E-komercijas vietņu veidotāju atsauksmes

Vai vēlaties sākt interneta veikala izveidi, bet nezināt, kur un kā? Mēs’mēs izmantojām un pārskatījām visas populārākās e-komercijas platformas tirgū, un šie celtnieki iznāca augšā…


1

Shopify

Rezultāts: 4,7 / 5
Vislabākā e-komercijas platforma
Cenu diapazons: no 29 līdz 299 USD

Shopify ir labākā visaptverošā e-komercijas platforma vietnē planēta. Kāpēc? Jo tas’s visplašākais. Tam ir plašs pārdošanas iespēju un lietotņu klāsts, kas pārdod sapni. Tā’s dārgajā skalas galā, bet ar Shopify jūs don’Pārdod tikai no savas vietnes, jūs varat pārdot arī no sociālajiem medijiem – Facebook, Pinterest un pat Instagram.

Tirdzniecības plusi:

 • Daudzkanālu integrācija
 • Lieliska uzskaites sistēma
 • Visticamāk, lietotāji to ieteiks
 • Labākais kopumā

Ko saka mūsu lietotāji: “Kopumā tā bija patiešām vienkārša pieeja sava tiešsaistes veikala izveidošanai. Man ir pilnīga kontrole pār to, kā un ko es gribu ievietot savā vietnē, ar papildu priekšrocību, ka varu mainīt jebko, kad un kad vēlos..”

Uzzināt vairāk: izlasiet mūsu pilnu Shopify pārskatu

2

Wix e-komercija

Rezultāts: 4,3 / 5
Labākais vietņu veidotājs ar e-komercijas funkcionalitāti
Cenu diapazons: no 20 līdz 35 USD

Wix ir mūsu vietņu veidotājs, kas novērtēts ar pirmo numuru, un tas nāk tieši aiz Shopify sava e-komercijas piedāvājuma dēļ. Ļaujot lietotājiem izveidot vietnes dažu minūšu laikā, šī ērti lietojamā platforma gandrīz ļauj izveidot vietnes… jautri! Tam gan trūkst Shopify pārdošanas pārdrošības pazīmju un krājumu ziņā, taču tam tas ir’Tā ir lieliska un lētāka alternatīva, ja vēlaties tikai savā vietnē pārdot dažus produktus.

Wix e-komercijas plusi:

 • Viegli lietot un rediģēt
 • Var pievienot produktu videoklipus
 • Liela veidņu izvēle

Ko saka mūsu lietotāji: “Jūs burtiski varat mainīt visu, kases lapu, produkta lapu. Tas viss ir jūsu kontrolē”.

Uzzināt vairāk: izlasiet mūsu pilnu Wix e-komercijas pārskatu

3

BigCommerce

Rezultāts: 4,2 / 5
Lielākā mērogojamā platforma un labākās iebūvētās funkcijas
Cenu diapazons: USD 29,95 – USD 249,95

BigCommerce ir vēl viens e-komercijas gigants. Tā’Ir skaidrs uzvarētājs, ja jūs’jūs plānojat paplašināt un attīstīt lielu biznesu. Tā’s ieguva diezgan daudz visa nepieciešamā kā iebūvētās funkcijas (kas nozīmē bez papildu izmaksām), un tāpat kā Shopify ļauj pārdot vairākos kanālos, piemēram, Facebook un Instagram.

Lielās komercijas plusi:

 • Ļauj daudzkanālu pārdošanu visos sociālajos saziņas līdzekļos
 • Fantastiskas SEO iespējas
 • Vairāk iebūvētu funkciju nekā jebkuram citam celtniekam

Ko saka mūsu lietotāji: “Tas patiešām ļauj jums justies ērti, zinot, ka viņi uzrauga jūsu pārdošanas apjomus un izaugsmi, vienlaikus palīdzot izveidot labi funkcionējošu vietni”.

Uzzināt vairāk: izlasiet mūsu pilnu BigCommerce pārskatu

4

Kvadrāta e-komercija

Rezultāts: 4,2 / 5
Vislabāk veidotās veidnes
Cenu diapazons: no 18 līdz 40 USD

Squarespace ir vis stilīgākais vietņu veidotājs, tāpēc tas pārvalda tik daudz e-komercijas veikalu. Tur’Plašā klāsta un neticami izstrādātu e-komercijas veidņu, kvalitātes funkciju un spēcīgas inventarizācijas sistēmas izvēle. Tā nav’t ir piemērots super lieliem uzņēmumiem, bet tas tā’Ideāli piemērots dizaina sirdsapziņai.

Kvadrāta plusi:

 • Vislabāk veidotās veidnes
 • Labs inventārs un analītika vietņu veidotājam
 • Sociālo mediju integrācija

Ko saka mūsu lietotāji: “Patiesībā es to atradu pārsteidzoši intuitīvi, jo tas, ko esmu lasījis, mani sagatavoja kaut kam, kas bija pārāk dizaina un estētisks, praktiski lietojams, taču man bija diezgan vienkārši veikt pamatus ar”.

Uzzināt vairāk: izlasiet mūsu pilnu Squarespace e-komercijas pārskatu

5

Weebly e-komercija

Rezultāts: 4,1 / 5
Lieliska naudas attiecība
Cenu diapazons: no 5 līdz 38 USD

Weebly nesen nopirka maksājumu apstrādes gigants Square, kuri ir smagi strādājuši, lai uzlabotu tā e-komercijas platformu. Un viņi’Ve labi izdarīts – tas’Tas ir ērti lietojams, un mūsu klasifikācijā tas ir visizdevīgākais. Tā’s joprojām ir paveicis ceļu, lai sacenstos ar līdzīgiem Shopify, bet tas tā’s noteikti ir spēcīgs sāncensis.

Weebly plusi:

 • Labas emuāru veidošanas iespējas
 • Ar paroli aizsargāta lapas funkcionalitāte
 • Skaidrs interfeiss
 • Visizdevīgākā cena

Ko saka mūsu lietotāji: “Tas ir paredzēts tiešsaistes veikalam, kurš vēlas mazliet vairāk personības un vēlas izmantot lietu vilkšanas un nomešanas pusi”.

Uzzināt vairāk: izlasiet mūsu pilnu Weebly e-komercijas pārskatu

6

Volusija

Rezultāts: 3,9 / 5
Lieliskas analītikas funkcijas
Cenu diapazons: no 15 līdz 299 USD

Nesen Volusion ir veikusi dažas izmaiņas. Tā’Tagad to ir vieglāk izmantot, tam ir vairāk maksājumu iespēju un pārsteidzošas analītiskās funkcijas. Tomēr ir dažas nepilnības – varat’t pievienot emuāru, un daudzas tā funkcijas var’t sacenšas ar citām platformām šajā sarakstā.

Volusijas plusi

 • Sniedz jums daudz datu un analītisku ieskatu
 • Ir skaidra uzskaites sistēma
 • Daudz maksājuma veidu

Ko saka mūsu lietotāji: “Vietnei, kas atrodas šeit, lai pārdotu produktus un atbalstītu jūs ar datiem, Volusion ir tikai tas”.

Uzzināt vairāk: izlasiet mūsu pilnu Volusion pārskatu

7

GoDaddy e-komercija

Rezultāts: 3,7 / 5
Vienkāršāk izmantot
Cenu diapazons: USD 29,99

Ja vēlaties, lai tiešsaistes veikals tiktu izveidots un darbotos vienas dienas laikā, sakiet sveicienu GoDaddy. Izmantojot ADI (mākslīgā dizaina intelekts), tas izveido veikalu priekš jūs, balstoties uz informāciju, kuru tai piešķirat. Negatīvie ir tas, ka tas ierobežo jūsu radošo kontroli un to nedara’t ir tādas pašas kvalitātes īpašības kā citiem celtniekiem.

GoDaddy plusi:

 • Atbalsta vairākas nozares
 • Lieliski mārketinga rīki
 • Ātrāk būvējams

Ko saka mūsu lietotāji: “Tas bija patiešām viegli, piemēram, tik vienkārši, kas bija pārsteidzoši. Sākumā uzdodot jautājumus, un tūlīt nonāk vietnes paraugs, kas ļauj jums redzēt, ka jūsu tiešsaistes veikals atdzīvojas jūsu priekšā.’tas ir super aizraujoši”.

Uzzināt vairāk: izlasiet mūsu pilnu GoDaddy e-komercijas pārskatu

8

3dcart

Rezultāts: 3,7 / 5
Labi, bet tur’s labāk tur
Cenu diapazons: no 19 USD līdz 299 USD

3dcart ir e-komercijas vietņu veidotājs ar daudzām iebūvētām funkcijām, ieskaitot vairāk nekā 160 maksājuma metodes un 90 bezmaksas veidnes. Tomēr tā’to ir grūti izmantot, un tas nenotiek’nepiedāvā daudz radošu kontroli, padarot to par mūsu ‘vismazāk varētu tikt ieteikts’ vietņu veidotājs.

3dcart plusi:

 • Noderīgas SEO uzvednes
 • Spēja mainīt motīvus jebkurā laikā
 • Vairāk nekā 160 maksājumu vārti
 • 90 bezmaksas veidnes
 • Vairāk nekā 200 iebūvētu funkciju

Ko saka mūsu lietotāji: Tas dara darbu, bet nav ļoti pilnveidots. Tas jūtas kā mazliet visur”.

Uzzināt vairāk: izlasiet mūsu pilnu 3dcart pārskatu

9

Lielais kartelis

Rezultāts: 2,9 / 5
Vienīgā platforma, kuru varat pārdot bez maksas
Cenu diapazons: Bezmaksas – 29,99 USD

BigCartel ir lielisks veids, kā bez riska sākt savu tiešsaistes veikalu. Kāpēc? Jo tas’jūs esat vienīgais e-komercijas veidotājs tirgū, kurā varat pārdot bez maksas! Tā lietotājam draudzīgais iekāpšanas process ļauj to viegli iestatīt, bet tā pamatīpašības un kodēšanas nepieciešamība padara to satraucošu iesācējiem..

Lielie karteļa plusi:

 • Pārdod tiešsaistē bez maksas
 • Iestatīšanas laikā lietotājam draudzīgas uzvednes
 • Krājumu sistēma, kas lieliski piemērota atsevišķu produktu pārdošanai

Ko saka mūsu lietotāji: “Vienkāršs, ērti lietojams vietņu veidotājs’Varbūt labi, ja jūs sākat darbu un vēlaties pamata veikalu, bet ne tik lieliski, ja vēlaties augstāku pielāgošanas līmeni”.

Uzzināt vairāk: lasiet mūsu pilnu Big Cartel pārskatu

10

Kā mēs pārskatām e-komercijas vietņu veidotājus?

Ir svarīgi izvēlēties pareizo sava interneta veikala celtnieku. Tā’s aizraujoši. Tas pat varētu nopelnīt jums daudz naudas. Un mēs vēlamies, lai jums būtu pēc iespējas vieglāk atrast perfektu spēli.

Mēs paši pārbaudām katru e-komercijas veidotāju, lai mēs varētu sniegt jums reālu, personīgu ieskatu par katru atsevišķi. Bet mēs don’t apstāties tur. Atšķirībā no konkurentiem, mēs iegūstam ikdienas cilvēku grupas, lai izmēģinātu, pārskatītu un novērtētu katru celtnieku. Mēs lūdzam viņus veikt uzdevumus un pastāstīt, ko viņi domāja.

Apvienojot šo ieskatu ar mūsu lietotājiem’ rādītājus un vērtējumus, mēs izveidojam ļoti padziļinātu katra e-komercijas vietnes veidotāja analīzi. Mēs’Atkal nedomājot, ka GoDaddy e-komercija ir visvieglāk izmantojamā celtniece. Mēs zini, ka tā ir!

Papildus šai rūpīgajai lietotāju pārbaudei mēs arī paceļam piedurknes, lai pārbaudītu katru collu, kas padara e-komercijas vietņu veidotāju ķeksīti. Tas ietver pārdošanas funkcijas un vietņu rīkus, naudas vērtību, dizaina elastīgumu un palīdzības un atbalsta funkcijas.

Apvienojot visus šos datus, mēs pārliecināmies’sniedzot jums vislabākās atsauksmes, uz kuru pamata jūs pieņemat lēmumus. Mūsu mērķis ir padarīt jūsu dzīvi pēc iespējas vieglāku, nodrošinot precīzas, atjauninātas un godīgas e-komercijas vietņu veidotāju atsauksmes.

Mēs katru stundu veicam padziļinātu izpēti par katru pārskatīto e-komercijas platformu, lai ietaupītu jūsu laiku un sniegtu vislabāko priekšstatu par jūsu konkurenci..

11

Vai ir citi e-komercijas celtnieki?

Tā’Nav pārsteigums, ka mūsu sarakstā iekļautie deviņi e-komercijas veidotāji nav izveidoti’t vienīgās iespējas, kas pastāv. Visi celtnieki mēs’Jūsu uzskaitītie tiek mitināti, kas nozīmē, ka jūs nevēlaties’nav jāuztraucas par atjauninājumu pārvaldīšanu vai hostinga plānu apmaksu. Bet tas’s nav teikt, ka jūs don’t nav šīs izvēles!

Pašnovietoti e-komercijas veidotāji ir vēl viena populāra iespēja. Daži no pašnodarbinātiem e-komercijas veidotājiem ir šādi:

 • Magento
 • WordPress ar WooCommerce
 • OpenCart

Par to, kā salīdzināt šos uzņēmumus, varat izlasīt mūsu pārskatā par labāko e-komercijas programmatūru. Pa to laiku mēs’Es būšu aizņemts, smagi strādājot, lai sniegtu jums jaunākās atsauksmes.

Šeit’Mēs ielūkojamies dažos e-komercijas veidotājos’Turpmāko mēnešu laikā pārbaudīšu:

 • 1&1 IONOS
 • SITE123
 • Amerikas komercija
 • Pārdod

12

Kopsavilkums – e-komercijas platformas pārskati

Labākā e-komercijas vietnes veidotāja izvēle var šķist liels lēmums. Tas’s kāpēc mēs’Esam veikuši pētījumu, lai iepazīstinātu jūs ar labākajiem celtniekiem tirgū. Jums atliek tikai izvēlēties sev vispiemērotāko!

Mēs’mēs pārskatījām katru no šiem celtniekiem, lai palīdzētu jums atrast šo piemērotību:

 1. Shopify
 2. Wix e-komercija
 3. BigCommerce
 4. Kvadrāta e-komercija
 5. Weebly e-komercija
 6. Volusija
 7. GoDaddy e-komercija
 8. 3dcart
 9. Lielais kartelis

Varbūt jūsu uzmanību ir pamanījis viens vai vairāki no šiem e-komercijas veidotājiem. Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, jūs varat būt pārliecināti, ka šobrīd tie ir labākie zīmoli biznesā. Kāpēc neizskatiet mūsu e-komercijas salīdzināšanas tabulu, lai redzētu šos tirgus līderus līdzās? Vienā mirklī salīdziniet viņu zvaigžņu novērtējumu, funkcijas un daudz ko citu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me