlase uz apmeklētājiem, kur katrs klienta ceļojums tiek personalizēts ar dažādiem uznirstošajiem logiem un pogām, pamatojoties uz klientu’lietotāja vēsture.

Protams, veidnes var šķist diezgan vecmodīgas, taču 1&1 IONOS ir labs risinājums ne tikai uzņēmumiem, bet arī emuāru autoriem un portfeļiem.

Kopumā tas’Tā ir daudz vienkāršāka WordPress alternatīva. Tas koncentrējas uz maziem uzņēmumiem, kas, iespējams, jums atvieglos lietas’atkārtoti uzņēmuma īpašnieks.

Kā ar izmaksām? Diemžēl 1&1 IONOS nav brīva plāna. Tā’ir gan vietņu veidotājs, gan e-komercijas platforma, tāpēc iegūtās funkcijas ir atkarīgas no jūsu izvēlētā plāna.

1&1 IONOS ir trīs vietņu veidotāju plāni (no USD 1 p / m līdz USD 10 p / m) un trīs e-komercijas cenu plāni (no USD 10 p / m līdz USD 30 p / m). Iepazīstieties ar mūsu detalizēto pilnu pārskatu šeit, kur varat uzzināt vairāk par šiem cenu plāniem.

1&1 IONOS ir vislabākais: balto apkaklīšu uzņēmumi

WordPress alternatīvas: e-komercijas vietņu veidotāji

Viena no galvenajām WordPress priekšrocībām ir tā, ka varat to izmantot, lai izveidotu visaptverošu e-komercijas tiešsaistes veikalu. Tas tiek darīts, pievienojot tādus spraudņus kā WooCommerce vai Easy Digital Downloads, kas pēc tam ļauj sākt pārdot tiešsaistē.

Tomēr tas parasti prasa nelielu kodēšanu, un sava WordPress vietnes perfekta spraudņa atrašana prasa laiku.

Ja jūs don’nav laika, interešu vai budžeta, lai nolīgtu kādu, kas to izdarītu jūsu vietā, lai sagādātu efektīvu tiešsaistes veikala darbību un darbību, tas var sagādāt lielas sāpes.

Dons’t neuztraucieties, ja jūs’Patīk tādi vietņu veidotāji kā Wix, Weebly vai Squarespace – viņi visi piedāvā arī e-komercijas funkcionalitāti. Bet, protams, viņi’tās nav īpašas e-komercijas platformas, un ir labākas iespējas tiešsaistē pārdot.

Šeit ir tikai trīs labas WordPress e-komercijas alternatīvas, kuras jums jāapsver.

# 1 Shopify

Vislabākā e-komercijas platforma

shopify labākā e-komercijas WordPress alternatīva

Shopify ProsShopify mīnusi
 • Labākā vispārējā e-komercijas platforma
 • Lieliska uzskaites sistēma
 • Pēc pārslēgšanas motīvi jāpārformatē
 • Izmaksas var būt saistītas ar lietotnēm

Shopify ir vairāk nekā 600 000 aktīvu veikalu. Tā’s labākais “vienas pieturas veikals” e-komercijas pakete, un tas var jums palīdzēt izveidot jebko, sākot no maza līdz ļoti lielam / progresīvam tiešsaistes veikalam.

Shopify lietošanas priekšrocība ir tā, ka tā rūpējas par visu jums nepieciešamo tehnisko lietu, tāpēc jūs varat koncentrēties uz sava biznesa veidošanu un audzēšanu. Būtībā tas padara e-komercijas vietnes izveidošanu daudz vieglāku nekā WordPress.

Tas jums piedāvā augstākās klases veikaliem paredzētas tēmas, uzlabotus e-komercijas rīkus un plašu lietotņu veikalu, lai vajadzības gadījumā varētu integrēt vēl jaudīgākus rīkus – tas viss tikai ar pogas klikšķi.

Tā nav’neapstāties: Shopify nodrošina diennakts tālruni, tiešraides tērzēšanu un e-pasta atbalstu, lai jūs varētu ar viņiem sazināties jebkurā laikā.

Shopify piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, dodot piekļuvi visiem saviem pasaules klases pārdošanas rīkiem un funkcijām, pirms tērējat centu. Lai turpinātu izmantot platformu, jūs’Jums būs jājaunina uz vienu no trim pieejamajiem plāniem, kas mēnesī maksā no 29 līdz 299 USD. Augstākais plāns ir ieteicams tikai uzņēmumiem, kuru ikmēneša ieņēmumi pārsniedz USD 10 000.

Shopify ir labākais: visaptveroša e-komercijas platforma

# 2 BigCommerce

Vislabākais uzņēmumiem, kas vēlas palielināt mērogu

WordPress alternatīva lieltirdzniecība

BigCommerce ProsBigCommerce mīnusi
 • Lielākā daļa iebūvēto funkciju
 • Lieliski piemērots SEO
 • Sarežģīts rediģēšanas interfeiss
 • Nav mobilās lietotnes

BigCommerce ir vairāk nekā 95 000 aktīvu e-komercijas vietņu, un tā ir ļoti cienījama tiešsaistes veikala celtniece. Mūsu pētījumos tika noskaidrots, ka tam ir visvairāk iebūvētās jebkuras platformas funkcijas, padarot to lieliski piemērotu vērienīgiem uzņēmumiem.

Tas var arī palīdzēt jums izveidot savu vietni un darboties, pārāk neaizraujoties ar tehnoloģijām, piedāvājot visaptverošu ‘Ārā no kastes’ ar e-komerciju saistīti rīki. Tāpat, tāpat kā Shopify, BigCommerce ļauj piekļūt sarežģītākiem rīkiem, izmantojot savu lietotņu veikalu.

Tāpat kā BigCommerce skaņa? Jūs varat izmēģināt platformu bez maksas 15 dienas, pēc tam jauniniet uz piemaksu plānu. Tam ir trīs pamatplāni, kuru izmaksas ir USD 29,95, USD 79,95 un USD 249,95 mēnesī (kas ir paredzēts uzņēmumiem, kas nopelna USD 150 000–1 miljonu gadā), kā arī Uzņēmējdarbības plāns, kuru jūs’Jums būs nepieciešams citāts.

Kopumā BigCommerce ir viens no labākajiem tirgū pieejamiem e-komercijas vietņu veidotājiem. Mūsuprāt, tā lielākais konkurents ir Shopify – ja jūs’Ja nezināt, kā tos divus atdalīt, lai iegūtu plašāku informāciju, izlasiet mūsu salīdzināšanas rakstu.

BigCommerce vislabāk ir: mērogošana uzņēmumiem

# 3 Volusion

Vislabāk lietotājiem, kuri izmanto datus

alternatīva

Volusion ProsVolusion Cons
 • Lieliski analītikas rīki
 • Daudz maksājumu vārteju
 • Nevar pārdot digitālos produktus
 • Nav emuāru veidošanas funkciju

Volusion ir bijis kopš 1999. gada, un šobrīd darbojas 30 000 tiešsaistes veikalu. Protams, skaitļi nav’Tas diezgan precīzi atbilst Shopify piedāvātajam, taču Volusion joprojām piedāvā perforatoru ar tā funkcijām.

Pētījuma laikā mēs atklājām, ka tas piegādā daudz noderīgu datu un analīzes rīku, palīdzot jums pārvaldīt un attīstīt savu biznesu. Turklāt tam ir iespaidīgs maksājumu vārtu daudzums, ļaujot jums pārdot plašāku auditoriju.

Viena no lietām, kuras Volusion nav izjutis, ir draudzīgums lietotājam. Citiem vārdiem sakot, tā’Vienmēr ir bijis diezgan sarežģīti izveidot tiešsaistes veikalu. Tas tomēr nodrošina spēcīgākus iebūvētos pārdošanas rīkus nekā WordPress.

Tā’Lai arī vienkāršībā tas viss nav slikti – Nesen Volusion ir uzlabojis savu UX (lietotāja pieredzi), ieviešot tīrāku uzskaites sistēmu un atvieglojot krājumu pārvaldību.

Volusion piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, kurā varat pārbaudīt visus piedāvātos jaudīgos rīkus, pirms nodot kādu no grūti nopelnītajiem dolāriem. Tas arī piedāvā piecus premium plānus, sākot no 15 USD mēnesī līdz 299 USD mēnesī.

Vislabākais ir Volusion: datu cienītājiem

WordPress alternatīvas: secinājums

Dienas beigās jūsu lēmums izmantot WordPress vai kādu no iepriekš ieteiktajām alternatīvām patiešām ir atkarīgs no tā, ko vēlaties sasniegt, un no tā, kādu pieredzi vēlaties iegūt no procesa.

Ļaujiet’s ātri atkārtojiet 9 labākās WordPress alternatīvas:

 • Wix – labākais universālo vietņu veidotājs tirgū šodien
 • Laukums kvadrātā – vislabākais dizainam
 • Weebly – vislabāk maziem uzņēmumiem
 • Shopify – labākais vispusīgās e-komercijas vietņu veidotājs
 • BigCommerce – labākais uzņēmumiem, kas vēlas palielināt mērogu
 • Vietne123 – vislabāk piemērota klientu apkalpošanai
 • GoDaddy – vislabāk lietotājiem ar ierobežotu laiku
 • 1&1 IONOS – labākais biznesam, kas paredzēts balto apkaklēm
 • Volusion – labākais datu īpašnieku orientētiem uzņēmumu īpašniekiem

WordPress ir spēcīgs un elastīgs CMS, taču, lai iemācītos to efektīvi izmantot, nepieciešama pacietība un entuziasms. Mācīšanās līkne ir augstāka nekā citām platformām, taču, ja jums ir resursi, izmantojot WordPress, varat izveidot patiešām lielisku vietni.

Bet WordPress nav visiem.

Ja vēlaties būt vairāk praktisks, pārvaldot un veidojot savu vietni, vēl nedariet to’nevēlaties ieguldīt laiku, lai kļūtu par savu tehnoloģiju problēmu novēršanas rīku, tad daži no iepriekš ieteiktajiem vietņu veidotājiem varētu jums būt lieliskas iespējas.

Izmantojot vietņu veidotājus, jūs to nedarīsit’t jāzina, kā rakstīt vienu koda rindu; tā vietā jūs varat ātri izveidot vietni, pirms pāriet uz citām svarīgākām lietām. Nemaz nerunājot par to, ka šiem vietņu veidotājiem ir īpašas atbalsta komandas, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, ja jums tādu būtu.

Jums ne tikai nav jābūt lietpratīgam, bet arī laika posms, kas nepieciešams, lai jūs atvērtu vietni ar šīm alternatīvām, ir daudz īsāks nekā WordPress izmantošana..

Kopumā platformas, par kurām mēs runājām šajā rakstā, ir spējīgas, un tām visām ir savi plusi un mīnusi. Jums vajadzētu izvēlēties tādu, kas sniegs vislabāko pieredzi – galu galā vietnes izveidošana ir process.

Tā’patīk mēģināt kļūt veselīgākam. Labu vietņu veidošanai ir daudz dažādu paņēmienu, taču jums jāmeklē dzīvesveids, rutīna un process, kas jums der.

BUJ

Kuru ir visvieglāk izmantot?

Mēs iesakām Wix, ja jūs’mēs meklējam patiešām gludu un vienkāršu vietņu veidošanas pieredzi. Tomēr jūs varētu atrast citu WordPress alternatīvu, kas ir vieglāk lietojama: piemēram, GoDaddy un Site123 ar viņu mākslīgā dizaina intelekta funkcijām dažu minūšu laikā var izveidot jūsu vietni..

Kura ir lētākā?

Gan Wix, gan Weebly piedāvā bezmaksas plānus, lai jūs varētu piecelties un darboties, netērējot santīmu. Abi piedāvā arī maksas prēmiju plānus, kurus ir vērts apsvērt, ja vēlaties savai vietnei piešķirt papildu funkcionalitāti un pacelt to uz nākamo līmeni.

Kurš ir visplašākais?

Ja jūs’meklējot e-komercijas vietņu veidotāju, Shopify ir visplašākā WordPress alternatīva. Viņiem ir diezgan daudz visa nepieciešamā veiksmīga tiešsaistes veikala izveidošanai. Vai arī, ja jūs’Ja vēlaties izveidot vietni, kas nav e-komercija, mēs iesakām Wix kā labāko vispusīgās vietnes veidotāju.

Kurai ir labākās veidnes?

Pateicoties skaisti izstrādātajām tēmām, laukumam Squarespace ir iespēja piešķirt jūsu vietnei pulētu un profesionālu izskatu. Ja jūs’d dod priekšroku vietņu veidotājam, kas vienkārši piedāvā milzīgu veidņu klāstu; Wix ļauj izvēlēties no vairāk nekā 510.

Kuram ir vislabākais pieejamais atbalsts?

Gan Wix, gan Weebly ir pieejams liels atbalsts, ja jūs’vēlētos izveidot vietni, kas nav e-komercija. Ja jūs’Pārdomājot tīru e-komercijas vietņu veidotāju, Shopify un BigCommerce piedāvā plašu atbalstu un ļoti labi rūpējas par saviem klientiem. Abiem ir pieejams diennakts atbalsts pa tālruni, tiešraide un e-pasts.

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jautājums – vai šis ceļvedis jums bija izdevīgs? Atstājiet komentāru zemāk.

Vai jūs zināt kādu, kam var noderēt šī rokasgrāmata? Nosūtiet viņiem šo lapu vai noklikšķiniet uz kopīgošanas pogām kreisajā pusē.

Jūs’Mēs jums palīdzēsim, izplatot vārdu par mūsu vietni un jūs’Palīdzēšu arī viņiem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me