3dcart e-komercijas apskats: vai jums vajadzētu turpināt iepirkšanos?

Labi, bet tur ir labāk.


3dcart ir e-komercijas vietņu veidotājs, kas piedāvā daudz iebūvētu funkciju, bet maz radošu kontroli. Salīdzinot ar citām platformām, tā’ir grūti izmantot. Bet tam ir daudz vairāk maksājumu iespēju. Tātad tas ir jums? Izlasiet mūsu 3dcart pārskatu tagad, lai uzzinātu…

Kādi ir 3dcart plusi un mīnusi??

3dcart plusi# 1

# 2

# 3

Noderīgas funkcijas, piemēram, SEO uzvednes

Spēj mainīt tēmas jebkurā laikā

Vairāk nekā 160 maksājuma veidu

3dcart mīnusi# 1

# 2

# 3

Mūsu ‘vismazāk varētu tikt ieteikts’ celtnieks

Neviena mobilā lietotne pārdošanai, atrodoties ceļā

Salīdzinoši dārgi

Pārskats par 3dcart

3dcart ir e-komercijas vietņu veidotājs, kuru 1997. gadā dibināja Gonzalo Gill. Šodien tā’tos izmanto vairāk nekā 17 000 cilvēku, pārdodot visu, sākot no superfoods līdz supercar rezerves daļām. Funkciju ziņā tam ir daudz, un tas labi darbojas SEO (Search Engine Optimization) priekšā.

Tātad kā biznesa īpašnieks jūs’Jūs, iespējams, esat aizņemts, meklējot labāko e-komercijas vietņu veidotāju jūsu tiešsaistes veikalam. Īsumā 3dcart ir:

  • 200 un vairāk iebūvētu funkciju
  • 90 bezmaksas veidnes
  • Vairāk nekā 160 atbalstīti maksājumu vārti

Tagad lielais jautājums: vai 3dcart ir piemērots jūsu tiešsaistes veikalam? Mēs to pārbaudām – burtiski. Pēc projektēšanas ‘lietošanas ērtums’ vingrinājumu, mēs aicinājām cilvēkus izveidot tiešsaistes veikalu ar 3dcart.

Šajā testēšanā mēs izpētījām visas galvenās jomas: funkcijas, dizainu, palīdzību un atbalstu, kā arī naudas vērtību. Pēc tam to salīdzināja ar konkurentiem, lai godīgi pārdomātu, kur tas atrodas tirgū.

Pēc pārbaudes viņi aizpildīja punktu lapu un mēs viņus intervējām. Tas ļāva mums atrast visprecīzākos un neobjektīvākos rezultātus. Un šie rezultāti ir…

Lasīt par mūsu pārbaudes metodes šeit.

Cik ērti ir 3dcart izmantot?

Vienkāršot jūs ar 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, 3dcart to nedara’t spiedīs jūs uz maksājumiem. Pēc reģistrēšanās jūs saņemat sveiciena e-pastu ar svarīgiem elementiem, piemēram, jūsu vietni’URL, izmēģinājuma pieteikumvārds un parole.

3dcart’Informācijas panelis ir tīrs un vienkāršs, ar ērtu apmācības video centra posmu. Navigācijas izvēlne ir skaidri norādīta ar desmit iespējām. Kopumā izkārtojums ir labs.

3dcart vietnes informācijas panelis3dcart informācijas panelī ir noderīgs apmācības video

Ko tad teica mūsu lietotāji? Pārbaudes laikā, lielākajai daļai cilvēku 3dcart bija ļoti grūti izmantot. Neskatoties uz vizuālo palīglīdzekļu un video materiālu baudīšanu, viņiem nepatika neatbilstīgā tipogrāfija un krāsu shēma.

Trūkst ‘atsaukt’ Pogas vai īsinājumtaustiņi arī šķita, ka tie kavē lielāko daļu viņu celtniecības pieredzes.

Viens lietotājs teica:

Tas dara darbu, bet nav ļoti pilnveidots. Tas jūtas kā mazliet visur”.

Šis ir taisnīgs 3dcart kopsavilkums. Tā’labi, bet tur ir labākas iespējas. Tā’nav ko mājās rakstīt.

Tomēr uz pozitīvākas piezīmes, daudziem cilvēkiem šķita, ka produktu pievienošana ir ļoti vienkārša. Viņi arī baudīja palīdzības un atbalsta funkciju, vienai personai sakot:

“Man ļoti patika tiešraide, es jutos kā mājās ar šo iespēju, viņi vienmēr bija manā lietā, sakot, ka mēs esam šeit, ja jums mums vajag.”

Kā ar navigācijas izvēlni? Katra opcija piedāvā nolaižamo skaidrojumu par nākamo darbību. Tātad, kad jūs noklikšķiniet ‘Izstrādājumi’, jūs varat pāriet tieši uz ‘Kategorijas’, ‘Atsauksmes’, ‘Attēli’ un vēl.

3dcart navigācijas izvēlneNavigācijas izvēlnes funkcijas nolaižamās opcijas

Tomēr pārejas nav vienmērīgas, un tas tomēr kļūst sarežģīti. Atšķirībā no vairuma e-komercijas vietņu veidotāju, jūs nevarat dublēt produktu kategorijas. Tas nozīmē nevajadzīgu klikšķu daudzumu, laika tērēšanu un naudas nopelnīšanu. Tā’s nogurdinošs.

Turklāt, neskatoties uz to, ka tiek piedāvāts pirkt vienu, tiek piedāvāta bezmaksas reklāmas funkcija, taču tie to grūti ieviest. Jums vairākās lappusēs ir jāaizpilda vairāki lauki. Tas ir vēl vairāk laika, kas pavadīts, noklikšķinot un domājot.

Jums jau vajadzētu redzēt, ka, atrodot ceļu uz 3dcart, tas vēl nav’t tik vienkārši. Mūsu testētājiem bija grūti to izmantot, īpaši salīdzinot ar vienaudžiem, piemēram, Wix, Shopify un GoDaddy.

Klientu apmierinātība

Ko tad cilvēki patiesībā domā par 3dcart? Nu, tas bija visdrīzāk tiks ieteikts no visiem mūsu pārbaudītajiem vietņu veidotājiem.

Kāpēc? 3dcart lietošana ir pārāk sarežģīta. Un šeit’s, kas lietotājam bija jāsaka par to:

Bija pat grūti mēģināt izdomāt, kā izveidot atsevišķas lapas.”

Tagad atsevišķu lapu veidošanai vajadzētu būt vienai no vienkāršākajām vietņu veidotāja funkcijām. Bet ne ar 3dcart. Kopumā plusi to nedarīja’t neatsver mīnusus mūsu lietotājiem.

3dcart’s Tirdzniecības rīki un funkcijas

Tieši ar funkcijām 3dcart pierāda savu vērtību. Pat par vislētāko cenu plānu ir daudz piemērotu rīku, ar kuriem spēlēties. Tam ir arī jaudīga API (lietojumprogrammu saskarne)..

Sadarbojoties ar Zapier, vienkāršākais automatizētais rīks lietotņu savienošanai, 3dcart ļauj piekļūt vairāk nekā 1000 lietojumprogrammām, lai pilnveidotu jūsu biznesu. Tie ietver Xero, Zendesk, Hubspot, un Infusionsoft un noslogo vairāk.

Tātad ļaujiet’Apskatīsim, kas vēl ir šīs vietnes veidotājam grozā.

Apmaksa, piegāde un darījumi

Šeit 3Dcart darbojas labi. Tas piedāvā vairāk nekā 160 norēķinu iespējas – vairāk nekā jebkurš e-komercijas veidotājs tirgū. Vēl labāk, viņi ir integrējuši norēķinu metodes jūsu veikalā, tāpēc jūs to nedrīkstat darīt’nav nepieciešams kaut ko kodēt.

Piegādes izmaksas ir pielāgojamas produktu inventarizācijas lapā. Tāpat kā reālās metodes – varat doties pie tādiem pakalpojumu sniedzējiem kā UPS, Fedex, DHL un citiem.

Turklāt 3dcart piedāvā vairākas lietotņu integrācijas, ieskaitot adrešu verifikāciju un ShippingEasy. Tas atvieglo visu procesu, noņemot papildu stresu saistībā ar PayPal maksājumiem. Tātad, 3dcart piegādā šeit.

Katrā 3dcart cenu plānā, nav darījumu maksas. Viņi ir apņēmušies ikvienu lietotāju’panākumus, un tāpēc don’t nesoda klientus par viņu biznesa attīstību. Tomēr, kā parasti, maksa par kredītkarti tiks veikta par vienu maksājuma vārteju.

SEO

3dcart’s SEO uzvednes ir noderīgas un oriģinālas. Viņi atšķirībā no jebkura cita celtnieka dara SEO funkcijas redzamus visā vietnē, piemēram, pievienojot produktus. Turklāt uznirstošie logi jums atgādinās aizpildīt dažus SEO materiālus, lai jūsu lapas rangs meklētājprogrammās būtu augstāks.

Kopumā viņi ir padarījuši sarežģītu tēmu viegli pārvaldāmu.

Mobilā lietotne

Mūsdienās vairums klientu ir kustībā. Bet 3dcart nepiedāvā nevienu mobilo lietotni. Tātad, līdzīgi kā drošības bremzes, iepirkumu grozs apstājas savās gaitās, tiklīdz izejat no veikala.

Tas parāda, kā 3dcart atpaliek no konkurentiem. Shopify, Wix un Weebly visi nodrošina mobilo lietotni, pierādot to’esat progresīvāks tehnoloģiju jomā, pielāgojoties jaunākajām e-komercijas tendencēm.

Lasiet mūsu Weebly e-komercijas pārskatu šeit.

Pamests grozs

Nesen atklāts pētījums 75,6% klientu aizmirst veikt izrakstīšanos tiešsaistē – sliktas ziņas e-komercijas veikaliem. Bet don’neuztraucieties, 3dcart to zina. Viņu pamestie paziņojumi par grozu ļauj sūtīt e-pastu klientiem, kuri to nedarīja’nepabeidziet pirkumu (bet atstājāt e-pasta adresi!)

Kopumā 3dcart ir dažas pienācīgas funkcijas. Īpaši ar viņu Zapier integrāciju, ļaujot personalizēt savu tiešsaistes veikalu ar vairāk nekā 1000 lietotnēm.

Cik labi ir 3dcart’s veidņu dizaini?

3dcart piedāvā 91 bezmaksas veidnes – lielāko daļu no jebkuras e-komercijas platformas. Un tie aptver visas nozares, izņemot DIY. Tātad, ja jums ir jāizveido savu rīku veidne, jūs’Tas tiešām jādara pats.

Pārdošanas punkts ir tas, ka jūs varat mainīt veidnes, un tas automātiski pārveidos jūsu saturu. Kaut ko vari’t to pat nedara Wix.

Kā viņi izskatās? Lielākā daļa tēmu ir gludi un izstrādātas uz zīmola. Bet dažos gadījumos ir problēmas ar dizainu, piemēram, navigācijas izvēlnes nav ritināmas uz leju pie jums.

Izvēloties motīvu, jums jābūt arī uzmanīgam, jo ​​tie visi atbalsta dažādas funkcijas. Daži piedāvā ātru apskatu, bet citi noņem atsauksmes par produktiem.

Tāpēc 3dcart ir grūti radoši darboties bez lietotnēm. Tas attiecas uz visiem e-komercijas veidotājiem. Viņi izceļas ar pārvaldības rīkiem, upurējot radošās spējas. No otras puses, visu veidu celtnieki, piemēram, Wix un Weebly, piedāvā daudz lielāku elastību, un Squarespace ir dizaina priekšgals..

Lasiet mūsu Wix e-komercijas pārskatu šeit.

3dcart veidnes3dcart veidnes ir pamata un viegli aizmirstas

3dcart palīdzība un atbalsts

Diennakts atbalsts ir pieejams 365 dienas gadā. Atrodoties ASV, ar klientu atbalsta komandu var sazināties pa tālruni, e-pastu vai tiešraidē. Tālrunis ir ātrākais risinājumu risinājums, un tiešraides tērzēšana ir jutīga pret stundu ilgu atbildes gaidīšanas laiku. Turklāt, neraugoties uz 24 stundu solījumu, dažreiz šķiet, ka noteiktā laikā tie nav pieejami.

Dons’t ir laiks piezvanīt? Tīmekļa biļetes iesniegšana ir ātra un ērta. Jūs varat tos sasniegt arī sociālajos medijos, izmantojot Facebook, Twitter un Instagram.

Pašā vietnē atrodas daži galvenie informācijas tīrradņi, tomēr tos var būt grūti atrast. Palīdzības pogas jautājuma zīmes atrašana ir sarežģīta. Padoms: pārbaudiet apakšējo kreiso stūri.

3dcart palīdzības pogaLielākajai daļai lietotāju bija grūti pamanīt palīdzības pogu. Vai jūs varat??

3dcart cenas – vai tā ir laba cenas / veiktspējas attiecība?

3dcart piedāvā četrus ikmēneša cenu plānus, kā arī 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Šie ir:

  • Sākuma veikals (USD 19 p / m)
  • Pamata veikals (USD 29 p / m
  • Plus veikals (USD 79 p / m)
  • Pro veikals (USD 229 p / m)

Plus Store plāns ir vispopulārākais, taču jūs varētu ietaupīt naudu, izmantojot Basic Store plānu. Mūsu pētījumā atklāts, ka nav daudz atdalīt katru plānu, kaut arī cenas ievērojami atšķiras. Turklāt papildinājumi kļūst dārgi, tāpēc tas maksās vairāk, nekā jūs sākotnēji domājat.

Turklāt katrā plānā ir dāsnas iespējas. Jūs’Jums nebūs jāmaksā par darījumiem, Facebook veikals un neierobežoti pasūtījumi ar visiem tiem, tāpēc jūs varētu labāk izvēlēties lētāku plānu.

Tomēr Startup Plan ir vienīgā iespēja bez neierobežotiem produktiem. Tā’s nepārsniedz 100.

Bet 3dcart ir vidēji lētāks nekā Shopify un BigCommerce. Tāpēc tas’s labs risinājums tie, kas vēlas dažus jaudīgus pārvaldības rīkus un zemākas izmaksas. Ideāli piemērots maziem, taču vērienīgiem tiešsaistes veikaliem.

3dcart pārskata kopsavilkums

Ko mēs domājam? 3dcart noteikti ir populāra izvēle (vienkārši apskatiet dalības numurus). Un tā’Tas noteikti nav slikts produkts, ja zināt savu ceļu ap tastatūru. Bet tas tiek vērtēts mūsu ‘vismazāk varētu ieteikt’ vietņu veidotājs iemesla dēļ: tas’ir grūti izmantot.

Viens lietotājs apkopoja pielāgošanas vilšanos ar:

“Godaddy to dara tik daudz labāk, līdzsvars starp e-komercijas funkcionalitāti un radošo vadību bija daudz labāks nekā 3dcart.”

No otras puses, jums vajadzētu apsvērt 3dcart par pieejamo Startup Store cenu plānu un iespēju pielāgot, izmantojot vairāk nekā 1000 lietotņu. Un protams, ka tā’s ne visiem, bet, ja jums ir nepieciešama jaudīga platforma un don’Ja nedomājat iesaistīties dažās tehnikās, jūs varētu izdarīt daudz sliktāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me