Kā noteikt produkta cenu: gūstiet labumu no šiem 6 ekspertu padomiem

Tātad, jūs’atkal visi ir iestatīti un gatavi sākt pārdot, bet jūs’atkārtoti nezināt, kā noteikt cenu jūsu produktiem. Jūs’re ne viens vien – tā’Tas ir klupšanas akmens daudziem pirmreizējiem pārdevējiem un maziem uzņēmumiem. Tomēr neuztraucieties, jo mēs’re šeit, lai izietu jūs caur to.


Ir svarīgi pareizi noteikt produktu cenas. Jautājiet pārāk daudz, un jūsu klienti tieši dosies pie konkurentiem. Jautājiet pārāk maz, un neviens jūs neuztvers nopietni. Tad tur’s peļņas, uzcenojumu un peļņas jautājums – kā jūs aprēķināt produkta pārdošanas cenu, lai segtu visas pieskaitāmās izmaksas?

Uzņēmēji bieži cīnās ar šiem jautājumiem, īpaši tagad, kad tirgi ir konkurētspējīgāki nekā jebkad agrāk. Deviņi no 10 patērētājiem cenu pārbaudes produkti vietnē Amazon, tāpēc tas’Ir viegli saprast, kāpēc tur’Ir tik liels spiediens, lai jūsu cenas būtu pareizas.

Mēs’re šeit, lai palīdzētu. Šis raksts palīdzēs jums uzzināt par galvenajām lietām, kas jums jāņem vērā, sniegsim jums dažas noderīgas formulas, kas jāievēro, kā arī atklājiet dažus jautrus cenu noteikšanas psiholoģijas padomus, lai sniegtu jums iekšēju informāciju’s headstart pār sacensībām.

Ļaujiet’s sāksim, vai mēs?

Papildu informācija

 • Vai jums ir nepieciešams tiešsaistes veikals, lai pārdotu savus produktus? Atrodiet vislabāko celtnieku, izmantojot mūsu Tiešsaistes veikala veidotāju salīdzināšanas diagramma
 • Vienreiz tu’Kad esat ieguvis produktu cenas un izvēlējies ideālo e-komercijas veidotāju, jums jāveido savs veikals! Mūsu ceļvedis Kā izveidot tiešsaistes veikalu palīdzēs jums sākt darbu ar 9 vienkāršām darbībām.

1

Nosedziet muguru

Mēs’sākot ar to, jo tā’s ir vissvarīgākais padoms jūsu produktu cenu noteikšanai. Vienmēr pārliecinieties’nosakot cenas, kas sedz jūsu izmaksas, savādāk tu’Jūs vadīsit savu biznesu ar zaudējumiem, kas nav jautri.

Šis ir zelta likums, kas jāpatur prātā, dodoties uz priekšu un sākot cenu noteikšanu saviem produktiem.

Jūs’mēs droši vien domājam, ka mēs’atkārtoti norādot acīmredzamo, bet tas’Ir viegli iesaistīties konkurentu cenu karos. Tur’Nav jēgas pārdot savus produktus lētāk nekā jebkurš cits tirgū, ja varat’t atļauties uzturēt jūsu biznesu.

Mēs’Parādīšu, kā drīz aprēķināt izmaksas, bet vispirms to izdarījiet’s laiks dažu konkurentu pētījumiem.

2

Izprotiet tirgu

Vai jums’atkārtoti pārdodot tādus fiziskus produktus kā meikaps, vai digitāli produkti, piemēram lejupielādes, tu’Jums tas būs jādara izprast savus klientus’ cerības lai noteiktu cenas. Pēdējais, ko vēlaties, ir saucieni “Cik daudz?!” atbalsojas no jūsu produktu lapām. Labākais veids, kā izjust tirgus sajūtu, ir uzvilkt detektīva cepuri un šņukstēt.

Apskatiet savus konkurentus’ cenas un pierakstiet cenu diapazonu, kuru atradāt. Kādas ir visdārgākās cenas, un vislētākie piedāvājumi? Tā’s maz ticams, ka tu’Es gribu noteikt savas cenas augstākas nekā augstākā cenu zīme, ja vien jūsu produkts nav pietiekami unikāls, lai būtu acīmredzami naudas vērts..

Varat arī piesaistīt draugus, ģimenes locekļus un kolēģus, lai viņi varētu veikt aptaujas. Cik viņi būtu gatavi maksāt par jūsu pašu izstrādājumiem vai līdzīgiem izstrādājumiem? Kuru konkurentu viņi, visticamāk, izvēlēsies, pamatojoties uz cenu? Tam vajadzētu sniegt jums reālu priekšstatu par to, ko cilvēki cerētu maksāt.

Galvenais padoms! Mēs visi zinām, ka cilvēkiem patīk darījums, bet vai jūs zinājāt, ka to nevajadzētu darīt’t cena jūsu produktiem ir par zemu? Cilvēkiem patīk tos zināt’lai iegūtu savu naudas vērtību – īpaši lētas cenas var padarīt klientus aizdomīgus, liekot viņiem uzskatīt, ka jūsu produkts ir viduvējs.kā cena produkta dolāru koku zemas cenasLai arī dolāra kokam ir zemas cenas, tas nav zināms par augstas kvalitātes produktu pārdošanu. Klienti bieži ir gatavi maksāt vairāk par labāku cenu!

Lai gan tas ir mūsu pirmais solis, tas tā ir’s nav vienreizēja lieta. Jums vajadzētu pastāvīgi sekot līdzi tirgum un jūsu konkurencei. Ja konkurents rīko masveida pārdošanu, jums par to jāzina. Ja parādās jauns zīmols, jums vajadzētu apskatīt to cenas un izlemt, vai jums jāmaina sava stratēģija.

Padomājiet par sevi kā superspisku – pastāvīga modrība ir galvenais!

3

Aprēķiniet savas izmaksas

Tagad mēs nokļūstam jautrajā daļā.

Vienkāršākais veids, kā noteikt produkta cenu, ir izmaksu plus cena, ko sauc arī par uzcenojuma cenu noteikšanu. Tas nozīmē, ka jāizstrādā, cik daudz maksā jūsu produkta izgatavošana, pēc tam pievienojot uzcenojuma procentu.

Uzcenojuma procents būtībā ir tas, cik lielu peļņu vēlaties gūt no produkta – no 20% līdz 50% ir nozares standarts.

Formula izskatās šādi:

Kopējās produkta izmaksas + iezīmējums% = gala produkta cena

Jums šobrīd varētu būt daži jautājumi, bet don’t neuztraucieties – mēs’gatavojas sadalīt šo vienādojumu.

Labi zināt… Atzīmju cenu noteikšana ir populāra cenu noteikšanas stratēģija, jo tā’s tik vienkārši. Tā’tos izmanto visu veidu uzņēmumi, ieskaitot mazumtirgotājus, vairumtirgotājus un ražotājus.

Kopējās izmaksas

Jūsu produkts’Kopējās izmaksas veido daži dažādi faktori. Ja pērkat produktus tālākpārdošanai, ņemiet vērā, cik daudz jūs maksājat par katru preci. Pretējā gadījumā jums jāpievieno šāda summa:

 • Materiālu izmaksas – cik maksā materiāli jūsu izstrādājumu izgatavošanai
 • Darbaspēka izmaksas – vai jūs maksājat citiem cilvēkiem par jūsu produktu izgatavošanu? Vai jūs pats tos veidojat? Pārliecinieties, ka ņem vērā darbaspēka izmaksas!
 • Pieskaitāmās izmaksas – tās sastāv no divām lietām: pirmā ir fiksētie izdevumi, kas don’t izmaiņas, piemēram, īre, algas, apdrošināšana, juridiskās izmaksas utt. Otrais ir mainīgie izdevumi, kas mēnesī mainās, piemēram, telefona rēķini, iesaiņošana, mārketings utt.

Galvenais padoms! Mainīgo izdevumu aprēķināšana var būt sarežģīta, jo tie mainās katru mēnesi. Mēģiniet aprēķināt gada kopējo summu un izmantot vidējo skaitli, pamatojoties uz šo summu.

Iezīmējuma procents

Uzcenojums ir starpība starp produkta izmaksām un produkta pārdošanas cenu. Īsāk sakot, uzcenojums ir tas, kas rada peļņu.

Uzcenojumu parasti izsaka procentos. 50% mēdz būt standarta summa, taču tas dažādos uzņēmumos atšķiras atkarībā no nozares, kurā jūs strādājat’re iekšā.

Ļaujiet’izmantojiet piemēru. Ja atklājat, ka jūsu produkta kopējās izmaksas ir 15 USD un jūs vēlaties pievienot uzcenojumu 50%, jums jādara šāda summa: 15 USD x 0,5 = 7,50 USD. Tas nozīmē, ka jūs’atkārtoti pievienojat sava produkta izmaksām USD 7,50 uzcenojumu.

Tātad, lai ņemtu vienādojumu, kuru mēs jums parādījām iepriekš, jūsu kopējās pārdošanas izmaksas izskatīsies šādi:

Kopējās produkta izmaksas + iezīmējums% = gala produkta cena
15 USD + 7,50 = 22,50 USD

Cost plus plus cenu noteikšanai ir daudz priekšrocību – tā’Tas ir vienkārši, padara to viegli skaidri pamatotu beigu kopsummu un ir diezgan konsekvents. Tomēr tā nav’t neņem vērā konkurenci vai tirgus tendences, tas nozīmē, ka jūs varat nonākt pie cenām, kas ir nedaudz par augstu.

Tas’s, kur tiek veikts jūsu pētījums. Jums, iespējams, būs jāpielāgo cenas, lai ņemtu vērā konkurējošos zīmolus, un cenas vajadzētu saglabāt pievilcīgas klientiem..

Papildu informācija

 • Ja jums ir savs tiešsaistes veikals, atcerieties, ka izmaksas par vietni ņem vērā. Mūsu galīgais cenu ceļvedis Cik maksā vietne? sniedz jums skaidru priekšstatu par to, cik daudz jūs varat sagaidīt samaksu.

4

Vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība

Ja jūs’tālākpārdošana citiem izplatītājiem, jūs varat izmantot cenu plus cenu, lai aprēķinātu vairumtirdzniecības cenu. Šī ir pārdošanas cena, kuru jūs izmantotu, ja jūs’tālākpārdošana veikaliņiem, galerijām vai veikaliem – ikvienam, kurš pēc tam pārdos jūsu produktus saviem klientiem.

Tomēr, ja jūs’tad tieši pārdodiet klientiem pašiem, tāpat kā vairumam mazo uzņēmumu un mazo pārdevēju jums jāizstrādā mazumtirdzniecības cena.

Jūsu mazumtirdzniecības cena ir tā, cik daudz klienti maksās par jūsu produktu veikalos un tiešsaistē – to’s gala cena, un tā būs augstāk nekā vairumtirdzniecības cena.

Ja jūs don’Šeit ir fancy cost-plus cenas’Vēl viens vienkāršs veids, kā noteikt vairumtirdzniecības cenu un mazumtirdzniecības cenu:

(Darbaspēka izmaksas + Materiālu izmaksas) x 2 = Vairumtirdzniecības cena

Tad vienkārši divkāršot vairumtirdzniecības cenu lai aprēķinātu mazumtirdzniecības cenu:

Vairumtirdzniecības cena x 2 = mazumtirdzniecības cena

Tas ir ļoti vienkāršots veids, kā noteikt jūsu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības cenu. Tur’Tas ir prātam neaptverams citu vienādojumu klāsts, no kura jūs varat izvēlēties, daži ir daudz sarežģītāki nekā citi. Kā vienmēr, tā’Ir vērts izmēģināt dažas metodes un atrast to, kas der jūsu biznesam, un to arī nevajag’Neaizmirstiet rezultātos ņemt vērā tirgus cenas un konkurenci.

5

Piesaistiet savus klientus

Svarīgi ir atrast pareizo produktu cenu. Jums jāsedz savas izmaksas, jāiegūst peļņa un jāseko līdzi konkurentiem. Bet tur’s pēdējais svarīgais faktors: jūsu klienti!

Pirmais noteikums nav sajaukt, novērst uzmanību un neapgrūtināt klientus. Vienmēr saglabājiet cenu noteikšanu skaidru, nepiesārņotu un viegli apstrādājamu. Neskaidri pircēji neatrodas’t negribēs tērēt daudz naudas.

cenu noteikšana produktiem superdrySuperdry mājaslapa piesaista jūsu uzmanību ar tā pārdošanas reklāmkarogu un skaidri norāda, cik daudz jūs varat ietaupīt.

Par laimi, tirdzniecībā ir daži triki, un daži niecīgi psiholoģiski gājieni, kurus varat izmantot. Apskatiet tālāk sniegtos padomus – jums varētu šķist, ka nākamreiz, kad dodaties iepirkties, jūs atverat acis uz saviem ieradumiem!

Šarmu cenu noteikšana

Vai esat kādreiz domājis, kāpēc lielākajai daļai cenu tiek noteikti 0,99 centi, nevis tikai to noapaļota? Nu, tur’tas ir iemesls – cilvēki parasti pievērš lielāku uzmanību kreisās puses numuram nevis cipari aiz komata. Tātad 9,99 USD izskatās bezgala labāk nekā 10 USD!

To sauc šarmu cenu noteikšana, un tā ir izmēģināta un pārbaudīta metode, ko izmanto vairums pārdevēju. Dons’Nepalaidiet garām – mainiet un mainiet jebkuras cenas, lai tās maksātu par vienu centu lētāk.

šarmu cenu piemērs

100 noteikums

Ja jums ir produktu klāsts, kura cena pārsniedz vai pārsniedz 100 USD, tad šis parocīgais padoms varētu noderēt.

“Likums 100” liek domāt, ka, ja jūs’atkārtoti rīkojas ar priekšmetiem, kas maksā zem 100 USD, jums tas jāparāda kā procentu atlaide. Tā kā, ja jūs’atkārtoti rīkojas ar priekšmetiem, kas maksā virs 100 USD, jums vajadzētu parādiet ietaupījumus dolāros.

Šeit’s piemērs:

 • ‘25% atlaide’ priekšmetam, kura cena ir 80 USD.
 • ‘98,75 USD atlaide’ priekšmetam, kura cena ir 395 USD.

kā noteikt cenu produktam 100

Jūs’Ja jūs faktiski neņemat no produkta papildu naudu – klients ietaupa tieši tādu pašu naudas summu neatkarīgi no tā’s tiek parādīts kā skaitlis vai procents. Bet klients jūtas kā viņi’Ietaupot vairāk, padarot tos lielākus. Sneaky, pareizi?

Atdaliet pārvadāšanu

Var būt vilinoši palielināt produkta cenu, iekļaujot nosūtīšanas izmaksas – šādā veidā jūs varat piedāvāt “bez maksas” nosūtīšana, lai piesaistītu klientus.

Tā var būt veiksmīga taktika, bet, ja jūs to atradīsit’tas nedarbojas, tas varētu būt apsverot “nodalīšana” jūsu izmaksas. Tā vietā, lai apvienotu pārvadāšanu, atdaliet izmaksas, lai produkta cena šķiet zemāka.

Piemēram: 12 USD + 2,99 USD piegāde, nevis 14,99 USD + bezmaksas piegāde.

Tas var būt īpaši noderīga taktika, ja jūs’atkārtota pārdošana tiešsaistes solījumos tādās platformās kā eBay.

kā noteikt cenu produktam, lai nesadalītu piegādi

Parādiet visdārgākās preces

Bet, uzvarēja’t, kas aizbiedē manus klientus?

Nav nepieciešams! Faktiski tā ir ieteikta kā viena no efektīvākajām psiholoģiskajām taktikām, kuras varat izmantot. Ir daži veidi, kā to izmantot praksē.

Viena no iespējām ir ievietot blakus divus līdzīgus produktus ar ļoti atšķirīgām cenām.

Jūs varētu būt pārsteigts, uzzinot, ka cilvēkus piesaista dārgāka iespēja, jo tā augstāka cena sola augstāku kvalitātes līmeni.

Ja jūs don’Nevajag domāt, ka jūsu klienti izvēlas šo taktiku’Tas ir vēl viens veids, kā padarīt jūsu dārgos produktus par labu jums. Vienkārši ievietojiet tos savā vietnē vai parādiet produktus no visdārgākajiem līdz lētākajiem.

Tādā veidā jūsu klienti patur prātā šo augsto cenu zīmi un salīdzina visas nākamās cenas, ko viņi redz, ar šo etalonu. Rezultāts? Pārējie jūsu produkti šķitīs liela vērtība!

Izmantojiet piedāvājumus, atlaides un īpašos piedāvājumus

‘Nopirkt vienu un iegūt vienu bezmaksas’ ir darījumu krusttēvs, bet tā tas ir’s tagad ir mazliet noguris. Esiet izdomāts ar saviem darījumiem – piedāvājiet preces par puscenu, ietaupījumus klientam nākamreiz, kad viņi pērk, vai pat iespēju atbloķēt ekskluzīvus produktus vai pārdošanas darījumus.

Pārlejiet uz lieliem pārdošanas pasākumiem, piemēram, Melnā piektdiena un Kiber pirmdiena, un piedāvāt mērķtiecīgu pārdošanu dažādos laikos kā māte’s diena, tēvs’s diena, Ziemassvētki… jums rodas ideja. Izmantojot šo ideju, jūs pat varat izgudroties – ja jūs pārdodat mājdzīvnieku aksesuārus, kāpēc gan nerīkot izpārdošanu Nacionālajai zelta retrīvera dienai? (Tā’s, starp citu, katru 3. februāri, tikai tāpēc, lai jūs zināt.)

Ja vari’Kāpēc gan neļauties rīkoties visā veikalā? piedāvāt atlaides mērķa grupām noteiktos laikos? Piemēram, otrdienas varētu būt studentu atlaižu diena, ceturtdienas – pensionāru atlaides, bet nedēļas nogalēs – ģimenes piedāvājumi.

Atrodiet nišu, kas darbojas jūsu biznesā, un dodiet klientiem kaut ko vilinošu.

Vienmēr esiet skaidrībā par uzkrājumiem

Šī ir tikai laba prakse, bet, ja jūs’Ja jūs rīkojat pārdošanu, jums vajadzētu vienmēr parādiet sākotnējo cenu blakus jaunajai pārdošanas cenai. Ja jūs’Vairāk nekā vienu reizi esat atlaidis preci, parādiet katru izsvītroto veco cenu, skaidri norādot pašreizējo cenu.

pārdošanas cenu diskontēšanas mango iziešanas piemērsŠajā Mango Outlet piemērā varat redzēt, ka pārdošanas cena ir diskontēta vairāk nekā vienu reizi. Katra posma parādīšana palīdz klientam justies, ka viņš ietaupa vairāk!

Tas pārliecinās, ka jūsu izcenojumi ir pārredzami, un parāda klientiem, cik daudz no viņiem maksā’atkal kļūst.

Tas var būt arī efektīvs padariet sākotnējo cenu lielāku par pazemināto cenu. Vizuāli tas liek klientam ticēt viņiem’Ietaupot vairāk, tiek panākta lielāka iespēja noklikšķināt uz pogas Pirkt.

6

Dons’t apstāties; Turpiniet testēšanu!

Vienreiz tu’mēs aprēķinājām jūsu izmaksas un izmēģinājām dažas psiholoģiskās taktikas’ve aprakstīts iepriekš, don’t apstāties. Jūs varat mainīt cenas – viņi’atkal nav ielikts akmenī. Turpiniet tos pārbaudīt un don’neaizmirstiet apkopot klientu atsauksmes!

Papildus vispārīgiem pārbaudījumiem un testiem, šeit ir daži piemēri gadījumiem, kad jūs varētu vēlēties apsvērt cenu mainīšanu:

Ieviešot jaunus produktus

Kad jūs iepazīstināt ar jauniem produktiem, don’nebaidieties tos padarīt nedaudz dārgākus nekā jūsu vecāki priekšmeti. Jūs pat varat pazemināt esošo produktu cenas, ja varat atļauties – tas varētu padarīt tās pievilcīgākas klientiem, vienlaikus piešķirot lielāku vērtību jūsu spīdīgajiem jaunajiem papildinājumiem.!

Pēc produktu izmaksu pieauguma

Ja kāda iemesla dēļ palielinās jūsu ražošanas izmaksas, pārliecinieties, ka rīkojaties pareizi, lai pārliecinātos, ka pārdošanas cena joprojām sedz jūsu izdevumus.

Iespējams, ka jūs jau esat atļāvis kādu brīnumtelpu, bet, ja jūsu uzcenojums vai peļņas norma ir nedaudz ierobežota, tā ir’s papildus svarīgi palieciet pāri tam, kā nauda nonāk un aiziet. Atcerieties, ka jūsu biznesam galvenais ir nopelnīt!

Ja jūsu produkti jau ir diezgan dārgi, apskatiet, kā jūs varētu ietaupīt un ietaupīt uz jūsu izmaksām.

Ārējo ietekmju dēļ tirgū

Ja cenas paaugstinās vai pazeminās, vai arī rāpo jauni konkurenti, jūs’d esiet prātīgi pielāgot cenas, lai pārliecinātos, ka tās paliek atbilstoša un konkurētspējīga.

Var būt grūti atrast līdzsvaru starp cenām, kas ir pievilcīgas, vienlaikus piedāvājot vērtību klientiem, taču tā’Tas nebūs iespējams, ja jūs to nedarīsit’t sekojiet līdzi tirgum.

Kā noteikt produkta cenu: nobeiguma domas

Produktu cenu noteikšana var būt biedējoša, it īpaši, ja jūs’re tikai sāk. Bet tā nav’t ir jābūt. Sāciet ar konkurentu izpēti, veiciet aprēķinus, pēc tam padariet cenas pievilcīgas klientiem un tur’s bez pārdošanas iemesla’t nav plūdi.

Šeit’s pārskats par mūsu sešiem soļiem:

 1. Nosedziet muguru
 2. Izprotiet tirgu
 3. Aprēķiniet savas izmaksas
 4. Vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība
 5. Piesaistiet savus klientus
 6. Dons’t apstāties; Turpiniet testēšanu!

Pieaugot jūsu biznesam un augot arī jūsu uzticībai produktu cenu noteikšanai’Jūs, visticamāk, sāksit atrast savus padomus, padomus un iekšējās informācijas zināšanas, ko pievienot šim sarakstam. Bet pagaidām mūsu ceļvedis ir šeit, lai palīdzētu jums sākt darbu.

Pirms došanās šeit ir daži gudrības vārdi, no kuriem ir vērts atcelt šo rakstu:

 • Jums vienmēr jāpārliecinās, ka cenas sedz jūsu pašas izmaksas. Grunts līnija’Kāds ir jūsu produktu cenu noteikšanas veids.
 • Jūsu cenu ietekmēs jūsu izvēlētās nozares tirgus, un citi uzņēmumi’atkārtoti koplietojot šo vietu ar. Uzturiet savas cenas pašreizējās un konkurētspējīgās!
 • Cenas visiem ir atšķirīgas. Mēs zinām, ka tas izklausās kā policists, bet tas tā’s taisnība. Kas jums izdevās, uzvarēja’t strādāt kādam citam, tāpēc pārliecinieties, vai cenu noteikšanas stratēģija ir piemērota jūsu biznesam.

Tur jums tas ir – mēs’esam iepazīstinājuši jūs ar galvenajiem punktiem, kā iestatīt pareizo produktu cenu noteikšanu. Tā’Tas nav nejaušs minējumu darbs, un tas’Tā nav maģija – un mēs ceram, ka ar mūsu ceļvedi tas arī notiks’s nav tik grūti, kā jūs pirmo reizi domājāt.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata jums palīdzēja izdomāt šo pārdošanas procesa posmu. Ja jums nepieciešama palīdzība kaut kas cits, iepazīstieties ar citiem mūsu noderīgajiem ceļvežiem:

 • Kā izveidot tiešsaistes apģērbu veikalu – izpildiet mūsu 10 vienkāršās darbības, lai izveidotu savu tiešsaistes apģērbu veikalu.
 • Kā pārdot rotaslietas tiešsaistē – kas’s ir labākais veids, kā pārdot rotaslietas tiešsaistē? Uzziniet mūsu ceļvedī!
 • Kā nopelnīt naudu Instagram – neatkarīgi no tā, vai jums ir tiešsaistes veikals vai nē, Instagram ir lielisks veids, kā pārdot savus produktus… un mūsu ceļvedis parāda, kā.
 • Labākais 2019. gada e-komercijas vietņu veidotājs – izmantojiet mūsu uz pētījumiem balstītu salīdzinājumu, lai pārliecinātos, ka savam uzņēmumam esat izvēlējies visaugstākās kvalitātes celtnieku
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me