Огляд PhotoShelter – розвивайте свій фотографічний бізнес

У цьому огляді PhotoShelter ми’Перейду чому PhotoShelter це преміум-розробник веб-сайтів, який’s спеціально для фотографів, як ви.


Ми’Також обговорюю, як вони можуть допоможуть вам створити інтернет-магазин електронної комерції для продажу та продажу їх фотографій, а також для управління всією взаємодією з клієнтами та процесом транзакцій.

фотошоп

Наразі PhotoShelter допомагає більше 80 000 фотографів вести свій бізнес в Інтернеті, тому вони, безумовно, не малий бізнес.

Вони були представлені в The New York Times, Digital Photo Pro, Professional Photographer та кількох інших популярних ресурсах, орієнтованих на фотографії.

Як їм вдалося переконати понад 80 000 професійних фотографів, як ти, використовувати їх? Ми’Докладно розповімо про це нижче.

Огляд PhotoShelter – це PhotoShelter для вас?

PhotoShelter не для всіх. Якщо ви фотографуєте як хобі і просто хочете опублікувати його в Інтернеті, щоб поділитися з друзями та родиною, є інші чудові розробники веб-сайтів, які виконають роботу (наприклад, Squarespace, Weebly або Wix).

PhotoShelter створений спеціально для професійних фотографів, які хочуть розробити клієнтську базу, продажі та охопити більше людей та платити клієнтів в Інтернеті..

Їх резервний двигун створений спеціально для того, щоб підтримувати вас, надаючи повний контроль над:

 • Продайте відбитки, пакети, цифрові завантаження, безкоштовні фотографії чи фотографії, керовані правами
 • Отримуйте оплату – інтеграція з платіжними шлюзами, такими як PayPal, Stripe, Authorize.net та Netbilling
 • Завантажте всі свої фотографії у їх хмарне сховище, щоб ви могли отримати доступ до них будь-де (без обмежень щодо розміру завантаження)
 • Діліться своїми фотографіями з громадськістю або приватно ними діліться з потенційними клієнтами
 • Автоматизований процес друку та реалізації товару
 • Захистіть свої фотографії водяним знаком

PhotoShelter Review - приклад веб-сайту

Більше того, ви отримуєте доступ до професійно розроблених шаблонів, створених спеціально для демонстрації ваших фотографій. Ви також отримуєте доступ до HTML / CSS-кодів шаблонів, тому, якщо ви хочете налаштувати дизайн, ви робите це (або наймаєте когось для допомоги).

Є так багато функцій, які надає вам PhotoShelter, але ідея полягає в тому всі їх функції спеціально орієнтовані на професійних фотографів, і допомагати їм розвивати бізнес з електронної комерції або просто охопити більше людей.

Огляд PhotoShelter – приклади веб-сайтів

Дозволяє’Погляньте на кілька прикладів, щоб побачити, що інші фотографи змогли зробити із PhotoShelter:

PhotoShelter Review - приклад веб-сайтуГевін Гоф
Огляд PhotoShelter - Фотографії ХендріксонаХендріксон Фотографія
Огляд PhotoShelter - Інгер КлекачІнгер Клекач
PhotoShelter Review - приклад веб-сайтуГригорій Кеннон

Наведені вище веб-сайти створені на PhotoShelter, використовуючи їх красиві шаблони та інструменти для створення веб-сайтів.

Навіть якщо ви не’не потрібно використовувати їх інструменти електронної комерції, лише можливість зберігати та ділитися фотографіями безпечним і захищеним способом варто розглянути спробу PhotoShelter, щоб дізнатися, чи можуть вони допомогти вам.

Огляд PhotoShelter – Підтримка клієнтів

Огляд PhotoShelter - Підтримка електронної поштиПерш ніж ми розбираємось у ціноутворенні, це’s також важливо врахувати, яку підтримку ви можете очікувати від PhotoShelter.

Дозволяє’Зіткнувшись з цим, технології можуть бути складними часом, і якщо у вас виникнуть проблеми з веб-сайтом, ви хочете отримати допомогу відразу.

Завдяки PhotoShelter вони надають підтримку по телефону (з 9 ранку до 18:00 EST), підтримку електронної пошти, вебінари та базу знань про підтримку, щоб переглядати вас, крок за кроком, як налаштувати речі та вирішити проблеми, якщо у вас виникнуть проблеми..

Я вважав би це досить добре закругленою системою підтримки, що майже що я б очікував від розробника веб-сайту преміум фотографії, як PhotoShelter.

Огляд PhotoShelter – Цінові плани

PhotoShelter – це безкоштовно для вас. Вони мають 14-денна пробна безризикова проба тож ви можете сміливо реєструватися і бачити, чи дійсно вони можуть вам принести користь.

Одне я не зробив’t зовсім як у їх 14-денному процесі реєстрації пробної версії, це те, що вони вимагають, щоб ви вставили інформацію про свою кредитну карту, щоб, коли безкоштовна пробна версія закінчилася, ви відразу ж почнете свою щомісячну підписку..

Більшість розробників веб-сайтів сьогодні надають безкоштовні випробування, не надаючи інформацію про кредитні картки. Однак це лише незначна неприємність, як ніби ви це робите’t хочете продовжувати їх використовувати, ви завжди можете просто скасувати.

Хороша річ у наданні інформації наперед – це те, що ваше використання PhotoShelter буде безперебійним та безперебійним, коли закінчується безкоштовний пробний період.

PhotoShelter має 3 плани:

 • Базова – $ 9,99 / місяць
 • Стандарт – 29,99 дол. США / місяць
 • Pro – $ 49,99 / місяць

PhotoShelter Review - цінові плани

Якщо ви підписалися на їх щорічний план, ви можете заощадити 8%, що становить близько 1 місяця передплати. Таким чином, підписка на 1-річний план – це оплата за 11 місяців, а 12-й місяць безкоштовно.

Ключові відмінності між базовим та стандартним планом полягають у тому, що ви отримуєте набагато більше шаблонів дизайну, 50 Гб більше місця для зберігання, власне власне доменне ім’я, а також партнерські пільги (отримання знижок з іншими партнерами, пов’язаними з фотографією) при стандартному плані.

Тому використання плану Standard (який також є найпопулярнішим серед 80 000 користувачів) є важливим для створення власного бренду, і якщо у вас є велика база даних зображень.

Ключова відмінність між стандартним планом та програмою Pro полягає в тому, що ви отримуєте простір пам’яті вартістю 1000 Гб у плані Pro. Тож план Pro призначений для серйозних, хардкорних фотографів, які мають велику базу зображень.

На поверхні ми’Ви чули відгуки про те, що стандартний план (який є найпопулярнішим) трохи дорогий. Але вам слід розглянути всі інструменти, які ви отримаєте від PhotoShelter. Зазвичай, якщо ви робите всі ці завдання вручну або намагаєтесь керувати усім, використовуючи різні програми та віджети, це може зайняти багато часу.

Завдяки PhotoShelter все, що потрібно для управління вашим бізнесом, знаходиться під одним дахом. Все інтегрується безшовно.

Це в кінцевому підсумку заощадить вам багато часу, щоб ви могли зосередитись на інших частинах вашого бізнесу (наприклад, робити більше фотографій !!). Головне тут – дозволити технології звільнити ваш час, керуючи адміністративною стороною вашого бізнесу, тож ви можете зосередитись на інших речах, які хочете.

Крім того, існує 14-денний випробувальний період, так що це не так’не боляче, щоб постріляти.

Огляд PhotoShelter – Висновок & Рекомендація

Знайшов цей огляд корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map