Огляд інтернет-магазину Square 2020


Найкраще для

Найкраще співвідношення ціни та якості


Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

Square – це простий у користуванні доступний для веб-розробників веб-сайт електронної комерції. Ви отримаєте велику цінність від продажних функцій та підтримки клієнтів, але гнучкість дизайну трохи обмежена. Читайте далі для поглибленого огляду ефективності Square!

Ще в 2018 році компанія Square, гігант обробки платежів, придбала Weebly – одного з наших найбільш рейтингових розробників веб-сайтів. Завоювавши світ платежів, Square зараз мав усе необхідне, щоб вирішити світ будівництва магазину електронної комерції, і будівельник магазину Square – результат.

Ми’Скажу вам заздалегідь, що цей будівельник магазину дуже-дуже схожий на Weebly. Однак він може похвалитися новими класними новими можливостями, а також безкоштовним планом електронної комерції (абсолютна зміна ігор).

Ми’я перевірив цього розробника інтернет-магазину, і це’З впевненістю можна сказати, що ми були вражені тим, що цей подвійний акт створив. Поки ми’буду рекомендувати Weebly для малого бізнесу’буду рекомендувати квадрат для маленьких електронна комерція компанії, особливо якщо у вас вже є магазин з цегли та розчину або ви хочете отримати велику цінність за свої гроші.

Читайте далі для повного розбиття того, що нам сподобалось і що ми не робили’як, про будівельника магазину Square. Але спочатку швидкий знімок:

«Плюси» і «проти»

Площа плюсів Квадратні мінуси
Чудові функції за розумною ціною Обмежені можливості для налаштування
Проста у користуванні приладова панель сайту відстежує продажі продукції, поїздки клієнтів та відмову від повернення кошика Вам потрібно буде використовувати шлюз платежів Square, щоб уникнути великих комісійних платежів
Вбудовані маркетингові функції підтримують все – від електронного маркетингу до платної реклами Невелика крива навчання під час першого запуску платформи

Наскільки легко використовувати квадрат?

Конструктор інтернет-магазинів Square дуже простий у користуванні, а налаштування облікового запису – досить швидкий процес.

Майдан’Процес реєстрації включає відповіді на кілька запитань про ваш бізнес. Коли у вас є обліковий запис, це стає лише простіше. Пам’ятайте, це Weebly’Програмне забезпечення, і Weebly має другий найвищий бал у будь-якого будівельника’я поставив через тестування користувачів – так ми’знову не здивований Квадрат’s вражаюча простота використання.

Це’s практично неможливо “облажатися” коли ви створюєте свій інтернет-магазин за допомогою Square, і процес налаштування дійсно швидкий. ви’Буде надано загальний план роботи, з яким ви можете редагувати, щоб включити вашу компанію’s логотип та потрібні кольори та шрифти. Ви дон’Не потрібно будь-яких попередніх технічних знань, щоб почати продавати на Площі, але, маючи на увазі, компроміс полягає в тому, що варіанти налаштування можуть бути обмежені. Наше тестування користувача виявило це “Це’s легко налаштувати шаблон, але, здається, є лише один шаблон за замовчуванням, який ви можете потім налаштувати на свій смак – там’s не великий вибір, якщо ви’Ви готові по-справжньому пограти з макетом.”

домашній редакторРедактор Square простий і простий у використанні, але пропонує обмежені можливості налаштування

Наскільки хороші площі’s Конструкції?

На відміну від більшості розробників веб-сайтів, Square не працює’t пропонуємо величезну бібліотеку шаблонів на вибір. Якщо ви’ви супер творчі або хочете створити щось з нуля, це може вам трохи засмутити.

Однак там’З цим підходом теж багато що хочеться. Основна точка продажу, з нашої точки зору, – це ти’створити сайт, який враховує найкращі практики електронної комерції спеціально для вашої галузі.

Дон’не помиляйтесь, ми любимо бачити веб-сайти блогу та портфоліо з шаленими дизайнами, які підштовхують кордони – але ми не розуміємо’не бачите сайти електронної комерції як місце, щоб спробувати щось кардинально інше. Ви хочете зробити користувача’досвід максимально простий і знайомий, а складний або радикальний дизайн може бути лише необхідним, щоб відвідувач не став замовником. Ці настрої перегукувалися на нашому тестуванні, коли один користувач відчув це “наявність простого шаблону дозволяє вашим продуктам по-справжньому виділятися та виконувати всю роботу. Це також означає, що торговці можуть’t неправильно розробити дизайн.”

Зважаючи на це, ми вважаємо, що Квадрат добре набирає дизайн. Ваш кінцевий продукт слідує кращій практиці, але є’s достатньо розмаху, щоб поставити на ній свій власний штамп. Там’з великою кількістю білого простору, а продукти відображаються по-справжньому візуально.

Кінцевим результатом є чистий сайт, який виглядає добре і легко переміщується – магазин електронної комерції у нас’буду радий публікувати.

Майдан’s Інструменти та функції збуту

Квадрат пропонує сильні функції продажу, і він буде працювати особливо добре, якщо ви вже користуєтесь системою Square POS у вашому цегельному та будівельному магазині. Те, що ви можете отримати доступ до всього цього безкоштовно, робить його надзвичайно корисним – це ми’Покриваю більше в ‘Ціноутворення’ розділ.

Додавання продуктів

Це’s легко додавати продукти до магазину Square, і головне, щоб додати також варіанти цих продуктів. Ви навіть можете додавати модифікатори, дозволяючи клієнтам персоналізувати свої продукти – ідеально, якщо ви’перепродаж подарунків.

А налаштування нових категорій – це дуже просто. Насправді так просто, що Квадрат запропонує вам категорії на основі того, як поділяються подібні продукти в Інтернеті. Загалом, бібліотека предметів – це простий спосіб завантаження та впорядкування своїх продуктів:

бібліотека квадратних предметів

Мало на складі? Запускаєте продаж? Додаючи в продукти свої показники (тобто невеликі етикетки, такі як ‘Залишилося лише небагато!’ або ‘Продається’), ви можете створити почуття нагальності, щоб заохотити своїх клієнтів. Це’Це легко зробити через Квадрат, але ти’Спочатку потрібно перейти на платний план.

Управління запасом

Продавець товару на вашому веб-сайті, лише щоб дізнатися, що ви продали останній у своєму магазині кілька хвилин тому, кожен менеджер магазину’s найгірший кошмар. Хороші інструменти управління запасами мають вирішальне значення, якщо ви хочете уникнути бентежних бесід, складних повернень та нещасних клієнтів.

На щастя, Square ви тут накрили. Якщо у вас вже є магазин з цегли та розчину, і ви використовуєте Square як свою POS-систему, це коли комбінація дійсно стає власною. Ви можете керувати всіма запасами на централізованій інформаційній панелі, додаючи рівні запасів, доступні в різних місцях. Будьте в курсі цього, і Square подбає про відпочинок.

Ви можете використовувати Square для оновлення своїх запасів, щоб відобразити наступні зміни:

 • Отримано запас: Додає число, яке ви вводите, до поточного загального для існуючих запасів і встановлює номер запасу для нових товарів.
 • Перерахунок запасів: Замінює поточну загальну кількість запасів на номер, який ви вводите, або встановлює номер запасу для нових позицій.
 • Повернення відновлення: Додає число, яке ви вводите, до загальної кількості наявних запасів.
 • Пошкодження: Зменшує кількість запасів на суму, яку ви вводите.
 • Крадіжка: Зменшує кількість запасів на суму, яку ви вводите.
 • Втрата: Зменшує кількість запасів на суму, яку ви вводите.

Таким чином, категоризувавши зміни до товарних запасів, можна легко зрозуміти чітку картину та історію вашого фізичного чи інтернет-магазину’s виконання. Це також зробить вашу податкову декларацію набагато простішою.

Обробка платежів

У той час як більшість платформ електронної комерції пропонують цілий спектр варіантів обробки платежів, у будівельника магазинів Square ваш єдиний реальний варіант – ну, Square. Ви також можете додати PayPal, якщо у вас є План продуктивності або Premium.

Квадрат – це чудовий процесор оплати, доне’не помиляйтесь – але відсутність вибору відрізняє це від більшої платформи електронної комерції.

Варіанти доставки

Що стосується налаштування вашої доставки, Square надає безліч варіантів.

ви’Вам потрібно буде вибрати, як вам’d, як вартість доставки, яку слід обчислити для кожної вашої території’повторна доставка до. Зробити це можна такими способами:

 1. Єдина ставка – застосувати стандартну ставку доставки до замовлення, незалежно від його розміру.
 2. Безкоштовна доставка – або завжди безкоштовний, або безкоштовний, коли він відповідає певним критеріям
 3. Замовляйте вагу – скоригована ставка, щоб важчі предмети мали більш високу вартість доставки
 4. Загальна кількість замовлень – швидкість доставки збільшується або знижується залежно від вартості замовлення
 5. Кількість предмета – регулюйте плату за доставку залежно від кількості замовлених товарів
 6. Ставки в режимі реального часу * – вартість доставки автоматично розраховується на основі країни призначення, ваги та витрат на доставку в реальному часі

* доступний лише з обліковим записом Premium

Квадрат буде використовувати ваш ‘Доставка від’ адресу, щоб перевірити операторів та наявність, тому переконайтеся, що це актуально!

Ви можете роздрукувати етикетки для доставки через свій квадратний рахунок (за умови, що у вас є рахунок Performance або Premium), а потім вручну позначити очікувані замовлення як відправлені. Це дозволяє дуже легко відстежувати, що’s де.

Податкові розрахунки

Ручний розрахунок правильного податку залежно від того, де ви знаходитесь’Перепродаж цього була б логістичним кошмаром.

Тому продавці радійте цим трьом словам: Автоматичний. Податок. Калькулятор.

Якщо ви’При перевезенні через штати Square автоматично обліковуватиме податки в обох штатах. Якщо ви’перевозячи в межах своєї держави, він визнає це і ви’Отримаю лише одну ставку.

Якщо ви’повторна доставка до Канади, країни’s 5% ставка податку буде автоматично застосована, а додаткові податки, що стосуються певної території, додаватимуться поверх цього.

Але як тільки ви покинете США та Канаду, ви’знову самостійно, і вам доведеться вручну додавати ставки податку. Це болить, але насправді досить стандартне для платформ електронної комерції. Навіть електронна комерція Shopify у важкій вазі змушує вас вводити ці цифри вручну.

Це’Варто відзначити, що у Square є чітка відмова від відповідальності: ‘Дотримання податків – ваша відповідальність. Ми не гарантуємо застосовність та точність наших податкових інструментів. Якщо у вас є якісь питання щодо ваших податкових зобов’язань, вам слід звернутися до професійного податкового консультанта.’ Знову ж таки, це досить стандартна практика на всіх платформах, які ми переглядаємо.

Майдан’s SEO та маркетингові інструменти

Квадрат має хороші ринкові продажі – але чи є у нього маркетингові інструменти, щоб максимально використовувати їх?

SEO

SEO означає оптимізацію пошукових систем. Це стосується того, наскільки добре створений ваш сайт для того, щоб ваші продукти були визнані Google. Будь-який малий бізнес знає, що з уст в уста є одним з ваших найпотужніших інструментів маркетингу, але якщо ви можете домогтися того, щоб ваш товар став на сторінці одного з результатів пошуку Google за популярними ‘ключові слова’ (подібно до ‘свічка зимова’, у нашому випадку), ти’Ми побачимо, як продажі зростають.

Найчастіше деякі прості налаштування – це все, що потрібно, щоб Google визнав, що ваш продукт є таким, яким він є. Боти Google розумні, але вони можуть’не читав картини, а перемагав’не вміти переганяти свої чудово складені описи продуктів так, як це робив людський мозок.

Квадратний SEO-продукт

Вам потрібне місце, щоб пояснити, що ваш продукт є простою англійською мовою, саме це і надає Square. Ви можете зробити те ж саме і для сторінок:

Квадратна сторінка SEO

Крім цього, немає’t багато чого можна змінити, і там’s невеликі вказівки щодо найкращої практики SEO. Це природний компроміс для платформ, які спрощують створення сайту без кодування – ви можете’t потім увійдіть, щоб змінити більш складні речі, якщо ви хочете.

В цілому, ми’Скажімо, Square має власну позицію у відділі SEO, і буде більш ніж достатньо для малого бізнесу. Можливо, ви хочете трохи почитати тему, щоб налаштувати вас на успіх.

Спливаючі вікна

Спливаючі вікна можуть стати прекрасним способом рекламувати акції та збирати реєстрацію електронної пошти. Ми фактично їх використовуємо досить небагато тут, на експерті веб-будівельників.

За допомогою квадрата ви можете використовувати спливаючі вікна, щоб:

 • Збирайте електронні листи
 • Запропонуйте купон
 • Зробіть оголошення
 • Перевірка віку

Ми знаємо з досвіду, що погано розроблений або дуже ‘на твоєму обличчі’ спливаючі вікна швидко відключать клієнтів, тому ми були задоволені, побачивши, що шаблони спливаючих вікон Square дуже приємні:

Квадратні спливаючі вікна

Вони’Знову легко вийти, і настроюється теж – чудовий інструмент для перетворення браузерів у покупців.

Електронна пошта

Ваш обліковий запис Square автоматично налаштовується для надсилання таких електронних листів:

 • Підтвердження замовлення
 • Поставлені товари
 • Повернено елементи
 • Елементи скасовані

Якщо ви оновите до плану продуктивності чи преміум-класу, ви також можете отримати доступ до:

 • Покинуті електронні листи – надіслати подальше замовлення клієнтам, які додають товари до кошика, але залишають ваш сайт перед оплатою. Вважається, що відмова від кошика досягає 80%, і близько 40% залишених електронних повідомлень про залишені кошики відкриваються, що робить це надзвичайно вигідним інструментом.
 • Огляди предметів – відгуки відіграють величезну роль у завоюванні клієнтів, тому автоматизована електронна пошта, яка заохочує клієнтів розміщувати відгук на вашому сайті, є величезним плюсом.

І звичайно, ви можете персоналізувати ‘тема’ і вміст ваших електронних листів, щоб вони відповідали вашому бренду’s погляд і відчуття.

Скільки коштує площа?

Площа пропонує безкоштовний план, плюс три платні плани. Але чим вони відрізняються, і що пропонує найкращу цінність?

Ось’s короткий огляд щомісячної ціни та комісійних комісій за кожну площу’S плани:

Плануйте щомісячну вартість (при оплаті щомісяця) Щомісячну вартість (коли виставляєте рахунок щороку) Плата за транзакції Безкоштовно

Професійні

Продуктивність

Преміум

Н / З Н / З 2,9% + 30¢
$ 16 12 доларів 2,9% + 30¢
29 доларів $ 26 2,9% + 30¢
$ 79 $ 72 2,6% + 30¢

Добре знати: Якщо ви використовуєте Square’з процесором оплати, ви виграли’t не вимагає додаткових зборів. Якщо ви використовуєте інший процесор (наприклад, Paypal), можливо, доведеться платити додаткові плати за карту.

Вільний план за своєю суттю надзвичайно цінний. Не платити нічого за доступ до цих функцій – це дійсно рідкісний варіант. Але, звичайно, є’s компроміс; в цьому випадку воно’s Квадратна реклама в нижньому колонтитулі вашого сайту та доменне ім’я, яке закінчується ‘.площа.сайт’. ви’Також ви зможете обробляти платежі лише через Square, так що виграли’не зможете додати PayPal як опцію.

Ви хочете, щоб ваш бізнес був створеним, і ці деталі можуть створювати протилежне враження. Це’тому ми б не хотіли’t рекомендую залишатися на вільному плані протягом будь-якого реального часу, але це дуже велике значення.

На наш погляд, план виступу – Площа’s солодке місце. ви’платите трохи більше, ніж за професійний план, але це’s все ще дуже доступний за ціною $ 26 / місяць. За цією ціною ви можете надсилати занедбані електронні листи з кошиками та клієнтами, які є дійсно важливими інструментами для довгострокового зростання вашого бізнесу. Крім того, ви можете надрукувати етикетки для доставки прямо з інформаційної панелі і можете додати PayPal як варіант оплати.

Якщо ви’автоматично звертається до плану преміум за нижчу плату за транзакції, затримуйте!

Якщо ви плануєте заробити достатньо через Інтернет-магазин, що дещо нижча плата за трансакцію коштує додаткових 46 доларів на місяць, то кудо, ви’ти робиш чудово! Однак Square виграв’не бути правильною платформою для вас.

Ми’d вказуйте натомість у напрямку Shopify або BigCommerce, обидва вони набагато краще обладнані для роботи та розміщення магазину, такого великого, як ваш.

Яку допомогу та підтримку пропонує квадратна пропозиція?

Square пропонує підтримку всім клієнтам за допомогою телефону, чату та електронної пошти. ви’Заохочено спочатку знайти відповідь у Центрі знань Площі, який містить близько 180 статей.

Якщо можеш’Якщо ви знайдете відповідь, переглянувши себе, Квадрат спробує знайти для вас статтю на основі вашого запиту. Якщо вам все ще потрібна підтримка, ви можете вибрати спосіб її отримання:

Квадратна допомога та підтримкаКлацніть ‘Мені ще потрібна допомога. Дозвольте мені з кимось поговорити’, і ти’Будуть надані варіанти підтримки телефону, чату та електронної пошти

Телефон

Square пропонує підтримку по телефону в усіх планах, включаючи безкоштовну. Доступна підтримка телефону:

 • Понеділок – п’ятниця: 14:00 – 2:00 GMT
 • Субота – неділя: 16:00 – 1:00 GMT

Ви можете або зателефонувати самому Площі (ви’Вам надано PIN-код для введення, щоб агент міг легко знайти ваш обліковий запис), або ви можете надіслати запит на дзвінок.

Чат в прямому ефірі

Чат в прямому ефірі – це швидкий і зручний спосіб контакту з клієнтами з постачальниками, але ми дуже добре знаємо, що якість підтримки прямого чату може сильно відрізнятися від одного постачальника до іншого. Тож ми ставимо це на тест.

Після того, як ми обрали параметр чату в реальному часі, ми зв’язалися з агентом приблизно через чотири хвилини. Ми почали з простого питання: як я можу створити категорію продуктів для свого сайту?

Квадратний живий чат

Брі змогла відповісти на це швидко, і оскільки вона відповіла на той самий обліковий запис електронної пошти раніше, вона змогла надіслати нам персоналізоване посилання на розділ нашого облікового запису, де ми могли б додати категорію товару. Загалом, це був плавний процес.

Далі ми задали питання щодо плати за транзакції на безкоштовному рахунку. Результат не був’t настільки миттєво, але відповідь була правильною та корисною.

Квадратний живий чат

Брі також взяла на себе наступне питання стосовно будь-яких додаткових платежів за карту (немає’t будь-який, за умови, що ви використовуєте Square) в її кроці. На закінчення ми впевнені, що рекомендуємо чат прямого квадрату як джерело допомоги.

Огляд інтернет-магазину Square: Підсумок

Площа вразила нас своїм дизайнером магазинів Weebly-esque. Ми’Буду радий рекомендувати його продавцям з низьким обсягом, але рекомендував би більш масштабовану платформу для тих, хто вже продає великі обсяги, або з амбіціями зробити це.

Ось’s короткий підсумок кожного етапу нашого огляду:

Простота використання Square будує для вас простий веб-сайт на основі відповідей на кілька запитань про ваш бізнес. Це дійсно не могло бути легше.
Дизайн Майдан’Дизайни приємні та дотримуються найкращої практики – але немає’t багато можливостей для налаштування. Якщо ви хочете більш сміливого дизайну, це хіба що’t будівельник для вас.
Інструменти та функції збуту Управління запасами, доставкою та податковими розрахунками все швидко встановлюється, і це’s легко додавати продукти (та їх варіанти). Все це дуже просто, але є обмеження – коли мова йде про додавання таких речей, як купони, ви просто робите’Ви не маєте такого ж обсягу вибору, як у більшої платформи електронної комерції.
Маркетинг та SEO Достойні можливості SEO (хоча ми рекомендуємо зайві читати) та хороші маркетингові функції, включаючи електронну пошту та спливаючі вікна.
Допомога та підтримка Доступний через чат, телефон та електронну пошту, а також великий центр знань. Ми перевірили чат наживо та були вражені якістю підтримки.

І це’з обгорткою! Якщо там’s все, що ми’Ви пропустили, або ви’Ви хочете поділитися власним досвідом використання Square’s будівельник магазину, будь ласка, напишіть коментар нижче – ми’буду любити чути від вас.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me