Kā iestatīt laukuma laukumu, izmantojot vietni Shopify

Vietnes Shopify logrīks“Kā izveidot e-komercijas veikalu, izmantojot Squarespace, neizmantojot Stripe?” Šis ir bieži uzdots jautājums no daudziem mūsu lasītājiem.


Kāpēc?

Dažu lietotāju galvenā problēma saistībā ar Squarespace Commerce ir tā, ka Squarespace savā platformā ir cieši integrēta ar maksājumu vārteju procesoru Stripe..

Tātad kā Squarespace lietotājs vienīgā iespēja, veidojot savu tiešsaistes veikalu, ir izmantot Stripe kā norēķinu apstrādātāju (vismaz šobrīd).

Kaut arī Stripe ir ļoti labs norēķinu procesors (don’t neuztraucieties – Squarespace ir cieši integrējis Stripe vietņu veidotājā, tāpēc jūs to nedarāt’nav jāpieskaras kodiem, lai to konfigurētu savā Squarespace vietnē), viņu pakalpojumi netiek piedāvāti daudzās pasaules valstīs. Pašlaik tie ir pieejami tikai 34 valstīs, tostarp ASV, Kanādā, Francijā, Vācijā, Spānijā un Lielbritānijā.

Viņiem ir beta testēšana citās valstīs, piemēram, Brazīlijā un Indijā.

Tātad, ja jūs nedzīvojat nevienā no uzskaitītajām valstīm, jūs uzvarējāt’t nevar izmantot Squarespace, lai darbinātu jūsu tiešsaistes veikalu. Vismaz ne ar Stripe.

Šeit varat apskatīt atjauninātu sarakstu ar valstu strīpām.

Tātad, ja jūs varat’t vai don’Vai vēlaties izmantot Stripe, kādas citas iespējas jums ir?

VAI VARAT LIETOT SQUARESPACE, lai izveidotu tiešsaistes veikalu, nelietojot stripu?

Ir daži galvenie iemesli, kāpēc jūs varētu vēlēties uzdot šo jautājumu:

 1. Jūs dzīvojat valstī, kur nav svītra’t tur pieejams, bet jūs vēlaties izmantot Squarespace, jo tajā ir izstrādātas tiešsaistes veikala veidnes un lietotājam draudzīgi pārdošanas rīki.
 2. Jums patīk Squarespace, bet jums don’nevēlaties izmantot svītru jo jums jau ir cits maksājumu procesors (piemēram, PayPal).
 3. Tev ir daudz produktu, ko pārvaldīt (piemēram, 30 vai vairāk, vai pat simtiem), un jums ir nepieciešami daudz jaudīgāki e-komercijas rīki, kurus Squarespace šobrīd nevar piedāvāt.

Atbilde uz jebkuru no jautājumiem ir “Jā”, tad tu’Es priecāšos uzzināt, ka varat izmantot arī citas maksājumu vārtejas iespējas, kas nav Stripe.

Viens labs veids, kā to izdarīt, ir integrēt Shopify logrīku savā Squarespace vietnē.

Tagad tam ir plusi un mīnusi, kurus es apskatīšu vēlāk šajā rakstā.

KAS IR VEIKALA WIDGET (VAI PIRKT POGU)?

Ja jums ir patvērums’t nav dzirdējis Shopify pirms tam tas ir viens no labākajiem e-komercijas tiešsaistes veikalu veidotājiem, kas pieejams tirgū.

Ja jūs reģistrējaties kontam ar viņiem, viņi piedāvā iespēju izmantot viņu Shopify logrīks (vai poga Buy) kas pamatā ļauj iegult produktus vai pat visu Shopify veikalu citā vietnē (piemēram, Squarespace vietnē).

Poga Squarespace veikalā pirkt - iegult poga

Shopify ir ļoti spēcīgs un elastīgs tiešsaistes veikalu veidotājs, un šobrīd tas ļauj jums izveidot savienojumu ar vairāk nekā 70 dažādiem maksājumu vārtejām (salīdzinot ar Squarespace, kas piedāvā tikai vienu iespēju)..

Tātad tas gandrīz nenotiek’Nav svarīgi, kur jūs dzīvojat visā pasaulē, vai ja jums jau ir vēlamais maksājumu procesors (tas nav’t Stripe), varat izmantot Squarespace, lai izveidotu savu vietni, un pieskrūvējiet pogu Shopify Buy, lai darbinātu jūsu veikalu..

Jums vairs nav jāaprobežojas tikai ar Stripe izmantošanu, lai aktivizētu e-komercijas veikalu Squarespace.

KĀ IESPĒJIET PIRKT POGU PIRKT SQUARESPACE?

Ievietojiet savus Shopify produktus vai visu veikalu Shopify savā Squarespace vietnē’t izaicinājums vispār.

Acīmredzot jums ir jābūt Squarespace kontam. Tagad jums ir jāpiesakās uz Shopify kontu. Kad esat to izdarījis, jums vienkārši jāapmeklē poga Shopify Buy to App veikalā un jāiegūst lietotne, kuru jūs varat izmantot bez maksas..

Poga Squarespace shopify pirkt

Tālāk jums vajadzētu iestatīt savus produktus veikalā Shopify (piemēram, augšupielādēt savus attēlus, aprakstus, produktu variantus, cenu noteikšanu utt.).

Pēc tam veikalā Shopify vajadzētu iestatīt izvēlētu maksājumu apstrādātāju. Atkal jūs vairs neesat iestrēdzis Stripe, un jūs izvēlaties no vairākiem dažādiem maksājumu apstrādātājiem.

Tagad jūs esat gatavs iegult savus produktus vai veikalu Squarespace.

Lietotne Shopify Buy Button darīs jums koda koda fragmentu, un jums šis kods būs jākopē un jāielīmē savā Squarespace kontā. Tā’s nav tik sarežģīta, kā izklausās.

Poga Squarespace shopify pirkt - iegult kods

Jūs galvenokārt izmantosit “Koda iesmidzināšana” rīks no kvadrāta līdz “injicēt” Shopify Buy Button kodi atrodas jūsu Squarespace vietnē.

Plusi un mīnusi SHOPIFY PIRKT POGAS LIETOŠANAI SQUARESPACE TĪMEKĻA VIETNĒ

Shopify Buy Button ar Squarespace izmantošanas priekšrocības ir diezgan skaidras:

 • Vairāk maksājumu apstrādes iespēju (ne tikai ar svītras izmantošanu)
 • Vieglāk pārvaldīt daudz produktu, tā kā Shopify ir tīra, uz tirdzniecību vērsta platforma

Daži no Shopify Buy Button lietošanas trūkumiem ir šādi:

 • Dienas beigās, cik noderīga ir poga Pirkt, tā joprojām ir nē “kodols” uz laukumu. Katru reizi, kad jūs integrējat divas dažādas platformas, tā’nekad “ideāls”. Tas nenozīmē, ka viņi to nedara’t labi darbojas kopā, jo gan Squarespace, gan Shopify ir pasaules klases platformas. Tā’tas ir tāpat kā pārveidot automašīnu ar detaļām, kuru oriģināls nav izgatavotājs. Tā’nekad “ideāls”, bet darbosies tikai lieliski.
 • Ja izmantojat Shopify, lai darbinātu savu tiešsaistes veikalu vietnē Squarespace, tu uzvarēji’t nespēs izmantot dažus no integrētajiem pārdošanas rīkiem, kas jums tiek piegādāti no Squarespace, piemēram, viņu reālā laika nosūtīšanas izmaksu aprēķinātājs. Tomēr jūs varat izmantot Shopify’savus integrētos tirdzniecības rīkus, kas, domājams, ir pat jaudīgāki nekā Squarespace’s.
 • Jums būs jāpiesakās uz atsevišķu Shopify kontu, kas vismaz ir USD 14 mēnesī tā sākuma plānam. Jūs varat kompensēt šīs izmaksas, ja jums nav jāpierakstās uz Squarespace’s Tirdzniecības plāns (26 USD / mēnesī) un vienkārši izvēlieties personīgo plānu (8 USD / mēnesī) vai biznesa plānu (18 USD / mēnesī). Tam vajadzētu ietaupīt 18 USD vai 8 USD mēnesī, kas jums dos iespēju izmantot Shopify’spēcīgi tirdzniecības rīki.

SECINĀJUMS – SHOPIFY PIRKTAS POGAS LIETOŠANAS LIETOŠANA AR SQUARESpace

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map