Jutiklinis ekranas 2.0 – mobiliųjų svetainių ateitis yra reaguojanti

Ar esate pasiruošęs kitai evoliucijai jutikliniuose ekranuose?


Elonas Muskas yra.

Tikriausiai girdėjote apie sėkmingą „Falcon Heavy“, taip pat jo ypatingų krovinių, pristatymą: naują „Tesla Model 3“. Galbūt galvojate apie tai, ką tai turi bendro su reaktyviu dizainu?

Na, viena pagrindinių „Model 3“ savybių yra patobulinta jutiklinio ekrano konsolė. Jutiklinio ekrano technologija yra tokia svarbi mūsų pasaulyje dabar, ypač kalbant apie svetainių dizainą.

Tiesiog apsvarstykite mobiliųjų prietaisų ir jutiklinių ekranų sprogimą per pastaruosius kelerius metus. Anot „Statista“, šiuo metu pasaulinis mobiliųjų duomenų srautas sudaro beveik 50% visų interneto svetainių peržiūrų ir tikimasi, kad per ateinančius 5 metus tai išaugs septynis kartus..

Taigi, kur tai palieka jus ir jūsų verslą? Kaip gerai, tavo manymu, gali konkuruoti mobiliųjų telefonų pasaulyje?

Norėdami išsiaiškinti, kaip gerai galite konkuruoti, leiskite’pažvelgti į mobiliųjų svetainių būklę.

„Clutch Small Business Survey“ duomenimis, 71% apklaustų mažų įmonių turėjo interneto svetaines, o iš tų 79% respondentų teigė, kad jų svetainės yra patogios mobiliesiems telefonams..

Tai reiškia, kad tos įmonės investavo į reaguojantį dizainą: dizainą, kuris yra užprogramuotas pritaikyti prie įvairių prietaisų ir ekrano dydžių, įskaitant mobiliuosius įrenginius ir kitus prietaisus su jutikliniais ekranais, ir reaguoti į juos..

Tiesa apie mobilųjį ir jautrų dizainą

Tai kas’ai didelis reikalas? Galbūt jūsų svetainė yra tokia, kokia yra. Galbūt jūs gaunate pakankamai peržiūrų, bendrinate, mėgstate, perkate ir tt Galbūt turite gerą mobiliųjų svetainę, kuria žmonės naudojasi pakankamai dažnai.

Didelė problema yra tai, kad viskas nesibaigia’t, kaip jie buvo anksčiau.

Keičiasi laikai, keičiasi žmonės ir jūsų svetainė, nebent norite palikti nuošalyje.

Čia’tiesa apie mobilųjį ir jautrų dizainą:Mobiliojo reagavimo ateitis

Tai tik kelios tiesos apie reaguojantį dizainą ir svetaines mobiliesiems, kurios padės pasiekti rezultatų, nei jūs kada nors galvojote.

Parengta išgirsti apie tai, kaip galite įsitraukti į reaktyvų dizainą?

Kaip naudoti reaguojantį dizainą

Norėdami įsitikinti, kad žvaigždės suderintos, o jūsų svetainė yra paruošta mobiliesiems ir jutikliniams ekranams mobiliuosiuose įrenginiuose, jums reikia gero dizainerio, kuris gyvena, valgo ir kvėpuoja reaguojančiu dizainu..

Nesvarbu, kur vartotojai žiūrės jūsų turinį, jie gaus aukščiausią kokybę, kurios jie tikėjosi iš jūsų.

Pagalvokite apie vieną iš interneto dievų: „Facebook“.

Kai einate į „Facebook“ naudodami stalinį kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetinį kompiuterį, išmanųjį laikrodį ar išmanųjį televizorių, jie naudojo reaguojantį dizainą, kad įsitikintų, jog visuose įrenginiuose naudotojų patirtis yra nepriekaištinga..

Vis dėlto tik įspėjimas.

Tai nėra lengva. Reaktyviam dizainui reikia daugiau planavimo ir apgalvoto užmokesčio, o ne tik kai kurių tinklalapio elementų prijungimo prie stalinio kompiuterio šablono, ypač kai reikia efektyviai naudoti jutiklinį ekraną..

Yra daugybė elementų, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai jūsų svetainė pereina į jutiklinį ekraną.

Pirštas, o ne pelė

Pirmiausia, pirštas nėra pelė.

Taigi kurdami jutiklinį ekraną turite atsižvelgti į tai, kaip pirštas juda per ekraną, palyginti su tuo, kaip pele juda per ekraną.

Pirštai gesta, bakstelėkite ir turite daugiau nei vieną įvestį (tai reiškia, du ar tris pirštus). Pelė yra paprastesnis žingsnis ir spustelėkite sąranką.

Interneto svetainė Builder.com Pusės kainos pasiūlymas - minĮgyvendinimas praktikoje: Mobilioji svetainė „Web Builder“ naudoja daug reaguojančių dizaino funkcijų, kad įsitikintų, jog svetainė yra specifinė mobiliesiems įrenginiams, todėl ji tampa patogesnė vartotojui ir kviečianti. Į reaktyvų dizainą atsižvelgiama naudojant perbraukimą aukštyn ir žemyn, jei norite naršyti, žiupsnelį, norėdami padidinti mastelį, bakstelėkite, norėdami pasirinkti, ir braukite į kairę ar dešinę, norėdami patekti į meniu ar kitus puslapius, todėl mobiliojoje svetainėje yra supaprastinta ir lengva naršyti pirštu į mažas ekranas.

Mobiliojo reagavimo pelės žymeklis - minTikslumas

Kai darbalaukio svetainėje naudojate pelę, žymeklis yra gana tikslus.

Dauguma žmonių turi pirštus, kurie yra žymiai didesni nei žymeklis, o tai reiškia, kad jutiklinio ekrano dizainą reikia pritaikyti prie žmogaus dydžio’s pirštas.

Įgyvendinimas praktikoje: Galvodami apie mobiliojo jutiklinio ekrano projektavimą, pagalvokite apie tai, kaip atrodo mobilioji „Web Builder“ versija. Meniu atidarymo mygtukas yra didelis ir nėra per arti kitų mygtukų. Visi teksto saitai yra pakankamai dideli, tarp jų yra pakankamai vietos, kad būtų išvengta neteisingo paspaudimo net nuo didžiausių pirštų.

Interneto svetainė Builder.com Pradėkite savo svetainę-minJudesiai

Stalinėje svetainės versijoje reikia pele arba slinkties juosta, kad būtų galima perkelti puslapį aukštyn ir žemyn. Jei norite, kad puslapis pakiltų aukštyn, pasukite pelę žemyn. Jutikliniame ekrane norint judėti puslapyje, reikia naudoti gestus. Naudodamiesi šiais nustatymais norėdami perkelti puslapį aukštyn, perbraukite aukštyn. Tai yra nedidelis, tačiau svarbus skirtumas kalbant apie svetainių dizainą.

Įgyvendinimas praktikoje: Judėjimas mobiliojoje svetainėje turėtų užtrukti keletą kartų aukštyn arba žemyn ir viskas turėtų būti čia pat. Informacija turėtų būti suformatuota taip, kad vartotojams nereikėtų perbraukti kairėn ar dešinėn. Viskas turėtų būti suformatuota, kad tilptų į ekrano matmenis. Kitas elementas, sukuriantis patogią svetainę mobiliesiems, yra visų paspaudžiamų nuorodų ir pagrindinių elementų įdėjimas kairėje, nes dauguma žmonių slinkdami naudojasi dešine ekrano puse..

Svetainė Builder.com Pasirinkite šablonus-minŽvilgsnis

Kurdami jutiklinius ekranus, turite įsitikinti, kad jūsų svetainė atrodys gerai bet kokiomis apšvietimo sąlygomis.

Mobiliųjų prietaisų dalykas yra tas, kad jie gali eiti visur nuo ryškios dienos šviesos iki tamsios nakties ir visur, tarp jų.

Įgyvendinimas praktikoje: „Web Builder“ svetainę mobiliesiems sukūrusi komanda taip pat atsižvelgė į tai, kaip svetainė mobiliesiems žiūrima visais parametrais. Balto arba šviesios spalvos fono naudojimas be per daug juodo padeda vartotojui pamatyti turinį įvairiomis apšvietimo sąlygomis.

KlaviatūraSvetainės Builder.com klaviatūra - min

Klaviatūra yra svarbus sąveikos su svetaine aspektas.

Kai naudojate jutiklinio ekrano įrenginį, svarbu atsižvelgti į klaviatūros vietą, atsižvelgiant į kitų elementų išdėstymą puslapyje.

Įgyvendinimas praktikoje: Pasirodžius klaviatūrai, vartotojui turėtų būti suteikta galimybė lengvai bendrauti su svetaine neprarandant per daug vaizdo. Šioje svetainėje teksto įvestis yra trumpa ir vis dar gali būti aiškiai matoma, net jei klaviatūra užima didelę ekrano dalį. Dizaineriai taip pat atsižvelgė į tai, kad kai kuriems vartotojams sunku per daug įvesti vienu metu į mobiliojo jutiklinio ekrano klaviatūrą.

Jutiklinio ekrano patarimai ir gudrybės

Kad jūsų darbas būtų šiek tiek lengvesnis, peržiūrėkite šią jutikliniu ekranu pritaikytos mobiliosios svetainės dizaino elementų santrauką.

Dizaino elementai, pritaikyti jutikliniam ekranui mobiliajai svetaineiDabar ateina linksmoji dalis.

Norėdami patobulinti savo svetainės funkcionalumą ir naudotojo patirtį mobiliuosiuose įrenginiuose ir jutikliniuose ekranuose, naudojote reaktyvų interneto dizainą.

Bet ar būsite pasiruošę 2.0 jutikliniam ekranui. Panašu, kad dar yra daugiau dizaino.

Jutiklinių ekranų ateitis

Taigi, kai jūsų svetainė veikia ir veikia, naudojate reaktyvų dizainą ir visas geriausias jutiklinio ekrano savybes.

Jūs visi pasiruošę, tiesa? Na, ne taip greitai. Kaip ir kiekviena technologija, jutikliniai ekranai taip pat vystosi gana greitai. Jei norite nuolat atnaujinti savo svetainę, taip pat turite atsižvelgti į techninius naujų įrenginių ir technologijų aspektus, taip pat į savo svetainės turinį..

Daugia jutikliniai ekranai

Jutikliniai ekranai pradėti naudoti kaip tiesiog vienas jutiklinis įrenginys.

Laikui bėgant, technologija vystėsi taip, kad į ją būtų galima reaguoti dviem pirštais ir trimis pirštais. Vartotojai prisitaikys prie šių funkcijų ir tikėsis jų visose lankomose svetainėse. Jei norite neatsilikti nuo konkurso, pradėkite svarstyti, kaip į savo svetainės dizainą galite įtraukti atsakymus, susijusius su daugybe prisilietimų.

Projektuojami jutikliniai ekranai

Kitas dalykas, kurio reikia ieškoti ateityje, yra projektuojamas jutiklinis ekranas.

AR / VR ir jutikliniai ekranai kartu sukuria interaktyvų jutiklinį ekraną, kurį galima išprojektuoti ant lygaus paviršiaus. Naudojant šias savybes gali reikėti pritaikyti savo svetainės dizainą, kad jis būtų dar interaktyvesnis. Įsivaizduokite, kaip vartotojas galėtų projektuoti jūsų svetainę ant bet kokio lygaus paviršiaus ir sąveikauti su jūsų turiniu. Naudodamiesi AR jie galėtų į numatomą jutiklinį ekraną sudėti skirtingus objektus, kurie tam tikru būdu pasirodys svetainėje.

Šios technologijos galimybės yra begalinės.

Slėgiui jautrūs jutikliniai ekranai

Dabartiniai mūsų telefonai ir kiti įrenginiai nėra geri nustatant, kokį spaudimą mes naudojame bakstelėdami.

Nesvarbu, ar lengvai bakstelime ekraną gulėdami lovoje 3 valandą ryto, ar piktai bakstelėję ekraną iš nusivylimo, ekranas reaguoja taip pat.

Greitai vieną dieną tai gali pasikeisti. Galbūt čiaupas su slėgiu galėtų uždaryti langą ar paspausti, o lengvesnis čiaupas galėtų atidaryti iššokantįjį meniu. Viskas yra įmanoma.

Optinio atpažinimo jutiklinis ekranas

Daugeliu atvejų, jei ne visuose, mobilieji įrenginiai, fotoaparatas ir jutiklinis ekranas yra dvi skirtingos savybės.

Tačiau netrukus ekrane gali būti ir fotoaparatas. Naudodamas infraraudonąją spindulį, ekranas galės pamatyti, kas liečia paviršių. Kad ateityje šios svetainės galėtų kuo geriau išnaudoti šią funkciją, dizaineriai turės sukurti svetaines, kuriose galėtų naudotis šia nauja “žvilgsnis”.

Ar esate pasirengęs reaguoti į dizainą??

Tu ne’Kad išnaudotumėte jutiklinio ekrano pranašumus, jums nereikia būti Elonu Musku’nereikia stengtis sukurti 4 modelio. Viskas ko jums reikia gražiai suprojektuota svetainė su puikia vartotojo patirtimi. Šiek tiek planuodami ir žvelgdami į ateitį, galite įsitikinti, kad visada neatsiliekate nuo konkurso, naudodamiesi jautrumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map