WordPress проти Drupal

Система управління вмістом (CMS) – це інформаційна панель, яка дозволяє оновлювати та легко підтримувати свій веб-сайт, додаючи вміст, елементи дизайну сайту, спеціальні сторінки та повідомлення в блогах.


Одним із найвідоміших варіантів для CMS є WordPress, надзвичайно популярна платформа для ведення блогів – настільки популярна, що насправді на неї працюють десятки мільйонів веб-сайтів у всьому світі. Ще одне ім’я, на яке ви натрапите, – це Drupal, давній проект з відкритим кодом, який може бути не таким популярним, як WordPress, але який дозволяє підвищити рівень гнучкості для створення веб-сайтів. Багато людей – особливо веб-розробники – цінують Drupal’s більше підхідних баребонів порівняно з WordPress.

Вирішення, яку CMS ви повинні використовувати, може стати заплутаним завданням’не знайомий з атрибутами кожної системи. У цій статті ми’Я буду глибоко занурюватися в плюси і мінуси WordPress і Drupal, щоб ви могли впевнено почуватися на своєму веб-сайті’s фундамент.

Плюси і мінуси WordPress і Drupal

Плюси і мінуси WordPress

Плюси мінуси
Безкоштовний у використанні Досить регулярні оновлення, які ви повинні залишатись на вершині
Найпопулярніша CMS Запрошення націлення на шкідливих хакерів
Широкий спектр тем і плагінів

Плюси і мінуси Drupal

Плюси мінуси
Безкоштовний у використанні Націлена на технічних користувачів
Легкий для розуміння CMS Додавання модулів та тем непросте
Різноманітність візуальних тем Друпальські оновлення – це біль
Основні знання з кодування, необхідні для завантаження публікацій

WordPress та Drupal: огляд

Хоча ви можете заплатити веб-розробнику, щоб створити статичний веб-сайт, який просто сидить там без реальних оновлень, це’s не дуже практичні в цей день і вік. Більшість підприємств хочуть додавати вміст через свої блоги та мати змогу оновити свою домашню сторінку миттєво, щоб сприяти продажу чи іншій події.

Це’s, де надходить така CMS, як WordPress або Drupal. CMS надає основні інструменти для створення контенту та зміни загального вигляду веб-сайту.

І WordPress, і Drupal – це проекти з відкритим кодом, які ви можете безкоштовно завантажити та встановити на обраному сервері. Багато веб-хостів також матимуть установки в один клік для обох систем, що допоможе вам швидше вставати та працювати, ніж самостійно встановлювати та конфігурувати всі різні базові компоненти.

З двох систем там’Немає сумніву, що WordPress на сьогодні є найбільш домінуючим – насправді понад 32 відсотки всіх веб-сайтів в Інтернеті працюють на WordPress, повідомляє WordPress.com. Це’s використовується для всього, від особистих блогів до сайтів електронної комерції, сайтів новин, таких як BBC America та TechCrunch, а також телевізійних мереж, таких як AMC.

Тим часом Drupal ніде не знаходиться поблизу WordPress’ рівень популярності. За даними компанії, станом на вересень 2019 року Drupal працював трохи більше 1 мільйона веб-сайтів. Однак, навіть незважаючи на це’s не настільки популярний, він’s настільки ж здатний запускати потужні веб-сайти – це’s використовується на офіційному веб-сайті для нагород Emmy, наприклад, а також NASA.gov та Entertainment Weekly.

Простота використання

Однією з найважливіших речей, яку слід враховувати при виборі CMS, є те, чи певна система проста у використанні. Але якщо мова йде про WordPress та Drupal, планка того, що легко (а не дуже просто) використовувати, залежить від того, на якій стадії розвитку ви знаходитесь’переймаєтесь.

WordPress

WordPress редактор

Щоб розпочати роботу з WordPress, спочатку потрібно знайти веб-хоста. Ви можете часто починати безкоштовно на WordPress.com – однак, ви’Ви побачите, що ваша можливість редагування та налаштування вашого сайту обмежена.

Більшість веб-хостів пропонують встановлення WordPress одним клацанням миші, що піклується про всі важкі речі, щоб ви почали працювати протягом декількох хвилин. Ці хости також проведуть вас через процес додавання домену (часто включається безкоштовно). Коли встановлення завершено, ви’У мене буде веб-сайт із встановленою за замовчуванням темою WordPress.

Змінити тему так само просто, як наведення вказівника та натискання на дизайн, який вам подобається, через вбудовану галерею тем. Ви також можете відносно легко додавати теми з сторонніх веб-сайтів.

Мінус полягає в тому, що, не налаштовуючи ці теми, ваш веб-сайт буде виглядати як кожен блог-початківець там. Налаштування теми вимагає хоча б певних знань CSS, але для того, щоб отримати справді професійний та оригінальний вигляд вашого веб-сайту, ви’Вам знадобиться дизайнер, який знайомий зі створенням тем WordPress.

Після створення сайту та встановлення теми, керувати сайтом стає надзвичайно просто. Все починається від інформаційної панелі CMS, яка чітко позначена, що полегшує навігацію по лівій навігаційній колонці. Тим часом, додавання офіційних плагінів – це проста справа “натисніть”.

Друпал

Drupal редактор

Вставати та працювати з Drupal не так просто, хоча встановити Drupal можна через більшість веб-хостів. Коли ви вперше створили сайт Drupal, можуть виникнути проблеми, з якими ви могли б уникнути встановлення WordPress одним кліком. Наприклад, можливо, вам доведеться налаштувати та увійти в базу даних MySQL або MariaDB. Якщо все це звучить як купа матусі-джамбо до вас, то ми’я напевно рекомендую скористатися варіантом WordPress!

Можливо, вам також доведеться налаштувати ваш сервер для обробки завантажень через протокол передачі файлів (FTP), ключовий спосіб додавання плагінів (званий ‘модулі’ на Drupal-говоріть) та нові теми вашого сайту. Якщо вам не зручно спілкуватися в командному рядку, щоб вирішити неминучі проблеми конфігурації бази даних та FTP, налаштування Drupal слід залишити розробнику..

Як тільки сайт запускається, Drupal’s CMS порівняно простий у використанні, хоча і не такий простий, як WordPress. Наприклад, щоб додати нову публікацію в блозі, ви’d натисніть на Зміст > Додати вміст > Стаття. Це’s не дуже складно, але це трохи менш очевидно, ніж підхід WordPress.

Drupal як і раніше використовує більш традиційне поле редагування з простим меню вгорі для написання тексту. Це набагато простіший підхід, ніж нові блоки WordPress, хоча все це ускладнює зміни. Основним недоліком Drupal є те, що ти’Вам доведеться знати базовий HTML-код, щоб виконати будь-яке основне форматування, наприклад додавання заголовків / субтитрів (H1s, H2s, H3s тощо) та додавання в зображення, таблиці чи списки. Це робить процес досить трудомістким.

Параметри управління в полі редагування Drupal дуже прості і прості у використанні. У вікні є теги, параметри зв’язування меню, налаштування коментарів та параметри просування безпосередньо під областю редагування тексту. Друпал’s версії також легше знайти та використовувати, ніж той самий варіант у поточній версії WordPress.

Одним з останніх плюсів для Drupal є те, що ви можете почати редагувати елементи безпосередньо на веб-сайті під час входу. Якщо ви цього не зробите’наприклад, як виглядає повідомлення підніжжя, наприклад, ви можете навести на нього курсор, натиснути піктограму олівця, вибрати варіант меню, і Drupal доставить вас туди, куди вам потрібно зайти в CMS.

WordPress vs Drupal – простота використання: вердикт

Незважаючи на те, що Drupal є приємним, загалом, перевага у зручності використання – WordPress – і це’s навіть не близько. WordPress простіший у налаштуванні, і більшість веб-хостів точно знають, що потрібно зробити, щоб розпочати роботу без перешкод. Drupal має кілька приємних елементів у своїй CMS, але в цілому WordPress – це найпростіший інструмент для використання.

Дизайн і налаштування теми

Вигляд вашого веб-сайту є ключовою складовою будь-якого нового онлайн-починання. І WordPress, і Drupal використовують теми для оформлення вашого сайту, але кожен має досить інший підхід.

WordPress

Там’Без сумніву, що у WordPress набагато більше тем, ніж у Drupal, доступно близько 30 000 тем. Клацнувши на Зовнішній вигляд > Теми > Додати новий приносить вам повну галерею з тисячами тем на вибір, із платними та безкоштовними варіантами. Як тільки ви знайдете тему, яка вам сподобалася, додавши її так само просто, як і клацання Встановити, і потім Активуйте щоб жити. Це’s досить це.

Однак використання загальної теми WordPress часто не є’t найкращий підхід. Він може містити вміст наповнювача, наприклад, посилання на зразок сторінки або банер із написом “вставте ім’я тут.”

Змінити все досить просто, перейшовши на Зовнішній вигляд > Налаштувати. Цей розділ дозволяє редагувати заздалегідь визначені функції теми, такі як додавання зображень заголовків, зміна сайту’s кольорові теми та додавання меню.

Однак ці варіанти є дуже елементарними. Щоб заглибитися в сайт’s теми, ти’Вам потрібно буде зрозуміти CSS, HTML та деякі PHP – мову програмування, яка забезпечує повноваження сайтів WordPress.

WordPress редактор тем

Якщо у вас є певна можливість веб-розробки, можливо, ви можете редагувати ці файли самостійно з WordPress CMS – але насправді, компанії повинні найняти розробника, щоб відредагувати тему або навіть створити індивідуальний з нуля..

Друпал

Зміна тем у Drupal має бути таким же простим, як і WordPress, але це’s ні. По-перше, вам потрібно переконатися в своєму сервері’s Налаштування FTP розташовані правильно, оскільки вам потрібно завантажити нову тему безпосередньо на ваш сервер.

Друпальські теми

У нас було приблизно час завантаження нової теми на наш тестовий сервер, запуск Drupal через інсталяцію одним клацанням миші на хмарному провайдері хостингу. Найпростішим рішенням для нас було використання сторонньої програми FileZilla, яка працювала як шарм; проте для завантаження через FileZilla потрібні технічні знання щодо навігації по серверу’s структура файлу та як розпакувати файл з командного рядка. Це не метод, який ми’буду радити новачкам, але ви не зможете залишитися без вибору, якщо вбудований метод завантаження Drupal не вдасться.

Як тільки ви встановите тему, перемикання тем у Drupal так само просто, як і WordPress, і вимагає декількох клацань. Знову ти’Вам потрібно буде відредагувати фондову версію теми за допомогою Drupal’s вбудовані інструменти для позбавлення від загальних сторінок та заголовків, але це можна зробити, просто перейшовши на сторінку Зовнішній вигляд і вибір Налаштування варіант під вашою поточною темою.

Наразі існує близько 2800 тем Drupal – набагато менше, ніж WordPress через меншу кількість користувачів та розробників. Тим не менш, ти виграв’не бракує варіантів. Як і WordPress, доступні безкоштовні та платні теми для Drupal.

WordPress vs Drupal – теми: Вердикт

WordPress знову виграє. Там’s просто не заперечуючи, що кількість тем, рівень налаштування та кількість розробників, знайомих з WordPress, набагато більше, ніж з Drupal. Це’s досить простий для пошуку розробника, щоб створити для вас тему Drupal, але коли мова йде про простоту використання – і загальний шанс отримати точну потрібну вам тему – WordPress – найкращий вибір.

Плагіни

Однією з найважливіших особливостей і Drupal, і WordPress є можливість додавати плагіни або те, що називається Drupal ‘модулі’. Додатки додають такі функції, як більший контроль SEO, модерація коментарів, статистика відвідувачів та інші закулісні функції. Яку б платформу ви не використовували, вам неминуче потрібно буде додати кілька плагінів, щоб допомогти запустити ваш веб-сайт.

WordPress

Екосистема плагінів WordPress є величезною, і більшість із них доступні лише за декілька клацань від CMS WordPress. Є платні та безкоштовні варіанти, як і теми, з доступними понад 50 000 плагінів. Оплачені варіанти можуть становити від декількох доларів до 100 доларів або більше, одноразовими платежами або щорічними підписками.

Наприклад, Smart Slider 3 – це плагін, який дозволяє легко додавати слайд-шоу на ваш веб-сайт. Розробники одноразово стягують 35 доларів. Тим часом, Automattic, компанія, що управляє WordPress.com, щорічно стягує 39 доларів за плагін резервного копіювання та безпеки.

Друпал

Щоб розпочати роботу з WordPress, спочатку потрібно знайти веб-хоста. Ви можете часто починати безкоштовно на WordPress.com – однак, ви’Ви побачите, що ваша можливість редагування та налаштування вашого сайту обмежена.

Більшість веб-хостів пропонують встановлення WordPress одним клацанням миші, що піклується про всі важкі речі, щоб ви почали працювати протягом декількох хвилин. Ці хости також проведуть вас через процес додавання домену (часто включається безкоштовно). Коли встановлення завершено, ви’У мене буде веб-сайт із встановленою за замовчуванням темою WordPress.

Змінити тему так само просто, як наведення вказівника та натискання на дизайн, який вам подобається, через вбудовану галерею тем. Ви також можете відносно легко додавати теми з сторонніх веб-сайтів.

Мінус полягає в тому, що, не налаштовуючи ці теми, ваш веб-сайт буде виглядати як кожен блог-початківець там. Налаштування теми вимагає хоча б певних знань CSS, але для того, щоб отримати справді професійний та оригінальний вигляд вашого веб-сайту, ви’Вам знадобиться дизайнер, який знайомий зі створенням тем WordPress.

Після створення сайту та встановлення теми, керувати сайтом стає надзвичайно просто. Все починається від інформаційної панелі CMS, яка чітко позначена, що полегшує навігацію по лівій навігаційній колонці. Тим часом, додавання офіційних плагінів – це проста справа “натисніть”.

WordPress vs Drupal – плагіни: вердикт

WordPress знову виграє. Існує просто набагато більше варіантів, і їх простіше використовувати та встановлювати.

Ціноутворення

І Drupal, і WordPress технічно вільні у використанні, але неминучі пов’язані з цим витрати’t поставляються лише з програмним забезпеченням – також варто врахувати витрати, пов’язані з розробкою та хостингом.

WordPress

WordPress хостинг може коштувати всього кілька доларів на місяць, або у вигляді преміальних хостинг-планів, які можуть коштувати сотні доларів. Це дійсно залежить від того, який хостинг вам потрібен. Перегляньте нашу статтю про кращих хостів WordPress для отримання додаткової інформації.

Витрати на розробку сайту WordPress також можуть сильно відрізнятися. Якщо ви хочете використовувати платну тему, що’s вже розроблений, а потім передайте персоналізацію власному персоналу, ви можете платити в середньому від 50 до 100 доларів за платну тему. Наймання дизайнера для створення оригінальної теми веб-сайту може сильно відрізнятися ціною залежно від конкретного розробника, якого ви знайдете.

Друпал

Drupal, як і WordPress, може коштувати всього кілька доларів на місяць або стягувати плату за преміальний хостинг Drupal. Однак тоді ви все ще можете отримати досить хороші пропозиції. Наприклад, SiteGround пропонує преміальний план хостингу для Drupal на рівні 3,95 долара на місяць, тоді як багато основних веб-хостів – наприклад, Bluehost – пропонують встановлення Drupal одним кліком за 2,95 долара на місяць або менше. Усі зазначені тут ціни є вступними, що є загальним для веб-хостингу.

Так само, як WordPress, витрати на розробник або розроблювальну команду на створення вашого веб-сайту за допомогою Drupal можуть сильно відрізнятися. Також є преміальні теми Drupal, які можуть коштувати від 50 до 100 доларів або навіть більше.

WordPress vs Drupal – Ціноутворення: вердикт

Цей в значній мірі краватку. Веб-хостинг часто може коштувати однаково, незалежно від вашої платформи. Витрати дійсно залежать від того, скільки ви відвідуєте сайтом’Ви отримуєте та тип хостингового плану, з яким вам потрібно впоратися. Скільки ви вирішите заплатити за розробку веб-сторінок та дизайн веб-сайтів, також може бути приблизно однакове, залежно від того, який тип сайту вам потрібен.

Управління SEO

SEO (оптимізація пошукових систем) є життєво важливим питанням для будь-якого веб-сайту. Solid SEO допомагає пошуковим системам індексувати (по суті) ‘читати’, потім легше класифікуйте ваш вміст, а тому допомагає вам зайняти вищі результати в результатах пошуку. Це’s не сама гламурна тема, але якщо ви хочете, щоб трафік надходив за допомогою веб-пошуку, SEO є ключовим.

WordPress

SEO на WordPress дуже добре розроблений і стандартизований, і такі фірми, як Yoast і SEMrush, допомагають отримати максимальну видимість вашого веб-сайту. Наприклад, з Yoast ви можете редагувати свої публікації’ метатеги, зосередьтеся на ключових словах і навіть отримайте автоматичний аналіз того, як ви могли вдосконалити певну публікацію в блозі’s SEO.

Друпал

Drupal також має власний магазин інструментів SEO. Раніше був модуль Yoast для Drupal, але наразі він недоступний. Однак існують і інші варіанти, такі як модулі для створення XML-карти сайтів, які спрощують пошукові системи індексувати ваш повний сайт. Контрольний список Drupal SEO також є популярним варіантом, але вимагає деяких базових знань щодо SEO та вміння керувати своїм сайтом’s SEO самостійно.

WordPress vs Drupal – SEO контроль: вердикт

Знову ж таки, WordPress – це загальний кращий варіант. Це’s простіший у використанні та ширше підтримується. Це означає, що якщо ви вже знаєте свій шлях до SEO, то в Drupal є достатньо інструментів, щоб виконати роботу

Постійне технічне обслуговування

SEO (оптимізація пошукових систем) є життєво важливим питанням для будь-якого веб-сайту. Solid SEO допомагає пошуковим системам індексувати (по суті) ‘читати’, потім легше класифікуйте ваш вміст, а тому допомагає вам зайняти вищі результати в результатах пошуку. Це’s не сама гламурна тема, але якщо ви хочете, щоб трафік надходив за допомогою веб-пошуку, SEO є ключовим.

WordPress

SEO на WordPress дуже добре розроблений і стандартизований, і такі фірми, як Yoast і SEMrush, допомагають отримати максимальну видимість вашого веб-сайту. Наприклад, з Yoast ви можете редагувати свої публікації’ метатеги, зосередьтеся на ключових словах і навіть отримайте автоматичний аналіз того, як ви могли вдосконалити певну публікацію в блозі’s SEO.

Друпал

Drupal також має власний магазин інструментів SEO. Раніше був модуль Yoast для Drupal, але наразі він недоступний. Однак існують і інші варіанти, такі як модулі для створення XML-карти сайтів, які спрощують пошукові системи індексувати ваш повний сайт. Контрольний список Drupal SEO також є популярним варіантом, але вимагає деяких базових знань щодо SEO та вміння керувати своїм сайтом’s SEO самостійно.

WordPress vs Drupal – постійне обслуговування: вердикт

Ось цей’s немає змагань. WordPress набагато швидший і простіший у використанні, часто потрібен лише один клік. Drupal, для порівняння, потребує оновлення вручну, що не рекомендується для початківців користувачів.

Допомога та підтримка

Коли справи йдуть на південь, потрібно знати, що робити і як це робити. Мати хорошу мережу підтримки вкрай важливо, тому нехай’s з’ясуємо, яка CMS є більш прихильною.

WordPress

У WordPress є великий форум підтримки на WordPress.org. Частіше за все ваші питання можна вирішувати на основі порад, які ви знайдете там. Ми’d рекомендую скористатися Google, щоб знайти допомогу, пов’язану з вашими проблемами, яка частіше за все не призведе вас до форумів WordPress. Однак, існує безліч сторонніх форумів та блогів, які також можуть запропонувати допомогу.

Друпал

Як і WordPress, Drupal має процвітаючий довідковий форум на Drupal.org, де ви можете знайти допомогу у вирішенні різних проблем. Ви також можете знайти допомогу на сторонніх форумах і блогах, як і у WordPress.

WordPress vs Drupal – постійне обслуговування: вердикт

Ми’Я знову зателефоную цьому. У той час як WordPress має більшу спільноту, підтримка Drupal isn’t важко прийти через Інтернет. Також, дон’не забудьте свого веб-хоста – залежно від вашого плану, ви можете мати право на телефон або підтримку в чаті, щоб допомогти виправити будь-які проблеми, пов’язані з вашим веб-сайтом.

Добре знати: І з WordPress, і з Drupal, ви’покладаючись на спільноти, які використовують ці платформи, щоб мати можливість відповідати на ваші запити та пропонувати поради фахівців. Для спеціальної команди підтримки та простого налаштування ми рекомендуємо вивчити варіант розробника веб-сайтів – у багатьох навіть є вільний план, тож ви’Ви не платите за цю допомогу.

WordPress vs Drupal: що ми рекомендуємо?

Виходячи зі змісту цієї статті, не дивно, що ми рекомендуємо WordPress загалом. Це’s простіший у використанні, а його популярність означає, що є більше варіантів тем, плагінів, SEO та розробок. Drupal, безумовно, дієздатна система, але вимагає більшої взаємодії з сервером і командним рядком, ніж ви’Знайдемо з WordPress.

Проте Drupal має свої сильні сторони – він має більш простий інтерфейс редагування тексту, ніж поточна версія WordPress, і дозволяє редагувати елементи безпосередньо на веб-сайті.

Ви повинні використовувати WordPress, якщо…

 • Ви визначаєте пріоритетність простоти використання
 • Вам потрібна преміальна послуга SEO
 • Ви хочете якомога менше взаємодіяти з базовим сервером
 • Ви хочете найширшого розмаїття тем
 • Ви хочете, щоб спеціалізований хостинг-сервіс був спрямований на WordPress

Ви повинні використовувати Drupal, якщо…

 • Вам зручно взаємодіяти та оновлювати сервери
 • Ви дон’t пам’ятати про усунення несправностей
 • Ви дон’не подобається загальний вигляд більшості сайтів WordPress
 • Ви віддаєте перевагу CMS-інтерфейс Drupal

Drupal прекрасно, але ми вважаємо, що більшості користувачів буде комфортніше WordPress. Якщо ви хочете розпочати роботу з WordPress, ознайомтеся з нашими рекомендаціями щодо найкращих веб-хостів WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map