Як налаштувати магазин Squarespace за допомогою віджету Shopify

Віджет Squarespace Shopify“Як створити магазин електронної комерції за допомогою Squarespace, не використовуючи Stripe?” Це питання, яке часто задають багато наших читачів.


Чому??

Отже, основна проблема, яку має користувач Squarespace Commerce для деяких користувачів, полягає в тому, що Squarespace тісно інтегрується з Stripe, процесором шлюзових платежів, у свою платформу.

Отже, як користувач Squarespace, ваш єдиний варіант при створенні інтернет-магазину – використовувати Stripe як платіжний процесор (принаймні на даний момент).

У той час як Stripe – дуже хороший процесор оплати (дон’t хвилюйтеся – Squarespace чітко інтегрував Stripe у розробник веб-сайтів, тому ви не хочете’не потрібно торкатися кодів, щоб налаштувати його на веб-сайті Squarespace), їхні послуги не пропонуються у багатьох країнах світу. Наразі вони доступні лише у 34 країнах, включаючи США, Канаду, Францію, Німеччину, Іспанію та Великобританію.

Вони проводять бета-тестування в інших країнах, таких як Бразилія та Індія.

Тож якщо ви не проживаєте ні в одній із перелічених країн, ви виграли’не зможете використовувати Squarespace для живлення вашого інтернет-магазину. Принаймні, не зі Стрийпом.

Тут Ви можете переглянути оновлений список, для яких країн смуга доступна тут.

Тож якщо зможете’т або дон’не хочете використовувати Stripe, які у вас є інші варіанти?

Я МОЖУ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЧАСТИНИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ОНЛАЙН-МАГАЗИНУ БЕЗ ВИКОРИСТАННЯ СТРІПА?

Є кілька основних причин, чому ви можете задати це питання:

 1. Ви живете в країні, де Stripe isn’t доступні там, але ви хочете використовувати Squarespace завдяки його дизайнерським шаблонам інтернет-магазинів та зручним інструментам продажу.
 2. Вам подобається Squarespace, але ви дон’не хочу використовувати Stripe оскільки у вас вже є інший процесор оплати (наприклад, PayPal).
 3. Ти маєш багато продуктів для управління (наприклад, 30 або більше, а то й сотні), і вам потрібні набагато потужніші інструменти електронної комерції, які Squarespace може не запропонувати на даний момент.

Відповідь на будь-яке із запитань така “так”, Тоді ти’Буду рада знати, що ви можете використовувати інші варіанти шлюзових платежів, крім Stripe.

Хороший спосіб зробити це – інтегрувати віджет Shopify у свій веб-сайт Squarespace.

Тепер є плюси і мінуси цього, про які я розповім пізніше в цій статті.

ЩО ТАКЕ МАГАЗИН МАГАЗИНУ (АБО КУПИТИ КНОПКА)?

Якщо у вас немає’я не чув Шопіруйте раніше це один з найкращих будівельників інтернет-магазинів електронної комерції, доступний на ринку.

Якщо ви зареєструєтесь в акаунті у них, вони пропонують вам можливість використовувати їх Shopify Widget (або кнопка “Купити”) що в основному дозволяє вам вставляти свої продукти або навіть весь ваш магазин Shopify на інший веб-сайт (наприклад, веб-сайт Squarespace).

Кнопка покупки квадрата - покупка - кнопка

Shopify – це дуже потужний і гнучкий розробник інтернет-магазину, і на даний момент дозволяє підключитися до понад 70 різних шлюзів для платежів (проти Squarespace, який пропонує лише 1 варіант).

Так що це майже не працює’Неважливо, де ви живете по всьому світу, або якщо у вас вже є бажаний процесор оплати (тобто’t Stripe), ви можете використовувати Squarespace для створення свого веб-сайту та зафіксувати кнопку Shopify Buy, щоб живити ваш магазин.

Вам більше не потрібно обмежуватися лише використанням Stripe, щоб живити ваш магазин електронної комерції на Squarespace.

ЯК ВСТАВИТИ МАГАЗИН, ЩО КУПИТИ КУПИТКУ В МІСЦЕ?

Не вставте продукти Shopify або весь свій магазин Shopify на веб-сайт Squarespace’t взагалі складне завдання.

Ви, очевидно, повинні мати обліковий запис Squarespace. Тепер ви повинні зареєструватися в обліковому записі Shopify. Щойно ви зробите це, вам просто доведеться завітати на кнопку “Shopify Buy” в їхньому магазині додатків і отримати додаток, яке ви безкоштовно можете використовувати.

Квадратний простір замовте кнопку придбання

Далі слід налаштувати свої продукти в Shopify (наприклад, завантажувати свої зображення, описи, варіанти виробів, ціну тощо).

Потім слід налаштувати платіжний процесор на ваш вибір у Shopify. Знову ж таки, ви більше не зациклюєтесь на Stripe, і ви вибираєте з декількох різних процесорів оплати.

Тепер ви готові вставляти свої продукти або зберігати в Squarespace.

Що робитиме додаток Shopify Buy Button – створити для вас фрагмент коду, і вам потрібно буде скопіювати та вставити цей код у свій обліковий запис Squarespace. Це’s не так складно, як це звучить.

Квадратний простір shopify кнопка покупки - вставити код

Ви в основному будете використовувати “Кодова ін’єкція” інструмент від Squarespace до “вводити” коди кнопок Shopify Buy на веб-сайті Squarespace.

ПЕРЕВАГИ І ПРОБЛИ ВИКОРИСТАННЯ КОРИСТУВАННЯ МАГАЗИНУ НА КУПІВЛЬНОМУ САЙТІ

Переваги використання кнопки Shopify Buy з квадратним простором досить очевидні:

 • Більше варіантів обробки платежів (не обмежується використанням Stripe)
 • Простіше керувати великою кількістю продуктів, оскільки Shopify – це чиста платформа, орієнтована на комерцію

Деякі недоліки використання кнопки Shopify Buy включають:

 • Зрештою, настільки ж корисною, як і кнопка “Купити”, вона все ще є ні “серцевина” до Squarespace. Кожен раз, коли ви інтегруєте дві різні платформи, це’ніколи “ідеал”. Це не означає, що вони роблять’t добре працюють разом, оскільки і Squarespace, і Shopify – це платформи світового класу. Це’s так само, як модифікація автомобіля з деталями, які не спочатку від виробника. Це’ніколи “ідеал”, але буде працювати чудово.
 • Якщо ви використовуєте Shopify для живлення свого інтернет-магазину в Squarespace, ти виграв’не зможете використовувати деякі інтегровані інструменти продажу, надані вам від Squarespace, наприклад, оцінка їх доставки в режимі реального часу. Однак ви можете використовувати Shopify’власними інтегрованими комерційними інструментами, які, мабуть, навіть потужніші, ніж Squarespace’с.
 • Вам потрібно буде зареєструватися в окремому обліковому записі Shopify, що, як мінімум, становить 14 доларів на місяць для його Стартового плану. Ви можете компенсувати цю вартість, не реєструючись у Squarespace’s Комерційний план ($ 26 на місяць), а просто виберіть персональний план ($ 8 / місяць) або Бізнес-план ($ 18 / місяць). Це має заощадити 18 або 8 доларів на місяць, що надасть вам можливість користуватися Shopify’s потужні засоби комерції.

ВИСНОВОК – ВИКОРИСТАННЯ МАГАЗИНУ КУПИТИ КУПИТИ З ЧАСТОМ

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map