6 En İyi Kilise Web Sitesi Kurucuları

özellikli görüntü en iyi kilise web sitesi üreticileriKiliseniz için bir web sitesi oluşturmak gerekir’40 gün 40 gece sürmez’t Fikirlerinizi hayata geçirmek için tonlarca zamana, sonsuz bir bütçeye veya ilahi teknoloji becerilerine ihtiyaç duymazsınız. Bunun yerine, sadece en iyi altı kilise web sitesi üreticisinden birine ihtiyacınız var.


Kiliseniz için bir web sitesi oluşturmak için birçok neden var. Topluluk ve cemaatle bağlantı kurmak, genç üyelere hitap etmek, bilgileri daha kolay erişilebilir hale getirmek – liste uzayıp gidiyor.

Mevcut üyelerinizle iletişim kurmanın yanı sıra, bir web sitesi kilisenizi büyütmek için özellikle yararlı olabilir’s takip ediyor. Bunu biliyor muydun Yeni ziyaretçilerin% 80’i kiliseye bak’web sitesi binanın içine girmeden önce? İlk izlenim önemlidir ve bugün ilk izlenimler web sitelerinden gelir.

Bir web sitesi oluşturmak için tüm uyanma saatlerinizi yürütmek için zamanınız veya bütçeniz olmayabilir. Ve şu’sorun değil! Web sitesi oluşturucuları hızlı ve ucuz bir çözüm sunar – bunlar kendi web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olan çevrimiçi platformlardır, herhangi bir teknik beceriye ihtiyaç duymadan.

Orada birçok web sitesi oluşturucu var, ama kalabalıktan en iyisini nasıl seçersiniz? Kiliseye özgü inşaatçılar, kilise şablonlarına sahip genel inşaatçılar ve sadece aren olan diğer inşaatçılar vardır.’hiç doğru değil.

İyiyi kötülükten ayırmak ve düpedüz çirkinleri tamamen atmak istedik. o’bu yüzden biz özenle yapılmış derinlemesine araştırma, testler, analizler ve sonuçlarımızı, piyasadaki en iyi kilise web sitesi kurucuları.

6 En İyi Kilise Web Sitesi Kurucuları

 1. Wix – En iyi genel kilise web sitesi kurucusu
 2. Squarespace – güzel tasarımlar için en iyisi
 3. Weebly – bütçe oluşturmak için en iyisi
 4. Sharefaith – kiliseye özgü en iyi web sitesi oluşturucu
 5. Bakanlık Tasarımları – deneyimli müşteri hizmetleri için en iyisi
 6. çekirdek – hepsi bir arada rahatlık için en iyisi

Bu makale, bu kilise web sitesi oluşturucularını karşılaştıracak, her birinin en iyi olanı tam olarak belirleyecek, özelliklerini ve fiyatlarını keşfedecek ve daha fazlasını yapacak. Kısacası, biz’Kiliseniz için hangi inşaatçının en iyi seçim olduğunu bir kez ve herkes için karar vermenize yardımcı olacağım.

En İyi Kilise Web Sitesi Kurucuları: Kafa Kafaya Karşılaştırma

En iyi kilise web sitesi kurucularını bulmak için her bir kurucuyu’özellikleri, hesaplanan değeri paranızın karşılığını alıp tasarımlarını hızlandırır. Aşağıdaki tablo temel özellikleri göstermektedir, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun kurucuyu seçebilirsiniz.

Ücretsiz PlanStarter Fiyat * Ücretsiz DomainÜcretsiz SSLWixSquarespaceWeeblySharefaithBakanlık Tasarımlarıçekirdek
&# 10004;&# 65039;$ 11&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;12 $&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039;5 $&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;45 $&# 10060;&# 10060;
&# 10060;20 $&# 10004;&# 65039;&# 10060;
&# 10060;$ 79&# 10060;&# 10004;&# 65039;

* Bu fiyatlar, bir web sitesi oluşturucu işlevini içeren en ucuz planı yansıtır. Bazı platformlar ayrıca daha ucuz fiyatlarla başka hizmetler de sunmaktadır, ancak burada gösterilen fiyat en ucuzudur’gerçekten bir web sitesi kurmak için ödeyeceğim.

Durumunda’Bu özelliklerden bazılarından emin değiliz,’Her inşaatçıda daha fazla ayrıntıya geçmeden önce ne anlama geldiğine hızlı bir şekilde bakacağım.

 • Alan adları: senin siten’s alan adı, arama çubuğunda görünen web sitesi adresidir – örneğin, alanımız “www.websitebuilderexpert.com.” Kullanıcılar sizi bu şekilde bulur ve sitenizin bir parçası gibi davranır’kimliği.
 • SSL (Güvenli Yuva Katmanı): bu kulağa teknik gibi geliyor, ama’sitenizin SSL güvenliği olması çok önemlidir. Bu, kullanıcı ile web siteniz arasında geçen bilgileri (şifreler ve kart bilgileri gibi) şifreler, hassas bilgileri sızıntılardan veya bilgisayar korsanlarından korur. O’Arama sonuçlarında güven oluşturmak ve sıralamak için de çok önemlidir.

# 1. Wix

En iyi genel kilise web sitesi kurucusu

Wix, kullanım kolaylığı ile profesyonel özellikler ve çarpıcı tasarımları birleştiren araştırmamızda sınıfın en iyisi oldu – ve en önemlisi,’s süper kullanımı kolay. Yıldız puanlarını aşağıdan kontrol edin!

Wix Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Kullanımı son derece kolay
 • Çarpıcı şablon tasarımları
 • Yapabilmek’t Site yayına girdikten sonra şablonları değiştirme
 • Bazı rakiplerden daha az depolama alanı

Wix, amatörler, işletmeler ve hatta ünlülerle popüler bir web sitesi oluşturucusudur – siz’ve muhtemelen TV’de reklam gördüm. O’bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu, anlamı yapamadı’t kullanımı daha kolay – resimler, metin kutuları ve videolar gibi öğeleri sayfanızda istediğiniz yere sürüklemeniz yeterlidir. Buraya’Wix hakkında biraz daha bilgi’s sürükle ve bırak editörü.

Wix isn’t özel bir kilise web sitesi oluşturucu, ama var belirli kilise ve kar amacı gütmeyen şablonları seçim için. Bağış, iletişim ve etkinlik sayfaları ekleyebilir, blog yayınlarını paylaşabilir ve hatta sitenize vaaz gönderebilirsiniz.

Wix’te bir ücretsiz plan, ancak kendi alan adınızı kullanmak için’Wix’ten birine yükseltmeniz gerekecek’s yedi ücretli planı. En ucuz Aylık 11 $ Birleşik plan, ancak daha iyi kaynaklar için, $ 14 aylık Sınırsız plan – bu yine de bütçe dostudur, ancak sitenize daha fazla trafik sağlar.

wix kilise web sitesi şablonlarıWix, form seçmeniz için farklı kilise web sitesi şablonlarına sahiptir. Bunlar arasında bağış, vaaz kayıtları, etkinlikler ve daha fazlası için yerleşik özellikler ve sayfalar bulunur..

# 2. Squarespace

Güzel tasarımlar için en iyisi

Kareler’Çarpıcı tasarımları nedeniyle dövülmez. Ama o’sadece güzel bir yüz değil – testimizde nasıl puan aldığını görmek için aşağıya bakın.

Squarespace Avantaj ve Dezavantajları

Artılar ve eksiler
 • Piyasadaki en kaliteli tasarımlar
 • Herhangi bir üreticinin en iyi kalite özellikleri
 • Nispeten pahalı fiyat planları
 • Wix kadar başlangıç ​​dostu değil

Squarespace, kullanıcılarını yüksek kaliteli, sofistike şablon tasarımları. Büyük resimleriniz varsa veya gerçekten profesyonel görünümlü bir site istiyorsanız, Squarespace en iyi seçiminizdir.

O’Wix kadar başlangıç ​​dostu değil, ama yine de’t Kullanmak için herhangi bir kodlama veya teknik beceriye ihtiyacınız yok – sadece biraz daha boş zaman. O’s daha pahalı, fiyatları ile başlayan Aylık 12 $. Biz seçmenizi tavsiye ederim 18 $ aylık İş planı, Bu, web siteniz üzerinden bağış kabul etmenizi sağlar.

Tasarım açısından, Squarespace’t Belirli kilise şablonlarına sahip olmak. Bunun yerine, “Topluluk ve Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar” mükemmel eşleşmenizi bulmak için şablonlar – özellikle Clarkson şablonunu öneriyoruz!

Squarespace, hepsi zaten yerleşik olan inanılmaz derecede yüksek kaliteli özelliklere sahiptir. Örneğin, Clarkson temasıyla,’bağış, görev ve gönüllü sayfalarını otomatik olarak dahil eder.

Hangi temayı seçerseniz seçin, size güvenebilirsiniz’sonunda bir profesyonel, şık ve güçlü site ziyaretçilerin ilgisini çekmek.

squarespace church web sitesi örneğiBu kilise web sitesi Squarespace kullanılarak oluşturuldu ve benzersiz ve modern görünümlü bir web sitesi oluşturmak için seçilen şablonunu özelleştirdi.

3.. Weebly

Bütçe oluşturmak için en iyisi

Weebly harika özelliklere, geniş bir uygulama mağazasına ve çeşitli fiyatlara sahip bir sürükle ve bırak üreticisidir. O’Squarespace topuklarında sıcak – güçlü yönlerinin nerede olduğunu görmek için aşağıdaki puanlarına göz atın.

Weebly Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Bütçe dostu başlangıç ​​fiyatları
 • Web sitenizi ölçeklendirmek için en iyi özelliklere sahiptir
 • Kiliseye özgü şablon yok
 • Wix’e kıyasla sınırlı yaratıcı özgürlük

İsterseniz Weebly mükemmel basit, şık tasarımlar, ve sizden daha yaratıcı rehberlik’d Wix ve Squarespace ile alın. Şablonları oldukça yapılandırılmış – yapabilirsiniz’t Wix ile mümkün olan her şeyi sürükleyin. Bu, aranızdaki yaratıcı hayalperestler için sinir bozucu olurdu, ancak tasarım en kötü kabusunuzsa,’rahatlama!

Mükemmel şablonunuzu bulmak zor olabilir,’Seçeneklerinizi daraltmak için arama özelliği ve topluluk veya kar amacı gütmeyen kategori yok. Ama aralarından seçim yapabileceğiniz oldukça küçük bir aralık ile,’En sevdiğiniz tasarımı bulmak uzun sürüyor.

Özel şablonlar olmadığından,’size özel özellikler’Örneğin, yerleşik bağış sayfaları almak için temanızı dikkatlice seçmeniz gerekir. Neyse ki, yapabilirsin temanızı önizleyin ve taahhütte bulunmadan önce, temanızı değiştirin sitenizi yayınladıktan sonra bile.

Weebly bir ücretsiz plan ve üç ücretli plan, aylık 6 $ ile 26 $ arasında değişmektedir. Yapmıyoruz’t Serbest plana çok uzun süre bağlı kalmanızı öneririz – sınırlı özelliklere sahiptir,’t Özel bir alan adı bağlamanıza izin verir ve sitenizdeki reklamları görüntüler.

Kiliseniz için profesyonel bir web sitesi için ücretli bir plana ihtiyacınız var.

Öneririz 12 $ aylık Profesyonel plan Çünkü bu’s ciddiye online almak için gerekli olan web sitenizdeki reklamları kaldırmak için en ucuz plan. Ayrıca vaaz kayıtları veya topluluk videoları gibi ortamları yüklemek için ideal olan ücretsiz alan adı ve sınırsız depolama alanı gibi özelliklerin kilidini de açabilirsiniz..

Yapmamamızın nedeni’t Aylık 6 ABD doları öneriyor Kişisel plan, sitenizdeki reklamları görüntülemesi ve ücretsiz plan gibi sınırlı depolama alanı ile birlikte gelmesidir. Profesyonel plan size kiliseniz için güvenilir ve akılda kalıcı bir web sitesi oluşturma şansı verir..

weebly kilisesi web sitesi örneğiBu kilise web sitesi, basit ve düzenli bir tasarım kullanılarak Weebly kullanılarak oluşturulmuştur. Sitede Weebly reklamının görüntülendiğini görebilirsiniz.’müdahaleci değil, ancak yükseltilerek kaldırılabilir.

4.. Sharefaith

En iyi kiliseye özgü web sitesi oluşturucu

Sharefaith, en son teknoloji ile Tanrı’nın sözünü yaymaya adanmış bir platformdur. Diğer birçok hizmetinin yanı sıra, Sharefaith kendi kilise web sitesi oluşturucusuna sahiptir. 8.000’den fazla bakanlık kendi web sitelerini oluşturun -’oldukça etkileyici!

Tüm Sharefaith’leri tanıma avantajına sahipsiniz’s temaları bir kilise web sitesi için uygun olacak – it’Sadece kilisenize ve cemaatinize uygun birini seçmeniz gerekir. Tasarımlar yeterince hoş ve şık ama Yapabilmek’t Kareler tasarım açısından meydan okumak.

Wix gibi, yerleşik birçok özelliğe sahip olursunuz, vaazları yüklemek ve paylaşmak için bölümler ve sürükle ve bırak düzenleyicisi gibi.

Sharefaith’in dezavantajı fiyatlandırmasıdır. Bir web sitesi oluşturmak için’ona ihtiyacım olacak “Web + Medya” paket, maliyeti Aylık 45 $ (yıllık faturalandırılır). Buna, ücretsiz barındırma, şablon değiştirme ve bir verme ve bağış platformu dahildir – fiyatın bir kısmı için Squarespace veya Weebly ile alabilirsiniz.

Sharefaith Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Özelleştirilmiş özelliklerle önceden paketlenmiş şablon çeşitleri
 • Çeşitli diğer hizmetler sunar
 • Diğer inşaatçılar kadar kolay değil
 • Nispeten pahalı prim planları

sharefaith church web sitesi özellikleriSharefaith, kilise web sitenizin başarılı olmasına yardımcı olmak için uyarlanmış özelliklerle birlikte gelir.

5.. Bakanlık Tasarımları

Deneyimli müşteri hizmetleri için en iyisi

Bakanlık Tasarım ekibindeki her üyenin bir kilise bakanlığında arka plan, yani özel ihtiyaçlarınıza göre çok özel bir hizmet elde edersiniz. Peki ya ürününün teknik tarafı?

Bakanlık Tasarımları’ özellikler oldukça standart. Bloglama araçlarını, podcast’leri ve video arka planlarını içerir. Şablonları, tasarım açısından tamamen ileri olmasa bile çekici. Hepsi bir arada, orada’ev hakkında yazacak bir şey yok, ama başlamanız için faydalı özellikler.

Kaydolmadan önce,’Yatırım yapmaktan mutluluk duyuyoruz – Bakanlık Tasarımları, yalnızca 1.020 $ peşin ödemeye hazır. Olarak 1000 $ ödersiniz bir kerelik ücret, sonra Hosting için aylık 20 $. Bu demek oluyor ki’bir sözleşmeye kilitlenmedi, ancak bu fiyatlandırma diğer inşaatçılara kıyasla oldukça dik.

Bakanlık Artılarını ve Eksilerini Tasarlar

Artılar ve eksiler
 • Yüksek kalite ve deneyimli hizmet
 • Çok kullanıcı dostu
 • Pahalı ön ve sürekli maliyet
 • Özellikleri ve tasarımları özel bir şey değildir

bakanlık tasarımlar kilise web sitesi oluşturucuMinistry Designs ekibini kullanıyor’s teknolojisi ile kiliseleri daha fazla insana bağlama deneyimi.

6.. çekirdek

Hepsi bir arada rahatlık için en iyisi

1.000’den fazla kilise zaten Nucleus kullanıyorlar ama onlara katılmalısın?

Nucleus, kiliseniz için hepsi bir arada merkez, takipçilerinizden ilham verici eylemler. Misyonu “Sonraki adımlar” yeni ve mevcut üyeleri kilisenizle meşgul ve aktif tutmak için.

Merkezi bir göbek inşa etmek karmaşık gibi görünse de, Nucleus, sürükle ve bırak tasarım araçları ve uygulama entegrasyonları.

Nucleus ile ilgili en iyi bölüm destekleyici ve cesaretlendirici müşteri yardımı – web sitenizi kurarken mesajlar, videolar, kılavuzlar ve çok fazla etkileşim bekliyoruz.

Ancak, tüm bu kolaylık bir bedeli var – tüm paket için, Nucleus Complete, sen’bir yedek lazım Aylık 125 $. Web sitesi kurucu kendi maliyetleriyle Aylık 99 $, Bu yüzden kesinlikle Nucleus’u kullanmanızı öneririz’ Önce 30 günlük ücretsiz deneme!

Nucleus övünebilir başarılı vaka çalışmaları, ve özünde motive edici değerler vardır – ancak cömert bütçe, sunduğu araçlar ve tasarımlar aren’t gerçekten fiyat değer.

Nucleus Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Yardım ve desteği teşvik etme
 • Çok başlangıç ​​dostu
 • Pahalı fiyatlar
 • Diğer inşaatçılara göre daha az yaratıcı özgürlük

çekirdek kilise web sitesi oluşturucuNucleus, iletişimi geliştirmek ve daha fazla cesaretlendirmek için kilise ve cemaatiniz için hepsi bir arada bir merkez vaat ediyor “sonraki adımlar.”

En İyi Kilise Web Sitesi Kurucuları: Özet

Kiliseniz için zaman kovaları, dipsiz bir bütçe veya inanılmaz teknoloji becerileri olmadan bir web sitesi oluşturabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, en iyi altı kilise web sitesi oluşturucumuzdan biri!

Senin olsun’Pazar vaazlarıyla olduğu kadar teknolojide rahat olun veya kodlamanın gizemlerinden ziyade İncil’in karmaşıklıklarını açmayı tercih edin, Biz’ve iş için en iyi inşaatçıları buldum.

Web sitenizi oluşturma ve yönetme söz konusu olduğunda, web sitesi oluşturucuları ucuz, hızlı ve en önemlisi kolaydır. Bu onları mükemmel yapar’zaman veya para sıkı yeniden ve zaten paketlenmiş bir programa web tasarım sığdırmak gerekir.

Biz’kiliseniz için hangisinin doğru olduğuna dair en iyi fikri vermek için her inşaatçı için özelliklere, tasarımlara, fiyatlandırmaya ve kullanım kolaylığına baktım. Durumunda’burada aşırı bilgi yükü çekiyorsunuz’Bu altı inşaatçının hızlı bir şekilde tazelenmesi ve’için en iyisi.

En İyi 6 Kilise Sitesi Yapımcısı: Recap

 1. Wix – En iyi genel kilise sitesi kurucusu
 2. Kare alan – güzel tasarımlar için en iyisi
 3. Weebly – bir bütçe oluşturmak için en iyisi
 4. Sharefaith – En iyi kiliseye özgü web sitesi kurucusu
 5. Bakanlık Tasarımları – deneyimli müşteri hizmetleri için en iyisi
 6. Nucleus – hepsi bir arada rahatlık için en iyisi

Şimdiye kadar, bu altı inşaatçıdan hangisi sizin’Kilisenin web sitenizi inşa edeceğim. Wix veya Nucleus’u seçin, web sitesi oluşturucunuza güvenin ve kilisenize ve cemaatinize getirebileceği avantajların tadını çıkarın!

En İyi Kilise Web Sitesi Kurucuları: SSS

Hangi web sitesi oluşturucunun kullanımı en kolay?

Wix, eller aşağı! Testlerimizde kullanım kolaylığı sağladı, hem son derece başlangıç ​​dostu hem de özelleştirilebilir olduğunu kanıtladı. Bu harika, çünkü bunu yapmıyorsun’Sadece yapabildiğiniz için kaliteden ödün vermek zorunda değilsiniz.’t kodu!

Küçük bütçeler için en iyi web sitesi oluşturucu?

Hem Wix hem de Weebly’nin ücretsiz planları var, böylece tek bir kuruşla ayrılmadan kilise web sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Her zaman daha profesyonel bir site için ücretli bir plana geçmenizi öneririz – Wix, aylık en düşük 11 ABD doları karşılığında en ucuz reklamsız başlangıç ​​fiyatına sahiptir.

Hangisi daha iyi – genel bir inşaatçı veya kiliseye özgü bir inşaatçı?

Bu gerçekten ihtiyaçlarınıza bağlıdır – örneğin, tasarıma değer veriyorsanız, Squarespace Sharefaith’ten daha iyidir. Çok özel yardım ve destek istiyorsanız, Bakanlık Tasarımları veya Çekirdeği Wix veya Weebly’den daha iyi olacaktır.

Kilise web sitem için en iyi alanı nasıl seçmeliyim?

O’Alan adınızı kısa, alakalı ve hatırlaması kolay tutmak için en iyisi! Alan adınızı kilisenizin gerçek adına mümkün olduğunca yakın hale getirmeye çalışın – örneğin, Spiers Kilisesi’nin www.spireschurch.com adlı bir web sitesi olabilir..

Kilise web sitem için hosting bulmam gerekecek mi??

Hayır! Hosting, listemize dahil olan tüm web sitesi oluşturucularına dahildir, bu nedenle’t Kendi hosting bulma veya bunun için ekstra ödeme konusunda endişelenmeniz gerekiyor. Sadece sitenizi oluşturabilir, arkanıza yaslanabilir ve rahatlayabilirsiniz.’hepsi senin için ele alınıyor.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map