Weebly e-komercijas apskats 7 galvenās lietas, kas jums jāzina


Vislabāk

Tas, kuru vajadzētu skatīties


Kopējais reitings

4 no 5 zvaigznēm

Weebly e-komercija ir piemērota izvēle funkcionējoša tiešsaistes veikala izveidošanai – tā saprātīgās cenas un labais funkciju klāsts nozīmē, ka, izmantojot savus e-komercijas plānus, jūs saņemat pārsteidzošu naudas vērtību. Tas ir diezgan ērti lietojams, un tam ir liels klāsts papildu funkciju, piemēram, emuāru veidošana, kas nozīmē, ka varat izveidot labi noapaļotu veikalu.

Kādi ir Weebly e-komercijas plusi un mīnusi??

Plusi

 • Piedāvā lieliskas papildu funkcijas, piemēram, emuāru veidošanas rīkus
 • Ērti lietojams, padarot to par labu izvēli iesācējiem
 • Visiem e-komercijas veidotājiem ir visizdevīgākā cena
 • Ļauj jums pārdot produktus pēc tā bezmaksas plāna

Mīnusi

 • Ierobežotas izrakstīšanās iespējas, piemēram, varat’t pielāgojiet izrakstīšanās lapu
 • Trūkst lielu datu rīku, piemēram, krājumu pārvaldība, padarot to nepiemērotu lieliem uzņēmumiem
 • Nav’t neļaus jums pārdot vairākos kanālos, piemēram, Facebook un Instagram

Weebly e-komercijas pārskats

Weebly ir viens no labākajiem vietņu veidotājiem, kurus šodien velciet un nomet.

Weebly e-komercija ir ne tikai plaša pieejamo iespēju klāsts, bet arī viena no vienkāršākajām platformām, ko izmantot sava tiešsaistes veikala izveidošanai..

Mēs’ve izpētīja un pārbaudīja Weebly e-komerciju. Tātad mēs’re tagad ir lieliskā stāvoklī, lai pateiktu tieši to, ko tas’ir spējīgs un vai tas ir ieguldījuma vērts.

Mēs’Iepazīsimies ar dažām interneta veikala funkcijām, kuras piedāvā Weebly, un kā tās var palīdzēt jums attīstīt jūsu biznesu, ja jūs pārdodat produktus tiešsaistē.

Weebly ir četri cenu plāni, un katrs no tiem ir nedaudz atšķirīgs, runājot par e-komercijas piedāvājumiem. Mēs’Pārdomāsim šos plānus, lai palīdzētu jums novērtēt, ko jūs saņemat par katru plānu.

Kopumā, ko jūs’Atklājiet, ka ārpus tīru tiešsaistes veikalu celtniekiem, piemēram, Shopify vai Bigcommerce (kuri abi ir paredzēti tikai tam, lai palīdzētu cilvēkiem veidot tiešsaistes veikalus), Weebly’s e-komercijas platforma ir viena no labākajām, kas pieejama vietņu velk un nomainīšanas veidotāju vidū.

Tas, ko mēs plānojām darīt, ir dot iespēju maziem tirgotājiem iegūt tādu pašu norēķinu pieredzi kā Amazon. Ļaujiet’dod viņiem instrumentus efektīvai konkurencei. – Deivids Rusenko, Weebly izpilddirektors & Līdzdibinātājs

Ja jums vajadzīgas jaudīgākas e-komercijas iespējas, skatiet mūsu salīdzināšanas tabulu tiešsaistes veikalu veidotājiem vai mūsu rakstu par labākajām e-komercijas platformām

Lietošanas ērtums – cik ērti lietot Weebly?

Cilvēki izmanto e-komercijas vietņu veidotājus, jo viņi vēlas kontrolēt savu tiešsaistes veikalu. Tā’Tā ir arī lētāka alternatīva, ja tā ir izstrādāta jums, un tas nozīmē, ka jūs varat atjaunināt vietni, kad vien vēlaties.

Tā’Tāpēc ir svarīgi, lai jūs ieguldītu e-komercijas vietņu veidotājā’ir ērti lietojams. Bet kā jūs varat tiešām pastāsti, cik viegli’būšu? Nu, nebaidies! Mēs’Es esam izgājuši un pārbaudījuši Weebly kopā ar ikdienas cilvēkiem, lai uzzinātu tieši tā cik viegli tu atradu.

Kopumā Weebly e-komercija ienāca kā viens no vienkāršāk izmantojamajiem tiešsaistes veikalu veidotājiem. Cilvēkiem īpaši patika tā vilkšanas un nomešanas redaktors un labi strukturētais produktu inventārs.

Šeit ir tikai dažas viņu domas:

“Man patika, cik viegli bija vilkt elementus uz lapu un viegli noteikt, kādas iespējas tajā ir piedāvātas, tā navigācijas josla ir ļoti skaidra.”

“Pievienojot produkti bija vienkārši, burtiski ierakstiet vienumu’vārdu, pievienojiet cenu un produkta aprakstu. Pievienojot krāsu variantu, teiksim, es pievienoju zilu, parādīsies maza zila kaste, kas bija tik apmierinoša.”

Weebly pārskats – izlasiet visu par Weebly’s ne-e-komercijas funkcijas un vai tā’s tieši jums.

Labākās bezmaksas e-komercijas platformas – Vai meklējat lētu veidu, kā izveidot savu tiešsaistes veikalu? Apskatiet mūsu sarakstu

Produktu, veikala un kategoriju lapas

A) Produktu lapas

Viena no galvenajām lietām, kas izceļ Weebly e-komerciju, ir spēja ļaut jums izveidot atsevišķu, katram produktam veltītu produktu lapas..

i) Produktu attēli

Šajās produktu lapās varat ievietot vairākus attēlus ar galveno attēlu un “apakšattēli” zem galvenā attēla galerijā, kur pircēji var noklikšķināt, lai redzētu.

Novietojot peles kursoru virs galvenā attēla, tas parādīs tuvinātu attēla versiju, ļaujot potenciālajiem klientiem detalizēti redzēt jūsu produktu. Kopējā šīs funkcijas pieredze ir ļoti vienmērīga un darbojas ļoti labi.

produkta tuvināšana

ii) vairāku produktu variācijas

Weebly ļauj jums Pilnīga produktu variantu kontrole, lai klienti varētu izvēlēties no dažādiem viena un tā paša produkta variantiem. Varat to pielāgot Weebly redaktorā un pievienot vairākas produktu iespējas, kuras klienti var atlasīt.

weebly produktu iespējas

Piemēram, izplatīts piemērs ir spēja kādam iegādāties lielu, zaļu, apkaklētu kreklu. Weebly dod jums pilnīgu kontroli pār jūsu produktu variantu (izmēra, krāsas, veida) parādīšanu, kas, mūsuprāt, ir ļoti jaudīga un elastīga funkcija.

Piemērs, ka mēs’Iepriekš sniegtā informācija (krāsa un izmērs) ir tikai piemērs. Jūs varat iestatīt jebkuras vēlamās produktu variācijas.

weebly pievienot produkta opciju

Pēc tevis’esat konfigurējis savas produktu iespējas, tie tiks parādīti jūsu produktu lapā, lai klienti varētu izvēlēties, kuru variantu viņi vēlas no jums iegādāties.

Šī Weebly e-komercijas funkcija dod jums daudz elastības, lai vadītu savu tiešsaistes veikalu.

(iii) Pārdošanas iespēja, produkta apraksts un sociālā koplietošana

Weebly dod jums pārdošanas iespēja, kas parāda diskontēto cenu blakus pārsvītrotajai parastajai cenai. Šī ir ļoti efektīva taktika, kā piesaistīt cilvēkus’mīlestība uz pārdošanu, un Weebly piedāvā jums šo displeja opciju.

weebly produktu lapa

Varat arī pievienot savu pielāgots produkta apraksts savā produkta lapā, un jums ir iespēja veikt dažus pamata stilus, piemēram, treknrakstu, pasvītrojumu, slīprakstu un ievietot ciparu vai aizzīmju punktus. Izstrādājot pievilcīgu produkta aprakstu, jūs patiešām varat palīdzēt pārdot vairāk produktu.

Weebly ir arī iespējojis sociālās koplietošanas pogas katrai produkta lapai, padarot pircējiem ļoti nesāpīgu un vieglu iespēju koplietot jūsu produktus ar draugiem un ģimenes locekļiem, izmantojot sociālā tīkla kontus. Viņiem vienkārši jānoklikšķina uz vienas no pogām, un jūsu produkts tiks koplietots. Tas ir ļoti spēcīgs veids, kā paplašināt produktu klāstu, un Weebly e-komercija šī funkcija ir bezmaksas.

(iv) vilkšanas un nomešanas zonas

Tieši zem galvenā attēla un izstrādājuma variantu vadības ierīcēm ir pilnīga vilkšanas un nomešanas zona, kurā šajā apgabalā var ievietot dažādus Weebly elementus, piemēram, vairāk teksta aprakstu, slaidrādes, attēlu galeriju, kartes, video, kontaktformas utt..

Tas ļauj jums pievienot vairāk informācijas par izstrādājumiem vai pat parādīt produktu videoklipus, kas ir ļoti efektīvs veids, kā piesaistīt pircējus pārliecināt viņus iegādāties.

B) Veikala lapa

Viena no jaukām Weebly iespējām ir tā, ka varat ievietot veikala lapu, kurā varat izvēlēties un izvēlēties produktus, kurus vēlaties parādīt šajā lapā.

Tas ļauj jums izceliet atlasītos produktus, lai tos demonstrētu pircējiem, kas ir īpaši noderīgi, izceļot jūsu vislabākos pārdevējus, sezonas preces vai reklāmas pārdošanas. Jūsu pircēji var noklikšķināt uz jebkura no viņiem, lai nokļūtu produktu lapās. Ļoti efektīvs veids, kā novirzīt pircējus uz atbilstošām produktu lapām.

weebly veikals

C) kategoriju lapas

Weebly arī ļauj jums klasificējiet savus produktus dažādās kategorijās lai jūsu pircēji varētu sākt sašaurināt meklēšanu, lai nokļūtu tajā, ko viņi vēlas redzēt.

Varat izveidot vairākas kategorijas un izvēlēties, kuru produktu ievietot katrā kategorijā.

weebly kategoriju lapa

Pilnībā integrēts iepirkumu grozs

Ieslēdzot e-komercijas funkciju Weebly, iepirkumu groza izvēlnes vienums parādīsies izvēlnes joslā, un pircējiem norāda, cik preču vienības viņi ir ielikuši iepirkumu grozā.

Kad viņi apmeklēs norēķinu procesu, pircēji paliks jūsu veikalā, kad viņi aizpildīs informāciju, bet pasūtījumu kopsavilkums tiks parādīts tajā pašā lapā, lai atgādinātu viņiem, ko viņi gatavojas iegādāties..

Ja jaunināt uz Weebly’s Biznesa vai darbības plāni (sīkāka informācija par cenu noteikšanu zemāk), viss process notiks ar jūsu pielāgoto domēna vārdu. Ja izvēlēsities nejaunināt šos īpašos plānus, norēķinu process, lai arī tas ir veidots tāpat kā pārējā jūsu vietne (lai pārliecinātos, ka pircējiem ir pastāvīga pieredze), izmantos apakšdomēnu Weebly..

Piemēram, ja jūs izmantojat biznesa vai darbības plānus, kases lapā vietrādim URL lasāms (piemērs):

www.jūsu domēns.com/checkout (“jūsu domēns.com” būs tikai jūsu pielāgotais domēns)

Ja izvēlēsities neizmantot biznesa vai veiktspējas joslas, kases lapas URL būs šāds:

youraccount.checkout.weebly.com (“Jūsu konts” ir tikai jūsu Weebly konta nosaukums)

Weebly e-komercija - iepirkumu grozs

Tātad, ja jūs abonējat Weebly’Biznesa vai darbības plāna dēļ pircēji nezina, ka jūsu vietni nodrošina Weebly, un jūs saglabājat pilnīgu kontroli pār zīmolu un izrakstīšanās pieredzi – pircējus mierina tas, ka viņi joprojām atrodas jūsu vietnē un netiek novirzīti uz kaut kur citu.

Šis ir svarīgs faktors, kas jāņem vērā, jo, kad pircēji ir gatavi pirkumiem, jūs vēlaties samazināt jebkādu nenoteiktību, kāda viņiem var rasties, ja viņi tiek novirzīti uz nepazīstamu URL, piemēram, youraccount.checkout.weebly.com

Parasti, ja jums ir tiešsaistes veikals un vēlaties veikt finanšu darījumus (pārdot produktus) ar savu domēna vārdu, jums būs jāiegādājas SSL sertifikāts (kas nodrošina jūsu iepirkumu grozu – tā ir atšķirība starp redzēšanu “HTTP” domēna vārda priekšā (nenodrošināts) pret “HTTPS” (nodrošināts))

SSL sertifikāts parasti maksā 70 USD un vairāk gadā (avots: GoDaddy.com). Weebly iekļauj SSL sertifikātu kā standartu visos savos premium e-komercijas plānos.

Maksājuma iespējas

Tā kā Weebly pieder maksājumu apstrādātājam Square, tas ir tas, uz ko tas specializējas. Weebly’Viss iestatīšanas process ir iebūvēts, tāpēc darba sākšana prasa tikai dažus klikšķus.

Weebly ļauj jums izvēlēties no 3 dažādiem vadošajiem maksājumu apstrādātājiem:

 1. PayPal
 2. Svītra
 3. Kvadrāts

dažāda maksājuma iespējas

(i) PayPal (Nepieciešami Weebly Business vai Performance plāni – sīkāku informāciju skatiet zemāk)

Pats par sevi saprotams, ka PayPal, iespējams, ir vispazīstamākais maksājumu procesors. To izmantošana rada pircējiem uzticības sajūtu PayPal dēļ’s zīmols. Šī ir pamata iespēja, ko nodrošina visi vietņu veidotāji.

Viens no PayPal trūkumiem (dažiem cilvēkiem) ir tāds, ka pēc galīga pirkuma apstiprināšanas pircējiem faktiski būs jāatstāj jūsu Weebly vietne, lai veiktu maksājumu.

(ii) Svītra (Var izmantot ar visiem Weebly plāniem)

Stripe ir strauji augošs maksājumu procesors, kas ļauj noguldīt naudu tieši bankas kontā. Pieteikšanās process Stripe kontam ir ātrs un nesāpīgs, tāpēc jūs varat piecelties un darboties dienas laikā.

Viss izrakstīšanās process no sākuma līdz beigām jūsu pircēji visu laiku paliek jūsu vietnē, un norēķinu grozs tiek marķēts kā jūsu pašu iepirkumu grozs. Tas palīdz saglabāt zīmola veidošanu un pircēju novirzīšanu uz citu vietni.

Naudas pārskaitīšana tieši uz jūsu bankas kontu notiek 7 dienu laikā, galvenokārt tāpēc, ka Stripe ir jāuztur rezerve tikai gadījumā, ja jūsu klientiem ir kādas sūdzības vai atmaksas. Līdzīgi, ja naudas izņemšana no PayPal būs jūsu bankas kontā, arī apstrādei būs nepieciešamas 5 – 7 darba dienas..

Tomēr šī pārskata raksta laikā Stripe nav pieejama visām pasaules valstīm. Tie ir pieejami tirgotājiem ASV, Kanādā, Austrālijā, dažās Eiropas valstīs un dažās Āzijas valstīs .

Tie paplašinās ģeogrāfiski, taču šajā brīdī tirgotājiem ārpus šīm valstīm būs jāizmanto PayPal vai Authorize.net (ierobežots – skatīt zemāk). Noklikšķiniet šeit, lai skatītu atjauninājumus par to, kur ir pieejama svītra.

Vienkārši sakot, jūs joprojām varat pārdot starptautiskiem klientiem, jums vienkārši jāatrodas minētajās valstīs, lai varētu izmantot Stripe savam veikalam.

(iii) Kvadrāts (Nepieciešami Weebly Business vai Performance plāni – sīkāku informāciju skatiet zemāk)

Square ir ļoti strauji augošs maksājumu procesors, kuram pieder Weebly. Jūs, iespējams, pazīstat tos kā kredītkaršu procesoru, kas tiek pievienots viedtālrunim, lai cilvēki varētu veikt maksājumus ar savu mobilo tālruni (lai jūs varētu pieņemt maksājumus klātienē)..

Jūsu naudas līdzekļi tiek ieskaitīti jūsu bankas kontā 1 – 2 darba dienu laikā, kas ir daudz ātrāk nekā svītra.

Tāpat kā Stripe, arī jūsu klienti’ viss norēķinu process no sākuma līdz beigām paliks jūsu vietnē un tiek marķēts kā jūsu pašu iepirkumu grozs.

Pašlaik jums ir jābūt tirgotājam, kas atrodas ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Austrālijā vai Japānā, lai izmantotu laukumu. Bet jūs joprojām varat pārdot starptautiskiem klientiem, bet jums vienkārši jāatrodas minētajās valstīs.

Weebly cenu pārskats – apskatiet mūsu detalizēto Weebly analīzi’cenu noteikšanas plāni

Labākā bezmaksas e-komercijas programmatūra – izlasiet mūsu rakstu par bezmaksas uzlabotajām e-komercijas platformām

Citas Weebly e-komercijas iespējas

Ir arī citi praktiski un elastīgi Weebly e-komercijas rīki:

(i) Gatavs mobilajām ierīcēm (pieejams visiem plāniem)

Weebly ir iebūvēts mobilajā iepirkumu grozā visām viņu vietnēm, kuras tiek rādītas mobilajās ierīcēs, lai jūsu pircēji, ja vēlas, varētu iegādāties arī no saviem tālruņiem vai planšetdatoriem. Arī norēķinu process ir drošs (kā minēts iepriekš). Tāpēc tas’Patīkami, ka Weebly ir to apmierinājis, jo mobilā iepirkšanās ir masveidā augoša tendence.

Weebly ir arī iPhone vai Android mobilās lietotnes, lai jūs visu laiku varētu pārraudzīt un atjaunināt savu tiešsaistes veikalu, kamēr atrodaties ceļā. Varat pievienot jaunus produktus, fotoattēlus, aprakstus, produktu variantus / opcijas un atjaunināt cenas, atrodoties ārpus datora. Varat arī saņemt tūlītējus paziņojumus uz savu tālruni ikreiz, kad kāds no jums kaut ko iegādājas!

(ii) Filtrēta produkta meklēšana (pieejams Weebly Pro, biznesa un veiktspējas plāna lietotājiem)

Weebly’Filtrētā produktu meklēšana ļauj jūsu pircējiem ātri atrast visatbilstošākos produktus. Varat meklēt, filtrējot produktus pēc atribūtiem, piemēram, cenas, krāsas vai jebkura jūsu iestatītā produkta varianta (skatiet mūsu detalizēto diskusiju par produktu variācijām iepriekš).

Jo ātrāk jūs varat palīdzēt klientiem nokļūt pie vēlamā produkta, jo lielāka ir varbūtība, ka viņi no jums iegādāsies. Šī Weebly funkcija, ja to pareizi izmanto, var palīdzēt palielināt pārdošanas apjomus.

(iii) Elastīgas piegādes iespējas (pieejams biznesa un darbības plāna lietotājiem)

Ja jūs abonējat biznesa vai veiktspējas plānus, jums ir iespēja precizēt pārvadāšanas likmes, pamatojoties uz cenu, svaru, kā arī definēt pārvadāšanas pārvadātājus (piemēram, UPS, USPS, Fedex) un piegādes termiņu (zemes, 3 dienas, nakti). ).

Jūs varat pielāgot pārvadāšanas likmes, pamatojoties uz ģeogrāfisko atrašanās vietu, un padziļināties apakšreģionos, piemēram, pēc štata vai provinces.

Jūs pat varat piedāvāt bezmaksas piegādi atsevišķiem pasūtījumiem.

(iv) detalizēta nodokļu kontrole (pieejams biznesa un darbības plāna lietotājiem)

Dons’t aizmirst nodokļus! Izmantojot Weebly, viņi nodrošina un uztur jums pašreizējās pilsētu, štatu un provinču nodokļu likmes ASV un Kanādā.

Ja jūs atrodaties ASV, viņiem pat ir automātiskais nodokļu kalkulators, kas jums veiks visu smago celšanu. Jums vienkārši jāievieto ASV adrese, un visi nodokļi jums tiks aprēķināti. Tas’tas ir diezgan parocīgi!

Ja atrodaties ārpus ASV vai Kanādas, jums ir iespēja manuāli noteikt savas nodokļu likmes.

v) krājumu izsekošana & Pārvaldība (pieejams biznesa un darbības plāna lietotājiem)

Varat parādīt un izsekot katra produkta krājumu līmeni. Bet, parādot, cik vienību vienam produktam ir pieejams, varat pircējiem paziņot, vai jums joprojām ir daudz produktu noliktavā vai arī īslaicīgi nav noliktavā..

vi) pārdod digitālos produktus (pieejams biznesa un darbības plāna lietotājiem)

Ja jūs pārdodat digitālos produktus (e-grāmatas, mūziku, programmatūru vai citus produktus, kas nav fizikāli), Weebly e-komercija ļauj jums to izdarīt..

Jūsu digitālo produktu faili tiek piegādāti pa e-pastu ar drošu saiti, lai klienti šādā veidā varētu lejupielādēt savus pirkumus.

(vii) Produktu importēšana no Etsy, Shopify vai no CSV File (pieejams visiem plāniem)

Weebly ir padarījis vienkāršu, ja vēlaties produktus importēt ārēji (no Etsy, Shopify vai no CSV faila).

Vienkārši atlasiet to, no kura vēlaties importēt, un augšupielādējiet failus. Etsy un Shopify ļauj eksportēt informāciju par produktu CSV failā (domājiet par to kā Excel izklājlapu), tāpēc jums’daudz informācijas ir manuāli jāatjauno.

weebly importa produktus

Ja jūs neizmantojat Etsy vai Shopify, vairums citu tiešsaistes veikalu veidotāju var eksportēt jūsu produkta informāciju CSV failā, lai jūs to varētu augšupielādēt Weebly.

Tas padara pārslēgšanos no citām platformām uz Weebly e-komerciju daudz vienkāršāku un ātrāku.

(viii) Kuponu veidotājs (pieejams biznesa un darbības plāna lietotājiem)

Weebly ir kuponu veidotājs, kas ļauj izveidot un pārvaldīt kuponēšanas sistēmu tieši sava Weebly veikala informācijas panelī. Kuponus var izveidot pēc koda, datuma un daudzuma. Kuponi var būt balstīti uz dolāriem vai procentos no pārdošanas.

Varat arī ierobežot kuponu izmantošanu tikai noteiktiem produktiem, pasūtījumiem, kas pārsniedz noteiktu dolāra summu un tikai noteiktām produktu kategorijām. Jūs pat varat izveidot kuponus, lai klientiem nodrošinātu bezmaksas piegādi!

Mūsuprāt, tas ir ļoti visaptverošs kuponu veidošanas dzinējs, kas salīdzinājumā ar dažiem citiem e-komercijas tiešsaistes veikalu veidotājiem sniedz jums daudz lielāku elastību kupona iestatīšanas ziņā..

(xi) Quickbooks un CSV Export (pieejams biznesa un darbības plāna lietotājiem)

Vai jātiek galā ar grāmatvedību? Jūs veicat likmes, it īpaši, ja vēlaties pārvaldīt veiksmīgu e-komercijas tiešsaistes veikalu. Weebly dod jums iespēju eksportēt pasūtījumus / pārdošanas failus uz failiem, kurus var tieši importēt uz Quickbooks grāmatvedības programmatūru, kas ir ļoti ērts.

Dons’t izmantot Quickbooks? Weebly var eksportēt jūsu pārdošanas datus CSV faila formātā (pamata izklājlapā), kas ir nozares standarta fails, kuru var viegli importēt lielākajā daļā grāmatvedības programmatūras.

weebly eksporta pasūtījumi

Iespēja eksportēt datus ļaus ietaupīt daudz laika un administratīvā darba katru mēnesi. Pat ja jūs izmantojat grāmatvedi, viņi var tikai iegūt jūsu eksportēto failu un augšupielādēt to savā grāmatvedības programmatūrā salīdzinājumā ar manuālu datu ievadīšanu. Jo mazāk laika jūsu grāmatvedis pavada, jo mazāk viņi no jums iekasēs.

xii) Dāvanu karšu izstrādājumi (pieejams Performance plāna lietotājiem)

Ja jūs abonējat Weebly’s Veiktspējas plāns: jūs varat iestatīt dāvanu kartes, lai klienti varētu iegādāties noteiktu nominālu, un digitālās dāvanu kartes tiek nosūtītas pa e-pastu katram, kurš vēlas uzdāvināt šo karti.

Pēc tam saņēmēji var apmeklēt jūsu tiešsaistes veikalu un izpirkt jūsu produktu dāvanu kartes. Šīs kartes nedod’t nav jāmaksā papildu maksa, un tie nekad zaudē spēku!

Klients var vienkārši izvēlēties dolāra summu, kuru viņš vēlas uzdāvināt, ievietot savu vārdu, ievietot saņēmēju’vārdu un e-pastu, un ievietojiet dāvanas ziņojumu (nav obligāti). Kad tas ir izdarīts, vienkārši pievienojiet karti iepirkumu grozam un kasei, kā parasti.

Kad pirkums ir pabeigts, Weebly’e-komercijas platforma saņēmējam automātiski nosūtīs e-pastu dāvanu karti ar izpirkuma kodu, un viņi šo kodu varēs izmantot jūsu produktu pirkumiem. Dāvanu kartes saņēmējs var izmantot karti vairākas reizes, ja vien kartē joprojām ir atlikums.

(xiii) Pamesta groza atjaunošana (pieejams Performance plāna lietotājiem)

Vai jūs zinājāt, ka pētījumi ir parādījuši, ka no 100 pircējiem, kas nonāk pie kases groza, apmēram 69 no viņiem nolemj nepirkt un atstāj jūsu vietni? Tas’s 2 no 3 pircējiem!

Pircēji pamet iepirkumu grozus dažādu iemeslu dēļ. Varbūt viņi apjucis un atstājuši datoru. Varbūt viņiem ir jautājumi, kurus jūsu vietne nav izdarījusi’t atbilde. Varbūt viņi to nevarēja’t atrast kupona kodu (visiem patīk daudz.)

weebly komercija atsakās no groza atkopšanasAvots: Baymard.com

Jebkura iemesla dēļ šiem pircējiem bija nodoms iegādāties, bet viņi to nedarīja’t.

Pamestais groza atkopšanas rīks ļauj jums automātiski nosūtīt viņiem e-pastu, lai sāktu sarunu ar viņiem, lai mudinātu viņus atgriezties jūsu veikalā, lai pabeigtu pirkumus. Lai motivētu arī viņus, varat pa e-pastu nosūtīt kupona kodu.

Šo rīku skaistums ir tāds, ka pētījumi liecina, ka liela daļa pircēju atgriežas! Šis rīks tiek ieslēgts automātiski, jums neko nedarot.

Weebly’e-komercijas platforma automātiski nosaka pamešanu un aizdegšanos “atkopšanas e-pasti” viņiem. E-pasta ziņojumus varat stilizēt un pielāgot, kā vēlaties.

komerciāla komercija - pamesta groza statistika

Kā sistēma zina, kam sūtīt e-pastu?

Ja pirkšanas laikā pircējs aizpilda savu e-pastu, Weebly “atceras” e-pastu un tā, kad pirkums vēl nebija veikts’Pilnīga, Weebly zina nosūtīt viņiem e-pastu, lai pamudinātu viņus atgriezties.

Šis rīks burtiski varētu palīdzēt atgūt daudz pārdošanas apjomu, kas būtu samazinājies plaisās. Tā’Mūsuprāt, tas ir ieguldījuma vērts, pat ja jūs vienkārši saņemat pilnu pircēju, lai atgrieztos, lai pabeigtu pirkumus.

Kas’s Trūkst no Weebly?

Tagad, kad mēs to Weebly varam redzēt’e-komercijas funkcijām ir daudz rīku, kas efektīvi palīdz nodrošināt jūsu tiešsaistes veikala darbību, vai tiem trūkst kaut kas patiešām svarīgs?

Šeit ir tikai dažas domas:

A) Daudzkanālu integrācija

Spēja pārdot ārpus savas vietnes ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Pārdošana tirdzniecības vietās, piemēram, Amazon un eBay, vai sociālie mediji, piemēram, Facebook un Instagram, atver plašu auditoriju.

Pašlaik Weebly neļauj pārdot tieši tirdzniecības vietās vai sociālajos medijos. Tas vienmēr tika uzskatīts par tikai e-komercijas rīku ‘tīrs’ tiešsaistes veikalu veidotājiem (piemēram, Shopify un BigCommerce) ir.

Tagad Squarespace ļauj jums integrēt savus produktus Instagram, tas nozīmē, ka sociālo mediju pārlūkprogrammas var iegādāties jūsu produktus tieši Instagram. Mēs’esat pārliecināts, ka tas ir kaut kas, ko Weebly centīsies ieviest, bet šobrīd tas ir’s e-komercijas piedāvājumu nepilnības.

B) Plašas norēķinu iespējas

Lai arī jūs nevēlaties vai jums ir jāpielāgo sava norēķinu lapa, tā’Ir patīkami pievienot sava uzņēmuma logotipu. Vai vismaz kaut ko, lai to padarītu zīmolotāku.

Pašlaik jūsu kases lapas pielāgošana’s estētika nav iespējama. Atkal varbūt mēs’tas atkal ir nedaudz skarbs, jo šāda līmeņa kontrole parasti notiek tikai ar e-komercijas īpašniekiem.

Vēl viena kļūda ir tā, ka nav viesu izrakstīšanās iespēju. Liela daļa pirmo reizi pircēju no jūsu veikala, iespējams, nevēlēsies veikt problēmas ar konta izveidošanu. Tas, ka jūs varat’Ja to apiet Weebly, tas var ietekmēt jūsu pārdošanas apjomus.

C) Uzlabota e-komercijas analīze

Vēl viens noderīgs rīks, kura Weebly trūkst, ir uzlabotā e-komercijas analīze. Dažiem citiem e-komercijas vietņu veidotājiem, izmantojot pareizo cenu plānu, viņi sniegs jums padziļinātu statistiku, lai jūs varētu labāk izprast sava uzņēmuma sniegumu.

Jums var būt kopsavilkuma informācijas panelis, kurā noteiktā laika posmā tiek apkopoti ieņēmumi, pārdotās vienības, pasūtījumu skaits, konvertācijas likmes utt. Varat arī iedziļināties statistikā par katru produktu, ieskaitot to, no kurienes klients ir nācis ( Google, Facebook, Yahoo utt.) Un kādu ierīci viņš izmantoja (galddatoru, planšetdatoru, viedtālruni).

Šīs analītiskās atziņas ir nenovērtējamas, jo jūs varat labāk izprast, no kurienes nāk klienti un kuru produktu viņi pērk..

Piemēram, jūs varat ātri filtrēt pārdošanas statistiku un uzzināt, ka A produkts ir jūsu labākais pārdevējs, un vairums klientu, kas iegādājās šo produktu, izmantoja savus viedtālruņus, un viņi atrada jūsu vietni caur Facebook. Tagad jūs varat izveidot plānu, lai turpinātu optimizēt šo pārdošanas kanālu vai strādātu pie citu produktu uzlabošanas, jo šis konkrētais produkts darbojas labi.

Tas, ko jūs darāt ar informāciju, ir atkarīgs no jums. Bet vismaz šiem datiem jums vajadzētu būt pie pirkstu galiem.

Weebly ļauj integrēt veikalu ar Google Analytics’ e-komercijas izsekošanas funkcija. Bet lietotāju pieredze nav tik laba, salīdzinot ar modernu e-komercijas analītikas informācijas paneli, kas ir iebūvēts citos tiešsaistes veikalu veidotājos, piemēram, Shopify, BigCommerce vai pat Kvadrāts.

To Weebly varētu ieviest, lai palīdzētu uzlabot jūsu biznesu, labāk informējot par tendencēm un modeļiem, kuru pamatā ir klienti.

Weebly e-komercijas cenu noteikšana (vai tā vērts?)

Jūs varat izmantot kādu no Weebly’s e-komercijas funkcijas katrā plānā, pat bezmaksas plāns. Tomēr, ja jūs jaunināt uz viņu biznesa vai veiktspējas plāniem, jūs iegūstat ievērojami jaudīgākas funkcijas nekā bezmaksas vai Pro plānos.

Kā minēts vairākās iepriekš sadaļās, jaunināšana uz viņu biznesa vai darbības plāniem dod jums:

 • Pilnas piegādes konfigurācijas iespējas
 • Piegāde & Nodokļu kalkulators
 • Atlaižu koda dzinējs
 • Piegādes likmes reāllaikā (pieejams tikai Performance Plan lietotājiem)
 • Pamesta groza atkopšana (pieejams tikai Performance Plan lietotājiem)
 • Dāvanu karšu izstrādājumi (pieejams tikai Performance Plan lietotājiem)

Daži citi ieguvumi no Weebly’Biznesa un darbības plāni, kurus mēs neizstrādājām’Iepriekš pieminētie ir:

 • Neierobežots produktu skaits – Izmantojot Pro plānu, jūs varat ievietot tikai 25 produktus
 • Nulles darījumu maksa – izmantojot Pro plānu, par katru pārdošanu Weebly iekasē no jums 3% no jūsu ieņēmumiem

Weebly e-komercijas plāna funkciju saraksts

Bizness & Izpildes plāna cenu struktūra

Weebly’s Biznesa un darbības plāna maksas struktūra ir šāda:

Weebly cenu plāni1 mēnesis ($ / mēnesī) 1 gads ($ / mēnesī) Ietaupījumi (%) 2 gadi ($ / mēnesī) Ietaupījumi (%)Bizness

Performance

35 USD25 USD29%21 USD40%
46 USD38 USD17%35 USD24%

Weebly e-komercija - biznesa izpildes plāna izcenojumi

Ņemiet vērā arī to, kā par Weebly’s Pakalpojumu noteikumi, visi to nosacījumi apmaksātiem plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tātad, ja jūs neesat apmierināts ar viņu plāniem, jūs vienmēr varat atcelt un pieprasīt atmaksu. Tas faktiski noņem visus finansiālos riskus no jums.

Weebly e-komercijas cenu salīdzinājums

Weebly’Cenas mēnesī ir nedaudz augstākas salīdzinājumā ar citiem vilkšanas un nomešanas veidotājiem, kuriem ir arī labi e-komercijas rīki. To sakot, Weebly’e-komercijas funkcijas ir dažas no labākajām starp tās vienaudžiem:

 • Tirdzniecības laukumu kvadrātā plāns – 40 USD mēnesī vai 26 USD mēnesī uz 1 gadu plāna (skatiet mūsu pārskatu šeit)
 • Jimdo biznesa plāns – USD 240 gadā (ekvivalents USD 20 mēnesī)

Ja jūs būtu Weebly etalons’e-komercijas plāns citiem tīru interneta veikalu veidotājiem:

 • Shopify plāni – no 29 līdz 299 USD mēnesī (skatiet mūsu pārskatu šeit)
 • BigCommerce plāni – USD 29,95 – USD 249,95 mēnesī (skatiet mūsu pārskatu šeit)

Augstāki plāni šiem tīrajiem tiešsaistes veikalu celtniekiem ir daudz dārgāki. Bet acīmredzot, arī viņu rīki ir daudz jaudīgāki.

To sakot, mēs jūtam, ka Weebly e-komercijas cena tās biznesa un darbības plāniem ir ļoti taisnīga, salīdzinot ar vienaudžiem un citiem..

Citi ekspertu atzinumi par Weebly – redzēt, ko citi vadošie eksperti saka par Veebliju

Tiešsaistes veikala veidotāju salīdzināšanas diagramma – skatiet, kā Weebly salīdzina ar citiem tiešsaistes veikalu celtniekiem

Weebly e-komercijas apskats – secinājums

Weebly’s e-komercijas funkcijas ir salīdzinoši līdzīgas vienaudžiem.

Tas jums piedāvā iespēju izveidot īpašas produktu lapas, kategoriju lapas un veikala lapu, kā arī atvieglo vairāku produktu variācijas, lai pircēji varētu izvēlēties un izvēlēties dažādu stilu vienu un to pašu produktu, lai iegādātos..

Tam ir arī ļoti slīpēta attēlu galerija, kurā pircēji var tuvināties produktu attēliem, lai daudz tuvāk apskatītu jūsu produktu piedāvājumus.. Weebly padara jūsu pircējus par ļoti vienkāršu sociālo produktu kopīgošanu (Facebook, Twitter un Pinterest), lai palīdzētu sasniegt plašāku auditoriju..

Pilnībā integrēts iepirkumu grozs ļauj pircējiem palikt jūsu vietnē visā norēķinu procesā, kas palīdz palielināt jūsu reklāmguvumu līmeni, jo liela daļa pircēju uztraucas, ja viņi tiek novirzīti uz citu vietni (kas daudz kas notiek daudziem tiešsaistes veikaliem) ).

Weebly piedāvā arī labāku maksājumu iespēju klāstu, ja jums ir integrēta PayPal, Stripe, un Laukums savā e-komercija platforma. Šī norēķinu apstrādātāju izvēle ir plašāka nekā dažiem Weebly’vienaudžiem, ļaujot jums daudz elastīgāk izvēlēties sev piemērotāko. Šo maksājumu apstrādātāju integrēšana jūsu Weebly tiešsaistes veikalā prasa tikai dažus klikšķus.

Kopumā ar visām funkcijām, kuras jūs iegūstat ar Weebly e-komerciju, apvienojumā ar tās vilkšanas un nomešanas vietņu veidošanas platformu, Weebly ir lieliska platforma, kur veidot savu tiešsaistes veikalu vietnē.

Tās e-komercijas rīki jums ir pieejami pat tad, ja nelietojat uzņēmuma vai darbības plānus, bet tiešsaistes veikala rīkiem piekļūstat tikai ierobežoti. Fakts, ka jūs varat pārdot preces Weebly’Bezmaksas plāns ir milzīgs pluss, un tas ļauj jums pārbaudīt e-komercijas ūdeņus pirms apņemšanās.

Lai iegūtu pilnu piekļuvi vietnei Weebly’s uzlabotas e-komercija funkcijas, reģistrējieties biznesa vai veiktspējas plāniem un atcerieties arī to, ka pastāv 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tas pilnībā novērš visus finansiālos riskus, kamēr jūs to pārbaudāt.

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Vietnes veidotāja eksperta mērķis ir sniegt jums godīgus datus. Tas’Tāpēc mēs paši veicam izpēti un iegūstam tiešu, personīgu ieskatu. Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me