Wix e-komercijas pārskats 2020: Kas jāzina par Wix veikaliem


Vislabāk

Labākais vietņu veidotājs ar e-komercijas funkcionalitāti


Kopējais reitings

4 no 5 zvaigznēm

Vai vēlaties izveidot funkcijām bagātu e-komercijas veidotāju, neatsakoties no radošas kontroles pār savu zīmolu un veikala dizainu? Wix e-komercija varētu būt ideāla izvēle jums. Šis veidotājs ir lieliski piemērots ikvienam, kurš vēlas apvienot intuitīvus rediģēšanas rīkus ar e-komercijas funkcionalitāti, labi noapaļotam tiešsaistes veikalam.

Kādi ir Wix e-komercijas plusi un mīnusi??

Plusi

 • Nekad nerediģējiet akli – Wix redaktors parāda, kā jūsu labojumi ietekmē jūsu veikala dizainu
 • Iesācējs draudzīgs – interfeisu ir viegli izmantot, izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru un mobilas reaģējošas veidnes
 • Pirmais zīmols, otrais – produkti – liela uzmanība tiek pievērsta attīstīta un pievilcīga zīmola izveidei produktu pārdošanai
 • Uzkrītoši dizaini – pievienojiet produktu videoklipus, lai klientiem būtu labāka iepirkšanās pieredze
 • Uzlaboti e-komercijas rīki – tostarp pamesta groza atkopšana, lai pievilinātu klientus, kuri ir atstājuši preces kasē
 • Daudzvalodu vietnes – attīstiet savu biznesu visā pasaulē, izveidojot vairākas vietnes dažādām valstīm

Mīnusi

 • Nav brīdinājumu par krājumu pārvaldību – Viks uzvarēja’t jums neteiks, kad līmenis ir zems, padarot to grūti mērogojamu
 • Pārāk daudz radošas brīvības – pilnīga radošā brīvība var traucēt e-komercijas dizaina paraugpraksi

Papildu informācija

 • Pārliecinies, ka tu’izvēloties labāko savam veikalam – apskatiet mūsu Labāko e-komercijas vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma
 • Izlasiet mūsu rakstu par Labākās e-komercijas platformas lai uzzinātu, kuru programmatūru jums vajadzētu izmantot, lai pārdotu tiešsaistē

Pārskats par Wix e-komerciju

Jūs’es droši vien jau esmu dzirdējis par Wix. Jūs, iespējams, esat redzējis pat sludinājumus, kur cilvēki ātri, ērti un nekad nepieskaroties koda līnijai izveido vietnes. Bet vai jūs zinājāt, ka Wix var arī palīdzēt izveidot tiešsaistes veikalu?

Wix e-komercija izmanto to pašu vienkāršo un intuitīvo vilkšanas un nomešanas redaktoru, kādu redzat šajos sludinājumos, ļaujot jums izveidot pats savu e-komercijas vietni. Nav nepieciešams kodēt, mitināt vai uzsvērt – vienkārši izvēlieties savu veidni, pielāgojiet to, velkot un nometot elementus, piemēram, tekstlodziņus un attēlus ap jūsu lapām, un pēc tam nospiediet publicēt!

Visu Wix’E-komercijas plānos ir iebūvēts lielisku pārdošanas rīku klāsts. Jūs varat redzēt tos darbībā tādās Wix vietnēs kā https://www.vintique-watch.com/, kur celtnieks demonstrē savas pulksteņu kolekcijas..

Wix ir labākais vietņu veidotājs ar e-komercijas funkcionalitāti tirgū. Tā’tā nav īpaša e-komercijas platforma, piemēram, Shopify vai BigCommerce, drīzāk tā’s vietņu veidotājs, kas ļauj jūsu vietnei pievienot e-komercijas funkcijas.

Kā mēs zinām, ka Wix ir labākais e-komercijas vietņu veidotājs, pārspējot citus zīmolus, piemēram, Weebly un Squarespace? Mēs’Mēs ne tikai uzminējām – mēs tos visus pārbaudījām, un ikdienas pārbaudē iesaistījām arī cilvēkus.

Lai gan Wix bija labākais vietņu veidotājs ar e-komercijas funkcionalitāti, kopvērtējumos tas ierindojās otrajā vietā, ar īpašo e-komercijas platformu Shopify, paceļoties uz priekšu, lai ieņemtu pirmo vietu.

Mēs apskatījām visas svarīgās jomas, sākot no funkcijām un cenām līdz lietošanas vienkāršībai. Šis raksts iepazīstinās jūs ar to, ko atradām, un vienreiz un uz visiem laikiem jums pateiks, vai, izvēloties Wix e-komerciju, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu.

Mēs’es negrasīšos to izvilkt – šeit’Pārskats par to, kā Wix ieguva vērtējumu mūsu testēšanā:

Papildu informācija

 • Uzziniet, kā Wix salīdzina ar mūsu labākajiem konkurentiem Labāko tiešsaistes veikalu veidotāju salīdzināšanas diagramma
 • Skatīt sarakstu Labākie e-komercijas vietņu veidotāji pārskatu par labākajiem zīmoliem

Cik ērti ir izmantot Wix e-komerciju?

Kāda nozīme ir celtniekam, ja jūs’Vai cīnāties, lai izpildītu vienkāršus uzdevumus ik uz soļa? Produktu pievienošana, maksājumu apstrāde, veikala pielāgošana; nevienā no šīm lietām nevajadzētu izraut matus.

Par laimi Wix ir pazīstama ar iesācējiem draudzīgu dizainu un vienkāršiem procesiem. Tas izmanto vilkšanas un nomešanas redaktoru, lai jūs varētu vienkārši vilkt elementus, piemēram, tekstlodziņus un videoklipus, visur, kur vēlaties, savās lapās.

Arī veikala pielāgošana ir patiešām vienkārša. Wix ir tas, ko jūs redzat, tas, ko jūs saņemat (WYSIWYG) vietņu veidotājs, tāpēc, rediģējot savas lapas, jūs varat precīzi redzēt, kā jūsu vietne izskatīsies pēc tam’s dzīvo.

Wix redaktors ir ērti lietojamsWix’Redaktoru ir viegli izmantot neatkarīgi no tā, vai tiek mainīts fons vai pievienots teksts. Vienkārši velciet un nometiet vajadzīgos vienumus savās lapās.

Ja Wix redaktorā velciet teksta lodziņu visā ekrānā, jūs precīzi zināt, kur tas parādīsies tiešajā versijā. Tas atšķiras no citiem celtniekiem, kur visas izmaiņas jāveic aizmugures versijā, un rezultāti tiek parādīti tikai tad, kad priekšskatīsit savu vietni..

Tomēr labākā daļa ir tā jūs don’Nav jāzina viena koda rinda. Wix palīdz jums izveidot profesionālu tīmekļa vietni savam biznesam, pat nedomājot par nobiedēto HTML vai CSS.

Ja jums nepieciešama vietne, ātri izveidojiet, kāpēc gan neizmēģināt Wix ADI? Tas izmanto mākslīgā dizaina intelektu, lai dažās minūtēs izveidotu jums personalizētu vietni. Jūs vienkārši atbildējat uz dažiem vienkāršiem jautājumiem, izvēlieties dizainus, kas jums patīk, un pēc tam rediģējiet pēc sirds patikas’saturu, līdz tas izskatās tieši tā, kā vēlaties.

Vai jums ir starptautiska auditorija? Nekādu problēmu. Izmantojot Wix daudzvalodu, jūs varat izveidot dažādas vienas un tās pašas lapas versijas ar dažādām valodām.

Pēc tevis’Ja esat izveidojis savu vietni, dažu klikšķu laikā jūs varat iztulkot tekstu, attēlus, saites, SEO iestatījumus un daudz ko citu. Et voila! Jūs’Jums būs daudzvalodu vietne.

Tā kā ir visas funkcijas, kas vajadzīgas tiešsaistes veikala vadīšanai, e-komercijas platformas bieži var būt sarežģīti lietojamas, un tām ir nepieciešams zināms laiks. Tomēr Wix apvieno lietošanas ērtumu ar labu e-komercijas rīku klāstu, kā arī lielisku pielāgošanu jūsu veikala priekšā.

Papildu informācija

 • Tikai sāku? Izlasiet mūsu ceļvedi Kā izveidot tiešsaistes veikalu lai izpildītu mūsu 11 vienkāršos soļus
 • Ja jūs’atkārtoti saplēstas starp Wix ADI un tradicionālo Wix redaktoru, apskatiet mūsu Wix redaktors vs Wix ADI salīdzinājums, lai uzzinātu, kurš jums jāizvēlas

Wix e-komercijas klientu apmierinātība

Viens no lielākajiem jebkura celtnieka pārbaudījumiem ir tas, vai tas var padarīt savus lietotājus apmierinātus. Tas’Tāpēc mēs ne tikai pārbaudām katru platformu paši, bet arī aicinām citus cilvēkus tās izmantot un sniegt mums atsauksmes.

Tas’s kā mēs zinām, ka Wix to nedara’Tieši izskatās tikai daļa – tas atstāj priecīgus klientus. Jautāti, cik iespējams, viņi ieteiks Wix, mūsu lietotāji novērtēja platformu ar iespaidīgu 4/5!

Šeit ir dažas lietas, kas lietotājiem bija jāsaka par Wix e-komerciju:

“Kategoriju izveidošana un produktu pievienošana bija patiešām vienkārša, izmēru varianta ievietošana bija ļoti vienkārša, tekstlodziņu un attēlu rediģēšana, lai pārstāvētu zīmolu – viss ir ļoti vienkārši.”

“Tas izskatās tiešām profesionāli, pat pievienojot sākumlapai pāris pogas. Tā’Ļoti tīrs – jūs varat viegli noteikt, kur atrodas lietas un kā tās parādīsies, tiklīdz tās būs publicētas.”

Galvenais, ko lietotāji mums atgriezās, bija tas, cik viegli bija izmantot Wix, lai izveidotu savu veikalu. Sākot ar e-komercijas funkciju, piemēram, produktu un izmēru variantu, pievienošanu līdz veikala pielāgošanai’Par firmas zīmi Wix saņēma pozitīvas atsauksmes par tā vienkāršo un elastīgo dizainu.

Daži uzskatīja, ka radošās vadības līmenis vairāk kavē, vēloties lielāku struktūru un lielāku, jaudīgāku e-komercijas rīku komplektu. Tomēr viņi patiešām apbrīnoja spēcīga un unikāla zīmola radīšanas potenciālu, izmantojot Wix, un baudīja tādu iespēju pievienošanu kā produktu videoklipi.

Kopumā mūsu lietotāji ieteica Wix mazajiem uzņēmumiem, kuri vēlas izveidot spēcīgu un pievilcīgu zīmolu. Tam ir labs e-komercijas rīku klāsts, taču tas nav piemērots ikvienam, kurš vēlas izveidot e-komercijas impēriju.

Wix e-komercijas pārdošanas rīki un funkcijas

Wix ir visi nepieciešamie rīki lai fiziski un digitāli izstrādājumi nonāktu pie jūsu virtuālajiem plauktiem.

Visi ar pievilcīgajām produktu lapām ir labi un labi, taču jums viss ir jāorganizē aiz ainas. Wix ir vairākas iekšējās e-komercijas funkcijas, kas nozīmē, ka jūsu veikali var darboties un attīstīties.

Produktu veidi

Vai jums’Pārdodot roku izstrādājumus vai lejupielādējot digitālos failus, Wix uzvarēja’t stāvēt savā ceļā. Jūs varat izveidot savu veikalu, lai pārdotu fiziskus un digitālus produktus, sākot no mūzikas līdz e-grāmatām un beidzot ar rokām adītām šalles.

Ja jūsu bizness paļaujas uz rezervāciju pieņemšanu un cilvēki, kas maksā par nodarbībām, Wix piedāvā iespējas arī jums. Jūs varat pieņemt maksājumus par rezervācijām, izmantojot lietotni Wix Bookings, lai gan jūs to varat’t uzskaitīt un pārdot šos pakalpojumus kā faktiskus produktus.

Atšķirībā no tādām pārdošanas platformām kā Etsy, kur var pārdot tikai rokām darinātas vai vintage preces, nav noteikumu par produktu veidiem, kurus var pārdot, izmantojot Wix. Tiešsaistes tirgus ir jūsu austere – un, jā, jūs pat varat tos pārdot!

Produktu prezentācija

Jūs don’t kaut ko neiegādājieties tiešsaistē, ja tā nenotiek’t izskatās labi. Tikai viens produkta attēls, kas ņemts no neizdevīga rakursa? Traucējošs izkārtojums vai kaitinošs produkta tuvināšanas trūkums? Atvadieties no pārdošanas, jo vairums klientu meklēs citur.

Par laimi, tas ir viens no Wix’Galvenās stiprās puses. Tās veidnes nodrošina jums pievilcīgu dizainu, uz kura balstīt savu veikalu, un lietotāja pieredze un zīmols ir skaidri svarīgi faktori. Produkta tuvināšana ir iebūvēta, un sniedz klientam daudz labāku priekšstatu par to, kas jūs esat’re piedāvājot.

Wix e-komercijas produktu galerijasWix piedāvā pievilcīgus veidņu dizainus, lai patiešām parādītu jūsu produktus un piesaistītu klientu’s acs

Dons’t neatstājiet klientiem tumsā par to, ko viņi’re pērk. Wix ļauj pievienot ne vairāk kā 15 produktu attēlus katram augšupielādētajam produktam, un tam vajadzētu būt vairāk nekā pietiekamam, lai jūsu apmeklētāji varētu sasniegt savus makus..

Varat arī pievienot produktu videoklipus lai patiešām parādītu savas preces un nodrošinātu vēl labāku klientu pieredzi. Šie nav’t ir iebūvēti veidnēs, bet tos ir viegli pievienot savam veikalam, izmantojot Wix’s velciet un nometiet redaktoru.

Maksāšanas iespējas un nodevas

Wix piedāvā visus tradicionālos maksājumu vārtus, ieskaitot PayPal, Stripe un Square. Tur ir vairāk nekā 15 dažādas norēķinu iespējas kopumā, tāpēc katram vajadzētu kaut ko atrast. Wix to nedara’t neatbalsta Amazon vai Apple Pay, taču vajadzētu būt pietiekami daudz citu iespēju, lai to kompensētu.

Visām Wix vietnēm ir SSL sertifikāts, kas vienkārši jāaktivizē, lai aizsargātu jūsu vietni. SSL nozīmē Secure Sockets Layer un šifrē jūsu apmeklētājus’ informācija – tas padara to būtisku tiešsaistes veikaliem, jo ​​tas padara maksājumu apstrādi drošu.

Krājumu vadība

Wix’Krājumi nav visspēcīgākie tirgū, taču bez problēmām varat pārdot neierobežotus produktus un jūs varat masveidā importēt produktus un to variantus, izmantojot izklājlapā CSV (Comma Separated Values) failu. Viegli sīkumi!

Tomēr Wix atbalsta produktu pārvaldību. Izmantojot lietotni Wix Stores, jūs varat izvēlēties, kā pārvaldīt savus krājumus, izsekot produktu numurus un automātiski atzīmēt preces kā krājumus.

Piegādes iespējas

Piegādi var būt grūti pārvaldīt, it īpaši, ja jūs to darāt’atkārtoti piegādājot apgabalus ar atšķirīgiem noteikumiem un cenām. Wix ļauj izsekot pasūtījumiem no tā paneļa, kā arī iestatīt produktu piegādes un nodokļu noteikumus. Tas’tas ir diezgan parocīgi!

Pamesta groza atkopšana

Ar Wix’pamestu groza atkopšanas funkciju, jūs varat automātiski sūtīt e-pastu klientiem, kuri’Jūs esat atstājis preces grozā un pēc tam pametis vietni pirms pirkuma veikšanas. No satriecošiem 69% tiešsaistes ratiņu lietotāji atsakās; ka’s ir daudz zaudētu ieņēmumu, kurus varētu viegli iegūt, izmantojot šo gudro funkciju.

Daudzkanālu pārdošana

Daudzkanālu pārdošana ir svarīgs e-komercijas biznesa vadīšanas aspekts. Pārdošana sociālajos kanālos, piemēram, Instagram, Facebook, Pinterest un Amazon, ir lielisks veids, kā iegūt ekspozīciju savam biznesam un pievilināt plašāku auditoriju..

Diemžēl Wix to nedara’t atbalstīt daudzkanālu pārdošanu. Ja vēlaties riskēt ar daudzkanālu pārdošanu, jūs’Jums būs jāizmanto trešās puses lietotne, piemēram, Ecwid, kas integrējas ar jūsu Wix vietni un pievieno papildu funkcijas.

Wix Ascend

Visaptverošs mārketinga risinājums, Wix Ascend ļauj jums sazināties ar klientiem, reklamēt savu zīmolu un automatizēt darba plūsmu vienuviet. Tas padara mārketingu pārvaldāmāku.

Wix Ascend ir pieejams kā atsevišķs abonements ar trim dažādiem cenu plāniem, nodrošinot piekļuvi vairāk rīku un funkcijām, jo ​​augstāku plānu jūs izvēlaties. Šie plāni svārstās no vienkārši No 9 līdz 45 USD mēnesī.

Lietotņu tirgus

Wix veikali ir Wix e-komercijas sirds. Jūs don’Tas nav jālejuplādē vai jāmeklē, jo tas ir iebūvēts visās Wix e-komercijas veidnēs. Ar Wix veikaliem jūs varat…

 • Pārdod neierobežotu produkciju
 • Izveidojiet produktu galerijas, lai demonstrētu savus krājumus
 • Izveidojiet atlaižu kodus
 • Iegūstiet optimizētu mobilo veikalu
 • Pieņemiet daudzus maksājuma veidus, ieskaitot kredītkartes un bezsaistes maksājumus
 • Piekļūstiet tiešsaistes maksājumu apstrādātājiem, tostarp PayPal, Stripe un Square
 • Nosūtiet klientiem automātiskus e-pasta paziņojumus
 • Izveidojiet biļetenus – pastāstiet klientiem par piedāvājumiem un jauniem produktiem, izmantojot Wix ShoutOut un Lightbox
 • Iegūstiet premium pasūtījumu pārvaldības rīkus
 • Nodrošiniet augstākā līmeņa drošību, izmantojot SSL šifrēšanu
 • Saglabājiet visu savu peļņu – Wix neiekasē nekādu maksu par darījumu

… un daudz vairāk. Tas’s iespaidīgs saraksts! Jūs varat redzēt visas jaunākās Wix veikalu funkcijas Wix’vietne, bet, ja tā’s joprojām jums nav pietiekami daudz rīku, don’t neuztraucieties – jūs’Wix lietotņu tirgū atradīsit milzīgu daudzumu papildu resursu.

Šeit jūs’Jūs atradīsit bezmaksas un maksas lietotņu klāstu – dažas izveidoja Wix, citas – trešās puses -, piedāvājot uzlabotus rīkus, lai pievienotu jūsu vietnei.. Kopumā ir vairāk nekā 200 lietotņu, ar vairāk nekā 50 “Interneta veikals” kategorija.

Izmantojot Wix App Market, varat atrast rīkus, lai pielāgotu savu veikalu, pievienotu tiešsaistes tērzēšanu un kuponus, lai piesaistītu klientus, un pat var integrēties ar citām e-komercijas platformām, piemēram, Ecwid.

SEO

Meklētājprogrammu optimizācija, plašāk pazīstama kā SEO, dažiem ir priekšstats par citiem, un citiem tās ir noslēpums. Viss, uz ko tas attiecas, ir padarīt jūsu vietni pēc iespējas gatavāku un vieglāku, lai Google un citas meklētājprogrammas to varētu atrast.

Wix ir iebūvēti SEO rīki, lai padarītu dzīvi pēc iespējas vieglāku. Visas Wix vietnes ir optimizētas mobilajām ierīcēm, un tām ir pielāgojamas iespējas, sākot ar alt tekstu un beidzot ar atslēgvārdu iestatīšanu jūsu lapām.

Wix e-komercijas SEO rīkiWix sniedz jums rīkus un vadlīnijas, kas nepieciešami vietnes optimizēšanai un tai vislabāko iespēju augstu novērtēt Google meklēšanas rezultātos

Sekojot Wix, varat viegli nokļūt pie SEO’SEO SEO Wiz. Tas uzdod dažus vienkāršus jautājumus, piemēram, jūsu vietnes nosaukumu un atslēgvārdus, un izmanto jūsu atbildes, lai izveidotu personalizētu plānu. Jūsu vietnei progresējot, ir arī SEO ceļvedis.

Bonuss: 9 Wix e-komercijas padomi, kas palīdzēs jums pārdot tiešsaistē

Ja vēlaties iegūt papildu ieskatu, kā iestatīt savu tiešsaistes veikalu, izmantojot Wix, jūs’re veiksmi. Mūsu Wix e-komercijas padomu videoklipā ir sniegti detalizēti, taču praktiski padomi par to, kā izveidot savu Wix veikalu un kā to gūt panākumus!

Spēlē

Papildu informācija

 • Vai jums ir nepieciešams vairāk tirdzniecības rīku nekā šis? Apskatiet mūsu Wix vs Shopify salīdzinājums lai noteiktu, kuru vislabāk pārdot tiešsaistē
 • Izlasiet mūsu Wix un BigCommerce salīdzinājums lai uzzinātu, kuras ir labākās jūsu veikala funkcijas
 • Neesat pārliecināts, vai Wix jums piedāvā SEO rīkus? Izlasiet mūsu Vietņu veidotāju SEO un WordPress SEO salīdzinājums izlemt par labāko variantu jums
 • Ja jūs’Ja neesat pārliecināts, kur sākt ar vairāku kanālu pārdošanu, mēs varam palīdzēt. Uzziniet, kā iestatīt Facebook veikalu ar mūsu ceļvedi vai uzzini Kā nopelnīt naudu Instagram un sāciet savu e-komercijas impēriju jau šodien
 • Lietpratīgi ieintriģēja Viks’s lietotņu tirgus? Izlasiet mūsu Wix lietotņu tirgus apskats lai uzzinātu vairāk par šo lielisko iespēju

Cik labi darbojas Wix e-komercija’s veidņu paraugi?

Neskatoties uz lieliskajām e-komercijas funkcijām un iespaidīgo lietotņu veikalu, Wix patiešām izceļas ar savu veidņu dizainu un pielāgošanu.

Wix kopā ir vairāk nekā 500 veidņu, un vairāk nekā 80 var atrast “Interneta veikals” kategorija. Jūs pat varat izvēlēties tukšu veidni, ja vēlaties sākt no nulles, taču ar tik profesionāliem dizainiem kā Wix’s, tas šķiet nevajadzīgs darbs!

Wix e-komercijas veidnesWix ir pieejams plašs profesionālu, funkcijām atbilstošu veidņu klāsts tiešsaistes veikalu veidošanai

Visas Wix veidnes ir bez maksas, tāpēc jūs to nedrīkstat darīt’nav jāuztraucas par slēptajām slēptajām maksām. Tomēr, ja vēlaties izmantot visas Wix iekļautās funkcijas’e-komercijas veidnes, jums būs jāveido e-komercijas plāns (vairāk par tiem vēlāk).

Lai izvēlētos veidni, vienkārši pārlūkojiet atlasi (pēc kategorijas vai izmantojot meklēšanas funkciju), noklikšķiniet uz priekšskatījuma, lai redzētu, vai jums patīk dizains, izdarītu izvēli un sāktu rediģēšanu. Jūsu kredītkarte var palikt jūsu makā!

Jūsu veidnes priekšskatīšana un pārliecināšanās’Atkārtoti apmierināts ar dizainu ir īpaši svarīgs Wix, jo jūs varat’t vienreiz mainiet veidni’Jūs esat publicējis jūsu vietni. Ja jūs jūtaties kā pārmaiņas, jūs’Jums būs jāveido jauna vietne un atkārtoti jāievada jūsu saturs – un, kad laiks ir nauda, ​​tas ir mazāk nekā ideāli.

Visas Wix veidnes reaģē uz mobilajām ierīcēm, un tām ir īpašs mobilais redaktors, lai jūs varētu pārliecināties, vai jūsu vietne izskatās lieliski visās ierīcēs..

Dizaina pielāgošana

Kamēr Wix’s veidnes izskatās satriecoši, tu’Es joprojām gribu savā vietnē ievietot savu zīmogu’s dizains. Jūs don’Lai to izdarītu, nav jāpavada stundas kodēšanas vai tehnoloģiju iemaņu apgūšanai – vienkārši pievienojiet attēlus, izdzēsiet sadaļas, izveidojiet jaunas lapas, velciet tekstlodziņus jaunās pozīcijās un pievienojiet visas jaunas funkcijas, kas jums patīk, jebkur jūsu vietnē.

Izmantojot Wix, ir viegli izveidot savu zīmolu un pielāgot dizainu. Tā vilkšanas un nomešanas redaktors nozīmē, ka ikviens, kurš var noklikšķināt uz peles, var izveidot pilnīgi unikālu tiešsaistes veikalu.

Wix e-komercijas dizaina rīkiWix sniedz jums daudz pielāgošanas iespēju, lai jūs varētu rediģēt savu dizainu, cik vien vēlaties. Tas ir lieliski piemērots, lai jūsu biznesam izveidotu spēcīgu tiešsaistes zīmolu.

Tas nozīmē, ka jūsu produktu lapas atspoguļos jūsu uzņēmuma zīmolu un padarīs jūsu vietni tikpat atpazīstamu kā jūsu pārdotie produkti. Pielāgošana kases lapā ir ierobežotāka, taču jūs joprojām varat pievienot sava uzņēmuma vārdu un logotipu.

Ja vēlaties vēl dziļāku pielāgošanas līmeni, varat izmantot Wix Corvid (kodu). Pirms tehnofobiem starp jums iet skriet pa kalniem, Wix Corvid to nedara’t patiesībā nozīmē, ka jums jāveic jebkāda kodēšana!

Tas var likties mulsinoši, bet Wix Corvid ļauj izveidot informācijas datu bāzi, lai palīdzētu izveidot sarežģītāku vietni, neradot sarežģījumus jaunu tehnoloģiju prasmju apgūšanai vai izstrādātāja algošanai..

Kopumā Wix to ir aptvēris visās frontēs. Tam ir liels stilīgu, ar funkcijām pilnveidotu veidņu klāsts, un tas piedāvā ļoti daudz radošas brīvības, gan ar iesācējiem draudzīgiem, gan modernākiem pielāgošanas rīkiem. Tomēr ar visu šo radošo vadību vienkārši pārliecinieties’vienmēr plānojot, ņemot vērā klientus.

Papildu informācija

 • Vai dizains jums nozīmē visu? Ātri palūkojieties uz mums Pārskats par kvadrātveida e-komerciju un redziet, ko var piedāvāt šis uz dizainu orientētais celtnieks
 • Vai vēlaties pārdot mākslu, izmantojot savu e-komercijas vietni? Jums ir nepieciešams mūsu ceļvedis Kā pārdot mākslu tiešsaistē!

Wix e-komercijas palīdzība un atbalsts

Iekāpjot lidmašīnā, iespējams, ka don’t daudz neņem vērā drošības instruktāžu vai avārijas funkcijas. Tomēr, ja viņi nebūtu’t tur mēs šaubāmies par jums’d vispār iekāpt lidmašīnā.

Pierakstīšanās vietņu veidotājā bez klientu atbalsta var nebūt tik postoša kā iekāpšana lidmašīnā bez jebkāda drošības aprīkojuma, taču, ja lietas tomēr noiet greizi, tas joprojām var radīt jums neapmierinātības stundas un pat naudu..

Wix uzvarēja’t neatstās brīvu kritienu, ja jūsu vietne avarē vai ja jums ir grūti atrast ceļu. Tas piedāvā vairākas atbalsta iespējas, tostarp:

 • Atbalsts pa tālruni
 • Sociālo mediju atbalsts
 • Kopienas forums
 • E-pasta atbalsts
 • Video pamācības
 • 24/7 lappuses redaktora atbalsts
 • Padziļināta zināšanu bāze

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties sarunāties ar reālu personu pa tālruni vai arī vēlaties pazaudēt sevi detalizētos palīdzības rakstos, Wix piedāvā kaut ko visiem. Tā nav’Piedāvā tiešraides tērzēšanas iespēju, taču starp tās neticami padziļināto zināšanu bāzi un sociālo mediju atbalstu tam nevajadzētu’t nav problēma.

Wix palīdzības centrsWix’s Palīdzības centrā ir daudz atbalsta resursu, lai jūs varētu pārlūkot. Jūs varat meklēt savu konkrēto vaicājumu vai izpētīt dažādās palīdzības kategorijas.

Ja jūs pierakstāties par visdārgāko e-komercijas plānu Business VIP, prioritāra atbilde tiek saņemta uz visām jūsu iesniegtajām biļetēm. Jūs esat tiesīgs saņemt arī VIP atbalstu, kas dod jums prioritāru atbalstu pa tālruni.

Wix e-komercijas cenu noteikšana – vai tā ir izdevīga?

Izmantojot visas šīs funkcijas, jūs’re, iespējams, jautājums: cik maksā Wix?

Wix’Bezmaksas plāns ir neparasti dāsns. Tas dod jums tik daudz laika, cik vēlaties izveidot savu tiešsaistes veikalu un sagatavot to palaišanai. Tā’Tā ir arī lieliska iespēja izmēģināt Wix un pats izlemt, vai tā’Jums tas ir piemērots.

Tomēr, ja vēlaties iekasēt maksājumus un nopelnīt naudu – ko mēs pieļaujam, ka jūs to darāt, tad jūs’Vajadzēs jaunināt.

Ir trīs Wix e-komercijas plāni, no kuriem izvēlēties:

 • Biznesa pamats: USD 23 mēnesī
 • Neierobežots bizness: USD 27 mēnesī
 • Biznesa VIP: USD 49 mēnesī

Tur’s ir arī uzņēmuma plāns, Wix’s visaptverošs biznesa risinājums, kas mēnesī maksā 500 USD un ir paredzēts lieliem uzņēmumiem.

Tas viss ļauj jums pieņemt maksājumus tiešsaistē, pārdot, nemaksājot nekādu komisiju, savienot savu domēna vārdu, noņemt Wix sludinājumus un izmantot Google Analytics. Visi trīs ir aprīkoti ar neierobežotu joslas platumu, bet jūs arī iegūstat 300 ASV dolārus reklāmas kuponos un atbloķējat vietnes pastiprinātāja un apmeklētāju analītikas lietotnes..

Wix e-komercijas un biznesa cenu plāniWix ir trīs regulāri e-komercijas plāni, sākot no USD 23 līdz USD 49 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu)..

Apskatiet dažas katra plāna galvenās iezīmes salīdzināšanas tabulā:

IezīmeBiznesa pamatne

USD 23 mēnesī

Bizness neierobežots

USD 27 mēnesī

Biznesa VIP

USD 49 mēnesī

Video stundasNoņemt Wix reklāmasSavienot domēnuJoslas platumsUzglabāšanaPrioritārā atbilde
5 stundas10 stundasNeierobežotas stundas
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
NeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
20 GB35 GB50 GB
&# 10060;&# 10060;&# 10004;&# 65039;

Biznesa pamatplāns (USD 23 mēnesī)

Biznesa pamatplāns ir jūsu labākā vērtība. Tā’s ir lētākais e-komercijas plāns un labākais risinājums, ja jūs’re tikai sāk. 23 USD mēnesī ir ļoti konkurētspējīga cena, un, lai arī Shopify ir augstāks serviss, Wix ir vislabākā cenas un kvalitātes attiecība, ja’re jauns vietņu veidošanā.

Tikai par USD 23 mēnesī jūs saņemat:

 • Wix veikali e-komercijas platforma ar visām iepriekš apskatītajām funkcijām
 • 20 GB atmiņas visai jūsu vietnei’aktīvus, piemēram, produktu galerijas
 • Neierobežots joslas platums, lai jūs varētu piesaistīt tik daudz klientu, cik vēlaties – jūsu vietne uzvarēja’t iet uz leju, ja jums iet vīrusu!
 • Bezmaksas pielāgots domēna vārds uz vienu gadu, lai jūs varētu atbrīvoties no Wix zīmola savā tīmekļa adresē un izvēlēties savu
 • Nav Wix reklāmu jebkurā jūsu vietnē’s lapas
 • Piecas video stundas
 • Reklāmas kuponi vērts 300 ASV dolāru, lai jūs varētu reklamēt savu vietni Google un Bing
 • Lietotne Vietnes pastiprinātājs (parasti 60 ASV dolāri), lai paaugstinātu savu tiešsaistes veikalu par Google klasifikāciju
 • Lietotāju Analytics lietotne (parasti 60 USD), lai iegūtu ieskatu par jūsu vietni un auditoriju
 • Google Analytics pasaules klases datiem par to, ko jūsu klienti dara, un kā jūs varat piegādāt to, ko viņi vēlas.

Šis USD 23 skaitlis ir mēneša cena, ja maksājat katru gadu. Biznesa pamatplāns maksā vēl mazāk, ja maksājat par diviem (USD 20) vai trim (USD 18) gadiem pirms termiņa.

Šis plāns ir vispiemērotākais mazajiem e-komercijas uzņēmumiem, kuri atrod savu pozīciju un tikai sāk darbu tiešsaistes veikalā.

Biznesa neierobežots plāns (USD 27 mēnesī)

Biznesa neierobežots plāns ir vispopulārākais no Wix’s e-komercijas plāni. Tā’Tas ir vislabākais uzņēmumu augšanai, un tam ir papildu iespējas. Tā’s joprojām ir lētāks nekā Shopify’Zemākais plāns, un par USD 27 mēnesī jūs saņemat:

 • Viss no biznesa pamatplāna
 • 35 GB krātuve
 • 10 video stundas
 • Wix logotipu veidotājs (50 USD vērtībā), lai jūs varētu izveidot savu profesionālo logotipu
 • Sociālās multivides logotipa faili – iegūstiet vairāk nekā 40 dažādu izmēru logotipu, kas ir gatavs kopīgošanai sociālajos medijos

Ja jūs’Ja vēlaties paplašināt savu biznesu, Business Unlimited plāns piedāvā lielisku naudas vērtību.

Biznesa VIP plāns (USD 49 mēnesī)

Wix’Dārgākais biznesa VIP plāns ir lieliski piemērots labi attīstītam biznesam, kam nepieciešami sarežģītāki rīki. Par 49 USD mēnesī jūs saņemat:

 • Viss no plāna Business Unlimited
 • 50 GB krātuve
 • Neierobežots video stundu skaits
 • Prioritārā atbilde
 • VIP atbalsts

Šis papildu pakalpojumu līmenis ir lieliski piemērots uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešama pilna pakete un kas to var’t atļauties atrasties rindas aizmugurē, kad ir jāgaida atbalsts. Tas padara biznesa VIP plāns vislabāk izveidotiem uzņēmumiem.

Cenas / vērtības attiecība

Jūs varat izveidot savu veikalu, izmantojot Wix’bezmaksas plāns, bet, lai patiešām ieviestu šīs funkcijas savā tempā, jūs’Jums būs jāpierakstās vienā no šiem trim e-komercijas plāniem. Bezmaksas izmēģinājuma vietā, Wix piedāvā 14 dienu naudu atpakaļ garantiju, tāpēc, ja jūs neesat’t 100% priecīgs, jūs varat atgūt savu naudu bez uzdotiem jautājumiem.

Wix ir lieliska vieta, kur sākt budžetu mazākiem uzņēmumiem, jo tā’Tas ir daudz lētāk nekā citas e-komercijas platformas. Tas patiešām piedāvā mazāk uzlabotas funkcijas nekā specializēti e-komercijas veidotāji, taču tas arī padara to par budžetam draudzīgāku iespēju mazajiem uzņēmumiem.

Tātad, kā Wix salīdzina ar konkurentiem? Shopify’Cenas sākas no 29 USD mēnesī un svārstās līdz 299 USD mēnesī. BigCommerce’Cenas sākas no USD 29,95 mēnesī un sasniedz USD 224,95 mēnesī. Kvadrāts’e-komercijas plāni ir lētāki, sākot no 26 USD līdz saprātīgākiem 40 USD mēnesī.

Mūsu pētījumā Wix kopumā ieguva augstāku rezultātu nekā BigCommerce un Squarespace, tāpēc jūs varat būt pārliecināts’jūs saņemat augstākās kvalitātes pakalpojumus par ļoti izdevīgu cenu.

Kopumā Wix vidēji maksā lētāk nekā konkurenti – it īpaši, ja jūs’atkārtoti aplūkojot uzņēmuma palielināšanas ilgtermiņa izmaksas.

Papildu informācija

 • Izlasiet mūsu Wix cenu pārskats detalizētāku tā plānu un cenu sadalījumu
 • Vai esat pēc bezmaksas izmēģinājumiem vai pat bez plāniem? Iepazīstieties ar mūsu rakstu par Labākās bezmaksas e-komercijas platformas
 • Salīdziniet labākos tiešsaistes veikalu veidotājus

Wix e-komercijas apskats: spriedums

Šajā rakstā ir apskatīti trūkumi, kas padara Wix e-komerciju ķeksīti.

Wix ir lieliska izvēle, lai izveidotu savu pirmo tiešsaistes veikalu un pēc tam pārceltu to uz nākamo līmeni.

Tā vilkšanas un nomešanas vietņu veidotājs un integrētās e-komercijas funkcijas padara to vieglu iesācējiem, savukārt plašais App Market padara to pietiekami jaudīgu, lai sasniegtu jūsu ambīcijas..

Kā jūs varbūt zināt no mūsu e-komercijas salīdzināšanas diagrammas, Wix nav’t ir diezgan e-komercijas līgas augšgalā. Šis gods pieder Shopify, kas piedāvā dažas funkcijas, ko Wix neveic’t.

Bet tas’s tāpēc, ka Shopify ir e-komercijas speciālists. Tas ļauj veidot tikai tiešsaistes veikalus. Wix ir daudzpusīgs uzņēmums, kas lielu uzmanību pievērš profesionāla zīmola radīšanai, kā arī produktu pārdošanai.

Wix’Iespaidīgie pielāgošanas un iesācējiem draudzīgie procesi ir tur, kur tas patiesībā ir savs pret tādām platformām kā Shopify. Tam ir arī bezmaksas plāna prēmija un budžetam draudzīgas cenas tiem, kas tikai sāk darbu.

Wix ir labākais vietņu veidotājs ar e-komercijas funkcionalitāti. Ja jūs’atkārtoti izveidojot savu e-komercijas biznesu un don’t vēl ir daudz pārdotu produktu (vēl), Wix ir lieliska vieta, kur sākt, pelnīt naudu un veidot sava zīmola tēlu.

Wix e-komercijas FAQ

Vai jūs varat bez maksas izmantot Wix e-komerciju??

Nē – jūs varat’t nepārdodiet caur savu Wix vietni, nepiesakoties piemaksu plānam. Tomēr jūs varat izveidot savu veikalu un sagatavot to lietošanai, izmantojot bezmaksas plānu, pirms tam jaunināt uz e-komercijas plānu. Kad jūs jaunināt, jūs’Atbloķēsit iebūvētās e-komercijas funkcijas un varēsit pieņemt maksājumus, izmantojot savu vietni.

Vai Wix ir labāks par Shopify?

Lai gan Wix noteikti dara visu iespējamo, lai veiktu Shopify darbību par savu naudu, Shopify joprojām ir labākā visaptverošās e-komercijas platforma. Tam ir daudz jaudīgākas e-komercijas iespējas nekā Wix, kā arī saprātīgi cenu plāni. Tomēr Wix ir labāks gan iesācējiem, gan maziem pārdevējiem, jo ​​to ir viegli lietot un radošs redaktors, nemaz nerunājot par tā budžetam draudzīgajām cenām.

Vai jūs varat integrēt Wix e-komerciju ar citām platformām, piemēram, Shopify?

Ja jums ir konti gan Shopify, gan Wix, varat izmantot Shopify Buy Button, lai savai Wix vietnei pievienotu e-komerciju. Tas patiešām ir paredzēts, lai pievienotu Shopify’pārdod rīkus vietnei Wix, kas nav e-komercija, un tajā ir arī kodēšana. Bet tas ir veids, kā apvienot šos divus vadošos zīmolus, ja vēlaties izmantot tos abus!

Izmantojot lietotnes, savā Wix veikalā varat arī integrēt citas platformas, piemēram, Etsy, Amazon un eBay.

Vai Wix e-komercijai ir kādas slēptās izmaksas??

Nē, tā nav’t! Wix to nedara’t neiekasējiet nekādas transakcijas maksas, atšķirībā no citām e-komercijas platformām, tāpēc jūs uzvarējāt’t jūs nepieķers neparedzētas pārdošanas maksas. Lietotnes ir gan bezmaksas, gan augstākās klases, tāpēc jums tās nav’Nav jāmaksā, ja jūs varat atrast bezmaksas’es esmu apmierināts ar (un tur ir daudz, kas tur)!

Ja ar e-komercijas plānu saņemat bezmaksas domēna vārdu, atcerieties to’Pirmo gadu tas ir pieejams bez maksas, un pēc šī laika beigām tas atjaunosies pēc ierastās likmes.

Kāda izmēra bizness ir Wix e-komercija?

Wix ir trīs e-komercijas plāni, tātad tur’s ir daudz vietas, lai palielinātu. Mēs iesakām Wix gan pirmreizējiem pārdevējiem, gan maziem uzņēmumiem, kuri vēlas izveidot un sākt augt!

Wix ir lieliski piemērots jūsu zīmola izveidošanai un biznesa paplašināšanai, taču tas tā nav’t ir tādi paši jaudīgi rīki kā īpašām e-komercijas platformām. Lai iegūtu vairāk attīstītu platformu, apskatiet Shopify, kas palīdz augt jebkura lieluma uzņēmumiem. Ja jūsu bizness jau ir liels un labi izveidots, un jūs’Ja meklējat ekstrēmāku izaugsmi, apskatiet BigCommerce.

Mūsu Wix e-komercijas pārskats bija noderīgs?

Vietnes veidotāja eksperta mērķis ir sniegt jums godīgus datus. Tas’Tāpēc mēs paši veicam izpēti un iegūstam tiešu, personīgu ieskatu. Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map