2020 Yılında En İyi 8 VPS Hosting Sağlayıcıları: En Çok Hangi Sunucu Var?

web hosting karşılaştırma özellikli resim


VPS hosting bir web sitesi barındırmanın en etkili yollarından biridir. En iyi dokuz sağlayıcıyı incelerken bize katılın.

Bir web sitesi başlatırken, birçok kişi temel bir paylaşılan web barındırma hizmetine dönüşür – ancak web siteniz büyüdükçe, ihtiyaçları da artacaktır..

o’ne zaman’sanal özel sunucu (VPS) kullanmaya başlama zamanı.

A VPS, paylaşılan barındırma işleminden bir adım önde. Hâlâ bir sunucuyu (sitenizi çevrimiçi ziyaretçilere sunan bilgisayar) diğer web siteleriyle paylaşıyorsunuz, ancak bu sunucuyu kullanan çok daha az web sitesi var.

VPS sağlayıcıları genellikle abonelere daha fazla sistem kaynağı sunar; bu, web sitenizin daha hızlı ve daha duyarlı olması gerektiği anlamına gelir. Bunun da ötesinde, trafik artışları yaşıyorsanız – belki bir satış etkinliği sırasında veya sitenizle ilgili önemli bir haber hikayesi kesildikten sonra – VPS kaynakları sitenizi karşılamak için genişletilebilir’nin yeni talepleri.

Şey, orada VPS sağlayıcıları ton vardır ve en iyi VPS barındırma sağlayıcısını seçmek zor bir çağrıdır. Neyse ki, sen’doğru yere geldim. Biz’hangi VPS hizmetlerinin en iyi olduğunu bulmak için araştırma yaptık.

VPS barındırma sağlayıcılarının geniş bir yelpazesine, sundukları hizmetlere ve bunları diğerlerinden ayıranlara bir göz attık. Ne tür hosting planları sunuyorlar? Ne’performansları nasıl? İyi yardım ve destek sağlıyorlar mı??

En İyi 8 VPS Hosting Sağlayıcımız:

 1. Hareket halinde – En iyi genel VPS barındırma sağlayıcısı.
 2. A2 Hosting – Para için en iyi değer.
 3. Bluehost – En iyi özellikler.
 4. iPage – Müşteri hizmetleri için en iyisi.
 5. HostGator – Güvenilirlik için en iyisi.
 6. HostPapa – En iyi RAM ve depolama alanı.
 7. GoDaddy – Ekstra özellikler için en iyisi.
 8. DreamHost – En iyi bant genişliği.

En iyi VPS hosting sağlayıcıları

En iyi VPS hosting sağlayıcıları ihtiyaçlarınızı karşılayanlardır. Bu aptalca gelebilir, ama’doğru. En iyi VPS planını bulmak, fiyat, özellikler, destek gibi birçok faktöre bakmak anlamına gelir.

En iyi 9 tedarikçimizin hepsi kendi benzersiz satış noktalarına sahiptir. VPS hosting isn’t tek bir boyuta uyar tüm çözüm, bu yüzden izin’Her sağlayıcıya daha yakından bakın ve hizmetinin sizin gibi göründüğüne bakın’yeniden arıyorum.

Sitenizde çok fazla web sayfası veya yüksek kaliteli içerik varsa, çok fazla depolama alanına sahip sağlayıcılar bir öncelik olmalıdır. Aynı şekilde, eğer’Bütçeniz varsa veya çok yardıma ihtiyacınız varsa, ucuz fiyatlandırma ve iyi desteğe sahip sağlayıcılara öncelik verilmelidir.

Hareket halinde

InMotion, VPS hosting konusunda en iyi köpektir. Hepsi inanılmaz bir fiyata inanılmaz özellikler, makul çalışma süresi ve yardımcı destek sunar. InMotion ayrıca, paylaşılan barındırma için yaptığımız araştırmaların da en iyisi oldu..

InMotion VPS BarındırmaInMotion, hem Paylaşılan hem de VPS barındırma için en üst düzey sağlayıcıdır.

A2 Hosting

A2 Hosting, VPS planlarını samimi bir gülümseme ve paha biçilmez tavsiyelerle sunar. O’sezgisel bir yardım ve destek hizmeti ve cömert her zaman para iade garantisi ile yeni ev sahipliği yapmak için mükemmel.

A2 Hosting VPS BarındırmaA2 Hosting müşteri hizmetleri ile tanınır, bu yüzden’eğer aklınızda bulundurmanız gereken bir şey’Toplam bir acemi yeniden.

Bluehost

Eğer sahipsen’t Web sitenizi henüz kurmadıysanız, Bluehost size kalıcı olarak ücretsiz bir alan adı veren tek VPS barındırma sağlayıcısıdır. Gerçek satış noktası, 8GB RAM ve 4 CPU çekirdeği ve sınırsız e-posta hesabı içeren özelliklerinin kalitesidir..

Bluehost VPS BarındırmaBluehost piyasadaki en iyi hosting sağlayıcılarından biridir.

iPage

iPage, 7/24 canlı sohbet ve telefon desteği, ayrıntılı bilgi merkezi ve destek biletleri sunan oldukça iyi bir müşteri hizmetine sahiptir. SSL sertifikası ve ücretsiz site yedeklemeleri ile özellikleri de oldukça iyi.

iPage VPS BarındırmaOrada’inkar etmek iPage ucuz fırsatlar sunuyor, ama onlar için hız feda.

HostGator

HostGator hosting ustasıdır. Araştırmamızdan en iyi genel hosting puanı ile çıktı. O’s izole VPS hosting bakarken oldukça usta değil, ama’kesinlikle sarkma yok. İyi özellikler ve herhangi bir sağlayıcının en iyi çalışma süresi ile çok daha kötü yapabilirsiniz.

HostGator VPS BarındırmaHostGator en iyi çok yönlü barındırma hizmetini sunar ve VPS barındırma dikkate alınmaya değer.

HostPapa

HostPapa yapmıyor’ucuz değil, ancak başka hiçbir sağlayıcı kapasitesine rakip olamaz. HostPapa’en üst düzey fiyatlandırma planı, en büyük web sitelerini bile ele almak için yeterli RAM (Rasgele Erişim Belleği) ve depolama alanı sunar.

Hostpapa VPS BarındırmaHostPapa yüzeyde harika görünüyor, ancak pahalı yenileme maliyetlerine karşı dikkatli olun.

GoDaddy

GoDaddy parmaklarını web ile ilgili her şeye daldırıyor. Dünya olmanın yanı sıra’s büyük etki alanı kayıt şirketi, aynı zamanda mükemmel bir web sitesi oluşturucu ve yüksek kaliteli hosting paketleri vardır. Eğer sen’tek elden bir mağazaya ihtiyaç duyuyorsanız, GoDaddy size yardımcı olabilir.

GoDaddy VPS BarındırmaGoDaddy birçok harika hizmet sunuyor, ancak VPS hosting değil’t en güçlü.

DreamHost

DreamHost ayrıca tüm planlarında sınırsız bant genişliği sunar. Diğer özellikleri de oldukça temiz olsa da’arada bir yardım eli gerekiyorsa en iyisi değil. Rakiplerinin aksine, Dreamhost telefon desteği ve canlı sohbet sunmuyor.

DreamHost VPS BarındırmaDreamHost ucuz fiyatları temel siteler için mükemmeldir, ancak uzun vadede biraz sınırlayıcı olabilir.

Yan yana VPS barındırma karşılaştırması

Her VPS ana bilgisayarının sunduğu özellikleri ayırmak zor olabilir. Hiç kimse hafta sonlarını veya akşamlarını bir sürü site boyunca dolaşarak, en iyi fırsatı bulmak istemektedir. Yani, biz’tüm önemli bilgileri sizin için tek bir yere koydum.

Burada, her bir sağlayıcının root erişimi olsun ya da olmasın, her sağlayıcının size sağladığı maksimum özellik miktarını görebilirsiniz’s çalışma süresi performansı ve testlerden elde edilen araştırma puanımız.

O’Aşağıdaki fiyatların değil, bu sağlayıcı ile barındırma VPS alabilirsiniz en ucuz olduğunu unutmayın önemli s’d her şeyin maksimum kapasitesini almak için ödeme yapın.

Hosting SağlayıcıMaksimum RAMMaks CPU’larMaksimum bant genişliğiKök ErişimiMaksimum Depolama AlanıuptimeEn ucuz fiyatWBE Değerlendirmesi Hareket halinde

A2 Hosting

Bluehost

iPage

HostGator

HostPapa

GoDaddy

DreamHost

8GB56TB&# 10003;260GB% 99,97$ 39.99 / ay% 90
8GB84TB&# 10003;150GB% 99,95$ 49.99 / ay% 85
8GB43TB&# 10003;120GB% 99.98$ 29.99 / ay% 84
8GB44TB&# 10003;120GB% 99.94$ 24.99 / ay% 83
8GB43TB&# 10003;240GB% 99.99$ 89.95 / ay% 83
24GB128TB&# 10003;1000 GB% 99,97$ 49.99 / ay% 81
8GB4Sınırsız&# 10003;200 GB% 99,97$ 40.99 / ay% 70
8GBN / ASınırsız&# 10007;240GB% 99,9515 $ / ay% 61

Gösterildiği gibi, HostPapa RAM, CPU’lar ve Bant Genişliği açısından açık bir kazanandır. O’Bununla birlikte, bu limitleri almak için,’$ 299.99 / ay ödemek zorunda kalacak – herhangi bir sağlayıcı tarafından herhangi bir planın en yüksek ücreti.

Her şey dikkate alındığında, InMotion bizim için açık bir kazanan oldu. Bununla birlikte, belirli gereksinimleriniz varsa, tablomuz ihtiyaçlarınız için doğru sağlayıcıyı bulmanın harika bir yoludur.

Hala her bir sütunun ne anlama geldiğini başını kaşıyor? Don’endişelenme, biz’açıklayacağım:

 • RAM (Rasgele Erişim Belleği) – sitenizi körükleyen ve çalışmasına izin veren şey.
 • CPU (Bilgisayar İşlem Birimleri) – sunucudaki bilgileri işleyen çekirdekler.
 • Bant genişliği – sunucu, internet ve siteniz arasında akabilecek veri miktarı.
 • Kök Erişimi – ekstra yazılım yükleyerek sunucunuzu özelleştirebilme.
 • Depolama – sitenizdeki şeyler için sahip olduğunuz alan miktarı (içerik, medya, web sayfaları vb.)
 • uptime – sitenizin çevrimiçi olarak ne kadar tutarlı çalıştığı.

Birçok site için, bu tabloda gösterilen miktarlar aşırı ve gereksiz olacaktır. Çoğu zaman, dikkate alınması gereken en önemli şeyler çalışma süresi ve maliyettir.

Tabii ki’büyük depolama alanı veya bant genişliği sınırlarına sahip olmak güzel – ancak siteniz düzenli olarak azalırsa bunların hiçbiri önemli değildir veya’t aylık faturayı karşılama!

Hareket halinde

En iyi genel VPS barındırma sağlayıcısı

InMotion ProsInMotion Eksileri
Sınırsız CPU çekirdeği, etki alanı ve e-posta hesabıOldukça pahalı üst seviye VPS hosting planları
6-12 aylık planlarla ücretsiz alan adıDiğer sağlayıcılar% 99,97 çalışma süresini iyileştirebilir

InMotion, VPS barındırma konusunda çıtayı yükseltiyor. Araştırma testlerimizde sadece özellikleri% 95 puan aldı ve’nedenini görmek kolaydır. Tüm planlar ücretsiz yedeklemeler, kök erişimi ve sınırsız CPU çekirdeği ve e-posta hesabı ile gelir.

InMotion, gelecekteki tüm işletmeler veya büyük kişisel siteler için mükemmeldir. Aylık 39,99 ile 144,99 $ arasında değişen üç farklı fiyatlandırma planı sunuyor. 7/24 telefon, canlı sohbet ve bilet sistemi ile 30 günlük para iade garantisi ile InMotion, okuyucuların% 99’u için mükemmel bir sağlayıcıdır.

A2 Hosting

Para için en iyi değer

A2 Hosting ArtılarıA2 Hosting Eksileri
Para için en iyi değerÜcretsiz alan adı yok
Herzaman para iade garantisiYalnızca% 99,95 çalışma süresi

Eğer sen’VPS hosting konusunda emin değilseniz ya da emin değilseniz, A2 Hosting size yardımcı olabilir. Güler yüzlü, müşteri odaklı yaklaşımı, kendinizi hemen değerli hissetmenizi sağlar ve personel her zaman yardım etmeye hazırdır. Artı, eğer’Hizmetten memnun değilseniz, istediğiniz zaman geri ödeme alabilirsiniz, soru sorulmadı.

Özellikler açısından, Linux veya Windows sunucu barındırma arasında seçim yaparken, A2 ücretsiz yedeklemeler, kök erişimi ve sınırsız e-posta hesapları da sunar. O’InMotion’dan biraz daha pahalı, planları 49.99 $ ile 99.99 $ / ay arasında değişiyor, ancak siz’seni ilk sıraya koyan çok güvenilir bir hizmet elde edeceğim.

Bluehost

En iyi özellikler

Bluehost ArtılarıBluehost Eksileri
% 99,98 çalışma süresiOldukça pahalı üst seviye VPS hosting planları
Ücretsiz alan adıBir özel IP adresi

Bluehost, WordPress hostingiyle daha iyi bilinir, ancak yine de bir VPS hizmetinden ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Ve eğer sen’henüz bir alan adı satın almadık, Bluehost bizim tek sağlayıcı’Sonsuza dek size ücretsiz bir tane veren test edildi.

Her zamanki özelliklerin tümü sunulmaktadır ve Bluehost% 99,98’lik parlak bir çalışma süresine sahiptir. Giriş seviyesi VPS barındırma fiyatlandırması da çok makul, yeni müşteriler için ayda 18,99 $ ‘dan başlayan fiyatlarla (yenileme oranı 29,99 $’ dan başlayan fiyatlarla) $ 59,99 / ay’a kadar. Oh, ve don’t 7/24 müşteri desteğini unutmayın. Ve eğer sen’Özellikle bir fotoğraf web sitesine güç vermek için bir VPS planı arıyorsanız, Bluehost en iyi Fotoğrafçı Web Sitesi Barındırma Sağlayıcıları incelememizde bir numaradır.

Yeni müşteriler, Bluehost ile aylık 18,99 $ ‘dan VPS hosting alabilir (normalde 29,99 $)

Peki ayda $ 18.99 için ne alıyorsunuz??

 • Ücretsiz web sitesi alanı
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • Tek tıkla WordPress kurulumu
 • 1 TB bant genişliği & 30 GB depolama alanı
 • Telefonla 7/24 destek & canlı sohbet

Tüm Bluehost’s VPS hosting planları bir 30-gün para iade garantisi, eğer öyleyse’aldığınız hizmetten tamamen memnun değilseniz,’tam bir geri ödeme alacağım.

iPage

Müşteri hizmetleri için en iyisi

iPage ArtılarıiPage Eksileri
1 yıl ücretsiz alan adı% 99,94 kötü çalışma süresi
Çoklu yardım ve destek kaynaklarıYalnızca 1 TB bant genişliği

iPage en ucuz fiyatlara, özellikle parlak özelliklere veya en büyük kapasiteye sahip olmayabilir, ancak her şeyden biraz var. RAM’den root erişimine, ücretsiz yedeklemelerden SSL güvenliğine,’ihtiyacınız olan her şeye erişebileceksiniz.

Çalışma süresi değil’t Rakiplerine kıyasla harika, ancak ayda 24,99 $ ‘dan başlayan ucuz planlarda konfor ve 7/24 destek alabilirsiniz. Biz’d iPage’i makul bir fiyata sağlam bir hizmete ihtiyaç duyanlar için bir ev sahibi olarak görür – müşteri hizmetleri ihtiyacınız olabilecek tüm yardımı sunar.

HostGator

Güvenilirlik için en iyisi

HostGator ArtılarıHostGator Eksileri
120 GB depolama alanıPahalı fiyatlandırma planları
% 99,99 çalışma süresiÜcretsiz alan adı yok

HostGator, genel barındırma hizmetlerine geldiğinde kahvaltı için rekabeti yedi ve özellikle VPS hizmeti de çok güçlü. HostGator’un paraya değer vermesi, özelliklerin InMotion beğenileriyle oldukça iyi rekabet ederken, 89.95 $ / ay başlangıç ​​maliyeti, sıkı bir bütçeye sahip olmak için yeterlidir..

Bununla birlikte, HostGator’un uzun vadede taahhüt ederseniz, ilk üç yıl için sadece 29,95 $ / ay ödeyebileceğiniz harika bir promosyon anlaşması var. Ayrıca yepyeni bir web sitesi oluşturucu var.’Eğer basit siteler oluşturmak için mükemmel’henüz kendinizinkini yapmadınız.

HostPapa

En iyi RAM ve depolama

HostGator ArtılarıHostGator Eksileri
Extreme planı ile inanılmaz kapasitePahalı planlar
Sınırsız alan adı ve e-posta hesabıÜcretsiz yedek yok

Pizzacı ismi gibi, HostPapa’t Bir şeyleri yarıya kadar servis etmek. Büyük bir web sitesi barındırmanız, büyük dosya boyutları, yüksek çözünürlüklü içerik ve bir çubuğu sallayabileceğinizden daha fazla web sayfası ile patlamanız gerekiyorsa, HostPapa tam size göre.

Yine de dikkatli olun – birçok insanın içine düştüğü bazı ortak tuzaklar vardır. İlk olarak, promosyon fiyatları sadece bir ay boyunca teklif edilir, bundan sonra’beş planından herhangi birinde ayda 49,99 ile 299,99 dolar arasında ödeme yapıyor. İkincisi, 30 günlük para iade garantisi yalnızca bir yıl veya daha uzun süre abone olanlar için geçerlidir. Diğer herkesin geri ödeme talebinde bulunmak için yalnızca 48 saati vardır.

GoDaddy

Ekstra özellikler için en iyisi

GoDaddy ArtılarıGoDaddy Eksileri
Sınırsız bant genişliği7/24 canlı sohbet veya bilet desteği yok
Hem Linux hem de Windows sunucularıPara iade garantisi yok

GoDaddy en ünlü web sitesi markalarından biridir. Dünya olarak bilip bilmediğiniz’en büyük alan adı kayıt şirketi, klas bir web sitesi kurucusu veya gerçekten de web barındırma hizmeti için, GoDaddy her şeyi sunan bir sağlayıcıdır.

GoDaddy’s VPS hosting oldukça mütevazı ama orada’çoğu insanı tatmin edecek kadar. Eğer sen’henüz devam edip web sitenizi oluşturmak ve barındırmak için tek elden bir dükkana ihtiyacınız varsa,’t GoDaddy’yi yeterince tavsiye etmem.

DreamHost

En iyi bant genişliği

DreamHost ArtılarıDreamHost Eksileri
Sınırsız e-posta hesabı ve alan adıCanlı sohbet desteği yok
Sınırsız bant genişliğiTemel planda yalnızca 30 GB depolama alanı

Tamam, tamam, yani DreamHost değil’t Her şeyde en iyisi. Ancak sınırsız bant genişliği hala gurur duyulacak bir şeydir -’s sadece diğer iki sağlayıcı tarafından sunulmaktadır! O’Ayrıca s arkasında ikinci ucuz VPS ev sahibi 1&1 IONOS, başlangıç ​​fiyatı sadece 15 $ / ay.

Rahatsız edici bir şekilde, DreamHost bu listede size root erişimi vermeyen tek sağlayıcı ve esnek olmayan miktarda CPU çekirdeği olan tek sağlayıcıdır. Orada’s ayrıca telefon veya canlı sohbet desteği yok ve ortalama çalışma süresi% 99,95. DreamHost sizin için ne ödeme alma klasik bir durumdur – ama sonra tekrar, 1&1 IONOS daha ucuz ve daha iyi!

Doğru VPS barındırma sağlayıcısını nasıl seçersiniz?

Bir VPS barındırma sağlayıcısı ararken dikkate alınması gereken bir dizi faktör vardır. Birçoğu hem sizin hem de web sitenizin ihtiyaçlarına bağlı.

Her şey düşünüldüğünde, bir ev sahibi seçerken herkesin bakması gereken bazı standart faktörler vardır. Bunlar:

 • uptime – Bu herhangi bir site için kritik öneme sahiptir. Hiçbir sağlayıcı% 100 çalışma süresini garanti edemez, ancak sitenize ne kadar yaklaşırsanız aşağı inmez, o kadar iyi.
 • Kök Erişimi – Eğer sen’teknik olarak daha yetenekli olursanız, sunucunuz üzerinde daha fazla esneklik ve özelleştirmeye sahip olmak mükemmeldir. Sitenizi karşılayan ek yazılımlar yükleyebilirsiniz’s ihtiyaçlarını ve güvenliğini artırmak.
 • Bant genişliği – Çalışma süresine benzer şekilde, bant genişliği tüm sitelerin güvendiği bir şeydir. İnternet kullanıcılarının neredeyse yarısı bir web sayfasının iki saniye içinde yüklenmesini beklemektedir.’Sitenizin geniş bant genişliğine sahip olması çok önemlidir.

En iyi 8 VPS barındırma sağlayıcısı: Sonuç

Artık sadece en iyi VPS barındırma sağlayıcıları değil, her birinin özellikle iyi olduğu konusunda gerçekten net bir fikre sahip olmalısınız. Özetlemek gerekirse, burada’Bu liste tekrar:

En iyi 8 VPS hosting sağlayıcısı:

 1. Hareket halinde – En iyi genel VPS barındırma sağlayıcısı.
 2. A2 Hosting – Para için en iyi değer.
 3. Bluehost – En iyi özellikler.
 4. iPage – Müşteri hizmetleri için en iyisi.
 5. HostGator – Güvenilirlik için en iyisi.
 6. HostPapa – En iyi RAM ve depolama alanı.
 7. GoDaddy – Ekstra özellikler için en iyisi.
 8. DreamHost – En iyi bant genişliği.

InMotion özellikler, destek, çalışma süresi ve değer göz önüne alındığında açık ara kazanan oldu. Yönetim kurulu genelinde en iyi VPS barındırma hizmetini sunar ve çoğu okuyucu için sağlayıcıya gitmelidir.

A2 Hosting, olağanüstü yardım ve desteği nedeniyle teknik olmayan kişiler için özellikle iyidir, HostGator’s çalışma süresi basitçe’t eşleştirilemez. GoDaddy de harika bir seçenektir’henüz bir web sitesi oluşturma ve her şeyi tek bir yerde yapmak istemiyorum.

Senin tek yolu’Ancak emin olmak için onları test edecek. Her sağlayıcı (GoDaddy ve DreamHost çubuğu) para iade garantisine sahiptir, bu yüzden’ne düşündüğünü görmek için bir ay kadar denemeye değer.

En iyi VPS barındırma sağlayıcıları: SSS

Ne’s VPS ve paylaşılan barındırma arasındaki fark?

Hem VPS hem de paylaşılan web barındırma, özel donanımın birden fazla müşteriyle paylaşılması anlamına gelir. Büyük fark, bir VPS ile daha az hesabın donanım kaynakları için talepte bulunmasıdır. Ayrıca, paylaşılan barındırma ile karşılaştırıldığında bir VPS ile daha iyi performans garantisi elde edersiniz.

Ne’s VPS ve özel sunucu arasındaki fark?

VPS, özel donanım üzerinde çalışan sanal bir ortamdır ve bu donanımı bir dizi diğer müşteriyle paylaşmak zorundadır. Bu arada özel bir sunucu, donanıma tek başına erişim sağlar. Adanmış barındırma sadece büyük web siteleri için gereklidir, çünkü maliyet paylaşılan barındırma veya sanal özel sunuculardan önemli ölçüde daha fazladır.

Sanal sunucu nedir?

Sanal sunucu aslında fiziksel bir bilgisayarın içinde çalışan taklit bir bilgisayardır. Sunucular çok güçlü olduğundan ve bunlardan gelen talepler bir masaüstü bilgisayardan farklı olduğundan, tek bir donanımda birden fazla sanal sunucuyu çalıştırmak oldukça iyi çalışır.

Ne için VPS kullanabilirsiniz?

Bir VPS’nin en belirgin ve popüler nedeni tek bir web sitesi veya birden fazla web sitesi çalıştırmaktır. Ancak, bunları kendi Dropbox alternatifinizi çalıştırmak için Nextcloud gibi bir web uygulaması gibi internete erişim gerektiren hemen hemen her şey için veya PC’lerinizin ve mobil cihazınızın internet bağlantısını daha iyi güvenceye almak için kendi sanal özel ağınızı oluşturmak için kullanabilirsiniz. cihazlar.

Hangi VPS hosting sağlayıcısı para için en iyi değerdir?

En ucuz VPS hosting sağlayıcısı 1&1 IONOS, VPS S planı ile ayda sadece 2 $ maliyet. Biz’Bununla birlikte, InMotion’ın size para için en iyi değeri verdiğini iddia ediyor – en iyi özelliklere sahip, 90 günlük, para iade garantisi sunuyor ve promosyona sadece 29,19 $ / ay’dan başlıyor.

Küçük işletmeler için hangi VPS barındırma sağlayıcısı en iyisidir?

Bu gerçekten işinizin ne olduğuna bağlı’ web sitesi içindir. Çoğu InMotion’ı en iyi bulacak, çünkü basitçe söylemek gerekirse, en iyi özelliklere sahip. Ayrıca, sınırsız e-posta hesabı (çalışanlar için harika bir bonus) sağlar ve şirketinizin birden fazla web sitesi olması durumunda birden fazla web sitesini barındırmanıza olanak tanır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me