Virtuālās konferences kā unikāls saturs

Virtuālās konferences


Pienācīga pasaules daļa tiek pārvietota tiešsaistē. Sākot no socializācijas līdz mazumtirdzniecībai, internets ir pavēris pilnīgi jaunu mijiedarbības iespēju pasauli. Ideju apmaiņa neatšķiras. Sākot ar TED sarunām un beidzot ar visaptverošiem nedēļas garumiem, profesionāļi tiešsaistē pārvietojas, lai dalītos ieskatos, idejās un produktos.

Virtuālās konferences, kā tās notiek’tiek saukti, kļūst par reālu (pat vēlamu) alternatīvu reālās pasaules notikumiem. Un labākais? To var mitināt jebkura vietne. Protams, tajā tiek ieguldīts daudz smaga darba, taču ar katru gadu tas šķiet arvien vērtīgāks. Kad saturs ir karalis, ekspertu dalīšanās idejās ir patiešām vērtīga vietne.

Kas ir virtuālās konferences?

Virtuālie pasākumi ir konferences, kas Netflix ir televīzijai: auditorijas autonomija. Dodot ‘apmeklētāji’ elastība, tie uzlabo vispārējo iesaisti. Tie, kas atrodas otrā pasaules malā, vienkārši palaiž datoru. Tie, kas var’t skatīties trīs o’pulksteņa sarunu laikā notikumu var vienkārši grāmatzīmēt un vēlāk panākt.

Tie ir solis tālāk par tīmekļa semināriem. Ir vairāk kustīgu detaļu, vairāk skaļruņu un labākas iespējas izveidot savienojumu.

Ir ļoti dažādas tiešsaistes konferences. Zemāk ir tikai daži piemēri:

 • BogCommerce’s Padariet to par lielu
 • HubSpot’s ienākošo preču pārdošanas diena
 • Veikla valdības vadība

Pasākumi var būt bezmaksas un atklāti, vai slēgti, un ekskluzīvi. Daži sarunu materiālus glabā tiešraidē kā sava veida arhīvu, savukārt citi, piemēram, BigCommerce, nodrošina ierobežotu sarunu skatīšanās logu..

Īsāk sakot, viņi’re neticami elastīga.

Kāpēc viņi?

Ir daudz iemeslu, kāpēc cilvēki izvēlas tiešsaistes konferences.

Viņi maksā mazāk. Konferences organizēšana reālajā pasaulē parasti prasa desmitiem tūkstošu dolāru. Pasākums kaut kur jāorganizē. Par to ir jāmaksā. Runātājiem ir jānokļūst visur, kur tas atrodas’s tiek turēti un ir kur palikt. Par to ir jāmaksā. Ja tas tiek mitināts tiešsaistē, tas bieži vien nav’t problēma.

Labi vadīti pasākumi palielina izpratni par zīmolu un nostiprina tā autoritāti attiecīgajā jomā. Cilvēki uzzina par jums, un viņi mācās no jums. Win uzvarēt. Labi vadītas konferences var kļūt par nozares galveno virzienu.

Pakāpeniski apzinoties izpratni, pieaug. Ja rīkosit lielisku pasākumu, apmeklētāji atgriezīsies nākamajā gadā – un viņi vienkārši varētu atvest draugu. Konferences notiek parasti katru gadu, un kad’Re panākumi viņi kļūst lielāki.

Cilvēku skaitam, kas var apmeklēt virtuālo konferenci, nav īstas robežas. Tikai tik daudz cilvēku var ietilpt telpā, bet miljoniem cilvēku var apmeklēt tīmekļa lapu. Jūsu virtuālā konference nav’t nekļūs par miljonu viedokli (piedodiet), bet tas tā’Tā ir fantastiska loģistika, par kuru nav jāuztraucas. Īrētai telpai nepieciešams X skaits maksājošu dalībnieku, lai samaksātu par sevi; tīmekļa lapa to nedara’t ir tāda pati problēma.

Izmēram ir mazāka nozīme. Tur’Nepareizs uzskats, ka konferencēm ir vajadzīgi simtiem dalībnieku un lielas skatuves ar pasūtījuma komplektiem. Nav taisnība, it īpaši tiešsaistē. Konferences ir tikšanās ar cilvēkiem, kuriem ir kopīgas intereses. Tas’s tas. Tiek dalītas idejas un pieredze, izveidoti savienojumi, un katrs atgriežas savā dzīvē.

Virtuālie pasākumi maksā mazāk un var būt daudz vērienīgāki. 20 runātāji un 1000 dalībnieki ir murgs reālajā pasaulē – ne tik tiešsaistē. Tā’Joprojām ir daudz darba, bet varbūtība, ka viss notiks katastrofāli nepareizi, mazināsies.

Deivids Spinks, CMX dibinātājs, to labi apkopo “viena lieta, kas aizrauj visu pārējo, ir jūsu skatuves saturs un veids, kā jūs sapulcināt dalībniekus mijiedarbībai.” Virtuālo konferenču skaistums ir tāds, ka nevienu no tiem nevajag pazaudēt. Tonis būs atšķirīgs, mainīsies enerģija, bet pasākuma galvenā vērtība tiek saglabāta.

Kad viss ir pateikts un izdarīts, lielisks virtuāls notikums vienlīdz lielā mērā iedvesmo diskusijām un labajai gribai, atstājot savā vietnē unikālu, vērtīgu saturu. Kad tas’s izdarīts pareizi, tas ir.

Kas viņos iet?

Informatīva, iedvesmojoša un jauka pasākuma rīkošana, neatstājot galdu, ir jauka redze, bet ļaujiet’s nav izlikties, ka tas nav’t neprasa smagu darbu. Tiešsaistē vai ārpus tā, konferencēs tiek iesaistītas daudz kustīgas daļas.

Ne tik daudz, kā jūs varētu domāt, it īpaši salīdzinājumā ar reālās konferences loģistiku. Mēs’re netaisosies darīt pilnīgi ‘kā’ par šo (šeit’tas ir drausmīgs HubSpot). Drīzāk mēs’apskatīsim virtuālā notikuma galvenos elementus un to, kā tas ietekmē vietni, kurā tas tiek rīkots.

Loģistika

Konferences izvietošanas loģistika’t ej prom, jo ​​tu’re dara to tiešsaistē – viņi vienkārši mainās. Digitāliem notikumiem ir nepieciešams digitālais darbs, un liela daļa no tā tiek atskaņota jūsu vietnē.

Pirmās lietas: runātāji! Konferences dzīvo un mirst pēc runātāju kvalitātes. Saņemiet runātājus savlaicīgi un pievienojiet tos savlaicīgi pirms pasākuma.

Kad bumba ripo, ir svarīgi izveidot ‘atrašanās vieta.’ Konference var nebūt atrodama nevienā kartē, taču tai joprojām ir nepieciešama mājas lapa tīmeklī. Lielākā daļa to novērš, izveidojot vietnes (vai vietņu sadaļas) īpaši šim notikumam.

BigCommerce izmantoja mikrovietņu pieeju, izvietojot konferenci savā galvenajā vietnē ar šādu URL:

https://www.bigcommerce.com/ padarīt lielu – konferenci /

Pēc tam notikumi sēdēja šīs sadaļas lapās. Piemēram, runu par vairumtirdzniecību var atrast vietnē:

https://www.bigcommerce.com/ padariet to par lielu / konferenci / sesiju / par sirds-un-zinātnes-vairumtirdzniecības /

Pietiekami vienkārši, taču tie ir svarīgi labi organizēta pasākuma pamati. Skaidri strukturētas tiešsaistes norises vietas izveidošana lietotājiem ļauj ērti orientēties pasākumos. Nevienam nepatīk pazust.

Video ir galvenais. Jūsu runātāji ir jāredz un jādzird, pretējā gadījumā viss sabruks.

Tie ir daži lieli lēmumi, kas jāpieņem, izmantojot videoklipus. Pirmais ir tas, vai tos mitināt savā vietnē vai trešās puses platformā, piemēram, YouTube. Vietnes mitināšana nozīmē, ka dalībniekiem ir jāapmeklē jūsu vietne, lai skatītos sarunas, taču tas mēdz nozīmēt arī mazāk acu ābolu.

Otrs lielais lēmums ir – ierakstīt sarunas pirms laika vai pārraidīt tās tiešraidē. Iepriekš ierakstītas sarunas var izskatīties daudz profesionālākas, bet reāllaika iesaistīšanās kļūst daudz grūtāka. Jūs varat’Galu galā neuzdodiet jautājumus par divu nedēļu veciem videoklipiem, neizskatoties mazliet dīvaini.

Tiešraides video šajā ziņā daudz labāk kalpo konferences kopienas aspektiem. Iespējams, sarunas neizskatās tik izsmalcinātas, bet, ja sarunu dalībnieki reālā laikā reaģē uz auditorijas jautājumiem – neatkarīgi no tā, vai viņi piedalās grupas tērzēšanā vai videozvanā, tas ir tā vērts..

Paaugstināšana

Konferences don’t notiek vakuumā. Tā’Vislabāk neļauties dieva balsij, kas stāsta cilvēkiem par jūsu konferenci. Jums tas ir jāveicina.

E-pasts ir lielisks veids, kā piesaistīt cilvēkus jūsu pasākumam, it īpaši, ja tas notiek’s bez maksas. Ja jūsu vietnei ir adresātu saraksts, tas’tas ir vienkārši gadījums, kad tiek izsūtīti e-pasta ziņojumi, pievienojot notikumu un mudinot cilvēkus reģistrēties.

Ne visiem ir lieli adresātu saraksti. Tomēr gandrīz visiem ir sociālie mediji. Tādas platformas kā Facebook, Twitter un LinkedIn ir ideāli piemērotas, lai izveidotu sakarus ar līdzīgi domājošiem speciālistiem. Labi strukturēts pasākums ar interesantiem runātājiem iegūs vilci – cilvēkiem tas vienkārši jāzina’notiek.

Tā’Ir ārkārtīgi svarīgi, lai jūsu vieslektori reklamētu pasākumu savos kanālos. Konferences apvieno cilvēkus un saskarsmi ar citiem cilvēkiem’sekumi var nākt par labu tikai visiem iesaistītajiem.

Jums ir mērķis un skaidri un konsekventi to dariet zināmu.

Un par ko?

Labu virtuālo konferenci ir vērts vadīt pašas labā, ja jūs to varat novilkt. Tās maksā lētāk, var sasniegt vairāk cilvēku un jūsu vietnei var atstāt daudz satura. Vai viņi ir viennozīmīgi labāki par viņu reālās dzīves kolēģiem? Nē. Tās ir atšķirīgas, taču daudz no šīm atšķirībām darbojas vietnes labā, kuras mērķis ir uzlabot tās reputāciju.

Lieliskas konferences ir neatdarināmas. Ja jūsu vietnē ir viens (vai vairāki), tas jūs padarīs neatdarināmu. Tas’s vērtīgs. Chris Coyier, CodePen līdzdibinātājs, nesen to izteica labāk, nekā mēs jebkad varētu.

ڋ? V «­«H®ú"qäá® ?? ?? Ø ^ ® + jw_jYh ~ ?? Zµú + ?? ƧvÊ ?? © gzÜ (®K (?? ë-jwljZ’zÈb ??) à¶èºm ?? çè ?? 8 ^ Yæì ?? × ?? r·????Eh¶?? ìÁæ­Ë ?? ² + ^ ?? «jÛezǮƧuÈZ ?? {0­ªes¢éÝ ?? Û0j + – ?? Ö¬?? (k ?? À¨Ê ‘«râ ± Ê2 ?? êÀº¬·_6Ó_

Saturs ir kas vairāk nekā kopija. Tā ir kompetence, starpniecība, apņemšanās dalīties un apspriest idejas. Tiešsaistes konferences ir pārsteidzoša iespēja radīt unikālu vērtību jūsu vietnei. Tas ir daudz darba, bet, kad tas noklikšķina, rezultāti ir ļoti iepriecinoši. Jūs kaut ko sniedzat. Jūsu vietne ir centrmezgls.

Mūsdienu interneta lietotājus viegli paraustīt plecus kā tiesīgus, slinkus krūšturus ar zelta zivtiņas uzmanību, taču tas nevienam neko labu nedod. Jūsu vietne ir daļa no kopienas. Šīs kopienas cilvēkiem būs kopīgas intereses un pieredze. Tiešsaistes konferences ir fantastisks veids, kā apvienot šo pieredzi, un jūs varat būt viens, kas to dara.

Var šķist, ka tas prasa lielu piepūli, zemu atalgojumu, taču tas ir nepareizs veids, kā to ierāmēt. Cilvēka elements aizēno visus pārējos faktorus. Mēs visi atceramies tos, kuri nogāja papildu jūdzi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map