WordPress.com проти WordPress.org

Contents

WordPress.com проти WordPress.org: як вони порівнюють?

Ах, WordPress – домашнє ім’я, яке працює над третиною Інтернету. Але потримайте секунду – є два типи WordPress? З майже однаковими іменами? Приєднуйтесь до нас, коли ми проливаємо трохи світла на цю загальну плутанину.


Якщо вам’я не знаю, в чому різниця між WordPress.com та WordPress.org, дон’t хвилюватися – ти’не один. Насправді ти’Ви напевно тут, щоб дізнатися, що вони’все про, правильно?

що таке wordpress

Що’s різниця між WordPress.com та WordPress.org?

Незважаючи на те, що вони є частиною бренду WordPress, WordPress.com проти WordPress.org – це історія про дві дуже різні платформи.

WordPress.com

WordPress.com – це платформа для блогів. Він використовує те саме програмне забезпечення WordPress, що і WordPress.org, але розміщений для вас і працює більше як розробник веб-сайтів – подібний до Wix або Squarespace.

Все, що потрібно для створення блогу, вбудовано в WordPress.com, хоча ви можете встановити додаткові плагіни, які допоможуть зробити ваш сайт більш досконалим. Те саме стосується вашого веб-сайту’s макет, або ‘тема’ – Є кілька безкоштовних, нестандартних варіантів, але швидкісні коштують додатково.

WordPress.org

WordPress.org – це власна система управління контентом (CMS), яка означає вас’Вам потрібно буде завантажити програмне забезпечення на свій комп’ютер та створити власний веб-хостинг (а не просто входити в систему та створювати веб-сайт), але це’s все ще дуже легко зробити.

Це сказав, якщо ти’збираємось вибрати WordPress.org, ми’Буду рекомендувати використовувати наш найкращий вибір хостинг-провайдера WordPress, Bluehost (один із лише трьох провайдерів, який рекомендує сам WordPress.org). Bluehost’s плани починаються від $ 2,95 / місяць.

WordPress.org розглядається як більш досконалий з цих двох, що дозволяє створювати будь-який тип веб-сайту, який ви вважаєте за потрібне без будь-яких творчих обмежень. Можна навіть будувати інтернет-магазини, але ти’Для цього доведеться придбати додаткові плагіни.

Детальніше про Bluehost:

  • Огляд Bluehost
  • Огляд цін на Bluehost
  • Як встановити WordPress з Bluehost

Тип WordPress, який вам дуже потрібен, залежить від ваших вимог. Нижче ми’Обговоримо основні відмінності між WordPress.com та WordPress.org, а також пояснимо, яка платформа вам найбільше підійде. Якщо ви’за короткий час, перейдіть до нашого підсумку основних відмінностей і хто ми’буду рекомендувати кожну платформу WordPress для.

Плюси & Мінуси

Мінуси WordPress.com ProsWordPress.com
Надає безкоштовний планРеклама на всіх безкоштовних веб-сайтах
Потрібен невеликий технічний досвідВи не можете продавати рекламу на своєму веб-сайті, що ускладнює монетизацію
Ідеально підходить для веб-сайтів

WordPress.com пропонує безкоштовний план, але ви’Вам потрібно буде перейти на платну підписку, якщо для вашого веб-сайту потрібно більше 3 Гб місця, і ви’Також потрібно придбати доменне ім’я, яке зазвичай коштує від 10 до 15 доларів на рік. Ця галузь WordPress є синонімом блогів (це’s найкраща платформа для ‘чистий’ блоги веб-сайтів) і це’s дуже простий у використанні взагалі тому, що це’з а ‘готовий іти’ платформи, тобто ви можете швидко запустити і запустити свій веб-сайт.

Однак ваш веб-сайт буде відображати рекламу на кожній сторінці, якщо ви’знову на вільному плані, який виглядає непрофесійно. І плюс, ви можете’t монетизуйте свій веб-сайт за допомогою рекламних оголошень, що обмежує ваші можливості отримання грошей.

Мінуси WordPress.org ProsWordPress.org
Дозволяє повністю налаштувати свій сайт’s дизайнПотрібно вказати власного хостинг-провайдера (рекомендуємо Bluehost)
Ви можете заробляти гроші, розміщуючи власні оголошенняВи несете відповідальність за резервне копіювання веб-сайтів
Ви можете безкоштовно встановити Google Analytics

WordPress.org – це влаштована платформа, яка означає вас’Вам потрібно буде джерело власного хостингу. Дон’не відкладати це – це’s насправді дуже легко зробити. Після підписання плану хостингу більшість постачальників надають можливість завантажити WordPress.org лише одним клацанням миші.

WordPress.org’s дуже просунутий, що означає для вас’Ви можете створити повністю власні дизайни шаблонів і заробляти гроші за допомогою власних рекламних оголошень. ви’Вам потрібно буде влаштувати резервні копії сайтів самостійно, але це’s легко знайти плагін (на зразок програми), який може зробити це для вас.

Простота використання

І WordPress.com, і WordPress.org потребують певного рівня технічних знань для використання, але це легше засвоїти?

Дозволяє’Почніть з того, як легко створити веб-сайт. Поки кожна платформа є ‘розробники сторінок’ які допоможуть вам структурувати та створювати всі ваші веб-сторінки, вам потрібно буде знати трохи коду.

Wordpress огляд інформаційної панеліОбидві платформи WordPress працюють на одній і тій же інформаційній панелі

Особливо це стосується WordPress.org. Оскільки ви можете створювати всілякі сайти, природно, ваш рівень знань про кодування повинен бути вищим. WordPress.com спеціально розроблений для ведення блогів, так що’s створений, щоб допомогти вам додавати публікації та редагувати їх. Основна відмінність тут полягає в простоті налаштування.

WordPress.com проти WordPress.org – простота використання: вердикт

WordPress.com та WordPress.org досить схожі за простотою використання, але WordPress.com є більш оптимізованим. Це’s тільки для блогів, тобто все, що вам потрібно, викладається саме вам, і ви це робите’не потрібно турбуватися про розміщення свого веб-сайту самостійно.

Хостинг

WordPress.com поставляється з уже організованим для вас веб-хостингом, що означає, що все, що вам доведеться турбуватися, – це створити ваш веб-сайт. Колись це’Зроблено, ви можете опублікувати його в Інтернеті, не турбуючись ні про що інше. З іншого боку, WordPress.com має власний хостинг, тобто для вас’Ви відповідаєте за пошук власного хостинг-провайдера.

З нашого незалежного дослідження ми виявили, що Bluehost – найкращий хостинг-провайдер WordPress. Він оснащений такими функціями, як встановлення одним клацанням миші, а це означає, що ви можете підключити свій сайт лише в один клік. Bluehost також автоматично оновлює ваш сайт відповідно до WordPress’ оновлення, так що ви не’не доведеться вручну залишатися над ними.

WordPress.com проти WordPress.org – Хостинг: Вердикт

На відміну від WordPress.com, WordPress.org – це власна платформа, яка означає, що вам потрібно створити власного хостинг-провайдера, щоб ви могли’t насправді порівняти дві платформи. Для всіх своїх вимог щодо розміщення WordPress.org ви можете’т краще, ніж Bluehost.

Дизайн теми & Настроювання

Тематичні розробки та налаштування стосуються зовнішнього вигляду вашого веб-сайту – його зовнішності, доступних вам варіантів та в якій мірі ви можете їх редагувати..

WordPress.com працює так само, як і розробник веб-сайтів. Під цим ми маємо на увазі’s Інтернет-інструмент, який дозволяє створити власний веб-сайт, і має безліч різних планів ціноутворення. Вища ціна плануєте ви’знову, тим більше речі отримуєш.

З темами, це’s не відрізняється. У WordPress.com є вибір безкоштовних тем – 91, якщо бути точним – та вбудованих функцій за замовчуванням, які ви можете використовувати у своїх нижньорівневих планах.

Ви можете внести основні зміни до цих тем, але ви’Вам потрібно буде оновити, якщо ви хочете додати спеціальний CSS (код) або хочете скористатися одним із WordPress’ 200 преміальних тем. Щодо плагінів, ви’Також потрібно оновити, щоб мати змогу встановлювати додаткові елементи, такі як Google Analytics.

WordPress.org є відкритим кодом, тому налаштування по суті є безмежним. Ви можете використовувати будь-які теми WordPress або додати іншу, створену третьою стороною. Ви навіть можете створити власну власну тему, хоча це дуже складно, тому ми б не хотіли’t рекомендую, якщо ви не’працюєте з веб-розробником.

теми WordPressУ той час як сам WordPress має понад 200 тем, на сайті WordPress.org є понад 5000 розроблених третіми сторонами

Те саме стосується плагінів. Ви можете додати будь-яку функцію на свій сайт, будь то’зроблено WordPress, третьою стороною або однією з вас’у мене були побудовані на замовлення.

WordPress.com проти WordPress.org – Дизайн та налаштування теми: Вердикт

WordPress.org виграє руки з точки зору чистого творчого контролю. Його налаштування безмежне, і ви можете кодувати все з нуля, якщо хочете. WordPress.com – це більше нестандартна платформа – ви можете робити основні налаштування, але ви’Якщо ви хочете внести оптові зміни на свій сайт, вам доведеться дотримуватися високого цінового плану.

Ціноутворення

WordPress, як відомо, є безкоштовним, але скільки вам насправді буде коштувати побудувати повноцінний веб-сайт на платформі? Дозволяє’З’ясуємо.

По-перше, так – WordPress.com та WordPress.org можна використовувати безкоштовно. В обох випадках реальність – це ти’Вам потрібно буде розставити хоча б трохи грошей, щоб розпочати роботу вашого сайту.

Ціни на WordPress.com

WordPress.com пропонує шість різних планів ціноутворення, починаючи від безкоштовних до 45 доларів на місяць. Усі плани повинні сплачуватися щорічно наперед, так що’s це варто пам’ятати, перш ніж приймати остаточне рішення.

Нижче ви можете побачити поломку WordPress.com’s ціна:

PlanCost (тарифікується щорічно)Безкоштовно

Блогер

Особисті

Преміум

Бізнес

електронна комерція

$ 0
$ 3 / місяць
$ 5 / місяць
$ 8 / місяць
$ 25 / місяць
$ 45 / місяць

Незважаючи на рекламу WordPress, абсолютно безкоштовний план, вам потрібно придбати одну річ, перш ніж ви зможете розмістити свій веб-сайт в прямому ефірі: домен. Однорічний безкоштовний домен включений у кожен інший план, але це’s щось ти’Вам доведеться заплатити за вибір безкоштовного плану.

Домен Isn’т точно дорого – зазвичай близько 10-15 доларів на рік – але просто щоб бути абсолютно прозорим, це’s щось, за що доведеться заплатити. Ви можете переглядати та купувати доменне ім’я для свого веб-сайту у відомих реєстраторів доменних імен, таких як Domain.com.

Ціноутворення на WordPressЄ шість планів WordPress.com, які адаптовані до різних типів веб-сайтів

План Blogger включає піддомен .blog. Іншими словами, ви можете безкоштовно зареєструвати своє доменне ім’я, але воно буде мати .blog в кінці його, наприклад. websitebuilderexpert.blog.com.

Особистий план – це перший пункт, коли ви можете мати власний домен безкоштовно протягом року та отримувати спеціальну підтримку через електронну пошту та чат у прямому ефірі. На даний момент, однак, ти’Ви все ще обмежені веб-сайтом для блогів, і його потрібно буде оновити, якщо ви хочете створити що-небудь ще.

План Преміум є WordPress.com’s Найпопулярніші, і це’s легко зрозуміти, чому. Це найдешевша точка, в якій можна отримати доступ до WordPress’s преміум теми та зробити розширені налаштування.

Бізнес-план це добре для бізнесу. Він видаляє всі брендинги WordPress і дозволяє встановлювати сторонні плагіни. Цей план – це те, що відокремлює якісний особистий сайт від ділового сайту високої якості.

План електронної комерції досить зрозуміло – ви можете продавати в Інтернеті! Продавайте необмежену кількість товарів, приймайте платежі в понад 60 різних країнах, інтегруйтеся з провідними постачальниками товарів та використовуйте маркетингові інструменти, щоб допомогти вашим продуктам охопити широку аудиторію.

Ціни на WordPress.org

Програмне забезпечення WordPress безкоштовно завантажувати та використовувати, але для того, щоб насправді спроектувати та створити ваш веб-сайт, ви’матимете накладні витрати.

Нижче ми’Я окреслив типові витрати, пов’язані зі створенням та публікацією веб-сайту WordPress.org:

  • Домен – 10 – 15 доларів на рік
  • Хостинг – 30 – 300 доларів на рік (рекомендуємо Bluehost)
  • Безпека – 5 – 250 доларів на рік
  • Плагіни Premium – 10 – 1000 доларів на рік
  • Тема преміум-класу – $ 35 – одноразова вартість 200 доларів

Це дає вам деяке уявлення про загальну вартість, пов’язану зі створенням сайту WordPress.org. Найдешевша загальна ціна – якщо припустити, що ви користуєтеся безкоштовною темою та лише безкоштовними плагінами – склала б близько $ 55 / рік. Однак ти’Вам потрібно витратити трохи більше, ніж якщо ви хочете створити якісний веб-сайт.

WordPress.com проти WordPress.org – Ціноутворення: вердикт

Найдешевший спосіб створити веб-сайт WordPress – це за допомогою WordPress.com’s безкоштовний план, а потім просто придбання доменного імені. Крім цього, він’s дійсно вниз до того, що вам потрібно зробити ваш сайт.

Плагіни

Плагін – це функцію, яку можна встановити через WordPress та використовувати на своєму веб-сайті, додаючи певні функції, такі як маркетинг електронної пошти, електронна комерція чи аналітика. Це’подібний додатку для вашого веб-сайту.

WordPress.com та WordPress.org обидва використовують один і той же каталог плагінів, так ти’повторний вибір із того ж пулу плагінів. Але якість цих плагінів неоднакова. Будь-хто може створити плагін, а значить, там’s багато сміття там.

Це означає, що ви повинні дотримуватися WordPress’ власні плагіни, використовуйте створені висококваліфікованими розробниками або наймайте когось, щоб він виготовив для вас. Хороший спосіб оцінити якість плагіна – це його огляди та кількість встановлень.

WordPress плагіниWordPress’ Каталог плагінів показує ваші рейтинги користувачів та кількість типів кожного плагіна

З WordPress.com ви можете отримати доступ до каталогу плагінів лише у вас’знову на бізнес-ціновому ціні або вище. Інакше ти’я щойно отримав вбудовані функції за замовчуванням, які потрібно зробити.

WordPress.com вже поставляється з усім необхідним базовим блогом, тому ви виграли’не потрібно турбуватися з усіма кричущими додатками, якщо це так’s що ти’знову після.

WordPress.org надає вам повний доступ до каталогу плагінів. Ви можете встановити будь-який плагін або навіть створити свій власний’з урахуванням вашого веб-сайту. Але пам’ятайте, що для цього потрібно трохи технічних ноу-хау.

У плані ціни плагіни можуть відрізнятися. Багато є безкоштовними, але деякі можуть коштувати до 1000 доларів на рік. Це’варто точно знати, що ти’Вам знадобиться перед початком роботи – таким чином ви зможете опрацювати повну вартість свого сайту заздалегідь та час і бюджет відповідно.

WordPress.com проти WordPress.org – Плагіни: Вердикт

Обидві платформи використовують один і той же каталог плагінів, так це’s неможливо сказати один є ‘краще’ ніж інші. Там’s немає щомісячної плати за використання плагінів з WordPress.org, але WordPress.com має все, що ви маєте’Будь-яка потреба в блогів вже вбудована.

Електронна комерція

WordPress.org не робить’не маєте будь-яких вбудованих функцій електронної комерції, але ви все одно можете продавати в Інтернеті, встановлюючи сторонні плагіни, такі як WooCommerce, Ecwid, і Електронна комерція WP. Кожен плагін постачається з необхідними інструментами для продажу в Інтернеті, а також безліччю функцій’Допоможу рекламувати свої продукти в Інтернеті.

Якщо ви’Ви серйозно ставитесь до створення ефективного магазину електронної комерції, є спеціалісти, що розробляють веб-сайти з електронної комерції Шопіруйте. Ці платформи оснащені вбудованими інструментами електронної комерції, тож ви можете налаштувати свій інтернет-магазин миттєво.

Для продажу на WordPress.com, ви’Вам потрібно буде підписатись до свого плану електронної комерції. Це дозволяє вам продавати необмежену кількість товарів, приймати платежі в більш ніж 60 країнах і навіть інтегруватися з топ-перевізниками.

Майте на увазі, що сам план електронної комерції коштує $ 45 / місяць, так що якщо ви не’не хочете використовувати WordPress’ власні інструменти електронної комерції, ви’Вам доведеться заплатити за встановлення плагіну електронної комерції, що перевищує щомісячну плату.

Партнерський маркетинг на WordPress

Продаж продукції isn’t єдиний спосіб монетизувати ваш сайт. Якщо ви хочете використовувати платну рекламу або вбудовувати партнерські посилання у свій блог, це’s можливо також – і ви не’не потрібно виплескати план електронної комерції.

Просту рекламу та партнерський маркетинг можна зробити на Преміальний план всього за 8 доларів на місяць. Це’Ви також дозволите вам видалити всі брендинги WordPress із свого блогу та інтегруватись із Google Analytics, даючи зрозуміти, як саме працюють ваші публікації.

WordPress.com проти WordPress.org – Електронна комерція: вердикт

WordPress.org – ваша найкраща ставка, якщо вам потрібен повноцінний інтернет-магазин і хочете продавати товари оптом. Однак платне партнерство та партнерський маркетинг можна зробити простіше та ефективніше на WordPress.com. Все залежить від того, як ви хочете монетизувати свій веб-сайт.

Ведення блогів

Блог може бути як приємною стороною, так і ціллю веб-сайту. Залежно від того, який кут ви візьмете, там’s очевидний вибір WordPress.

Блоги – це чудовий спосіб залучення відвідувачів сайту, пропонуючи цікавий та захоплюючий контент. Вони’також спосіб змусити людей розповідати про ваш сайт в Інтернеті та ділитися вашими посиланнями.

Мало того, вони’також є сумлінним способом покращити високий рейтинг вашого сайту в результатах пошуку. Статистично кажучи, блоги дають вам 434% більше шансів на високий рейтинг.

Як ми тепер знаємо, WordPress.com – це платформа, спеціально розроблена для того, щоб допомогти вам створити блог. Тільки з цієї причини, це’s варіант вибору для всіх, хто потребує веб-сайті для ведення блогів – будь то особистий або для бізнесу.

Всі функції розроблені для вас, готові до використання. Це’s також набагато більш економічно ефективний спосіб ведення блогу, якщо ви не працюєте’не потрібно розбирати хостинг та сертифікати безпеки окремо.

Однак, якщо у вас є веб-сайт з інших причин, ніж блог, але ви хочете додати його як інший аспект на свій сайт, WordPress.org може допомогти.

Існує багато плагінів для ведення блогів, які дозволять вам створювати публікації, включати спільний доступ до соціальних мереж та додавати розділ коментарів. Повідомлення також можна класифікувати та позначати тегами.

WordPress.com проти WordPress.org – Блог: Вердикт

WordPress.com не відрізняється від сайтів, що мають особливий блог, із вбудованим встроєм та інформаційною панеллю, яка допоможе вам керувати своїми публікаціями. Однак WordPress.org – це повний пакет, що дозволяє вам легко додавати блог на свій сайт. Це’s докладніше про те, для чого вам потрібен блог, а не який кращий.

SEO (оптимізація пошукових систем)

Оптимізація пошукових систем (SEO) – це процес внесення змін на ваш сайт, які допоможуть йому вищий ранг у пошукових системах, таких як Google та Bing.

WordPress – одна з найкращих платформ, що стосується SEO. Зважаючи на те, що він надає повноваження третини веб-сайтів, пошукові системи довіряють WordPress – це означає, що лише використовуючи його, ви маєте головний старт для інших менш відомих брендів.

WordPress створить мапи сайту та надішле їх у Google, так що’s легше читати пошукову систему – або ‘повзати’ – ваш сайт і зрозумійте, що це’с о.

Однак, схожий на електронну комерцію, ти’Вам потрібно буде встановити сторонні плагіни, якщо ви хочете удосконалити контроль SEO.

Yoast відомий як один з найкращих SEO-плагінів для WordPress і має цілу купу функцій, ніж може допомогти вашому сайту підняти рейтинг..

Від простих налаштувань, таких як додавання та редагування метаданих (посилання та текст, який відображається на сторінках результатів пошуку), до того, щоб допомогти вам визначити вигідні ключові слова та можливості внутрішнього зв’язку, Yoast може допомогти вам у всіх SEO.

WordPress seoРедагування метаданих та націлювання на ключові слова робиться дуже просто в WordPress

Є безкоштовна версія Yoast, але якщо ви’Ви серйозно ставитесь до рейтингу високо, ви’Можливо, я захочу інвестувати в преміум-версію за річною ціною близько 100 доларів.

Якщо це’Ви занадто круті для вас, можливо, вам буде краще дивитися на розробника веб-сайтів, таких як Wix або Squarespace. Вони оснащені вбудованими функціями SEO та мають відносно дешеві додатки для вдосконалених матеріалів.

WordPress.com проти WordPress.org – SEO: Вердикт

Це’s тупик через те, що ти’покладаючись на плагіни SEO, до яких ви можете отримати доступ на обох платформах WordPress. Однак, завдяки рівню контролю, який надає WordPress.org, ви можете внести деякі ручні зміни, щоб покращити оптимізацію SEO’t на WordPress.com.

Аналітика

Не відстежуючи, як працює ваш веб-сайт, ви’Ніколи не знаю, як ви можете це вдосконалити. Навіть найкращі веб-сайти завжди мають можливість вдосконалитись.

Загрожуючи звучати як битий запис, WordPress не робить’t дійсно має власну аналітику.

Ви можете відстежувати основи, як-от трафік на сайті – але для подальшого ознайомлення з вами’Потрібно перейти до каталогу плагінів.

Google Analytics на WordPress

Google Analytics, безсумнівно, найкращий аналітичний плагін там – адже кому краще довіряти, ніж самій Google? Тому що плагіни aren’t доступний у основних планах WordPress.com, вам доведеться оновити його, щоб встановити його.

На WordPress.org ви можете встановлювати, налаштовувати та використовувати Google Analytics прямо з місця. Він дозволяє відстежувати такі речі, як відвідувачі на сторінці, показник відмов (коли люди приземляються на ваш сайт і швидко натискають на нього), час, витрачений на сторінку, і коефіцієнт конверсії.

Все це може бути розбито на кожну окрему сторінку або конкретний період часу. Це дає вам вичерпний звіт про ваш сайт’s продуктивності та висвітлює, як вас змінюють’я зробив вплив.

Це’s чудовий спосіб вести вкладки про ваші доходи, кількість трафіку, який ви’Ви отримуєте, і ваш ріст з часом.

WordPress.com проти WordPress.org – Analytics: Вердикт

WordPress.org дозволяє безкоштовно встановити Google Analytics, що робить його кращою платформою для відстеження продуктивності сайту. Це’Зрозуміло, що WordPress’ вбудованої аналітики далеко не достатньо, що пропонує найосновніше розуміння. Це означає, що встановлення Google Analytics є обов’язковим для всіх, хто працює на будь-якому, окрім випадкового персонального сайту.

Технічне обслуговування

Наче ти, як нагородами кущ троянди, ти’Вам доведеться підтримувати ваш сайт WordPress. Якщо цього не зробити, і це’Я стану шипом у боці.

Якщо ви’я читав аж до цього моменту (кудо!), то ти’Я буду знати, що WordPress.com можна розглядати як конструктор веб-сайтів.

Як швидкий підсумок для сканерів там, веб-сайт-конструктор – це онлайн-інструмент, який’Ви розмістили для вас, і це допоможе вам створити власний веб-сайт.

Веб хостинг

Ключовий випадок тут ‘приймав для вас’. Однією з основних частин поточного технічного обслуговування, що бере участь у WordPress.org, є те, що вам потрібно надати джерела хостинг-провайдера і самостійно підтримувати цю послугу..

Як було сказано раніше, хороший постачальник послуг хостингу WordPress повинен зробити ваш сайт’s утримання як можна простіше. В основному це робиться за допомогою автоматизації оновлень програмного забезпечення та плагінів.

WordPress завершує незначні оновлення кожні два тижні, поки основні оновлення проводяться кожні два місяці. Незначні оновлення ніколи не повинні впливати на функціональність вашого сайту, але якщо ви цього не зробите’t внести необхідні зміни, щоб відповідати основним оновленням, ви’Буду в біді.

На WordPress.com ці оновлення дбають про вас. З WordPress.org за оновлення покладено відповідальність. Сказавши це, більшість хостинг-провайдерів – включаючи Bluehost – подбають про ці оновлення для вас.

Безпека

Наявність сертифіката SSL (Secure Sockets Layer) є надзвичайно важливим. Це захищає відвідувачів’ особисту інформацію, поки вони’Ви переглядаєте ваш сайт і символізується невеликим значком замка поруч із вашою URL-адресою. Володіння сертифікатом SSL запевняє ваш сайт’s відвідувачів, але це’s також щось, на що Google звертається, вирішуючи, наскільки високий рейтинг вашого веб-сайту буде розміщено на сторінці результатів пошуку.

Сертифікати SSL включаються в щомісячну вартість сайтів WordPress.com, але вони є’знову щось ти’Потрібно отримати та поновити індивідуально на WordPress.org. Начебто оновлення WordPress, однак, більшість хостингових постачальників передасть безкоштовний сертифікат SSL у рамках щомісячної вартості хостингу.

WordPress.com проти WordPress.org – Технічне обслуговування: Вердикт

WordPress.com піклується про всі ваші проблеми з технічним обслуговуванням для вас, включаючи автоматичні оновлення та сертифікати SSL, що входять до кожної підписки. WordPress.org надає вам більше незалежності, вимагаючи від вас підтримувати свій веб-сайт самостійно. Однак Bluehost піклується про ваші оновлення та сертифікат SSL для вас’s, зрештою, немає різниці між двома платформами WordPress.

Авторські права & Власність

Це’s важливо знати, хто насправді є власником вашого веб-сайту. Що це означає для вас? І як можна захистити себе від потенційних проблем?

Однією з найбільших відмінностей при перегляді WordPress.com проти WordPress.org є питання про те, кому належить ваш веб-сайт.

При використанні WordPress.com це’s WordPress, який технічно є власником вашого сайту, а не ви. Це означає, що він має право знімати або видаляти ваш сайт, коли воно захоче.

Звичайно, це не так’t загальне явище. Вам довелося б порушити WordPress’ умови для того, щоб вжити заходів проти вас – проблема в тому, що це’s WordPress, який вирішує, що вважається порушенням, а не ви.

Веб-сайти WordPress.org належать вам у 100%. Ви платите за домен, хостинг та безпеку і ефективно володієте всіма аспектами свого сайту, тобто ніхто не може його зняти, але ви – крім уряду у випадках протиправної діяльності.

Ви також дону’у вас немає брендингу WordPress на вашому веб-сайті або піддомен WordPress – дві речі, які є стандартними для WordPress.com’s нижньорівневі плани ціноутворення.

WordPress.com проти WordPress.org – Авторське право та право власності: Вердикт

WordPress.org – це більш безпечний варіант, якщо ви заробляєте гроші на своєму веб-сайті. Це’s не те, що вам потрібно постійно бути обережними, якщо ви використовуєте WordPress.com – далеко не це – але це робить вас злегка непростим, знаючи, що хтось зможе витягнути штепсель на ваш сайт за мить.

Довідка & Підтримка

Для всіх, хто’s не є повноцінним веб-розробником, підтримка для досягнення якої завжди заспокоює. Останнє, що ви хочете, – застрягти, ні до кого не звертатися.

Допомога та підтримка – це ще один фактор, що’s важливий для ‘WordPress.com або WordPress.org’ дебати. Незважаючи на те, що ти не маєш обслуговування клієнтів, яку ти отримуєш із верхнім розробником веб-сайтів, є кілька способів отримати допомогу.

Підтримка WordPress.com

WordPress.com не робить’не пропонуйте будь-яку спеціалізовану підтримку за своїм безкоштовним планом. Ви можете використовувати WordPress’ форуми спільноти на допомогу, але ви’Доведеться просіювати море інформації – не все це корисно!

Оновіть план Blogger до $ 3 на місяць, і ви отримаєте підтримку електронною поштою – корисно, але не відразу. З особистого плану ($ 5 на місяць) і вище, ви можете використовувати WordPress’ підтримка чату в прямому ефірі, яка доступна 24 години на день, 5 днів на тиждень.

Підтримка WordPress.org

WordPress.org знову не робить’t не надавати будь-якої форми спеціалізованої підтримки. Тому що ти’не доведеться платити за послугу – і ви самі володієте сайтом – немає’t ресурси, щоб допомогти вам.

Однак ви можете скористатися онлайн-форумами, і багато користувачів WordPress.org звертаються за допомогою до розробників. Це’s дорогий шлях, але ти’гарантовані руки на підтримку.

Підтримка WordPressНа форумі WordPress.com є багато форумів та статей, на яких можна звернутися за допомогою, але особистої підтримки немає

Подумайте про це, як про розрив труби. WordPress.com пропонує вам посібник, як виправити це самостійно. WordPress.org залишає вас впоратися з безладом, але ви завжди можете найняти сантехніка, щоб приїхати і подивитися.

WordPress.com проти WordPress.org – Довідка та підтримка: Вердикт

Там’Без сумнівів, WordPress.com надає кращу допомогу та підтримку. Поза форумами спільноти, ти’Вам доведеться звернутися за професійною допомогою до WordPress.org. Якщо ви’знову на преміум-плані WordPress.com, однак, ви’Я отримаю допомогу по електронній пошті та в чаті.

Висновок

Як бачите, там’s набагато більше для WordPress, ніж перший зустрічає око. Це’s розбито на дві різні платформи, які призначені для дуже різних типів веб-сайтів.

WordPress.com – це платформа для блогів, яка розміщується для вас в Інтернеті. Ви вибираєте план ціноутворення залежно від ваших потреб і сплачуєте щорічну плату WordPress за використання своєї платформи.

WordPress.org – це власна система управління вмістом. Ви маєте власний веб-сайт і маєте тотальний творчий контроль. Для його використання вам потрібно кодування знань, і, незважаючи на те, що він безкоштовний, вам потрібно буде платити за такі речі, як хостинг та домен окремо.

Нижче ми’Переглянемо основні відмінності у нас’Ви обговорювались між двома платформами.

WordPress.com проти WordPress.org – Підсумок

AreaSummaryПростота використання

Хостинг

Дизайн і налаштування теми

Ціноутворення

Плагіни

Електронна комерція

Ведення блогів

SEO

Аналітика

Технічне обслуговування

Авторське право та право власності

Допомога та підтримка

WordPress.com та WordPress.org досить схожі за простотою використання, але WordPress.com більш впорядкований. Це’s тільки для блогів, тобто все, що вам потрібно, викладається саме вам, і ви це робите’не доведеться турбуватися про розміщення вашого сайту самостійно.
На відміну від WordPress.com, WordPress.org – це власна платформа, яка означає, що вам потрібно створити власного хостинг-провайдера, щоб ви могли’t насправді порівняти дві платформи. Для всіх своїх вимог щодо розміщення WordPress.org ви можете’т краще, ніж Bluehost.
WordPress.org виграє руки з точки зору чистого творчого контролю. Його налаштування безмежне, і ви можете кодувати все з нуля, якщо хочете. WordPress.com – це більше нестандартна платформа – ви можете робити основні налаштування, але ви’Якщо ви хочете внести оптові зміни на свій сайт, вам доведеться дотримуватися високого цінового плану.
Технічно, найдешевшим способом створення веб-сайту WordPress є використання WordPress.com’s вільний план, і просто придбання доменного імені. Крім цього, він’s дійсно вниз до того, що вам потрібно зробити ваш сайт. Так чи інакше, якісний веб-сайт WordPress з розширеним налаштуванням обійдеться вам у кілька доларів.
Обидві платформи використовують один і той же каталог плагінів, так це’s неможливо сказати один є ‘краще’ ніж інші. Там’s немає щомісячної плати за використання плагінів з WordPress.org, але WordPress.com має все, що ви маєте’Будь-яка потреба в блогів вже вбудована.
WordPress.org – ваша найкраща ставка, якщо вам потрібен повноцінний інтернет-магазин і бажаєте продавати товари оптом. Однак прості медійні оголошення та афілійований маркетинг можна зробити простіше та ефективніше на WordPress.com. Все залежить від того, як ви хочете монетизувати свій веб-сайт.
WordPress.com не відрізняється від сайтів, що стосуються блогу, із усім вбудованим і налаштованою інформаційною панеллю, яка допоможе вам керувати своїми публікаціями. Однак WordPress.org – це повний пакет, що дозволяє вам легко додавати блог на свій сайт. Це’s докладніше про те, для чого вам потрібен блог, а не який кращий.
Це’s тупик через те, що ти’покладаючись на плагіни SEO – до якого можна отримати доступ на обох платформах WordPress. Однак, завдяки рівню контролю, який надає WordPress.org, ви можете внести деякі ручні зміни, щоб покращити оптимізацію SEO’t на WordPress.com.
WordPress.org дозволяє безкоштовно встановити Google Analytics, що робить його кращою платформою для відстеження продуктивності сайту. Це’Зрозуміло, що WordPress’ вбудованої аналітики далеко не достатньо, що пропонує найосновніше розуміння. Це означає, що встановлення Google Analytics є обов’язковим для всіх, хто працює на будь-якому, окрім випадкового персонального сайту.
WordPress.com піклується про всі ваші проблеми з обслуговування для вас, включаючи автоматичні оновлення та сертифікати SSL, включені до кожної підписки. WordPress.org надає вам більше незалежності, вимагаючи від вас підтримувати свій веб-сайт самостійно. Однак Bluehost піклується про ваші оновлення та сертифікат SSL для вас’s, зрештою, немає різниці між двома платформами WordPress.
WordPress.org – це більш безпечний варіант, якщо ви заробляєте гроші на своєму веб-сайті. Це’s не те, що вам потрібно постійно бути обережними, якщо ви використовуєте WordPress.com – далеко не це – але це робить вас трохи неприємно, знаючи, що хтось може витягнути штепсель на ваш сайт за мить.
Там’s не сумніваючись WordPress.com надає кращу допомогу та підтримку. Поза форумами спільноти, ти’Вам доведеться звернутися за професійною допомогою до WordPress.org. Якщо ви’знову на преміум-плані WordPress.com, однак, ви’Я отримаю допомогу по електронній пошті та в чаті.

Ви повинні використовувати WordPress.com Якщо…

…ви’знову трохи менше кмітливих технологій, і хочеться все-в-одному рішення. Це’ідеально підходить для особистих веб-сайтів для ведення блогів, і навіть може бути чудовим варіантом для малого бізнесу, якому може знадобитися трохи допомоги, але в кінцевому підсумку хочуть контролю над власним веб-сайтом.

Ви повинні використовувати WordPress.org, якщо…

…ви знаєте, як кодувати чи маєте бюджет найняти веб-розробника. Ви можете створити будь-який уявний сайт – нічого не виходить за межі. ви’Я також матиму свій власний веб-сайт, так що там’s немає ризику його зняти. Там’s без сумніву, WordPress.org є найбільш потужним і вдосконаленим варіантом.

Якщо WordPress.com звучить як платформа для вас, чудово! Ви можете підписатись на один із його планів і розпочати створення свого веб-сайту вже сьогодні.

Якщо це’s WordPress.org, що ви’шукаючи, однак, є кілька речей, які ви’Потрібно розібратися, перш ніж розпочати будівництво. По-перше, вам потрібен хостинг-провайдер – і з чого краще почати, ніж навчитися встановлювати WordPress з Bluehost.

FAQ

Що краще: WordPress.com або WordPress.org?

Поки там’s немає остаточного відповіді на це питання (це дійсно залежить від ваших потреб), WordPress.org є більшою і потужнішою платформою. Ви можете встановлювати преміальні теми та плагіни, мати повний творчий контроль і, можливо, найголовніше, власне власний веб-сайт.

Чи можете ви перейти з WordPress.com на WordPress.org?

Абсолютно! Спочатку ви’Потрібно знайти хостинг-провайдера для WordPress.org. Потім ви можете просто експортувати ваш сайт WordPress.com у налаштуваннях та імпортувати його на новий веб-сайт через плагін імпортера. Це рекомендується, якщо ви відчуваєте, як ви’Ви переросли WordPress.com або хочете більше творчого контролю.

На що слід звернути увагу в хостинг-провайдері WordPress?

По-перше, це’s, безумовно, бажано звернутися до провайдера, який пропонує хостинг для WordPress. Після цього такі речі, як встановлення одним натисканням кнопки та автоматизовані оновлення програмного забезпечення та плагінів WordPress, мають стати першочерговими завданнями. Тоді у вас є більш загальні речі, такі як тривалість роботи, безпека SSL та пропускна здатність.

Ми вважаємо наше порівняння корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me