4 En İyi Gayrimenkul Web Sitesi Kurucuları | Hangi Marka Büyümeye Yardımcı Olacak?

en iyi emlak web sitesi üreticileriBu makale, en iyi dört emlak web sitesi kurucusunu ortaya çıkaracak ve karşılaştırarak doğru platformu seçmenize yardımcı olacak.


Mülk satmak için müşterilere ihtiyacınız var….

Ancak müşteri kazanmak için görünür ve güvenilir bir markaya ihtiyacınız var….

Ancak bir marka oluşturmak için mülk satmanız gerekiyor…

O’zor bir tane, değil’o?

Potansiyel müşterilerin satın aldığı ve güvendiği çevrimiçi bir varlık kurmanın en iyi yolu nedir??

Kendi başına grev yapan herhangi bir broker veya yerleşik bir ajansı büyütmeye çalışan biri için en büyük zorluklardan biri kendinizi öne çıkarıyor.

Emlak komisyonculuğunuz için bir web sitesi oluşturmak, markanızı büyütmenin, mülkleri sergilemenin ve yeni potansiyel müşteriler yaratmanın mükemmel bir yoludur.

Web sitesi oluşturucuları bu süreci çok daha kolay hale getiriyor. Bu platformlar sadece bir web sitesi tasarlamak için kodla sıfırdan zaman harcamakla kalmaz, aynı zamanda bir web tasarımcısına para kazandırır. Genel olarak, web sitesi oluşturucuları çevrimiçi markanızı hemen kurmanıza ve çalışmanıza yardımcı olabilir.

Peki hangi web sitesi oluşturucunun sizin için en iyi olduğunu nasıl bilebilirsiniz? Sizi güçlükten kurtarmak için’araştırmamızı yaptık ve her platformun en iyi hangisi olduğunu tam olarak biliyorsunuz.’bu makaleyi okuduktan sonra bilinçli karar verebilecektir.

En iyi 4 emlak sitesi üreticisi:

 1. Squarespace
 2. Wix
 3. Weebly
 4. Placester

Ama sıralamak için pek çok emlak web sitesi üreticileri ile, nereden başlayacağınızı bulmak gerçek bir meydan okuma olabilir.

Peki sana nasıl güveniyorsun’kendi dijital gayrimenkulünüzü oluşturmak için doğru platformu seçiyorsunuz?

Bu tartışma, bir emlak web sitesi oluşturucusu için pencere alışverişi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken temel şeyleri kapsayacak ve daha sonra gerçekten çarpıcı bir web sitesi istiyorsanız göz önünde bulundurulması gereken en iyi önerilerimizi listeleyecektir..

Sana yardım etmek için, Biz’ve çevresinde en iyi emlak sitesi üreticileri arasında olduğunu düşündüğüm gözden geçirdi, aşağıdaki özet tabloda görebilirsiniz:

EN İYİ GAYRİMENKUL SİTESİ BİNALARI

Bir web sitesi oluşturucu kullanmak, aracılığınızı çevrimiçi hale getirmenin ve işinizi büyütmenin akıllı yoludur – web sitenizin zor işi yapmasına izin verin, böylece en önemli şeylere odaklanabilirsiniz – kapanış fırsatları gibi!

Emlak işiniz için bir web sitesi olup olmadığına karar vermek oldukça kolay bir karardır – I’eminim hepimiz buna katılabiliriz.

Piyasada düzinelerce harika web sitesi oluşturucu var, bu yüzden nereden başlayacağınızı anlamaya çalışırken oldukça yorucu olabilir.

Önemli hususlardan biri’Yapmanız gereken, çok yönlü bir web sitesi oluşturucusunun güçlü çok yönlülüğünü veya sadece emlak web siteleri yapan son derece uzmanlaşmış, ancak daha sınırlı bir platformu tercih edip etmediğinizdir.?

Web sitesi üreticileri tek bir yerde bir emlak web sitesi oluşturmak için gereken tüm araçlara sahiptir. Wix ve Weebly’in kullanımı son derece kolaydır, sezgisel sürükle ve bırak tasarımları sağlar ve her sayfayı bir kod satırına dokunmadan özelleştirmenizi sağlar. Squarespace’in oynaması da basit, ancak Wix veya Weebly’den daha karmaşık yaratıcı yetenekler sağlayarak emlak web sitenizin gerçekten öne çıkmasına izin veriyor.

En iyi emlak web sitesi üreticileri:

 1. Squarespace – tasarım için en iyisi
 2. Wix – en iyi çok yönlü web sitesi oluşturucu
 3. Weebly – küçük işletmeler için en iyisi
 4. Placester – temel web siteleri için ucuz

Eğer sen’maliyetlerden endişe duymalısın’olmak. Wix, Weebly ve Placester’ın tümü ücretsiz planlar sunarken, Squarespace 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor, böylece yükseltmeden önce keyifli tasarım araçlarını ücretsiz olarak test edebilirsiniz.

GENEL BAKIŞ

Belirli bölümleri okumak için aşağıdaki bağlantıları tıklayın:

 1. En İyi Emlak Web Sitesi Oluşturucu Nasıl Seçilir
 2. En İyi 4 Gayrimenkul Web Sitesi Kurucu
  • Squarespace
  • Wix
  • Weebly
  • Placester
 3. Sizin İçin Düşüncelerimiz

EN İYİ GAYRİMENKUL SİTESİ BİNASI NASIL SEÇİLİR?

1. markanızı oluşturmak yardımcı

Kendi emlak web sitenize sahip olmak, aracılığınızı büyütmenin ve saygın bir marka oluşturmanın harika bir yoludur..

Tek dezavantajı, New York’tan L.A.’ya her broker ve ajanın aynı fikre sahip olması – bu yüzden nasıl göze çarpıyorsunuz??

En iyi emlak web sitesi oluşturucuları, kendi sitenizi inşa etmek için bir atlama noktası olarak veya yaratıcı meyve sularının akmasına yardımcı olmak için ilham kaynağı olarak kullanabileceğiniz profesyonel olarak tasarlanmış şablonların bir seçimini sunacaktır..

Her iki durumda da, bir web sitesi oluşturucu, web sitenizde net bir marka oluşturmanıza yardımcı olacak büyük bir yardım olacaktır. Yapamadı’t Arka planların, kenarlıkların, menülerin veya yazı tipinin rengini, metnin boyutunu ve rengini değiştirmek daha basit.

Web siteniz için en iyi renkleri belirlemek için yardımcı kılavuzumuzu kullanın ve ardından işletmenizi ne kadar hızlı yuvarlayabileceğinizi izleyin’ sitenizde marka bilinci oluşturma.

2. doğru müşteriler tarafından çevrimiçi bulmanıza yardımcı

Emlak işiniz için bir web sitesine sahip olmak değil’eğer yapabilirsen çok kullanamazsın’bulunamadı…

En iyi emlak web sitesi üreticileri çevrimiçi statik duyulmasına yardımcı olabilir!

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) nedir ve nasıl çalışır hakkında yanlış kavramlar çok vardır. Neyse ki’birçok insanın inandığı kadar anlaşılması karmaşık değil.

Genel bir kural olarak, odaklanmanız kitlenizin okumak istediği içerik oluşturmak olmalıdır. Anahtar kelimeler hala önemlidir, ancak SEO için eskiden olduğu gibi hepsi bir arada olmaktan çok yol gösterici bir eldir..

Bu günlerde içerik kraldır – bu nedenle emlak web sitenizin düzenli olarak yayınlayabileceğiniz bir bloga sahip olması çok önemlidir. Sadece en yeni mülkleri göstermekle kalmaz, aynı zamanda sektördeki düşüncelerinizi ve uzmanlığınızı da paylaşabilirsiniz.

Bu, Google’a web sitenizin, nişinizle alakalı içerik olduğunu yeni içerikle (SEO’nun önemli bir parçası!) Düzenli olarak güncellendiğini ve markanızı oluşturmanın ve sizi uzman olarak kurmanın ek bonusuna sahip olduğunu göstermeye yardımcı olur..

En iyi web sitesi oluşturucuları, web sitenize bir blog eklemeyi kolaylaştırır. Çoğu, web sitenizi hedef pazarınıza göre uyarlamanıza yardımcı olacak SEO optimizasyon özellikleri de sunacaktır..

3. IDX listelerine + MLS’ye erişimi etkinleştirin

Eğer sen’emlak oyununda yeniden, o zaman zaten IDX erişebilmenin önemini biliyorsunuz ve MLS aracılığıyla anlaşmaları kapatabiliyorsunuz.

Sitenizde IDX listelerine sahip olmamak, yalnızca’t stok ekmek!

Bunu göz önünde bulundurarak, işletmenizin büyümesine yardımcı olmak için web sitenizin IDX’e erişebilmesi gerçekten önemlidir.

Neyse ki artan sayıda emlak web sitesi kurucusu, platformlarını IDX’den listeler çekme kabiliyeti ile donatıyor – değişen derecelerde de olsa.

Ve eğer yoksa’t Derhal mevcut yerel bir çözüm, ardından – bir kez daha – o’web sitenizde bunu etkinleştirecek üçüncü taraf geliştiricilerin mevcut uygulamalarına ve eklentilerine bakmaya değer. Seni tanı’Bu IDX / MLS uygulamaları için muhtemelen daha fazla ödeme yapmak zorunda kalacaksınız – ancak fırsatları kapatmaya başladığınızda,’kendileri için ödeyeceğim.

4. alıcılara özellikleri göstermek

Alıcılar aren’t yapabilecekleri şeylerle ilgilenmiyor’görüyorsunuz, bu nedenle çevrimiçi yayınlandığında mülklerinizin mümkün olduğunca büyük görünmesini sağlamak, emlak web sitesi oluşturucularının çevresinde alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken önemli bir şeydir..

wix emlak web sitesi oluşturucuWix, profesyonel görünümlü bir web sitesi tasarlamak için hızlı ve kolay bir yol sağlayan, yukarıdaki gibi – çok çeşitli Emlak şablonlarına sahiptir!

En iyileri, görüntü slayt gösterilerinden otomatik karusellere (ör. Otomatik olarak geçiş yapan görüntü kümeleri), açılan ışık kutularından videolara kadar girişlerinizi tanıtmak için geniş bir yöntem yelpazesi sunacaktır – mümkün olduğunca çok seçenek istersiniz.

Sunulan her şeyi kullanamazsınız, ancak’s olmadan gitmek kesinlikle daha iyidir.

Akıllı telefonu cebinize alın – muhtemelen’Her gün her uygulamayı kullanmıyor musunuz? Ama onlar’İhtiyacınız olduğunda hala kullanışlı!

O’işinizi hatta yapın, bu yüzden her karar sayısını hesaplayın ve emlak web sitesi oluşturucularında ücretsiz deneme sürelerini test etmek için zaman ayırın. Hangi tasarım özelliklerini sunduklarını keşfedin, deneyin ve sizin için uygun olup olmadığına karar verin.

5. yeni potansiyel müşteriler oluşturun

Web siteniz işletmeniz için önemli bir araçtır, bu nedenle iletişim bilgilerinizi belirgin bir şekilde görüntüleyebilmek ve hatta ilgili tarafların doldurup göndermeleri için bir form gömmek çok değerli olabilir.

En iyi web sitesi oluşturucular, formları ve metin kutularını (iletişim bilgilerinizi doğrudan web sayfalarınıza yapıştırmak için) eklemenize olanak tanır – iyi görünene kadar sürükleyin ve bırakın, basit.

Web siteniz aracılığıyla olası satışları teşvik etmek, potansiyel müşterileri ısıtmanın ve mülkler hattınızı yeniden canlandırmanın harika bir yoludur!

Potansiyel müşterileri ısıtmak için yerleşik pazarlama araçlarını kullanabilirsiniz. Wix Haykırmak, bir abone listesine e-posta kampanyaları oluşturmanıza ve göndermenize olanak tanır – açık artırmaları tanıtmak için idealdir.

Daha maceracı kullanıcılar için, seçtiğiniz web sitesi oluşturucuları uygulama mağazasına / pazar yerine gidin ve bir şaka yapın.

En iyi platformlar, yeni potansiyel müşteriler ve iş beklentileri oluşturmanıza yardımcı olmak için web sitenize ekleyebileceğiniz çok sayıda yararlı uygulama ve özellik eklentisi sunacaktır..

6.İşinizi daha verimli çalıştırmanıza yardımcı olun

En büyük ve en iyi web sitesi oluşturucularının, işinizi daha verimli bir şekilde yürütmenize yardımcı olacak her türlü üçüncü taraf özellik ve işlevlerini bulabileceğiniz akıllı telefonunuzdakine benzer bir uygulama mağazası veya pazar yeri vardır..

Eğer yapabilirsen hayatın ne kadar basit olurdu doğrudan web siteniz üzerinden görüntüleme düzenleyin ve daha sonra bir yuva ayrıldığında otomatik olarak güncellenir?

Bir dinamik harita Böylece potansiyel müşteriler mülklere olan rotaları çizebilir?

Ne dersin uzmanlığınızı paylaşmak, güven oluşturmak ve Google sıralamalarınızı potansiyel olarak artırmak için bir blog eklemek, daha fazla web sitesi trafiğine ve ardından daha fazla potansiyel müşteriye yol açar?

Yapmam’Seni tanımıyorum, ancak bu benim için inanılmaz derecede verimli görünüyor – ve elde etmek için gereken tek şey, iş için doğru uygulamaları bulmak için web sitesi oluşturucu uygulama mağazasında hızlı bir göz atmaktır.!

Squarespace

Tasarım için en iyisi

Kareler Artıları
 • En iyi tasarlanmış şablonlar
 • Herhangi bir üreticiden en iyi kalitede özellikler
 • Sınırlı sayıda fiyat planı web sitesinin büyümesini kısıtlayabilir
 • İle kavramak zor

Squarespace, çarpıcı, mobil uyumlu web siteleri oluşturmakla bilinen bir web sitesi oluşturucusudur. Güzel şablonları ve üst düzey hissi sayesinde Squarespace, markanızı büyütmek için mükemmel bir platform seçimidir ve ayrıca MLS arama entegrasyonunu da yapabilir, böylece’t satışları kaçırmayın.

Güçlü bir ilk izlenim yaratmak iş dünyasında ve daha da önemlisi, size güvenmek için alıcılara ve satıcılara ihtiyaç duyduğunuz gayrimenkullerde çok önemlidir..

Squarespace’şablon seçimi hiçbir şekilde en büyük değildir, ancak bir dizi güzel, profesyonel görünümlü gayrimenkul şablonu sunar. ‘Beş’ ve ‘Bryant’ – her ikisi de kendinizi rakiplerinizden farklı kılmak ve markanızı güvendiğiniz bir marka olarak oluşturmak için idealdir.

Bir şablon kullanmak, zaman ve çabadan tasarruf etmenin harika bir yoludur çünkü esasen sizin için yapılır! Tek yapmanız gereken görüntüleri ve metni güncellemektir.’gitmek için iyi misin.

Sen’Ayrıca Squarespace’in şablonlarında görüntülere büyük önem verdiğini görüyoruz, bu da onu özellikleri sergilemek ve potansiyel alıcıların dikkatini çekmek için ideal bir platform haline getiriyor..

karesi en iyi emlak web sitesi oluşturucuŞablonlar ‘Bryant’ (yukarıda) mülkleri sergilemede harika + ziyaretçilerin sitenizde kalmasına yardımcı olabilir!

O’s sadece ilk izlenimler değil,’Eski potansiyel müşterileri de canlı tutma hakkında!

Neyse ki Squarespace, tek bir soğuk aramaya gerek kalmadan olası satışları ısıtmanıza yardımcı olabilir – çünkü hepimiz insanların soğuk aramalardan ne kadar nefret ettiğini biliriz!

Squarespace, akıllı telefonunuzdaki uygulamalar gibi davranan ve web sitenize ekstra işlevler ekleyen bir dizi pazarlama entegrasyonu sunar.

MailChimp gibi platformlarla entegrasyonlar, abone listeleri oluşturmanıza ve soğuk potansiyel müşterileri ısıtabilen ve hatta yeni listeler oluşturabilecek özel pazarlama kampanyaları oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Markanızı sosyal kanallarda tanıtmanıza yardımcı olacak entegrasyonlar bile var – büyüyen bin yıllık pazar için mükemmel.

Herhangi bir emlak web sitesi için önemli endişelerden biri aslında çevrimiçi bulmak. Squarespace, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) en iyi uygulamalarında size yol gösteren derinlemesine yardım makaleleri sunar, böylece kendinize sıralamada mümkün olan en güçlü şansı verebilirsiniz.

Eğer sen’Kendinizi biraz zorlamaya istekli iseniz, daha önce de belirttiğimiz gibi SEO çabalarınıza ve marka oluşturmanıza yardımcı olabilecek çok değerli olabilecek bir SEO yöneticisi veya hatta bir blog ekleyerek işinizi büyütmek için resmi olmayan Squarespace entegrasyonlarını kullanabilirsiniz..

Sitenize bir MLS (çoklu listeleme hizmeti) özellik araması eklemek için mükemmel olan küçük HTML kodu parçaları ekleyerek üçüncü taraf özellikleri bile ekleyebilirsiniz.

Şimdi HTML korkutucu geliyor biliyorum – ama söz veriyorum’değil.

Squarespace, her adımı ayrıntılandıran parlak, derinlemesine bir rehber hazırladı. O’s oldukça basit ve bir ‘kod bloğu’, sayfalarınıza özel HTML eklemenizi sağlayan bir metin kutusu türüdür. Kod’İhtiyacınız olan IDX servisiniz tarafından ihtiyaç duyulacaktır.

Sıkışırsanız, Squarespace, hayal edebileceğiniz hemen hemen her sorun için etkileyici derinlemesine yardım kılavuzlarının yanı sıra tasarım sürecinde sizi basitleştirip yönlendirebilecek kullanıcı forumları ve editör açılır pencereleri sunar.

Squarespace ile de iletişime geçebilirsiniz’s e-posta (24/7) veya canlı sohbet (04: 00-08: 00 EST) aracılığıyla destek ekibi.

WIX

En iyi çok yönlü web sitesi oluşturucu

Wix Artıları
 • En iyi çok yönlü web sitesi oluşturucu
 • Kullanımı çok kolay
 • Yayınlandıktan sonra temalar değiştirilemiyor
 • Özgürlük bunaltıcı hissedebilir

Wix, kullanımı kolay ve çok yönlü bir web sitesi oluşturucusudur. Çalışmayı seçebileceğiniz çok sayıda profesyonel olarak tasarlanmış şablon, web sitenize ekstra işlevler ve özellikler eklemek için geniş bir uygulama pazarı ve piyasadaki kullanımı en kolay editörlerden biri olan gerçek bir zaman tasarrufu sunar. tecrübelerimdeki teknik olmayan insanlar için!

Wix, yaklaşık 10’u tamamen emlak web sitelerine adanmış, 500’den fazla profesyonelce tasarlanmış şablon sunuyor. Bu şablonlar, iletişim formları, dinamik haritalar ve müşterilerin görüntülemeleri düzenlemek için kullanabileceği çevrimiçi rezervasyon formları gibi bazı harika özellikleri içerir – her iki taraf için de uygun ve zaman kazandıran!

Wix’te simit fiyatı için bir tane oluşturabildiğinizde neden ısmarlama bir emlak web sitesinde binlerce dolar harcayabilirsiniz??

Potansiyel müşteriler kazanmaya yardımcı olan göz alıcı bir web sitesine sahip olmak’ Daha kolay yaşam, kendinizi kalabalık bir pazarda öne çıkarmanın harika bir yoludur. Aslında, orada’gerçekten şablonları düzenlemeye gerek yok – onlar’Kutunun dışında kullanıma hazır! En iyi yanı,’herhangi bir HTML bilmeniz bile gerekmez – harika haberler!

Tek yapmanız gereken görüntüleri markanıza ve özelliklerinize güncellemek, metni düzeltmek ve’gitmek için iyi – olamazdı’sitenizi çevrimiçi yayınlamaya hazır hale getirmek için daha hızlı veya kolay olmayın.

wix en iyi emlak web sitesi oluşturucuWix’i kullanma’s sezgisel editörü bir emlak web sitesi tasarımı ve hiçbir zaman web’de yayınlamak süper kolaylaştırır!

O’sadece Wix değil’markanızı öne çıkarmak için harika şablonlar. Wix App Market, erişiminizi gerçekten genişletmek ve yeni müşteriler yakalamak için kullanabileceğiniz yüzlerce kullanışlı uygulamaya ev sahipliği yapmaktadır.

Onun olup olmadığı’hareket halindeyken rezervasyon kabul etmek için dinamik formlar, entegre bir blog (değerli SEO destekli içerik yayıncılığı için) veya hatta ‘Referans Oluşturucu’ müşterilerin sitenizde görüntülemeniz için referanslar sunmasına olanak tanır – güven oluşturmanın harika bir yolu -’Kesinlikle ne ortaya çıktığını görmek için etrafta dolaşmaya değer!

Wix ayrıca, web sitenizi SEO için optimize etmenize ve arama motorlarında sıralama almanıza yardımcı olacak etkileyici bir makale yelpazesi sunar..

Bunlar, en iyi uygulama önerilerinden (örn. Sayfa başlıklarını kişiselleştirme) en iyi SEO destekleyici uygulamalarının ayrıntılarına kadar uzanır. ‘Site Güçlendirici’ sıralamanızı yükseltmenize yardımcı olabilir – markanızın fark edilmesini ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak mükemmel araç.

Kişi listeleri oluşturmanıza, özel e-posta pazarlama kampanyaları oluşturmanıza ve hatta sosyal medyada bir varlık oluşturmanıza yardımcı olabilecek çok çeşitli pazarlama ve sosyal uygulamalar da vardır..

Wix uygulamalarını kullanmak, her bir piyasa nişindeki olası satışlarla bağlantı kurmanın akıllı (ve zaman kazandıran) bir yoludur.’t satışları kaçırmayın.

Wix ayrıca,’Sıkışmayın. Editördeki ipuçları’şeyleri açıklığa kavuşturun, ardından en yaygın sorunları çözen yüzlerce yararlı makalenin bulunduğu devasa Wix Yardım Merkezi’ne gidin.

Hatta Wix’ten size uygun bir zamanda bir telefon görüşmesi düzenleyebilirsiniz – zaten yoğun bir görüş sabahınız varsa süper yararlı.

Tek dezavantajı, şu anda resmi bir eklenti olmadığı için IDX / ML’ler listelerini doğrudan sitenize eklemenin biraz zor olabilmesidir. Bununla birlikte, bir dizi IDX broker web sitesini inceledikten sonra, bir widget oluşturmak (özel işlevler için bir uygulama gibi) ve bunu Wix sitenize eklemek çok kolay bir çözüm olacaktır..

Weebly

Küçük işletmeler için en iyisi

Weebly Artıları
 • Küçük işletmeler için en iyisi
 • Kullanımı çok kolay
 • Web siteleri kendiniz geri yüklenemez
 • Nispeten kafa karıştırıcı arayüz

Weebly, kullanımı en kolay web sitesi üreticilerinden biridir ve basit bir web sitesi oluşturma deneyimi arıyorsanız harikadır. Basit ve etkili bir düzenleyici, kolayca düzenlenebilen çok çeşitli şablonlar sunar ve IDX listelerini doğrudan web sitenize entegre edebilir.

Varken’t Wix kadar şablon, Weebly, kutudan çıktığı gibi çalışmanız için güçlü bir profesyonel görünümlü tema tasarımlarına sahiptir. Weebly değil’t Belirli emlak temaları sağlar, ancak birlikte çalışmanız için bazı harika seçenekler sunar.

Gibi temalar ‘Bulvar’ ve ‘Bayside Inn’ temiz, sade tasarımları markanıza daha iyi uyum sağlamayı kolaylaştırdığı için web siteniz için harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Her ikisi de, mülk fotoğrafınızı çeşitli slayt gösterilerinde, galerilerde ve çerçevelerde göstermenin harika yollarını sunar, bu da özellikleri göstermenize ve potansiyel alıcıların dikkatini çekmenize yardımcı olabilir.

weebly en iyi emlak web sitesi oluşturucuBir şablon kullanmak size çok zaman kazandırabilir – tek yapmanız gereken markanızı eklemek ve metin + görüntüleri güncellemektir! Kolay!

Weebly’den birini düzenleme’s şablonları, tasarım sürecine başlamanız için harika bir yoldur ve metin ve resimlerden çok fazla değişiklik yapmanız gerekmeyebileceğinden gerçek bir zaman tasarrufu sağlar.. O’s gerçekten kullanışlı bir çalışma şekli ve potansiyel satış yaratma ve mülkleri satmaya odaklanmanızı sağlar – işinizin gerçek et ve kemikleri.

Neyse ki, Weebly’s editörünün kullanımı son derece kolaydır, öğeyi (metin / resim / slayt gösterisi / vb.) sürükleyin ve istediğiniz yere bırakın. Bu, bir web sitesini hızlı ve kolay bir şekilde tasarlamak, web’de yayınlamak ve mümkün olan en kısa sürede sıralamaya başlamak isteyen teknik olmayan aracılar ve brokerler için harika bir seçenek haline getirir..

Weebly, markanızı oluşturmak ve bazı büyük SEO desteği ile desteklendiği için itibarınızı arttırmak için çok sağlam bir platformdur.. Personel blogları, başlıkları, başlıkları, sayfa açıklamalarını ve çok daha fazlasını güncelleme de dahil olmak üzere Weebly editörü için SEO en iyi uygulama ilkeleri konusunda size rehberlik eder.

O’web sitenize yeni içerik eklemeye devam edebilmeniz ve sıralama potansiyelinizi geliştirebilmeniz için blog eklemek de kolaydır.

Ekstra bir desteğe ihtiyacınız varsa, premium bir plana kaydolabilir ve arama motoru sıralamalarınızı daha da iyileştirmek için tasarlanmış çok sayıda SEO odaklı uygulamadan yararlanabilirsiniz – her zaman olduğu gibi, yorumları okuyun ve çözmek için en uygun uygulamayı bulun ihtiyaçlarınız.

Weebly’nin üç prim planı var Aylık 6 $ – 36 $ (yıllık faturalandırılır). O’Weebly üzerinden satabileceğinizi belirtmek gerekir’ücretsiz planı, ancak sınırlı özellikleri onu uzun süreli kullanım için uygun hale getirmiyor.

Bunun yerine, aylık 12 $ ‘lık gayrimenkul web siteleri için profesyonel plan öneririz. o’s çünkü’Weebly reklamlarını sitenizden kaldırmanın en ucuz planıdır ve sınırsız depolama alanı, ücretsiz alan adı ve şifre koruması gibi gelişmiş özelliklerin kilidini açar. Ayrıca, sitenizde kullanabileceğiniz özelleştirilmiş olası satış yakalama formları içerir.

Kısacası, Profesyonel plan, hizmetlerini çevrimiçi olarak tanıtmak için markalı bir web sitesi oluşturmak isteyen küçük işletmeler ve serbest çalışanlar için mükemmeldir..

Eğer sen’biraz daha büyük bir şey çalıştırıyorsanız ve işinizi büyütmek için gelişmiş bir e-ticaret paketine veya öncelikli desteğe ihtiyacınız varsa, ardından aylık 26 ABD doları olan Performans planına göz atın.

Weebly’nin varlığınızı artırmak için sağladığı destek, eğer çok etkileyici ve son derece kullanışlı’SEO ve bunun ne gerektirdiğini bilmiyorum – Weebly’de başladığımızda kesinlikle bize yardımcı oldu!

Emlak web sitenizin bulunmasını istiyorsanız, Google gibi arama motorlarında iyi sıralama yapmak önemlidir, ancak’Eğer yapabiliyorsan anlamsız’t sahip olduğunuz özellikleri tanıtmak’satmaya çalışıyorsun. Web sitenizdeki özelliklerin bir vitrini olmadan, ziyaretçiler sitenizi Google’ın 1. sayfasında bulsalar bile neden bir görüntüleme rezervasyonu yapabilir veya bir sorguda bulunsunlar??

Cevap: Yapmazlardı’t!

Neyse ki Weebly Uygulama Merkezi, IDX yayınlarını doğrudan emlak web sitenize entegre edebilen uygulamalar içeriyor – büyük bir rekabet avantajı!

Weebly’den birini de kullanabilirsiniz’ziyaretçileri abone listelerine kaydolmaya teşvik etmek için birçok pazarlama aracı, hatta olası satışlar oluşturmak, eski potansiyel müşterileri ısıtmak ve hatta gösterişli mülk fırsatları oluşturmak için özel e-posta pazarlama kampanyaları oluşturmak. Bu, telefonla arayan kişilere saatlerce zaman harcamadan müşterilerle iletişim kurmanın çok kullanışlı bir yoludur.

PLACESTER

Temel web siteleri için ucuz

Placester ProsPlacester Eksileri
 • Görsel açıdan hoş şablonlar
 • Kullanımı kolay
 • Kötü müşteri hizmetleri
 • Üçüncü taraf eklentileri eklenemez

Placester, listemizdeki tek özel emlak sitesi kurucusudur. Bu uzmanlık, sitenizi gerçekten çok kalabalık bir pazarda öne çıkarabilecek bir dizi harika özellik sayesinde Placester’ı emlak nişinin önde gelen platformlarından biri olarak kurmaya yardımcı oldu..

Placester, emlakçıların ve brokerlerin neden web üzerinde kendi varlıklarına ihtiyaç duyduklarını anlıyor..

Placester web siteleri, daha fazla ev satmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve bu nedenle şablon seçenekleri temiz, özlü ve mobil duyarlıdır – çok seyahat etmesi gereken ajanlar için önemlidir. Bunu gerçekten göze çarpan bir görünüm için video arka planları gibi yeniliklerle başarıyorlar. gelecekteki evinizin video turunu görmenin potansiyel müşterilerinizden biri için ne kadar etkili olabileceğini hayal edin!

plaser emlak üreticisiPlacester, gayrimenkul sitelerini etkileyen iş yaratmanıza yardımcı olur

Mülklere olan rotaları vurgulamak için dinamik harita araması, blog oluşturma özellikleri ve ev değerleme araçları gibi son derece kullanışlı uygulamalar vardır, ancak bunlar yalnızca belirli ücretli premium planlarla kullanılabilir – yani sen’Placester’dan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız öksürmeniz gerekecek’s platformu.

Ne yazık ki, Placester herhangi bir Wix, Squarespace veya Weebly’den çok daha pahalı bir platform olduğu için bu çok önemli. Bir NAR üyesi olmadığınız sürece plaser ayda 99 $ ‘dan başlar, bu durumda ücretsizdir. Sen’Ayrıca biraz dik hisseden 99-199 dolar arasında değişen bir kurulum ücretinden de sorumlu olacaksınız..

Plasester yapmaz’Ücretli bir prim planına bağlı kalırsanız bilinmeyene büyük bir adım gibi hissetmek için açık bir ücretsiz deneme sunmayın.

Kuşkusuz, Placester’da, fiyatla umacağınız çok destek alıyorsunuz’yeniden ödeme. Kurulum ücreti, web sitenizin geri kalanının yanı sıra IDX Entegrasyonunun kurulumunu da destekler, bu nedenle faydalıdır, ancak ekstra şablonlar gibi şeyler için ek aylık maliyetlerle, Placester ile maliyet sarmalını kolayca görebilirsiniz – anahtarlardan birini baltalayabilirsiniz bir web sitesi oluşturucu seçmenin nedenleri,’s maliyet düşürücü faydalar!

Buna, Placester’i kullanmak için onaylanması ve beklenmesi gerektiği gerçeğini ekleyin ve çevrimiçi varlıklarını oluşturmanın hızlı ve kolay bir yolunu arayan kullanıcılar için Placester muhtemelen değil’t platformu sizin için. Ancak, eğer’ve yatırım için daha fazla zaman ve para, o zaman Placester kesinlikle dikkate değer!

EN İYİ GAYRİMENKUL SİTESİ BİNASI NASIL SEÇİLİR

Sen ne zaman’büyüyen bir ajansın parçası olmak ya da bir komisyoncu olarak kendi başınıza yapmaya çalışmak, göz alıcı bir emlak web sitesine sahip olmak bir beyin değil – doğru?

Sonuçta, güzel bir web sitesi sadece kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işinizi yönetmenize ve büyütmenize de yardımcı olabilir..

Potansiyel alıcıların ve satıcıların dikkatini çeken, markanızı oluşturmanıza yardımcı olan ve en önemlisi, çevrimiçi olarak tüm yarışmalarda bulunmanıza yardımcı olan bir web sitesi istiyorsunuz…

Öyleyse neden kendin inşa etmiyorsun??

Bir web sitesi oluşturucu kullanmak, bankanızı bozmadan işletmenizin potansiyeline ulaşmasına yardımcı olabilecek profesyonel görünümlü bir emlak web sitesi oluşturmanın en iyi yoludur.

Sen ne zaman’web sitesi oluşturma platformlarını yeniden araştırıyoruz,’en iyi gayrimenkul inşaatçıları olacak hatırlamaya değer:

 • Markanızı geliştirmeye yardımcı olun
 • Çevrimiçi müşteriler tarafından bulunmanıza yardımcı olun
 • IDX listelerine erişimi etkinleştir
 • Mülkleri alıcılara gösterin
 • Yeni potansiyel müşteriler oluşturun
 • İşletmenizi daha verimli yönetmenize yardımcı olun

wix emlak web sitesi oluşturucuBir emlak web sitesine sahip olmak işiniz için güçlü ve karlı bir varlık olabilir.

En İyi Emlak Web Sitesi Kurucuları: Özet

En İyi Emlak Web Sitesi Kurucuları: SSS

Bir emlak web sitesi oluşturmanın maliyeti nedir??

Web sitenizi nasıl oluşturduğunuza bağlıdır. Web sitesi oluşturucuları, bir web tasarımcısı için yüzlerce dolar harcamadan tasarruf etmenizi sağlar, çünkü Wix veya Weebly gibi platformlarla kolayca profesyonel görünümlü bir emlak web sitesi oluşturabilirsiniz. Diğer birçok platform da ücretsiz deneme süresiyle gelir.

Hangi web sitesi oluşturucusunun kullanımı en kolayı?

Wix, sürükle ve bırak tasarımı ve herhangi bir platformun en kapsamlı müşteri desteği sayesinde kullanım kolaylığı testimizde birinci oldu. Weebly’in kullanımı da kolay, ancak Wix’ten daha karmaşık bir arayüze sahipken, Squarespace en yaratıcı beceriyi talep ediyor.

Hangi en iyi emlak web sitesi üreticisi?

Squarespace, gayrimenkul resimlerinizi piyasada gerçekten göze çarpan bir hale getirmek için en iyi platformdur. Özelleştirmesi kolay (herhangi bir kod kullanmadan) en modern, şık şablonlara sahiptir. 14 günlük ücretsiz deneme süresi vardır, böylece bir dolar harcamadan önce parlak araçlarını deneyebilirsiniz.

Bu Makaleyi Yararlı Bulun?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me