2020 En İyi 10 Ücretsiz Web Sitesi Kurucuları

en iyi ücretsiz web sitesi kurucuları


Bu kılavuz, ücretsiz bir web sitesi oluşturmak isteyen ancak’t Hangi web sitesi oluşturucuyu seçeceğini bilmiyorum. Ücretsiz bir web sitesi oluşturucunun gerçek olamayacak kadar iyi geldiğini düşünüyor olabilirsiniz. Biz de öyle düşündük, bir zamanlar – ama orada’Aslında bazı gerçek kalite var.

Biz’Kendi bağımsız araştırmamızı kullanarak iyiyi kötülükten ayırdım. Ayrıca, sizin gibi kişilerin her bir ücretsiz web sitesi üreticisini test etmelerini ve her bir platformu kullanım kolaylığı ve şablon tasarımı gibi faktörler üzerinde derecelendirmek için kullandığımız geri bildirimlerini vermelerini sağlıyoruz..

Artı, biz’her zaman bakmak emin olun ‘fiyat’ bu ücretsiz web sitesi kurucuları için bir takas şeklinde ödeme yaparsınız. Onun olup olmadığı’reklamlar, dağınık görünen bir alan adı veya kısıtlı depolama alanı’her bir ücretsiz planı kapsayacağım’s ‘Eksileri’ bilinçli bir karar verebilmeniz için.

En İyi 10 Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

Araştırmamıza dayanarak, en iyi ücretsiz web siteleri:

 1. Wix – En İyi All-Around Web Sitesi Oluşturucu. İncelemeyi oku
 2. Weebly – Küçük İşletmeler için idealdir. İncelemeyi oku
 3. SITE123 – Mükemmel Tasarım Yardımı. İncelemeyi oku
 4. WordPress.com – Bloglama için mükemmel. İncelemeyi oku
 5. Çarpıcı – Basit Web Siteleri için yapılmıştır. İncelemeyi oku
 6. Jimdo – Küçük Online Mağaza Oluşturucu. İncelemeyi oku
 7. IM Oluşturucu – Beyaz Etiket İşletmeleri için harika. İncelemeyi oku
 8. Webnode – Hızlı ve Kolay Kurulum. İncelemeyi oku
 9. Mozello – Basit Çok Dilli Siteler oluşturun. İncelemeyi oku
 10. SimpleSite – Harika Mobil Editör. İncelemeyi oku

Bu ücretsiz web sitesi yapımcılarından,’ve birkaç önemli faktör nedeniyle Wix, Weebly ve SITE123’ü ilk üç olarak sıraladık. Wix, kullanımı çok kolay olan çok cömert bir serbest plana sahiptir – yaratıcı özgürlüğü tonlarca özellikle birleştirir. Weebly’s sade, şık tasarımları ve kullanışlı araçları küçük işletmeler için idealdir. SITE123, çevrimiçi olmanıza yardımcı olmaya odaklanarak çok başlangıç ​​dostu.

Bu kılavuzun sonunda,’Kullanılacak en iyi platformlar ve sizin için doğru olanı nasıl seçeceğiniz, iyi bir ücretsiz web sitesi oluşturucu yapan şey hakkında daha net bir fikriniz olacak.

Daha fazla bilgi

 • Bu inşaatçılar yan yana nasıl eşleşiyor? Bizim Web Sitesi Oluşturucu Karşılaştırma Tablosu.
 • Bir göz atın En Ucuz Web Sitesi Oluşturucuları düşük maliyetli bir inşaatçı istiyorsanız.
 • Sadece siteniz için en iyisini mi istiyorsunuz? İncelememiz 2019’un En İyi 10 Web Sitesi Oluşturucusu kesin listeyi verir.

Wix

En İyi Çok Yönlü Web Sitesi Oluşturucu

Wix bugün piyasadaki en iyi çok yönlü ücretsiz web sitesi kurucusudur.”

Neyi Seviyoruz1.2.3.4.
Kullanımı kolay sürükle ve bırak işlevi
Geniş şablon yelpazesi
Ücretsiz planda mevcut özelliklerin çoğu
Üstün özelleştirme
Geliştirilmesi gerekenler1.2.3.
Ücretsiz plan alan adları şuna benzer: https://yourname.wixsite.com/yoursite – onlar’en çekici değilsin!
Ücretsiz plan yapışkan reklamlar çok dikkat çekicidir
Yapabilmek’t Siteniz yayına girdikten sonra şablonunuzu değiştirme

Wix ile bir kuruş bile harcamadan sitenizi oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz. Sen yapma’belirli bir süre sonra yükseltmek zorunda değilsiniz – eğer’d tercih, sonsuza kadar sitenizi ücretsiz tutabilirsiniz. Wix yapan budur’bir web sitesi oluşturucu için alışılmadık derecede cömert bir plan ve listemizin başında olmasının nedeni budur!

Wix, kullanım kolaylığı açısından kullanıcı testimizde en üst sırada yer aldı. Çoğu ücretsiz olan 500’den fazla şablon seçimi ve galeriler, düğmeler ve sosyal medya simgeleri gibi çok çeşitli araç ve öğelerle, Wix web sitesi oluşturmayı her zamankinden daha kolay hale getirir.

wix-free-site reklamları örnekÇoğu Wix şablonu, bu ücretsiz plan dahil olmak üzere ücretsiz planının kullanıcıları tarafından kullanılabilir, ‘Manzara Fotoğrafçılığı’

Wix için sınırlamalar bulacaksınız’ücretsiz planı olsa da. Yeni başlayanlar için, orada’s Wix için siteyi aşağı kaydırdıkça yerinde kalan bir banner reklam. O’s oldukça ince, ama biraz müdahaleci.

Ayrıca’t kişisel alan adı kullanma (kişisel web sitesi adresiniz) alan adınız www.yourname.wixsite.com/alan siteniz biçimini izleyecektir. Yani www.lucycarneyphotography.com yerine,’www.lucycarney5.wixsite.com/lcarneyphotography ile sıkışmış olacaksınız (siz’için 20 karakterle sınırlıdır ‘senin siten’ adresinizin bir parçası).

Ücretsiz planla, depolama ve bant genişliği sadece 500 MB ile sınırlıdır. Bu, sitenizde çok fazla resim veya video kullanmanızın yanı sıra kaç ziyaretçi alabileceğinizi sınırlandırmanızı engelleyecektir. Ayrıca’t Ücretsiz planında Wix aracılığıyla herhangi bir ürün satmayın.

Premium planlar $ 13 / ay’dan başlar. Araştırmamıza dayanarak, Wix para web sitesi oluşturucu için en iyi değeri, bu yüzden sizi yükseltmeye karar verirseniz’emin ellerde!

Wix’ın en popüler ücretli planı, girişimcilere ve serbest çalışanlara yönelik Sınırsız planıdır. Aylık 17 ABD doları karşılığında tüm reklamları kaldırır, kişisel bir alan adı kullanmanızı sağlar ve sınırsız bant genişliği ve 20 kat daha fazla depolama alanı sağlar!

Weebly

Küçük İşletmeler için İdeal

Weebly küçük işletmeler için harika bir planla, ücretsiz web sitesi üreticilerini kullanmanın en kolay yollarından biridir.”

Neyi Seviyoruz1.2.3.
Makul bir ücretsiz plan alan adı: www.yoursite.weebly.com
Kullanımı kolay
İyi SEO istemleri – Google’da bulunmasını isteyen işletmeler için ideal
Geliştirilmesi gerekenler1.2.3.
Ücretsiz planda sınırlı özellikler
Wix kadar yaratıcı özgürlük değil
Köşedeki pop-up reklam dikkat dağıtıcı

Weebly benzeri ‘sürükle ve bırak’ editörü Wix, son derece kullanıcı dostu. Bu kullanım kolaylığını harika SEO araçlarıyla ve web sitenizi ölçeklendirmek için büyüme için çok fazla alanla birleştirin ve Weebly küçük işletmeler için en iyi ücretsiz web sitesi oluşturucu olarak öne çıkıyor.

İşletmeler, bloglar, etkinlikler ve portföyler de dahil olmak üzere çoğu nişi kapsayan – Wix kadar olmasa da – seçebileceğiniz şablonlar arasından seçim yapabilirsiniz. Profesyonel görünümlü bir siteyi yalnızca birkaç saat içinde kolayca yayınlayabilirsiniz.

Weebly ücretsiz plan reklamlarıÜcretsiz bir Weebly planıyla,’sitenizin köşesinde küçük bir slayt reklamınız olacaktır. O’Oldukça ince, üzerinde kaydırdığınızda, ‘yukarı kayar’ aşağıdaki resme benzemek için: weebly ücretsiz plan reklam örneğiSenin olsun’Bunu ya da daha iyisini tercih ederim ‘yapışkan’ reklam (Wix’te olduğu gibi) size kalmış!

Şablonlar da mobil uyumludur, bu nedenle ücretsiz web siteniz sizden herhangi bir girdi olmadan herhangi bir cihazda iyi görünecektir! İle mobil cihazlardan kaynaklanan trafiğin% 50’sinden fazlası,’sitenizin tamamen optimize edilmiş olması önemlidir.

Weebly’i sadece kullanımı kolay bulmayacak, aynı zamanda tüm platform web sitesi oluşturmayı çok hızlı ve verimli hale getirecektir. Kullanıcı gösterge tablonuz net, araçların ustalaşması kolay ve destek kılavuzları çok yardımcı.

Bir akşam sadece birkaç saat geçirmen gerek’Yatmadan önce sitenizi web’de yayınlamaya hazır olacaksınız. Kulağa hoş geliyor, değil mi?

Ücretsiz sürümü iyidir, ancak yeterince seviyorsanız yükseltme hakkında düşünmek isteyebilirsiniz. Bu, çevrimiçi satış yapmak isteyen herkes için önemlidir. Weebly kilidini açmak için yükseltmelisin’s e-ticaret özellikleri.

Weebly, özellikle Profesyonel plan (12 $ / ay), size verecek sınırsız depolama ve izin ver reklamları kaldırmak. Yapabilirsin’t Kişisel plan üzerinde bu özelliklerden yararlanın.

SITE123

Mükemmel Tasarım Yardımı

“SITE123, çevrimiçi olmanıza yardımcı olmaya odaklanan kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucusudur.”

Neyi Seviyoruz1.2.3.
Siteye ilk geldiğinizde hiçbir reklam görünmüyor
Canlı sohbet yoluyla 7/24 harika yardım ve destek
Site123 sizin için bir şablon seçerek reklam öğesi olmayanlar için iyi bir seçenek haline getirir
Geliştirilmesi gerekenler1.2.3.
Ücretsiz alan adı bitiyor ‘.ben mi’, daha güçlü yerine ‘.com’
Küçük yaratıcı özgürlük
Rakiplerle karşılaştırıldığında tarihli görünen sınırlı web sitesi şablonu seçimi’

SITE123’ün derhal bir dezavantajı,’t Size bir şablon seçeneği sunar. Böylece, WIX, Weebly ve süslemenizi çeken bir şablon seçmenize izin veren diğer ücretsiz web sitesi üreticilerinin aksine, SITE123 ile’t Önceden doldurulmuş çeşitli tasarımlar arasından seçim yapın.

Bunun yerine, varsayılan bir web sitesi tasarımı ile sunulmadan önce 11 farklı kategoriden (portföy, blog, müzik ve CV dahil) istediğiniz web sitesi türünü seçersiniz. Sen’platformu kullanarak bunu düzenlemekte özgürsünüz’s ile kavramak için yeterince kolay çeşitli araçlar.

site 123 ücretsiz site örneğiSiteye ilk geldiğinizde SITE123 reklamı görünmez – çok büyük bir artısite 123 ücretsiz site reklamı örneğiSiteyi aşağı kaydırmaya başladığınızda, basit bir şerit görünür

SITE123’s’nin ücretsiz alan adı formatı www.yoursite.site123.me’dir. .Me bitişi bir .com seçeneğinden daha az güçlüdür, ancak aksi halde’oldukça makul.

SITE123 hızlı bir şekilde çevrimiçi olmanızı sağlar, canlı sohbet yoluyla iyi müşteri desteği sağlar. Dedi ki,’s kesinlikle bu listedeki diğer ücretsiz web sitesi üreticileri kadar çok yönlü veya modern değil.

Ama basit, hiçbir fırfırlar web sitesi oluşturma süreci istiyorsanız, o zaman’denemeye değer.

WordPress.com

Bloglama için mükemmel

“Blog yazmak için tasarlanan bu ücretsiz platform, güçlü araçları basitleştirilmiş bir web sitesi oluşturucu tasarımı ile birleştirerek blogunuz için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir..”

WordPress.com Artıları1.2.3.
Blog yazmak için mükemmel
Herhangi bir ücretsiz planın en iyi alan adı biçimi
Çok çeşitli ücretsiz şablonlar
WordPress.com Eksileri1.2.
Bazı kodlamalar gerekebilir – çok yeni başlayanlar için uygun değildir
Şablonlar ve tasarımlar bloglamaya odaklanır


WordPress.com blog yazmak için üretilmiştir ve. Analitik, arama özelliği, yorumlar, ekran kategorileri, arşivleme ve daha fazlası gibi kapsamlı blog özellikleri otomatik olarak yerleşiktir.

WordPress.com, ağabeyi WordPress.org’un tüm gücüne sahiptir, ancak bir web sitesi oluşturucunun basitleştirilmiş tasarımı ile.

Yine de kullanmanız biraz zor olabilir.’Yine de çok teknik bilgi birikimine sahip değiliz. Kodlamaya gerek kalmadan alabilirsiniz, ancak şansınız’WordPress.com’dan en iyi şekilde yararlanmak için temel bilgileri bilmeniz gerekir.

blog için en iyi ücretsiz web sitesi oluşturucuWordPress.com, güçlü bloglama özellikleri ve modern tasarımı ile blog için en iyi ücretsiz web sitesi oluşturucusudur.

Söyleniyor, eğer sen’teknoloji konusunda kendinden emin ama don’Blogunuzu oluşturmak için bir kuruş ödemek istiyorsanız, WordPress.com en iyi seçimdir. WordPress.com ücretsiz alan adı ayrıca, oluşturucunun adını içermeyen tek alan adıdır – aşağıdaki site için alan adımız www.lucyskitchennightmares.food.blog’dur (food.blog, ‘amaç’ siteniz için belirlediyseniz).

wordpress.com ücretsiz site reklamlarıİşte oluşturduğumuz yiyecek blogu. Gördüğünüz gibi oldukça basit

Ancak, eğer değilsen’Bir blogcu için, sitenizi beğeninize göre özelleştirmek için mücadele edebilirsiniz. WordPress.com burada düşüyor – şablonları ile bir blogdan başka bir şey oluşturmaya çalıştığınızda sınırlayıcı hissetmeye başlıyor.

Bu nedenle,’t Son derece özelleştirilmiş bir işletmeye veya kişisel siteye ihtiyaç duyanlar için WordPress.com’u önerin.

Çarpıcı

Basit Web Siteleri İçin Üretildi

“Basit, şık, tek sayfalık web siteleri oluşturan ve para için büyük bir değer sunan kullanımı kolay ücretsiz oluşturucu.”

Çarpıcı Artılar1.2.3.
Ücretsiz planda ince reklamlar
7/24 müşteri desteği ‘mutluluk memurları’ canlı sohbet yoluyla
Ücretsiz plan başına bir ürün satabilme
Çarpıcı Eksileri1.2.3.
Ücretsiz plan üzerine inşa edilen siteler’t SSL sertifikası içermez
Yalnızca bir sayfalık siteler oluşturabilirsiniz
Şablonları düzenleme yeteneği sınırlı, yani yaratıcı kontrol eksikliği

Çarpıcı’Temel odak noktası sizi ucuz, kolay ve hızlı bir şekilde çevrimiçi hale getirmektir. Bu nedenle, yapmıyorsun’t Wix gibi daha sezgisel web sitesi oluşturucularla aynı düzeyde yaratıcı kontrole sahip olmak.

Çarpıcı bir şekilde, seçtiğiniz önceden oluşturulmuş bir tasarıma sahip tek sayfalık web siteleri oluşturur. Diğer birçok ücretsiz web sitesi oluşturucusunun aksine, sitenizi yayınladıktan sonra şablonunuzu istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

çarpıcı ücretsiz site örneğiÜcretsiz bir Çarpıcı siteye ilk geldiğinizde hiçbir reklam görünmez ve şablonlar oldukça şıktırçarpıcı derecede ücretsiz site reklamı örneğiSayfayı biraz aşağı kaydırdığınızda, bu küçük reklam ekranın altında görünür

Çarpıcı’ücretsiz plan, istediğiniz kadar ücretsiz web siteleri oluşturabilirsiniz. Sen’Ayrıca 5GB aylık bant genişliği, 7/24 müşteri desteği ve Basit Mağaza işlevi aracılığıyla site başına bir ürün satabilme.

Çarpıcı’s reklamcılık tartışmasız şimdiye kadar herhangi bir inşaatçı en ince ve alan adı biçimi – www.yoursite.strikingly.com – özellikle iyi. Örneğin, bu site için alan adımız www.lucyssupersidehustle.strikingly.com.

Bununla birlikte, dezavantajı, yukarıda listelenen tüm inşaatçıların aksine – Çarpıcı’s ücretsiz planı değil’t SSL sertifikası içermez. Bu, sitenizin şu şekilde işaretleneceği anlamına gelir: ‘Güvenli değil’ ziyaret etmeye çalışan herkese iyi değil!

Bu nedenle biz’d Çarpıcı bir şekilde denemenizi öneririz’ücretsiz planı, sonra yükseltme ‘Sınırlı’ bir kez ayda sadece 8 $ ödenmiş plan’mutlu ol. Sen’ayda 50 GB’a kadar bant genişliği ve sitenizde beş adede kadar ürün satabileceğiniz özel bir alan elde edersiniz..

Jimdo

İyi ‘Ön mağaza’ seçenek

“Jimdo bir çevrimiçi mağaza kurmak ve daha sonraki bir tarihte sitenizi satmak istiyorsanız ücretsiz web sitesi oluşturucu için iyi bir seçimdir.”

Neyi Seviyoruz1.2.3.
Güzel estetik
Sitenizdeki reklamları kaldırmak için en az ücreti alır
Jimdo banner veya pop-up reklam yok, altbilgide yalnızca bir not
Geliştirilmesi gerekenler1.2.
Sürükle ve bırak işlevini kullanmak zor
Tasarım ve yaratıcı kontrol eksikliği

Jimdo’nun arkasındaki ekip, ücretsiz bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olma konusunda çok tutkulu ve işler basit tutuldu, böylece hemen atlayabilirsiniz.’web sitesi oluşturma dünyasında yeni.

Eğer sen’Wix ve Weebly’yi denedik ama’Jimdo’ya göre biraz eksik bulacaksınız. Şablon seçimi de çok daha sınırlıdır.

Başlangıçtaki istemler, bir web sitesini gerçekten hızlı bir şekilde ayarlayabileceğiniz ve seçim ile boğulmuş olmaktan kaçınabileceğiniz anlamına gelir. Ücretsiz plana sahip banner veya pop-up Jimdo reklamları da yok, altbilgide sadece küçük bir not var.

jimdo ücretsiz site örneğiBuraya’Jimdo kullanarak oluşturduğumuz basit bir web sitesine örnekjimdo ücretsiz site örnek reklamıAltbilgideki küçük bir not,’ücretli bir plan kullanmıyorsunuz

Alan adı biçimi oldukça standarttır: www.your-site.jimdosite.com. Bu site için, örneğin, bizimki www.lucy-bakes.jimdosite.com’du..

Sonuçta, biz’d Çevrimiçi bir Facebook mağazası veya benzeri bir ortam sağlamak için hızlı ve kolay bir web sitesine ihtiyacınız varsa Jimdo’yu öneriyoruz. O’daha sonra bunu yapmayı seçerseniz, web sitesinin kendisi aracılığıyla e-ticareti etkinleştirmek için planınızı yükseltmek gerçekten kolay (ve oldukça ucuz).

IM Oluşturucu

Beyaz Etiket İşletmeleri İçin Harika

“Eğer sen’IM Creator sizin için olabilir, birçok görüntü ile göz alıcı ücretsiz bir web sitesi oluşturmak istiyoruz.”

Neyi Seviyoruz1.2.3.
Göz alıcı şablonlar
Öğrenciler, Sanatçılar ve STK’lar ücretsiz, reklamsız bir tema kullanmak için ücretsiz başvurabilir
Çok çeşitli temel özellikler
Geliştirilmesi gerekenler1.2.
Ücretsiz plandaki büyük reklamlar (diğer herkes tarafından kullanılabilir) ve karmaşık bir alan adı
E-ticaret özelliği yok

IM yaratıcısı HIZLI ücretsiz bir web sitesi yapmanıza yardımcı olmaya odaklanıyor (ve hızlı demek istiyorum!).

Öğrenciler, sanatçılar, STK’lar ve yardım kuruluşları, bu formu doldurarak premium IM Creator yazılımını ücretsiz kullanmak için başvurabilirler. Topluluk zenginleştirme ekibi daha sonra başvurunuzu normalde 72 saat içinde inceler. Onaylanırsa, lisans yayınladığınız ilk siteye eklenir ve reklamsızdır. Sen’kendi alan adınızı da bağlayabileceksiniz.

Şablonlar, kendinizinkilerle hızlıca kapatabileceğiniz içeriğe sahiptir. ‘sürükle ve bırak’ editör. Bu, sıfırdan bir şey inşa etme veya tasarlama işini kurtarır.

en iyi ücretsiz web sitesi yazılımı im yaratıcısıIM Oluşturucu’s basit şablonları demo içeriği kendi için değiştirmeyi kolaylaştırır, zamandan ve emekten tasarruf sağlar!

Eğer sen’öğrenci, sanatçı veya STK’sınız olan IM Creator, premium özelliklere ücretsiz olarak erişmenin cömert bir yolunu sunar ve mükemmel bir seçimdir. Değilse, bu listede daha yüksek özellikli inşaatçılara bakmak daha iyi olabilir.

Webnode

Hızlı ve Kolay Kurulum

“Webnode, 30 milyondan fazla kullanıcısı olan popüler bir ücretsiz web sitesi üreticisi seçimidir dünya çapında.”

Neyi Seviyoruz1.2.3.
Hızlı bir şekilde çevrimiçi olun – 5 dakika kadar kısa bir süre alabilir!
Webnode banner veya pop-up reklam yok, altbilgide yalnızca bir not var
Neredeyse hiç öğrenme eğrisi yok
Geliştirilmesi gerekenler1.2.
Yaratıcı özgürlük eksikliği
Çok esnek olmayan şablon tasarımı

O’Webnode kurmak gerçekten kolay. Tüm web sitesi oluşturma süreci yaklaşık beş dakika içinde yapılabilir – şimdi’hızlı!

Webnode’editör kullanımı çok kolaydır, ancak Weebly veya Wix gibi diğer ücretsiz web sitesi üreticilerinden çok daha az esnektir. O’neredeyse bir sürükle ve bırak editörü, ama tam olarak değil.

Elemanları hareket ettirebilirsiniz, ancak bunlar önceden belirlenmiş tasarımlara uyacaktır. Örneğin, bir görüntüyü sayfanın ortasından sağa doğru taşırsanız, görüntüyü istediğiniz yere bırakmanıza izin vermek yerine sayfa tasarımı buna uyacak şekilde değişir. Basit, minimalist siteler oluşturmaya gerçekten iyi borç veriyor:

webnode örnek sitesiModern ve minimalist tasarımlar Webnode’u düğün veya parti gibi bir etkinlik web sitesi için mükemmel bir seçenek haline getirirwebnode ücretsiz site altbilgisi reklamı örneğiİnce altbilgi banner’ı siteyle iyi uyum sağlar’estetik

Webnode, ücretsiz web sitesi oluşturucunun iyi bir seçimidir.’Bir şablon tasarımı üzerinde çalışmak için fazla zaman harcamayın veya neredeyse sıfır öğrenme eğrisine sahip bir inşaatçı istemek – ancak listemizdeki diğer inşaatçılara kıyasla yaratıcı potansiyelinizi sınırlandırıyor.

Webnode kesinlikle ‘Etkinlik’ partiler veya düğünler gibi web siteleri. İtirazı görebiliriz ve sonunda, oluşturduğumuz web sitesinin görünümünü beğendik.

Mozello

Basit Çok Dilli Siteler Oluşturun

“Mozello, tamamen ücretsiz çok dilli siteler oluşturmanıza izin veren temel, kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucusudur.”

Neyi Seviyoruz1.2.3.
Ücretsiz olarak çok dilli siteler oluşturun
E-ticaret ücretsiz planda etkinleştirildi
Herhangi bir ücretsiz web sitesi oluşturucusunun en ince reklamı
Geliştirilmesi gerekenler1.2.3.
Çok sınırlı editör
SSL Güvenliği Yok
Esneklik ve kişiselleştirme eksikliği

Mozello, kullanımı kolay ve temel bir web sitesi oluşturucusudur. Bloglama araçları ve hatta e-ticaret işlevleri gibi basit özelliklere sahiptir. Ücretsiz planda bir çevrimiçi mağaza kurabilir ve en fazla 10 ürün satabilirsiniz.

Mozello ile ilgili en iyi şeylerden biri, ücretsiz olarak çok dilli web siteleri oluşturabilmenizdir. Bu, içeriğinizi diğer dillerde sunarak daha geniş bir kitleye ulaşabileceğiniz anlamına gelir. Bu, ücretsiz bir plana dahil edilmesi nadir görülen bir özelliktir, bu nedenle Mozello kesinlikle bu bağırmayı hak ediyor.

mozello ücretsiz site örneğiSayfalarınızın farklı dillerde sürümlerini oluşturabilmek ücretsiz bir plan için çok cömerttir. Nasıl olduğunu görün’ve bu ana sayfa için Fransızca ve İspanyolca seçenekler ekledim?mozello ücretsiz site örnek reklamıMozello’ücretsiz plan reklam ince – altbilgi sadece küçük bir metin notu

Alan adı biçimi www.your-business.mozello.com şeklindedir. Bu site için bizimki www.lucys-architects.mozello.com.

Bu özelliklerle Mozello’nun neden olmadığını merak ediyor olabilirsiniz.’t En iyi ücretsiz web sitesi üreticileri listesinde daha yüksek. Mozello’nun ana dezavantajı sınırlı editörüdür -’s basit ve başlangıç ​​dostu, ancak bu basitlik özelliklerine ve esnekliğine yansır.

Mozello ayrıca’t Diğer üreticilerin yaptığı gibi SSL güvenliğini dahil et. Bu, kullanıcıların ve arama motorlarının web sitenizin güvenli ve güvenilir olduğunu bilmesini sağlayan şifrelemedir. O’web sitenizin ziyaretçiler için güvenli olmasını ve çevrimiçi ortamda ciddiye alınmasını istiyorsanız gerçekten önemlidir..

SimpleSite

Harika Mobil Editör

SimpleSite, en eski platformlardan biridir ve sitenizi mobil cihazınızdan kolayca düzenlemenizi sağlar.

Neyi Seviyoruz1.2.3.
Kullanımı çok kolay
Cömert ücretsiz plan
Mobil tarayıcıda mobil uyumlu düzenlemeyi destekler
Geliştirilmesi gerekenler1.2.3.4.
SSL sertifikası yok
Üçüncü taraf entegrasyonlarına erişim yok
Sınırlı müşteri desteği
Eski editör

SimpleSite bir mobil zevktir. Gerçekten etkileyici bir uzmanlığı var – masaüstünde olduğu gibi mobil cihazınızdan da bir web sitesi oluşturma olanağı sunuyor.

Bu, her zaman hareket halinde olan yoğun kullanıcılar için idealdir.

basit site ücretsiz site örneğiSimpleSite öncelikle kendi kendine bir hizmeti tanıtmak isteyen biri için tasarlanmıştır, böylece mobil düzenleyicisinin sağladığı esnekliğin nasıl yardımcı olabileceğini görebilirsiniz.

O’öncelikle kendi kendine bir hizmeti tanıtmak isteyen biri için tasarlanmıştır, böylece mobil düzenleyicisinin sağladığı esnekliğin nasıl yardımcı olabileceğini görebilirsiniz. Orada’sadece bir küçük ‘yapışkan’ reklam ve tekrar, iyi bir alan adı yapısı: www.yoursite.simplesite.com (veya bizim durumumuzda www.lucycarneydaycare.simplesite.com).

Ancak, bazı büyük dezavantajları vardır. Sen değilsin’t web sitenizin mobil sürümünü’masaüstünde çalışırken SimpleSite’Daha fazla özelliğe erişmek istiyorsanız, premium planları diğer web sitesi üreticilerine kıyasla genel olarak nispeten pahalıdır. Ücretsiz bir planı olsa da, premium seçenekler aylık 9,99 $ ile 28,95 $ arasında değişiyor.

Çarpıcı ve Mozello’da olduğu gibi, SimpleSite’s ücretsiz planı değil’t Sitenizi açıkta bırakarak bir SSL sertifikası ekleyin – bizim gözümüzde büyük bir dezavantaj.

Sonuçta, SimpleSite sürekli hareket halindeyken veya bir bilgisayara veya dizüstü bilgisayara erişmeden birine uygun olabilir – ama sonuçta’bir nedenden dolayı son sırada.

Ücretli Bir Plana Yükseltmeye Değer Mi??

Senin gibi’Bazı ücretsiz web sitesi oluşturucuları oldukça cömert olsa da, genellikle oldukça sınırlayıcı.

Bir Tamam web sitesi ücretsiz olabilir, ancak harika biri süper ucuz olabilir. Web siteniz tam istediğiniz şekilde yapmak için zaman ve para koymaya değer.

Her ne kadar bireysel web sitesi oluşturucusuna bağlı olarak farklılık gösterse de’bakarak, hemen hemen herhangi bir ücretli plan kilidini açabilir büyük özellikleri bir sürü vardır. Ana olanlar şunları içerir:

reklamları kaldırmak

Ücretsiz planlarda web sitenizin üreticisi sitenize reklam verecektir. Bu ince bir afiş veya rahatsız edici bir pop-up yoluyla olsun, bu, profesyonel görüntünüzü mahvedebilir.’kendi markanızı tanıtmak veya bir işletme yürütmek.

Wix gibi ücretli planlarda’s Combo plan, bu reklamlar kaldırılır ve web sitenizde dikkat dağıtıcı herhangi bir şey kalmaz. Bu, Premium hesabınız olmasına kıyasla Spotify’ın ücretsiz sürümünü kullanmaya benzer – her ikisinde de müzik dinleyebilirsiniz, ancak ücretsiz planınızda’reklamlarla yeniden kesildi!

Özel Bir Etki Alanı Bağlama

Ücretsiz bir planda web sitenizin adresi şuna benzer: https://mysite.strikingly.com veya https://joebloggs.wixsite.com/mysite. Bu web adresleri uzun, kafa karıştırıcı ve bulmanız zor olabilir’sitenizi çevrimiçi olarak arayan bir ziyaretçi olun.

Özel bir alan adı, www.mysite.com gibi bir markayı tanıtmak ve potansiyel ziyaretçiler tarafından web sitenize ulaşmak için çok daha iyi olan daha kişiselleştirilmiş bir adres seçmenize olanak tanır! Siteniz için yeni bir alan adı satın almış olsanız veya zaten aktarmak istediğiniz bir alan adına sahip olsanız bile, gerçekte bağlanmak ve web sitenizin adresi olarak kullanmak için ücretli bir plana sahip olmanız gerekir. Genellikle Weebly gibi mevcut en ucuz yükseltme ile özel alan adınızı satın alabilir ve bağlayabilirsiniz.’s ‘Bağlan’ plan, öyle’s uygun fiyatlı bir seçenek.

Çevrimiçi Mağaza Kurun & Ödemeleri Kabul Et

SITE123 ve Çarpıcı gibi bazı inşaatçılarda, ücretsiz planda bir çevrimiçi mağaza oluşturabilir ve bir veya iki ürün satabilirsiniz, ancak daha fazla satmak için yükseltmeniz gerekir. Bazılarında bir mağaza oluşturabilirsiniz, ancak web sitenizden (Wix gibi) gerçekte ödemeleri kabul etmek için ücretli bir planda olmanız gerekir. Diğerleri kazandı’t Bir mağaza oluşturmanıza izin vermediğiniz sürece’Weebly gibi yeniden ödeme.

Bu yüzden değişir, ancak bir şey aynı kalır: başarılı ve ölçeklenebilir bir çevrimiçi mağazaya sahip olmak için, er ya da geç ücretli bir plana geçmeniz gerekir. Bir kere sen’Ücretli bir plandayken, farklı ödeme türlerini bağlama (örneğin PayPal, kredi / banka kartları vb.), işlem ücretlerinden kurtulma, envanterinizi takip etme ve yönetme gibi özelliklerin kilidini açabilirsiniz.!

Artırılmış (hatta Sınırsız) Depolama Alanı ve Bant Genişliği Alın

Depolama alanınızın ve bant genişliğinizin ücretsiz planlarla sınırlandırılması yaygındır. Web sitenizi kendi hızınızda ölçeklendirmenize ve büyütmenize olanak tanıyan fiyat katmanları aracılığıyla çalıştıkça, aldığınız miktar sıklıkla artar. Wix gibi bir çok web sitesi üreticisi size sınırsız bant genişliği ve sınırsız depolama alanı sağlayacak!

Gelişmiş Pazarlama Araçları

Pazarlama, web sitenizi tanıtmanın büyük bir parçasıdır -’kendi portföyünüz, markanız veya işletmeniz varsa, insanların sizi bulmasını istiyorsunuz! Ücretsiz planlarda genellikle temel pazarlama veya bülten araçları bulunurken,’Böylece, e-posta kampanyaları ve daha iyi site analizi ve istatistikleri gibi çok daha gelişmiş pazarlama araçlarına erişebileceksiniz. Bu şekilde ziyaretçilerinize ulaşabilir ve ardından kelimelerin yayılmasına yardımcı olmak için kampanyalarınızın ne kadar başarılı olduğunu takip edebilirsiniz.!

Sadece bu özelliklerden’nasıl olduğunu görmek kolay’s web siteniz için en iyi kilidini yükseltmeye değer. Ve iyi haber şu ki, kazandı’sana bir kol ve bir bacak maliyeti! Temel planların çoğu ayda yaklaşık 5 $ ‘dan başlar. Ücretsiz bir plandan temel bir plana geçmek, sitenizi büyütmenin ve çevrimiçi varlığınızı en üst düzeye çıkarmak için bu harika özellikleri eklemenin gerçekten uygun bir yoludur. Ve eğer sen’temel bir planın ötesine geçmeye hazırsanız, yeni özellikleriniz size on kat geri ödeyecek. Örneğin, Weebly’s Pro planı, alışveriş deneyimini geliştirmek için bir nakliye hesap makinesi ile birlikte gelir ve İş planı, “terk edilmiş araba” müşterileri kasaya geri döndürmek için e-postalar.

En İyi Ücretsiz Web Sitesi Kurucuları: Sonuç

Biz’10 ücretsiz web sitesi oluşturucusunun artıları ve eksileri ve mümkün olduğunda ücretli bir plana geçmenin avantajları konusunda size rehberlik etti. Sen’şimdi bir web sitesi oluşturucu seçmek ve dijital kalem dijital kağıt koymak için gereken her şeyi ile donatılmış.

İzin Vermek’hızlı bir özet var…

En İyi 10 Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu:

 1. Wix – En İyi Çok Yönlü Web Sitesi Oluşturucu.
 2. Weebly – Küçük İşletmeler için İdeal.
 3. SITE123 – Mükemmel Tasarım Yardımı.
 4. WordPress.com – Bloglama için mükemmel.
 5. Çarpıcı – Basit Web Siteleri İçin Üretildi.
 6. Jimdo – Küçük Çevrimiçi Mağaza Oluşturucu.
 7. IM Oluşturucu – Beyaz Etiket İşletmeleri İçin Harika.
 8. Webnode – Hızlı ve Kolay Kurulum.
 9. Mozello – Basit Çok Dilli Siteler Oluşturun.
 10. SimpleSite – Harika Mobil Editör.

En iyi 10 ücretsiz web sitesi oluşturucu listemiz, Wix’i tonlarca ücretsiz özelliğe sahip en iyi all-build üreticisi olarak sıralıyor. Weebly küçük işletmeler için idealdir, WordPress.com ise blog yazmak için mükemmeldir.

Sadece ücretsiz web sitesi oluşturucularının neredeyse her zaman kullanabileceğiniz özellikleri ve işlevleri sınırladığını unutmayın – şimdi bununla iyi olabilirsiniz, ancak çizgiyi daha da sinirlendirebilir.

Hemen hemen her zaman premium plana abone olmanızı öneririz.

Bir yatırım olarak düşünün. Ön tarafa biraz fazladan ödeme yaparsınız ve faydaları daha uzun bir süre toplarsınız. Artı, bu’Her ay büyük latte veya fast food burgerine mal olan bir yatırım!

Yine de eğer değilsen’Premium hesap için aylık ücret ödemenin sizin için olduğuna tamamen ikna olmadıktan sonra, web sitesi oluşturucu ücretsiz denemelerinden yararlanmanızı öneririz.

Bu denemeleri kullanmak, farklı web sitesi içerik oluşturucularını test etmenin ve size en uygun olanı görmenin harika bir yoludur – ve bunu bir kuruşa mal olmadan yapabilirsiniz!

SSS

Daha fazla bilgi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map