Büyük Kartel E-ticaret İncelemesi 2020


BigCartel İncelemesi

BigCartel incelemesi


Değerlendirme

5 yıldız üzerinden 3

BigCartel E-ticaret İncelemesini Okuyun

BigCartel, bir mağaza kurabileceğiniz ve ücretsiz olarak çevrimiçi satabileceğiniz tek e-ticaret üreticisidir. Basit satış özellikleri nedeniyle toplu yüklemeler yerine sanat eserleri gibi bireysel parçaları satmak için uygun olan BigCartel, küçük işletmeler için iyidir.’t Yakında büyümek istiyor. Yeni Başlayanlar BigCartel tarafından desteklenmektedir’s Mağazanızı kurmanıza yardımcı olan istemler ve hatırlatıcılarla kullanıcı dostu katılım süreci. Ancak, bu oluşturucudan en iyi şekilde yararlanmak için nasıl kod yazacağınızı bilmeniz gerekir. Temel satış özellikleri ve ücretsiz plan, BigCartel’i işinizi küçük başlatmak için risksiz bir seçim haline getirir.

Lucy Carney tarafından gözden geçirildi

Son Güncelleme: 2 Ocak 2020

büyük kartel inceleme özellikli resim

“Ücretsiz olarak satabileceğiniz tek e-ticaret oluşturucu”

Big Cartel, ücretsiz bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza izin veren bir e-ticaret oluşturucusudur. O’Shopify gibi e-ticaret kurucularına kıyasla daha temel, ancak bu bundan kaçınmanız gerektiği anlamına mı geliyor? Bu derlemede biz’Büyük Kartel’e bakacağım’satış araçları, fiyatlandırma ve daha fazlası.

1

Big Cartel’in Artıları ve Eksileri Nelerdir?

Büyük Kartel Artıları1.

2.

3.

Çevrimiçi olarak ücretsiz olarak kurabileceğiniz ve satabileceğiniz tek e-ticaret oluşturucu
Çevrimiçi mağaza kurulumunda temiz gezinme ve kullanıcı dostu istemler var
Tek parça satan sanatçılar için mükemmel
Büyük Kartel Eksileri1.

2.

3.

Temel tema tasarımları ve son derece düşük kişiselleştirme seviyesi
Kodlama, inşaatçının sınırlarını aşmak için gereklidir
Derinlik ve kalite eksikliği

2

Big Cartel dosyasına genel bakış

Belki sen’Big Cartel’i duydum ve bilmek isteyip istemediğinizi’sizin için doğru e-ticaret oluşturucu. Zaten biliyorsun’s sadece ücretsiz e-ticaret oluşturucu. Belki sen’yeniden merak edip etmediğini’gerçek olamayacak kadar iyi mi? Ne’gerçekten ile online mağaza oluşturmak gibi?

Neyse ki senin için, biz’bilmeniz gereken her şeyi anlatmak için bu kurucuyu denedim, test ettiniz ve puanladınız.

Big Cartel, büyümeyi aramak yerine yeni başlayan küçük işletmeler için mükemmeldir.

Büyük Kartel’s ücretsiz planı, özellikle bütçe olanlar için büyük bir itiraz. Mağazanızı kurarken size yol gösteren ve yönlendiren kullanıcı dostu bir katılım sürecine sahiptir. Ama Big Cartel’den en iyi şekilde yararlanmak için, sen’nasıl kodlanacağını bilmeniz gerekecek.

Olabilirken’t Shopify ve BigCommerce gibi pazar liderleriyle rekabet etmek, Big Cartel küçük başlamak için iyi bir seçimdir.

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanında, web sitenizi oluşturma konusunda en iyi deneyime sahip olmanızı istiyoruz. Öyle mi’s portföyünüz için doğru web sitesi oluşturucuyu seçme, çevrimiçi mağazanız için en iyi e-ticaret oluşturucuyu seçme veya mükemmel barındırma sağlayıcısını bulma,’seni korudum.

Size mümkün olan en iyi yorumları ve karşılaştırmaları sunmak için araştırma yapıyoruz. Biz’Big Cartel’i kendimiz kullandık ve’hepsi değil. Biz de kullanmak ve deneyimlerini oranı insanların geniş bir seçim var. Ayrıca tüm Big Cartel puanlama, sıralama ve analiz saatler geçirdi’s özellikleri. Yapmadık’t Köşesi veya çatısı denenmemiş.

Big Cartel’in size uygun olup olmadığını öğrenmek için okumaya devam edin…

3

Büyük Kartel Kullanımı Ne Kadar Kolay?

Çevrimiçi mağazanızı oluşturmak heyecan verici olmalıdır. Hatta bazıları eğlenceli olması gerektiğini bile söyleyebilir. Kesinlikle gerekir’t Başını hayal kırıklığı içinde masanıza vurarak bırakmayın. Her zaman kullanım kolaylığını test ediyoruz çünkü gerçekten doğru e-ticaret oluşturucuyu seçmenin en önemli faktörlerinden biri. Büyük Kartel farklı değil.

Peki Big Cartel nasıl yaptı?

Genel olarak, dürüst cevap: büyük değil. Ama her zamanki gibi’bu hikayenin sadece bir tarafından daha fazlası. Big Cartel çok kullanıcı dostu bir yerleştirme sürecine sahiptir. Yani sen ne zaman’Çevrimiçi mağazanızı yeniden kurmanız, size yardımcı istemler, hatırlatıcılar ve öneriler sunar. Kurulum görevleri boyunca yönlendirilmek, yeni başlayanlara dostça ve kullanımı kolay hissettirir.

Bir kullanıcı bunu özellikle yararlı buldu:

“Onu kullanarak kendime daha güvende hissettiğim için güçlü yönleri var, çünkü sizi görevler boyunca yönlendiriyor, bu sadece daha kolay hissettirdi.”

Sorunlar bir kez’kendiniz özelleştirmeye ve eklemeye hazırsınız. Sitenizin tasarımı seçtiğiniz temanın etrafında döner. Temalar çok basit ve özelleştirme için çok az yer sunuyor. Bu nedenle, temanın yönergeleri dışında bir şey değiştirmek veya eklemek istiyorsanız, burası sinir bozucu bölgeye girdiğiniz yerdir.

Web sitenizden en iyi şekilde yararlanmak ve herhangi bir kontrol oluşturmak için, nasıl kod yazacağınızı bilmeniz gerekecek. Bu yeni başlayanlar için ideal olandan daha azdır. Aslında,’çoğu insan için ideal daha az’t kendinden emin kodlayıcılar!

Big Cartel, araştırma sıralamamızda kullanım kolaylığı açısından en son geldi. Temel bilgilere sadık kalırsanız ve temayı pek çok değişiklik yapmadan takip etmekten memnunsanız, Big Cartel’in kullanımı kolaydır. Ancak, yaratıcı bir özgürlük isteyen herkes için işler oldukça zor olabilir.

Müşteri memnuniyeti

Peki birinin Big Cartel’i tavsiye etme olasılığı nedir? Müşteri puanı için 3/5 yıldız aldı. Kullanıcıların% 52’si bunu önerebileceklerini söylüyor. Bu, kendi kullanıcı deneyimlerinin yanı sıra fiyat ve özellikler gibi faktörleri de hesaba katıyordu..

Buraya’s bazı kullanıcıların Big Cartel hakkında neler söylediklerini:

“Basit, kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucu’s başlangıç ​​ve temel bir mağaza istiyorsanız belki iyi, ama daha yüksek düzeyde özelleştirme istiyorsanız o kadar büyük değil.”

“O’Oldukça aldatıcı, başlangıçta bunun gerçekten kolay ve müşteri dostu olacağını düşündüm çünkü orada% 10’luk yoldan bahsetmiştiniz, don’Bunu unutma, bunu yap. Ama sonra her şeyin arka uçta kodlanması gerektiğini anlıyorsunuz.”

Genel insanlar, çevrimiçi basit bir site hızlı almak için gerçekten basit ve kolay bulduğunu söyledi. Ama çoğu aynı zamanda sınırlayıcı buldular ve’ve daha fazla özelleştirmeyi sevdim.

4

Big Cartel Satış Araçları ve Özellikleri

Çevrimiçi mağazanızın mümkün olduğunca fazla satış yapmasını istiyorsunuz. Ürünlerinizi yüklemeden müşteriye’satın alma, iyi bir online mağaza satış yolculuğunun her bölümünü kolaylaştıracak araçlara sahip olmalıdır.

Big Cartel, çevrimiçi mağazanızı desteklemek için bir dizi temel satış özelliğine sahiptir. Dikkat edilmesi gereken ilk şey, ücretsiz planda satabilirsiniz, ancak’beş ürünle sınırlı olabilir ve’t indirim yaratmak.

Ödemeler

Big Cartel ile bir dizi standart e-ticaret özelliğiniz var. Bunlar arasında mobil uygulama hareket halindeyken mağazanızı yönetmek ve üç tür kabul edilen ödeme.

büyük kartel ödeme sağlayıcılarıBig Cartel’in çevrimiçi mağazanız için üç ödeme seçeneği vardır’s checkout: Stripe, PayPal ve Square.

Ayrıca, markanızı ve seçtiğiniz temayı yansıtan onay e-postalarını içeren özelleştirilmiş bir kasanız da vardır. Orada’İşlemlerinizi ve sipariş ayrıntılarınızı takip edebileceğiniz siparişler bölümü.

Dikkat edilmesi gereken bir şey Big Cartel değil’t PCI (Payment Card Industry) uyumlu. Bu demek oluyor ki’İnsanları işlemek ve kabul etmekle ilgili PCI yönergelerini takip etmekten sorumlu olmak’s kart ödeme ayrıntıları. Bu büyük bir iş ve uğraştığın güçlük’Diğer e-ticaret üreticileriyle endişelenmek zorunda değilsiniz.

Artı tarafta, Büyük Kartel’t ücret işlem ücretleri. Normal ücret, ödeme ağ geçidinin kendisi tarafından uygulanır. Örneğin, kredi kartı ödemeleri standart% 2.2 + 30p oranında tahsil edilecektir. Ancak Big Cartel’in ücretsiz planında bile% 0 işlem ücreti var!

Uygulamalar

Big Cartel, birçok e-ticaret işleviniz için uygulama kullanmanızı önerir. Aşağıdaki özelliklerin kilidini açmak için uygulamalara veya üçüncü eklentilere ihtiyacınız var:

  • Dijital ürünler satmak
  • Tanıtım pop-up’ları oluşturma
  • Daha gelişmiş finans ve analiz araçlarına erişme
  • Drop-shipping’i müşterilerinize sunma

Bunlar çevrimiçi mağazanızı genişletebilir ve daha iyi bir müşteri deneyimi oluşturabilir. İşte burada Büyük Kartel’Bu uygulamalar her ay web sitenizin maliyetini artıracağından, ücretsiz planından yararlanmaya değer.

büyük kartel yönetimi uygulamalarıBig Cartel, çevrimiçi mağazanızı genişletmek ve daha güçlü araçlar vermek için üçüncü taraf uygulamalarının ve eklentilerinin kullanılmasını önerir.

Biz’gerçeği atlatmayacaksınız: Big Cartel kesinlikle satış alanları vardır’t Shopify ve BigCommerce gibi e-ticaret üreticileri ile rekabet etmek. Bir çevrimiçi mağazanın ürün incelemeleri gibi sunabilmesi gereken basit özellikler vardır.’t uygulamaları kullanarak bile kullanılabilir.

Satış

Orada’Big Cartel siteleri için müşteri giriş seçeneği yok. Bu bazıları için bir anlaşma kırıcı olmayabilir, ancak online mağaza sadece konuk check-out sunabilir anlamına gelir. Online alışveriş dünyasında’Hızlı bir satın alma için ayrıntılarımızı kaydetmeye alışkınız, bu müşterilerle iyi gitmeyebilir. Yapabilirsin’t Toplu ürünleri yükle, çok fazla stokunuz varsa zaman alıcı olabilir.

Ürünleri tek tek yüklemeniz Big Cartel’i sanat eserleri ve baskılar gibi tek seferlik ürünleri satmak için çok daha uygun hale getirir. Bu, boyut ve renk gibi birçok varyant ekleme zorluğunu ortadan kaldırır;’Örneğin, bir giyim mağazası işletiyorsanız.

Sosyal

Bugün’sadece bir platform üzerinden satmak için yeterli değil. Sadece herkes yürürken, araba kullanırken ve scooter kullanırken bisiklet kullanmak gibi bir şey olurdu! Sen yapma’kaçırmak istemiyorum. Neyse ki, BigCartel ile Facebook üzerinden satış yapabilir ve ürünleri Instagram’da etiketleyebilirsiniz.

Bunu yapsanız bile ayarlayabilirsiniz’serbest plan üzerinde yeniden. Sadece Instagram’daki ürünleri etiketlemek için ürünlerinizin hem Facebook hem de Instagram tarafından onaylanması gerektiğini unutmayın. Ayrıca, bu sosyal medya platformlarını mağazanıza entegre etmek için bazı kodlamalar yapmanız gerekecek.

Terk Edilmiş Sepet Kurtarma

Big Cartel’in ana dezavantajı orada’s terk edilmiş sepet kurtarma yok. Bu önemli bir konudur ve mağazanızı kurarken düşünülmesi gereken bir şeydir. Terk edilmiş sepet kurtarma temelde eksik siparişleri yakalayarak satışları artırmanıza yardımcı olur.

Bir müşteri ayrıntılarını girdiyse, ancak ürünleri kontrol etmeden sepetlerinde bıraktıysa, onlara bir hatırlatma e-postası gönderebilirsiniz. Bu aynı zamanda bazı ürünlerin neden diğerlerinden daha fazla terk edilebileceğini analiz etmenize yardımcı olur.

Sonuçta, Big Cartel’Daha büyük ve daha iyi e-ticaret kurucuları sunacak kadar çok şey yok. Ancak, temel ve işleyen bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için size bir dizi standart özellik sunar. Ayrıca, web sitenize daha fazla güç vermek için size çeşitli uygulamalar sunar.

5

Big Cartel’in Şablon Tasarımları Ne Kadar İyi??

Yani ne yapabileceğini biliyorsun. Ama ne kadar iyi görünüyor’yapıyor?

Aralarından seçim yapabileceğiniz 16 Büyük Kartel teması var. Hepsi temiz ve profesyonel görünüyor, bu da çevrimiçi mağazanızı hızlı bir şekilde canlı hale getirmek için harika. Temanızı seçmeden önce önizleyebilirsiniz.

büyük kartel temalarıBüyük Kartel’temaları güzel ama temel – onlar’hızlı bir şekilde mağaza oluşturmak için iyi, ancak yaratıcı kontrol sınırlamak.

Temaları Değiştirme

Büyük Kartel bonusu’temalar, temanızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Ürünleriniz otomatik olarak yeniden biçimlendirildi yeni tasarıma uyacak şekilde. O’Bununla birlikte, ekstra bir içerik (arka plan resimleri gibi) yeni stile aktarılmaz. Bunları manuel olarak yeniden yüklemeniz gerekecek, bu da zaman alıcı olabilir.

Mobil Optimizasyon

Hareket halindeki bu dünyada mobil optimizasyon çok önemlidir. Müşterileriniz hangi cihazdan bağımsız olarak web sitenizi kolayca görüntüleyebilmeli ve çalışabilmelidir’yeniden. Tüm Big Cartel’Temaları tamamen mobil uyumlu. Her biri mobil ve tablet ekranlara sığacak şekilde yeniden biçimlendirilecek, böylece’Mobil ziyaretçilerinizin kaybolduğu konusunda endişelenmenize gerek yok.

Görüntü Ekleme

Resim eklemek ve düzenlemek söz konusu olduğunda, Big Cartel’in rakiplerinden daha az sunması gerekiyor. Shopify ve BigCommerce’den farklı olarak, Big Cartel’t bir resim düzenleyiciniz yok. Bunun yerine görüntüleri yalnızca kod kullanarak düzenleyebilirsiniz. Hiç stok resmi veya küçük resim olmadığından resimleri kendiniz yüklemelisiniz.

Esneklik

Başka bir böcek ayı esneklik. Temalar kısıtlayıcıdır ve çok az yaratıcı özgürlük sunar. Temalar aren’t Çoğu insan onları olduğu gibi terk etmekten mutluluk duyacak kadar etkileyici. Ve eğer özelleştirmek istiyorsanız, kodlama yapmanız gerekecektir.

Genel Büyük Kartel’temaları işlevsel, ama don’t Düzenlemeyi kolaylaştırmak veya sitenizi görsel olarak etkileyici hale getirmek için fazladan yol kat etmeyin.

6

Big Cartel’in Yardım ve Desteği

Big Cartel, tüm planları için bir tür doğrudan destek sunar. Bu şu şekilde gelir: e-posta desteği pazartesiden cumaya 09: 00-18: 00 (AVUSTRALYA, BREZİLYA VE KUZEY AMERİKA ÜLKELERİNİN KULLANDIĞI SAAT UYGULAMASI). Eğer sen’canlı sohbet özelliğini gördüm don’aldanmayın – bu sizi e-posta desteğine geri götürür.

Ayrıca Big Cartel bilgi tabanı. Bu açıkça düzenlenmiştir ve gezinmesi çok kolaydır. Bu nedenle, kafa karıştırıcı yardım sayfaları veya net olmayan gezinme konusunda saçlarınızı yırtmayın.

büyük kartel bilgi tabanıBig Cartel bilgi bankasında göz atmanız için açık bölümler ve bir arama özelliği bulunur.

Buraya’Bir kullanıcının Big Cartel kullanma deneyimleri hakkında söyledikleri’yardım ve destek:

“Nakliye maliyetlerini değiştirmek gerçekten kolaydı ve yardım ve destek bilgi merkezinde iyi açıklandı.”

Big Cartel bir dizi yardım ve destek özelliği ve kaynağında bulunmasa da, kullanıcıyı oluşturma sürecinin içinde desteklemede gerçekten iyidir. Onunla sık sorulan sorular, hatırlatıcılar ve mesajlar, sen’e-posta desteğine ulaşma olasılığı daha düşük veya yanıtlar için bilgi tabanında arama yapma.

7

Big Cartel Fiyatlandırma – paranızın değerini?

Günün sonunda, karar verirken maliyet en önemli faktörlerden biridir. Sen’Sonuçta sitenizde para kazanmayı amaçlıyor, tüm tasarruflarınızı sıçratmıyorsunuz!

İyi haber şu ki, Büyük Kartel’s ana cazibe onun ücretsiz planı. O’Çevrimiçi bir mağaza oluşturabileceğiniz ve ödemeleri ücretsiz olarak kabul edebileceğiniz tek e-ticaret oluşturucu!

Big Cartel’in dört fiyat planı var. Bunlar, ücretsiz planda 0 $ ile en pahalı Titanyum planında ayda 29,99 $ arasında değişiyor. Mağazanızdan satabileceğiniz ürün sayısı, planlar arasında beş ila 300 arasında değişir..

Ücretsiz planda beş ürün satabilirsiniz. Ürün başına bir resim gibi temel özellikler ve Facebook ve Instagram ile web sitenizi tanıma seçeneği ile bu, küçük başlamak için iyi bir seçenektir..

büyük kartel fiyatlandırma planlarıBig Cartel, aylık 0 $ – 29,99 $ arasında değişen dört fiyatlandırma planı sunuyor. Planlar arasındaki temel fark, mağazanızdan satabileceğiniz ürün sayısıdır.

Aylık 9,99 $ kişisel planında 25, aylık $ 19,99 $ elmas planında 100, Titanyum planında ise aylık 29,99 $ ‘dan 300 ürün satabilirsiniz..

Büyük Kartel’e rağmen’kademeli planları, sunulan özellikler tüm fiyat seviyelerinde temel kalır. Örneğin, Shopify’29 $ aylık plan Big Cartel ile karşılaştırıldığında size sınırsız ürün verir’s 300. Yani, eğer’Online mağazanızı büyütmek istiyorsan, Big Cartel kazandı’size para için en iyi değeri veremem.

Ama eğer sen’küçük başlamak ve küçük tutmak için arıyorsunuz, Bu, etraftaki tek ücretsiz e-ticaret oluşturucusudur. Şimdi’bağırmak için bir şey var!

Tabii ki, ücretsiz planı kullanmanın sınırları vardır. Yapabilirsin’t Biri için özel bir etki alanı bağlama. Bu, sahip olacağınız anlamına gelir “.bigcartel.com” www.mystore.com gibi kişiselleştirilmiş bir web adresine sahip olmak yerine.

Ayrıca’t Ücretsiz sürümde indirim oluşturun. Bu değilken’ideal değil’dünyanın sonu değil. Fiyatı manuel olarak değiştirerek bunun üstesinden gelebilirsiniz. Yeni kazandın’t Müşterilerinize indirim kodları veya kuponlar gönderebilme. Her zaman olduğu gibi’Bu online mağazanız için bir anlaşma kırıcı ise seçim değil.

Genel olarak, diğer e-ticaret üreticileri para için daha iyi değer sunar. Büyük Kartel’s sınırlı ve temel özellikleri onu etkileyici bir anlaşma olmaktan alıkoyar. Ama eğer sen’ücretsiz bir plana başlamak isteyen yeniden, bu mükemmel bir seçimdir! Başka hiçbir üretici, ücretli bir plana kaydolmadan çevrimiçi satış yapmanıza izin vermez. Yani Büyük Kartel bu nadir teklif için büyük bir bağırmayı hak ediyor!

Big Cartel: Sonuç

Big Cartel, sayısız artıları ve eksileri olan bir e-ticaret kurucusudur.

Temyiz özgür planında yatıyor, çevrimiçi olarak ücretsiz satış yapmanıza izin veren tek e-ticaret kurucusu olmak. Ayrıca, işlem ücreti yok.

Tasarımı, satmak isteyen herkese en iyisini verir sanat eserleri veya baskılar gibi tek seferlik parçalar. Hepsini tek tek eklemeniz gerektiğinden, boyut ve renk gibi birçok farklı varyant eklemek için çok uygun değildir. Yani eğer sen’gerçekten gelişmiş bir mağaza arıyoruz, o’başka yere bakmak en iyisi.

Standart satış özelliklerine sahiptir. küçük online mağaza. Bu özelliklerin bazılarının sınırlamaları, sonuçta adil bir iş yapabileceğiniz anlamına gelir. Ancak az sayıda ürününüz varsa,’çok fazla soruna neden olma.

Yani, eğer’işinizi büyütmek için arıyorsunuz bu doğru seçim değil. Ama eğer sen’sadece küçük başlıyoruz ve sadece temel satış özellikleri istiyoruz, Big Cartel başlamak için mükemmel bir yer olabilir.

Büyük Kartel İncelemesi: SSS

Big Cartel’de işimi büyütebilir miyim?

Yapmazdık’t İşinizi büyütmek için Big Cartel’i önermiyoruz. Ayda en çok 29,99 $ ‘lık en pahalı Titanyum planında maksimum 300 ürün satabilirsiniz. Bu, çeşitli Büyük Kartel planlarında ilerlemenize izin verirken,’işinizi büyütmek için yeterli değil. İşinizi büyütmek için’Shopify ve BigCommerce gibi daha gelişmiş e-ticaret kurucularına bakmak daha iyi.

Big Cartel’den para kazanabilir miyim?

Evet! Big Cartel ile çevrimiçi mağazanızı oluşturarak ürün satabilirsiniz. Daha da iyisi, ücretsiz plana giriş yapabilirsiniz, böylece tüm bunları abonelik ücretlerinde tek bir kuruş harcamadan yapabilirsiniz! Çevrimiçi mağazanızı oluşturun, yayınlayın ve satış ağınızı izleyin.

Big Cartel ile gizli maliyetler var mı?

Var’t Gizli maliyetler! Ama o’kullanmanız gerekeceğini bilmek önemlidir üçüncü taraf uygulamaları Big Cartel mağazanızdan en iyi şekilde yararlanmak için Zapier gibi. Bu, web sitenizin aylık maliyetini artırabilir, böylece’ne zaman faktoring değer’bütçe hakkında düşünüyoruz.

Big Cartel gerçekten ücretsiz mi??

Evet! Big Cartel’in dört fiyat planı var – en düşük aylık 0 $ için ücretsiz plan. Kazandın’t Büyük Kartel tarafından da işlem ücreti alınır. Tek ücret, ödeme ağ geçidi tarafından uygulanan normal ücrettir. Sitenizi genişletmek veya artırmak istiyorsanız, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için ödeme yapın. Bu isteğe bağlıdır, ancak çevrimiçi mağazanızdan en iyi şekilde yararlanmak için Big Cartel tarafından şiddetle tavsiye edilir.

Big Cartel’de ne satabilirim?

Satabilirsiniz fiziksel ürünler otomatik olarak Big Cartel aracılığıyla. Satmak istiyorsan dijital ürünler yapabilirsin ama sen’indirmen gerekecek Kasnak gibi üçüncü taraf uygulaması (ayda 6 ABD dolarından başlayan fiyatlarla).

Ayrıca Facebook üzerinden satış ve Instagram’da etiket ürünleri Büyük Kartel mağazanızdan, ancak tüm ürünler bu platformlar tarafından onaylanmalıdır. Big Cartel, baskı ve bireysel parçalar satan sanatçılar için en uygun olanıdır. Çünkü’Boyut ve renkte birçok varyant içeren kıyafetler gibi ürünleri satmaktan daha kolay.

Bu platformlar hakkında daha fazla bilgi için Facebook’ta satış yapma kılavuzumuzu ve Instagram’dan nasıl para kazanabileceğinizi okuyun.

Big Cartel iyi mi?

Big Cartel küçük başlangıçlar için iyidir. Temel tasarımlara ve satış araçlarına sahiptir ve ücretsiz plan böylece sabit kazançlı paranızı riske atmadan satış yapabilirsiniz. Ama yapabilir’t Daha gelişmiş özelliklere ve daha gelişmiş fiyat planlarına sahip diğer e-ticaret üreticileriyle rekabet etmek. İşletmenizi büyütmek istiyorsanız, en iyi seçeneği bulmak için farklı e-ticaret oluşturucularını karşılaştırmanızı öneririz..

E-ticaret oluşturucu nedir?

Bir e-ticaret oluşturucu, çevrimiçi satış yapmak için bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza yardımcı olan bir platformdur. Bu, mağazanızı olabildiğince kolay ve başarılı hale getirmek için satış araçları ve özellikleri ve özel tasarımlarla birlikte geldikleri anlamına gelir. Popüler e-ticaret oluşturucular arasında Shopify ve BigCommerce bulunur.

Ayrıca, e-ticaret planları ve işlevleri olan web sitesi oluşturucuları da vardır. Bunlara örnekler Wix, Weebly ve Squarespace. Bu inşaatçılar genellikle daha yüksek bir yaratıcı kontrole sahiptir ve mağazanızın görünüşü açısından tasarımı daha kolaydır.

Bir e-ticaret oluşturucu veya e-ticaret işlevine sahip bir web sitesi oluşturucu seçin,’ve çok seçenek var! Bu, kendi tercihlerinize ve işletmenizin ölçeğine bağlıdır. Karşılaştırma grafiğimizdeki en iyi çevrimiçi mağaza üreticilerine göz atın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me