Огляди веб-сайтів про електронну комерцію

Хочете створити інтернет-магазин, але не знаєте, де чи як? Ми’Я використовував та переглядав усі найпопулярніші платформи електронної комерції на ринку, і ці будівельники вийшли на перше місце…


1

Шопіруйте

Оцінка: 4,7 / 5
Найкраща всебічна платформа електронної комерції
Діапазон цін: $ 29 – $ 299

Shopify – найкраща всебічна платформа електронної комерції на платформі планети. Чому? Тому що це’s найбільш всебічний. Він має широкий спектр продажних функцій та додатків, завдяки яким продаж є мрією. Це’s на дорогому кінці шкали, але з Shopify ви не’t продавати тільки з вашого веб-сайту, ви можете продавати і з соціальних медіа – Facebook, Pinterest і навіть Instagram.

Розмістіть плюси:

 • Багатоканальна інтеграція
 • Блискуча система інвентаризації
 • Швидше за все, рекомендують користувачі
 • Кращий в цілому

Що кажуть наші користувачі: “Загалом це був дійсно простий підхід до створення вашого інтернет-магазину. Я маю повний контроль над тим, як і що я хочу розмістити на своєму веб-сайті, з додатковою перевагою того, що я можу змінити що-небудь як і коли я хочу.”

Дізнатися більше: читайте наш повний огляд Shopify

2

Електронна комерція Wix

Оцінка: 4,3 / 5
Найкращий розробник веб-сайтів з функціоналом електронної комерції
Діапазон цін: $ 20 – $ 35

Wix – наш розробник веб-сайтів під номером 1, і він заходить безпосередньо за Shopify за його електронною комерцією. Дозволяючи користувачам створювати сайти за лічені хвилини, ця проста у користуванні платформа майже створює веб-сайти… весело! Це не вистачає довіри продажів Shopify з точки зору особливостей та запасів, але це’s чудова і дешевша альтернатива, якщо ви просто хочете продати кілька товарів на своєму сайті.

Плюси електронної комерції Wix:

 • Простий у використанні та редагуванні
 • Можна додавати відео про продукти
 • Великий вибір шаблонів

Що кажуть наші користувачі: “Ви можете буквально змінити все, сторінку оформлення замовлення, сторінку товару. Це все під вашим контролем”.

Дізнатися більше: читайте наш повний огляд електронної комерції Wix

3

BigCommerce

Оцінка: 4,2 / 5
Найбільш масштабована платформа та найкращі вбудовані функції
Діапазон цін: $ 29,95 – $ 249,95

BigCommerce – ще один гігант електронної комерції. Це’s явний переможець, якщо ви’Ви шукаєте масштаб і розвивати великий бізнес. Це’s отримав майже все, що вам потрібно, як вбудовані функції (це означає без зайвих витрат), і, як Shopify, ви можете продавати на багатьох каналах, таких як Facebook та Instagram.

Плюси BigCommerce:

 • Дозволяє багатоканальний продаж у соціальних мережах
 • Фантастичні можливості SEO
 • Більше вбудованих функцій, ніж будь-який інший будівельник

Що кажуть наші користувачі: “Це дійсно змушує вас почувати себе комфортно, знаючи, що вони контролювали ваші продажі та зростання, а також допомагали створити функціонуючий добре відформатований веб-сайт”.

Дізнатися більше: читайте наш повний огляд BigCommerce

4

Електронна комерція у квадраті

Оцінка: 4,2 / 5
Найкраще розроблені шаблони
Діапазон цін: $ 18 – $ 40

Squarespace – це найстильніший веб-сайт для створення веб-сайтів, саме тому він надає повноваження стільки магазинів електронної комерції. Там’s широкий вибір гладких та неймовірно розроблених шаблонів електронної комерції, якісних функцій та потужної системи запасів. Це не так’не підходить супер великому бізнесу, але це’s ідеально підходить для дизайнерської совісті.

Плюси квадратичного простору:

 • Найкраще розроблені шаблони
 • Хороший інвентар та аналітика для розробника веб-сайтів
 • Інтеграція соціальних медіа

Що кажуть наші користувачі: “Я насправді вважав це напрочуд інтуїтивно зрозумілим, багато з того, що я прочитав, підготував мене до чогось, що було надмірно дизайнерським та естетичним у порівнянні з практичним використанням, але я насправді вважаю, що це дуже просто робити основи”.

Дізнатися більше: читайте наш повний огляд електронної комерції Squarespace

5

Звичайно, електронна комерція

Оцінка: 4,1 / 5
Велике співвідношення ціни та якості
Діапазон цін: $ 5 – $ 38

Нещодавно Weebly був куплений гігантом обробки платежів Square, який доклав великих зусиль для вдосконалення своєї платформи електронної комерції. І вони’Ви зробили добре – це’s простий у використанні та найкращим співвідношенням ціни та якості в нашому рейтингу. Це’s все ще є якийсь шлях, щоб конкурувати з подібними Shopify, але це’s, безумовно, сильний суперник.

Прогнози:

 • Хороші функції ведення блогів
 • Функціональність сторінки, захищена паролем
 • Чіткий інтерфейс
 • Найкраще співвідношення ціни та якості

Що кажуть наші користувачі: “Це для інтернет-магазину, який хоче трохи більше особистості та хоче вміти використовувати будівельну сторону речей”.

Дізнатися більше: читайте наш повний огляд електронної комерції Weebly

6

Волюзія

Оцінка: 3,9 / 5
Прекрасні аналітичні особливості
Діапазон цін: $ 15 – $ 299

Нещодавно Volusion змінив деякі зміни. Це’s тепер простіший у використанні, має більше варіантів оплати та чудові аналітичні функції. Однак є деякі слабкі місця – ти можеш’не можна додати щоденник і багато його можливостей’t конкурувати з іншими платформами у цьому списку.

Плюси Volusion

 • Надає вам безліч даних та аналітичних даних
 • Має чітку систему інвентаризації
 • Багато способів оплати

Що кажуть наші користувачі: “Для веб-сайту, який тут продається та підтримує дані, Volusion – це саме це”.

Дізнатися більше: читайте наш повний огляд Volusion

7

Електронна комерція GoDaddy

Оцінка: 3,7 / 5
Найпростіший у використанні
Ціновий діапазон: 29,99 дол

Якщо ви хочете, щоб інтернет-магазин працював упродовж дня, привітайтеся з GoDaddy. Використовуючи ADI (Artificial Design Intelligence), він будує магазин для ви, виходячи з інформації, яку ви їй надаєте. Мінус полягає в тому, що він обмежує ваш творчий контроль і не робить’не мають однакових характеристик якості інших будівельників.

Плюси GoDaddy:

 • Підтримує різні галузі
 • Чудові інструменти маркетингу
 • Найшвидше будувати

Що кажуть наші користувачі: “Це було дійсно легко, люблять так легко котрий був дивуючий. Він починається, задаючи вам запитання, а потім одразу виходить приклад сайту, який дозволяє вам побачити, як ваш інтернет-магазин ожив перед вами, він’s супер захоплююче”.

Дізнатися більше: читайте наш повний огляд електронної комерції GoDaddy

8

3dcart

Оцінка: 3,7 / 5
Добре, але є’краще там
Діапазон цін: $ 19 – $ 299

3dcart – це веб-сайт для електронної комерції, який містить вбудовані функції, включаючи понад 160 способів оплати та 90 безкоштовних шаблонів. Однак це’s важкий у використанні і не робить’не пропоную багато творчого контролю, роблячи це наше ‘найменше, ймовірно, рекомендується’ Веб-сайт.

Плюси 3dcart:

 • Корисні підказки SEO
 • Можливість змінювати теми в будь-який час
 • Понад 160 платіжних шлюзів
 • 90 безкоштовних шаблонів
 • 200+ вбудованих функцій

Що кажуть наші користувачі: Це робить цю роботу, але не дуже раціонально. Відчувається, що трохи по всьому”.

Дізнатися більше: читайте наш повний огляд 3dcart

9

Великий картель

Оцінка: 2,9 / 5
Єдина платформа, яку можна продати безкоштовно
Ціновий діапазон: безкоштовно – 29,99 дол

BigCartel – це прекрасний спосіб запустити свій інтернет-магазин без ризику. Чому? Тому що це’s єдиний виробник електронної комерції на ринку, де можна продати безкоштовно! Завдяки дружньому користувальницькому процесу на борту полегшується налаштування, але його основні характеристики та потреба в кодуванні роблять це неприємним для початківців.

Професіонали Big Cartel:

 • Продаж в Інтернеті безкоштовно
 • Підказки під час налаштування
 • Система інвентаризації ідеально підходить для продажу окремих товарів

Що кажуть наші користувачі: “Простий, простий у користуванні веб-розробник, який’s, можливо, добре, якщо ви починаєте і хочете базовий магазин, але не такий великий, якщо ви хочете більш високий рівень налаштування”.

Дізнатися більше: читайте наш повний огляд Big Cartel

10

Як ми переглядаємо будівельників веб-сайтів електронної комерції?

Вибір правильного конструктора для вашого інтернет-магазину є важливим. Це’s захоплююче. Це навіть може заробити вам багато грошей. І ми хочемо зробити так, щоб вам було максимально просто знайти ідеальну відповідність.

Ми перевіряємо кожного розробника електронної комерції, щоб ми могли дати вам реальне особисте розуміння кожного з них. Але ми’не зупинятися на цьому. На відміну від наших конкурентів, ми отримуємо групи повсякденних людей, щоб спробувати, переглянути та оцінити кожного будівельника. Ми просимо їх виконати завдання і розповісти, що вони думали.

Поєднання цього розуміння з нашими користувачами’ Оцінки та рейтинги, ми створюємо дійсно глибокий аналіз кожного розробника веб-сайту електронної комерції. Ми’Ви не здогадуєтесь, що електронна комерція GoDaddy – це найпростіший у користуванні будівельник. Ми знайте, це так!

Окрім цього ретельного тестування користувачів, ми також засуваємо рукави, щоб вивчити кожен сантиметр того, що змушує галочку розробника веб-сайту електронної комерції. Сюди входять функції продажу та інструменти веб-сайту, співвідношення ціни та якості, гнучкість дизайну та функції довідки та підтримки.

Поєднуючи всі ці дані, ми впевнені, що ми’даємо вам найкращі відгуки, на яких можна базувати свої рішення. Наша мета – зробити ваше життя якомога простішим, надаючи точні, сучасні та чесні огляди розробників веб-сайтів електронної комерції.

Ми проводимо години поглиблених досліджень на кожній платформі електронної комерції, яку ми розглядаємо, щоб заощадити ваш час та дати найкраще голову над вашою конкуренцією.

11

Чи є інші будівельники електронної комерції?

Це’Не дивно, дев’ять розробників електронної комерції в нашому списку aren’t єдині варіанти там. Всі будівельники ми’Ви перераховані розміщені, це означає, що ви не’не потрібно турбуватися про керування оновленнями або оплату хостинг-планів. Але це’s не кажу, що ти дон’не маю такого вибору!

Інші популярні варіанти – власники електронної комерції. Кілька розробників електронної комерції, що розміщуються на власному ринку, включають:

 • Мадженто
 • WordPress з WooCommerce
 • OpenCart

Про те, як вони порівнюються з розміщеними будівельниками, ви можете прочитати в нашому огляді найкращого програмного забезпечення для електронної комерції. Тим часом ми’Буду наполегливо працювати, щоб представити вам останні відгуки.

Ось’Ми придивляємось до деяких із розробників електронної комерції’Пройду тестування протягом найближчих місяців:

 • 1&1 IONOS
 • САЙТ123
 • Американська комерція
 • Sellfy

12

Підсумок – Огляди платформи електронної комерції

Вибір найкращого веб-сайту для електронної комерції може здатися великим рішенням. Це’s чому ми’Ви зробили дослідження, щоб принести вам найкращих будівельників на ринку. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати той, який найбільше підходить вам!

Ми’Я переглянув кожного з цих будівельників, щоб допомогти вам знайти ідеальну форму:

 1. Шопіруйте
 2. Електронна комерція Wix
 3. BigCommerce
 4. Електронна комерція у квадраті
 5. Звичайно, електронна комерція
 6. Волюзія
 7. Електронна комерція GoDaddy
 8. 3dcart
 9. Великий картель

Можливо, хтось із цих розробників електронної комерції потрапив у ваш погляд. Що б ви не вибрали, ви можете бути впевнені, що це провідні бренди в бізнесі зараз. Чому б не перевірити нашу таблицю порівняння електронної комерції, щоб побачити цих лідерів ринку пліч-о-пліч? Порівнюйте їх рейтинги, функції та багато іншого в один погляд.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me