Visu savu olu ievietošana vienā sociālo mediju grozā

Olas vienā sociālo mediju grozāAttēls: Francesco Moorthy


Mūsdienās sociālie mediji ir vairāk nekā dzīves fakts; tā ir kļuvusi par galveno pasaules darbībā. Katru mēnesi sociālos medijus izmanto vairāk nekā 3 miljardi cilvēku. Tas nebija’t sen vajadzēja sākt pasaules karu, lai pievērstu tik daudzu cilvēku uzmanību. Tagad viss, kas jums nepieciešams, ir interneta savienojums.

Es’mēs esam ticami informēti’atkal sociālie dzīvnieki, tā tas ir’Ir tikai dabiski, ja mēs vispirms dodamies uz priekšu šajā jaunajā komunikācijas telpā. Tagad Facebook ir vairāk nekā divi miljardi aktīvo lietotāju, Instagram ir viens miljards, Twitter 330 miljoni. Kad viņi’ja tos neizmanto revolūciju organizēšanai, viņi’tos bieži izmanto kā telpu, kurā uzņēmumi un zīmoli var sasniegt savu auditoriju.

Uzņēmējiem ir taisnība, ja ienirst šajā pasaulē, taču viņiem ir jāuzmanās, pārāk daudz koncentrējoties uz vienu kanālu. Sociālie mediji ir nestabila pasaule. Kings šodien ir aizmirsti rīt, un tur’s ir tikai tik daudz, ko mēs varam kontrolēt. Cīņu par ekspozīciju tiešsaistē vislabāk var veikt vairākās frontēs, izmantojot holistisku sociālo mediju stratēģiju.

Apstākļu žēlastībā

Sociālo mediju nozveja ir tā’Tā ir vēsturiska iespēja sazināties, taču jebkurā laikā varat zaudēt balsi. Sākot no YouTube līdz Pinterest, mēs visi esam viesi pie kāda cita’s platforma. Atliek tikai atjaunināt algoritmu, lai sabojātu jūsu vietni’izrāde.

Vai atceries FarmVille? Ar Zynga atbalstītā spēle 2010. gadā bija pasaules topā ar vairāk nekā 80 miljoniem aktīvo lietotāju mēnesī… vietnē Facebook. Kad Facebook mainīja savas prioritātes un ierobežoja Zynga’Pieeja savam iekšējam darbam, FarmVille strauji kritās – un Zynga’s akciju cenas ar to. ES varu’Es saku, ka es personīgi zaudēju daudz miega dēļ FarmVille nāves, bet 520 Zynga darbinieki, kas tika atlaisti 2013. gadā, iespējams,.

Vai arī apsveriet pagājušo gadu’s YouTube ‘Adokalipse’, kur pārskatītās reklāmas vadlīnijas atstāja kanālus par ieņēmumu kritumu, kas krietni pārsniedza 50%. Nokrišņi turpinās gadu vēlāk, daudziem populārākajiem kanāliem pārceļot savas sabiedrības bāzi uz tādām vietnēm kā Patreona, lai paliktu virs ūdens.

Vai arī apsveriet iespēju Facebook’Nesenā pāreja no ziņām uz draugiem un ģimenes locekļiem ir smagi skārusi izdevējus, un daži no tiem ziņo, ka trafika kritums ir 50%. Facebook deva nedēļu’paziņojums par šīm izmaiņām. Nav daudz laika, lai pagrieztu stratēģiju.

Šie ir augstākā līmeņa piemēri, bet nodarbības ir piemērojamas līdz galam. Tik lielā mērā paļaujoties uz sociālajiem medijiem, tiek likti cilvēki uz malas, un katra algoritma maiņa liek no jauna izgriezt roku. Sociālie mediji un satura koplietošanas vietnes ir neticami, taču pārmērīga paļaušanās var radīt jums nepatikšanas.

Nogādā mani mājās

Sociālo mediju kanāli bieži vislabāk darbojas orbītā ap vietni, kas ir iespēja novirzīt interesi uz jūsu apkārtni. Sūtiet lietotājus atpakaļ uz jūsu vietni. Atšķirība starp konta sekošanu un vietnes sekošanu ir milzīga.

Vietnes ir viens no pamatiem internetā, kas patiesi pieder mums. Visur citur mēs galu galā esam citu ziņā. Sociālo mediju kanāli ierobežo jūs ar viņu noteikumiem, turpretī vietne var būt jebkas, ko vēlaties. Tad jums ir pienākums izveidot vietni, par kuru būtu jārūpējas, kas ir pavisam cita bumbiņas spēle, bet vismaz tur jūs’pārkārtojot noteikumus.

Diversifikācija ir atslēga

Darbošanās vairākos sociālo mediju kanālos to nedara’t ir jābūt sīki mājas darbiem. Tā var būt izdevība. Kāpēc ierobežot sevi ar vienu valodu, kad jūs varētu runāt piecos? Katram tīklam ir savi smalkumi, sava kultūra, kurā dot savu ieguldījumu.

Dažādi kanāli ir iespējas dalīties ar dažādiem zīmola aspektiem. Dažādi tīkli var izmantot dažāda veida saturu. Kad sākat izdalīt dažādus pakalpojumus, kas specializējas, šķiet muļķīgi dažādot savu klātbūtni tiešsaistē:

 • Vizuāls (Instagram, Pinterest)
 • Redakcija (LinkedIn, Medium, Flipboard)
 • Informatīvs (Facebook)
 • Jaunumi (Twitter)

Jūs don’Katrā sociālo mediju kontā nav jādara tieši tas pats. Spēlē viņu spēkos. Instagram ir vizuāls medijs, tāpēc izmantojiet to, lai dalītos ar padarītā vizuālajiem elementiem. Tādas platformas kā LinkedIn un Medium reaģē uz inteliģento kopiju, tāpēc izmantojiet tās, lai kopīgotu savus emuāra ierakstus. Maz ticams, ka Instagram lietotājiem rūp jūsu esejas, kā arī Flipboard lasītājiem neinteresēsies, kā jūsu birojs izskatās siltā apgaismojumā. Noregulējiet platformu valodas.

Tas tā nav’t attiecas uz visiem, protams. Privātpersonas var un vajadzētu darīt visu, kas viņiem patīk, uzņēmumiem un zīmoliem būtu labi novērot viņu soli. Banku darbība, kas gūst panākumus vienā tirdzniecības vietā, var gūt labumu, taču risks ir daudz lielāks. Paziņojiet par paveikto dažādās sfērās dažādām auditorijām, un ilgtermiņa panākumi kļūst daudz reālistiskāki

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map