Kaip atliekame savo el. Prekybos svetainių kūrėjų tyrimus

Mes žinome, kad sukurti savo internetinę parduotuvę gali būti bauginanti užduotis. Kur pradedate? Kiek tai kainuoja? Kaip sunku bus?


Tai visi dideli klausimai. Dideli klausimai, į kuriuos verta atsakyti išsamiai ir gerai. Tu ne’Šiais laikais net nereikia eiti į naują restoraną, prieš tai neieškant atsiliepimų. Tačiau kuo labiau pasitikite – „Kelias link“ gyvenančio Bobo ar profesionalios maisto kritiko apžvalgos?

Tai’s kur mes įeiname. Svetainių kūrimo ekspertas yra svarbiausias informacijos apie tai, kaip prisijungti, šaltinis. Mes ne’t tiesiog bandyti platformos – mes atliekame profesionalius, nuodugnius tyrimus, ir tikrai padėkite juos išbandyti.

Kai reikia sukurti internetinę parduotuvę, lengviausias ir ekonomiškiausias pasirinkimas yra naudoti el. Prekybos svetainių kūrėją. Tinklalapių kūrėjai yra internetinės platformos, kurios suteikia pagrindus ir palaikymą, reikalingą kuriant savo el. Prekybos svetainę.

Natūralu, kad vieni yra geresni už kitus. Mes’Išbandėme geriausias platformas, kad gautumėte aiškų atsakymą, kuri iš jų yra geriausia tavo poreikiai.

Kalbėdamiesi su kasdieniais žmonėmis, kaip ir jūs, sužinojome, kurios sritys yra svarbiausios. Žemiau mes’Apie kiekvieną tyrimų sritį kalbėsiu šiek tiek išsamiau.

1

Lengvas naudojimas

Dėl savo prigimties el. Prekybos svetainių kūrėjas turėtų internetinės parduotuvės kūrimą padaryti paprastu procesu’s prieinamas visiems. Kaip ir tu’Tačiau tikiuosi, kad kai kuriomis platformomis yra lengviau naudotis nei kitomis.

Norėdami tai išbandyti, subūrėme grupę savanorių iš plačiosios visuomenės ir paprašėme jų, pasitelkus paskirtą statybininką, sukurti savo internetinę parduotuvę, kuriant užduotis, kurias mes patys suprojektavome..

Savanorių buvo paprašyta įvertinti, kaip lengva ar sunku buvo rasti kiekvieną užduotį. Iš ten mes sugebėjome ne tik apskaičiuoti bendrą ‘naudojimo paprastumas’ įvertinkite kiekvieną svetainės kūrėją, bet taip pat sužinokite, kurios konkrečios užduotys buvo lengvos ir sunkios kiekvienoje platformoje.

2

Pardavimų ypatybės

Ši savybė gali būti laikoma atributu, kurį interneto svetainių kūrėjas turi ar gali atlikti. Pavyzdžiui, jei galite sukurti tinklaraštį, ta platforma turi internetinio dienoraščio funkciją.

Kadangi yra tiek daug išbandomų funkcijų, mes jas suskirstėme į dalis ‘pardavimai’ savybes ir ‘Interneto svetainė’ funkcijos. Pardavimo ypatybė reiškia bet kurį atributą, kuris padeda prekybininkams parduoti produktus.

Toliau pateikiami trys tirtų sričių pavyzdžiai:

  • Inventorius – mes žiūrėjome į tokius dalykus kaip platformos kokybė’atsargų tvarkymą, galimą produktų variantų kiekį (pvz., marškinėlių spalvą, dydį ir apimtį) ir tai, ar platformos užtikrino produkto apribojimą, kiek galite parduoti.
  • Daugiakanalė integracija – įvertinti, kurios platformos integruotos su socialine žiniasklaida ir kurios leido jums tiesiogiai parduoti šiose platformose, taip pat tokiose prekyvietėse kaip „Amazon“ ar „eBay“.
  • Pardavimo tipas – matote, ar galite parduoti ne tik fizinius produktus, t. Y. Skaitmeninius atsisiuntimus ar paslaugas.

3

Svetainės ypatybės

Svetainės funkcija nurodo daugiau standartinių atributų, kurie gali neturėti tiesioginės įtakos pardavimams, tačiau vis dėlto yra pagrindiniai svetainės elementai’sėkmė. Čia mes ištyrėme šių funkcijų kokybę kartu su kitais aspektais, pavyzdžiui, ar funkcija buvo įmontuota, ar tiesiog prieinama kaip programa.

Trys sritys, kurios buvo ištirtos ir išbandytos šiame skyriuje, buvo:

  • SEO – ši sritis buvo suskirstyta į dvi dalis: gautą redagavimo valdymą (pvz., Galimybę redaguoti meta pavadinimus / aprašymus, URL adresus ir antraštės kodą) ir tai, kokias SEO paslaugas platforma jums teikia (pvz., Raktinių žodžių palaikymas ir Konkrečios SEO programos).
  • Rinkodara – norėjome sužinoti, ar platformoje buvo įmontuota el. Pašto rinkodara, ar pasitikėjome trečiųjų šalių įskiepiais. Mes taip pat gilinomės į kiekvienos platformos kokybę’automatizuotas rinkodaros kampanijas ir ištyrė, kurias papildomas programas galima naudoti.
  • Programų integracija – ne kiekviena platforma turi savo programų rinką, tačiau iš tų, kurios jas siūlo, norėjome sužinoti, kiek programų jie siūlo, ar jos buvo nemokamos, ar už papildomą mokestį, ir ar jas buvo galima integruoti nereikia žinoti kaip koduoti.

4

Dizaino funkcionalumas

Žiniatinklio dizaino kokybė gali būti subjektyvus dalykas. Tai’Štai kodėl mes įtraukėme į pagalbą pramonėje pirmaujančius ekspertus, kurių specializacija yra dizainas, UX (vartotojo patirtis) ir prekės ženklas.

Norėjome išsiaiškinti, kokie pagrindiniai komponentai buvo geras interneto dizainas. Nepriklausomai nuo mūsų ekspertų diskusijų, mes suformulavome kriterijų sąrašą, pagal kurį kiekviena platforma’temos turėjo atitikti. Tai, kaip kiekvienas susidūrė su mūsų kriterijais, sudarė prekės ženklo, dizaino ir UX balų pagrindą.

Taip pat panagrinėjome tokius dalykus kaip mobilusis reagavimas (t. Y. Atlikti platformą’temos automatiškai pritaiko ekrano dydį, kad tiktų mobiliesiems ir planšetiniams įrenginiams) ir jei buvo vaizdo redagavimo įrankiai.

5

Kainos ir kokybės santykis

Visi siekia pusiausvyros tarp įperkamumo ir kokybės. Mes tai pasvėrėme kompensuodami savo ‘savybių kokybė’ rezultatas nuo vidutinės platformos kainos.

Tai leido mums gerai įvertinti, ar jūs’vėl gauni pinigus’verta kiekvienos platformos’s galimybes.

6

Pagalba ir palaikymas

Žiūrint į gaunamos paramos lygį, ji’svarbu įvertinti ne tik kokybę, bet ir įvairius kanalus, į kuriuos galite kreiptis pagalbos. Kai kurie žmonės gali teikti pirmenybę palaikymui el. Paštu, kiti gali reikalauti greitesnio bendravimo, pavyzdžiui, telefono skambučio ar tiesioginio pokalbio.

Tyrimo sritys:

  • Kiek pagalbos paslaugų (pvz., Palaikymas telefonu, el. Paštas, tiesioginiai pokalbiai ir pan.) Buvo galima gauti
  • Mažiausia kaina, kurią teko sumokėti norint gauti bent keturias skirtingas pagalbos paslaugas
  • Jei statytojas turėjo atkūrimo parinktį ir (arba) automatinio išsaugojimo funkciją

7

Kliento balas

Galutinis klausimas, į kurį norėjome atsakyti, buvo ‘ką nori žinoti potencialūs klientai’. Tam mes paėmėme informacijos iš ankstesnių kategorijų rinkinį ir suformulavome balą. Be to, buvo svarstomos tokios sritys kaip pinigų vertė ir UX, taip pat kelios naujos sritys.

Mes taip pat gavome rekomendacinius balus iš lengvai naudojamų interviu dalyvių, atsižvelgiant į jų tikimybę’d) rekomenduoti draugui naudojamą platformą.

8

Galutiniai rezultatai

Visos penkios geriausios mūsų platformos užima vietą rinkoje. Ką’Teisė jūsų poreikiams gali būti nepatikima kam nors kitam’s. Turint tai omenyje, kiekvienos platformos apžvalgai’savo galimybes, tu’Čia norėsite sužinoti mūsų išsamią palyginimo lentelę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me