E-ticaret Web Sitesi Oluşturucu Yorumlar

Çevrimiçi bir mağaza açmak mı istiyorsunuz, ancak nerede veya nasıl emin değilim? Biz’piyasadaki en iyi e-ticaret platformlarının tümünü kullandık ve inceledik ve bu inşaatçılar…


1

Shopify

Puan: 4.7 / 5
En iyi çok yönlü e-ticaret platformu
Fiyat aralığı: $ 29 – $ 299

Shopify en iyi çok yönlü e-ticaret platformudur. gezegen. Neden? Çünkü bu’s en kapsamlı. Satış yapmayı bir rüya haline getiren çok çeşitli satış özelliklerine ve uygulamalara sahiptir. O’ölçeğin pahalı sonunda, ama Shopify ile don’Sadece web sitenizden satış yapmazsanız, sosyal medyadan da satış yapabilirsiniz – Facebook, Pinterest ve hatta Instagram.

Shopify profesyonelleri:

 • Çok kanallı entegrasyon
 • Mükemmel envanter sistemi
 • Büyük olasılıkla kullanıcılar tarafından tavsiye edilir
 • Genel olarak en iyi

Kullanıcılarımızın söyledikleri: “Sonuç olarak, çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için gerçekten kolay bir yaklaşımdı. Siteme nasıl ve ne yerleştirmek istediğim üzerinde tam kontrole sahibim..”

Daha fazlasını bul: Shopify incelememizin tamamını okuyun

2

Wix e-Ticaret

Puan: 4.3 / 5
E-ticaret işlevselliğine sahip en iyi web sitesi oluşturucu
Fiyat aralığı: $ 20 – $ 35

Wix, 1 numaralı derecelendirilmiş web sitesi oluşturucumuzdur ve e-ticaret teklifi için Shopify’ın hemen arkasında gelir. Kullanıcıların birkaç dakika içinde site oluşturmasına olanak tanıyan bu kullanımı kolay platform, web sitesi oluşturmayı neredeyse… eğlence! Özellikler ve stoklar açısından Shopify’ın satış yeteneklerinden yoksundur, ancak’sitenizde sadece birkaç ürün satmak istiyorsanız harika ve daha ucuz bir alternatif.

Wix e-Ticaret uzmanları:

 • Kolay kullanım ve düzenleme
 • Ürün videoları ekleyebilir
 • Geniş şablon seçenekleri

Kullanıcılarımızın söyledikleri: “Kelimenin tam anlamıyla her şeyi, ödeme sayfasını, ürün sayfasını değiştirebilirsiniz. Hepsi sizin kontrolünüzde”.

Daha fazlasını bul: Wix e-Ticaret incelememizin tamamını okuyun

3

BigCommerce

Puan: 4.2 / 5
En ölçeklenebilir platform ve en iyi yerleşik özellikler
Fiyat aralığı: $ 29.95 – $ 249.95

BigCommerce başka bir e-ticaret devidir. O’eğer açık bir kazanan’büyük bir iş ölçekli ve büyümek için arıyor. O’yerleşik özellikler olarak ihtiyacınız olan hemen hemen her şeye sahip (bu ekstra maliyet yok) ve Shopify gibi Facebook ve Instagram gibi birden fazla kanalda satış yapmanıza izin veriyor.

BigCommerce artıları:

 • Sosyal medyada çok kanallı satış yapılmasına olanak tanır
 • Fantastik SEO yetenekleri
 • Diğer tüm oluşturuculardan daha fazla yerleşik özellik

Kullanıcılarımızın söyledikleri: “Gerçekten iyi biçimlendirilmiş bir web sitesi oluşturmaya yardımcı olurken, satışlarınızı ve büyümenizi izlediklerini bilmek sizi rahat hissettirir.”.

Daha fazlasını bul: BigCommerce incelememizin tamamını okuyun

4

Squarespace e-ticaret

Puan: 4.2 / 5
En iyi tasarlanmış şablonlar
Fiyat aralığı: $ 18 – $ 40

Squarespace, en şık web sitesi oluşturucusudur, bu yüzden birçok e-ticaret mağazasına güç sağlar. Orada’kaygan ve inanılmaz tasarlanmış e-ticaret şablonları, kalite özellikleri ve güçlü bir envanter sistemi geniş bir seçim s. Öyle değil’süper büyük işletmelere uygun, ama’tasarım-vicdan için mükemmel.

Kare alan artıları:

 • En iyi tasarlanmış şablonlar
 • Bir web sitesi oluşturucu için iyi envanter ve analiz
 • Sosyal medya entegrasyonu

Kullanıcılarımızın söyledikleri: “Aslında şaşırtıcı derecede sezgisel buldum, okuduğum şeylerin çoğu beni pratik kullanım üzerine aşırı tasarım ve estetik bir şeye hazırladı, ama aslında temelleri yapmanın oldukça basit olduğunu gördüm”.

Daha fazlasını bul: Squarespace e-ticaret incelememizin tamamını okuyun

5

Weebly e-ticaret

Puan: 4.1 / 5
Fiyat / fayda oranı
Fiyat aralığı: $ 5 – $ 38

Weebly kısa süre önce e-ticaret platformunu geliştirmek için çok çalışan ödeme işleme devi Square tarafından satın alındı. Ve onlar’iyi yaptım – bu’s kullanımı kolay ve sıralamamızda para için en iyi değeri olarak geliyor. O’Shopify gibi rekabet etmek için hala bir yol var, ama’kesinlikle güçlü bir rakip.

Weebly Artıları:

 • İyi blog özellikleri
 • Parola korumalı sayfa işlevselliği
 • Net arayüz
 • Para için en iyi değer

Kullanıcılarımızın söyledikleri: “Bu, biraz daha fazla kişilik isteyen ve şeylerin sürükle ve bırak bina tarafını kullanmak isteyen bir çevrimiçi mağaza için”.

Daha fazlasını bul: Weebly e-ticaret incelememizin tamamını okuyun

6

Volusion

Puan: 3.9 / 5
Mükemmel analiz özellikleri
Fiyat aralığı: $ 15 – $ 299

Volusion son zamanlarda bazı değişiklikler yaptı. O’artık kullanımı daha kolay, daha fazla ödeme seçeneği ve inanılmaz analitik özelliklere sahip. Yine de bazı zayıflıklar var -’t blog eklemek ve birçok özelliği’t Bu listedeki diğer platformlarla rekabet etme.

Volüzyon profesyonelleri

 • Birçok veri ve analitik öngörü sağlar
 • Net bir envanter sistemine sahiptir
 • Birçok ödeme yöntemi

Kullanıcılarımızın söyledikleri: “Ürün satmak ve veri ile sizi desteklemek için burada olan bir web sitesi için Volusion sadece bu”.

Daha fazlasını bul: Volusion incelememizin tamamını okuyun

7

GoDaddy e-ticaret

Puan: 3.7 / 5
Kullanımı en kolay
Fiyat aralığı: $ 29.99

Bir çevrimiçi mağazanın bir gün içinde çalışmasını istiyorsanız, GoDaddy’ye merhaba deyin. ADI (Yapay Tasarım Zekası) kullanarak bir mağaza inşa ediyor için verdiğiniz bilgilere dayanarak. Dezavantajı, yaratıcı kontrolünüzü sınırlaması ve’t Diğer inşaatçılar ile aynı kalite özelliklerine sahip.

GoDaddy artıları:

 • Birden çok sektörü destekler
 • Harika pazarlama araçları
 • İnşaası en hızlı

Kullanıcılarımızın söyledikleri: “Gerçekten kolay, çok kolay olduğu gibi hangi was amazing. Size sorular sorarak başlar ve hemen çevrimiçi mağazanızın önünüzde canlanmasını sağlayan örnek bir site ile gelir.’süper heyecan verici”.

Daha fazlasını bul: GoDaddy e-ticaret incelememizin tamamını okuyun

8

3dcart

Puan: 3.7 / 5
İyi ama orada’orada daha iyi
Fiyat aralığı: $ 19 – $ 299

3dcart, 160’tan fazla ödeme yöntemi ve 90 ücretsiz şablon dahil olmak üzere birçok yerleşik özellik içeren bir e-ticaret web sitesi oluşturucusudur. Ancak,’kullanımı zor ve değil’t Çok yaratıcı kontrol sunarak ‘en az tavsiye edilme olasılığı’ Web Sitesi Oluşturucu.

3dcart artıları:

 • Yararlı SEO istemleri
 • Temaları istediğiniz zaman değiştirebilme
 • 160’ın üzerinde ödeme ağ geçidi
 • 90 ücretsiz şablon
 • 200’den fazla yerleşik özellik

Kullanıcılarımızın söyledikleri: İşi yapıyor ama çok akıcı değil. Her yerde biraz gibi hissettiriyor”.

Daha fazlasını bul: tam 3dcart incelememizi okuyun

9

Büyük Kartel

Puan: 2.9 / 5
Ücretsiz olarak satabileceğiniz tek platform
Fiyat aralığı: Ücretsiz – $ 29.99

BigCartel, çevrimiçi mağazanıza risksiz başlamanın harika bir yoludur. Neden? Çünkü bu’s ücretsiz pazarda pazarda tek e-ticaret oluşturucu! Kullanıcı dostu işe alım süreci kurulumu kolaylaştırır, ancak temel özellikleri ve kodlama ihtiyacı yeni başlayanlar için sinir bozucu hale getirir.

Büyük Kartel Artıları:

 • Ücretsiz çevrimiçi satış yapın
 • Kurulum sırasında kullanıcı dostu istemler
 • Bireysel ürünleri satmak için mükemmel stok sistemi

Kullanıcılarımızın söyledikleri: “Basit, kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucu’s başlangıç ​​ve temel bir mağaza istiyorsanız belki iyi, ama daha yüksek düzeyde özelleştirme istiyorsanız o kadar büyük değil”.

Daha fazlasını bul: Big Cartel incelememizin tamamını okuyun

10

E-ticaret Web Sitesi Oluşturucularını Nasıl İnceliyoruz??

Çevrimiçi mağazanız için doğru oluşturucuyu seçmek önemlidir. O’heyecan verici. Hatta size çok para kazandırabilir. Ve mükemmel eşleşmeyi bulmanızı mümkün olduğunca kolaylaştırmak istiyoruz.

Her bir e-ticaret oluşturucuyu kendimiz test ediyoruz, böylece her birine gerçek, kişisel bir bakış açısı kazandırabiliriz. Ama biz’orada bitmiyor. Rakiplerimizin aksine, her inşaatçıyı denemek, gözden geçirmek ve puanlamak için sıradan insan grupları alıyoruz. Onlardan görevleri yerine getirmelerini ve bize ne düşündüklerini söylemelerini istiyoruz.

Bu içgörü kullanıcılarımızla birleştirmek’ puanlar ve derecelendirmeler, biz her e-ticaret web sitesi oluşturucu gerçekten derinlemesine bir analiz oluşturmak. Biz’GoDaddy E-ticaret’in oluşturucu kullanımı için en kolay yol olduğunu tahmin etmiyoruz. Biz olduğunu biliyorum!

Bu kapsamlı kullanıcı testinin yanı sıra, bir e-ticaret web sitesi oluşturucu kene yapan her bir santimetreyi incelemek için kollarımızı da yuvarlıyoruz. Bu, satış özelliklerini ve web sitesi araçlarını, paranızın değerini, tasarım esnekliğini ve yardım ve destek işlevlerini içerir.

Tüm bu verileri birleştirerek,’Kararlarınızı dayandırmanız için size en iyi yorumları veriyoruz. Amacımız, doğru, güncel ve dürüst e-ticaret web sitesi oluşturucu değerlendirmeleri sağlayarak hayatınızı mümkün olduğunca kolaylaştırmaktır.

Size zaman kazandırmak ve rekabette en iyi başlangıcı sağlamak için gözden geçirdiğimiz her e-ticaret platformunda saatlerce derinlemesine araştırma yapıyoruz.

11

Başka E-ticaret Üreticileri Var mı?

O’l Listemizdeki dokuz e-ticaret kurucusunun sürpriz olmaması’t Dışarıdaki tek seçenek. Tüm inşaatçılar’listeleniyor barındırılıyor, yani’t Güncellemeleri yönetme veya barındırma planları için ödeme yapma konusunda endişelenmeniz gerekir. Ama bu’don olduğunu söylemiyorum’bu seçeneğin yok!

Kendinden barındırılan e-ticaret oluşturucular başka bir popüler seçenektir. Kendi kendine barındırılan birkaç e-ticaret oluşturucu şunları içerir:

 • Magento
 • WooCommerce ile WordPress
 • OpenCart

En iyi e-ticaret yazılımı hakkındaki incelememizde, bunların barındırılan inşaatçılar ile nasıl karşılaştırıldığını okuyabilirsiniz. Bu arada biz’size en son değerlendirmeleri getirmek için yoğun çalışma.

Buraya’s biz bazı e-ticaret üreticileri gizlice bakmak’Önümüzdeki aylarda test yapacağız:

 • 1&1 IONOS
 • SITE123
 • Americommerce
 • Sellfy

12

Özet – E-ticaret Platformu Yorumlar

En iyi e-ticaret sitesi oluşturucuyu seçmek büyük bir karar gibi görünebilir. o’bu yüzden biz’Size pazardaki en iyi inşaatçıları getirmek için araştırma yaptık. Tek yapmanız gereken size en uygun olanı seçmek!

Biz’mükemmel uyumu bulmanıza yardımcı olması için bu inşaatçıların her birini inceledik:

 1. Shopify
 2. Wix e-Ticaret
 3. BigCommerce
 4. Squarespace e-ticaret
 5. Weebly e-ticaret
 6. Volusion
 7. GoDaddy e-ticaret
 8. 3dcart
 9. Büyük Kartel

Belki bu e-ticaret üreticilerinden biri veya daha fazlası gözünüze çarptı. Hangisini seçerseniz seçin, bunların şu anda iş dünyasının en iyi markaları olduğundan emin olabilirsiniz. Bu pazar liderlerini yan yana görmek için neden e-ticaret karşılaştırma çizelgemize göz atmıyorsunuz? Yıldız derecelendirmelerini, özelliklerini ve daha fazlasını tek bir bakışta karşılaştırın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me