Kā mēs veicam mūsu e-komercijas vietņu veidotāju izpēti

Mēs zinām, ka sava tiešsaistes veikala izveidošana var būt biedējošs uzdevums. Kur tu sāc? Cik tas maksā? Cik grūti būs?


Tie visi ir lieli jautājumi. Lieli jautājumi, uz kuriem pelnījušas pamatīgas, labi informētas atbildes. Jūs don’Mūsdienās pat neiet uz jaunu restorānu, vispirms neameklējot pārskatus. Bet kam jūs, visticamāk, uzticaties – Boba, kurš dzīvo pa ceļu, vai profesionāla pārtikas kritiķa pārskats?

Tas’s kur mēs ienākam. Vietņu veidotāju eksperts ir resurss numur viens, lai iegūtu informāciju par piekļuvi tiešsaistē. Mēs don’t tikai mēģiniet platformas – mēs veicam profesionālu, padziļinātu izpēti un tiešām liec viņus uz pārbaudi.

Runājot par tiešsaistes veikala izveidošanu, vienkāršākais un rentablākais variants ir izmantot e-komercijas vietņu veidotāju. Vietņu veidotāji ir tiešsaistes platformas, kas sniedz jums ietvaru un atbalstu, kas jums nepieciešams, lai izveidotu savu e-komercijas vietni.

Protams, daži ir labāki nekā citi. Mēs’esam pārbaudījuši labākās platformas, lai sniegtu jums precīzu atbildi par to, kura no tām ir vislabākā tavs vajadzībām.

Sākot no sarunām ar ikdienas cilvēkiem, tāpat kā jūs, mēs noskaidrojām, kuras jomas ir vissvarīgākās. Zemāk mēs’Par katru pētījumu jomu runāsim sīkāk.

1

Lietošanas ērtums

Pēc savas būtības e-komercijas vietņu veidotājam tiešsaistes veikala izveidošana būtu jāpadara par vienkāršu procesu’s pieejams visiem. Kā tu’d gaidām, ka dažas platformas ir vieglāk izmantot nekā citas.

Lai to pārbaudītu, mēs izveidojām brīvprātīgo grupu no plašas sabiedrības un lūdzām viņiem izveidot savu tiešsaistes veikalu, izmantojot norīkotu celtnieku, izmantojot darba lapu, kuru mēs paši izstrādājām.

Brīvprātīgajiem tika lūgts novērtēt, cik viegli vai grūti viņi atrada katru uzdevumu. Pēc tam mēs varējām ne tikai aprēķināt kopējo rezultātu ‘lietošanas ērtums’ novērtējiet katru vietnes veidotāju, bet arī noskaidrojiet, kuri konkrētie uzdevumi bija viegli un sarežģīti katrā platformā.

2

Pārdošanas iespējas

Funkciju var uzskatīt par atribūtu, kas vietņu veidotājam piemīt vai ir spējīgs to izpildīt. Piemēram, ja varat izveidot emuāru, šai platformai ir emuāru veidošanas funkcija.

Tā kā ir tik daudz funkciju, kuras jāpārbauda, ​​mēs tās sadalījām ‘pārdošanas apjomi’ funkcijas un ‘vietne’ Iespējas. Pārdošanas funkcija attiecas uz jebkuru atribūtu, kas palīdz tirgotājiem pārdot produktus.

Zemāk ir trīs mūsu izpētīto jomu piemēri:

 • Inventārs – mēs apskatījām tādas lietas kā platformas kvalitāte’krājumu pārvaldība, jums pieejamo produktu variantu daudzums (piemēram, t-krekla krāsa, izmērs un piemērotība) un tas, vai platformas ieviesa produkta ierobežojumu, cik daudz jūs varētu pārdot.
 • Daudzkanālu integrācija – novērtējot, kuras platformas ir integrētas ar sociālajiem medijiem un kuras ļāva jums pārdot tieši šajās platformās, kā arī tādās tirdzniecības vietās kā Amazon vai eBay.
 • Pārdošanas veids – redzot, vai varat pārdot ne tikai fiziskus produktus, t.i., digitālās lejupielādes vai pakalpojumus.

3

Vietnes funkcijas

Vietnes funkcija attiecas uz vairāk standarta atribūtiem, kuriem, iespējams, nav tiešas ietekmes uz pārdošanu, bet tomēr tie ir vietnes galvenie elementi’panākumi. Šeit mēs pārbaudījām šo funkciju kvalitāti līdztekus citiem aspektiem, piemēram, ja funkcija bija iebūvēta vai vienkārši pieejama kā lietotne.

Trīs no šajā sadaļā izpētītajām un pārbaudītajām jomām bija:

 • SEO – šī joma tika sadalīta divās sadaļās: iegūtās rediģēšanas vadības apjoms (piemēram, spēja rediģēt meta nosaukumus / aprakstus, URL spraudņus un galvenes kodu) un kādi SEO pakalpojumi jums tiek nodrošināti ar platformas palīdzību (piemēram, atslēgvārdu atbalsts un SEO specifiskas lietotnes).
 • Mārketings – mēs vēlējāmies uzzināt, vai platformā ir iebūvēts e-pasta mārketings, vai mēs paļaujamies uz trešo pušu spraudņiem. Mēs arī iedziļinājāmies katras platformas kvalitātē’automatizētās mārketinga kampaņas un pārbaudīja, kuras papildu lietotnes bija pieejamas.
 • Lietotņu integrācija – ne katrai platformai ir savs lietotņu tirgus, bet no tām, kuras to veic, mēs vēlējāmies noskaidrot, cik daudz lietotņu viņi piedāvā, vai tās ir bezmaksas vai ir par papildu samaksu, un vai tās ir iespējams integrēt, pat nezinot. kā kodēt.

4

Dizaina funkcionalitāte

Tīmekļa dizaina kvalitāte var būt subjektīvs jautājums. Tas’Tāpēc mēs esam piesaistījuši nozares vadošo ekspertu palīdzību, kuri specializējas projektēšanā, UX (lietotāja pieredzē) un zīmola veidošanā.

Mēs vēlējāmies noskaidrot, kas bija labas web dizaina galvenās sastāvdaļas. Neatkarīgi no mūsu ekspertu diskusijām mēs formulējām katras platformas kritēriju sarakstu’s tēmām bija jāsatiekas. Tas, kā katrs izturējās pret mūsu kritērijiem, veidoja zīmola, dizaina un UX punktu skaitu.

Mēs izpētījām arī tādas lietas kā mobilā atsaucība (t.i., veikt platformu’motīvi automātiski pielāgo ekrāna izmēru, lai tas būtu piemērots mobilajām un planšetdatoriem) un ja būtu attēlu rediģēšanas rīki.

5

Cenas / vērtības attiecība

Visi cenšas atrast līdzsvaru starp pieejamību un kvalitāti. Mēs to nosvērām, kompensējot mūsu ‘funkciju kvalitāte’ punktu skaits pret platformas vidējo cenu.

Tas mums deva labu norādi, vai jūs’atkal dabūsi savu naudu’Ir vērts, kad runa ir par katru platformu’s iespējas.

6

Palīdzība un atbalsts

Apskatot saņemtā atbalsta līmeni, tas’Ir svarīgi ne tikai novērtēt kvalitāti, bet arī dažādos kanālus, kur jūs varat meklēt palīdzību. Daži cilvēki var dot priekšroku atbalstam pa e-pastu, savukārt citi var vēlēties tūlītēju mijiedarbību, piemēram, tālruņa zvanu vai tiešraides tērzēšanu.

Iekļautas izmeklēšanas jomas:

 • Cik daudz palīdzības pakalpojumu (piemēram, atbalsts pa tālruni, e-pasts, tiešraides tērzēšana utt.) Bija pieejami
 • Minimālā cena, kas jums bija jāmaksā, lai saņemtu vismaz četrus dažādus palīdzības pakalpojumus
 • Ja celtniekam būtu atjaunošanas opcija un / vai automātiskās saglabāšanas funkcija

7

Klienta rādītājs

Pēdējais jautājums, uz kuru mēs gribējām atbildēt, bija ‘ko potenciālie klienti vēlas zināt’. Šajā nolūkā mēs paņēmām informācijas kolekciju no mūsu iepriekšējām kategorijām un noformulējām punktu skaitu. Tika apsvērtas arī tādas jomas kā naudas atdeve un UX, kā arī dažas jaunas jomas.

Mēs arī saņēmām ieteikumu punktu skaitu no mūsu ērtās lietošanas intervējamiem, pamatojoties uz to, cik iespējams’d ieteiktu draugam izmantot platformu, kuru viņi izmantojuši.

8

Gala rezultāti

Visām piecām mūsu platformām ir sava vieta tirgū. Kas’Tiesības jūsu vajadzībām var nepatikt kādam citam’s. Paturot to prātā, katras platformas pārskatam’s iespējas, tu’Šeit vēlaties apskatīt visaptverošo salīdzināšanas tabulu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map