GoDaddy E-ticaret İncelemesi 2020 | 3.7 Yıldızlar


İçin en iyisi

En Kolay Kullanım


GoDaddy İncelemesi

Genel Değerlendirme

4 5 üzerinden

Çevrimiçi mağazanızı bir flash ile mi oluşturmanız gerekiyor? Kullanmak için GoDaddy’den daha hızlı bir platform yok. Birkaç basit soruyu cevapladıktan sonra, GoDaddy sitenizi sizin için oluşturacaktır. Özellikleri kaliteden yoksundur ve özelleştirme biraz sınırlıdır, ancak mağazanızı çalıştırmanın daha kolay bir yolunu bulamazsınız.

GoDaddy’s web sitesi oluşturucu, Web Siteleri + Pazarlama, e-ticaret mağazanızı bir an önce açıp çalıştırmanıza yardımcı olabilir. Adından da anlaşılacağı gibi, işinizi büyütmenize yardımcı olacak bir pazarlama paketi ile birlikte gelir.

ADI (Yapay Tasarım Zekası) kullanarak, bir düzen oluşturmak, ürünlerinizi yüklemek ve satışlarınızı yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Lehte ve aleyhte olanlar

Artıları

 • ADI sayesinde çevrimiçi mağaza oluşturmak için en hızlı ve en kolay ürün
 • Rakiplerinden daha fazla endüstriyi destekler
 • E-posta kampanyaları ve performans analizi için harika pazarlama araçları

Eksileri

 • Bazı özellikleri diğer e-ticaret platformlarının kalitesinden ve derinliğinden yoksundur
 • Yapabilmek’t Doğrudan sosyal medya üzerinden ürün satma
 • ADI kullanımı nedeniyle sınırlı yaratıcı kontrol

GoDaddy Ecommerce dosyasına genel bakış

Hiç çevrimiçi satış yapmak istedim, ama endişelendim’bir e-ticaret mağaza açmak ve çalıştırmak için çok zor olabilir mi? Tekrar düşün.

GoDaddy sizin için bir site oluşturan bir web sitesi oluşturucu oluşturdu. Hayır, bizi doğru duydunuz, kelimenin tam anlamıyla sizin için web sitenizi oluşturuyor!

Web sitesi tasarımında bir atılım olan ADI’yi kullanarak, yapmanız gereken tek şey mağazanız ve GoDaddy hakkında birkaç basit soruyu cevaplamaktır’s ürün, Web siteleri + Pazarlama, gerisini yapacak.

Web Siteleri + Pazarlama GoDaddy’dir’s güncellenmiş web sitesi oluşturucu, Eylül 2019’da piyasaya sürülen ve özellikle çevrimiçi satıcılar için bazı heyecan verici özelliklerle geliyor!

godaddy online mağaza ana sayfaGoDaddy’nin Web Siteleri + Pazarlama oluşturucusu, girişimciler ve küçük işletmeler için mükemmeldir.

Bu yeni ve geliştirilmiş araçlar parlak yeni pazarlama paketi, daha iyi çok kanallı entegrasyonlar ve GoDaddy Insight, bu da işletmeniz için özel bir eylem planı oluşturur.

Devrimci, evet, ama burada Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı olarak, GoDaddy’ye girmek istedik’online satış için ne kadar iyi olduğunu belirlemek için cilt.

Bunu kendi uzman analizlerimiz ve kapsamlı testlerimizle değerlendiriyoruz..

Biz’Kendi çevrimiçi mağazanızı oluştururken çok önemli olan altı alanı analiz ettik. kesinlikle GoDaddy e-ticaret her birinde nasıl birikir.

Ama önce, GoDaddy e-ticaret kimin için tasarlandı??

Eğer sen’Birkaç ürün satmak isteyen küçük bir işletme ve hızlı bir web sitesine ihtiyacınız var, GoDaddy mükemmel bir seçimdir.

Orada’Bununla birlikte, özelliklerine bazı sınırlar getirdiği için, küresel ölçekte ölçeklemek isteyen büyük şirketler Shopify veya BigCommerce gibi şeyleri araştırmaktan daha iyidir..

GoDaddy Review – GoDaddy web sitesi kurucusu olarak genel bakış

Shopify vs BigCommerce – Bugün piyasadaki en güçlü e-ticaret ürünlerinden ikisi arasındaki temel farkları öğrenin

En İyi E-ticaret Platformları – Godaddy, Shopify ve Bigcommerce’i tek bir yerde karşılaştırın

GoDaddy E-ticaretinin Kullanımı Ne Kadar Kolay??

ADI’nin çalışma şekli nedeniyle, GoDaddy Web sitesi oluşturma deneyimi çok az olan veya hiç olmayan yeni başlayanlar için mükemmeldir.

Bu konudaki düşüncelerimiz, bazı testler yaptığımızda, sıradan insanların görüşlerini sormadan önce GoDaddy ile bir e-ticaret mağazası kurmasını sağladı..

İnsanların söylediği en önemli şey, başlamanın ne kadar kolay olduğuydu. Buraya’s doğrudan bir teklif:

“ben onlar size başlamak iyi bir yol olduğunu düşündüm. Orada’size bir temayı ve temayı nasıl yapacağınızı ve sayfa siparişlerini nasıl sıralayacağınızı ve ana sayfada ne istediğinizi öğreten birkaç menü s.”

Aslında, sonuçlarımızı karşılaştırdıktan sonra, GoDaddy e-ticaret, rekabete karşı kullanımı en kolay ürün olarak öne çıktı.

GoDaddy’özellikle araç içi işlem güçlüdür. Size göre bir site oluşturur sizin sorularına cevap verir, ardından sitenizi nasıl özelleştireceğiniz ve ürünlerinizi nasıl ekleyeceğiniz konusunda sizinle konuşuruz.

Satış Araçları ve Özellikleri Sunulanlar?

Genel olarak, GoDaddy herhangi bir e-ticaret web sitesi oluşturucusunda bulunan en geniş kapsamlı araç setlerinden birine sahiptir.

Çevrimiçi mağazanızı yönetmeyi nispeten basit bir süreç haline getirerek ayarlayabileceğiniz veya kontrol edebileceğiniz çok şey var..

Öyle değil’Ancak her şeye sahip değil. Yapabilirsin’t Örneğin, Shopify veya BigCommerce’da mümkün olduğunca çok sayıda kanal üzerinden satış yapabilirsiniz. GoDaddy de değil’s Squarespace gibi bir web sitesi oluşturucu kadar yüksek kaliteye sahip – yine de,’küçük mağazalar için iyi bir seçim olmasını sağlayan birçok başka özellik var.

GoDaddy E-ticaret Kontrol PaneliGoDaddy isimli ev sahibinden’s Dashboard, yeni ürünler eklemekten e-posta pazarlama kampanyaları oluşturmaya kadar her şeyi yönetebilirsiniz.

Öyleyse izin ver’s aşağı doğru almak ve ne olduğunu bulmak Yapabilmek ve Yapabilmek’t GoDaddy e-ticaretinde yapmak.

Ürünler, Yönetim ve Analitik

GoDaddy sınırsız sayıda ürün satmanıza olanak tanır. Ürünlere birden fazla varyant da ekleyebilirsiniz: örneğin, tişört satıyorsanız, hem boyut hem de renk seçenekleri ekleyebilirsiniz.

Ayrıca, müşterilerle etkileşim kurabilir, terk edilmiş alışveriş sepetleri için e-posta bildirimleri ayarlayabilir ve sitenizi sağlayabilirsiniz.’kupon kodlu alışveriş yapanlar.

Kullanıcılarınızın sekmelerini tutmak da kolaydır. GoDaddy dahili müşteri ve gelir takibinin yanı sıra stokunuzu yönetme olanağı sunar. GoDaddy’nin bir parçası olarak’s yeni akıllı öğrenme sistemi, GoDaddy Insight, ayrıca mağazanızı izlemek için ayrıntılı metrikler alırsınız’s performansı.

Etsy, eBay ve Amazon gibi pazarlarda satış yapmak mı istiyorsunuz? Sorun değil! GoDaddy’nin Marketplaces adlı yeni bir özelliği var, ürünlerinizi Amazon, eBay, Walmart, Jet.com ve daha fazlasında satmanıza olanak tanır.

GoDaddy, siparişlerinizi doğrudan GoCentral hesabınızdan yöneterek ürünlerinizin satıldığı yerden bağımsız olarak envanterinizi tek bir konumda senkronize eder.

Ödemeler, İşlem Ücretleri ve Nakliye

GoDaddy, dünyanın en büyük ödeme işlemcilerinden bazılarını desteklemektedir. PayPal, Stripe ve Square arasından seçim yapabilirsiniz.

GoDaddy ayrıca’t Herhangi bir işlem ücreti alırsınız. Kredi kartı işlemleri için ödediğiniz tutar doğrudan ödeme ağ geçidinin kendisiyle ilgilidir, yani ortalama olarak,’işlem başına standart% 2,2 + 0,30 ABD Doları ücretlendirilir.

Nakliye açısından GoDaddy, UPS, DHL ve Shippoo operatörleriyle doğrudan çalışır. İkincisi, müşterileriniz için nakliye ve iade etiketlerini yazdırmanıza bile izin verir.

Dikkatinizi çekecek başka bir şey, mali durumunuzu korumak, ancak GoDaddy sayesinde’aracıyla, faturalar oluşturabilir, gönderebilir ve takip edebilirsiniz – yine bunu oldukça acısız bir süreç haline getirir.

Shopify İncelemesi – It’Piyasadaki en iyi çok yönlü e-ticaret platformu olarak değerlendirildi ancak gerçekten ne kadar iyi?

BigCommerce İncelemesi – En iyi çevrimiçi mağaza üreticilerinden birine ilişkin kapsamlı incelememize göz atın

GoDaddy E-ticaret Müşteri Memnuniyeti

O’GoDaddy’nin neler yapabildiğini duymak hiç de iyi değil – gerçekten kullanan insanlardan duymak istiyorsunuz! GoDaddy hakkında ne düşünüyorlar? Bundan memnunlar mı?

Biz gibi’ve başlamak için bir çevrimiçi mağaza kurmak, insanların araştırmamızda GoDaddy e-ticaretini sevdikleri ana şeylerden biriydi..

Çok fazla ortaya çıkan bir başka nokta da GoDaddy’nin sunduğu özelliklerin miktarıydı. Platform, bir e-ticaret sitesini düz ve donuktan heyecan verici ve benzersiz hale getirebilecek tüm küçük ayrıntıları size sunar.

“Yaratabileceğim birçok farklı unsur vardı. Orada resimler, blog veya referanslar gibi başka şeylere sahip olma fırsatını gerçekten seviyorum.’bunu diğer platformlardan tanımlamak oldukça zordu.”

Online Mağaza Nasıl Yapılır – Hayalinizi gerçeğe dönüştürmeye yönelik faydalı ipuçlarımız

İhtiyacınıza uygun bir paket bulmak için En İyi E-Ticaret Geliştiricilerini karşılaştırın

Tema Tasarımları Ne Kadar İyi??

İçeri girmeden ve GoDaddy’yi aramaya başlamadan önce’s şablonlarını bilmelisiniz yapmazsın’Başlamak için aslında bir tema seçmek zorunda değilsiniz.

Bunun nedeni GoDaddy’nin sizin için bir web sitesi oluşturmasıdır, yani web sitesi oluşturucu kılavuzundaki ortak sektöre atlayabilirsiniz, burada sektöre özgü çeşitli şablonlardan seçim yapabilirsiniz.

Yine de, geleneksel olmak istiyorsanız, GoDaddy’ye gidebilirsiniz’s şablon kitaplığı ve tasarımlarına göz atın – 100’ü aşkın!

godaddy temalarıGoDaddy çok az sayıda temaya sahipti, ancak şimdi çok çeşitli profesyonel tasarımlara göz atabilirsiniz.

Bir kere sen’birini seçtim, GoDaddy sizi Web Siteleri + Pazarlama editörüne götürecek böylece web sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. O’hala ADI kullanacağız ve emin olmak için check-in yapın’uygun bir endüstri seçtim.

godaddy tema editörüGoDaddy, web sitenizi oluşturmak için ADI kullanır, bu nedenle’Başlamak için bir tema seçmek zorunda değilsiniz, ancak isterseniz!

GoDaddy’s tasarım algoritması destekleyebileceği anlamına gelir 1.500’den fazla farklı endüstri tipi.

GoDaddy web sitenizi tasarladıktan sonra, size 20 farklı stil arasından seçim yapma seçeneği sunar. Tema Özelleştirici, içeriğinizi kaybetmeden.

Bunlar çeşitli stillerde gelir ve web sitenizin düzenini değiştirir, böylece bir tasarıma yerleşmeden önce’senin için doğru.

GoDaddy temalarıGoDaddy’nin ADI web sitenizi hızlı bir şekilde oluşturur ve sonuçlardan etkilenirsiniz

Bunun da ötesinde, tüm GoDaddy’s temaları mobil uyumludur. Temanızın neye benzediğini daha küçük bir ekranda bile görebilirsiniz. ‘Ön izleme’ kip.

Tek şey’diyorum eğer sen’Her şeyi, her yerde taşıyabileceğiniz bir çevrimiçi mağaza arıyorsunuz, bu değil’t sizin için ürün.

GoDaddy en iyi uygulamaları tasarlamaya çalışır, yani yapabileceğiniz ve yapabileceğiniz yerleri sınırlar’t Sayfalara bir şey koymayın. Daha yüksek bir tasarıma ihtiyacınız varsa, size kalbinize bir şeyler taşımak için tam özgürlük veren Wix’e bir göz atın’içeriği.

‘Ama ya fikrimi değiştirirsem ve çizginin bir yerinde başka bir tema istersem?’ Korkma, GoDaddy bunu da kapsıyor.

Tema seçiminizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. GoDaddy, ürünlerinizi ve içeriğinizi otomatik olarak yeni tasarıma yeniden yerleştirir ve yeniden biçimlendirir.

Oh, ve don’Endişelenmeyin: Kullanıcıların gördüklerini etkilemeden, siz vuruncaya kadar perde arkasında yeni bir tasarımla oynayabilirsiniz ‘Yayınla’.

GoDaddy E-ticaret Yardım ve Destek

GoDaddy, çeşitli şekillerde e-ticaret desteği sunar. Bir 7/24 telefon hattı; canlı sohbet desteği; 2 dakika veya daha kısa sürede cevap verme eğilimindedir; ve özel bir Twitter hesabı soruları ve soruları cevaplamak için.

Çoğu web sitesi üreticisi gibi, GoDaddy’nin de bir arama motoruna benzer şekilde soru yazabileceğiniz ve anında ve faydalı sonuçlar alabileceğiniz kendi bilgi tabanı vardır..

Biz’d, eğer arama sonuçlarınız’t Canlı sohbeti veya telefon desteğini kullanarak sorgunuzla eşleşmeyin. Bu duyarlı ve size güncel bilgiler verecek.

GoDaddy’s destek hizmetleri büyük ölçüde açık ve özlüdür. Olmasına rağmen’t Yardım için ulaşmanız için tonlarca yol sunmayın,’hala ihtiyacınız olan desteği alabilmeniz için fazlasıyla yeterli.

8

GoDaddy E-ticaret Fiyatlandırması – Fiyat / fayda oranı iyi mi?

GoDaddy’nin yalnızca çevrimiçi satış yapmanıza izin veren bir fiyatı vardır. ‘E-ticaret Planı’ ayda 25 ABD doları (yıllık faturalandırıldığında). Orijinal ad, sağ?

Bununla, sen’her şeyi alacağım’s makul bir fiyat için bu incelemede – güzel ve basit.

GoDaddy ayrıca bir aylık ücretsiz deneme sürümü sunar. ‘satın almadan önce deneyin’. Güzel bir kuruş harcamadan önce tüm yaygara hakkında ne olduğunu görmek istiyorsanız bu gerçekten yararlıdır!

Fiyat söz konusu olduğunda,’e-ticaret söz konusu olduğunda en ucuz seçeneklerden biri.

Bu fiyata dahil olan GoDaddy’s özellikler listesine en yeni eklentisi – GoDaddy Insight, sitenizi başkalarıyla karşılaştıran bir Analiz puanı ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak özel bir eylem planı sunar.

Bu GoDaddy’ın en göze çarpan özelliği, ADI editörünün yanında, ancak paranız için daha fazla patlama sağlayan başka inşaatçılar da var. GoDaddy, Shopify ve BigCommerce gibi e-ticaret devleriyle karşılaştırıldığında özelliklerine ve uygulamalarına gerçek bir kalite getirmez, bu da işinizi ölçeklendirmenizi engelleyebilir.

Buna rağmen, GoDaddy size küçük ve orta büyüklükteki bir işi yürütmek için fazlasıyla yeterli.

GoDaddy E-ticaret İncelemesi: Karar

Gittikçe daha fazla web sitesi oluşturucusunun odağını ADI yaklaşımına çevirmesiyle, GoDaddy trendin çok önünde.

Platform yeni başlayanlar için mükemmel bir başlangıç ​​tabanı sunuyor ve çevrimiçi mağazanızı sorunsuz ve verimli bir şekilde çalıştırmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip yeni pazarlama paketi sayesinde.

Kullanımı kolay olmasının yanı sıra, GoDaddy nispeten ucuzdur ve Wix ve Squarespace gibi şeyleri telafi etmek için sunduğu tasarımlar üzerinde çok çalışmıştır..

GoDaddy aynı zamanda dünyanın en büyük alan adı kayıt şirketi, yani bir katil alan adı seçmek ve bağlamak bir esinti haline geliyor.

Olumsuz uygulamaları ve özellikleri eksik gerçek işinizi ulusal, hatta küresel boyutlara göre ölçeklendirmek için gereken derinlik.

Başka bir sorun, elde ettiğiniz yaratıcı kontrol düzeyidir. Sitenizdeki şeylerin nerede olduğu konusunda tam bir özgürlük istiyorsanız, biz’Buradaki Wix eCommerce incelememize göz atmanızı öneririz.

Her şey düşünüldü, GoDaddy, çevrimiçi satış yapmak isteyen ve hızlı bir web sitesine ihtiyaç duyan herhangi bir bireysel veya küçük işletme için idealdir.

GoDaddy E-ticaret SSS

Neden e-ticarete özgü olmayan bir web sitesi oluşturucu kullanmalıyım??

Bazı web sitesi oluşturucularının e-ticaret işlevleri vardır, diğerleri ise e-ticaret için özel olarak tasarlanmıştır. GoDaddy eski.

İkincisi, Shopify ve BigCommerce gibi ürünler de dahil olmak üzere, toplu olarak satılması gereken ve gerçekten güçlü analitik ve yönetim araçlarına ihtiyaç duyan büyük işletmeler için tasarlanma eğilimindedir..

Bu değilse’t, o zaman GoDaddy ihtiyaçlarınızı karşılamak için fazlasıyla yeterli sunacaktır. Sen’Ayrıca sitenin genel tasarımı hakkında daha fazla söz sahibi olacağım!

GoDaddy hangi pazarlama desteğini sağlıyor??

GoDaddy size özel e-posta pazarlama kampanyaları yürütmenizi sağlar. Önceden oluşturulmuş bir dizi e-posta şablonundan seçim yapabilir, bunları içeriğinizle doldurabilir ve toplu olarak abonelerinize gönderebilirsiniz.

Eğer sen’Nasıl başlayacağınızdan emin değilseniz, GoDaddy’nin güncel ve etkili bir e-posta pazarlama kampanyası yürütme sürecinde size yardımcı olacak bir dizi yararlı rehber vardır..

Bundan sonra, e-posta kampanyanızın GoDaddy aracılığıyla nasıl performans gösterdiğini takip edebilirsiniz’s analizi. E-postayı alan kişilerin sayısı, kaç kişi açtığı ve kaç kişinin harekete geçtiğine ilişkin istatistikler gösterge tablosundan edinilebilir.

Bir şeyleri bir adım daha ileri götürmek istiyorsanız, sizin için otomatik olarak ses çıkartan aylık bir eklenti için ödeme yapabilirsiniz..

GoDaddy ürünlerimin görülmesine nasıl yardımcı olacak??

Tabii ki SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) büyüsü sayesinde!

GoDaddy harika bir dahili SEO spot ışığı aracı sunar (doğrudan mağazadan temin edilebilir). Burada ürün / şirket tanımları hakkında önerilerde bulunur ve önerilen arama terimlerini sağlar..

Dahası, bunun Google’da ve diğer arama motorlarında nasıl sunulacağı konusunda size yol gösterir. GoDaddy ayrıca, tüm sitenizi izleyeceği ve yöneteceği ayda 4,99 ABD doları ek bir hizmet sunar’s arama optimizasyonu.

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı size dürüst veriler sağlamayı amaçlamaktadır. o’neden kendi araştırmamızı yapıyor ve doğrudan, kişisel bilgiler elde ediyoruz. Bu makaledeki analizler ve grafikler, şirket içi uzmanlarımız tarafından çapraz doğrulanmış otantik kaynaklara dayanmaktadır. Yayınladığımız bilgilerin güvenilir ve doğru olmasını sağlamak için büyük özen gösteriyoruz. Ancak, WBE, kullanıcılar, araştırma katılımcıları veya diğer kuruluşlar tarafından bize sağlanan bilgilerdeki herhangi bir yanlışlıktan dolayı sorumluluk kabul etmez..

Lütfen bu makalede yer alan bilgilerin yalnızca genel bilgi amaçlı olduğunu unutmayın. Biz’Bu makale ve destekleyici araştırmayla ilgili sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. Burada daha fazla bilgi edinin ve daha fazla bilgi için lütfen şu adresten e-posta yoluyla doğrudan Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı ile iletişime geçin. .

Bu Kılavuzu Yararlı Bulun?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map