Lielās karteļa e-komercijas apskats 2020. gadā


BigCartel apskats

BigCartel pārskats


Vērtējums

3 no 5 zvaigznēm

Izlasiet BigCartel e-komercijas pārskatu

BigCartel ir vienīgais e-komercijas veidotājs, kurā varat izveidot veikalu un bez maksas pārdot tiešsaistē. BigCartel, kas ir piemērots atsevišķu gabalu, piemēram, mākslas darbu, nevis lielapjoma augšupielādes pārdošanai, pateicoties tā vienkāršajām pārdošanas funkcijām, ir piemērots maziem uzņēmumiem, kuri’t drīzumā palielināsies. Iesācējus atbalsta BigCartel’Lietotājam draudzīgs iekāpšanas process ar uzvednēm un atgādinājumiem, kas palīdz iestatīt veikalu. Bet, lai pēc iespējas vairāk izmantotu šo veidotāju, jums būs jāzina, kā kodēt. Pamata pārdošanas iespējas un bezmaksas plāns padara BigCartel bezriska izvēli sava biznesa uzsākšanai no maza.

Pārskats: Lūsija Kernija

Pēdējo reizi atjaunināts 2020. gada 2. janvārī

lielā karteļa pārskata piedāvātais attēls

“Vienīgais e-komercijas veidotājs, kuru varat pārdot bez maksas”

Big Cartel ir e-komercijas veidotājs, kas ļauj bez maksas izveidot tiešsaistes veikalu. Tā’pamata salīdzinājumā ar tādiem e-komercijas veidotājiem kā Shopify, bet vai tas nozīmē, ka jums no tā vajadzētu izvairīties? Šajā pārskatā mēs’Paskatīsimies Lielo karteli’pārdošanas rīkus, cenu noteikšanu un citu.

1

Kādi ir lielās karteļa plusi un mīnusi?

Lielo karteļu plusi# 1

# 2

# 3

Vienīgais e-komercijas veidotājs, kurā varat iestatīt un pārdot tiešsaistē bez maksas
Uzstādītajā tiešsaistes veikalā ir tīra navigācija un lietotājam draudzīgas uzvednes
Lieliski piemērots māksliniekiem, kas pārdod atsevišķus skaņdarbus
Lielie karteļa mīnusi# 1

# 2

# 3

Pamata motīvu noformējums un ārkārtīgi zems pielāgošanas līmenis
Kodēšana ir būtiska, lai pārsniegtu celtnieka robežas
Funkcijām trūkst dziļuma un kvalitātes

2

Pārskats par lielo karteli

Varbūt jūs’esat dzirdējuši par Lielo karteli un vēlaties uzzināt, vai tas tā ir’s ir īstais e-komercijas veidotājs. Jūs to jau zināt’s tikai bezmaksas e-komercijas veidotājs. Varbūt tu’re jautājums, ja tā’Vai pārāk labi, lai būtu patiesība? Kas’s tas tiešām patīk veidot savu tiešsaistes veikalu ar?

Par laimi jums, mēs’esat izmēģinājis, pārbaudījis un novērtējis šo celtnieku, lai pateiktu visu, kas jums jāzina.

Big Cartel ir ideāli piemērots maziem uzņēmumiem, kuri tikai uzsāk uzņēmējdarbību, nevis meklē izaugsmi.

Lielais kartelis’Bezmaksas plāns ir liela pievilcība, it īpaši tiem, kuriem ir budžets. Tam ir lietotājam draudzīgs iekāpšanas process, kas vada un pamudina, izveidojot veikalu. Bet, lai pēc iespējas vairāk izmantotu Lielo karteli, tu’Jums būs jāzina, kā kodēt.

Kamēr to var’t nekonkurē ar tādiem tirgus līderiem kā Shopify un BigCommerce, Liela karteļa ir laba izvēle, lai sāktu mazo.

Vietnes veidotāju ekspertā mēs vēlamies, lai jums būtu vislabākā pieredze savas vietnes veidošanā. Vienalga’Mēs izvēlamies savam portfelim pareizo vietņu veidotāju, atlasām vislabāko e-komercijas veidotāju savam tiešsaistes veikalam vai atradām perfektu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.’es tevi aizklāju.

Mēs veicam pētījumu, lai sniegtu jums labākos iespējamos pārskatus un salīdzinājumus. Mēs’mēs paši izmantojām lielo karteli, un tas’s ne visi. Mēs saņēmām plašu cilvēku izvēli, lai to arī izmantotu, un novērtējiet viņu pieredzi. Mēs arī pavadījām stundas, vērtējot, sarindojot un analizējot visu lielo karteli’s funkcijas. Mēs to nedarījām’t neatstājiet nepārbaudītu sprauslu vai kloķi.

Tāpēc lasiet tālāk, lai uzzinātu, vai Big Cartel ir piemērots tieši jums…

3

Cik viegli ir izmantot lielo karteli?

Jūsu tiešsaistes veikala izveidošanai vajadzētu būt aizraujošai. Daži pat varētu teikt, ka tam vajadzētu būt jautram. Tam noteikti nevajadzētu’t neapmierinātībā neatstāsit galvu pret galdu. Mēs vienmēr pārbaudām lietošanas ērtumu, jo tas tiešām ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem pareizā e-komercijas veidotāja izvēlē. Lielā karteļa neatšķiras.

Tātad, kā rīkojās Big Cartel?

Kopumā godīga atbilde ir: nav lieliski. Bet kā vienmēr tur’s ir vairāk nekā tikai viena šī stāsta puse. Lielajai kartelei ir ļoti lietotājam draudzīgs iekāpšanas process. Tātad, kad jūs’izveidojot savu tiešsaistes veikalu, tas sniedz noderīgas uzvednes, atgādinājumus un ieteikumus. Vadīts pēc iestatītajiem uzdevumiem ļauj justies iesācējam draudzīgam un viegli lietojamam.

Vienam lietotājam tas šķita īpaši noderīgi:

“Tam ir savas stiprās puses, jo es jutos pārliecinātāks par tā izmantošanu, jo tas palīdz jums veikt uzdevumus, tas tikai atviegloja to.”

Problēmas sākas vienreiz’esat gatavs pats sākt pielāgot un pievienot lietas. Jūsu vietnes dizains lielā mērā ir saistīts ar izvēlēto tēmu. Pašas tēmas ir ļoti pamata un piedāvā ļoti maz vietas pielāgošanai. Tātad, ja vēlaties mainīt vai pievienot kaut ko ārpus tēmas vadlīnijām, šajā vietā jūs nonākat nomāktajā teritorijā.

Lai patiešām maksimāli izmantotu savu vietni un varētu kontrolēt izveidi, jums būs jāzina, kā kodēt. Tas ir mazāk nekā ideāli iesācējiem. Faktiski tā’s ir mazāk nekā ideāli lielākajai daļai cilvēku, kuri nav attīstīti’t pārliecināti kodētāji!

Liela kartele pēdējoreiz iekļuva mūsu pētījumu klasifikācijā lietošanas ērtībai. Ja turaties pie pamatiem un ar prieku sekojat tēmai, neveicot daudz izmaiņu, Big Cartel ir vienkārši lietojams. Bet ikvienam, kurš vēlas radošu brīvību, lietas var kļūt diezgan sarežģītas.

Klientu apmierinātība

Tātad, cik iespējams, kāds iesaka Big Cartel? Par savu klientu punktu skaitu tas saņēma 3/5 zvaigznes ar 52% lietotāju teica, ka, visticamāk, to ieteiks. Tas ņēma vērā viņu pašu lietotāju pieredzi, kā arī tādus faktorus kā cena un funkcijas.

Šeit’tas, kas dažiem mūsu lietotājiem bija jāsaka par lielo karteli:

“Vienkāršs, ērti lietojams vietņu veidotājs’Varbūt labi, ja jūs sākat darbu un vēlaties pamata veikalu, bet ne tik lieliski, ja vēlaties augstāku pielāgošanas līmeni.”

“Tā’Tas ir diezgan mānīgi, sākumā es domāju, ka tas būs patiešām viegli un draudzīgi klientam, jo ​​tajā tika minēts, ka jūs esat 10% no ceļa’To neaizmirstiet, dariet to un dariet to. Bet tad jūs saprotat, ka viss ir jākodē aizmugurē.”

Kopumā cilvēki teica, ka viņiem ir patiešām vienkārši un viegli iegūt pamata vietni tiešsaistē ātri. Bet vairums to arī uzskatīja par ierobežojošu un teica, ka darīs’ve patika lielāka pielāgošana.

4

Lielās karteļa pārdošanas rīki un iespējas

Jūs vēlaties, lai jūsu tiešsaistes veikals pārdotu pēc iespējas vairāk. Sākot no produktu augšupielādes līdz klientam’Izrakstoties, labam tiešsaistes veikalam vajadzētu būt rīkiem, kas atvieglo katru pārdošanas brauciena daļu.

Lielajai kartelei ir virkne pārdošanas pamatfunkciju, lai atbalstītu jūsu tiešsaistes veikalu. Pirmais, kas jāapzinās, ir tas, ka jūs varat pārdot pēc bezmaksas plāna’atkārtoti tikai pieci produkti un var’t neveido atlaides.

Maksājumi

Izmantojot lielo karteli, jums ir virkne standarta e-komercijas funkciju. Tie ietver a mobilā lietotne pārvaldīt savu veikalu ceļā un trīs pieņemto maksājumu veidi.

lielie karteļu maksājumu nodrošinātājiLielajai kartelei ir trīs maksāšanas iespējas jūsu tiešsaistes veikalam’izrakstīšanās: svītra, PayPal un kvadrāts.

Jums ir arī pielāgota izrakstīšanās, ieskaitot apstiprinājuma e-pastus, kas atspoguļo jūsu zīmolu un izvēlēto tēmu. Tur’s ir pasūtījumu sadaļa, kurā varat sekot līdzi darījumiem un pasūtījuma detaļām.

Kaut kas jāapzinās, Big Cartel isn’t saderīga ar PCI (norēķinu karšu industrija). Tas nozīmē jums’atbild par PCI vadlīniju ievērošanu attiecībā uz cilvēku apstrādi un pieņemšanu’kartes maksājuma informācija. Tas ir liels darbs un apgrūtinājumi, kurus jūs neveicat’nav jāuztraucas par citiem e-komercijas veidotājiem.

Plusas pusē Big Cartel to nedara’t iekasēt darījuma maksu. Parasto maksu piemēro pati maksājumu vārteja. Piemēram, kredītkaršu maksājumi tiks iekasēti pēc standarta 2,2% + 30 procentu likmes. Bet pašai Big Cartel ir 0% darījumu maksa, pat par brīvu!

Lietotnes

Big Cartel iesaka lietotnes izmantot daudzām jūsu e-komercijas funkcijām. Lai atbloķētu tādas iespējas kā:

  • Digitālo preču pārdošana
  • Reklāmas uznirstošo logu izveidošana
  • Piekļuve modernākiem finanšu un analīzes rīkiem
  • Nosūtīšanas piegādes nodrošināšana klientiem

Tie var paplašināt jūsu tiešsaistes veikalu un radīt labāku klientu pieredzi. Tas ir, ja Big Cartel’Ir vērts izmantot bezmaksas plānu, jo šīs lietotnes katru mēnesi palielinās jūsu vietnes izmaksas.

lielas karteļa pārvaldības lietotnesBig Cartel iesaka izmantot trešo personu lietotnes un spraudņus, lai paplašinātu un sniegtu jaudīgākus rīkus jūsu tiešsaistes veikalam.

Mēs’es negrasīšos izvairīties no patiesības: Lielajā kartelī noteikti ir pārdošanas laukumi, kur tā var rīkoties’t nekonkurē ar tādiem e-komercijas veidotājiem kā Shopify un BigCommerce. Ir vienkāršas iespējas, ko tiešsaistes veikals varētu piedāvāt, piemēram, produktu atsauksmes, kuras vēl nav izstrādātas’t ir pieejams pat izmantojot lietotnes.

Pārdošana

Tur’s nav liela lielās karteļa vietņu pieteikšanās klientam. Lai gan dažiem tas varbūt nav darījuma pārkāpējs, tas nozīmē, ka jūsu tiešsaistes veikals kādreiz var piedāvāt tikai viesiem izrakstīties. Iepirkšanās tiešsaistē pasaulē, kur mēs’mēs esam pieraduši ietaupīt mūsu informāciju, lai ātri iegādātos, iespējams, tas neveicinās pārāk daudz klientu. Jūs varat’t arī lielapjoma augšupielādes produkti, kas var prasīt daudz laika, ja jums ir daudz krājumu.

Ja atsevišķi augšupielādējat izstrādājumus, Big Cartel ir daudz piemērotāks tādu vienreizēju produktu kā mākslas darbu un izdruku pārdošanai. Tas novērš problēmu, pievienojot daudzus variantus, piemēram, izmēru un krāsu, kas jūs varētu satracināt’piemēram, apģērbu veikala vadīšana.

Sociālais

Šodien tā’nepietiek tikai ar pārdošanu caur vienu platformu. Tas būtu tāpat, kā tikai izmantot velosipēdu, kad visi citi arī staigā, brauc un scootering! Jūs don’nevēlaties palaist garām. Par laimi, izmantojot BigCartel, jūs varat pārdot, izmantojot Facebook, un atzīmēt produktus vietnē Instagram.

To var iestatīt, pat ja jūs’re par brīvo plānu. Tikai jāapzinās, ka, lai atzīmētu produktus vietnē Instagram, jūsu produkti ir jāapstiprina gan Facebook, gan Instagram. Turklāt jums būs jāveic kaut kāda kodēšana, lai integrētu šīs sociālo mediju platformas savā veikalā.

Pamesta groza atkopšana

Galvenais Big Cartel trūkums ir tur’s nav pamesta groza atkopšana. Tas ir svarīgs jautājums, un par to ir vērts padomāt, izveidojot savu veikalu. Pamesta groza atkopšana galvenokārt palīdz palielināt pārdošanas apjomus, piesaistot nepilnīgus pasūtījumus.

Ja klients ir ievadījis savu informāciju, bet atstājis produktus grozā bez izrakstīšanās, varat nosūtīt viņiem atgādinājuma e-pastu. Tas arī palīdz analizēt, kāpēc dažus produktus var atmest vairāk nekā citus.

Kopumā Big Cartel to nedara’t nav tik daudz, ko piedāvāt lielākiem un labākiem e-komercijas veidotājiem. Bet tas jums piedāvā virkni standarta funkciju, lai izveidotu pamata funkcionējošu tiešsaistes veikalu. Turklāt tas dod iespēju izvēlēties dažādas lietotnes, lai jūsu vietnei būtu vairāk enerģijas.

5

Cik labi ir lielās karteļa veidņu modeļi?

Tātad jūs zināt, ko tas var darīt. Bet cik labi tas izskatās’s to dara?

Ir 16 lielas motīvi, no kuriem izvēlēties. Viņi visi izskatās tīri un profesionāli, kas ir lieliski noderīgi, lai jūsu tiešsaistes veikals ātri darbotos. Motīvu var priekšskatīt pirms tā atlasīšanas.

lielo karteļu tēmasLielais kartelis’S tēmas ir izskatīgas, bet pamata – tās’tas ir piemērots, lai ātri izveidotu savu veikalu, taču ierobežojiet radošo kontroli.

Motīvu pārslēgšana

Big Cartel prēmija’Motīvi ir tie, kurus varat mainīt jebkurā laikā. Jūsu produkti būs automātiski pārformatēts lai tas atbilstu jaunajam dizainam. Tā’Ir vērts zināt, ka jebkāds papildu saturs (piemēram, fona attēli) netiks pārcelts uz jauno stilu. Jums tie būs manuāli atkārtoti jāaugšupielādē, kas varētu būt laikietilpīgi.

Mobilo ierīču optimizācija

Šajā on-the-go pasaulē mobilā optimizācija ir vitāli svarīga. Jūsu klientiem ir jāspēj ērti apskatīt un darboties jūsu vietne neatkarīgi no ierīces’vēlreiz. Viss Lielais kartelis’Motīvi pilnībā reaģē uz mobilajām ierīcēm. Katrs no tiem tiks formatēts, lai ietilpinātu mobilo un planšetdatoru ekrānos, tāpēc jūs to nedrīkstat darīt’nav jāuztraucas par mobilo tālruņu apmeklētāju pazaudēšanu.

Attēlu pievienošana

Runājot par attēlu pievienošanu un rediģēšanu, Big Cartel ir mazāks piedāvājums nekā konkurentiem. Atšķirībā no Shopify un BigCommerce, Big Cartel to nedara’t nav attēlu redaktora. Tā vietā jūs varat rediģēt attēlus tikai ar kodu. Attēli jums pašam ir jāaugšupielādē, jo nav pieejami attēli vai izgriezumkopas.

Elastība

Vēl viens bugbear ir elastīgs. Tēmas ir ierobežojošas un piedāvā ļoti maz radošas brīvības. Tēmas nav’t ir pietiekami iespaidīgs, lai vairums cilvēku justos laimīgi, atstājot viņus tādus, kādi viņi ir. Un, ja jūs vēlaties pielāgot, jums būs jāsaņem kodēšana.

Kopumā lielā karteļa’Motīvi ir funkcionāli, bet nav nepieciešami’ejiet papildu jūdzi, lai rediģēšana būtu vienkārša vai jūsu vietne būtu vizuāli iespaidīga.

6

Lielās karteļa palīdzība un atbalsts

Lielā karteļa piedāvā viena veida tiešu atbalstu visos savos plānos. Tas izpaužas kā e-pasta atbalsts pieejams no pirmdienas līdz piektdienai, no plkst. 9 līdz 18 (EST). Ja jūs’redzējāt tiešraides iespēju, don’Neļaujiet sevi apmānīt – tas atgriezīsies pie e-pasta atbalsta.

Ir arī Lielo karteļu zināšanu bāze. Tas ir skaidri izklāstīts, un tajā ir ļoti viegli orientēties. Tātad, nesasmalciniet matus pār mulsinošām palīdzības lapām vai neskaidru navigāciju.

liela karteļa zināšanu bāzeLielo karteļu zināšanu bāzē ir skaidras sadaļas, kas paredzētas pārlūkošanai, kā arī meklēšanas funkcija.

Šeit’tas, kas vienam lietotājam bija jāsaka par viņu lielo karteļu lietošanas pieredzi’Palīdzība un atbalsts:

“Piegādes izmaksu mainīšana bija patiešām vienkārša, un to labi izskaidroja palīdzības un atbalsta zināšanu centrā.”

Kaut arī lielajai kartelei var trūkt virknes palīdzības un atbalsta funkciju un resursu, tas patiešām ir labs, lai atbalstītu lietotāju pašā veidošanas procesā. Ar to biežas uzvednes, atgādinājumi un ziņojumi, tu’retāk sazināsities ar e-pasta atbalstu vai meklēsit atbildes zināšanu bāzē.

7

Liela karteļa cenu noteikšana – vai tā ir laba cenas / veiktspējas attiecība?

Dienas beigās izmaksas ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem, pieņemot lēmumu. Jūs’Re domāja pelnīt naudu caur jūsu vietni, nevis izšļakstīt visus savus ietaupījumus uz to!

Labās ziņas ir, Big Cartel’Galvenā pievilcība ir tās brīvais plāns. Tā’ir vienīgais e-komercijas veidotājs, kurā varat izveidot tiešsaistes veikalu un pieņemt maksājumus bez maksas!

Lielajai kartelei ir četri cenu plāni. Tie svārstās no 0 USD par brīvu plānu līdz 29,99 USD mēnesī par visdārgāko titāna plānu. Produktu skaits, ko varat pārdot veikalā, dažādos plānos svārstās no pieciem līdz 300.

Bezmaksas plānā jūs varat pārdot ne vairāk kā piecus produktus. Tādas pamatfunkcijas kā viens attēls katram produktam un iespēja reklamēt, izmantojot Facebook un Instagram, kā arī jūsu vietni, šī ir laba iespēja mazu uzņēmumu sākšanai..

lieli karteļa cenu plāniBig Cartel piedāvā četrus cenu plānus, sākot no 0 USD līdz 29,99 USD mēnesī. Galvenā atšķirība starp plāniem ir produktu skaits, ko varat pārdot savā veikalā.

Jūs varat pārdot 25 produktus personīgajā plānā par USD 9,99 mēnesī, 100 produktus par USD 19,99 mēnesī Diamond plānā un 300 produktus no Titāna plāna, kas ir visaugstākais mēnesī – 29,99 USD mēnesī..

Neskatoties uz lielo karteli’Daudzpakāpju plānos piedāvātās funkcijas paliek pamata visos cenu līmeņos. Piemēram, Shopify’s 29 USD mēnesī plāns dod jums neierobežotu daudzumu produktu, salīdzinot ar lielo karteli’s 300. Tātad, ja jūs’Ja vēlaties palielināt savu tiešsaistes veikalu, uzvarēja Big Cartel’t nedod vislabāko cenas / kvalitātes attiecību.

Bet, ja jūs’jūs vēlētos sākt mazu un paturēt to mazā, tas ir vienīgais bezmaksas e-komercijas veidotājs. Tagad tā’s par ko kliegt!

Protams, bezmaksas plāna izmantošanai ir ierobežojumi. Jūs varat’t savienot pielāgotu domēnu vienam. Tas nozīmē, ka jums būs “.bigcartel.com” jūsu vietnes nosaukumā, nevis personificētai tīmekļa adresei, piemēram, www.mystore.com.

Jūs arī varat’t nerada atlaides bezmaksas versijai. Kamēr tas vēl nav’t ideāls, tas’s nav pasaules gals. Jūs varat to apiet, vienkārši manuāli mainot cenu. Jūs tikko uzvarējāt’t nevarēs klientiem nosūtīt atlaižu kodus vai kuponus. Kā vienmēr, tā’Jūsu izvēle ir tā, vai šis ir jūsu tiešsaistes veikala darījumu pārtraukējs.

Kopumā citi e-komercijas veidotāji piedāvā izdevīgāku cenu. Lielais kartelis’Ierobežotās un pamata funkcijas kavē to no iespaidīga darījuma. Bet, ja jūs’ja vēlaties sākt pēc brīva plāna, šī ir jūsu ideālā izvēle! Neviens cits celtnieks neļaus jums pārdot tiešsaistē, nepierakstoties uz apmaksātu plānu. Tātad Big Cartel ir pelnījis lielu kliedzienu par šo reto piedāvājumu!

Lielā vienošanās: secinājums

Big Cartel ir e-komercijas veidotājs ar daudziem plusiem un mīnusiem.

Tā pievilcība slēpjas brīvajā plānā, būdams vienīgais e-komercijas veidotājs, kas ļāva jums bez maksas pārdot tiešsaistē. Plus, tas ir bez transakcijas maksām.

Tās dizains vislabāk der ikvienam, kurš vēlas pārdot vienreizēji gabali, piemēram, mākslas darbi vai izdrukas. Tas nav tik piemērots, lai pievienotu daudz dažādu variantu, piemēram, izmēru un krāsu, jo tie visi jāpievieno atsevišķi. Tātad, ja jūs’jūs meklējat patiešām attīstītu veikalu, tas’Vislabāk ir meklēt citur.

Tam ir standarta pārdošanas iespējas, kas atbalstīs mazs interneta veikals. Dažu šo funkciju ierobežojumi nozīmē, ka jūs varat paveikt diezgan labu darbu. Bet, ja jums ir neliels produktu skaits, tas nevajadzētu’t neizraisa pārāk daudz problēmu.

Tātad, ja jūs’Ja vēlaties palielināt savu biznesu, šī nav pareizā izvēle. Bet ja tu’Tā kā jūs tikko sākat darbību un vēlaties tikai pārdošanas pamatfunkcijas, Big Cartel varētu būt piemērota vieta, kur sākt.

Lielas karteļa apskats: BUJ

Vai es varu attīstīt savu biznesu Big Cartel?

Mēs negribētu’Neiesaka Big Cartel sava biznesa izaugsmei. Par visdārgāko titāna plānu – USD 29,99 mēnesī – jūs varat pārdot tikai 300 produktus. Lai gan tas ļauj jums virzīties augšup pa dažādiem Big Cartel plāniem, tas tā’Ar to nav pietiekami, lai paplašinātu savu biznesu plašākā mērogā. Lai attīstītu savu biznesu’Labāk ir skatīties uz tādiem attīstītākiem e-komercijas veidotājiem kā Shopify un BigCommerce.

Vai es varu nopelnīt naudu no Big Cartel??

Jā! Jūs varat pārdot produktus, izveidojot savu tiešsaistes veikalu, izmantojot Big Cartel. Vēl labāk, ja jūs varat parakstīties uz bezmaksas plānu, lai jūs visu varētu izdarīt, netērējot vienu centu abonēšanas maksās! Vienkārši izveidojiet savu tiešsaistes veikalu, publicējiet to un vērojiet savu pārdošanas sarakstu.

Vai Big Cartel slēpj izmaksas??

Tur nav’t jebkādas slēptās izmaksas! Bet tā’Ir svarīgi zināt, ka jums tas būs jāizmanto trešo personu lietotnes piemēram, Zapier, lai iegūtu maksimālu labumu no sava Big Cartel veikala. Tas var palielināt jūsu vietnes ikmēneša izmaksas’Ir vērts ņemt vērā, kad jūs’re domā par budžetu.

Vai Big Cartel tiešām ir bezmaksas?

Jā! Lielajai kartelei ir četri cenu plāni – viszemākais ir bezmaksas plāns par USD 0 mēnesī. Tu uzvarēji’t arī nesaņem Big Cartel iekasētās transakcijas maksas. Vienīgā maksa ir parastā maksa, ko piemēro maksājumu vārti. Ja vēlaties paplašināt vai uzlabot savu vietni, jums tas būs jādara maksājiet, lai instalētu trešo personu lietotnes. Tas nav obligāti, bet to ļoti iesaka Big Cartel, lai maksimāli izmantotu jūsu tiešsaistes veikalu.

Ko es varu pārdot Big Cartel??

Jūs varat pārdot fiziski produkti caur Lielo karteli automātiski. Ja vēlaties pārdot digitālās preces jūs varat, bet jūs’Jums būs nepieciešams lejupielādēt a trešās puses lietotne, piemēram, skriemelis (sākot no 6 USD mēnesī).

Jūs varat arī pārdot caur Facebook un atzīmējiet produktus vietnē Instagram no jūsu Big Cartel veikala, taču visi produkti ir jāapstiprina šīm platformām. Big Cartel ir vislabāk piemērota māksliniekiem, kas pārdod izdrukas un atsevišķus gabalus. Tas ir tāpēc, ka tā’Tas ir vieglāk nekā pārdot tādus produktus kā apģērbs, kas ietver daudz dažādu izmēru un krāsu variantu.

Izlasiet mūsu ceļvedi par pārdošanu Facebook un to, kā nopelnīt naudu Instagram, lai iegūtu vairāk informācijas par šīm platformām.

Vai Big Cartel ir labs?

Lielais kartelis ir labs maziem iesācējiem. Tam ir pamata dizains un pārdošanas rīki, un tam ir: bezmaksas plāns lai jūs varētu iegādāties, neriskējot ar nopelnīto naudu. Bet tā var’t nekonkurē ar citiem e-komercijas veidotājiem ar attīstītākām funkcijām un modernākiem cenu plāniem. Ja vēlaties attīstīt savu biznesu, mēs iesakām salīdzināt dažādus e-komercijas veidotājus, lai atrastu labāko izvēli.

Kas ir e-komercijas veidotājs?

E-komercijas veidotājs ir platforma, kuras specializācija ir palīdzēt jums izveidot tiešsaistes veikalu, lai veiktu pārdošanu tiešsaistē. Tas nozīmē, ka tiem ir pārdošanas rīki un funkcijas, kā arī pielāgoti dizaini, lai padarītu jūsu veikalu pēc iespējas vieglāku un veiksmīgāku. Pie populāriem e-komercijas veidotājiem pieder Shopify un BigCommerce.

Ir arī vietņu veidotāji, kuriem ir e-komercijas plāni un funkcijas. To piemēri ir Wix, Weebly un Squarespace. Šiem celtniekiem bieži ir augstāks radošās vadības līmenis, un tos ir vieglāk noformēt, ņemot vērā jūsu veikala izskatu.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties e-komercijas veidotāju vai vietņu veidotāju ar e-komercijas funkcionalitāti, jūs’ve ieguva daudz izvēles iespēju! Tas ir atkarīgs no jūsu paša vēlmēm un jūsu biznesa mēroga. Pārlūkojiet labākos tiešsaistes veikalu veidotājus mūsu salīdzināšanas tabulā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me