Огляд електронної комерції GoDaddy 2020 | 3,7 зірки


Contents

Найкраще для

Найпростіший у використанні


Огляд GoDaddy

Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

Потрібно спочатку побудувати свій інтернет-магазин? Існує не швидша платформа, ніж GoDaddy. Відповівши на кілька простих питань, GoDaddy створить ваш сайт для вас. У його функцій відсутня якість, а налаштування трохи обмежене, але ви не знайдете простішого способу налагодити роботу магазину.

GoDaddy’s будівельник веб-сайтів, Веб-сайти + Маркетинг, може допомогти вам швидко і швидко працювати з електронною комерцією. Як випливає з назви, він навіть постачається з маркетинговим набором, щоб допомогти вам розвивати свій бізнес.

Завдяки використанню ADI (Artificial Design Intelligence) створення макету, завантаження продуктів та управління продажами ніколи не було простішим.!

Плюси і мінуси

Плюси

 • Найшвидший і найпростіший продукт для створення інтернет-магазину завдяки ADI
 • Підтримує більше галузей, ніж будь-які його конкуренти
 • Чудові маркетингові інструменти для електронних поштових кампаній та аналізу ефективності

Мінуси

 • Деякі з його особливостей не мають якості та глибини інших платформ електронної комерції
 • Можна’t безпосередньо продавати продукти в соціальних мережах
 • Обмежений творчий контроль через використання ADI

Огляд електронної комерції GoDaddy

Коли-небудь хотіли продавати в Інтернеті, але хвилювались’Буде занадто складно створити і працювати магазин електронної комерції? Подумати ще раз.

GoDaddy створив розробник веб-сайтів, який створює сайт для вас. Ні, ви нас правильно почули, він буквально створює ваш веб-сайт для вас!

Завдяки використанню ADI, прориву в дизайні веб-сайтів, все, що вам потрібно зробити, – це відповісти на кілька простих питань щодо вашого магазину та GoDaddy’s продукт, Веб-сайти + Маркетинг, зробить все інше.

Веб-сайти + Маркетинг – це GoDaddy’s оновлений конструктор веб-сайтів, який був випущений у вересні 2019 року та має деякі захоплюючі особливості – особливо для інтернет-продавців!

Інтернет-магазин godaddyВеб-сайти GoDaddy + Маркетинговий конструктор ідеально підходить для підприємців та малого бізнесу.

Ці нові та вдосконалені інструменти включають нове блискуче маркетинговий набір, краща багатоканальна інтеграція та GoDaddy Insight, який створює індивідуальний план дій для вашого бізнесу.

Так, революційний, але тут, на експерта веб-будівельників, ми хотіли потрапити під GoDaddy’s шкіри, щоб визначити, наскільки це було добре для продажу в Інтернеті.

Ми судимо про це шляхом поєднання власного експертного аналізу та ретельного тестування.

Ми’Ви проаналізували шість напрямків, які мають вирішальне значення при створенні власного інтернет-магазину, тому ми можемо вам сказати точно як накопичується електронна комерція GoDaddy у кожній.

Але по-перше, для кого призначена електронна комерція GoDaddy?

Якщо ви’для малого бізнесу, який прагне продати кілька товарів і потрібен швидкий веб-сайт, GoDaddy – ідеальний вибір.

Там’З деякими обмеженнями у своїх можливостях, тому для масивних компаній, які прагнуть масштабувати масштаби в усьому світі, краще вивчити подобається Shopify або BigCommerce.

Огляд GoDaddy – наш огляд GoDaddy як розробника веб-сайту

Shopify vs BigCommerce – Дізнайтеся ключові відмінності двох найпотужніших продуктів електронної комерції на ринку сьогодні

Найкращі платформи електронної комерції – порівняйте Godaddy, Shopify та Bigcommerce в одному місці

Наскільки легко використовувати електронну комерцію GoDaddy?

Через те, як працює ADI, GoDaddy ідеально підходить для початківців, які не мають досвіду створення веб-сайтів.

Наші думки з цього приводу були підкріплені, коли ми провели кілька тестів, змушуючи звичайних людей будувати магазин електронної комерції разом з GoDaddy, перш ніж запитувати їх думку.

Головне, що люди говорили, – це просто те, як легко почати роботу. Ось’s пряма цитата:

“Я подумав, що це добре, як вони вас починають. Там’s вступ та кілька меню, де воно вчить, як робити тему та сортувати замовлення сторінок і що ви хочете на домашній сторінці та ін..”

Фактично, після порівняння наших результатів, Електронна комерція GoDaddy виділялася як найпростіший продукт, який можна використовувати проти конкуренції.

GoDaddy’Процес на борту, зокрема, є сильним. Це створить сайт для вас на основі свій відповіді на його запитання, а потім розповісти, як налаштувати свій сайт та додати до своїх продуктів.

Які інструменти та функції продажу пропонуються?

Загалом, GoDaddy має один із найширших наборів інструментів, доступних для будь-якого розробника веб-сайтів електронної комерції.

Є так багато речей, які ви можете налаштувати або контролювати, що робить управління своїм інтернет-магазином порівняно простим процесом.

Це не так’Утім все є. Ти можеш’t продавати безпосередньо на стільки каналів, як можна на Shopify або BigCommerce, наприклад. Також не є GoDaddy’s відрізняється настільки ж високою якістю, як і веб-сайт, як Squarespace – все одно’s має багато інших достоїнств, які роблять його хорошим вибором для невеликих магазинів.

Інформаційна панель електронної комерції GoDaddyВід GoDaddy’s Інформаційну панель, ви можете керувати всім, від додавання нових продуктів до створення маркетингових кампаній електронною поштою.

Отже, нехай’Добирайся до нього і дізнайся, що ти може і може’т займайтеся електронною комерцією GoDaddy.

Продукти, управління та аналітика

GoDaddy дозволяє продавати необмежену кількість продуктів. Ви також можете прикріпити до продуктів кілька варіантів: наприклад, якщо ви продаєте футболки, ви можете додавати як розмір, так і кольори.

Ви також можете взаємодіяти з клієнтами, налаштовуючи сповіщення електронною поштою для покинутих візків та надаючи свій сайт’s покупці з кодами купонів.

Утримувати вкладки для своїх користувачів теж просто. GoDaddy пропонує вбудоване відстеження клієнтів та доходів, а також можливість керувати своїми запасами. У складі GoDaddy’s нова розумна система навчання, GoDaddy Insight, Ви також отримуєте детальні показники для відстеження вашого магазину’s виконання.

Хочете продати через такі торгові місця, як Etsy, eBay та Amazon? Нема проблем! GoDaddy має нову функцію під назвою Marketplaces, що дозволяє вам продавати свої продукти на Amazon, eBay, Walmart, Jet.com тощо.

GoDaddy керуватиме вашими замовленнями безпосередньо з вашого облікового запису GoCentral, зберігаючи ваш інвентар синхронізованим в одному місці, незалежно від того, де продаються ваші товари.

Платежі, трансакційні платежі та доставка

GoDaddy підтримує деяких найбільших платіжних процесорів у світі. Ви можете вибрати PayPal, Stripe та Square.

GoDaddy також не хоче’не стягуватиме з вас будь-які комісії за транзакції. Сума, яку ви платите за операції з кредитною карткою, безпосередньо пов’язана з самим шлюзом платежів, тобто в середньому ви’З вас стягується стандартна ставка 2,2% + 0,30 долара за транзакцію.

Щодо доставки, GoDaddy працює безпосередньо з операторами UPS, DHL та Shippoo. Останній навіть дозволяє роздруковувати доставку та повертати етикетки для своїх клієнтів.

Дотримуватися своїх фінансів – ще одна річ, на яку слід остерігатися, але завдяки GoDaddy’З інструментом ви можете створювати, надсилати та відстежувати рахунки-фактури – знову ж таки це робить досить безболісний процес.

Shopify Review – Це’s оцінено як найкращу платформу електронної комерції на всьому світі, але наскільки вона справді хороша?

Огляд BigCommerce – Погляньте на наш вичерпний огляд одного з найкращих виробників інтернет-магазинів

Задоволеність клієнтів електронною комерцією GoDaddy

Це’s нічого хорошого, просто чуючи про те, що може зробити GoDaddy – ви хочете почути від людей, які насправді цим користувались! Що вони думають про GoDaddy? Чи задоволені вони цим?

Як ми’сказала, створити Інтернет-магазин для початку було однією з головних речей, які сподобалися людям щодо електронної комерції GoDaddy у нашому дослідженні.

Ще одним моментом, який з’явився дуже багато, було кількість функцій, які пропонує GoDaddy. Платформа надає вам всі ті маленькі деталі, які можуть перетворити веб-сайт електронної комерції від простої та нудної до захоплюючої та унікальної.

“Було так багато різних елементів, які я міг створити. Мені дуже подобається можливість мати інші речі, такі як зображення, блог чи відгуки там, де це’s було досить важко визначити це з інших платформ.”

Як побудувати Інтернет-магазин – Наші корисні поради, як перетворити свою мрію в реальність

Порівняйте кращих будівельників електронної комерції там, щоб знайти один набір для ваших потреб

Наскільки хороші тематичні конструкції?

Перш ніж увійти і почати оглядати GoDaddy’s шаблони, ви повинні знати ти дон’t насправді потрібно вибрати тему, щоб почати.

Це тому, що GoDaddy створює веб-сайт для вас, тобто ви можете пропустити загальний крок у посібнику для створення веб-сайтів, де ви можете вибрати з різних галузевих шаблонів..

Але якщо ви хочете бути традиційними, можете перейти до GoDaddy’s бібліотека шаблонів і перегляньте її дизайни – яких понад 100!

темницькі темиУ GoDaddy раніше було дуже мало тем, але тепер ви можете переглядати великий вибір професійних дизайнів.

Раз ти’Ви вибрали один, GoDaddy відведе вас у редактор веб-сайтів + ​​маркетинг тож ви можете розпочати створення свого веб-сайту. Це’Ви все одно будете використовувати ADI та зареєструйтесь, щоб переконатися в цьому’Ви вибрали відповідну галузь.

godaddy редактор темGoDaddy використовує ADI для створення вашого веб-сайту, так що ви не робите’не потрібно вибирати тему, щоб розпочати роботу – хоча ви можете, якщо хочете!

GoDaddy’s алгоритм проектування означає, що він може підтримувати понад 1500 різних видів галузі.

Після того, як GoDaddy розробив ваш веб-сайт, він надає вам можливість вибору між 20 різними стилями Тема “Настроювач”, не втрачаючи жодного вмісту.

Вони бувають різних стилів і змінюють макет вашого веб-сайту, тому ви можете проглядати, перш ніж зупинятися на дизайні, який’з тобою.

Теми GoDaddyADI GoDaddy швидко створює ваш веб-сайт, і ви будете вражені результатами

Крім цього, всі GoDaddy’s теми мобільно реагують. Ви навіть можете бачити, як виглядає ваша тема на меншому екрані ‘Попередній перегляд’ режим.

Єдине, що ми’Я скажу, що якщо ви’шукаєте інтернет-магазин, де ви можете просто перемістити що завгодно, де завгодно, це не так’т продукт для вас.

GoDaddy дотримується дизайну найкращих практик, а це означає, що це обмежує те, де можна і можна’не розміщуйте речі на сторінках. Якщо вам потрібен більш високий рівень дизайну, погляньте на Wix, який дає вам повну свободу переносити речі до душі’s вмісту.

‘Але що робити, якщо я передумаю і хочу іншу тему десь внизу?’ Не бійтеся, GoDaddy теж покрив це.

Ви можете змінити свій вибір теми в будь-який час. GoDaddy автоматично поповнює та переформатує ваші продукти та вміст у новий дизайн.

О, і дон’t хвилюйтеся: ви можете пограти з новим дизайном за кадром, не впливаючи на те, що бачать ваші користувачі, поки ви не потрапите ‘Опублікувати’.

Довідка та підтримка електронної комерції GoDaddy

GoDaddy пропонує підтримку електронної комерції різними способами. Він має Цілодобова телефонна лінія; підтримка чату в прямому ефірі; який прагне відповісти протягом 2 хвилин або менше; і спеціалізований обліковий запис Twitter для відповіді на запитання та запити.

Як і більшість розробників веб-сайтів, GoDaddy також має власну базу знань, де ви можете вводити запитання, подібні до пошукової системи, та отримувати негайні корисні результати.

Ми’Буду рекомендувати, якщо результати пошуку не будуть’t відповідати вашому запиту, використовуючи чат або підтримку по телефону. Це чуйно і дасть вам актуальну інформацію.

GoDaddy’Служби підтримки значною мірою чіткі та стислі. Хоча це не так’t пропонуємо вам безліч способів звернутися за допомогою’s все ще більш ніж достатньо для того, щоб отримати необхідну вам підтримку.

8

Цінова електронна комерція GoDaddy – це хороше співвідношення ціни та якості?

У GoDaddy є лише одна ціна, яка дозволяє вам продавати в Інтернеті, яка є її ‘План електронної комерції’ за 25 доларів на місяць (при оплаті щорічно). Оригінальна назва, правильно?

З цим ти’я отримаю все, що’s в цьому огляді за прийнятною ціною – приємно і просто.

GoDaddy також пропонує одномісячну безкоштовну пробну версію, яка дозволяє вам ‘спробуйте перед покупкою’. Це дійсно корисно, якщо ви хочете побачити, з чим складається ця суєта, перш ніж витратити досить копійки!

Що стосується ціни, то вона’s один з найдешевших варіантів, що стосується електронної комерції.

У цю ціну входить GoDaddy’s новітнє доповнення до списку його функцій – GoDaddy Insight, який дає вам базу даних Insight, порівнюючи ваш сайт з іншими, і індивідуальний план дій, який допоможе розширити ваш бізнес.

Це GoDaddy’s Найвизначніша функція, поряд з його редактором ADI, але все ж є інші будівельники, які отримують більше грошей на ваш долар. GoDaddy не вистачає реальної якості для своїх функцій та додатків у порівнянні з гігантами електронної комерції, такими як Shopify та BigCommerce, що може зупинити масштабування вашого бізнесу.

Незважаючи на це, GoDaddy постачає вам більше ніж достатньо, щоб просто добре управляти малим та середнім бізнесом.

Огляд електронної комерції GoDaddy: Вирок

Оскільки все більше і більше розробників веб-сайтів звертають свою увагу на підхід ADI, GoDaddy випереджає тенденцію.

Платформа пропонує чудову початкову базу для початківців і має всі необхідні функції, необхідні для безперебійного та ефективного запуску свого інтернет-магазину. завдяки новому маркетинговому набору.

Окрім того, що він простий у використанні, GoDaddy є відносно дешевим, і зробив багато роботи над розробкою дизайнів, які він пропонує, щоб замислитись на зразок Wix та Squarespace.

GoDaddy – це також найбільший реєстратор домену в світі, тобто вибір і підключення вбивчого доменного імені стає легким.

Недоліком є ​​його програми та функції відсутні справжній глибина, необхідна для масштабування вашого бізнесу до національних чи навіть глобальних висот.

Інше питання – рівень творчого контролю, який ви отримуєте. Якщо ви хочете повної свободи над тим, де на вашому сайті знаходяться речі, ми’Буду рекомендувати переглянути наш огляд електронної комерції Wix тут.

Враховуючи всі обставини, GoDaddy ідеально підходить для будь-якого приватного чи малого бізнесу, який прагне продати в Інтернеті та потребує швидкого веб-сайту.

Поширені запитання про електронну комерцію GoDaddy

Чому я повинен використовувати розробник веб-сайтів, що не стосуються електронної комерції?

Деякі розробники веб-сайтів мають функції електронної комерції, а інші спеціально розроблені для електронної комерції. GoDaddy – колишній.

Останні, включаючи такі продукти, як Shopify та BigCommerce, як правило, розроблені для великих підприємств, яким потрібно продавати оптом і потребують дійсно потужних інструментів аналітики та управління..

Якщо це не’Якщо ви, то GoDaddy запропонує більш ніж достатньо для обслуговування ваших потреб. ви’Також я скажу більше про загальний дизайн сайту!

Яку маркетингову підтримку надає GoDaddy?

GoDaddy дозволяє проводити маркетингові кампанії по електронній пошті. Ви можете вибрати безліч заздалегідь створених шаблонів електронної пошти, заповнити їх своїм вмістом та масово надсилати їх своїм підписникам.

Якщо ви’переконайтесь у тому, як розпочати роботу, GoDaddy має безліч корисних посібників, які є актуальними та ознайомлюйте вас із процесом того, як запустити ефективну маркетингову кампанію електронною поштою..

Після цього ви можете відстежити, як працює ваша електронна пошта через GoDaddy’s аналітика. Статистична інформація про кількість людей, які отримали електронний лист, скільки людей відкрили його та скільки вжило заходів, усі доступні на інформаційній панелі.

Якщо ви хочете зробити щось на крок далі, ви можете платити за щомісячну надбудову, яка автоматично генерує виклики для вас.

Як GoDaddy допоможе побачити мої продукти?

Через магію SEO (оптимізація пошукових систем), звичайно!

GoDaddy пропонує чудовий, вбудований інструмент прожектора SEO (доступний безпосередньо у магазині). Тут ви знайдете поради щодо описів товарів / компаній, а також з запропонованих пошукових термінів.

Більше того, він перегляне, як це буде представлено в Google та інших пошукових системах. GoDaddy також пропонує додатковий сервіс за додаткові $ 4,99 на місяць, де він буде контролювати та керувати всім вашим сайтом’s оптимізація пошуку.

Спеціаліст із створення веб-сайтів прагне надати вам чесні дані. Це’тому ми проводимо власні дослідження та отримуємо безпосереднє особисте розуміння. Аналізи та графіка в цій статті базуються на автентичних джерелах, перекреслених нашими внутрішніми експертами. Ми дотримуємося великої обережності, щоб інформація, яку ми публікуємо, була достовірною та точною. Однак WBE не несе відповідальності за будь-яку неточність інформації, яку нам надають користувачі, учасники дослідження чи інші організації.

Зверніть увагу, що інформація, що міститься в цій статті, призначена лише для загальної інформації. Ми’з радістю відповімо на будь-які запитання щодо цієї статті та її допоміжних досліджень. Докладніше читайте тут і для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з експертом з питань побудови веб-сайтів безпосередньо електронною поштою на адресу .

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map