Kaip įkainoti produktą: naudokitės šiais 6 ekspertų patarimais

Taigi, jūs’vėl visi pasiruošę ir pasiruošę pradėti pardavinėti, bet jūs’vėl nežinote, kaip įkainoti savo gaminius. Tu’vėl ne vienas – tai’Tai kliūtis daugeliui pirmą kartą pardavėjų ir mažų įmonių. Vis dėlto nesijaudink, nes mes’vėl čia, kad praeitum pro tave.


Svarbu teisingai įkainoti savo gaminius. Klauskite per daug, ir jūsų klientai eis tiesiai pas konkurentus. Klauskite per mažai, ir niekas į jus rimtai neįtrauks. Tada ten’Tai yra pelno, antkainių ir maržų klausimas – kaip apskaičiuoti produkto pardavimo kainą, kad būtų padengtos visos jūsų pridėtinės išlaidos?

Verslininkai dažnai kovoja su šiais klausimais, ypač dabar, kai rinkos yra konkurencingesnės nei bet kada. Devyni iš 10 vartotojų kainų patikrinkite produktus „Amazon“, todėl’lengva suprasti, kodėl ten’Tai daro didžiulį spaudimą, kad jūsų kainodara būtų teisinga.

Mes’vėl čia padėti. Šis straipsnis padės jums sužinoti apie pagrindinius dalykus, kuriuos turite apsvarstyti, pateiks keletą naudingų formulių, kurių reikia laikytis, ir atskleis keletą įdomių kainų psichologijos patarimų, kurie suteiks jums viešai neatskleistą informaciją’„Sstartart“ per varžybas.

Leisti’Pradėkime, ar mes?

Tolimesnė informacija

 • Ar jums reikia internetinės parduotuvės, kad galėtumėte parduoti savo produktus? Suraskite geriausią statybininką jums Internetinės parduotuvės statybininkų palyginimo diagrama
 • Kartą jūs’Norėdami sužinoti savo produktų kainas ir pasirinkti geriausią elektroninės prekybos kūrėją, turite sukurti savo parduotuvę! Mūsų vadovas apie Kaip sukurti internetinę parduotuvę padės jums pradėti nuo 9 paprastų žingsnių.

1

Uždenkite savo nugarą

Mes’pradedu nuo to, nes taip’Tai yra svarbiausias patarimas, kaip nustatyti savo produktus. Visada įsitikinkite, kad jūs’iš naujo nustatydami kainas, kurios padengia jūsų išlaidas, kitaip jūs’Veiksite savo verslą nuostolingai, o tai nėra smagu.

Tai yra auksinė taisyklė, kurios reikia atsiminti einant į priekį ir pradedant kainų nustatymą savo produktams.

Tu’mes tikriausiai mąstome mes’pakartodamas akivaizdų, bet tai’Nesunku įsitraukti į konkurentų kainų karus. Ten’Nėra prasmės parduoti savo produktus pigiau nei bet kas kitas rinkoje, jei galite’negalite išlaikyti savo verslo.

Mes’Parodysiu, kaip greitai apskaičiuoti išlaidas, bet pirmiausia tai padaryk’laikas atlikti kai kuriuos konkurentų tyrimus.

2

Supraskite rinką

Ar tu’perparduoti tokius fizinius produktus kaip makiažas, ar skaitmeninius produktus kaip parsisiųsti, tu’turėsiu suprasti savo klientus’ lūkesčius norint nustatyti kainas. Paskutinis dalykas, kurio norite, yra verkimas “Kiek?!” kartojasi iš jūsų produktų puslapių. Geriausias būdas jaustis rinkoje yra užsidėjus detektyvo skrybėlę ir užsinorėjus.

Pažvelkite į konkurentus’ kainas ir užsirašykite rastą kainų diapazoną. Kokios yra brangiausios kainos, o kokie yra pigiausi pasiūlymai? Tai’vargu ar tu’Norėsiu nustatyti savo kainas aukštesnėmis nei viršutinė kainų etiketė, nebent jūsų produktas yra pakankamai unikalus, kad būtų akivaizdžiai vertas pinigų.

Taip pat galite pakviesti draugus, šeimos narius ir kolegas atlikti jūsų apklausas. Kiek jie būtų pasirengę mokėti už jūsų pačių ar panašius gaminius? Kurį konkurentą jie greičiausiai pasirinktų pagal kainą? Tai turėtų suteikti realų supratimą apie tai, ką žmonės tikėtųsi sumokėti.

Svarbiausias patarimas! Visi žinome, kad žmonėms patinka sandėris, bet ar žinojai, kad neturėtum’t kaina per maža? Žmonės mėgsta juos žinoti’kad gautumėte vertę už savo pinigus – dėl ypač pigių kainų klientai gali tapti įtarūs, todėl jie gali patikėti, kad jūsų produktas yra vidutiniškas.kaip įvertinti produkto dolerio medžio žemos kainosNors „Dollar Tree“ kainos yra žemos, nėra žinoma, kad būtų parduodami aukštos kokybės produktai. Klientai dažnai nori mokėti daugiau už geresnę kainą!

Nors tai yra pirmasis mūsų žingsnis, jis’Tai nėra vienkartinis dalykas. Turėtumėte nuolat stebėti rinką ir savo konkurenciją. Jei konkurentas vykdo didžiulį išpardavimą, turite apie tai žinoti. Jei pasirodo naujas prekės ženklas, turėtumėte pasidomėti jų kainomis ir nuspręsti, ar jums reikia pakeisti savo strategiją.

Pagalvokite apie save kaip apie superinį – nuolatinis budrumas yra svarbiausia!

3

Apskaičiuokite savo išlaidas

Dabar mes einame į linksmąją dalį.

Paprasčiausias būdas nustatyti produkto kainą kaina plius kaina, dar vadinama antkainių kainodara. Tai reiškia, kad reikia išsiaiškinti, kiek iš viso kainuoja jūsų gaminys, tada pridėkite savo žymėjimo procentą.

Antkainio procentas iš esmės yra tas, kiek norite uždirbti iš produkto – nuo 20 iki 50% yra pramonės standartas.

Formulė atrodo taip:

Bendros produkto išlaidos + žymėjimas% = galutinė produkto kaina

Šiuo metu turėtumėte keletą klausimų, bet ne’nerimauti – mes’ketini sugriauti šią lygtį.

Gera žinoti… Pažymėjimo kainodara yra populiari kainodaros strategija, nes ji’ai taip paprasta. Tai’kuriuos naudoja visų rūšių verslas, įskaitant mažmenininkus, didmenininkus ir gamintojus.

Iš viso išlaidų

Jūsų produktas’Bendras išlaidas sudaro keli skirtingi veiksniai. Jei perkate produktus perparduoti, atsižvelkite į tai, kiek sumokėsite už kiekvieną prekę. Kitu atveju turite sudėti:

 • Medžiagų kaina – kiek kainuoja medžiagos jūsų gaminiams gaminti
 • Darbo sąnaudos – Ar moki kitiems žmonėms už tai, kad gamini savo gaminius? Ar pats juos statote? Įsitikinkite, kad atsižvelgiama į darbo sąnaudas!
 • Pridėtinės išlaidos – juos sudaro du dalykai: pirmasis yra fiksuotos išlaidos, kuris don’t pokyčius, tokius kaip nuoma, atlyginimai, draudimas, teisinės išlaidos ir kt. Antrasis yra kintamos išlaidos, kurios skiriasi mėnesiais, pavyzdžiui, telefono sąskaitos, pakavimas, rinkodara ir kt.

Svarbiausias patarimas! Apskaičiuoti kintamąsias išlaidas gali būti sudėtinga, nes jos keičiasi kiekvieną mėnesį. Pabandykite įvertinti bendrą metinę sumą ir naudokite vidutinį skaičių, pagrįstą šia suma.

Pažymėjimo procentas

Antkainis yra skirtumas tarp prekės savikainos ir prekės pardavimo kainos. Trumpai tariant, antkainiai sukuria pelną.

Antkainis paprastai išreiškiamas procentais. 50% paprastai yra standartinė suma, tačiau ji įvairiose įmonėse skiriasi priklausomai nuo to, kurioje pramonės srityje esate’vėl įeiti.

Leisti’naudok pavyzdį. Jei pastebėsite, kad visos jūsų produkto išlaidos yra 15 USD ir norite pridėti 50% antkainį, turite atlikti šią sumą: 15 USD x 0,5 = 7,50 USD. Tai reiškia, kad tu’prie savo produkto kainos pridėdami 7,50 USD antkainį.

Taigi, norint paimti lygtį, kurią jums parodėme aukščiau, jūsų visos pardavimo išlaidos atrodys taip:

Bendros produkto išlaidos + žymėjimas% = galutinė produkto kaina
15 USD + 7,50 = 22,50 USD

„Cost-plus“ kainodara turi daug privalumų – ji’Tai paprasta, todėl lengva aiškiai pagrįsti galutinę sumą ir yra gana nuosekli. Tačiau taip nėra’neatsižvelkite į konkurenciją ar rinkos tendencijas, tai reiškia, kad galite sulaukti šiek tiek per didelių kainų.

Tai’kur reikia atlikti jūsų tyrimus. Jums gali tekti pritaikyti savo kainas, kad būtų atsižvelgta į konkuruojančius prekės ženklus, ir kad jūsų kainos būtų patrauklios klientams..

Tolimesnė informacija

 • Jei turite savo internetinę parduotuvę, nepamirškite atsižvelgti į savo interneto kainą į savo išlaidas. Mūsų galutinis kainų nustatymo vadovas Kiek svetainė turėtų jums kainuoti? suteikia aiškų supratimą, kiek galite tikėtis sumokėti.

4

Didmeninė ir mažmeninė prekyba

Jei tu’perparduoti kitiems platintojams, norėdami nustatyti savo didmeninę kainą, galite naudoti „cost plus plus“ kainą. Tai yra pardavimo kaina, kurią jūs panaudotumėte’Parduoti parduotuvėse, galerijose ar parduotuvėse – kiekvienam, kuris tada parduos jūsų produktus savo klientams.

Tačiau jei jūs’Tuomet tiesiogiai parduodate klientams, kaip ir dauguma mažų įmonių ir mažų pardavėjų turite nustatyti savo mažmeninę kainą.

Jūsų mažmeninė kaina yra tai, kiek klientai mokės už jūsų produktą parduotuvėse ir internetu – tai’s galutinė kaina, ir bus aukštesnis nei didmeninė kaina.

Jei ne’Išgalvotas kainos ir kainos nustatymas čia’Tai dar vienas paprastas būdas sužinoti savo didmeninę ir mažmeninę kainą:

(Darbo jėgos kaina + Medžiagų kaina) x 2 = Didmeninė kaina

Tada paprasčiausiai padvigubink savo didmeninę kainą apskaičiuoti mažmeninę kainą:

Didmeninė kaina x 2 = mažmeninė kaina

Tai labai paprastas būdas apskaičiuoti jūsų didmeninę ir mažmeninę kainą. Ten’Tai mąstantis kitų lygčių diapazonas, iš kurio galite pasirinkti, kai kurie yra daug sudėtingesni nei kiti. Kaip visada, taip’Verta išbandyti kelis metodus ir surasti tą, kuris tinka jūsų verslui – ir nereikia’Nepamirškite atsižvelgti į rinkos kainas ir konkurenciją į savo rezultatus.

5

Pasikabinkite savo klientus

Svarbu rasti tinkamą savo produktų kainą. Turite padengti savo išlaidas, uždirbti pelno ir neatsilikti nuo konkurentų. Bet ten’paskutinis svarbus veiksnys: savo klientams!

Pirma taisyklė – neklaidinti, nesiblaškyti ir nenuvilti savo klientų. Kainos visada turėkite aiškias, neaiškias ir lengvai apdorojamas. Sumišę pirkėjai neranda’ketinu išleisti daug pinigų.

produktų kainų nustatymas superdry pardavimas„Superdry“ pagrindinis puslapis patraukia jūsų dėmesį naudodamas pardavimo reklamjuostę ir leidžia suprasti, kiek galite sutaupyti.

Laimei, yra keletas gudrybių prekyboje ir keletas madingų psichologinių žingsnių, kuriais galite pasinaudoti. Peržiūrėkite žemiau pateiktus patarimus – Galbūt pastebėsite, kad kitą kartą einant apsipirkti, tai atmerkia jūsų pačių įpročius!

Žavesio kainodara

Ar kada susimąstėte, kodėl dauguma kainų yra nustatomos 0,99 cento, užuot jas tiesiog suapvalinus? Na, ten’tai priežastis – žmonės paprastai daugiau dėmesio skiria kairiosios rankos numeriui o ne skaičiai po kablelio. Taigi 9,99 USD atrodo be galo geriau nei 10 USD!

Tai vadinama žavesio kainodara, ir yra patikrintas metodas, kurį naudoja dauguma pardavėjų. Donas’Nepraleiskite progos ir pakeiskite apvalias kainas, kad jos kainuotų vienu centu pigiau.

žavesio kainų pavyzdys

100 taisyklė

Jei turite produktų, kurių kaina didesnė nei 100 USD, mišinį, šis patogus patarimas gali būti naudingas.

“100 taisyklė” siūlo, kad jei jūs’pakartotinai parduoti daiktus, kurie kainuoja iki 100 USD, turėtumėte parodyti kaip procentinė nuolaida. Kadangi, jei jūs’pakartotinai parduoti daiktus, kurie kainuoja virš 100 USD, tu turėtum parodykite santaupas doleriais.

Čia’pavyzdys:

 • ‘25% nuolaida’ už daiktą, kuris kainuoja 80 USD.
 • ‘98,75 USD nuolaidos’ už daiktą, kuris kainuoja 395 USD.

kaip įkainoti gaminio 100 taisyklę

Tu’faktiškai neimdami papildomų pinigų iš produkto – klientas taupo tokią pačią pinigų sumą, nesvarbu’s rodomi kaip skaičius arba procentai. Tačiau klientas jaučiasi kaip jie’sutaupote daugiau, todėl jie labiau linkę pirkti. Slaptas, tiesa?

Atskirkite pristatymą

Gali kilti pagunda padidinti savo produkto kainą, įtraukiant siuntimo išlaidas – tokiu būdu jūs galite pasiūlyti “Laisvas” pristatymas klientams pritraukti.

Tai gali būti sėkminga taktika, tačiau jei ją rasite’neveikia, tai gali būti svarstant “atskyrimas” jūsų išlaidos. Užuot derinę laivybą, atskirti kainą, kad produkto kaina atrodytų mažesnė.

Pvz .: 12 USD + 2,99 USD siuntimas, o ne 14,99 USD + nemokamas pristatymas.

Tai gali būti ypač naudinga taktika’perparduoti internetiniuose pasiūlymuose tokiose platformose kaip „eBay“.

kaip įkainoti produktą, atskirti pristatymą

Parodykite savo brangiausius daiktus

Bet laimėjo’Tai atbaido mano klientus?

Nebūtinai! Tiesą sakant, ji buvo pasiūlyta kaip viena efektyviausių psichologinių taktikų, kurias galite naudoti. Yra keletas būdų, kaip tai įgyvendinti.

Vienas variantas yra sudėti du panašius produktus greta kito, labai skirtingomis kainomis.

Galbūt nustebsite sužinoję, kad žmonės renkasi brangesnį variantą, nes jis aukštesnė kaina žada aukštesnį kokybės lygį.

Jei ne’Nemanykite, kad jūsų klientai pasirinks šią taktiką’Tai dar vienas būdas, kaip priversti brangius gaminius jums padėti. Tiesiog pateikite juos aukštai savo svetainėje arba rodykite savo produktus nuo brangiausių iki pigiausių.

Tokiu būdu jūsų klientai turi omenyje šią aukštą kainų etiketę ir lygina visas paskesnes kainas, kurias mato, su šiuo etalonu. Rezultatas? Likę jūsų produktai atrodys labai vertingi!

Pasinaudokite pasiūlymais, nuolaidomis ir specialiaisiais pasiūlymais

‘Pirk vieną, gauk vieną nemokamai’ yra sandorių krikštatėvis, bet jis’s dabar šiek tiek pavargęs. Būkite išradingi su savo pasiūlymais – pasiūlykite prekių už pusę kainos, santaupų jūsų klientui kitą kartą perkant ar net galimybę atrakinti išskirtinius gaminius ar išpardavimus.

Pereikite į didelius pardavimo renginius, tokius kaip „Juodojo penktadienio“ ir „Kibernetinio pirmadienio“, ir siūlyti tikslinius išpardavimus maždaug tokiais laikais kaip mama’diena, Tėve’s diena, Kalėdos… jūs gaunate idėją. Šią idėją net galite išradingiau panaudoti – jei parduodate naminių gyvūnėlių aksesuarus, kodėl gi nepradėjus išparduoti Nacionalinei aukso retriverio dienai? (Tai’s, beje, kiekvieną vasario 3 d., tik tiek, kad jūs žinote.)

Jei gali’kodėl nereikia leisti parduoti visoje parduotuvėje siūlyti nuolaidas tikslinėms grupėms tam tikru metu? Pavyzdžiui, antradieniai gali būti studentų nuolaidų diena, ketvirtadieniai – pensininkų nuolaidos, o savaitgaliais – šeimos pasiūlymai.

Raskite nišą, kuri tinka jūsų verslui, ir suteikite klientams ką nors viliojančio.

Visada būkite aiškūs apie santaupas

Tai tik gera praktika, bet jei jūs’jūs turėtumėte visada rodykite originalią kainą šalia naujos pardavimo kainos. Jei tu’Ne kartą suteikėte nuolaidą produktui, parodykite kiekvieną seną kainą perbrauktą, aiškiai nurodydami dabartinę kainą.

pardavimo kainų nuolaidų mango pardavimo vietos pavyzdysŠiame „Mango Outlet“ pavyzdyje galite pamatyti, kad pardavimo kaina ne kartą buvo sumažinta. Kiekvieno etapo parodymas padeda klientui pajusti, kad jis sutaupo daugiau!

Tai leidžia įsitikinti, kad jūsų kainos yra skaidrios, ir parodo klientams, kiek jie kainuoja’vėl gaunasi.

Tai taip pat gali būti veiksminga kad pradinė kaina būtų didesnė už sumažintą kainą. Vizualiai tai leidžia klientui patikėti’sutaupote daugiau ir jie labiau linkę spustelėti mygtuką Pirkti.

6

Donas’t sustoti; Tęskite testavimą!

Kartą jūs’mes apskaičiavome jūsų išlaidas ir išbandėme kai kurias psichologines taktikas’aukščiau aprašyta, don’t sustoti. Galite pakeisti savo kainas – jie’vėl ne akmenyje. Tikrinkite juos ir nesakykite’nepamirškite rinkti klientų atsiliepimų!

Čia pateikiami ne tik bendrieji pataisymai ir bandymai, bet ir keli pavyzdžiai, kada galbūt norėsite apsvarstyti kainų pakeitimą:

Pristatant naujus produktus

Kai pristatysite naujus produktus, don’nebijokite, kad jie būtų šiek tiek brangesni nei tavo senesni daiktai. Jūs netgi galite sumažinti savo esamų produktų kainas, jei galite sau leisti – tai gali padaryti jas patrauklesnes klientams ir suteikti daugiau vertės jūsų blizgantiems naujiems papildymams.!

Padidėjus produkto kainai

Jei dėl kokių nors priežasčių jūsų gamybos išlaidos padidėja, įsitikinkite, kad darote matematiką, kad įsitikintumėte, jog pardavimo kaina vis tiek padengia jūsų išlaidas.

Galbūt jau leidote šiek tiek pasislėpti, bet jei jūsų antkainiai ar pelno maržos yra šiek tiek siauros, tai jis’Ypač svarbu likite ant viršaus pinigų, einančių ir išeinančių. Atminkite, kad svarbiausia, kad jūsų verslas uždirbtų pelną!

Jei jūsų produktai jau yra gana brangūs, pasižvalgykite, kaip galėtumėte sutaupyti ir sutaupyti.

Dėl išorės įtakos rinkai

Jei kainos kyla ar krinta, arba šliaužia nauji konkurentai, jūs’d būkite protingi pakoreguoti savo kainas, kad įsitikintumėte, jog jos išliks aktualus ir konkurencingas.

Gali būti sunku rasti pusiausvyrą tarp patrauklių kainų, vis tiek siūlančių vertę klientams, tačiau ji’Tai bus neįmanoma, jei tu to nepadarysi’t nepamiršk stebėti rinkos.

Kaip įkainoti produktą: galutinės mintys

Produktų kainodara gali būti bauginanti, ypač kai jūs’vėl pradedu. Bet taip nėra’t turi būti. Pradėkite nuo konkurentų tyrimų, atlikite skaičiavimus, tada padarykite savo kainas patrauklias klientams’be jokios priežasties pardavimai neturėtų’t ateis potvynis.

Čia’Tai yra mūsų šešių žingsnių apžvalga:

 1. Uždenkite savo nugarą
 2. Supraskite rinką
 3. Apskaičiuokite savo išlaidas
 4. Didmeninė ir mažmeninė prekyba
 5. Pasikabinkite savo klientus
 6. Donas’t sustoti; Tęskite testavimą!

Augant jūsų verslui ir augant pasitikėjimui produktų kainodara, jūs taip pat’Greičiausiai pradėsite ieškoti savo patarimų, gudrybių ir žinių apie viešai neatskleistą informaciją, kurią galite įtraukti į šį sąrašą. Tačiau kol kas mūsų vadovas yra čia, kad padėtų jums pradėti.

Prieš pradėdami eiti, pateikiame keletą paskutinių išminties žodžių, kuriuos verta atsisakyti iš šio straipsnio:

 • Jūs visada turite įsitikinti, kad kainos padengia jūsų išlaidas. Apatinė eilutė, kad’Taigi, kokia jūsų produktų kainodara.
 • Jūsų kainai įtakos turės jūsų pasirinktos pramonės rinka, ir kitas jūsų verslas’iš naujo pasidalyti ta erdve su. Neišmeskite savo kainų ir nepažeiskite!
 • Kainos visiems yra skirtingos. Mes žinome, kad tai skamba kaip policininkas, bet taip’ai tiesa. Kas tau tinka, laimėjo’t dirbkite kam nors kitam, todėl įsitikinkite, kad jūsų kainodaros strategija tinka jūsų verslui.

Ten tu tai turi – mes’Apžvelgėme svarbiausius jūsų produktų kainų nustatymo pagrindinius punktus. Tai’Tai nėra atsitiktinis spėjimas, ir tai’nėra magija – ir mes tikimės, kad su mūsų gidu tai ir padarys’nėra taip sunku, kaip jūs iš pradžių pamanėte.

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums išsiaiškinti šį pardavimo proceso etapą. Jei jums reikia pagalbos dėl kažko kito, peržiūrėkite kitus patogius vadovus:

 • Kaip sukurti internetinę drabužių parduotuvę – atlikite 10 paprastų žingsnių, kad nustatytumėte savo internetinę drabužių parduotuvę.
 • Kaip parduoti papuošalus internetu – ką’s yra geriausias būdas papuošalus parduoti internetu? Sužinokite mūsų vadove!
 • Kaip užsidirbti pinigų „Instagram“ – nesvarbu, ar turite internetinę parduotuvę, ar ne, „Instagram“ yra puikus būdas parduoti savo produktus… o mūsų vadovas parodo kaip.
 • Geriausias 2019 m. El. Prekybos svetainių kūrėjas – naudokite mūsų tyrimais pagrįstą palyginimą, kad įsitikintumėte, jog pasirinkote aukščiausios kokybės statybininką savo verslui
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me