Як цінувати продукт: прибуток від цих 6 порад експертів

Отже, ти’Ви все готові і готові розпочати продаж, але ви’переконайтесь, як цінувати свої продукти. ви’не один – це’є каменем спотикання для багатьох продавців та малих підприємств. Не хвилюйтесь, однак, тому що ми’Ви знову, щоб провести вас через це.


Ціноутворення вашої продукції важливо. Запитуйте занадто багато, і ваші клієнти підуть прямо до ваших конкурентів. Попросіть занадто мало, і ніхто не сприйме вас серйозно. Тоді туди’s випуск прибутку, націнки та маржі – як ви обчислюєте ціну продажу товару, щоб покрити всі ваші накладні витрати.?

Підприємці часто борються з цими питаннями, особливо зараз, коли ринки є більш конкурентоспроможними, ніж будь-коли. Дев’ять з 10 споживачів ціна продуктів перевірки на Amazon, так що’s легко зрозуміти, чому там’s стільки тиску на правильне ціноутворення.

Ми’знову тут, щоб допомогти. Ця стаття дозволить вам ознайомитись з основними речами, які потрібно врахувати, дайте вам кілька корисних формул, які слід дотримуватися, а також розкрийте кілька цікавих порад щодо психології ціноутворення, щоб дати вам інсайдер’s передній план над конкуренцією.

Дозволяє’Почнемо, чи ми?

Детальна інформація

 • Вам потрібен інтернет-магазин для продажу вашої продукції? Знайдіть найкращого для вас будівельника Таблиця порівняння будівельника Інтернет-магазину
 • Раз ти’Ви отримали ціни на товари та вибрали свого ідеального конструктора електронної комерції, вам потрібно створити свій магазин! Наш путівник по Як побудувати Інтернет-магазин допоможе почати роботу з 9 простих кроків.

1

Прикрийте спину

Ми’Почніть з цього, тому що це’s найважливіша порада щодо ціни на вашу продукцію. Завжди переконайтеся, що ви’перевстановлення цін, які покривають ваші витрати, інакше ти’Ви будете вести свій бізнес у збитки, що не цікаво.

Це золоте правило, яке слід пам’ятати, коли ви йдете вперед і починаєте цінувати свою продукцію.

ви’Ви, напевно, думаєте, що ми’повторюючи очевидне, але це’s легко втягнутись у ціни конкурентів. Там’s немає сенсу продавати свою продукцію дешевше, ніж будь-хто інший на ринку, якщо можете’t дозволити собі продовжувати свій бізнес.

Ми’Покажу, як скоро розрахувати свої витрати, але спочатку це’час для дослідження конкурентів.

2

Розумійте ринок

Будь ти’перепродаж фізичних продуктів, як макіяж, або цифрових продуктів, таких як завантаження, ви’доведеться розуміти своїх клієнтів’ очікування щоб встановити ціни. Останнє, чого ти хочеш, – це крики “Скільки?!” відлуння від сторінок вашої продукції. Найкращий спосіб відчути себе на ринку – надіти свою детективну шапку і перескочити.

Погляньте на своїх конкурентів’ ціни та занотуйте відповідний ціновий діапазон. Які найдорожчі ціни та найдешевші пропозиції навколо? Це’s навряд чи ви’Ви хочете встановити ціни будь-які вище, ніж найвища ціна, якщо ваш товар не є унікальним, щоб, очевидно, коштувати грошей.

Ви також можете заручитися друзями, родиною та колегами, щоб взяти для вас опитування. Скільки вони будуть готові платити за ваші власні продукти чи подібні? Якого конкурента вони, швидше за все, виберуть, виходячи з ціни? Це повинно дати вам реалістичне уявлення про те, за що люди розраховуватимуть платити.

Верхня порада! Всі ми знаємо, що люди люблять угоду, але чи знали ви, що не варто’t ціна вашої продукції занадто низька? Людям подобається їх знати’отримуючи цінність своїх грошей – надзвичайно дешеві ціни можуть змусити клієнтів підозріло, змусивши їх повірити, що ваш продукт посередній.як цінувати на доларове дерево низькі ціниХоча доларове дерево має низькі ціни, він не відомий для продажу високоякісної продукції. Клієнти часто готові платити більше за кращу вартість!

Хоча це наш перший крок, він’s не разова річ. Ви повинні слідкувати за ринком та конкуренцією, майже постійно. Якщо конкурент проводить масовий розпродаж, вам потрібно знати про це. Якщо з’явиться новий бренд, слід поглянути на їх ціни і вирішити, чи потрібно змінити власну стратегію.

Подумайте про себе як про суперсилу – постійне пильність є ключовим!

3

Розрахуйте свої витрати

Тепер ми переходимо до цікавої частини.

Найпростіший спосіб визначити ціну товару ціна плюс вартість, також називається ціною розмітки. Це означає опрацювати, скільки в цілому коштує виготовити ваш продукт, а потім додати відсоток націнки.

Відсоток націнки – це в основному, скільки прибутку ви хочете отримати від продукту – від 20% до 50% – галузевий стандарт.

Формула виглядає приблизно так:

Загальна вартість продукту + націнка% = кінцева ціна продукту

Ви можете мати якісь питання прямо зараз, але не варто’t хвилюйтесь – ми’збираємось зламати це рівняння.

Добре знати… Ціноутворення націнки – це популярна стратегія ціноутворення, оскільки вона’s так просто. Це’S використовується у всіх видах бізнесу, включаючи роздрібну торгівлю, оптових продавців та виробників.

Загальна вартість

Ваш продукт’s загальна вартість складається з декількох різних факторів. Якщо ви купуєте товари для перепродажу, врахуйте, скільки ви заплатите за кожен товар. В іншому випадку потрібно додати наступне:

 • Вартість матеріалів – скільки коштують матеріали для виготовлення вашої продукції
 • Вартість праці – чи платите ви іншим людям за виготовлення вашої продукції? Ви самі їх будуєте? Обов’язково враховуйте вартість праці!
 • Накладні витрати – вони складаються з двох речей: перша є постійні витрати, який дон’t зміни, такі як орендна плата, зарплата, страхування, судові витрати тощо. Друге – це змінні витрати, які змінюються місяць на місяць, такі як телефонні рахунки, упаковка, маркетинг тощо.

Верхня порада! Розрахунок змінних витрат може бути складним, оскільки вони змінюються щомісяця. Спробуйте оцінити загальну річну суму та скориставшись середньою цифрою на основі цієї суми.

Відсоток розмітки

Націнка – це різниця між вартістю товару і ціною продажу товару. Словом, націнка – це те, що створює прибуток.

Націнка зазвичай виражається у відсотках. 50% зазвичай є стандартною сумою, але вона різниться від бізнесу до бізнесу, залежно від того, в якій галузі ви працюєте’знову в.

Дозволяє’s використовувати приклад. Якщо ви виявите, що загальна вартість вашого продукту становить 15 доларів, і ви хочете додати націнку в 50%, вам потрібно виконати таку суму: $ 15 х 0,5 = $ 7,50. Це означає, що ти’знову додайте націнку у 7,50 долара до вартості вашого продукту.

Отже, якщо взяти рівняння, яке ми вам показали вище, ваша загальна вартість продажу буде виглядати приблизно так:

Загальна вартість продукту + націнка% = кінцева ціна продукту
$ 15 + 7,50 $ = 22,50 $

Ціноутворення плюс ціна має багато переваг – це’s простий, дозволяє легко чітко виправдати кінцевий підсумок, і досить послідовно. Однак це не так’t враховуйте конкуренцію чи тенденції на ринку, тобто ви можете отримати ціни, які є занадто високими.

Це’s, де проводяться ваші дослідження. Можливо, вам доведеться налаштувати ціни, щоб враховувати конкуруючі бренди та зберігати ціни привабливими для клієнтів.

Детальна інформація

 • Якщо у вас є власний інтернет-магазин, пам’ятайте, що слід врахувати вартість вашого веб-сайту у витратах. Наше остаточне керівництво цінами Скільки коштуватиме веб-сайт? дає чітке уявлення про те, скільки ви можете розраховувати платити.

4

Опт проти роздрібної торгівлі

Якщо ви’перепродаж іншим дистриб’юторам, Ви можете використовувати ціноутворення плюс, щоб розробити свою оптову ціну. Це продажна ціна, яку ви використаєте, якби’перепродаж бутіків, галерей чи магазинів – кожен, хто потім продаватиме свою продукцію своїм клієнтам.

Однак, якщо ти’Ви продаєте безпосередньо клієнтам самостійно, як і більшість малих підприємств та дрібних продавців вам потрібно опрацювати свою роздрібну ціну.

Ваша роздрібна ціна – скільки клієнти заплатять за ваш товар у магазинах та в Інтернеті – це’s кінцева ціна, і буде вище ніж оптова ціна.

Якщо вам’t фантазійні ціни плюс вартість, тут’s ще один простий спосіб розробити свою оптову ціну та роздрібну ціну:

(Вартість праці + вартість матеріалів) x 2 = Оптова ціна

Тоді просто подвоїти свою оптову ціну для розрахунку роздрібної ціни:

Оптова ціна х 2 = Роздрібна ціна

Це дуже спрощений спосіб розробки вашої оптової та роздрібної ціни. Там’s приголомшливий діапазон інших рівнянь, який ви можете вибрати, деякі набагато складніше, ніж інші. Як завжди, це’s варто спробувати кілька методів і знайти той, який працює для вашого бізнесу – і не працюйте’не забудьте дотримуватися факторизації ринкових цін і конкуренції у своїх результатах.

5

Гачок ваших клієнтів

Пошук правильної ціни для вашої продукції є важливим. Вам потрібно покрити свої витрати, отримати прибуток і не відставати від своїх конкурентів. Але там’s останній важливий фактор: ваші клієнти!

Перше правило – не плутати, не відволікати чи перевантажувати своїх клієнтів. Завжди тримайте ціни чіткими, незграбними та простими в обробці. Розгублені покупці aren’не збираюся витрачати багато грошей.

цінова продукція суперсухий продажДомашня сторінка Superdry привертає вашу увагу рекламним банером і дає зрозуміти, наскільки можна заощадити.

На щастя, існує кілька хитрощів торгівлі, і ви можете скористатись чудовими психологічними рухами. Перегляньте поради нижче – ви можете виявити, що це відкриє вам очі на власні звички наступного разу, коли ви ходите по магазинах!

Чарівність цін

Ви ніколи не замислювалися над тим, чому більшість цін встановлюється в розмірі 0,90 центів, а не просто округлювати їх? Ну, там’s причина – зазвичай люди приділяють більше уваги лівому номеру а не числа після десяткової. Так 9,99 дол. США виглядає нескінченно краще, ніж 10 доларів!

Це називається чарівність цін, і є випробуваним методом, який використовується більшістю продавців. Дон’t пропустіть – пройдіть і змініть будь-які круглі ціни, щоб вони коштували на один цент менше.

Приклад привабливого ціноутворення

100 Правил

Якщо у вас є суміш продуктів, які оцінюються вище та нижче 100 доларів, то ця корисна порада може стати корисною.

“Правило 100” припускає, що якщо ви’повторно проводите продаж по вартості товарів менше 100 доларів, ви повинні показати це як відсоткова знижка. Тоді якби ти’повторно проводите продаж по вартості товарів понад 100 доларів, ти повинен показати заощадження в доларах.

Ось’s приклад:

 • ‘Знижка 25%’ за предмет, який коштує 80 доларів.
 • ‘98,75 доларів США’ за предмет, який коштує 395 дол.

як ціна товару 100 правило

ви’Ви фактично не знімаєте зайвих грошей на продукт – замовник економить стільки ж грошей, чи то’s відображається як число або відсоток. Але замовник відчуває себе так, як вони’заощаджуйте більше, роблячи більше шансів придбати. Підлий, правильно?

Роз’єднати доставку

Підвищити ціну на продукцію, включаючи витрати на доставку, може бути заманливо – таким чином ви можете запропонувати “безкоштовно” доставка для залучення клієнтів у.

Це може бути успішною тактикою, але якщо ви її знайдете’s не працює, це може бути з врахуванням “відокремлення” ваші витрати. Замість того, щоб комбінувати доставку, відокремте вартість, тому ціна товару здається нижчою.

Наприклад: доставка $ 12 + $ 2,99, а не 14,99 дол. США + безкоштовна доставка.

Це може бути особливо корисною тактикою’перепродаж в Інтернет-торгах на платформах, таких як eBay.

як ціна роздрібнення доставки товару

Покажіть свої найдорожчі товари

Але, переміг’Це не відлякує моїх клієнтів?

Не обов’язково! Насправді це було запропоновано як одну з найефективніших психологічних тактик, які ви можете використовувати. Є кілька способів, як можна це втілити в життя.

Один із варіантів – поставити два подібних вироби поруч, із дуже різними цінами.

Ви можете бути здивовані, виявивши, що люди притягуються до більш дорогого варіанту, тому що це більш висока ціна обіцяє більш високий рівень якості.

Якщо вам’не думаю, що ваші клієнти будуть використовувати цю тактику’s інший спосіб, як ви можете змусити ваші дорогі вироби працювати для вас. Просто розмістіть їх високо на своєму веб-сайті або покажіть свої продукти від найдорожчих до найдешевших.

Таким чином, ваші клієнти мають на увазі цю високу ціну і порівнюють усі наступні ціни, які вони бачать, з цим орієнтиром. Результат? Решта вашої продукції здасться великою цінністю!

Скористайтеся пропозиціями, знижками та спеціальними пропозиціями

‘Купіть один отримати безкоштовно’ є хрещеним батьком угод, але це’s трохи втомився зараз. Будьте винахідливі у своїх угодах – пропонуйте товари з половиною ціни, заощадження для свого клієнта наступного разу, коли він купує, або навіть шанс розблокувати ексклюзивні товари чи продажі.

Перейдіть на такі великі розпродажі, як Чорна п’ятниця та Кібер понеділок, і пропонувати цільові розпродажі приблизно такі часи, як мати’s День, Отче’s День, Різдво… ви отримуєте ідею. Ви навіть можете отримати винахідливість з цією ідеєю – якщо ви продаєте аксесуари для домашніх тварин, чому б не запустити розпродаж на Національний день золотого ретривера? (Це’s кожного лютого, до речі, просто так, щоб ви знали.)

Якщо можеш’t дозволити собі запускати розпродажі по магазинах, чому б ні пропонувати знижки цільовим групам в конкретний час? Наприклад, вівторок може бути днем ​​знижки для студентів, четвер – знижками для пенсіонерів, а вихідні можуть пропонувати сімейні пропозиції.

Знайдіть нішу, яка працює для вашого бізнесу, і дайте своїм клієнтам щось привабливе.

Завжди будьте чіткі щодо заощаджень

Це просто хороша практика, але якщо ви’повторно продаєте, вам слід завжди показуйте первісну ціну поруч із новою ціною продажу. Якщо ви’Ви дисконтували товар не один раз, показуйте кожну стару ціну закресленою, при цьому чітко відображається поточна ціна.

Приклад продажу дисконтування ціни продажу мангоУ цьому прикладі з Mango Outlet ви можете бачити, що продажна ціна була знижена не один раз. Показ кожного етапу допомагає клієнту відчути, що вони економить більше!

Це гарантує, що ваші ціни будуть прозорими, і показує клієнтам, на скільки вони вигідні’отримуєш.

Це також може бути ефективним зробіть початкову ціну більшою, ніж знижена ціна. Візуально це змушує замовника повірити їм’заощаджує більше, а також збільшує ймовірність натиснути кнопку “Купити”.

6

Дон’t Зупинка; Тримайте тестування!

Раз ти’Ви порахували ваші витрати і спробували деякі психологічні тактики, які ми використовували’я виклав вище, доне’t зупинятися. Ви можете змінити ціни – Вони’не встановлені в камені. Продовжуйте тестувати їх, і не приймайте’не забудьте зібрати відгуки клієнтів!

Окрім загальних налаштувань та тестів, ось кілька прикладів періодів, коли ви можете розглянути можливість зміни цін:

При впровадженні нових продуктів

Коли ви представляєте нові продукти, дон’не бійтеся зробити їх трохи дорожче ніж ваші старі предмети. Ви навіть можете знизити ціни на існуючі товари, якщо ви можете дозволити собі це – це може зробити їх більш привабливими для покупців, додавши більше цінності вашим новим блискучим доповненням!

Після збільшення собівартості продукції

Якщо з будь-якої причини ваші виробничі витрати збільшуються, переконайтеся, що ви зробите математику, щоб гарантувати, що продажна ціна все ще покриває ваші витрати.

Можливо, ви вже дозволили якусь кімнату, коли ваша розмітка або прибуток трохи обмежені, це’s додатковий важливий для залишайтеся на вершині грошей, що надходять і виходять. Пам’ятайте, головне, щоб ваш бізнес отримував прибуток!

Якщо ваші вироби вже досить дорогі, погляньте, як можна обрізати та заощадити на своїх витратах.

Через зовнішній вплив на ринок

Якщо ціни зростають чи падають, або нові конкуренти повзають, ви’Будьте розумними коригувати ціни, щоб переконатися, що вони залишаються відповідні та конкурентоспроможні.

Це може бути важко досягти балансу між привабливими цінами, при цьому все ж пропонуючи клієнтам цінність, але це’Буде неможливо, якщо ти не будеш’не стежте за ринком.

Як цінувати продукт: Фінальні думки

Ціни на продукти можуть бути непростими, особливо коли ви’ти тільки починаєш. Але це не так’не повинно бути. Почніть з дослідження конкурентів, зробіть свої розрахунки, потім зробіть ціни привабливими для покупців, і там’s немає причин, що продажі не повинні’t приплив в.

Ось’s резюме наших шести кроків:

 1. Прикрийте спину
 2. Розумійте ринок
 3. Розрахуйте свої витрати
 4. Опт проти роздрібної торгівлі
 5. Гачок ваших клієнтів
 6. Дон’t Зупинка; Тримайте тестування!

З ростом вашого бізнесу і зростання вашої впевненості в ціновій продукції теж ви’Ви, швидше за все, почнете шукати власні поради, підказки та інсайдерські ноу-хау, щоб додати їх до цього списку. Але наразі наш посібник тут, щоб допомогти розпочати роботу.

Перш ніж поїхати, ось кілька останніх слів мудрості, які варто відібрати у цій статті:

 • Ви завжди повинні переконатися, що ціни покривають ваші власні витрати. Підсумок, що’s про що ціна вашої продукції.
 • На ваші ціни буде впливати ринок обраної вами галузі, та інший бізнес, який ви’повторно ділитися цим простором. Тримайте ціни поточними та конкурентоспроможними!
 • Ціни для всіх різні. Ми знаємо, що це звучить як коп, але це’s правда. Те, що працює для вас, виграло’не працюйте на когось іншого, тому переконайтесь, що ваша цінова стратегія підходить для вашого бізнесу.

Там у вас є – ми’Ви провели вас через ключові моменти встановлення правильних цін на вашу продукцію. Це’s не випадкова робота здогадів, і це’s не магія – і ми сподіваємось, що з нашим довідником, це’s не так важко, як ви спочатку думали.

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам розібратися на цій стадії процесу продажу. Якщо вам потрібна допомога в чомусь іншому, ознайомтеся з нашими іншими зручними посібниками:

 • Як запустити Інтернет-магазин одягу – виконайте наші 10 простих кроків, щоб налаштувати власний інтернет-магазин одягу.
 • Як продати ювелірні вироби в Інтернеті – що’s найкращий спосіб продати ювелірні вироби в Інтернеті? Дізнайтеся в нашому посібнику!
 • Як заробити гроші в Instagram – чи є у вас інтернет-магазин чи ні, Instagram – це прекрасний спосіб продати свою продукцію… і наш довідник показує вам, як.
 • Найкращий будівельник веб-сайтів електронної комерції 2019 року – використовуйте наше порівняння на основі досліджень, щоб переконатися, що ви вибрали найвищої якості будівельника для свого бізнесу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map