Volusion pārskats | Galvenās lietas, kuras jums jāzina


Vislabāk

Lieliskas Analytics iespējas


Kopējais reitings

4 no 5 zvaigznēm

Kādi ir Volusion plusi un mīnusi??

Plusi

  • Daudz maksājuma veidu
  • Lieliski analītikas rīki
  • Mobilā lietotne

Mīnusi

  • Nevar pārdot digitālos produktus
  • Nav emuāru veidošanas funkcijas
  • SSL sertifikāti maksā papildus

Pārskats par Volusion

Volusion ir viens no vecākajiem e-komercijas vietņu veidotājiem. Izveidots 1999. gadā, tas ļauj jums apmaksāt rēķinus bez radošām darbībām. Ko mēs ar to domājam? Rezumējot, tam ir daži lieliski pārdošanas rīki, bet sarežģītas dizaina iespējas.

Cik cilvēku to izmanto? Skaitļi ir diezgan cienījami: tas’s ir izvēlētā platforma aptuveni 30 000 tiešsaistes veikalu, un kopš tās pirmās darbības uzsākšanas ir izpildīti 185 miljoni pasūtījumu.

Bet vai pasaulē vai e-komercijā vajadzētu cienīt savus vecākos? Citiem vārdiem sakot, kas’s tik labi runā par Volusion?

Volusion atjauninājumi

Pavisam nesen Volusion ir atjaunināts uz ‘V2’, jauna operētājsistēma, kas nodrošina dažus UX (lietotāja pieredzes) uzlabojumus. Pirmkārt, tam ir daudz skaidrāka uzskaites sistēma, tātad’Ir patiešām viegli pārvaldīt savus krājumus.

Bet, pats galvenais, tas nodrošina ļoti daudz noderīgu datu, analīzes rīkus un maksājuma iespējas. Tātad jūs varat redzēt, kur tās stiprās puses jau ir.

Mēģinot iet kopsolī ar tādiem e-komercijas līderiem kā Shopify, Volusion ir koncentrējies uz biznesa funkciju un vietņu veidošanas rīku apvienošanu, sākot lietotāja ceļojumu veikala redaktorā.

Kaut arī biznesa rīki ir piemēroti, tie ir’re nekas pārāk aizraujošs. Tur’s niša piedāvā, tas ne’t neļauj jums veidot emuārus, un, lai izveidotu savu vietni, jums pastāvīgi jāpārslēdzas no priekšpuses uz aizmuguri. Kopumā tas’s datu, nevis dizaina cienītājiem.

Kā mēs nonācām pie šāda secinājuma? Vietnes veidotāju ekspertā mēs apvienojām dažas mūsu pašu ekspertu analīzes ar rūpīgām lietotāju pārbaudēm, par kurām varat izlasīt šeit.

Kopumā mēs iedevām Volusion 3,9 zvaigznes. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kāpēc…

Cik viegli ir izmantot Volusion?

Īsāk sakot, Volusion ir diezgan ērti lietojams – ja jums nav intereses izveidot vietni’izskats.

Bet – un tā’Tas ir liels, bet – ja vispirms vēlaties izveidot faktisko vietni, tā’tas ir ļoti izaicinoši. Lielākajai daļai mūsu testēšanas lietotāju bija pārāk grūti orientēties priekšpusē.

Un tā’Mēs ne tikai mēs domājam. Šeit’s, kas vienam lietotājam bija jāsaka par Volusion’Lietošanas ērtums:

Ir tikai pilnīgi skaidrs, kā rīkoties. Tas bija vienkārši pārāk sarežģīti.

Piemēram, lai rediģētu teksta lodziņus, labajā pusē jāatrod savādi slepena zila poga. Un vienkārši izpildīt vienkāršus uzdevumus nav tik vienkārši.

Mēs patiešām iesakām noskatīties viņu videoklipu, kurā iekāpj.

Vai jūtaties iedvesmots? Izlasiet mūsu rakstu par ‘kā izveidot tiešsaistes veikalu‘.

Vai arī šeit uzziniet, kā pārdot tiešsaistē.

Vai arī šodien atrodiet savu ideālo e-komercijas platformu.

Volusion e-komercijas klientu apmierinātība

Lielais jautājums šeit ir: ko cilvēki patiesībā domā par Volusion? Vai tas ir labākais e-komercijas vietņu veidotājs?

Atbilde nav gluži. Kā mēs’ve teica, tas’tas ir lieliski piemērots lietotājiem, kuri izmanto datus, taču tiem trūkst faktisko vietņu veidošanas iezīmju. Un cilvēki, kurus mēs pārbaudījām, bija vienisprātis, un viens cilvēks teica:

Izmantojiet Volusion krājumiem un analītiskajām funkcijām, kuras tie nodrošina, nevis pielāgošanu vai tīmekļa izveidi.

Vēl viena izplatīta kļūda bija Volusion’identitātes krīze. Tas mēģina pārliecināt jūs, ka viņš var izveidot vietnes (uzsākot bezmaksas izmēģinājumu veikalā), bet tas tā’s skaidrs Volusion’Stiprās puses ir aizmugurē.

Viens lietotājs apkopoja šo problēmu ar ieteikumu:

Ar Volusion vienkārši jānovirza jūs uz informācijas paneli, kur var noņemt visas manis radušās problēmas. Dons’nelieciet kādu veikalā, ja nevarat izveidot tādu vietni kā Wix’s.

Kā redzam, radošuma ziņā Volusion nav’t līdz vietņu veidotāju nozares vadošajiem standartiem. Bet tas diezgan labi veic e-komercijas lietas. Un lielākā daļa mūsu lietotāju jutās tāpat.

Šeit skatiet, kā Volusion salīdzina ar Shopify.

Cik labi ir Volusion pārdošanas rīki un funkcijas?

Mēs’Ve iedibinātā Volusion ir vislabākā produktu pārdošanai. Tātad, protams, e-komercijas rīki ir ļoti labi. Ļaujiet’s apiet mūsu iecienītās funkcijas:

Inventārs

Pirmkārt, mums patīk produktu video opcija. Tā’Tā ir ļoti ērta funkcija, ko nesniedz neviens cits e-komercijas veidotājs. Bet kam tas jālieto? Labi varētu gūt jebkurš bizness ar lielisku attēlu, piemēram, apģērbu mazumtirgotāji.

Volusion piedāvā arī: ‘ieteiktie produkti’ iezīme. Šī ir galvenā uzvara pret savu konkurentu Shopify, kas paļaujas uz trešo personu integrāciju vienai un tai pašai funkcijai.

Tomēr, izmantojot Volusion, jūs nevarat pārdot digitālos produktus. Tas patiešām sašaurina uzņēmējdarbības veidus, kuriem tas būtu jāizmanto, piemēram, ja jūs’Ja vēlaties pārdot e-grāmatas, mūziku vai digitālo mākslu, noteikti meklējiet to citur.

Mobilā lietotne

Nepieciešams pārdot, atrodoties ceļā? Volusion ļauj jums pārvaldīt tiešsaistes veikalu no sava tālruņa, izmantojot lielisko mobilo lietotni. Tātad jūs varat pārbaudīt inventāru, atjaunināt cenas vai pievienot fotoattēlus tieši no sava tālruņa!

Trešo pušu lietotnes

Vislabākais tomēr, ka Volusion vēlas, lai jūs to darītu pēc iespējas pielāgojiet savu veikalu. Kā tas notiek? Atbalstot vairāk nekā 1000 lietotņu, izmantojot Zapier, kas aptver visu, sākot no grāmatvedības un beidzot ar klientu vadību.

Maksājums, transakcijas maksa un nosūtīšana

Volusion atbalsta plašu maksājumu vārteju klāstu, ieskaitot PayPal un Stripe. Tas arī nodrošina daudz prasmīgākus klientus ar digitālā maka iespējām, piemēram, Amazon un Apple Pay.

Tomēr dažas iespējas, piemēram, Square, ir jāintegrē ar Zapier. Bet tā’Tas ir ātri un viegli izdarāms.

Volusion maksājumu vārtejas iespējasMaksājuma opcijas pievienošanu var veikt ar pāris klikšķiem

Visā Volusion’s cenu plāni, nav darījumu maksas. Tomēr par katru maksājumu tiks piemērota parastā kredītkartes maksa.

Un ļaujiet’neaizmirstiet nosūtīšanu. Izmantojot Volusion, jūs varat personalizēt rēķinus un iepakojuma lapas ar savu logotipu un tekstu. Jūsu klienti noteikti novērtēs personisko pieskārienu!

Emuārs

Viena no Volusion problēmām ir tā, ka tā nenotiek’Nodrošināt emuāru veidošanas platformu, kas šajās dienās parasti ietilpst e-komercijas veidotājos. Kāpēc tā ir problēma? Ir daži iemesli. Emuāri ne tikai ļauj jums reklamēt produktus un pakalpojumus, bet arī patiešām palīdz paaugstināt meklētājprogrammu rangu.

Lai gan jūs varat saistīt savu emuāru, izmantojot apakšdomēnu, tas’s laikietilpīga. Vai jums kā uzņēmuma īpašniekam ir vajadzīgs papildu stress? Mēs par to šaubāmies.

Vai meklējat citas iespējas? Iepazīstieties ar mūsu Shopify pārskatu.

Vai kāpēc nelasīt šeit mūsu rakstu par BigCommerce.

Cik labi ir Volusion veidnes?

Volusion piedāvā 11 bezmaksas motīvus, kā arī 34 maksas tēmas, kuru katra maksā 180 USD. Kā tas salīdzināms ar konkurentiem? Tur’Nav pārāk liela atšķirība: gan BigCommerce, gan Shopify nodrošina 50+ premium dizainu, attiecīgi maksājot 145–235 un 140–180 ASV dolārus..

Bet ko darīt Volusion’Vai tēmas patiesībā izskatās? Pirmkārt, viņi’nesen esat slīpēts. Viņi izskatās daudz labāk nekā pirms V2 atjaunināšanas, bet nav’t tikpat gluds kā tie, ko piedāvā Kvadrāts.

Arī veidnes ir ļoti raksturīgas īpašībām. Tātad, ja vien jūs neatrodat tēmu, kas piemērota jūsu biznesam, jūs’Jums būs jāizvēlas dizains, kas nav paredzēts rūpniecībai. Tā’Tā nav milzīga problēma, bet tā’s tālu no ideāla.

vēlēšanu veidnesNesen Volusion ir uzlabojusi veidnes, padarot tās gludākas un slīpētākas

Vēl viena laime pār Shopify – Volusion ļauj mainīt veidnes jebkurā laikā. Tas nozīmē, ka jūs varat sajaukt savu tiešsaistes veikalu’izskatu, neuztraucoties par sava satura atkārtotu izvietošanu. Viņi to visu izdara jūsu labā!

Cik noderīga ir Volusion palīdzība un atbalsts?

Tāpat kā ar visām tehnoloģijām, arī jūs’atkārtoti piedzīvos dažus nelielus jautājumus. Un visiem saviem Volusion risinājumiem varat plānot sarunu ar viņu atbalstu vai vienkārši piezvanīt viņiem no pulksten 7 līdz 22 pēc CST.

Patiesā Volusion stilā viņi vēlas, lai pieredze būtu personīga. Katrs cenu plāns, izņemot personisko plānu (mēs’Cenas iekļūsim vēlāk), izmantojot personālo tālruni 24 stundas diennaktī. Viņi don’Neveiciet arī e-pastus, jo viņi vēlas jums palīdzēt, izmantojot tiešu saziņu.

Tomēr, ja jūs’Ja esat personīgajā plānā, palīdzību varat saņemt tikai tiešsaistē. Tas tā nav’tajos nav iekļauti arī sociālie mediji, tāpēc don’t netraucē tweeting!

Volusion cenu noteikšana – vai tā ir laba cenas / veiktspējas attiecība?

Volusion ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un pieci cenu plāni:

  • Personīga (USD 29 p / m)
  • Profesionāls (USD 79 p / m)
  • Bizness (USD 299 p / m)
  • Prime (pēc pasūtījuma)

Ar visiem cenu plāniem, jums jāiegādājas SSL (Secure Sockets Layer) sertifikāts, kura cena ir 89,99 USD. Tas aizsargā jūsu vietni no krāpšanas, taču citām platformām tā ir standarta versija. Tā’Ir papildu nekaunīgas izmaksas, par kurām jādomā.

Mūsu e-komercijas vietņu veidotāju testēšanā Volusion’Cenu plāni vidēji ir visdārgākie. Tomēr pielāgošana, vadība un biznesa mērogojamība visās bija iespaidīga. Kamēr viņi’Relatīvi dārgi, tie visi piedāvā lieliskas iebūvētās funkcijas, un jūs varat iemest dažas noderīgas lietotnes.

Skatīt Volusion’Cenu plāni šeit.

Nepieciešams padoms? Šeit’s mūsu raksts par ‘cik maksā vietne?’.

Volusion Review: Verdikts

Piedāvājot visplašāko vietņu veidotāju sarakstu, Volusion labi un patiesi koncentrējas uz datiem. Kaut arī izcilie analītikas rīki ļauj jums ērti pārvaldīt un mērogot biznesu, tas tā ir’s nekādā gadījumā nav labākā e-komercijas iespēja. Shopify ir vispusīgais šampanietis.

Citiem vārdiem sakot, tas atrodas iepakojuma vidū visās jomās, izņemot pārdošanu. Starp tās priekšrocībām ir produktu videoklipi, maksājumu vārtejas iespēju skaits un piedāvāto produktu funkcija.

Tomēr mēs’ve iemesla dēļ ir piešķīrušas tikai Volusion 3,9 zvaigznes. Tā nav’t neļaujiet jums blogot, veikals ir neskaidrs, un jums ir jāiegādājas SSL atsevišķi. Tā nav’t arī nav vispārējas nišas.

Īsumā? Tā’Tas nav viens no labākajiem variantiem, taču tas labi pārdod preces. Tātad, ja vēlaties labi organizētu veikalu ar dažām jaukām iebūvētām funkcijām, bet to nevajag’Nav laika radošumam, dodiet iespēju Volusion iet uz priekšu.

viņas platformas. Tā’Ir papildu nekaunīgas izmaksas, par kurām jādomā.

Mūsu e-komercijas vietņu veidotāju testēšanā Volusion’Cenu plāni vidēji ir visdārgākie. Tomēr pielāgošana, vadība un biznesa mērogojamība visās bija iespaidīga. Kamēr viņi’Relatīvi dārgi, tie visi piedāvā lieliskas iebūvētās funkcijas, un jūs varat iemest dažas noderīgas lietotnes.

Bieži uzdotie jautājumi par vēlēšanām

Kam vajadzētu izmantot Volusion?

Ja jūs’Ja esat uz datiem orientēts uzņēmuma īpašnieks, kurš meklē e-komercijas vietnes veidotāju ar lieliskiem analītikas rīkiem, Volusion ir jums. Visam citam, piemēram, veikala noformēšanai vai emuāru rakstīšanai, jums jāmeklē citur.

Vai Volusion ir dārga??

Salīdzinot ar citiem e-komercijas vietņu veidotājiem, Volusion ir diezgan dārga, un cenu plāni ir līdz 299 USD mēnesī. Papildus jums jāiegādājas SSL sertifikāts 89-99 USD vērtībā. Tomēr tai ir USD 13,50 mēnesī, ja jūs reģistrējaties uz visu gadu.

Ko es varu pārdot vietnē Volusion?

Inventārs ir viegli Volusion’spēcīgākā īpašība. Varat pārdot neierobežotu daudzumu produktu, izmantojot dažus izcilus rīkus, piemēram, produktu ieteikumus un produktu videoklipus (abi jūs’Jums būs nepieciešams atsevišķi lejupielādēt vietnē Shopify). Tomēr vietnē Volusion nevar pārdot digitālos produktus.

Vietnes veidotāja eksperta mērķis ir sniegt jums godīgus datus. Tas’Tāpēc mēs paši veicam izpēti un iegūstam tiešu, personīgu ieskatu. Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me