PhotoShelter Review – paplašiniet savu fotografēšanas biznesu

Šajā PhotoShelter pārskatā mēs’Es apskatīšu kāpēc PhotoShelter ir premium vietņu veidotājs’tas ir īpaši izveidots tādiem fotogrāfiem kā jūs.


Mēs’Pārrunāsim arī to, kā viņi var palīdzēs jums izveidot tiešsaistes e-komercijas veikalu, lai tirgotu un pārdotu viņu fotogrāfijas, kā arī pārvaldītu visu klientu mijiedarbību un darījumu procesu.

fotogrāfiju patversme

PhotoShelter šobrīd vairāk nekā 80 000 fotogrāfu palīdz vadīt savu biznesu tiešsaistē, tāpēc viņi noteikti nav mazs uzņēmums.

Tie tika demonstrēti laikrakstos The New York Times, Digital Photo Pro, Professional Photographer un vēl dažos citos populāros, uz fotogrāfiju vērstos resursos.

Kā viņiem izdevās pārliecināt vairāk nekā 80 000 profesionālu fotogrāfu, piemēram, jūs, viņus izmantot? Mēs’Ļaujieties tam sīkāk.

PhotoShelter pārskats – ir PhotoShelter jums?

PhotoShelter nav paredzēts visiem. Ja jūs fotografējat kā hobiju un vēlaties to vienkārši ievietot tiešsaistē, lai koplietotu to ar draugiem un ģimeni, ir arī citi lieliski vietņu veidotāji, kas veiks darbu (piemēram, Squarespace, Weebly vai Wix).

PhotoShelter ir izveidots speciāli profesionāliem fotogrāfiem, kuri vēlas palielināt savu klientu bāzi, pārdošanas apjomus un sasniegt vairāk cilvēku un maksājošus klientus internetā..

Viņu aizmugures motors ir īpaši izveidots, lai jūs atbalstītu, nodrošinot pilnīgu kontroli pār:

 • Pārdod izdrukas, paketes, digitālās lejupielādes, bez atlīdzības vai ar tiesībām pārvaldītus krājuma fotoattēlus
 • Saņemiet samaksu – integrācija ar tādiem maksājumu vārtejiem kā PayPal, Stripe, Authorize.net un Netbilling
 • Augšupielādējiet visas savas fotogrāfijas mākoņu krātuvē, lai tām varētu piekļūt jebkur (nav augšupielādes lieluma ierobežojumu)
 • Kopīgojiet savas fotogrāfijas ar sabiedrību vai privāti kopīgojiet tās ar potenciālajiem klientiem
 • Automatizēts drukāšanas un izstrādājumu izpildes process
 • Aizsargājiet savas fotogrāfijas ar ūdenszīmi

PhotoShelter Review - vietnes piemērs

Turklāt jūs saņemat piekļuvi profesionāli izstrādātām veidnēm, kas ir īpaši izveidotas, lai parādītu jūsu fotogrāfijas. Jūs arī saņemat piekļuvi veidņu HTML / CSS kodiem, tāpēc, ja vēlaties pielāgot dizainu, to darāt (vai nolīgt kādu, kas palīdzētu)..

Ir vēl tik daudz funkciju, ko PhotoShelter nodrošina jums, taču ideja ir tāda visas to funkcijas ir īpaši paredzētas profesionāliem fotogrāfiem, un palīdzēt viņiem attīstīt savu e-komercijas biznesu vai vienkārši sasniegt vairāk cilvēku.

PhotoShelter pārskats – vietņu piemēri

Ļaujiet’Apskatīsim dažus piemērus, lai redzētu, ko citi fotogrāfi ir spējuši paveikt ar PhotoShelter:

PhotoShelter Review - vietnes piemērsGavins Gofs
PhotoShelter apskats - Hendriksona fotogrāfijaHendriksa fotogrāfija
PhotoShelter Review - Inger KlekaczIngers Klekacs
PhotoShelter Review - vietnes piemērsGregorijs lielgabals

Visas iepriekš minētās vietnes ir veidotas uz PhotoShelter, izmantojot savas skaistās veidnes un vietņu veidošanas rīkus.

Pat ja jūs don’nav jāizmanto viņu e-komercijas rīki, ir vērts apsvērt iespēju izmēģināt PhotoShelter, lai redzētu, vai tie var jums palīdzēt, droši glabāt un koplietot fotoattēlus drošā un aizsargātā veidā..

PhotoShelter Review – klientu atbalsts

PhotoShelter pārskats - atbalsts pa tālruni pa e-pastuPirms mēs ķeramies pie cenu noteikšanas, tā’Ir arī svarīgi apsvērt, kāda veida atbalstu jūs varat sagaidīt no PhotoShelter.

Ļaujiet’Neskatoties uz to, tehnoloģija dažreiz var būt sarežģīta, un, ja rodas kādas problēmas ar vietni, jūs vēlaties saņemt palīdzību tūlīt.

Izmantojot PhotoShelter, tie nodrošina atbalstu pa tālruni (no plkst. 9:00 līdz 18:00 EST), e-pasta atbalstu, tīmekļa seminārus un atbalsta zināšanu bāzi, lai palīdzētu jums, soli pa solim, kā iestatīt lietas un novērst problēmas, ja rodas problēmas..

Es to uzskatītu par diezgan labi noapaļotu atbalsta sistēmu, kas ir diezgan daudz tas, ko es varētu gaidīt no tādas augstas kvalitātes fotogrāfiju vietņu veidotāja kā PhotoShelter.

PhotoShelter pārskats – cenu plāni

PhotoShelter ir bezmaksas izmēģināšanai. Viņiem ir 14 dienu bezriska izmēģinājums lai jūs varētu droši reģistrēties un redzēt, vai tie jums patiešām var dot labumu.

Viena lieta, ko es nedarīju’Patiešām, tāpat kā viņu 14 dienu izmēģinājuma pieteikšanās laikā, viņi pieprasa, lai jūs ievietotu kredītkartes informāciju, lai, beidzoties bezmaksas izmēģinājumam, jūs uzreiz sāktu ikmēneša abonementu..

Mūsdienās vairums vietņu veidotāju nodrošina bezmaksas izmēģinājumus, nesniedzot kredītkartes informāciju. Tomēr tas ir tikai mazs traucēklis, it kā jūs to nedarītu’Ja nevēlaties turpināt to izmantošanu, vienmēr varat to atcelt.

Labi, ka sākotnēji sniedzat informāciju, ir tas, ka, izmantojot bezmaksas izmēģinājuma periodu, PhotoShelter lietošana būs netraucēta un nepārtraukta..

PhotoShelter piedāvā 3 plānus:

 • Pamata – 9,99 USD / mēnesī
 • Standarts – USD 29,99 mēnesī
 • Pro – 49,99 USD / mēnesī

PhotoShelter Review - cenu plāni

Ja reģistrējaties viņu gada plānam, jūs varat ietaupīt 8%, kas ir apmēram viena mēneša abonēšanas vērts. Tātad savā ziņā pierakstīšanās uz 1 gada plānu maksā par 11 mēnešiem, un 12. mēnesis ir bezmaksas.

Galvenās atšķirības starp Pamatplānu un Standarta plānu ir tādas, ka ar Standarta plānu jūs saņemat daudz vairāk dizaina veidņu, par 50 GB vairāk atmiņas vietas, savu pielāgoto domēna vārdu un arī partneru tiesības (saņemt atlaides citiem partneriem, kas saistīti ar fotografēšanu)..

Tāpēc standarta plāna izmantošana (kas ir arī populārākais starp 80 000 lietotāju) ir svarīga, veidojot savu zīmolu un ja jums ir liela attēlu datu bāze.

Galvenā atšķirība starp standarta plānu un Pro plānu ir tā, ka, izmantojot Pro plānu, jūs saņemat 1 000 GB vērtas krātuves vietas. Tātad Pro plāns ir paredzēts nopietniem, nopietniem fotogrāfiem, kuriem ir liela attēlu datu bāze.

Virspusē mēs’esam dzirdējuši atsauksmes, ka standarta plāns (kas ir vispopulārākais) ir nedaudz dārgs. Bet jums vajadzētu apsvērt visus rīkus, ko saņemsit no PhotoShelter. Parasti, ja jūs visus šos uzdevumus veicat ar rokām vai mēģināt visu pārvaldīt, izmantojot dažādas programmas un logrīkus, tas var prasīt daudz laika.

Izmantojot PhotoShelter, viss, kas nepieciešams jūsu biznesa pārvaldīšanai, atrodas zem viena jumta. Viss ir integrēts vienlaidus.

Rezultātā jūs ietaupīsiet daudz laika, lai jūs varētu koncentrēties uz citām jūsu biznesa daļām (piemēram, fotografēt vairāk attēlu!). Šeit galvenais ir ļaut tehnoloģijai atbrīvot laiku, liekot tai pārvaldīt jūsu uzņēmuma administratīvo pusi, lai jūs varētu koncentrēties uz citām lietām, kuras vēlaties.

Turklāt ir 14 dienu izmēģinājuma periods, tāpēc tas nenotiek’t sāp, lai dotu viņiem šāvienu.

PhotoShelter apskats – secinājums & Ieteikums

Šis pārskats bija noderīgs?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map