Огляд електронної комерції Squarespace 2020 | Це добре?


Contents

Найкраще для

Найкращі розроблені шаблони


Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

Електронна комерція Squarespace – це найкраще рішення для дизайну інтернет-магазинів. Її гладкі шаблони роблять акцент на вашій продукції та їх легко налаштувати – це означає, що будь-який макет можна налаштувати відповідно до вашого бренду. Там’s трохи кривої навчання, але сильні особливості та величезна система інвентаризації роблять цього вартим зусиль.

У цій статті ми’Висвітлюємо всі сторони електронної комерції Squarespace – від її продажів до майстерних шаблонів дизайну. Зрештою, ти’У вас буде вся інформація, яка вам потрібна, щоб вирішити, чи найкращий для вас розробник веб-сайтів електронної комерції Squarespace.

Клацніть тут, щоб отримати офіційний код пропозиції Squarespace, щоб розпочати роботу – Коли і якщо ви готові до оновлення, просто натисніть на “Введіть код пропозиції” на сторінці оновлення та вставте код купона. Ви можете знайти це посилання в нижній лівій частині екрана оновлення.

Якщо ви’шукаючи додаткову інформацію про розробників веб-сайтів електронної комерції взагалі, ви можете переглянути наше поглиблене порівняння всіх найкращих будівельників тут.

Плюси і мінуси електронної комерції Squarespace

Плюси

 • Найкращі варіанти дизайну будь-якого розробника веб-сайтів з електронної комерції
 • Якісні функції сайту
 • Відмінна система інвентаризації та аналітичні інструменти

Мінуси

 • Немає магазину додатків (якщо функція не є’t вже включено, ви можете’t реалізувати це)
 • Знадобиться певний час, щоб зручно переміщатися

Що таке електронна комерція Squarespace?

Електронна комерція Squarespace – або Squarespace Commerce, щоб дати її офіційну назву, – це Squarespace’s платформа спеціально для інтернет-магазинів. Існує близько 100 000 веб-сайтів Squarespace, які використовують комерційні засоби та поєднують цю універсальну функцію з Squarespace’s вже приголомшливі шаблони дизайну – це прекрасний спосіб зробити ваш магазин удвічі вражаючим.

Squarespace Commerce обіцяє платформу, яка створена для того, щоб вивести бізнес на новий рівень:

“Будь ти’з рестораном, який потребує системи бронювання, інтернет-журналу, який хоче продати підписки, або музиканта, готового відмовитись від останнього треку, наша платформа Commerce підтримує ваш бізнес..”

Сміливий вислів справді, але нехай’s дійсно з’ясувати, якщо ця претензія стосується вас.

Для кого електронна комерція Squarespace?

Електронна комерція Squarespace – це добре підходить для тих, хто хоче взяти свої продажі в Інтернеті. Але це’з а досконалий підходить, якщо ваш головний пріоритет – чудовий дизайн, який дозволяє виробам блищати. Squarespace відомий своїми гладкими, візуальними шаблонами, і його платформи електронної комерції не є винятком.

Наша команда протестувала Squarespace’s розробники електронної комерції практичні, і наші методи дослідження в значній мірі охоплюють усі основи. Ось’s що ми думаємо:

У нас також з’явилися нетехнологічні користувачі, як ви, щоб зайняти різних будівельників. Спираючись на загальний консенсус, що стосується дизайну, Squarespace є одним з найкращих будівельників навколо:

Її шаблони виглядають неймовірно професійно, і їх було достатньо, тому Squarespace надає опис функцій, які кожен конкретний шаблон вже вбудовував. Дійсно було корисно базувати своє рішення на функціях, які ви хочете включити у свій магазин.

Якщо чудовий дизайн – ваш головний пріоритет, тоді ви можете’не помиляйтеся з Squarespace Commerce. Але різні розробники веб-сайтів краще підходять для різних проблем. Наприклад, якщо у вас є великі плани зростання вашого магазину, Shopify чудово підходить для масштабування. Але якщо ти’Ви шукаєте, щоб заощадити гроші, то Wix може стати вашою найкращою ставкою.

Наскільки просто використовувати електронну комерцію Squarespace?

Простір квадрата може бути складним порівняно з іншими розробниками веб-сайтів, але витратити певний час, щоб насолодитися його інтерфейсом, варто вартувати інвестицій.

Поки учасники це висловили “не все було надто очевидно,” Квадратний простір все ще вийшов на перше місце в нашому тестуванні користувачів на гнучкість дизайну. Це означає, що відвідувачів вашого сайту буде привітати приголомшливий шаблон, і він сподобається безперебійному користувачеві (навіть якщо ви дон’не майте найпростішого досвіду користувача під час створення сайту).

Squarespace також створив корисну серію відеозаписів щодо керування веб-сайтом електронної комерції’тут не без настанов!

Приклад меню дизайну квадрата простору

Основна панель навігації на Squarespace’s редактор веб-сайтів досить простий, але це’s the “Дизайн” розділ, де люди трохи причаїлися.

Однак цей довгий перелік варіантів насправді дає вам свободу налаштувати свій сайт будь-яким чином’буду подобатися.

Дон’не відчуваєте себе занадто напруженим – коли ви створюєте свій веб-сайт, Squarespace також дає вам можливість “копія” сторінки з шаблону, який ви’Вибрані, наприклад, сторінка онлайн-каталогу або “Про” сторінки.

Це дозволяє персоналізувати ці сторінки на основі того, що Squarespace вже створив у шаблоні, замість того, щоб створювати кожну сторінку з нуля – хоча ви може якщо ви хочете, будуйте кожну сторінку з нуля!

Шаблони електронної комерції у квадраті

Оскільки Squarespace стає безперечним, як чемпіон класних дизайнів сайтів, наші очікування були досить високими, коли ми досліджували його шаблони електронної комерції. І правда, кожен варіант підтримує цю торгову марку візуальною привабливістю. Там’s також величезний спектр галузей та продуктів, представлених компанією Squarespace’Шаблони електронної комерції, від домашнього посуду та одягу до… соління (справді щось для кожного).

Кожен шаблон електронної комерції Squarespace постачається зі сторінкою Продукти, на якій відображаються ваші товари для продажу. Залежно від обраного шаблону, сторінка Продукти буде одним із трьох стилів: Класичний, Розширений або Унікальний. Сторінка «Додаткові» включає в себе ще кілька функцій, ніж сторінка класичних продуктів, таких як Збільшення зображення та Швидкий перегляд. Унікальний варіант підтримує особливості комерційних функцій комерції, як-от шаблон Галапагос’s параметри накладання кольорів або шаблон подачі’s параметри наведення продукту.

Приклад шаблону квадратного просторуПриклад шаблону квадратного простору

Налаштування шаблонів

Кожен шаблон веб-магазину Squarespace повністю настроюється, а це означає, що ви можете використовувати один із його експертних дизайнів як базову лінію та редагувати його відповідно до кольорів та стилю вашого бренду. Раз ти’знову увійшовши на інформаційну панель Squarespace, ви можете змінити шрифти, кольори, кнопки та навіть поля вашого веб-сайту.

Для менш сприятливого дизайну серед нас (читайте: більшість із нас) Довідка Squarespace також написала статтю про те, як вибрати найкращі шрифти та кольори, щоб відповідати як тематиці вашого веб-сайту, так і власному бренду, щоб ви виграли’не треба боротися з цим!

Які функції продажу має електронна комерція Squarespace?

“Особливості продажу” Можливо, це не перша фраза, яка приходить вам на думку, коли ви думаєте про Squarespace, але знаменита майстерна платформа, безумовно, має деякі приховані сильні сторони в цій галузі, завдяки чому ваш інтернет-магазин може виділитися. До них належать:

Це’s Варто зазначити, що Squarespace не’т have – це магазин додатків, а це означає, що ви’повністю покладається на свої попередні функції. Це’s правда, що магазин додатків’s, здавалося б, необмежений запас ресурсів був би величезним надбанням – але гарна новина полягає в тому, що Squarespace’s вбудовані функції продажу в значній мірі охоплюють і всі бази.

Що з продажу офлайн?

Тепер Squarespace пропонує інтеграцію Square, тобто ви можете продавати продукти в режимі офлайн, приймати платежі картками та підтримувати все, що синхронізується з вашим онлайн-інвентарем. Все, що вам потрібно, – це програма Squarespace Commerce та зчитувач карток Square ($ 49). Це означає, що ви можете запускати спливаючі вікна та стенди, при цьому будь-який продаж в автономному режимі автоматично синхронізується з вашим інвентарем в Інтернеті.

Перегляньте це відео, щоб побачити, як воно працює:

Грати

Які інструменти SEO та маркетингу має електронна комерція Squarespace?

Електронна комерція Squarespace оснащена всіма інструментами маркетингового маркетингу’Вам знадобиться ваш сайт. До них належать:

SEO

Squarespace поставляється із вбудованими функціями оптимізації пошукових систем (SEO), які збільшують ваш сайт’s видимість на сторінках результатів Google та інших пошукових системах. Усі встановлені найкращі методи SEO автоматично вбудовуються у кожен сайт Squarespace. І хоча Squarespace визнає, що може’t надати SEO-стратегію для конкретних сайтів – щось таке’s виходить за межі будь-якого розробника веб-сайтів – він надає контрольний список SEO-вищого рівня, який допоможе вам розпочати роботу.

Особливості SEO життєво важливі для успіху інтернет-магазину. Зрештою, чим вище ваш сайт займає результати пошуку, тим більше потенційних клієнтів в кінцевому підсумку відвідують його! Якщо ви’шукаємо додаткову інформацію, ми’Ви також написали докладний огляд Squarespace’s Особливості SEO.

Електронна пошта

Коли ви підписуєтесь на комерційний план за допомогою Squarespace, ви’Я отримаю інтеграцію Mailchimp для вашого сайту як стандарт. Mailchimp – це послуга, яка дозволяє розробляти та надсилати електронні листи та інформаційні бюлетені до списку передплатників. Ця інтеграція з Squarespace означає, що люди можуть зареєструватися зі своїми електронними адресами через будь-яку форму на вашому сайті.

Завдяки легкій підписці на електронну розсилку, це чудово підходить для підтримки клієнтів у циклі. Ви можете постійно інформувати людей не лише про розпродажі та знижки, а за допомогою цікавих історій та інтерв’ю вашої команди.

Це чудова функція, яку можна налаштувати з початку роботи, адже це’Запропонуйте людям більш глибоко підключатися до вашого бренду. Крім того, 48% споживачів сказали, що найважливіший час для отримання вірності – це коли вони роблять першу покупку або починають користуватися послугою.

Інтеграція соціальних медіа

Електронна комерція Squarespace дозволяє підключати свій сайт до своїх профілів соціальних медіа кількома різними способами. Всі ці методи корисні, тим більше, що 71% споживачів, які мали позитивний досвід роботи з брендом у соціальних мережах, швидше за все, рекомендують бренд своїм друзям та родинам.

Для початку ви можете додати піктограми на свій сайт, які перенаправляють відвідувачів на відповідну сторінку профілю, як показано нижче:

приклад квадратних соціальних медіа

Ви також можете пересилати один і той же вміст на свій веб-сайт і в акаунти в соціальних мережах, що відмінно підходить як для послідовності, так і для залучення на платформах – відмінний спосіб зміцнити свій бренд. Дійсно, понад 91% маркетологів заявили, що їхні зусилля з маркетингу в соціальній сфері значно підвищили видимість бренду.

Ведення блогів

Squarespace включає чудову платформу для блогів, яку ви можете додати на свій сайт. Ця платформа дозволяє писати публікації, включати коментарі та надсилати повідомлення до соціальних медіа – все це повертається до стимулювання взаємодії клієнтів із вашим брендом.

Квадратний простір’Функція ведення блогів повністю розроблена з двома компонентами: цільовою сторінкою, яка відображає декілька публікацій блогу в сітці, і підсторінками для кожної окремої публікації. Ця глибина надає вашому блогу приємне відчуття зусиль та легітимності – він відчуває себе як невід’ємною частиною вашого веб-сайту, а не як щось, що тільки було застосовано як коробку.

Цінова електронна комерція у квадраті

Площа Squarespace загалом складається з чотирьох планів ціноутворення: два для широкого кола веб-сайтів, а два спеціально для інтернет-магазинів. Оскільки ми’Що стосується лише останнього, вибір зводиться до того чи іншого Основна комерція план або Розширена комерція план.

По-перше, схожість: ви можете передплачувати обидва плани щомісяця або щорічний платіжний цикл, і ви завжди отримуєте 14-денний безкоштовний пробний період, перш ніж платити щось. Обидва плани в тій чи іншій мірі підходять для дрібних і великих торгових мереж. Вони також оснащені усіма основними атрибутами Squarespace’регулярні плани веб-сайтів, такі як підтримка цілодобово та оптимізований для мобільних пристроїв веб-сайт для перегляду в дорозі.

Основний план – 30 доларів США щомісячно виплачуються або 26 доларів США щомісяця виплачуються (економлять 48 доларів США на рік

Основний план ідеально підходить для малого бізнесу, який може потребувати таких функцій, як:

 • Комерційна аналітика: надайте дані та розуміння таких речей, як, наприклад, куди відмовляються клієнти, як зміни у вашому магазині впливають на конверсію з плином часу та скільки відвідувань сайту конвертують у покупки
 • Оформити замовлення у вашому домені: клієнти’ весь досвід покупок буде зберігатися у вашому домені. Це означає, що коли вони’готові перевірити, покупці будуть спрямовані на безпечну сторінку оформлення замовлення на вашому власному веб-сайті замість стороннього постачальника платежів
 • Рахунки клієнтів: дозволяють запам’ятати клієнтів і зберігати способи оплати, адреси доставки та кошики для покупок. Така простота використання може збільшити повторні продажі

Також варто відзначити: подібно до того, як функції соціальних медіа можуть бути інтегровані у ваш сайт, так само можуть бути вплетені й інші сервіси. Наприклад, Базовий план включає бухгалтерський облік через Xero та друк етикеток через Shipstation. Він також дозволяє здійснювати місцеву та регіональну доставку, тому ви можете встановити плату за доставку залежно від місця розташування.

Розширений план – 46 доларів США, що сплачуються щомісяця, або 40 доларів США на місяць, що сплачуються щорічно (економте 72 доларів США на рік)

Розроблений під більші магазини, розширений план включає в себе всі функції базового плану, а також додаткові штрихи, завдяки яким великий магазин працює безперебійно:

 • Перевезення, обчислені перевізником: автоматично обчислює вартість доставки на основі тарифів FedEx, UPS та USPS
 • Подарункові картки: кожна постачається з унікальним кодом, який потрібно викупити на касі
 • Відмовлено від відновлення кошика: клієнти автоматично надсилають електронні листи через 24 години після того, як кошик чи каси будуть відмовлені
 • Автоматичні знижки: доступні на будь-що, від цілих замовлень до окремих товарів
 • Продукти підписки: продавати певні товари періодично, як-от щомісячні передплатні коробки для косметики або упаковані продукти та напої
 • Етикетки з обмеженою доступністю: предмети прапора, які мають низький запас

Між базовими та розширеними комерційними планами, Squarespace пропонує все, що вам потрібно’мені потрібно створити успішний сайт електронної комерції. І з точки зору ціноутворення, Squarespace набрав цілих 4,4 / 5 у категорії «Співвідношення ціни та якості» в нашому дослідженні, що сигналізує про досить хорошу віддачу від інвестицій.

Але знову ж таки, якщо ціноутворення є вашим першочерговим завданням, то для Wix може бути найкраща ставка – для початківців вона займає перше місце в нашому оцінці «Співвідношення ціни та якості». Тим часом інші топ-провайдери – наприклад, Shopify – можуть посісти нижчий показник Wix та Squarespace за співвідношенням ціна / якість, але виходять на перше місце в інших областях (Shopify, наприклад, найкраще для масштабованості).

Яку підтримку та безпеку має квадратний простір?

Поки ми’Ви говорили про плани та особливості електронної комерції Squarespace, які дадуть клієнтам чудовий досвід. Але про що свій досвід? Конструктор веб-сайтів настільки ж хороший, як і його користувальницька підтримка, оскільки вся суть розробника веб-сайту полягає в тому, щоб надати нам нетехнологічні типи в Інтернеті. Отже, як вимірюється Площа простору в цьому відділі?

Підтримка

Служба підтримки клієнтів Squarespace доступна цілодобово через електронну пошту та Twitter – але коли все ускладнюється, все, що ви дійсно хочете, – це реальна людина, яка відповість на ваші запитання. З цього приводу можна спілкуватися в чаті з 4 ранку до 20 вечора за східним часом, з понеділка по п’ятницю. У всіх цих режимах спілкування Squarespace обіцяє вам’Я завжди буду говорити “справжні, доброзичливі люди.” Ми обмінялися повідомленнями Squarespace, щоб допомогти персоналізувати “Зв’яжіться з нами” сторінки та отримав корисну відповідь за чат в прямому ефірі за лічені хвилини.

Єдиним елементом обслуговування клієнтів, який може підняти брови, є Squarespace’s відсутність підтримки телефону. Але якщо ви дасте їхнє пояснення прочитати, рішення починає мати сенс. Відповідно до Squarespace’s репутація естетики, вони це пишуть “Створення веб-сайту – це візуальний процес,” та підтримка в Інтернеті полегшує перегляд вашого сайту в режимі реального часу та усунення несправностей відповідно.

Безпека

Усі домени, підключені до Squarespace, захищені безкоштовними сертифікатами шару захищених сокетів (SSL), що означає, що зв’язок між вашим браузером (наприклад, Google Chrome або Internet Explorer) та веб-сайтом, який ви’Повторне відвідування (як-от websitebuilderexpert.com) захищене. Ви можете дізнатися, чи захищена сторінка SSL, шукаючи URL, що починається з https: // і закритий значок замка поруч із URL-адресою.

Захист SSL дозволяє відвідувачам знати, що їх інформація захищена на вашому сайті. Налаштування такого типу довіри особливо важливо для інтернет-магазину, оскільки відвідувачі будуть вносити свої платіжні дані на вашу сторінку оформлення замовлення.

Що стосується обробки платежів, Squarespace використовує Stripe та PayPal. Ці сервіси надають вашому сайту легітимність, оскільки вони’повторно сумісні з PCI-DSS. Цей абревіатура isn’Ми не обіцяємо цього божевільного, як це здається, – це Стандарт безпеки даних платіжних карток, і хоча це’s рот, це’s дійсно просто керівництво для забезпечення вашого клієнта’Дані платіжної картки захищені.

Історії успіху електронної комерції Squarespace

Електронна комерція Squarespace обладнає будь-якого онлайн-продавця, великого чи маленького, усіма необхідними інгредієнтами для успішного магазину. Що’s більше, як тільки ти’Ви створили свій бізнес на Squarespace, ви’у вас буде приміщення та ресурси, щоб він міг рости; Сайти електронної комерції Squarespace, як-от магазин магазинів одягу Hiraeth та модельєр Седі Вільямс, такі ж масштабні, як і стильні.

Обидва цитують квадратний простір’s Мережі високої якості відображаються як головний плюс – Chrys Wong з Hiraeth каже, що компанія’s Сайт квадрата “відчуває себе живим… Це’з привабливим, тому що це’s не просто плоский, нерухомий сайт.” Ще одна користувач Squarespace, Алекса Вере з Studio Proba, каже, що її сайт “змінився від портфоліо до повністю функціонуючого бізнесу, де я можу продемонструвати і продати лише в пару кліків. Зі мною вдалося рости.”

Огляд електронної комерції Squarespace: Підсумок

Коли справа доходить до цього, Squarespace виділяється своєю підтримкою 24/7, настроюваними шаблонами та нескінченними функціями продажу. Її інтеграція в соціальні медіа теж непогана. Те, що Squarespace не вистачає у простоті використання, він поповнює десятикратний вигляд – що не є маленьким досягненням, враховуючи, що судження про компанію’s довіра до 75% на базі компанії’s дизайн веб-сайту.

Що стосується розробників веб-сайтів електронної комерції, Squarespace отримує загальний показник 4,2 / 5 у нашому дослідженні, пов’язаний з BigCommerce та прямо за Wix. Звичайно, найкращий спосіб дізнатися, чи правильний для вас Squarespace – це спробувати самостійно – як ми сказали, його 14-денна безкоштовна пробна версія означає, що ви’мені нічого втрачати!

FAQ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me