7 Melnās piektdienas padomi: Don ‘t iestrēgt satiksmē

melnā piektdiena padomi parādīja attēlu


Tuvojas melnā piektdiena. Un tāpat miljoniem pircēju nonāk e-komercijas veikalos. Pagājušajā gadā vairāk nekā 100 miljoni amerikāņu nopirka tiešsaistē, tērējot 19 USD miljardu visā nedēļas nogalē. Biedējoši skaitļi, vai ne?

Bet nebaidieties – mēs’Esam veikuši mūsu pētījumu un parādīsim, kā sagatavoties un sekmēt šo Melno piektdienu ar 7 viegli sekojamiem padomiem.

Tad kāpēc lielais satraukums? Melnā piektdiena ir gada svarīgākā diena ASV ekonomikai. Un lielākā daļa Melnās piektdienas darījumu mednieku tiešsaistē pārvietojas pirkumu veikšanai.

Un tad tur’s Amazon, Melnās piektdienas zvērs. 2016. gadā 35% veikalu pircēju pārbaudīja Amazon pirms pirkšanas, un pagājušajā gadā pagāja pēriens 55% Melnās piektdienas tirgus daļas.

Tomēr mēs’jūs esat ieguvis dažus lieliskus padomus, kā paķert svētku pīrāgu, ietverot visu, sākot no kampaņu idejām un beidzot ar trafika pieaugumu tiešsaistē. Pēc iepazīšanās ar šo rokasgrāmatu mēs’esi pārliecināts’Melnajā piektdienā būs sprādziens.

1

Gatavojieties satiksmei

Tā’s katrs vietnes īpašnieks’Vissliktākais murgs: milzīgs apmeklētāju rādītājs, un jūsu vietne avarē. Ja jūs’Jūs esat e-komercijas vietnes īpašnieks’atkal zaudē naudu. Un jūsu konkurenti gaida laipnu uzņemšanu ar noraidītajiem klientiem.

Šeit’s mūsu trīs galvenie padomi, kā izdzīvot Melnās piektdienas satiksmē:

 • Pārbaudiet savu kravnesību
 • Stagger e-pasti
 • Sagatavojies sliktākajam

Pirmkārt, vajadzētu pārbaudīt savu kravnesība. To var izdarīt ar tādiem rīkiem kā LoadImpact.com vai, ja jūs’atkārtoti izmantojat tādu e-komercijas vietņu veidotāju kā Shopify, padomājiet par joslas platuma palielināšanu.

E-pastu satriecoša palīdz piesaistīt klientus vienā vilnī vienlaikus. Ļaujiet’Saka, ka jums ir pārāk laba atlaide, lai to ignorētu, un jūs to uzreiz atdodat visiem abonentiem. Uzmini, kas notiek? Noklikšķiniet, noklikšķiniet, avārija. Arī, pārbaudiet e-pastus ceļu iepriekš. Pārliecinieties, ka viņi pareizi sūta un lasa.

Visbeidzot, gatavošanās katastrofām var izklausīties dramatiski, bet tā’s drošības tīkls. Vai jūsu mārketinga komandai ir komunikācijas plāns, ja tāds ir?’s avārija? Paskaidrojiet, kāpēc tā’s notiek, un kā jūs’To atrisinās. Tā’Tas ir patiešām svarīgi laba zīmola tēlam, atgriežot klientus nākotnē.

2

Dons’t aizmirst vecos klientus

Izplatīta Melnās piektdienas kļūda ir koncentrēšanās uz jaunu klientu vilināšanu. Protams, tas ir lieliski piemērots biznesam ilgtermiņā, bet ne Melnajā piektdienā. Kāpēc? Jo tas’s dārgākas.

Vidēji, tā’s Melnajā piektdienā reklamēšana ir 2,6 reizes dārgāka nekā jebkurā citā dienā. Tad kāpēc tērēt vairāk naudas, nekā nepieciešams? Tā vietā jums vajadzētu par prioritāti nopelnīt naudu no esošajiem klientiem.

Jūs ne tikai ietaupāt uz reklāmas izmaksām, bet arī pielāgojat atlaides. Bet kāpēc uztraukties? Vienkārši sakot, reklāmu personalizēšana palielina reklāmguvumu skaitu. Nesenā pētījumā atklājās: Darījumu pieaugums par 500%, kad reklāma tika personalizēta.

To var izdarīt, apskatot pirkumu vēsturi. Piemēram, jūs zināt, kāda izmēra čības kāds ir pasūtījis, vai ka viņi to ir pasūtījis’es nesen nopirku ģitāru. Izmantojiet šo informāciju, lai nosūtītu viņiem saturu’Es tiešām lasīšu.

Labākais no visiem, viņi’jūs jau esat iegādājies savus produktus, tāpēc viņi’iespējams, uzticēsies savam zīmolam (un iepirksies vēlreiz!).

3

Segmentējiet savus e-pastus

Melnās piektdienas mārketingam, viens izmērs neder visiem. Tas var noderēt zeķu pārdošanā, bet ne e-pasta kampaņās. Saskaņā ar Pure360.com, ieņēmumi uz vienu e-pastu ir 4x mazāki Cyber ​​Weekend laikā, tāpēc tas’Ir svarīgāk nekā jebkad agrāk, lai jūsu kampaņas tiktu skaitītas.

Mūsdienās tā’Ar to nepietiek, lai vienkārši izsūknētu vairāk e-pasta ziņojumu vai nosūtītu lielas atlaides’s par to, kā padarīt jūsu reklāmas atbilstošas. Īsumā: izpētiet savu klientu sarakstu un mēģiniet vilināt viņus savādāk.

Mūsu galvenie padomi efektīvai Melnās piektdienas e-pasta segmentēšanai ir:

 • No jauna piesaistiet iepriekšējos kibernoziegumu pircējus
 • Mērķa pirmie taimeri
 • Piedāvājiet atlaides atkarībā no dzimuma

Kopsavilkumā jums jāaplūko pirkšanas uzvedība. Vai šī persona iepriekš ir veikusi pirkumus pie jums? Tad jūs varētu piedāvāt viņiem saiņus, jo viņi ir izrādījuši interesi. Ja viņi patiks’t? Dons’t tos neaizbiedē ar daudzām atlaidēm. Atrodi līdzsvaru.

4

Atrodiet pareizo steidzamību

Pārejot no 3. padoma, jums steidzami jāatrod līdzsvars. Tagad mēs’re psihologu nav, bet mēs zinām, ka steidzamība liek cilvēkiem rīkoties ātri.

Tas tiek darīts, jūsu smadzenēs iedarbinot FOMO (Fear-of-missing-Out). Tā’Parasti tos veic, izmantojot uz laiku balstītus piedāvājumus, piemēram ‘Rezervējiet līdz pusnaktij bez maksas!’. Un lielākā daļa no mums par to ir krituši.

Vēl viena koncepcija ir pazīstama kā nepietiekams mārketings. Tas mudina klientus veikt pirkumus, izmantojot daudzumus. Piemēram, ‘Krājumu ir maz, rezervējiet tūlīt!’ (Tikai pārliecinieties, ka krājumi patiesībā ir zemi!)

amazon-zibens-online-darījumiAmazon’s ‘Zibens piedāvājumi’ nozīmē tur’s atlicis ierobežots daudzums, mudinot mūs pirkt

Tātad, vienkārši pārslogojiet klientus ar steidzamiem ziņojumiem, vai ne? Nepareizi.

Pārāk liela steidzamība nozīmē, ka jūs zaudējat vērtību. Ja jūs’atkārtoti sūtīt ‘Pēdējā iespēja’, vai ‘Steidzies’ e-pastus, cilvēki pieņems, ka nekas neatšķiras. Galu galā, ja katrs produkts ir īpašs, neviens no tiem nav.

Tikai atceraties, ka īstajā brīdī ietaupīsi steidzamās atlaides.

5

Glābšanas pamesti ratiņi

Melnās piektdienas laikā pamesto grozu likmes palielinās no 69% līdz 75%. Bet ir veidi, kā šos ratiņus pārvērst naudā.

Mūsu padomi, kā samazināt atteikšanos no groza, ir:

 • Izmantojiet atkārtotu mērķauditorijas atlasi
 • Pievienojiet a ‘vēlmju saraksts’
 • Dons’t neliek lietotājiem izveidot kontu

Pārmarķēšana iepirkumu groza dezertieri ar atgādinājuma e-pastiem palīdz viņiem atgriezties. Protams, ikdienas izklaidēšanās liek pircējiem aizmirst, tāpēc nelieciet’t spiediet viņus pārāk daudz. Padomājiet par sociālo mediju reklāmu atkārtotu virzīšanu vai ziņojuma nosūtīšanu, kad tās parādās’atkārtoti pieteicies savā vietnē.

Notiek vēlmju saraksta pievienošana nozīmē, ka pircēji var saglabāt preces, neuzņemoties saistības pirkt. Pirms tam viņi papildināja savu grozu, pēc tam aizbrauca. Dodot viņiem šo izvēli, viņi var atstāt šīs dāvanas bez pamest groza.

Dons’t nepiespiež klientus izveidot kontu: Tas biedē lielāko daļu no viņiem. Melnajā piektdienā reģistrēšanās ir veltīgi tērēta laika patēriņam… labi, tērē. Piedāvājums a ‘Viesis’ izrakstīšanās, lai palielinātu reklāmguvumu skaitu.

6

Esi radošs

Kā šajā atlaižu dienā varat samazināt troksni? Esiet radošs. Izmantojiet dažādas metodes, lai cilvēki apstātos, noklikšķinātu un iegādātos.

Pirmkārt, apskatiet konkurentus. Kā viņi piesaista pircējus? Un, otrkārt, kas strādāja pagājušajā gadā? Vai jūs varat no tā balstīties??

Biroja mazumtirdzniecības veikals Staples to izdarīja labi, savā vietnē izmantojot radoša humora pieskārienu. Kategoriju pārdēvēšana (‘Tehniskās zāles’), lai klienti smejas – tas darbojas. Pamēģināt.

skavas vietne smieklīgi virsrakstiSkavas izmantoja smieklīgus virsrakstus, lai vilinātu pircējus

Vai arī koncentrējieties uz sociālajiem medijiem. Tā’tā ir mierīgāka platforma, lai jūs tiešām varētu radoši darboties. Padomājiet par āķīgu jahtas zīmi vai smieklīgu fotoattēlu, lai izplatītu savu ziņojumu.

7

Padomājiet ilgtermiņā

Melnā piektdiena ir lieliska platforma jūsu vietnei vai biznesam. Kāpēc? Jūs varat iegūt savu vārdu tur. Kā mēs’Pārklāts, būs tik daudz amerikāņu, kas vēlēsies tērēt, pavadīt, tērēt.

Tad kāpēc nedomāt par nākotni? #Tip 6 mēs runājām par radošumu, un mēs’Īsi turpināšu šeit.

Mēs iesakām domāt ārpus Melnās piektdienas lodziņa. Tā vietā, lai izspiestu atlaides, izmantojiet tiešsaistes trafiku, lai uzlabotu sava zīmola tēlu, tādējādi gūstot peļņu. Mēs iesakām sadarboties ar labdarības organizācijām.

Ziedojot labdarībai 100% no Melnās piektdienas ienākumiem, tu’atkal palīdzot cienīgam cēlonim. Un tas jūs ilgtermiņā padarīs neaizmirstamu. Jā, tu’re nevis pelna naudu, bet tu’atkal palīdzot citiem.

patagonia melnā piektdiena kampaņaPatagonija atdeva 100% no Melnās piektdienas pārdošanas apjomiem, uzlabojot viņu zīmola tēlu

Viena ātra lieta, kas jāatceras: don’t svinēt pārāk agri. 40% no tiešsaistē nopirktajām precēm tiek atgrieztas atpakaļ, tāpēc don’t tērē visu nopelnīto uzreiz.

Visbeidzot, lai ilgtermiņā domātu, jums ir jāizmanto mārketings pēc pirkuma. Sūtīšana ‘Paldies’ vai ‘Nākamā pirkuma atlaide’ e-pasti palīdzēs jūsu zīmolam pieķerties klientam’prāts. Tāpēc priecājieties pircējus, un viņi’Es atgriezīšos vēlreiz.

Melnās piektdienas padomi: Atgādiniet

Melnā piektdiena ir lieliska iespēja nopelnīt, taču jums ir jāsagatavojas. Tātad ļaujiet’Atgādiniet mūsu parocīgos padomus, lai pārliecinātos, ka nezināt’t šogad ir iestrēdzis satiksmē.

 1. Sagatavojieties tiešsaistes satiksmei un pārbaudiet e-pastus
 2. Dons’t koncentrēties uz jauniem klientiem
 3. Segmentējiet savus e-pastus
 4. Līdzsvarojiet steidzamību
 5. Saglabājiet savus pamestos ratiņus
 6. Esi radošs
 7. Padomājiet ilgtermiņā

Pēc šīs rokasgrāmatas lasīšanas jums vajadzētu būt satrauktam un gatavam doties šajā Melnajā piektdienā. Esiet radošs un don’t panika. Rezumējot, atcerieties tikai šos 7 padomus un patiešām izveidojiet atlaides. Veiksmi!

Lai iegūtu papildinformāciju par Melnās piektdienas mārketinga datiem, apmeklējiet vietni Pure360.com šodien.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map