Огляд Jimdo 2020 | Це для вас Builder веб-сайтів?


Найкраще для

Найкраще для людей з бюджетом


Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

Jimdo пропонує найдешевший спосіб зробити веб-сайт без реклами, але ви, звичайно, отримаєте те, за що платите. Хоча з ними досить легко впоратися, лише 56% наших користувачів рекомендують це другові. "Він відчував себе досить незграбним і жорстким з вимкнення", сказав один користувач.

Які плюси і мінуси Джімдо?

Плюси

  • Дешево, щоб зробити ваш веб-сайт без реклами
  • Необмежений обсяг пам’яті для бізнес-плану або вище
  • Допомога та підтримка є стислим і суттєвим

Мінуси

  • Погано розроблені шаблони з обмеженим вибором
  • Немає варіантів відновлення
  • Редагування та упорядкування елементів на вашому веб-сайті може відчувати себе незграбно

Огляд Джимдо

І що насправді є Джімдо?

Джімдо це онлайн-платформа, яка надає все необхідне для створення власного веб-сайту. Ви можете зробити що-небудь з бізнес-сайту чи блогу до магазину електронної комерції – і все без використання коду!

Тут, на веб-сайті Expert Builder, він’s наша робота, щоб дізнатись, наскільки хороші розробники веб-сайтів, як Jimdo дійсно є.

Ми’Ви провели кілька тестів і дослідили всі факти та статистику щодо Джимдо, тож ви розумієте’не треба.

У цьому огляді ми’Перегляньмо найважливіші сфери, коли справа стосується створення власного веб-сайту. Звідти ти’Я точно дізнаюся, як Джимдо виступає проти конкуренції.

Різниця між Jimdo Creator і Jimdo Dolphin

У Jimdo існує два способи створення вашого веб-сайту: Jimdo Creator і Jimdo Dolphin.

Творець джимдо або дельфінJimdo дозволяє вам вибрати між створенням веб-сайту з нуля або використанням ADI.

Творець – Джимдо’s основна платформа. Якщо ви’ознайомтесь із розробниками веб-сайтів, це’Буду схожий на те, що ти’я бачив раніше.

Jimdo Creator – це повноцінний інтерфейс для редагування. Ви можете додавати власний вміст, змінювати розмір речей та перетягувати елементи на різні позиції.

Джимдо Дельфін – рішення ADI (штучний дизайн інтелекту). Все, що вам потрібно зробити, – це відповісти на деякі запитання щодо типу веб-сайту, який ви використовуєте’мені подобається, і Джимдо створить веб-сайт для вас!

Обидва є фантастичними способами створення веб-сайту, але задовольняють дуже різні потреби.

Jimdo Creator – це для тих, хто хоче контролювати; Ви отримуєте гідне повідомлення про свій сайт’s макет, естетичні та змістовні.

Джимдо Дельфін набагато швидше. Ви можете миттєво перетягувати речі з соціальних мереж або з існуючих веб-сайтів на свій новий сайт. Однак він обмежений щодо кількості редагування.

Цей огляд зосереджується саме на Jimdo Creator.

Наскільки легко використовувати Джимдо?

jimdo_editor

Забудовники веб-сайтів, як правило, дуже прості у використанні. Ви дон’не потрібні знання кодування, і більшість працює з деяким функцією перетягування – трохи схоже на PowerPoint.

Джимдо не відрізняється. Інтерфейс редагування чистий, зрозумілий і простий у навігації.

Ви починаєте з вибору шаблону, розбитого за галузями. Потім починається забава з редагуванням!

Щоб редагувати текст, все, що вам потрібно зробити, це натиснути розділ, який ви’буду хотіти змінити, а потім введіть текст (як видно праворуч).

Зображення можна змінити за розміром і перетягнути в положення за кілька клацань. Якщо ви хочете додати ще один елемент, наприклад контактну форму, ви можете просто вибрати ‘плюс’ піктограми та виберіть її зі списку.

Це сказало, це’s важливо подивитися, як легко Jimdo використовувати порівняно з іншими розробниками веб-сайтів там.

Ми перевірили це, змусивши звичайних людей створити власний веб-сайт за допомогою Джимдо, а потім попросити їх оцінити, наскільки легко вони знайшли певні завдання.

Потім ми поспілкувались з ними після та порівняли їхні оцінки та цитати з усіма іншими топ-розробниками веб-сайтів’d перевірений.

Джимдо вийшов на самому середині дороги з точки зору простоти використання. Деякі люди виявили це прямо, а інші залишилися розчаровані Джимдо’s обмежувальний шаблон дизайну.

Ось деякі їх думки:

Мені сподобалися елементи. Ви просто вибираєте потрібний елемент, а потім просто редагуєте його, що робить його набагато простіше, ніж відчайдушно шукати навколо.

Я не став’не подобається, наскільки це було обмежувальним у плані переміщення речей. Це дуже подобалось ‘це шаблон і ось як це’Я збираюся шукати’.

Хоча додавання власного вмісту до шаблону було дуже простим, спроба суперечити його попередньо встановленому макету є проблемою.

Джимдо – це ‘з коробки’ Веб-сайт. Це дає готові шаблони для розміщення власного вмісту. Спробуйте і змініть шаблон’s дизайн, однак, і ви можете виявити, що ви витягаєте волосся!

Задоволеності клієнтів

56% користувачів Jimdo, з якими ми говорили, сказали, що вони’буду рекомендувати його другові.

Ця статистика сама по собі показує, як розділені люди на Jimdo. Це’s простий і гладкий, але обмежений і базовий.

Якщо вам потрібен конструктор веб-сайтів без обмежень, найкраща ставка – Wix. Wix пропонує повний творчий контроль, завдяки якому ви можете перетягувати все, що завгодно (читайте наш огляд Wix тут).

Тим часом квадратний простір має найкращі шаблони, клас класується і ідеально підходить для творчих типів.

Хочете знати, що ще там?

Таблиця порівняння веб-сайтів – Клацніть тут, щоб побачити наше детальне порівняння найкращих розробників веб-сайтів.

Найкращі будівельники веб-сайтів – Погляньте на нашу інтерактивну статтю, щоб заглибитись у найкращі майданчики там.

Хто є Jimdo Best For?

Джимдо чудово підходить як для персональних, так і для малих бізнес-сайтів. Ви вибираєте з його спектру мобільних шаблонів, що реагують на мобільний телефон, і заповнюєте його усім власним вмістом. Приємно і легко.

Проблеми виникають, коли хочеться чогось більшого замовляти, більше індивідуальний тобі.

Нижче ми’Я зрозумію, наскільки добре працює Jimdo для певних типів веб-сайтів…

Джимдо для ведення блогів

Jimdo – це чудова платформа для створення блогу. Це дозволяє відстежувати читачів за допомогою аналітики, розділяти пости на категорії та встановлювати RSS-канал.

Ваш сайт’Користувачі можуть також коментувати публікації та соціальні закладки. Ти можеш’t архів, хоча, так, якщо це’Для вас важливо, ви можете перевірити щось на кшталт Weebly.

Зацікавлений у запуску блогу?

Як почати блог – Дізнайтеся, як зробити блог з нуля за допомогою наших головних порад.

Ознайомтеся з нашим остаточним списком найкращих платформ для ведення блогів

Джимдо для бізнесу

Якщо ви’знову маленький бізнес, який хоче присутності в Інтернеті, Джимдо ідеально підходить. Ви можете створити професійний веб-сайт за лічені години, щоб рекламувати свій бренд.

Там’s велика кількість функцій та безліч сторонніх програм, які ми’потрапляю пізніше. Вони можуть допомогти вам у всьому, від розширеної аналітики до проведення надійних маркетингових кампаній електронною поштою.

Якщо ви’у великому бізнесі, можливо, вам більше підходить щось на зразок WordPress.org. Це’s куди більш складна платформа, але це’s також набагато потужніший.

Потрібна онлайн-присутність для вашого бізнесу?

Кращі 5 будівельників веб-сайтів для малого бізнесу – Прочитайте, які платформи найкраще підходять для створення веб-сайту для малого бізнесу.

Джимдо для електронної комерції

Наразі Jimdo дозволяє продавати продукцію за своїм бізнес-планом або вище. Ви отримуєте конкретні шаблони електронної комерції, можливість створювати купони та знижки, а також безпечні каси – одним словом, все необхідне для продажу в Інтернеті.

Ми’Буду рекомендувати використовувати Джимдо, якщо продавати продукцію чи не’t головна увага вашого веб-сайту.

Якби у вас, наприклад, було кафе, Джимдо був би чудовим для реклами вашого меню, місця розташування та години роботи і навіть для продажу кавових зерен або кулінарних книг на стороні.

Однак, якщо ти’переодягаємося в компанію з одягу, і ти головний фокус – продавати тебе в Інтернеті’Буде краще з більш потужною платформою, як Shopify або BigCommerce.

Джимдо для портфоліо

Ви можете створити прекрасні галереї на Jimdo, але його шаблони можуть виглядати трохи просто’знову в художній галузі.

Фотографи, графічні дизайнери та стилісти повинні дивитися на щось на зразок Squarespace. Завдяки шаблонам, призначеним для творчих типів, Squarespace ідеально підходить для будь-якого онлайн-портфоліо.

Джимдо за масштабованість

У Jimdo є все, що вам потрібно, щоб створити прекрасний особистий сайт або рекламу ваших бізнес-послуг.

Якщо ваша компанія вирішить відділитись згодом за лінією, там’s також можна масштабувати, вставляючи на ваш сайт більше додатків.

Однак, доживаючи своєї роздільної репутації, є’s не багато можливостей для розвитку в сенсі електронної комерції. Якщо ви почнете продавати багато різних товарів або навіть оптом, Джімдо може намагатися не відставати від вас.

Інструменти та функції Джимдо

Джимдо рясніє функціями та програмами, які допомагають реалізувати ваш веб-сайт.

У редакторі можна натиснути ‘додати елемент’ щоб побачити всі функції, які можна вбудувати:

Особливості джимоІснує безліч функцій, які ви можете вставити на свій веб-сайт за допомогою лише декількох клацань!

Це дозволяє легко додавати потрібну функцію на будь-яку сторінку вашого веб-сайту.

Якщо там’s щось конкретне, що вам потрібно, що Jimdo робить’t кришку, ви можете шукати її ‘POWr плагіни’. POWr – це незалежна компанія, яка співпрацює з Jimdo, щоб надати вам плагіни для вашого веб-сайту.

Ці плагіни охоплюють майже все, що ви можете собі уявити. Це’s, однак, варто зазначити, що для використання потрібні деякі знання кодування.

Від Джимдо’Функції та додатки, у ньому є кілька чудових інструментів, які можуть допомогти та покращити ваш веб-сайт. Ми’Вибрали найважливіші з них нижче.

Домени

Jimdo пропонує безкоштовний користувальницький домен на один рік на будь-якому з своїх преміальних планів.

Ви отримуєте субдомен з Jimdo’s вільний план, але ти’У мене буде липкий ‘.jimdofree.com’ висить на звороті вашої URL-адреси – навряд чи професійно, якщо ви запитаєте нас!

Щорічна вартість оновлення користувальницького домену Jimdo через рік становить 80 доларів – найвищий показник будь-якого розробника веб-сайту у нас’я перевірений.

Якщо у вас вже є веб-сайт, ви можете перенести свій домен на Jimdo. Наразі вони приймають домени, що закінчуються на: .com, .net, .org, .biz, .info, .eu, .de, .at, .be, .co.uk, .ch .fr, .nl, .com .mx, .es, .it, .pl, .com, .pl або .se.

SEO (оптимізація пошукових систем)

Це’s немає гарного створення прекрасного веб-сайту, якщо ніхто не може його знайти, правда?

Це’s, де SEO входить. Чим краще ваш SEO, тим більше шансів на високий рейтинг у таких пошукових системах, як Google.

Jimdo пропонує кілька зручних інструментів, які допоможуть надати вашому веб-сайту підвищення рейтингу.

Ви можете редагувати мета-назви та описи, налаштовувати свої URL-адреси та додавати текст alt до зображень. Jimdo навіть підтримує додатки сторонніх розробників, які допоможуть на вашому сайті’s SEO.

Допомога та підтримка

Jimdo пропонує підтримку через електронну пошту, соціальні медіа, свою базу знань та розділи поширених запитань.

Однак Джимдо не хоче’не мати телефону чи чату в реальному часі, або можливість відновлення сайту. Але що ти робити отримати відповіді, які є чіткими, стислими та суттєвими.

Зокрема, корисна його база знань. Він постачається із сумішшю тексту, зображень та відеозаписів, які допоможуть вирішити ваші проблеми.

Ціновий режим Джимдо – це хороше співвідношення ціни та якості?

У Jimdo є п’ять різних планів ціноутворення, які варіюються від безкоштовних до 40 доларів на місяць.

Як ти’буду уявляти, чим більше ви платите, тим більше отримуєте:

Ціноутворення на джимоДжімдо’Плани збираються щорічно. Вище ви можете побачити, що працює за місяць і що ви отримуєте за свої гроші.

Безкоштовний план – це чудовий спосіб розпочати роботу на Jimdo. Ви можете перевірити розробник веб-сайтів і побачити, чи це’s для вас. Крім того, ми’я рекомендую піти на преміальний план.

Безкоштовний план постачається з рекламою Jimdo в нижньому колонтитулі вашого веб-сайту та піддомені Jimdo. Це’добре, поки ти’перевірте Джимдо, але будь-який серйозний сайт виглядає трохи липким!

Джімдо’s Бізнес-план є його найпопулярнішим, і це’s легко зрозуміти, чому. Для початку ви отримуєте необмежену пропускну здатність і простір для зберігання. Це’s також найдешевший план цін, який пропонує платформа, що дозволяє почати продавати в Інтернеті.

Загалом, ми’Я завжди пропоную спробувати, перш ніж купувати, але колись ви’Ви створили свій сайт – перед тим, як розмістити його в прямому ефірі – слід поглянути на оновлення до одного з Jimdo’s преміум-плани.

Підсумок Джимдо

Джимдо – простий, чистий і простий у використанні розробник веб-сайтів.

Це’найкраще підходить для персональних або малих веб-сайтів, а також із безліччю чудових функцій та додатків.

Джімдо’Плани ціноутворення доступні, і з таким вибором ви виграли’у вас немає проблеми з пошуком тієї, яка працює для вас.

Це ні’t, хоча для всіх, середнього та великого бізнесу, яким потрібен потужний інтернет-магазин, було б краще подивитися на Shopify. Для креативних галузей Squarespace краще.

Якщо ви’шукаєш приємного, ‘з коробки’ веб-сайт, ви могли б зробити набагато гірше, ніж Джимдо. Чому б не спробувати це безкоштовно сьогодні і вирішити, чи це’з тобою?

Найчастіші запитання про Jimdo

Чому ні’t Jimdo дозволить вам перетягувати все?

На відміну від Wix, існують обмеження щодо того, де ви можете переміщувати речі на кожній веб-сторінці під час редагування. Це так, що ваш сайт продовжує працювати ‘передовий досвід веб-дизайну’. Джимдо не хоче’не хочу, щоб його користувачі розміщували вміст у випадкових місцях, які можуть бути не найкращими, естетично чи логічно. З Jimdo ви редагуєте структуру: у вас є контроль, але не повний контроль. За це ти’Я хочу подивитися на Wix.

Який тип бізнесу повинен використовувати Джимдо?

Jimdo найкраще підходить для малого бізнесу, який працює в галузях, які традиційно є більш спокійними. Наприклад, кафе або садівник зможе створити свій ідеальний веб-сайт на Jimdo. Однак, бухгалтерам або консультантам краще переглянути 1&1 IONOS – розробник веб-сайтів, призначений для ведення бізнесу.

Що краще з Джимдо Творця та Джимдо Дельфіна?

Обидва розроблені для різних типів людей. Один’s не дуже ‘краще’ ніж інший, але буде такий, який працює найкращий для вас.

Jimdo Creator краще для людей, які хочуть самостійно створити веб-сайт, і мати трохи додаткового часу на руках, щоб отримати його просто так, як вони хочуть. Джимдо Дельфін – це швидший, більш обмежений варіант, який чудово підходить для того, щоб веб-сайт миттєво розгорнувся, не надто переживаючи про його редагування..

Знайшов наш відгук про Джимдо корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me