Pārskats par kvadrātveida tiešsaistes veikalu 2020. gadā


Vislabāk

Visizdevīgākā cena


Kopējais reitings

4 no 5 zvaigznēm

Square ir ērti lietojams, pieejamu e-komercijas vietņu veidotājs. Jūs iegūsit lielu vērtību no Square pārdošanas iespējām un klientu atbalsta, taču tā dizaina elastība ir nedaudz ierobežota. Lasiet tālāk par Square snieguma padziļinātu pārskatu!

Jau 2018. gadā Square, maksājumu apstrādes gigants, nopirka Weebly – vienu no mūsu visaugstāk novērtētajiem vietņu veidotājiem. Pēc tam, kad iekarota maksājumu pasaule, Square bija viss nepieciešamais, lai risinātu problēmas ar e-komercijas veikalu veidošanu, un rezultāts ir Square veikalu celtnieks..

Mēs’Sākumā jums pastāstīšu, ka šī veikala celtnieks ir ļoti, ļoti līdzīgs Veeblim. Tomēr tas var lepoties ar dažām jaunām funkcijām, kā arī ar bezmaksas e-komercijas plānu (absolūts spēles mainītājs).

Mēs’es pārbaudīju šo tiešsaistes veikala veidotāju, un tas’Var droši teikt, ka mūs pārsteidza tas, ko radīja šī dubultā darbība. Kamēr mēs’d mēs iesakām Weebly maziem uzņēmumiem’d iesaku Square maziem e-komercija uzņēmumiem, it īpaši, ja jums jau ir ķieģeļu un javas veikals vai vēlaties iegūt lielu naudas vērtību.

Lasiet visu, kas mums patika, un to, ko mēs nedarījām’piemēram, par Square veikalu celtnieku. Bet vispirms ātrs momentuzņēmums:

Kvadrātveida plusi un mīnusi

Square Pros Square Cons
Lieliskas iespējas par saprātīgu cenu Ierobežota pielāgošanas joma
Viegli lietojams vietnes informācijas panelis seko produktu pārdošanai, klientu braucieniem un pamesto grozu atkopšanai Jums būs jāizmanto Square maksājumu vārteja, lai izvairītos no lielākām transakciju maksām
Iebūvētās mārketinga funkcijas atbalsta visu, sākot no e-pasta mārketinga un beidzot ar apmaksātu sludinājumu Maza mācīšanās līkne, kad pirmo reizi sākat darbu ar platformu

Cik ērti ir izmantot kvadrātu?

Square tiešsaistes veikala veidotāju ir ļoti viegli izmantot, un konta iestatīšana ir diezgan ātrs process.

Kvadrāts’Pierakstīšanās process ietver atbildi uz dažiem jautājumiem par jūsu biznesu. Kad jums ir konts, tas kļūst tikai vienkāršāks. Atcerieties, ka tas ir Weebly’programmatūru, un Weebly ir otrs augstākais klientu vērtējums jebkuram mūsu celtniekam’esam veikuši lietotāju testēšanu – tātad mēs’re nav pārsteigts par Square’Iespaidīga lietošanas vienkāršība.

Tā’to praktiski nav iespējams izdarīt “sabojāt” izveidojot savu tiešsaistes veikalu ar Square, un iestatīšanas process ir patiešām ātrs. Jūs’Jums tiks dots vispārējs izkārtojums darbam ar kuru jūs varat rediģēt, lai iekļautu jūsu uzņēmumu’logotips un vēlamās krāsas un fonti. Jūs don’Lai sāktu tirdzniecību laukumā, nav vajadzīgas nekādas iepriekšējas tehniskās zināšanas, taču, pirmkārt, kompromiss ir tāds, ka pielāgošanas iespējas var būt ierobežotas. Mūsu lietotāju testēšana to atklāja “Tā’ir viegli pielāgot veidni, taču šķiet, ka ir tikai viena noklusējuma veidne, kuru pēc tam varat pielāgot savām vēlmēm – tur’s nav daudz izvēles, ja vien jūs’esat gatavs tiešām spēlēt apkārt ar izkārtojumu.”

kvadrātveida redaktora mājasSquare redaktors ir vienkāršs un ērti lietojams, taču piedāvā ierobežotas pielāgošanas iespējas

Cik labi ir laukums’s modeļi?

Atšķirībā no vairuma vietņu veidotāju, Square to nedara’nepiedāvājat milzīgu veidņu bibliotēku, no kuras izvēlēties. Ja jūs’Ja esat super radošs vai vēlaties kaut ko veidot no nulles, jums varētu šķist, ka tas ir mazliet nomākts.

Tomēr tur’arī šī pieeja ļoti patīk. No mūsu viedokļa galvenais pārdošanas punkts ir tas, ka jūs’tādas vietnes izveide, kurā tiek ņemta vērā labākā e-komercijas prakse tieši jūsu nozarei.

Dons’Lai mēs nekļūdītos, mums patīk redzēt emuāru un portfeļu vietnes ar trakiem dizainparaugiem, kas ierobežo robežas, bet mēs to nedarām’e-komercijas vietnes neuzskata par vietu, kur izmēģināt kaut ko radikāli atšķirīgu. Jūs vēlaties padarīt lietotāju’Pēc iespējas viegla un pazīstama pieredze, un izaicinošs vai radikāls dizains varētu būt viss, kas nepieciešams, lai apturētu apmeklētāju no klienta. Šis noskaņojums atkārtojās mūsu pārbaudē, kur to uzskatīja viens lietotājs “vienkāršas veidnes izmantošana ļauj jūsu izstrādājumiem patiešām izcelties un darīt visu darbu. Tas nozīmē arī to, ka tirgotāji var’t nekļūdās dizains.”

Paturot to prātā, mēs domājam, ka kvadrātveida dizains ir labs. Jūsu galaprodukts atbilst labākajai praksei, bet ir’ir pietiekami daudz iespēju, lai tajā uzliktu savu zīmogu. Tur’ir daudz brīvas vietas, un izstrādājumi tiek parādīti patiešām vizuālā veidā.

Gala rezultāts ir tīra vietne, kas izskatās labi un ir viegli orientējama – e-komercijas veikals mēs’d ar prieku publicēt.

Kvadrāts’s Tirdzniecības rīki un funkcijas

Square piedāvā spēcīgas pārdošanas iespējas, un tas darbosies īpaši labi, ja jūs jau izmantojat Square POS sistēmu savā ķieģeļu un javas veikalā. Tas, ka jūs tam visam varat piekļūt, padara to par neticami labu vērtību – kaut ko mēs’Vairāk pārklāšu ‘Cenu noteikšana’ sadaļa.

Produktu pievienošana

Tā’Produktus ir viegli pievienot savam Square Square veikalam, un ir svarīgi pievienot arī šo produktu variantus. Jūs pat varat pievienot modifikatorus, ļaujot klientiem personalizēt savus produktus – ideāli, ja jūs’atkārtoti pārdodot dāvanas.

Un izveidot jaunas kategorijas ir patiešām viegli. Faktiski tik vienkārši, ka kvadrāts jums ieteiks kategorijas, pamatojoties uz to, kā līdzīgi produkti tiek iedalīti tīmeklī. Kopumā priekšmetu bibliotēka ir vienkāršs veids, kā augšupielādēt un kārtot produktus:

kvadrātveida priekšmetu bibliotēka

Vai jums ir maz krājumu? Vai notiek izpārdošana? Produktiem pievienojot vienumu rādītājus (t.i., mazas etiķetes, piemēram, ‘Palikuši tikai daži!’ vai ‘Izpārdošanā’), jūs varat radīt steidzamības sajūtu, lai mudinātu klientus. Tā’Tas ir viegli izdarāms caur Square, bet jūs’Vispirms būs jājaunina uz apmaksātu plānu.

Krājumu pārvaldīšana

Katrs veikala vadītājs, pārdodot produktu jūsu vietnē, tikai lai atklātu, ka pirms dažām minūtēm veikalā esat nopircis pēdējo.’s sliktākais murgs. Labi krājumu pārvaldības rīki ir ļoti svarīgi, ja vēlaties izvairīties no mulsinošām sarunām, sarežģītas atgriešanās un nelaimīgiem klientiem.

Par laimi, Square jūs šeit esat iekļāvis. Ja jums jau ir ķieģeļu un javas veikals un kā savu POS sistēmu izmantojat Square, tas ir, kad kombinācija patiešām nonāk pati. Visus krājumus varat pārvaldīt no sava centralizētā informācijas paneļa, pievienojot krājumu līmeņus, kas pieejami dažādās vietās. Atjauniniet to, un Square parūpēsies par pārējo.

Varat izmantot kvadrātu, lai atjauninātu krājumus, lai atspoguļotu šādas izmaiņas:

 • Krājumi saņemti: Ievadītais numurs tiek pievienots pašreizējo krājumu kopskaitam un nosaka krājumu skaitu jaunām precēm.
 • Inventāra uzskaite: Aizstāj pašreizējo krājumu ar ievadīto numuru vai iestata krājumu skaitu jaunām precēm.
 • Resursu atgriešana: Ievadītais numurs tiek pievienots esošajam krājumam.
 • Bojājums: Krājumu skaitu samazina par ievadīto summu.
 • Zādzība: Krājumu skaitu samazina par ievadīto summu.
 • Zaudējumi: Krājumu skaitu samazina par ievadīto summu.

Šādi klasificējot krājumu izmaiņas, ir patiešām viegli iegūt skaidru priekšstatu par savu fizisko vai tiešsaistes veikalu un tā vēsturi’izrāde. Tas arī padarīs jūsu nodokļu deklarāciju daudz vienkāršāku.

Maksājumu noformēšana

Lai gan vairums e-komercijas platformu piedāvās visu maksājumu apstrādes iespēju klāstu, ar Square veikalu veidotāju jūsu vienīgā reālā iespēja ir – labi, Square. Varat arī pievienot PayPal, ja jums ir Performance vai Premium plāns.

Square ir lielisks maksājumu procesors’mūs nemaldina, bet izvēles trūkums to atšķir no lielākām e-komercijas platformām.

Piegādes iespējas

Kad runa ir par sūtīšanas iestatīšanu, Square piedāvā plašas iespējas.

Jūs’Jums būs jāizvēlas, kā jūs’vēlētos, lai piegādes izmaksas tiktu aprēķinātas katrai jūsu teritorijai’atkārtoti nosūtot uz. To var izdarīt šādos veidos:

 1. Vienota likme – pasūtījumam piemērojiet standarta piegādes tarifu neatkarīgi no tā lieluma.
 2. Bezmaksas sūtīšana – vai nu vienmēr bez maksas, vai bez maksas, ja tas atbilst noteiktiem kritērijiem
 3. Pasūtījuma svars – koriģēta likme, lai smagākām precēm būtu augstākas piegādes izmaksas
 4. Kopējais pasūtījums – piegādes likme tiek palielināta vai samazināta atkarībā no pasūtījuma vērtības
 5. Vienības daudzums – pielāgot piegādes maksu, pamatojoties uz pasūtīto preču skaitu
 6. Reālā laika likmes * – piegādes maksa tiek automātiski aprēķināta, pamatojoties uz galamērķa valsti, svaru un faktiskajām piegādes izmaksām

* pieejams tikai ar Premium kontu

Kvadrāts izmantos jūsu ‘Piegāde no plkst’ adrese, lai pārbaudītu pārvadātājus un pieejamību, tāpēc pārliecinieties, vai šī informācija ir aktuāla!

Varat izdrukāt nosūtīšanas etiķetes caur savu Square kontu (ja jums ir Performance vai Premium konts) un pēc tam manuāli atzīmēt gaidītos pasūtījumus kā nosūtītus. Tas padara super viegli sekot tam, ko’s kur.

Nodokļu aprēķini

Pareizā nodokļa aprēķināšana manuāli atkarībā no jūsu atrašanās vietas’tā atkārtota pārdošana būtu loģistikas murgs.

Tāpēc, pārdevēji, priecājieties par šiem trim vārdiem: Automātiska. Nodoklis. Kalkulators.

Ja jūs’Pārvadājot pa štatiem, Square automātiski uzskaitīs nodokļus abos štatos. Ja jūs’Ja pārvadājat savā valstī, tas to atzīst arī jūs’Jūs saņemsiet tikai vienu likmi.

Ja jūs’re nosūtīšana uz Kanādu, valsti’Tiks automātiski piemērota 5% nodokļa likme, kurai papildus tiks pievienoti visi ar teritoriju saistīti nodokļi.

Bet, kad jūs atstājat ASV un Kanādu, jūs’re, pats par sevi, un jums būs manuāli jāpievieno nodokļu likmes. Tas sagādā nedaudz sāpju, bet faktiski ir diezgan standarts visās e-komercijas platformās. Pat smagsvara e-komercijas veikals liek šos skaitļus ievadīt manuāli.

Tā’Ir vērts atzīmēt, ka Square ir skaidra atruna, kurā teikts: ‘Nodokļu ievērošana ir jūsu atbildība. Mēs negarantējam mūsu nodokļu instrumentu piemērojamību vai precizitāti. Ja jums ir kādi jautājumi par nodokļu saistībām, jums jākonsultējas ar profesionālu nodokļu konsultantu.’ Atkal šī ir diezgan standarta prakse visās mūsu pārskatītajās platformās.

Kvadrāts’s SEO un mārketinga rīki

Square ir labas pārdošanas iespējas, taču vai tam ir mārketinga rīki, lai tos maksimāli izmantotu?

SEO

SEO nozīmē meklētājprogrammu optimizāciju. Tas attiecas uz to, cik labi jūsu vietne ir veidota, lai Google atpazītu jūsu produktus. Ikviens mazais bizness zina, ka mutiski ir viens no jūsu spēcīgākajiem mārketinga instrumentiem, taču, ja varat panākt, lai jūsu produkts ierindojas lapā, viens no Google meklēšanas rezultātiem ‘atslēgvārdi’ (piemēram, ‘ziemas svece’, mūsu gadījumā), jūs’Redzēsim jūsu pārdošanas pieaugumu.

Bieži vien daži vienkārši pielāgojumi ir viss, kas nepieciešams, lai Google atzītu, ka jūsu produkts ir tāds, kāds tas ir. Google robotprogrammatūras ir gudras, taču tās var’t lasīja attēlus un uzvarēja’t nespēj destilēt jūsu skaisti izstrādāto produktu aprakstus tā, kā to darītu cilvēka smadzenes.

Kvadrātveida produkta SEO

Jums nepieciešama vieta, kur precīzi angļu valodā pateikt, kāds ir jūsu produkts, un tieši to nodrošina Square. To pašu var izdarīt arī lapām:

Kvadrātveida lapas SEO

Bez tam vēl nav’t daudz ko jūs varat mainīt, un tur’Nelieli norādījumi par SEO labāko praksi. Tas ir dabisks kompromiss platformām, kas ļauj ērti izveidot vietni bez kodēšanas – jūs varat’Pēc tam dodieties mainīt sarežģītākas lietas, ja vēlaties.

Tomēr kopumā mēs’Teiksim, ka Square ir savs SEO nodaļā, un ar to būs vairāk nekā pietiekami mazam biznesam. Jūs, iespējams, vēlēsities mazliet papildināt šo tēmu, lai jūs sagatavotu panākumiem.

Uznirstošie logi

Uznirstošie logi var būt lielisks veids, kā reklamēt akcijas un vākt reģistrēšanās pa e-pastu. Mēs faktiski tos diezgan nedaudz izmantojam šeit, vietnē Builder Expert.

Izmantojot Square, uznirstošos logus varat izmantot, lai:

 • Vāc e-pastus
 • Piedāvājiet kuponu
 • Paziņojiet
 • Pārbaudiet vecumu

No pieredzes mēs zinām, ka slikti izstrādāts vai ļoti labs ‘Tavā sejā’ uznirstošie logi ātri atstās klientus, tāpēc mēs priecājāmies redzēt, ka Square uznirstošo logu veidnes ir diezgan jaukas:

Kvadrātveida uznirstošie logi

Viņi’no tiem ir viegli atmest, un tos var arī pielāgot – tas ir lielisks rīks pārlūku pārvēršanai pircējos.

E-pasts

Jūsu Square konts tiek automātiski konfigurēts, lai nosūtītu šādus e-pastus:

 • Pasūtījuma apstiprinājums
 • Sūtītas preces
 • Par precēm atmaksāts
 • Vienumi atcelti

Ja jaunināt uz Performance vai Premium plānu, varat arī piekļūt:

 • Pamesti grozu e-pasti – nosūtiet papildinformāciju klientiem, kuri preces pievieno grozam, bet pirms maksāšanas atstāj jūsu vietni. Tiek uzskatīts, ka atteikšanās no groza sasniedz pat 80%, un tiek atvērti aptuveni 40% no pamestajiem grozam sekojošajiem e-pasta ziņojumiem, padarot to par ļoti rentablu rīku.
 • Preču atsauksmes – atsauksmēm ir liela loma klientu piesaistē, tāpēc automātisks e-pasts, kas mudina klientus publicēt atsauksmes jūsu vietnē, ir milzīgs pluss.

Un, protams, jūs varat personalizēt ‘tēma’ un savu e-pastu saturu, lai tie būtu piemēroti jūsu zīmolam’izskatās un jūtas.

Cik maksā laukums?

Square piedāvā bezmaksas plānu, kā arī trīs apmaksātus plānus. Bet kā tie atšķiras, un kurš piedāvā vislabāko vērtību?

Šeit’ātrs pārskats par mēneša cenu un transakcijas maksām par katru laukumu’plāni:

Plānot Mēneša izmaksas (ja rēķins tiek izrakstīts mēnesī) Mēneša izmaksas (kad rēķins tiek izrakstīts katru gadu) Darījuma maksa Bezmaksas

Profesionāls

Performance

Piemaksa

Nav Nav 2,9% + 30¢
16 USD 12 USD 2,9% + 30¢
29 USD 26 USD 2,9% + 30¢
79 USD 72 USD 2,6% + 30¢

Labi zināt: Ja jūs izmantojat Square’Maksājumu procesors, jūs uzvarējāt’t nav jāmaksā papildu maksa. Ja izmantojat citu procesoru (piemēram, Paypal), jums, iespējams, būs jāmaksā papildu maksa par karti.

Brīvais plāns pēc savas būtības ir pārsteidzoša vērtība. Nemaksāt neko par piekļuvi šīm funkcijām ir patiešām reta iespēja. Bet, protams, tur’s kompromiss; šajā gadījumā tas’s Kvadrātveida reklāma jūsu vietnes kājenē un domēna vārds, kura beigas beidzas ‘.kvadrāts.vietne’. Jūs’Varēsiet arī apstrādāt maksājumus tikai caur Square, tāpēc uzvarēja’t nevar pievienot PayPal kā opciju.

Jūs vēlaties, lai jūsu bizness šķistu izveidots, un šī informācija var radīt pretēju iespaidu. Tas’kāpēc mēs to negribētu’Ieteiktu palikt brīvajā plānā uz reālu laika periodu, tomēr tas ir ļoti vērtīgi.

Mūsuprāt, izpildes plāns ir kvadrāts’s salds vietas. Jūs’jūs maksājat nedaudz vairāk nekā ar profesionālo plānu, bet tas tā’Joprojām ir ļoti pieņemama cena – 26 USD / mēnesī. Par šo cenu jūs varat sūtīt pamestos grozus un klientu atsauksmes e-pastus, kas abi ir patiešām svarīgi rīki, kas veicina jūsu uzņēmuma ilgtermiņa izaugsmi. Turklāt jūs drukājat nosūtīšanas etiķetes tieši no sava paneļa un kā maksājuma iespēju varat pievienot PayPal.

Ja jūs’atkārtoti piesaista Premium plānam par zemāku darījumu maksu, turiet!

Ja paredzat, ka nopelnīsit pietiekami daudz no sava tiešsaistes veikala, ka nedaudz zemāka maksa par darījumu ir vērts par papildu 46 USD / mēnesī, tad’re dara lieliski! Tomēr Kvadrāts uzvarēja’t ir īstā platforma jums.

Mēs’d norādiet jūs vietā Shopify vai BigCommerce, kas abi ir daudz labāk aprīkoti, lai apstrādātu un mērogātu tikpat lielu veikalu kā jūsu.

Kādu palīdzību un atbalstu piedāvā kvadrāts?

Square piedāvā atbalstu visiem klientiem, izmantojot tālruni, tiešraides tērzēšanu un e-pastu. Jūs’atkārtoti mudināja rast atbildi vispirms Square zināšanu centrā, kurā ir aptuveni 180 raksti.

Ja vari’Lai atrastu atbildi, pārlūkojot sevi, Square mēģinās atrast jums piemērotu rakstu, pamatojoties uz jūsu vaicājumu. Ja jums joprojām ir nepieciešams atbalsts, varat izvēlēties, kā to saņemt:

Palīdzība un atbalsts laukumāKlikšķis ‘Man joprojām ir vajadzīga palīdzība. Ļaujiet man runāt ar kādu’, un tu’Jums tiks piedāvātas tālruņa, tiešsaistes tērzēšanas un e-pasta atbalsta iespējas

Tālr

Square piedāvā atbalstu pa tālruni visos plānos, ieskaitot bezmaksas. Ir pieejams atbalsts pa tālruni:

 • Pirmdiena – piektdiena: 2:00 – 2:00 GMT
 • Sestdiena – svētdiena: 16:00 – 13:00 (GMT)

Jūs varat pats piezvanīt Square (jūs’jums tiek nodrošināts PIN kods, lai ievadītu, lai aģents varētu viegli atrast jūsu kontu), vai arī varat pieprasīt atzvanīšanu.

Tiešraides Čats

Tiešraides tērzēšana ir ātrs un ērts veids, kā klienti var sazināties ar piegādātājiem, taču mēs pārāk labi zinām, ka tiešraides tērzēšanas kvalitāte dažādiem piegādātājiem var ievērojami atšķirties. Tāpēc mēs to pārbaudām.

Pēc tam, kad mēs izvēlējāmies tiešraides tērzēšanas iespēju, apmēram četrās minūtēs mēs sazinājāmies ar aģentu. Mēs sākām ar vienkāršu jautājumu: kā es varu izveidot produktu kategoriju savai vietnei?

Tiešsaistes čats

Bree spēja ātri uz to atbildēt, un tāpēc, ka viņa jau iepriekš bija atbildējusi uz to pašu e-pasta kontu, viņa varēja mums nosūtīt personalizētu saiti uz mūsu konta sadaļu, kur mēs varētu pievienot produktu kategoriju. Kopumā tas bija vienmērīgs process.

Tālāk mēs uzdevām jautājumu par komisijas maksām par darījumu bezmaksas kontā. Rezultāts nebija’t šoreiz tik momentāli, bet atbilde bija pareiza un noderīga.

Tiešsaistes čats

Bree arī atbildēja uz mūsu turpmāko jautājumu par papildu karšu maksām (tur nav’t jebkuru, ja jūs izmantojat Square) viņas solī. Noslēgumā mēs esam pārliecināti, ka kā palīdzības avotu iesakām Square Live tērzēšanu.

Pārskats par kvadrātveida tiešsaistes veikalu: kopsavilkums

Kvadrāts mūs pārsteidza ar savu Weebly-esque veikalu celtnieku. Mēs’d labprāt ieteiktu to maza apjoma pārdevējiem, bet tiem, kuri jau pārdod lielus apjomus vai kuriem ir vēlme to darīt, ieteiktu vairāk mērogojamu platformu..

Šeit’Īss pārskats par katru mūsu pārskata posmu:

Lietošanas ērtums Square izveido jums vienkāršu vietni, kuras pamatā ir atbildes uz dažiem jautājumiem par jūsu biznesu. Tas tiešām nevarētu būt vieglāk.
Dizains Kvadrāts’Projektēšana ir jauka, un tā atbilst labākajai praksei, bet tā nav’t ir daudz pielāgošanas iespēju. Ja vēlaties drosmīgāku dizainu, tas tā nav’t jums celtnieks.
Tirdzniecības rīki un funkcijas Krājumu pārvaldība, nosūtīšana un nodokļu aprēķini tiek ātri uzstādīti, un tas viss’Ir viegli pievienot produktus (un to variantus). Tas viss ir ļoti vienkārši, taču ir ierobežojumi – pievienojot tādas lietas kā kuponi, jūs vienkārši to neveicat’t nav tāda paša izvēles apjoma kā jūs ar plašāku e-komercijas platformu.
Mārketings un SEO Pienācīgas SEO funkcijas (lai gan mēs iesakām veikt dažas papildu lasīšanas iespējas) un labas mārketinga iespējas, tostarp e-pasts un uznirstošie logi.
Palīdzība un atbalsts Pieejams tiešajā tērzēšanā, tālrunī un e-pastā, kā arī plašs zināšanu centrs. Mēs pārbaudījām tiešraides tērzēšanu un bijām pārsteigti par atbalsta kvalitāti.

Un tas’s iesaiņojums! Ja šeit’s jebkas, ko mēs’esat palaidis garām, vai jūs’es vēlētos dalīties ar savu pieredzi, izmantojot Square’veikala celtnieks, lūdzu, ievietojiet komentāru zemāk – mēs’d patīk dzirdēt no jums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me