7 Juodojo penktadienio patarimai: nereikia įstrigti eisme

juodo penktadienio patarimų matomas vaizdas


Artėja juodasis penktadienis. Taip pat milijonai pirkėjų el. Prekybos parduotuvėse. Praėjusiais metais daugiau nei 100 milijonų amerikiečių pirko internetu, išleido 19 USD milijardas per visą savaitgalį. Baisūs skaičiai, tiesa?

Bet nebijok – mes’atlikote mūsų tyrimą ir parodysime, kaip pasiruošti ir kuo geriau praleisti šį Juodąjį penktadienį, pateikdami 7 paprastus patarimus.

Taigi kodėl didelis šurmulys? Juodasis penktadienis yra svarbiausia metų diena JAV ekonomikai. O didžioji dalis juodojo penktadienio medžiotojų perka internetinius pirkinius.

Ir tada ten’„Amazon“, Juodojo penktadienio žvėris. 2016 m. 35% parduotuvių pirkėjų patikrino „Amazon“ prieš pirkdami, ir pernai prireikė milžiniškos 55 proc. Juodojo penktadienio rinkos dalies.

Tačiau mes’jūs gavote puikių patarimų, kaip paimti šventinio pyrago gabalėlį, apimantį viską nuo kampanijos idėjų iki internetinio srauto padidėjimo. Taigi perskaitę šį vadovą mes’tikrai tu’Aš sprogsiu juodąjį penktadienį.

1

Pasiruoškite eismui

Tai’s kiekvienas svetainės savininkas’blogiausias košmaras: didžiulis lankytojų srautas ir jūsų svetainė sugenda. Jei tu’el. prekybos svetainės savininkas, jūs’vėl prarasti pinigus. Ir jūsų konkurentai laukia pasveikinimo su jūsų atmestais klientais.

Čia’3 svarbiausi mūsų patarimai, kaip išgyventi juodojo penktadienio eismą:

 • Pasitikrink savo krovumą
 • „Stagger“ el. Laiškai
 • Pasiruošk blogiausiam

Visų pirma, turėtumėte išbandyti savo keliamoji galia. Tai galima padaryti naudojant tokius įrankius kaip LoadImpact.com arba jei jūs’naudodamiesi el. prekybos svetainių kūrėja kaip Shopify, pagalvokite apie pralaidumo didinimą.

Stulbinantis jūsų el padeda pritraukti klientų, viena banga vienu metu. Leisti’sakykite, kad jūsų nuolaida yra per gera, kad jos nepaisytumėte, ir jūs ją iškart suteikiate visiems savo prenumeratoriams. Atspėk, kas atsitiks? Spustelėkite, spustelėkite, sudužkite. Taip pat, išbandyti el. laiškus iš anksto. Įsitikinkite, kad jie tinkamai siunčia ir skaito.

Galiausiai, ruošiantis nelaimėms gali skambėti dramatiškai, bet taip’s saugos tinklas. Ar jūsų rinkodaros komanda turi komunikacijos planą, jei jis yra?’s avarija? Paaiškinkite, kodėl taip yra’kas vyksta, ir kaip tu’išspręsite. Tai’Tai labai svarbu geram prekės ženklo įvaizdžiui, sugrąžindami klientus į ateitį.

2

Donas’nepamiršti senų klientų

Dažna Juodojo penktadienio klaida yra dėmesys naujų klientų viliojimui. Žinoma, tai puikiai tinka verslui ilguoju laikotarpiu, bet ne juodąjį penktadienį. Kodėl? Nes tai’s brangesnis.

Vidutiniškai, tai’s 2,6 karto brangiau reklamuoti Juodąjį penktadienį nei bet kurią kitą dieną. Taigi kodėl išleisti daugiau pinigų, nei reikia? Geriau turėtumėte uždirbti pinigų iš esamų klientų.

Jūs ne tik taupote reklamos išlaidas, bet ir pritaikote savo nuolaidas. Bet kodėl nerimauti? Na, paprasčiau tariant, suasmeninus skelbimus padidėja konversijų. Neseniai atliktas tyrimas atskleidė: 500% padaugėjo operacijų, kai skelbimas buvo suasmenintas.

Tai galite padaryti peržiūrėję pirkimo istorijas. Pavyzdžiui, jūs žinote, kokio dydžio sportbačius kažkas užsisakė, ar kad jie’Neseniai nusipirkau gitarą. Naudokite šią informaciją norėdami siųsti jiems medžiagą’Aš iš tikrųjų perskaitysiu.

Geriausia, kad jie’jau įsigijote savo gaminius, taigi jie’greičiausiai pasitikėsite savo prekės ženklu (ir vėl apsipirksite!).

3

Segmentuokite savo el. Laiškus

Skirta juodojo penktadienio rinkodarai, vienas dydis netinka visiems. Tai gali būti naudinga parduodant kojines, bet ne el. Pašto kampanijas. Pagal Pure360.com, „Cyber ​​Weekend“ pajamos už el. laišką yra 4 kartus mažesnės, todėl’Svarbiau nei bet kada anksčiau, kad jūsų kampanijos būtų skaičiuojamos.

Šiais laikais’neužtenka tik išsiurbti daugiau el. laiškų arba siųsti dideles nuolaidas’kad jūsų skelbimai būtų tinkami. Trumpai tariant: peržiūrėkite savo klientų sąrašą ir pabandykite juos privilioti kitaip.

Pagrindiniai mūsų patarimai, kaip efektyviai segmentuoti juodojo penktadienio el. Pašto segmentus, yra šie:

 • Vėl sudominkite ankstesnius internetinius pirkėjus
 • Tiksliniai pirmieji laikmačiai
 • Pasiūlykite nuolaidas pagal lytį

Apibendrinant reikia atsižvelgti į pirkimo elgseną. Ar šis asmuo anksčiau su jumis apsipirko? Tuomet galėtumėte jiems pasiūlyti ryšulius, nes jie įrodė susidomėjimą. Jei jie prieglobsčio’t? Donas’neišgąsdink jų su daugybe nuolaidų. Raskite pusiausvyrą.

4

Raskite tinkamą skubumą

Pereinant nuo # patarimo 3 turite skubiai rasti pusiausvyrą. Dabar mes’Nereikia psichologų, tačiau mes žinome, kad skubumas verčia žmones veikti greitai.

Tai atliekama suaktyvinant FOMO (baimę dėl praradimo) jūsų smegenyse. Tai’Paprastai tai daroma naudojant laiku pagrįstus pasiūlymus, pvz ‘Užsisakykite iki vidurnakčio nemokamai!’. Ir dauguma iš mūsų dėl to sumažėjo.

Kita koncepcija yra žinoma kaip menkavertė rinkodara. Tai ragina klientus pirkti naudojant kiekius. Pavyzdžiui, ‘Atsargų nėra, rezervuokite dabar!’ (Tiesiog įsitikinkite, kad atsargų iš tikrųjų yra nedaug!)

amazonas-žaibas-internetiniai-pasiūlymai„Amazon“’s ‘Žaibų pasiūlymai’ reiškia ten’s liko ribotas kiekis, skatindamas mus pirkti

Taigi, tiesiog perkraukite savo klientus skubiais pranešimais, tiesa? Neteisinga.

Per didelis skubumas reiškia, kad prarandate vertę. Jei tu’nuolat siunčiu ‘Paskutinis šansas’, arba ‘Skubėk’ el. laiškus, žmonės manys, kad niekuo nesiskiria. Galų gale, jei kiekvienas produktas yra ypatingas, nė vienas iš jų nėra.

Tiesiog nepamirškite išsaugoti skubių nuolaidų tinkamam momentui.

5

Gelbėjo apleisti vežimėliai

„Juodojo penktadienio“ metu apleistų krepšelių kainos padidėja nuo 69% iki 75%. Tačiau yra būdų, kaip tuos vežimus paversti grynaisiais.

Mūsų patarimai, kaip sumažinti krepšelio atsisakymą:

 • Naudokite retargeting
 • Pridėti ‘norų sąrašas’
 • Donas’priversti vartotojus susikurti paskyrą

Retargeting Pirkėjų krepšelio dezertyrai su priminimo el. laiškais padeda juos sugrąžinti. Žinoma, kasdien yra blaškymosi, dėl kurio pirkėjai pamiršta, todėl nereikia’t spaudžia juos per daug. Pagalvokite apie socialinės žiniasklaidos skelbimų pertvarkymą arba pranešimo siuntimą, kai jie rodomi’vėl prisijungęs prie savo svetainės.

Įrašyta pageidavimų sąrašas reiškia, kad pirkėjai gali išsaugoti daiktus, neįsipareigodami pirkti. Anksčiau jie buvo dedami į savo krepšelį, tada išeidavo. Suteikę jiems šį pasirinkimą, jie galės palikti šias dovanas nepamiršdami krepšio.

Donas’t priversti klientus susikurti sąskaitą: Tai atbaido daugumą jų. Juodąjį penktadienį registravimasis eikvoja laiką, kurį galima būtų išleisti… gerai, išlaidų. Pasiūlykite a ‘Svečias’ kasa, kad būtų kuo daugiau konversijų.

6

Būk kūrybingas

Kaip šią nuolaidų dieną galite sumažinti triukšmą? Būkite kūrybingi. Norėdami priversti žmones sustoti, spustelėti ir pirkti, naudokite skirtingus metodus.

Pirmiausia pažiūrėkite į konkurentus. Kaip jie pritraukia pirkėjus? Ir, antra, kas dirbo praėjusiais metais? Ar galite iš to pastatyti??

Biurų mažmeninės prekybos parduotuvė „Staples“ tai padarė gerai, savo tinklalapyje panaudodama kūrybiško humoro bruožą. Kategorijų pervardijimas (‘Technika salėse’) priversti klientus juoktis – tai veikia. Pabandyk.

kabės svetainėje juokingos antraštėsStaples naudojo juokingas antraštes, kad suviliotų pirkėjus

Arba sutelkite dėmesį į socialinę mediją. Tai’tai ramesnė platforma, todėl tikrai galite būti kūrybingi. Pagalvokite apie patrauklų maišos tašką arba juokingą nuotrauką, kad galėtumėte perduoti savo žinią.

7

Galvok ilgam

Juodasis penktadienis yra puiki jūsų svetainės ar verslo platforma. Kodėl? Savo vardą galite rasti ten. Kaip mes’apimtas, bus tiek daug amerikiečių, norinčių leisti, praleisti, išleisti.

Tad kodėl nepagalvojus apie ateitį? „6 patarime“ kalbėjome apie kūrybą, o mes’Trumpai tęsiu čia.

Mes rekomenduojame galvoti už juodojo penktadienio dėžutės ribų. Užuot norėję nuolaidų, naudokite internetinį srautą, kad pagerintumėte savo prekės ženklo įvaizdį ir gautumėte pelno. Mes rekomenduojame dirbti su labdaros organizacijomis.

Paaukodami 100% juodojo penktadienio uždarbio labdarai, jūs’vėl padedamas vertos priežasties. Ir tai ilgainiui padarys jus įsimintiną. Taip tu’jūs ne uždirbti pinigus, bet jūs’vėl padėti kitiems.

patagonijos juodojo penktadienio kampanijaPatagonija atidavė 100% juodojo penktadienio pardavimų, pagerindama jų prekės ženklą

Vienas greitas dalykas, kurį reikia atsiminti: don’t švęsti per anksti. 40% internetu įsigytų prekių grąžinama, taigi don’Išleisk visą savo uždarbį iškart.

Galiausiai, norint galvoti ilgai, turite naudoti rinkodarą po pirkimo. Siunčia ‘Ačiū’ arba ‘Nuolaidą nuo kito pirkimo’ el. laiškai padės jūsų prekės ženklui įsitvirtinti kliente’protas. Taigi būkite patenkinti pirkėjai ir jie’Grįšiu dar kartą.

Juodojo penktadienio patarimai: pakartokite

Juodasis penktadienis yra puiki galimybė užsidirbti, tačiau reikia pasiruošti. Taigi leisk’Apžvelkite mūsų naudingus patarimus, kad įsitikintumėte, jog jų nereikia’Šiemet įstrigo eismas.

 1. Pasiruoškite srautui internete ir išbandykite el. Laiškus
 2. Donas’t sutelkti dėmesį į naujus klientus
 3. Segmentuokite savo el. Laiškus
 4. Subalansuokite skubumą
 5. Išsaugokite savo apleistus vežimėlius
 6. Būk kūrybingas
 7. Galvok ilgam

Perskaitę šį vadovą, turėtumėte sujaudinti ir pasiruošę eiti šį Juodąjį penktadienį. Būkite kūrybingi ir don’t panika. Apibendrinant reikia tik atsiminti šiuos 7 patarimus ir tikrai suskaičiuoti savo nuolaidas. Sėkmės!

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Juodojo penktadienio“ rinkodaros duomenis, apsilankykite Pure360.com šiandien.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map