Як ми проводимо дослідження веб-розробників веб-сайтів про електронну комерцію

Ми знаємо, що створення власного інтернет-магазину може бути непростим завданням. З чого ви починаєте? Скільки це коштує? Як важко це буде?


Це все великі питання. Великі запитання, які заслуговують ґрунтовних, добре поінформованих відповідей. Ви дон’в даний час навіть не відвідуйте новий ресторан, не спочатку шукаючи відгуки. Але кому ви більше довіряєте – огляд від Боба, який живе в дорозі, або професійний критик з питань харчування?

Це’s, куди ми заходимо. Експерт для створення веб-сайтів – це ресурс номер один для інформації про те, як вийти в Інтернет. Ми робимо’т просто спробуйте платформи – ми проводимо професійні, поглиблені дослідження та дійсно поставити їх на випробування.

Що стосується створення інтернет-магазину, найпростіший і найвигідніший варіант – використовувати розробник веб-сайтів електронної комерції. Розробники веб-сайтів – це онлайн-платформи, які надають вам рамки та підтримку, необхідну для створення власного веб-сайту електронної комерції.

Природно, деякі кращі за інші. Ми’Ви перевірили найкращі майданчики, щоб отримати остаточну відповідь, яка з них найкраща свій потреби.

З розмови з повсякденними людьми, як і ви, ми з’ясували, які сфери мають найбільше значення. Нижче ми’розповім про кожну область дослідження трохи детальніше.

1

Простота використання

За своєю суттю розробник веб-сайтів для електронної комерції повинен зробити створення інтернет-магазину простим процесом, який’s доступний для всіх. Як ти’Буду очікувати, хоча деякі платформи простіші у використанні, ніж інші.

Для того щоб перевірити це, ми зібрали групу добровольців із широкої громадськості і попросили їх створити свій власний інтернет-магазин за допомогою призначеного будівельника, опрацьовуючи таблицю завдань, яку ми створили самі.

Волонтерів попросили оцінити, як легко – чи важко – вони знайшли кожне завдання. Звідти ми змогли не тільки обчислити загальну суму ‘простота використання’ оцінка кожного розробника веб-сайту, а також побачити, які конкретні завдання були легкими та складними на кожній платформі.

2

Особливості продажу

Функція може розглядатися як атрибут, який має розробник веб-сайту або здатний виконувати. Наприклад, якщо ви можете створити блог, на цій платформі є функція блогу.

Зважаючи на те, що існує дуже багато можливостей для тестування, ми поділили їх на ‘продажів’ особливості та ‘веб-сайт’ особливості. Особливість продажу стосується будь-якого атрибуту, який допомагає торговцям продавати продукцію.

Нижче наведено три приклади досліджених нами напрямків:

  • Інвентар – ми розглянули такі речі, як якість платформи’s управління запасами, кількість варіантів товару, які ви могли мати (наприклад, колір, розмір і облягання футболки), а також, чи встановили платформи обмеження кількості товарів, на скільки ви могли продати.
  • Багатоканальна інтеграція – оцінювання платформ, інтегрованих із соціальними медіа, та які дозволили вам продавати безпосередньо на цих платформах, а також таких ринках, як Amazon або eBay.
  • Тип продажу – бачити, чи можна продавати більше, ніж просто фізичні продукти, тобто цифрові завантаження чи послуги.

3

Особливості веб-сайту

Функція веб-сайту стосується більш стандартних атрибутів, які можуть не мати прямого впливу на продажі, але, тим не менш, є центральними для веб-сайту’s успіх. Тут ми розглянули якість цих функцій поряд з іншими аспектами, наприклад, якщо ця функція була вбудованою або просто доступна як додаток.

У цьому розділі були досліджені та перевірені три сфери:

  • SEO – ця область була розбита на два розділи: кількість контролю за редагуванням, який ви отримуєте (наприклад, можливість редагування мета-назв / описів, URL-серверів та коду заголовка) та те, які послуги SEO надає вам платформа (наприклад, підтримка ключових слів та Спеціальні програми для SEO).
  • Маркетинг – ми хотіли знати, чи платформа має вбудований маркетинг електронної пошти чи покладається на плагіни сторонніх розробників. Ми також поглибилися в якості кожної платформи’s автоматизовані маркетингові кампанії та вивчили, які додаткові додатки були доступні.
  • Інтеграція додатків – не кожна платформа має власний ринок додатків, але з тих, хто це робить, ми хотіли дізнатись, скільки програм вони пропонують, чи є вони безкоштовними, чи за додаткову плату, і чи можна їх інтегрувати без необхідності знати як кодувати.

4

Функціональність дизайну

Якість веб-дизайну може бути предметом. Це’тому ми звернулися за допомогою до провідних галузевих експертів, які спеціалізуються на дизайні, UX (досвід користувачів) та брендінгу.

Ми хотіли визначити, які ключові компоненти були для хорошого веб-дизайну. Позаду наших експертних дискусій ми сформулювали перелік критеріїв, які відповідає кожній платформі’s теми повинні були відповідати. Як кожен з них відповідав нашим критеріям, був основою оцінки бренда, дизайну та UX.

Ми також розглядали такі речі, як мобільна чуйність (тобто робимо платформу’s теми автоматично регулюють розмір екрана, щоб відповідати мобільним та планшетним пристроям), а також якщо були інструменти редагування зображень.

5

Співвідношення ціни та якості

Пошук балансу між доступністю та якістю – це те, до чого прагнуть усі. Ми зважили це, компенсувавши наше ‘якість функцій’ бал проти середньої ціни платформи.

Це дало нам хорошу вказівку щодо того, чи є ви’отримуєш свої гроші’s варто, коли справа стосується кожної платформи’s можливості.

6

Допомога та підтримка

Дивлячись на рівень підтримки, яку ви отримуєте, це’s важливо не тільки оцінити якість, але і різні канали, за якими можна звернутися за допомогою. Деякі люди можуть віддати перевагу підтримці електронною поштою, тоді як інші можуть захотіти більш негайну взаємодію, наприклад телефонний дзвінок або чат в реальному часі.

Сфери досліджень включали:

  • Скільки довідкових служб (наприклад, телефонна підтримка, електронна пошта, чат в реальному часі тощо) були доступні
  • Мінімальна ціна, яку вам довелося заплатити, щоб отримати щонайменше чотири різні довідкові послуги
  • Якщо у будівельника була можливість відновлення та / або функція автоматичного збереження

7

Оцінка клієнта

Заключне питання, на яке ми хотіли відповісти, було ‘що хочуть знати потенційні клієнти’. Для цього ми взяли збір інформації з наших попередніх категорій і сформулювали оцінку. Були розглянуті такі сфери, як співвідношення ціни та якості та UX, а також кілька нових областей.

Ми також отримали оцінку рекомендацій від наших респондентів щодо простоти використання, виходячи з того, наскільки вони ймовірні’Буду рекомендувати другу платформу, яку вони використовували.

8

Кінцеві результати

Всі наші п’ять найкращих платформ мають місце на ринку. Що’s право для ваших потреб може не бути чужим для когось іншого’с. Зважаючи на це, для огляду кожної платформи’s можливостей, ти’Я хочу перевірити наш всеосяжний порівняльний графік тут.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me