Епоха імперій електронної комерції: картографування світових & rsquo; s найкращих інтернет-майданчиків

Найбільш відвідувані інтернет-ринки в країніНайбільш відвідувані інтернет-ринки в країні. Картування материнських компаній, як у нас, дає набагато чіткіше уявлення про те, де справді лежить влада


Іноді відчувається, що Амазонка переймає світ. Вони є, але вони’Ви не єдині, хто намагається. Порушення найбільш відвідуваних країнами Інтернет-ринків проливає світло на глобальну боротьбу за власну електронну комерцію. Очікується, що світові онлайн-видатки очікують на $ 4 трлн’s багато пирога, щоб нарізати.

То хто ж виграє цю велику битву за панування світової електронної комерції? Ми вирішили це з’ясувати, маючи деякі дивовижні результати. Амазонка має хороші старі сили у глобальному захопі, але вони’далеко не єдиний гравець у грі. Світова роздрібна торгівля в Інтернеті формується як світ приватних імперій, і вони’знову не вистачає території для розширення.

Наш проект

Ми використовували дані Alexa Internet, щоб зібрати 50 найпопулярніших веб-сайтів у 174 країнах – 8700 URL-адрес – і класифікували їх за типами. Пошукові системи, портали, соціальні медіа тощо. Цифри в найпопулярніших пошукових системах або на найпопулярніших сайтах у всьому світі не є новим, але нас цікавило щось інше. Нас зацікавила електронна комерція.

Комбінуючи дані, визначивши найбільш відвідуваний інтернет-ринок у кожній країні та визначивши, хто ними володіє, ми змогли скласти карту світу’s поточні імперії електронної комерції.

Імперія електронної комерціїКраїниІнтернет населення (км²)Амазонка

Алібаба

MercadoLibre

Насперс

eBay

Ракетний Інтернет

Шибстед

Будьте вперед

581,216,306,11334,956,262
151,072,076,95013,680,139
9341,044,20817,516,992
16261,223,41423 803 457
13132,117,9519 803 937
8103,691,1453,043,144
840,692,9961445,306
612,465,4413,370,740

Сонце ніколи не сідає на Амазонській імперії

Amazon – це найбільш комфортна платформа електронної комерції на землі. З 174 країн, включених у дослідження, Amazon був найбільш відвідуваним інтернет-ринком у 58 – майже рівно третьою. Інтернет-населення Амазонки’Російська імперія складає понад 1,2 млрд.

Як і очікувалося, Амазонка домінує у Північній Америці та Європі, але її тенденції сягають далі. Придбання Souq у 2017 році зробило Amazon домінуючою силою електронної комерції на Близькому Сході, тоді як в Індії – це’S вдалося випередити конкуренцію, хоча ринок там залишається сильно оскарженим. Детальніше про це пізніше.

Між продуктами харчування, фармацевтичними препаратами, наживкою «Оскар» та електронною комерцією Амазонка пройшла довгий шлях з часу свого скромного походження як інтернет-магазину в 1994 році. Об’єднана земельна ділянка Амазонії’58 країн світу зараз складає 34956 262 км², що ставить його трохи пізніше Британської імперії на пік (35 500 000 км2 в 1920 році).

Гроші: Подорож на Захід

Amazon не є беззаперечним чемпіоном глобальної електронної комерції. Є кілька інших великих гравців, головним з яких є Алібаба. Амазонка (США) та Алібаба (Китай) – це далеко не дві найбільші імперії електронної комерції на планеті.

Амазонка спливає на кожному континенті, а Таобао та Лазада домінують у Східній Азії, обидві вони належать Алібабі. Alibaba також є провідним інвестором в Токопедії, Індонезія’s інтернет-ринку на вибір. Населення в Інтернеті Алібабан складає трохи більше 1 мільярда, а його загальна площа – 13 680,139 км², що менше, ніж династія Цін 1790 року.

Алібаба’s наявність менш рівномірна, ніж її західний конкурент. Амазонка – Амазонка, але Алібаба приймає багато форм. Taobao представляє Китай, тоді як Lazada, в яку Alibaba інвестував мільярди, є домінуючою платформою електронної комерції у Південно-Східній Азії, очолюючи рейтинг у Малайзії, Таїланді, В’єтнамі та Філіппінах.

Це’s, щоб не сказати, що Alibaba задоволений Азією. AliExpress, ще одна з його філій, очолює національний рейтинг електронної комерції на захід від Чорногорії. Не кажучи вже про власний інтерес до сусідніх країн Індії, які в найближчі роки стають одним із полів битви за електронну комерцію..

Амазонка проти Амазонки

Як не дивно, одне місце – Амазонка’t так добре, як Amazon. Південна Америка має власну платформу електронної комерції – MercadoLibre (буквально) “вільний ринок” іспанською). MercadoLibre має перешкоду щодо Південної Америки, очолюючи рейтинг у восьми країнах, а також Мексиці на півночі. Населення в Інтернеті складає 341 044 208, тоді як його площа 17 516 992 км² за зручністю перевершує Іспанську імперію на своєму піку в 1810 році.

Це, здається, сприяє здоровому читанню, але слід згадати, що MercadoLibre є, безумовно, найбільш самодостатньою, регіональною силою в глобальній електронній комерції. Коли Amazon придивляється до південноамериканського ринку, для MercadoLibre питання не є розширенням, а опором. Принаймні один з амазонок у Південній Америці має шанси на зростання.

Інші основні гравці

Поза великою трійкою є ще інші претенденти на корону. Деякі, про які ви могли чути, інші вважають за краще ступінь відриву від своїх брендів.

Південноафриканська медіагрупа “Насперс” зуміла впоратись більшою частиною старого Радянського Союзу. Avito – це інтернет-ринок, який вибирають для Росії, і OLX виходить на перше місце в більшості інших пострадянських держав. Його загальна площа 17,516,992 км² майже однакова з Російською імперією, як це не дивно. Саме Насперс продав Сук Амазонії.

Норвезька медіагрупа Schibsted займається створенням ринку в Північно-Східній Європі, її дочірні компанії очолюють рейтинг електронної комерції у Швеції, Норвегії, Фінляндії та Білорусі. Економні покупки дозволили йому протистояти Амазонії на заході та Насперсу на сході.

Ви б повірили, що Ebay все ще залишається сильним. Це’s не те, що було раніше, але це залишається найбільш відвідуваною інтернет-ринкою у восьми країнах, включаючи Австралію, та володіє ще п’ятьма платформами, що очолюють їх національний ринок.

У шести африканських країнах топ-сайтом роздрібної торгівлі в Інтернеті був Be Forward – японський автосалон вживаних автомобілів, який пропонує міжнародний експорт – припускаючи головне використання електронної комерції в цих країнах – покупка автомобілів.

Еколони

Національні кордони є набагато більш текучими в Інтернеті. Просто тому, що платформа є найбільш відвідуваною версією’t означає це’s єдиний, що’s широко використовується. Однак це вказує на регіональні уподобання (і суперництво), якщо дивитися здалеку.

Хоча більшість регіонів схиляються до однієї платформи електронної комерції, Африка є печворком. Жодна платформа не має явної переваги. Jumia – це найближче, що континент має власну Амазонку, але навіть цим належить німецька інтернет-компанія Rocket Internet (поки що). Електронна комерція, здається, приносить із собою своєрідну екологізацію.

Наше дослідження проливає світло на низку інтернет-ринків, зайнятих більшими компаніями, і не всі дуже раді радістю імперій електронної комерції. Повідомлення про те, що Walmart купуватиме один із Індії Flipkart’Найбільша платформа електронної комерції викликала масові протести місцевих торговців, боячись сигналів угоди “закінчення змагань.”

Попереднє замовлення нового світу

Індія та Африка виглядають основними полями битв у найближчі роки. Електронна комерція в Індії зростає швидше, ніж у будь-якій іншій країні, тоді як в Африці’s потенційна клієнтська база в 1 мільярд покупців має ключових гравців у секторі, що облизує губи.

Електронна комерція існує незалежно від цих імперій, звичайно – менших масштабних проектів, що працюють на зразок Shopify – але там’s не обійти своє панування. Коли кути карти заповнені, там’s буде тертя. Будьте, що може, сподіваємося, споживачі будуть корисні.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me