11 En İyi PHP Barındırma Sağlayıcısı

Contents

Siteniz için en iyi PHP web barındırma sağlayıcı nasıl seçilir

PHP popüler bir sunucu tarafı kodlama dilidir, yani PHP kodunun tarayıcı yerine sunucuda çalıştırıldığı anlamına gelir. PHP barındırma ölçeklenebilir, özelleştirilebilir ve alışveriş sepetleri veya oturum açma ekranları gibi dinamik sayfalar oluşturmak için mükemmeldir.


PHP komut dosyaları yalnızca PHP yüklü bir sunucuda yorumlanabilir, bu nedenle PHP barındırma avantajlarından yararlanmak istiyorsanız,’onu destekleyen bir web barındırma seçmeniz gerekecek.

En İyi 11 PHP Barındırma Sağlayıcısı

 1. Bluehost – En iyi genel PHP barındırma sağlayıcısı.
 2. HostGator – çalışma süresi için en iyisi.
 3. Hareket halinde – güvenli PHP barındırma için en iyisi.
 4. A2 Hosting – PHP barındırma desteği için en iyisi.
 5. SiteGround – PHP özellikleri için en iyisi.
 6. GoDaddy – kendi kendine yeterli olanlar için en iyisi.
 7. Hostinger – uygun fiyat için en iyisi.
 8. iPage – PHP güncellemeleri için en iyisi.
 9. DreamHost – depolama alanı için en iyisi.
 10. WP Motoru – ölçeklenebilirlik için en iyisi.
 11. HostPapa – çevrimiçi rehberlik için en iyisi.

Biz’PHP’yi destekleyen en iyi barındırma sağlayıcıları üzerinde kapsamlı araştırmalar yaptı ve her sağlayıcıyı sıraladı’Çalışma zamanından müşteri hizmetlerine kadar birçok alanda performansı. Her bir sağlayıcıyı neyin öne çıkardığına daha yakından bakmaya hazır mısınız? İzin Vermek’başlar!

1

Bluehost

En iyi genel PHP barındırma sağlayıcısı

Ana Özellikler

PHP başlangıç ​​fiyatı: $ 2.95 / ay
Para iade garantisi? Evet: 30 gün
Çalışma Zamanı: % 99.98
Ücretsiz yedeklemeler? Evet

bluehost ana sayfası

Bluehost 7.0 ile 7.3 arası PHP sürümlerini destekler. PHP işleyicileriyle sürümünüzü özelleştirebilir ve php.ini kullanarak ortamı yapılandırabilirsiniz. Bluehost ayrıca PHP’ye özgü olmayan çeşitli özellikler de sunar. Bluehost’a genel bakışımıza göz atın:

Planlar ve Fiyatlandırma

Bluehost’ta PHP Barındırma’s paylaşılan planlar $ 2.95 / ay’dan başlar ve aralarından seçim yapabileceğiniz dört farklı plan vardır. En ucuz olanı, ölçülmemiş bant genişliği ve 50 GB SSD depolama alanı içeren Temel plan. Pro planı en pahalısıdır ve ölçülmemiş bant genişliği, sınırsız SSD depolama alanı ve özel bir IP adresi içerir.

Bluehost Desteği

Bluehost’s bilgi tabanı PHP barındırma hakkında yararlı makaleler bir dizi vardır. Genel yardım ve destek hizmetleri de sağlamdır – 7/24 telefon ve canlı sohbet yoluyla ekibe ulaşabilirsiniz..

Bluehost Güvenliği

Bluehost ayrıca ücretsiz SSL, Güvenli Kabuk erişimi ve Spam Suikastçı koruması gibi planları ile kapsamlı güvenlik önlemleri içerir. Tabii ki, ekstra ödeme yapabileceğiniz gelişmiş güvenlik özellikleri de vardır – ancak bu kılavuzda,’sadece her sağlayıcı ile birlikte gelen güvenlik özelliklerini kapsar’s planları.

Daha fazlasını bul

 • Bizim okuyun Bluehost İncelemesi daha fazla bilgi için
 • Maliyetlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi Bluehost Fiyatlandırma İnceleme

2

HostGator

Çalışma süresi için en iyisi

Ana Özellikler

PHP başlangıç ​​fiyatı: $ 2.75 / ay
Para iade garantisi? Evet: 45 gün
Çalışma Zamanı: % 99.99
Ücretsiz yedeklemeler? Evet, haftalık

hostgator ana sayfa görünümü

HostGator, paylaşılan planlarında PHP barındırma hizmeti sunar ve sunucuları zaten HostGator yöneticilerinin en uygun olduğunu belirlediği standart PHP ayarlarıyla yapılandırılmıştır. Ancak, kendi PHP.ini dosyanızı oluşturarak bu varsayılan ayarları her zaman geçersiz kılabilirsiniz.

Planlar ve Fiyatlandırma

HostGator’s paylaşılan planlar PHP hosting için optimize edilmiş olup, fiyatlar 2.75 $ / ay’dan başlamaktadır.

Hatchling planı tek bir etki alanı, ölçülmemiş bant genişliği ve bir serbest etki alanı içerir. İş planı sınırsız alan adı, ölçülmemiş bant genişliği, ücretsiz özel IP adresi, ücretsiz SEO araçları ve ücretsiz alan adı içerir.

HostGator Desteği

HostGator, Bluehost gibi PHP barındırma hakkında bir ton bilgi içeren kapsamlı bir arama yapılabilir bilgi tabanı sunar. Ayrıca, HostGator 7/24 canlı sohbet ve telefon desteği sunar.

HostGator Güvenliği

Peki ya HostGator’güvenlik önlemleri? Her plan ücretsiz bir SSL sertifikası sunar ve daha da iyisi HostGator’s veri merkezleri DDoS saldırılarını önlemek için taşkın korumasını sağlar.

Daha fazlasını bul

 • Bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgiyi HostGator İncelemesi
 • Maliyetlerimizden ayrıntılı bir döküm elde edin HostGator Fiyatlandırma İncelemesi

3

Hareket halinde

Güvenli PHP barındırma için en iyisi

Ana Özellikler

PHP başlangıç ​​fiyatı: $ 6.39 / ay
Para iade garantisi? Evet: 90 gün
Çalışma Zamanı: % 99,97
Ücretsiz yedeklemeler? Evet

inmotion php ev

Hareket halinde’s PHP planları sahiplerinin izinleriyle PHP betikleri yürüten suPHP aracı ile güçlendirilmiştir. Başka bir deyişle, suPHP özellikleri web barındırma daha güvenli hale getirir.

InMotion ayrıca, PHP’ye özgü olmayan,’altında açıklayacağım “Planlar ve Fiyatlandırma.” Ancak önce InMotion’ın anlık özetimize bir göz atın:

Planlar ve Fiyatlandırma

Hareket halinde’s paylaşılan planlar $ 6.39 / ay’dan başlar. PHP barındırma desteklemesine ek olarak, her plan ücretsiz site aktarımları, zamanlanmış veri yedekleri ve ücretsiz katı hal (SSD) sürücüler içerir.

InMotion Desteği

InMotion 7/24 telefon ve canlı sohbet desteğinin yanı sıra 5.000’in üzerinde makaleyle aranabilir bir Destek Merkezi bilgi tabanı sunar.

InMotion Güvenliği

Güvenlik söz konusu olduğunda, InMotion ücretsiz SSL, Güvenli Kabuk erişimi ve DDoS saldırı koruması içerir. Bu sağlayıcı ayrıca çalınan bant genişliğini önlemek için HotLink koruması da içerir.

Daha fazlasını bul

 • Bizim ile daha fazla bilgi InMotion İncelemesi
 • # 1 ve # 3 PHP’nin genel olarak InMotion ve Bluehost genel karşılaştırma

4

A2 Hosting

PHP barındırma desteği için en iyisi

Ana Özellikler

PHP başlangıç ​​fiyatı: $ 3.92 / ay
Para iade garantisi? Evet her zaman
Çalışma Zamanı: % 99,95
Ücretsiz yedeklemeler? Evet

a2 php ev

A2 Hosting, sunulan PHP’nin birçok farklı sürümü arasında seçim yapmanızı sağlar, en son PHP 7.4’tür. A2 Hosting tarafından sağlanan diğer sürümler 7.0 ila 7.3 arasındadır. Bu sağlayıcının başka neler yapabileceğini kontrol edin:

Planlar ve Fiyatlandırma

A2 Hosting her üçünde de PHP web hosting sunuyor paylaşılan planlar: Lite, Swift ve Turbo. Paylaşılan planlar $ 3.92 / ay’dan başlar. Bu spektrumun en ucuz ucunda, Lite planı yeni başlayanlar için harika, Turbo planı çok hızlı çalışıyor ve çok fazla dosya ve içeriğe sahip siteler için harika.

Tüm A2’s paylaşılan planları sınırsız SSD depolama ve aktarma, ücretsiz site geçişi ve popüler cPanel kontrol paneli sunar.

A2 Hosting Desteği

A2 Hosting’s Guru Ekibi olarak da bilinen müşteri destek ekibi 7/24 telefon ve canlı sohbet yoluyla edinilebilir. Ayrıca yardım istekleri içeren e-posta biletleri de gönderebilirsiniz. A2 Hosting’s aranabilir bilgi merkezi, rakipleri kadar sağlamdır ve PHP ile ilgili konularda birçok makale bulabilirsiniz..

A2 Hosting Güvenliği

A2 Hosting ayrıca, web sitelerini güvende tutmak için bir şirket içi Sürekli Güvenlik girişimi de uygulamıştır.

 • HackScan koruması
 • Çift barındırma güvenlik duvarı
 • Sunucu sertleştirme
 • Güçlendirilmiş DDoS saldırı koruması

Daha fazlasını bul

 • Bizim okuyun A2 Hosting İncelemesi daha fazla öğrenmek için
 • Nekadar bir web sitesi barındırmanın maliyeti? Biz’genel bütçeyi yıktım

5

SiteGround

PHP özellikleri için en iyisi

Ana Özellikler

PHP başlangıç ​​fiyatı: $ 0.33 / ay
Para iade garantisi? Evet: 30 gün
Çalışma Zamanı: % 99.98
Ücretsiz yedeklemeler? Evet

siteground php ev

SiteGround’s PHP hosting ayda çarpıcı 33 sent başlar ve bu fiyat için’7.0 ile 7.4 arasındaki sürümlere erişebilecektir. SiteGround, son derece güvenli PHP uygulamaları ve otomatik PHP güncellemeleriyle gurur duymaktadır ve ayrıca bu sağlayıcı hakkında iyi hissedebilirsiniz’yeşile dönmeye çalışıyor: SiteGround, PHP paylaşılan planlarında% 100 yenilenebilir enerji eşleşmesi sunuyor.

Planlar ve Fiyatlandırma

SiteGround tüm PHP hosting sunuyor paylaşılan planlar. StartUp planı (açıkça) ayda 0,33 $ ile en ucuz, ardından GrowBig planı 5,95 $ / ay ve son olarak GoGeek planı 11,95 $ / ay ile takip ediyor..

Tanıtım fiyatlarına dikkat edin: o’çoğu sağlayıcı ilk yıl çok daha düşük fiyatlar sunmak gibi hosting sektöründe s sır değil. Ama biz düşündük ki’d size 0,33 $ / ay gibi iyi bir anlaşma gibi geçici tanıtım fiyatları hatırlatmak. İyi bir anlaşma – yenileme planının yenileme sonrasında ayda 11,95 dolara yükseldiğini unutmayın! Benzer şekilde, GoGeek planı ayda 11,95 dolardan 34,95 dolara / ay.

Tüm SiteGround’s paylaşılan planları arasında ölçülmemiş veri aktarımı ve sınırsız alt ve park edilmiş alan yer alır. Ayrıca, planlar arasında SSD depolama dökümü StartUp’ta 10GB, Grow Big’da 20GB ve GoGeek’te 30GB.

SiteGround Desteği

7/24 telefon ve canlı sohbet desteğine ve kendi bilgi tabanına ek olarak SiteGround, sitenizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olmak için farklı görevler ve araçlar için özel eğitimler de sunar..

SiteGround Güvenliği

SiteGround’s güvenlik önlemleri ücretsiz SSL ve 7/24 sunucu izlemeyi içerir. SiteGround ayrıca, parolalarınızı güçlendirmeye çalışan kullanıcıları tanımlayabilen ve ardından saldırgana erişimi hızla devre dışı bırakan bir Saldırı Önleme Sistemi de çalıştırır.’s IP adresi.

Daha fazlasını bul

 • bizim SiteGround İncelemesi size bu sağlayıcıyla ilgili tüm ayrıntıları verecek
 • Tam bütçemizle bütçenizi planlamaya başlayın SiteGround Fiyatlandırma İncelemesi

6

GoDaddy

Kendi kendine yeterli olanlar için en iyisi

Ana Özellikler

PHP başlangıç ​​fiyatı: 3,99 $ / ay
Para iade garantisi? Hayır
Çalışma Zamanı: % 99,97
Ücretsiz yedeklemeler? Evet

godaddy hosting anasayfa görünümü

GoDaddy PHP barındırma hizmeti sunuyor – ancak’özel yardım ve destek arıyorsanız, o zaman sizin için sağlayıcı olmayabilir. İçin arama “PHP” GoDaddy bilgi merkezinde 102 sonuç döndürür, ancak doğrudan rehberlik yolunda çok az şey vardır. Yani, eğer sen’kendi kendine yeten bir kodlayıcıysanız,!

Planlar ve Fiyatlandırma

GoDaddy’s Linux paylaşılan planlar $ 3.99 / ay’dan başlar. Tüm planlar, tek tıklamayla uygulama yüklemeleri, 1 GB MySQL veritabanı depolama alanı ve ölçülmemiş bant genişliğini içerir. Nihai plan GoDaddy’dir’s en pahalı paylaşılan planı ve ayrıca 2X işlem gücü ve bellek, ücretsiz premium DNS ve sınırsız veritabanı içerir.

GoDaddy Desteği

GoDaddy, aranabilir bir bilgi merkezi ve 7/24 telefon desteği sunar, böylece bir ekip üyesi her zaman yardım etmeye hazırdır. GoDaddy’canlı sohbet işlevi Pazartesi-Cuma günleri 05: 00-18: 00 (MST) saatleri arasında sunulmaktadır..

GoDaddy Güvenliği

Tüm GoDaddy planları ayrıca saldırıları önlemek için 7/24 güvenlik izleme ve DDoS koruması içerir.

Daha fazlasını bul

 • Bizim okuyun GoDaddy Hosting İncelemesi daha fazla bilgi için
 • Bizim ile daha fazla bilgi GoDaddy Hosting Fiyatlandırma İncelemesi

7

Hostinger

Uygun fiyat için en iyisi

Ana Özellikler

PHP başlangıç ​​fiyatı: $ 0.99 / ay
Para iade garantisi? Evet: 30 gün
Çalışma Zamanı: % 99.90
Ücretsiz yedeklemeler? Evet: haftalık

hostinger php ev

Hostinger’s PHP planları uygulamaları dağıtmak için Git entegrasyonu, PHP 5.2 – 7.4 sürümleri arasında geçiş yapmanızı sağlayan sürüm kontrolü ve sayfa hızını artırmak için sunucu tarafı önbellekleme sunar. Hostinger’ın araştırma kategorilerimizde nasıl ilerlediğini kontrol edin:

Planlar ve Fiyatlandırma

Hostinger PHP’nin tümünde hosting sunuyor paylaşılan planlar, aylık $ 0,99’dan başlar. En ucuz plan, 100GB bant genişliği ve 1X işlem gücü ve bellek içeren Tek PHP planıdır. Spektrumun diğer ucunda, Business PHP planı sınırsız bant genişliği, 4X işlem gücü ve bellek ve günlük yedeklemeler içerir.

Hostinger Desteği

İzin Vermek’Önce bir şeyi temizle: Hostinger değil’t Şu anda telefon desteği sunmamaktadır. Bu bazıları için sinir bozucu olabilir, ancak Hostinger’s e-posta desteği, biletler ve 7/24 canlı sohbet bunu telafi etmek için yeterlidir. Hostinger ayrıca her türlü konuda bir bilgi tabanı ve bir eğitim kütüphanesi sunar, böylece kendi rahatlığınızla öğrenebilirsiniz.

Hostinger Güvenliği

Hostinger, Business PHP planında ücretsiz bir SSL sertifikası sunar, ancak Single ve Premium paylaşılan planlarında bulunanların ayrı olarak bir SSL sertifikası satın alması gerekir. Olduğu söyleniyor, Hostinger’s sunucuları ayrıca yüksek düzeyde güvenlik sağlamak için Suhosin PHP sertleştirme ve PHP open_basedir koruması gibi gelişmiş güvenlik modülleri kullanır.

Daha fazlasını bul

 • Bizim okuyun Hostinger İncelemesi daha fazla bilgi için
 • Genel listemize göz atın. En Ucuz Web Sunucuları

8

iPage

PHP güncellemeleri için en iyisi

Ana Özellikler

PHP başlangıç ​​fiyatı: $ 1.99 / ay
Para iade garantisi? Evet: 30 gün
Çalışma Zamanı: % 99.98
Ücretsiz yedeklemeler? Evet

iPage

iPage, sürekli yeni sürümlerin dünyasında gezinirken yardımcı olan PHP sürümleri arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. iPage ayrıca kolaylık sağlamak için PHP güncellemelerini otomatik olarak gerçekleştirir. PHP kodunun iPage hesabınızda nasıl çalıştığı hakkında daha fazla kontrol için php.ini dosyasını da değiştirebilirsiniz..

Planlar ve Fiyatlandırma

iPage benzersiz bir özellik sunuyor “tek beden herkese uyar” Paylaşılan Evsahipliği 1.99 $ / ay için plan. Yapmazken’Bu konuda fazla seçenek yok, sınırsız disk alanı, ölçeklenebilir bant genişliği ve ilk yıl için ücretsiz bir alan dahil olmak üzere paylaşılan bir barındırma planının tüm temelleri kapsanıyor.

iPage Desteği

İPage ekibi 7/24 telefon ve canlı sohbet desteğinin yanı sıra bir bilet sistemi ve kapsamlı bir aranabilir bilgi tabanı aracılığıyla her zaman yardıma hazırdır. İPage bilgi tabanında PHP barındırma sorguları için yalnızca 39 sonuç var, ancak sorunuz yoksa’orada cevap verdi, ekibin size yardımcı olmak için hazır olduğunu bilerek emin olabilirsiniz.

iPage Güvenliği

iPage planları 7/24 ağ izlemenin yanı sıra ücretsiz olarak 100 dolar değerinde gelişmiş güvenlik paketi ile birlikte gelir.

Daha fazlasını bul

 • Bizim okuyun iPage İncelemesi daha fazla bilgi için
 • İPage’in sıralamamızda nasıl olduğunu görün 8 En İyi Paylaşımlı Hosting Hizmeti

9

DreamHost

Depolama alanı için en iyisi

Ana Özellikler

PHP başlangıç ​​fiyatı: $ 2.59 / ay
Para iade garantisi? Evet: 97 gün
Çalışma Zamanı: % 99,95
Ücretsiz yedeklemeler? Evet

dreamhost ana sayfa görünümü

DreamHost, PHP 7.2, 7.3 ve 7.4 sürümlerini destekler. Şu anda, DreamHost panelinize yeni bir alan eklediğinizde, varsayılan olarak PHP 7.3 seçilidir. DreamHost, paylaşılan planlarında PHP barındırma hizmeti sunuyor.

Planlar ve Fiyatlandırma

DreamHost iki teklif sunuyor paylaşılan planlar: 2.59 $ / ay için Paylaşılan Başlangıç ​​ve 3.95 $ / ay için Sınırsız Paylaşılan. Her iki plan da ücretsiz bir alan adı, sınırsız trafik ve SSD depolama alanı içerir. Biraz daha pahalı Paylaşılan Sınırsız planı, @ alan adınızla biten sınırsız e-posta adresleri de sunar.

… Daha Fazla DreamHost Destek

DreamHost, dijital destek soruları göndermenizi sağlar ve yanıt olarak geri aramalar sunar. Olduğu söyleniyor,’t DreamHost’u doğrudan telefon üzerinden arayın, bu da bazılarına ajite olabilir. Ancak, yine de sorularınıza telefonla yanıt alabilirsiniz.’biri gibi. Buna ek olarak, DreamHost 05:30 – 21:30 PST arasında canlı sohbet, 7/24 e-posta biletleri ve aranabilir bir bilgi tabanı sunar.

DreamHost Güvenliği

DreamHost’Güvenlik önlemleri şunları içerir:

 • Ücretsiz SSL
 • Kötü amaçlı yazılım temizleyici
 • Alan adı gizliliği
 • Web uygulaması güvenlik duvarları

Kısacası, her DreamHost planı web sitenizi saldırılara karşı korumak için çok çalışıyor.

Daha fazlasını bul

 • Bizim okuyun DreamHost İncelemesi daha fazla bilgi için
 • Bizim tam maliyet dökümü olsun DreamHost Fiyatlandırma İncelemesi

10

WP Motoru

Ölçeklenebilirlik için en iyisi

Ana Özellikler

PHP başlangıç ​​fiyatı: $ 25.00 / ay
Para iade garantisi? Evet: 30 gün
Çalışma Zamanı: % 99.98
Ücretsiz yedeklemeler? Evet

wp motoru

WP Engine benzersizdir, çünkü özellikle WordPress kullanıcılarına hitap eder ve daha fazla ticari sitenin ihtiyaç duyduğu ölçeklenebilirliği sunar. Kişisel siteler veya çok küçük işletme siteleri için uygun gerçek bir WP Motor planı yoktur, ancak çoğu ticari ve ticari web sitesi için WP Engine, büyümeyi artırmak için harika bir araçtır.

Planlar ve Fiyatlandırma

WP Engine üç teklif sunuyor WordPress Hosting Planları: Başlangıç ​​(25,00 $ / ay), Büyüme (95,83 $ / ay) ve Ölçek (241,67 $ / ay). Büyüme ve Ölçek planları çok daha pahalıdır ve’büyük bir web sitesine ev sahipliği yapıyorlar,’dikkate almaya değer.

Ancak, çoğumuz daha ucuz StartUp planına odaklanacağız. Bu, ayda 25.000 ziyareti barındırabilir ve şunları içerir:

 • 10 GB yerel depolama
 • 50GB aylık bant genişliği

WP Motor Desteği

WP Motoru’s Çözüm Merkezi, sitenizi geliştirmek için eğitim önerileri sunar. WP Engine, telefona, e-postaya ve canlı sohbete 7/24 destek sunar, ancak hesabınıza erişmek için hesabınızda oturum açmış olmanız gerekir..

WP Motor Güvenliği

WP Motoru’güvenlik önlemleri arasında, iyi veya kötü veya kötü amaçlı trafiğe otomatik olarak yön vermek için özel bir güvenlik duvarı ve kötü amaçlı kodların bir siteye gömülmesini önlemek için disk yazma koruması bulunur..

Daha fazlasını bul

 • Bizim göz atın WP Motor İncelemesi daha fazla öğrenmek için
 • Bütçemize WP Motor Fiyatlandırma İncelemesi

11

HostPapa

Çevrimiçi rehberlik için en iyisi

Ana Özellikler

PHP başlangıç ​​fiyatı: 3,95 $ / ay
Para iade garantisi? Evet: 30 gün
Çalışma Zamanı: % 99.98
Ücretsiz yedeklemeler? Evet

hostpapa php ev

HostPapa, geniş veritabanı desteği ile PHP için optimize edilmiş sunucular sunar. Daha da iyisi, dijital bilgi tabanı PHP barındırma konusunda bir dizi faydalı eğiticiye ev sahipliği yapmaktadır. HostPapa’ya genel bakışımıza bir göz atın:

Planlar ve Fiyatlandırma

HostPapa’s paylaşılan PHP barındırma planlar $ 3.95 / ay’dan başlar ve ücretsiz alan adı kaydı ve ölçülmemiş bant genişliğini içerir. En ucuz plan, 100GB SSD depolama alanı sunan Başlangıç ​​planı, Business ve Business Pro planları ise sınırsız SSD depolama alanı sunuyor.

… Daha Fazla HostPapa Destek

HostPapa’s aranabilir bilgi tabanı, PHP konularında bir çok makale ve neredeyse başka herhangi bir konuyu içermektedir. Bilgi bankası ayrıca müşterilerin birbirlerine cevap verebileceği bir topluluk forumu da içerir.’s sorular. HostPapa ayrıca 7/24 canlı sohbet ve telefon desteği sunar, böylece sorularınızı doğrudan ekip tarafından yanıtlayabilirsiniz.

HostPapa Güvenliği

Güvenlik açısından, tüm HostPapa’planları ücretsiz SSL, DDoS saldırı önleme ve ModSecurity web uygulaması güvenlik duvarı ile iyi bir şekilde donatılmıştır.

Daha fazlasını bul

 • Bizim okuyun HostPapa İncelemesi daha fazla bilgi için
 • Sıralamamızı inceleyin En İyi Linux Barındırma Sağlayıcıları

En İyi PHP Barındırma Sağlayıcıları: Final Thoughts

Orada’s güçlü PHP web barındırma söz konusu olduğunda seçenek sıkıntısı yok, ama sonuçta bir sağlayıcıda en çok değer verdiğinize iner. Özetlemek gerekirse, bunlar üst özellikleriyle birlikte ilk 11’dir:

En iyi PHP barındırma sağlayıcıları

 1. Bluehost – En iyi genel PHP barındırma sağlayıcısı ($ 2.95 / ay).
 2. HostGator – çalışma süresi için en iyisi (2,75 $ / ay).
 3. Hareket halinde – güvenli PHP barındırma için en iyisi (6,39 $ / ay).
 4. A2 Hosting – PHP barındırma desteği için en iyisi ($ 3.92 / ay).
 5. SiteGround – PHP özellikleri için en iyisi (0,33 $ / ay).
 6. GoDaddy – kendi kendine yeterli olanlar için en iyisi (3,99 $ / ay).
 7. Hostinger – satın alınabilirlik için en iyisi (0,99 $ / ay).
 8. iPage – PHP güncellemeleri için en iyisi (1,99 $ / ay).
 9. DreamHost – depolama alanı için en iyisi (ayda 2,59 ABD doları).
 10. WP Motoru – ölçeklenebilirlik için en iyisi (aylık 25,00 ABD doları).
 11. HostPapa – çevrimiçi rehberlik için en iyisi ($ 3.95 / ay).

Biz’ve en iyi hosting sağlayıcıları araştırma hafta sonra bu sonuca ulaştı ve biz bu web barındırma herhangi bir iyi bir iş yapabileceğini biliyorum. Ama tam olarak ne arıyorsun?

Çalışma süresi en önemli önceliğinizse, HostGator. Karşılanabilirliğe değer veriyorsanız, Hostinger’s Fiyatlar birinci sınıf. Ve eğer sen’hala kararsızsın, o zaman yapabilirsin’ile yanlış gitme Bluehost’s çok yönlü özellikler.

SSS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me