Kaip nustatyti erdvės parduotuvę naudojant „Shopify“ valdiklį

Valdiklis „Squarespace Shopify““Kaip nustatyti elektroninės prekybos parduotuvę naudojant „Squarespace“ nenaudojant juostos?” Tai yra daugumos mūsų skaitytojų dažnai užduodamas klausimas.


Kodėl?

Na, pagrindinis iššūkis kai kuriems vartotojams naudojant „Squarespace Commerce“ yra tas, kad „Squarespace“ yra glaudžiai integruota su „Stripe“ – mokėjimo šliuzo procesoriumi – į savo platformą..

Taigi, būdamas „Squarespace“ vartotojas, vienintelis pasirinkimas kuriant internetinę parduotuvę yra naudoti juostą kaip mokėjimo procesorių (bent jau šiuo metu)..

Nors „Stripe“ yra labai geras mokėjimo procesorius (Don’nesijaudinkite – „Squarespace“ yra sandariai integruota juostelė į svetainių kūrėją, taigi jūs to nepadarote’neprivalote paliesti kodų, kad sukonfigūruotumėte jį „Squarespace“ svetainėje), jų paslaugos nėra siūlomos daugelyje pasaulio šalių. Šiuo metu jie galimi tik 34 šalyse, įskaitant JAV, Kanadą, Prancūziją, Vokietiją, Ispaniją ir JK.

Jie išbando beta versiją kitose šalyse, tokiose kaip Brazilija ir Indija.

Taigi, jei negyvenate nė vienoje iš išvardytų šalių, laimėjote’negalėsite naudoti „Squarespace“ savo internetinės parduotuvės maitinimui. Bent jau ne su Stripe.

Čia galite pamatyti atnaujintą sąrašą iš šalių, kuriose galima juostelę.

Taigi, jei galite’t arba don’Norite naudoti juostą, kokias kitas galimybes turite?

AR GALIU NAUDOTI „SQUARESPACE“, PASTATYTI TINKAMĄ TYRIMĄ, NEMOKAMAI NUORODA?

Yra kelios pagrindinės priežastys, kodėl jūs turėtumėte užduoti šį klausimą:

 1. Jūs gyvenate šalyje, kurioje nėra juostos’t ten galima rasti, bet norite naudoti „Squarespace“ dėl savo internetinių parduotuvių dizainerių šablonų ir patogesnių pardavimo įrankių.
 2. Jums patinka „Squarespace“, bet jums don’nenorite naudoti juostos nes jau turite kitą mokėjimo procesorių (pvz., „PayPal“).
 3. Tu turi daugybė produktų, kuriuos reikia valdyti (tokių kaip 30 ar daugiau, ar net šimtai), ir jums reikia daug galingesnių el. prekybos įrankių, kurių „Squarespace“ šiuo metu gali nesiūlyti.

Atsakymas į bet kurį klausimą yra “taip”, tada tu’Malonu žinoti, kad galite naudoti kitas mokėjimo šliuzo parinktis, išskyrus juostelę.

Vienas geras būdas tai padaryti yra „Shopify“ valdiklis integruotas į „Squarespace“ svetainę.

Dabar yra privalumų ir trūkumų, kuriuos aptarsiu vėliau šiame straipsnyje.

KAS YRA PARDUOTUVĖS WIDGET (ARBA PIRKTI MYGTUKĄ)?

Jei prieglobstis’t negirdėjo Shopify anksčiau jis yra vienas iš geriausių elektroninės komercijos internetinių parduotuvių kūrėjų.

Jei prisiregistruojate į sąskaitą su jais, jie suteikia jums galimybę naudotis jų „Shopify“ valdiklis (arba mygtukas „Pirkti“) kuri iš esmės suteikia galimybę įterpti savo produktus ar net visą „Shopify“ parduotuvę į kitą svetainę (pvz., „Squarespace“ svetainę).

„Squarespace shopify“ mygtukas - pirkimo mygtukas

„Shopify“ yra labai galingas ir lankstus internetinių parduotuvių kūrėjas ir šiuo metu leidžia prisijungti prie daugiau nei 70 skirtingų mokėjimo šliuzų (palyginti su „Squarespace“, kuri siūlo tik 1 variantą)..

Taigi to beveik nėra’nesvarbu, kur gyvenate visame pasaulyje, ar jau turite pageidaujamą mokėjimo procesorių (tai nėra’t juostelę), galite naudoti „Squarespace“, kad sukurtumėte savo svetainę, ir paspauskite „Shopify Buy“ mygtuką, kad maitintumėte savo parduotuvę..

Jums nebereikia apsiriboti tik „Stripe“ naudojimu, kad galėtumėte naudoti el. Prekybos parduotuvę „Squarespace“.

KAIP ĮDĖTI PIRKIMO PIRKIMO MYGTUKĄ Į „kvadratinę“ vietą?

Įdėkite „Shopify“ produktus ar visą „Shopify“ parduotuvę į savo „Squarespace“ svetainę’t visiškas iššūkis.

Aišku, jūs turite turėti „Squarespace“ sąskaitą. Dabar jūs turite užsiregistruoti „Shopify“ paskyroje. Kai tai padarysite, jums tereikia apsilankyti „Shopify Buy“ mygtuke jų „App Store“ ir įsigyti nemokamą programą, kurią galite naudoti.

„Squarespace shopify“ mygtukas

Tada turėtumėte nustatyti savo produktus „Shopify“ (pvz., Įkelti savo atvaizdus, ​​aprašymus, gaminio variantus, kainodarą ir pan.).

Tada „Shopify“ turėtumėte nustatyti pasirinktą mokėjimo procesorių. Vėlgi, jums nebeužstringa „Stripe“, o jūs galite pasirinkti iš kelių skirtingų mokėjimo procesorių.

Dabar esate pasirengę įdėti savo produktus ar laikyti „Squarespace“.

Ką veiks „Shopify Buy Button“ programa, jums pagamins kodo fragmentą, ir jūs turėsite nukopijuoti ir įklijuoti šį kodą į savo „Squarespace“ sąskaitą. Tai’nėra taip sudėtinga, kaip atrodo.

„Squarespace shopify“ mygtukas - pirkimo kodas

Iš esmės naudosite “Kodo įpurškimas” įrankis nuo kvadrato iki “švirkšti” „Shopify Buy Button“ kodus į savo „Squarespace“ svetainę.

PRIVALUMAI IR PRIVALUMAI NAUDOJANT „SHOPIFY“ PIRKTI MYGTUKĄ „SQUARESPACE“ TINKLALAPIUJE

„Shopify Buy Button“ naudojimo kartu su „Squarespace“ privalumai yra gana aiškūs:

 • Daugiau mokėjimo apdorojimo galimybių (ne tik naudojant juostelę)
 • Lengviau valdyti daugybę produktų, kadangi „Shopify“ yra gryna, į prekybą orientuota platforma

Keletas „Shopify Buy Button“ naudojimo trūkumų yra šie:

 • Dienos pabaigoje, nors ir naudinga, kaip pirkti mygtuką, ji vis tiek yra ne “branduolys” į „Squarespace“. Bet kada integruodami dvi skirtingas platformas’niekada “idealus”. Tai nereiškia, kad jie neturi’„Squarespace“ ir „Shopify“ yra pasaulinės klasės platformos. Tai’Panašiai kaip modifikuoti automobilį, kurio dalys nėra originalios gamintojo. Tai’niekada “idealus”, bet veiks gerai.
 • Jei naudojate „Shopify“, kad maitintumėte savo internetinę parduotuvę „Squarespace“, tu laimėjai’negalėsite naudoti kai kurių integruotų pardavimo įrankių, pateiktų jums iš „Squarespace“, pvz., jų realiojo laiko pristatymo išlaidų sąmatą. Tačiau galite naudoti „Shopify“’savo integruotus prekybos įrankius, kurie, be abejo, yra net galingesni nei „Squarespace“’s.
 • Turėsite prisijungti prie atskiros „Shopify“ paskyros, kurios pradinis planas yra mažiausiai 14 USD per mėnesį. Šią kainą galite kompensuoti neprisiregistravę prie „Squarespace“’komercijos planą (26 USD / mėn.) ir tiesiog rinkitės asmeninį planą (8 USD / mėn.) arba verslo planą (18 USD / mėn.). Tai turėtų jums sutaupyti 18 USD arba 8 USD per mėnesį, o tai suteiks jums galimybę naudoti „Shopify“’galingi komercijos įrankiai.

IŠVADA – PARDUOTUVĖJE PIRKTI MYGTUKĄ, NAUDOJANTIS „SQUARESPACE“

Šis vadovas buvo naudingas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map