Kvadratinės internetinės parduotuvės apžvalga 2020 m


Geriausiai tinka

Geriausia kainos ir kokybės santykis


Bendras įvertinimas

4 iš 5 žvaigždžių

„Square“ yra lengvai naudojamas, prieinamas elektroninės prekybos svetainių kūrėjas. Jūs gausite didelę „Square“ pardavimo funkcijų ir klientų palaikymo vertę, tačiau jos dizaino lankstumas yra šiek tiek ribotas. Perskaitykite išsamią „Square“ pasirodymo apžvalgą!

2018 m. „Square“, mokėjimų apdorojimo milžinė, nusipirko „Weebly“ – vieną iš mūsų aukščiausių svetainių kūrėjų. Užkariavusi mokėjimų pasaulį, „Square“ dabar turėjo viską, ko reikia norint įveikti elektroninės prekybos parduotuvių pasaulį, o „Square“ parduotuvės statytojas yra rezultatas.

Mes’Iš anksto jums pasakysiu, kad šios parduotuvės statytojas yra labai, labai panašus į „Weebly“. Tačiau jis gali pasigirti puikiomis naujomis funkcijomis, taip pat nemokamos el. Prekybos planu (absoliučiu žaidimų keitikliu).

Mes’išbandžiau šį internetinės parduotuvės kūrėją ir jis’Galima sakyti, kad buvome sužavėti to, ką sukūrė šis dvigubas poelgis. Kol mes’d. Mes rekomenduojame „Weebly“ mažoms įmonėms’d rekomenduoju „Square“ mažiems elektroninė prekyba verslo įmonėms, ypač jei jau turite plytų ir skiedinių parduotuvę arba norite gauti labai gerą pinigų sumą.

Perskaitykite išsamų sąrašą to, kas mums patiko, o ko nepadarėme’apie „Square“ parduotuvės statytoją. Bet pirmiausia greita momentinė nuotrauka:

Kvadratiniai pliusai ir minusai

Kvadrato Pros Kvadrato Suvart
Puikios savybės už priimtiną kainą Ribota pritaikymo galimybė
Lengvai naudojamas svetainės prietaisų skydelis seka produktų pardavimus, klientų keliones ir apleistų krepšelių atkūrimą Turėsite naudoti „Square“ šliuzą, kad išvengtumėte didesnių operacijų mokesčių
Integruotos rinkodaros funkcijos palaiko viską, nuo el. Pašto rinkodaros iki mokamos reklamos Maža mokymosi kreivė, kai pirmą kartą pradedate naudotis platforma

Kaip paprasta naudoti kvadratą?

„Square“ internetinės parduotuvės kūrimo priemonė yra labai paprasta naudoti, o sąskaitos nustatymas yra gana greitas procesas.

Kvadratas’Registracijos procesas apima atsakymą į keletą klausimų apie jūsų verslą. Kai turėsite sąskaitą, ji taps tik lengvesnė. Atminkite, kad tai Weebly’programinės įrangos, o „Weebly“ užima antrą aukščiausią balą iš visų mūsų statybininkų’išbandėme vartotoją – taigi mes’vėl nenustebino aikštė’įspūdingas naudojimo paprastumas.

Tai’to praktiškai neįmanoma padaryti “sujaukti” kurdami internetinę parduotuvę naudodami „Square“, o sąrankos procesas yra tikrai greitas. Tu’Jums bus suteiktas bendras darbo su jomis maketas, kurį galite redaguoti, kad įtrauktumėte savo įmonę’logotipas ir norimos spalvos bei šriftai. Tu ne’Norint pradėti pardavinėti aikštėje, nereikia jokių išankstinių techninių žinių, tačiau, pasak minėto, kompromisas yra tas, kad tinkinimo galimybės gali būti ribotos. Mūsų atliktas bandymas nustatė “Tai’lengvai pritaikyti šabloną, tačiau panašu, kad yra tik vienas numatytasis šablonas, kurį galėsite pritaikyti pagal savo skonį – ten’nėra daug pasirinkimo, nebent jūs’norite iš tikrųjų žaisti su maketu.”

aikštės redaktoriaus namuose„Square“ redaktorius yra paprastas ir lengvai naudojamas, tačiau siūlo ribotas pritaikymo galimybes

Kaip geros aikštės’s dizainai?

Kitaip nei dauguma svetainių kūrėjų, „Square“ to nedaro’nesiūlo didžiulės šablonų bibliotekos, iš kurios galite rinktis. Jei tu’Jei esate kūrybingi arba norite sukurti ką nors naujo, jums gali pasirodyti, kad tai šiek tiek atsibodo.

Vis dėlto ten’Šis požiūris taip pat labai patinka. Pagrindinis požiūris, mūsų požiūriu, yra tas, kad tu’kurdami svetainę, kurioje atsižvelgiama į geriausią jūsų pramonės el. prekybos praktiką.

Donas’Kad neklystume, mes mėgstame pamatyti tinklaraščių ir aplanko svetaines, turinčias beprotiškus dizainus, kurie nustumia ribas – bet mes to nedarome’nematyti elektroninės prekybos svetainių kaip vietą, kur galima išbandyti viską, kas kardinaliai skiriasi. Norite priversti vartotoją’kad patirtis būtų kuo lengvesnė ir pažįstama, o iššūkio ar radikalaus dizaino gali prireikti, kad lankytojas netaptų klientu. Šis požiūris buvo pakartotas mūsų bandymuose, kur vienas vartotojas tai jautė “turėdami paprastą šabloną, jūsų produktai gali iš tikrųjų išsiskirti ir atlikti visą darbą. Tai taip pat reiškia, kad prekybininkai gali’neteisingai suplanuokite dizainą.”

Turėdami tai omenyje, mes manome, kad Kvadratas yra tinkamas dizainui. Jūsų galutinis produktas atitinka geriausią praktiką, tačiau ten yra’pakankamai ploto, kad ant jo uždėtumėte savo antspaudą. Ten’yra daug balto ploto, o gaminiai yra rodomi išties vizualiai.

Galutinis rezultatas yra švari svetainė, gerai atrodanti ir lengvai naršoma – tai el. Prekybos parduotuvė’d malonu skelbti.

Kvadratas’Pardavimų įrankiai ir funkcijos

„Square“ siūlo puikias pardavimo ypatybes ir ypač gerai veiks, jei jau naudojate „Square POS“ sistemą savo plytų ir skiedinių parduotuvėje. Tai, kad galite visa tai pasiekti nemokamai, daro tai neįtikėtinai gera – tai mes’apims daugiau ‘Kainodara’ skyrius.

Produktų pridėjimas

Tai’Nesudėtinga produktus pridėti prie savo „Square“ parduotuvės ir, be abejo, pridėti ir tų produktų variantų. Jūs netgi galite pridėti modifikatorių, leisdami klientams suasmeninti savo produktus – idealu, jei jūs’vėl parduoda dovanas.

Nustatyti naujas kategorijas yra tikrai nesunku. Tiesą sakant, taip paprasta, kad aikštė pasiūlys jums kategorijas pagal tai, kaip panašūs produktai skirstomi į kategorijas internete. Apskritai, elementų biblioteka yra paprastas būdas įkelti ir tvarkyti savo produktus:

kvadratinių daiktų biblioteka

Turite mažai atsargų? Veikia išpardavimas? Pridėdami elementų rodiklius prie savo produktų (t. Y. Mažos etiketės, tokios kaip ‘Liko tik keli!’ arba ‘Išpardavimas’), galite sukurti skubos jausmą, kad padrąsintumėte savo klientus. Tai’Tai lengva padaryti per aikštę, bet jūs’Pirmiausia turėsite pereiti prie mokamo plano.

Atsargų tvarkymas

Kiekvienas parduotuvės vadovas, norėdamas parduoti produktą savo svetainėje, sužinojo, kad paskutinįjį parduotuvėje pardavėte prieš kelias minutes.’blogiausias košmaras. Geri atsargų valdymo įrankiai yra nepaprastai svarbūs, jei norite išvengti gėdingų pokalbių, sudėtingų grąžų ir nepatenkintų klientų.

Laimei, Aikštė jus čia uždengė. Jei jau turite plytų ir skiedinių parduotuvę ir naudojate aikštę kaip savo POS sistemą, tai yra, kai derinys iš tikrųjų tampa sava. Galite valdyti visas atsargas iš savo centralizuoto prietaisų skydelio, pridėdami atsargų lygius, pasiekiamus skirtingose ​​vietose. Atnaujinkite tai, o aikštė pasirūpins viskuo.

Galite naudoti „Square“, kad atnaujintumėte savo atsargas, kad atspindėtumėte šiuos pakeitimus:

 • Gautos atsargos: Prideda jūsų įvestą numerį prie esamų esamų atsargų ir nustato naujų prekių atsargų skaičių.
 • Inventoriaus perskaičiavimas: Dabartinę atsargų sumą pakeičia įvestu numeriu arba nustato naujų prekių atsargų skaičių.
 • Atsargų grąžinimas: Prideda jūsų įvestą numerį prie esamos atsargų sumos.
 • Žala: Sumažina atsargų skaičių pagal jūsų įvestą sumą.
 • Vagystė: Sumažina atsargų skaičių pagal jūsų įvestą sumą.
 • Nuostolis: Sumažina atsargų skaičių pagal jūsų įvestą sumą.

Klasifikuojant atsargų pakeitimus tokiu būdu, tikrai lengva gauti aiškų vaizdą ir savo fizinės ar internetinės parduotuvės istoriją’spektaklis. Tai taip pat palengvins jūsų mokesčių deklaraciją.

Mokėjimo tvarkymas

Nors dauguma el. Prekybos platformų pasiūlys daugybę mokėjimų apdorojimo galimybių, „Square“ parduotuvės kūrėjui jūsų vienintelis tikras pasirinkimas yra – gerai, „Square“. Taip pat galite pridėti „PayPal“, jei turite „Performance“ ar „Premium“ planą.

„Square“ yra puikus mokėjimų tvarkytojas, Don’nesuklysime suklydę, tačiau pasirinkimo trūkumas jį išskiria iš didesnių elektroninės prekybos platformų.

Pristatymo galimybės

Kai reikia nustatyti savo siuntimą, „Square“ suteikia daugybę galimybių.

Tu’Turėsi pasirinkti, kaip tu’norėtumėte, kad pristatymo kaina būtų apskaičiuota kiekvienai jūsų teritorijai’pervežimas į. Tai galite padaryti šiais būdais:

 1. Fiksuota norma – taikykite standartinį užsakymo siuntimo tarifą, nepriklausomai nuo jo dydžio.
 2. Nemokamas pristatymas – arba visada laisvas, arba nemokamas, kai atitinka tam tikrus kriterijus
 3. Užsakymo svoris – pakoreguotas tarifas, kad sunkesnių prekių pristatymo išlaidos būtų didesnės
 4. Užsakymo suma – pristatymo tarifas padidinamas arba sumažinamas priklausomai nuo užsakymo vertės
 5. Prekės kiekis – koreguokite pristatymo mokestį pagal užsakytų prekių skaičių
 6. Realaus laiko įkainiai * – pristatymo mokestis automatiškai apskaičiuojamas pagal paskirties šalį, svorį ir gyvas pristatymo išlaidas

* galima tik su „Premium“ sąskaita

Kvadratas naudos jūsų ‘Pristatymas iš’ adresą, kad patikrintumėte vežėjus ir prieinamumą, todėl įsitikinkite, kad tai atnaujinta!

Galite atspausdinti gabenimo etiketes per savo „Square“ sąskaitą (jei turite „Performance“ arba „Premium“ paskyrą) ir rankiniu būdu pažymėti laukiančius užsakymus kaip išsiųstus. Tai leidžia labai lengvai sekti, ką’s kur.

Mokesčių skaičiavimas

Tinkamo mokesčio rankiniu būdu apskaičiavimas atsižvelgiant į tai, kur esate’Parduoti tai būtų logistinis košmaras.

Todėl pardavėjai džiaugiasi šiais trimis žodžiais: Automatinis. Mokesčiai. Skaičiuoklė.

Jei tu’Perveždamas per valstijas, „Square“ automatiškai apmokestins abiejų valstijų mokesčius. Jei tu’Jei pristatote savo valstybę, tai pripažįsta ir jūs’Gausi tik vieną tarifą.

Jei tu’pervežimas į Kanadą, šalį’Automatiškai bus taikomas 5% mokesčio tarifas, pridedant visus papildomus teritorijos mokesčius.

Bet kai jūs išvykstate iš JAV ir Kanados, jūs’jūs turėsite rankiniu būdu pridėti mokesčių tarifus. Tai šiek tiek skausmo, bet iš tikrųjų yra gana standartinis elektroninės prekybos platformose. Net sunkioji elektroninė prekyba „Shopify“ verčia šiuos skaičius įvesti rankiniu būdu.

Tai’Verta paminėti, kad Aikštė turi aiškų atsisakymą, kuriame teigiama: ‘Mokesčių laikymasis yra jūsų atsakomybė. Mes negarantuojame, kad mūsų mokesčių priemonės bus pritaikytos ar tikslios. Jei turite klausimų apie savo mokestines prievoles, turėtumėte pasikonsultuoti su profesionaliu mokesčių konsultantu.’ Vėlgi, tai yra gana įprasta praktika visose platformose, kurias apžvelgiame.

Kvadratas’SEO ir rinkodaros įrankiai

„Square“ pasižymi geromis pardavimo savybėmis, tačiau ar ji turi rinkodaros įrankių, kad iš jų būtų galima kuo daugiau išnaudoti?

SEO

SEO reiškia paieškos sistemų optimizavimą. Tai susiję su tuo, kaip gerai sukurta jūsų svetainė, kad jūsų produktai būtų atpažįstami „Google“. Bet kuris smulkusis verslas žino, kad žodis iš lūpų į lūpas yra vienas galingiausių rinkodaros įrankių, tačiau jei galite pritraukti savo produktą į reitingą viename iš populiariausių „Google“ paieškos rezultatų ‘raktinius žodžius’ (Kaip ‘žiemos žvakė’, mūsų atveju), jūs’Pamatysite jūsų pardavimų kilimą.

Dažnai tam, kad „Google“ suprastų, kad jūsų produktas yra toks, koks yra, reikia atlikti keletą paprastų patarimų. „Google“ robotai yra protingi, tačiau jie gali’neskaitė nuotraukų ir laimėjo’negalėsite distiliuoti jūsų gražiai paruoštų gaminių aprašymų, kaip tai darytų žmogaus smegenys.

Kvadratinio produkto SEO

Jums reikia vietos, kurioje būtų galima aiškiai pasakyti, koks jūsų produktas yra, tiesiog anglų kalba, būtent tai ir suteikia „Square“. Tą patį galite padaryti ir puslapiuose:

Kvadratinio puslapio SEO

Be to, nėra’t daug ką galite pakeisti, ir ten’Nedidelės SEO geriausios praktikos gairės. Tai natūralus kompromisas platformoms, kurios leidžia lengvai sukurti svetainę be kodavimo – galite’Tada eikite pakeisti sudėtingesnių dalykų, jei norite.

Apskritai, mes’Tarkime, „Square“ laikosi savo SEO skyriuje ir to bus daugiau nei pakankamai mažam verslui. Jums gali tekti šiek tiek papildomai perskaityti šią temą, kad pasirinktumėte sėkmę.

Iššokančių langų

Iššokantieji langai gali būti puikus būdas reklamuoti akcijas ir rinkti registraciją el. Paštu. Mes iš tikrųjų teisingai juos naudojame čia, „Web Builder Expert“.

Su „Square“ galite naudoti iššokančius langus:

 • Surinkite el. Laiškus
 • Pasiūlykite kuponą
 • Paskelbkite pranešimą
 • Patikrinkite amžių

Iš patirties žinome, kad blogai suprojektuota arba labai gera ‘Štai tau’ iššokantys langai greitai pašalins klientus, todėl mums buvo malonu pastebėti, kad visi „Square“ iššokančiųjų šablonai yra gana gražūs:

Kvadratiniai iškylantieji langai

Jie’tai lengva mesti ir pritaikyti – puikus įrankis naršykles paversti pirkėjais.

Pašto adresą

„Square“ paskyra automatiškai sukonfigūruojama siųsti šiuos el. Laiškus:

 • Užsakymo patvirtinimas
 • Prekės išsiųstos
 • Prekės grąžintos
 • Prekės atšauktos

Jei atnaujinsite „Performance“ ar „Premium“ planą, taip pat galėsite pasiekti:

 • Atsisakyti krepšelio el. Laiškų – siųskite tolesnius veiksmus klientams, kurie deda daiktus į savo krepšelį, bet prieš sumokėdami išeina iš jūsų svetainės. Manoma, kad net 80 proc. Atsisakymo nuo krepšelio galima atidaryti apie 40 proc. Atsisakytų krepšelio elektroninių laiškų, todėl tai yra labai pelninga priemonė.
 • Prekės apžvalgos – atsiliepimai vaidina didžiulį vaidmenį įgyjant klientų, todėl automatinis el. Laiškas, skatinantis klientus paskelbti apžvalgą jūsų svetainėje, yra didžiulis pliusas.

Ir, žinoma, galite suasmeninti ‘tema’ ir savo el. laiškų turinį, kad jie atitiktų jūsų prekės ženklą’žvilgsnis ir jausmas.

Kiek kainuoja aikštė?

„Square“ siūlo nemokamą planą ir tris mokamus planus. Bet kaip jie skiriasi, ir kuris siūlo geriausią kainą?

Čia’tai trumpa kiekvieno kvadrato mėnesio kainos ir operacijų mokesčių apžvalga’planai:

Planuoti Mėnesio kainą (kai mokama kas mėnesį) Mėnesio kainą (kai mokama kasmet) Operacijos mokestis Laisvas Profesionalus Spektaklis Premija
Netaikoma Netaikoma 2,9% + 30¢
16 USD 12 USD 2,9% + 30¢
29 USD 26 USD 2,9% + 30¢
79 USD 72 USD 2,6% + 30¢

Gera žinoti: Jei naudojate aikštę’Mokėjimo procesorius, jūs laimėjote’nereikia mokėti jokių papildomų mokesčių. Jei naudojate kitą procesorių (pvz., „Paypal“), gali tekti mokėti papildomus kortelės mokesčius.

Laisvas planas yra nuostabi vertybė dėl savo prigimties. Nieko nemokant už prieigą prie šių funkcijų yra tikrai retas pasirinkimas. Bet, žinoma, yra’s kompromisas; šiuo atveju tai’„Square“ reklama jūsų svetainės poraštėje ir domeno vardas, kuris baigiasi ‘.kvadratas.svetainė’. Tu’Taip pat galėsite apdoroti mokėjimus tik aikštėje, taigi laimėjote’negalėsite pridėti „PayPal“ kaip pasirinkties.

Norite, kad jūsų verslas atrodytų įsitvirtinęs, ir ši informacija gali sudaryti priešingą įspūdį. Tai’kodėl mes to nenorėtume’t nerekomenduojate pasilikti laisvajame plane bet kokią realią laiko tarpą, tačiau tai būtų puiku.

Mūsų manymu, Spektaklio planas yra Kvadratas’s saldi vieta. Tu’moki šiek tiek daugiau nei pagal profesionalų planą, bet tai’Vis dar labai prieinamos – 26 USD / mėn. Už šią kainą galite siųsti apleistus krepšelius ir klientų apžvalgų el. Laiškus, kurie yra tikrai svarbūs įrankiai, skatinantys ilgalaikį jūsų verslo augimą. Be to, galite spausdinti pristatymo etiketes tiesiai iš prietaisų skydelio ir galite pridėti „PayPal“ kaip mokėjimo parinktį.

Jei tu’vėl automatiškai įtraukiamas į „Premium“ planą dėl mažesnio operacijos mokesčio, palaikykite!

Jei numatote pakankamai uždirbti per savo internetinę parduotuvę, kad šiek tiek mažesnis operacijos mokestis yra vertas papildomų 46 USD / mėn., Tada’tau sekasi puikiai! Tačiau aikštė laimėjo’t būti jums tinkama platforma.

Mes’d. nukreipkite jus „Shopify“ ar „BigCommerce“ kryptimi, kurios abi yra geriau pritaikytos tvarkyti ir išplėsti tokią parduotuvę, kokia yra jūsų.

Ką „Square“ siūlo pagalba ir palaikymas?

„Square“ visiems klientams teikia palaikymą telefonu, tiesioginiais pokalbiais ir el. Paštu. Tu’vėl paskatino atsakymą pirmiausia rasti „Square“ žinių centre, kuriame yra apie 180 straipsnių.

Jei gali’nerasdami atsakymo patys naršydami, „Square“ bandys surasti jums skirtą straipsnį pagal jūsų užklausą. Jei vis tiek reikia palaikymo, galite pasirinkti, kaip jį gauti:

Pagalba ir palaikymas aikštėjeSpustelėkite ‘Man vis tiek reikia pagalbos. Leisk man su kuo nors pasikalbėti’, ir tu’Jums bus suteiktos telefono, tiesioginių pokalbių ir el. pašto palaikymo parinktys

Telefonas

„Square“ teikia palaikymą telefonu visais planais, įskaitant nemokamą. Telefoninis palaikymas galimas:

 • Pirmadienis – penktadienis: 14.00–14.00 GMT
 • Šeštadienis – sekmadienis: 16.00–1.00 GMT

Galite arba paskambinti aikštei patys (jūs’jums suteikiamas PIN kodas, kurį norite įvesti, kad agentas lengvai rastų jūsų sąskaitą), arba galite paprašyti, kad jums skambintų.

Gyvas pokalbis

Tiesioginis pokalbis yra greitas ir patogus būdas klientams susisiekti su tiekėjais, tačiau mes per daug gerai žinome, kad tiesioginių pokalbių palaikymo kokybė kiekvienam tiekėjui gali labai skirtis. Taigi mes išbandėme.

Pasirinkę tiesioginio pokalbio parinktį, mes buvome susisiekti su agentu maždaug per keturias minutes. Pradėjome nuo lengvo klausimo: kaip aš galiu sukurti savo svetainės produktų kategoriją?

Tiesioginis pokalbis aikštėje

Bree sugebėjo greitai į tai atsakyti, ir todėl, kad ji anksčiau atsakė į tą pačią el. Pašto paskyrą, ji galėjo atsiųsti mums asmeninę nuorodą į mūsų paskyros skyrių, kuriame galėjome pridėti produktų kategoriją. Apskritai tai buvo sklandus procesas.

Toliau mes uždavėme klausimą apie operacijų mokesčius nemokamoje sąskaitoje. Rezultatas nebuvo’Šį kartą taip akimirksniu, tačiau atsakymas buvo teisingas ir naudingas.

Tiesioginis pokalbis aikštėje

Bree taip pat ėmėsi mūsų tolesnio klausimo dėl papildomų kortelės mokesčių (jų nėra’bet koks, jei naudosite Kvadratą) jos žingsnyje. Apibendrinant, mes užtikrintai rekomenduojame „Square Live“ pokalbius kaip pagalbos šaltinį.

Kvadratinės internetinės parduotuvės apžvalga: santrauka

Aikštė mus sužavėjo savo „Weebly-esque“ parduotuvės statytoja. Mes’d mielai rekomenduotų tai mažų prekių pardavėjams, tačiau rekomenduotų labiau pritaikomą platformą tiems, kurie jau parduoda didelius kiekius arba turi ambicijų tai padaryti..

Čia’tai trumpas kiekvieno apžvalgos etapo aprašymas:

Lengva naudoti „Square“ sukuria jums paprastą svetainę, pagrįstą atsakymais į keletą klausimų apie jūsų verslą. Tai tikrai negalėjo būti paprasčiau.
Dizainas Kvadratas’Jie yra gražūs ir vadovaujasi geriausia praktika, tačiau to nėra’t yra daug pritaikymo galimybių. Jei norite drąsesnio dizaino, tai nėra’t statytojas tau.
Pardavimo įrankiai ir funkcijos Inventoriaus valdymas, pristatymas ir mokesčių skaičiavimai yra greitai nustatomi, ir viskas’nesunku pridėti gaminių (ir jų variantų). Visa tai yra labai paprasta, tačiau yra ir trūkumų – kai reikia pridėti tokius dalykus kaip kuponai, tu tiesiog nebendrauji’neturite tokios pačios pasirinkimo apimties, kaip ir su didesne el. prekybos platforma.
Rinkodara ir SEO Tinkamos SEO funkcijos (nors mes rekomenduojame perskaityti šiek tiek papildomų) ir geros rinkodaros funkcijos, įskaitant el. Paštą ir iššokančius langus.
Pagalba ir palaikymas Galima naudotis tiesioginiais pokalbiais, telefonu ir el. Paštu, be to, gausus žinių centras. Mes išbandėme tiesioginį pokalbį ir buvome sužavėti palaikymo kokybe.

Ir tai’s apvyniojimas! Jeigu ten’viskas, ką mes’praleidote ar jūs’norėčiau pasidalinti savo patirtimi naudojant „Square“’Parduotuvės statytoją, prašau iškelti komentarą žemiau – mes’d myliu tave išgirsti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map