6 En İyi WooCommerce Barındırma Sağlayıcısı

WooCommerce Hosting, Mağazanızı Başarı İçin Ayarlıyor

en iyi woocommerce barındırma sağlayıcılarıCWooCommerce’ı çevrimiçi mağazanız için barındırmak ciddi bir iştir – yanlış sağlayıcıyı seçtiğinizde satışlarınız uzun vadede zarar görebilir.


Neyse ki senin için, sen’İncelememize indi ve burada’şu anda piyasadaki en iyi WooCommerce hosting sağlayıcılarını bulacağım. WooCommerce, WordPress için özel olarak tasarlanmış bir e-ticaret platformudur -’indirildi 80 milyondan fazla kez!

WooCommerce hosting, WordPress kullanarak çevrimiçi bir mağaza inşa eden herkes içindir. Ancak mağazanızı başlatmadan önce barındırma ihtiyacınız var – ve’En iyi WooCommerce barındırma planlarını sunan en iyi sağlayıcıları bulmak için araştırma yaptık.

Ve işte sonuçlar…

En İyi WooCommerce Barındırma Sağlayıcıları: Top 6

 1. Bluehost – En iyi genel WooCommerce barındırma sağlayıcısı.
 2. Hareket halinde – yardım ve destek için en iyisi.
 3. A2 Hosting – güvenlik için en iyisi.
 4. SiteGround – yeni WooCommerce mağazaları için en iyisi.
 5. Hostinger – en iyi bütçe seçeneği.
 6. DreamHost – büyük işletmeler için en iyisi.

Bluehost, ziyaretçilere harika bir alışveriş deneyimi sunmak için kolay WordPress entegrasyonu ve sonsuz e-ticaret özellikleri sunar. InMotion kaliteli müşteri desteği sağlamada mükemmeldir ve A2 Hosting, sitenizin güvenli ve sağlam olmasını sağlamak için güvenlik önlemlerinin ötesine geçer..

Araştırmamız, özelliklerden çalışma süresine, depolama ve desteğe ve ötesine kadar her şeyi araştırdı. En iyi barındırma sağlayıcılarını karşılaştırarak, planlarının ayrıntılarına inerek ve ne bulduğumuza puan vererek saatler geçirdik. En çok neye değer verdiğinizi keşfetmek için bir anket yaptık, böylece araştırmamızı size en önemli bilgileri getirecek şekilde uyarlayabiliriz.

Biz’Mükemmel eşinizi bulmanıza yardımcı olmak için her sağlayıcıda size yol göstereceğim. İzin Vermek’düz dalış!

Daha fazlasını bul

 • WooCommerce kullanmanız gerekip gerekmediğinden emin değil misiniz? Bizim göz atın WooCommerce ve Shopify başlamadan önce karşılaştırma.
 • Eğer yapmazsan’t Hosting bulma güçlüğü istiyoruz, anlıyoruz. Bizim başımıza gidin Çevrimiçi Mağaza Oluşturucu Karşılaştırma Tablosu en iyi e-ticaret geliştiricilerini karşılaştırmak.

1

Bluehost

En iyi genel WooCommerce hosting sağlayıcısı

Başlangıç ​​fiyatı: Aylık 6,95 USD

Çalışma Zamanı: % 99.98

Para iade garantisi? Evet: 30 gün

Depolama alanı: 100GB – ölçülmemiş (SSD)

Bant genişliği: unmetered

Ekstra avantajlar: ücretsiz alan adı, ücretsiz çevrimiçi mağaza kurulum çağrısı, otomatik WooCommerce kurulumu

en iyi wordpress spesifik woocommerce hosting bluehostBluehost, WooCommerce planları da sağlayan resmi olarak önerilen bir WordPress ana bilgisayarıdır.

Bluehost’un barındıran dünyada WordPress şöhreti için büyük bir iddiası var. 2005’ten beri WordPress tarafından resmen tavsiye edildi. O zamandan beri Bluehost başka bir resmi öneri daha kazandı – bu kez Bluehost’u yeni mağazalar için güvendiği sağlayıcılardan biri olarak listeleyen WooCommerce’den.

Aşağıda, Bluehost’un neden WordPress kullanıcıları tarafından bu kadar sevildiğini öğrenmeden önce testimizde Bluehost’u nasıl puanladığımızı kontrol edebilirsiniz.…

Özellikleri

Bluehost, WordPress kullanıcılarına nasıl davranacağını bilir. Hangi WooCommerce hosting planını seçerseniz seçin, şunları elde edersiniz:

 • 1 ücretsiz alan adı – Bluehost ile ücretsiz bir özel alan adı kaydederek tasarruf edin
 • Ölçülmemiş bant genişliği – trafikteki ani yükselişler konusunda endişelenmenize gerek yok
 • WooCommerce otomatik yükleme – Bluehost sizin için WooCommerce’i kurarak size zaman ve emek tasarrufu sağlar
 • Özel IP adresi – daha ucuz planlarda nadir bir özellik, daha güvenli ödemeler de dahil olmak üzere özel bir IP adresinin avantajlarından yararlanın
 • Ücretsiz SSL – çevrimiçi mağazalar için önemli bir özellik; müşterinizi şifreleyin’’nin daha güvenli işlemler için SSL ile ödeme ayrıntıları
 • 100 $ değerinde pazarlama kredisi – şartlar ve koşulları kontrol ettiğinizden emin olun
 • Ücretsiz kurulum çağrısı – her WooCommerce barındırma müşterisine, başlamasına yardımcı olmak için ücretsiz bir kurulum çağrısı gelir
 • Alan adı gizliliği ve koruması – alan adı gizliliğiyle iletişim bilgilerinizi gizleyerek spam ve güvenlik risklerini önleyin ve azaltın
 • Vitrin teması yüklendi – başka bir zaman tasarrufu! Bluehost vitrin temanızı sizin için kurar

Bu özelliklerden ana paket, Bluehost’un her mağazanın başarılı olmasını istemesidir. – Sen bile’yeni başlıyoruz. Otomatik yüklemeler size zamandan ve teknoloji sorunlarından tasarruf ederken, özel IP adresi ve alan adı gizliliği genellikle daha pahalı planlarda bulunan daha gelişmiş özelliklerdir.

Bluehost yeni mağazanızı ciddiye almaya hazırdır ve ilk günden itibaren başarı şansınızı artıracak araçlar sunar.

Güvenlik

Bluehost, tüm WooCommerce hosting müşterileri için ücretsiz SSL ve ücretsiz özel bir IP adresi sağlar – bu da mağazanız üzerinden güvenli ödemeleri kabul etmenizi sağlar.

Mağazanız açısından’s, Bluehost CodeGuard Backup Basic içerir (en ucuz plan hariç). Başlangıç ​​planını seçerseniz kasada güvenlik ekstraları ekleyebilirsiniz:

 • CodeGuard Basic 2,99 $ aylık
 • SiteLock Güvenliği (Temel) aylık 2,08 ABD doları

Hangi planı seçerseniz seçin, SiteLock Güvenliği’ni eklemek, kasada toplamınıza eklenmesine rağmen, genellikle iyi bir fikirdir.

Fiyatlandırma

Bluehost var üç WooCommerce hosting planı, aylık 6,95 $ ile 12,95 $ arasında değişen:

 • Starter: Aylık 6,95 USD
 • Artı: Aylık 8,95 USD
 • Pro: Aylık 12,95 USD

Bunlar, üç yıllık bir abonelik seçtiğinizde ilk döneminiz için indirimli fiyatlardır. Eğer sen’bu tür bir taahhüt için hazır değilseniz, bir ve iki yıllık abonelikler arasından seçim yapabilirsiniz.

Orada’s aylık bir seçenek yok, bu yüzden bir kayıt için hazır olmanız gerekir en az 12 ay.

Bütün Bluehost dedi’WooCommerce hosting planları 30 günlük para iade garantisi ile gelir, böylece risksiz deneyebilir ve isterseniz geri ödeme alabilirsiniz’tamamen tatmin olmadım.

Aylık 8,95 ABD doları önerilir Artı planı, CodeGuard Backup Basic’i ücretsiz olarak içerdiği ve en ucuz plana sahip olduğunuz 100GB yerine ölçülmemiş SSD depolama alanı sağladığı için.

en iyi woocommerce hosting bluehost fiyatlandırmaBluehost’un WooCommerce hosting için üç planı var, bu yüzden’ihtiyaçlarınız için doğru olanı bulmaya değer.

Daha fazlasını bul

 • Bizim okuyun Bluehost İncelemesi neden olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için’s şiddetle tavsiye web barındırma
 • Bizim göz atın Bluehost Fiyatlandırma İnceleme WooCommerce fiyat planları hakkında daha fazla bilgi için

2

Hareket halinde

İçin en iyisi… yardım ve Destek

Başlangıç ​​fiyatı: Aylık 4,99 ABD doları

Çalışma Zamanı: % 99,97

Para iade garantisi? Evet: 90 gün

Depolama alanı: 40 GB – 120 GB

Bant genişliği: Sınırsız

Ekstra avantajlar: ücretsiz alan adı, ücretsiz web sitesi geçişi, otomatik WordPress güncellemeleri

en iyi woocommerce hosting inmotionInMotion, mağazanızı desteklemek için tonlarca özelliğe sahip en iyi WooCommerce ana bilgisayarıdır.

InMotion yüksek kaliteli bir hosting sağlayıcısıdır – WooCommerce hosting için sonsuz özellik listesi ile bizi şaşırttı. O’güçlüdür, bu yüzden araştırmamızda nasıl performans gösterdiğini görmek için aşağıdaki puanlarına göz atın…

Özellikleri

InMotion kesinlikle yapmıyor’t özellikleri üzerinde eksik – orada’hepsini burada listelemek için çok fazla, bu yüzden’bazı olayları seçtim.

Başlangıç ​​olarak, bazı özellikleri ücretsiz olarak edinebilirsiniz:

 • Ücretsiz SSL güvenliği
 • Ücretsiz alan adı
 • Ücretsiz sınırsız e-posta hesapları
 • Ücretsiz web sitesi taşıma
 • Ücretsiz reklam kredileri (150 $ değerinde)
 • Ücretsiz SSD depolama alanı
 • 200’den fazla ücretsiz tema
 • Ücretsiz evreleme ortamı

o’s göz önünde bulundurarak oldukça çekici bir özellik listesi’onlar için fazladan ödeme yapmak zorunda değilsiniz!

Bunlara ek olarak InMotion’WordPress için optimize edilmiş platform otomatik WordPress güncellemeleri ve otomatik eklenti ve tema güncellemeleri (her ikisi de isteğe bağlıdır). Bu önemlidir çünkü’Sitenizin modası geçmiş ve böceklere ve bilgisayar korsanlarına karşı savunmasız kalması konusunda endişelenmenize gerek yok.

Evreleme ortamı, sitenizde yayınlanmadan önce çalıştırma değişikliklerini test edin, WordPress’in planınıza önceden yüklenmiş olması, mağazanıza daha erken başlayabileceğiniz ve size zaman ve emek tasarrufu sağlayabileceğiniz anlamına gelir.

O’InMotion’ın mağazanızı oluştururken ve çalıştırırken hayatınızı mümkün olduğunca kolaylaştırmayı hedeflediği açıktır.

Güvenlik

InMotion güvenliği çok ciddiye alır, bu da mağazanız için iyi bir haberdir. Sizi kendinize karşı savunmak için bırakmak yerine InMotion zor işlerin çoğunu sizin için yapar:

 • Otomatik tesis dışı yedeklemeler
 • Ücretsiz SSL
 • Hack ve kötü amaçlı yazılım koruması
 • Web uygulaması güvenlik duvarları
 • IMAP ile SPAM Güvenli E-posta
 • DDoS koruması
 • Günlük veri yedekleri ayda 2 ABD dolarıdır

Güvenlik, WordPress siteleri için – özellikle çevrimiçi mağazalar için bile – önemlidir, bu nedenle bu önlemlerin alınması InMotion’a hoş bir eklentidir.’s WooCommere barındırma planları.

İsteğe bağlı otomatik WordPress güncellemeleri de mağazanızı güvende tutmanıza yardımcı olur, bu yüzden onları açmanızı önemle öneririz.

Fiyatlandırma

InMotion’da üç WooCommerce hosting planı:

 • WP-1000S: Aylık 4,99 ABD doları
 • WP-2000S: Aylık 7,99 ABD doları
 • WP-3000S: Aylık 10,99 ABD doları

Bunlar her bir plan için başlangıç ​​fiyatlarıdır (üç yıl için kayıt olduğunuzda). Daha uzun bir sözleşme seçerek en fazla paradan tasarruf edersiniz, ancak bir, iki veya üç yıllık planlardan birini seçebilirsiniz.

WP-1000S planı en ucuz seçenek olmasına rağmen, öneririz WP-2000S planı çünkü otomatik site dışı yedeklemelerle birlikte gelir ve aylık 50.000 ziyaretçiyi işleyebilir. O’s InMotion’s en popüler WooCommerce hosting planı, bu yüzden’kontrol etmeye değer.

inmotion fiyatlandırma en iyi woocommerce hostingInMotion, aylık 4,99 $ ila 10,99 $ arasında değişen üç WooCommerce barındırma planına sahiptir. En popüler plan aylık 7,99 $ WP-2000S planı.

Daha fazlasını bul

 • Tam yazımızı okuyun InMotion Hosting İncelemesi InMotion’ın neler sunduğuna daha ayrıntılı bir bakış için.

3

A2 Hosting

İçin en iyisi… güvenlik

Başlangıç ​​fiyatı: Aylık 3,92 ABD doları

Çalışma Zamanı: % 99,95

Para iade garantisi? Evet her zaman!

Depolama alanı: sınırsız

Bant genişliği: sınırsız

Ekstra avantajlar: ücretsiz site geçişi, ücretsiz otomatik yedeklemeler (seçilen planlar), tek tıklamayla optimize edilmiş WordPress kurulumu

en güvenli woocommerce hosting a2 hostingA2 Hosting, satışa odaklanabilmeniz için hız, hizmet ve güvenlik sunar.

A2 Hosting, barındırma müşterileri için hız, destek ve güvenliğe odaklanır – bu da çevrimiçi mağazanız için harika bir haberdir! WooCommerce hostinginin ayrıntılarına dalmadan önce araştırmamızda nasıl puan aldığını kontrol edin.

Özellikleri

A2 Hosting’i genişlettiğinizde’s WooCommerce planlıyor özelliklerin tam listesini görüntüle teklifte, o’oldukça şaşırtıcı. Orada’hepsini burada listelemek için çok fazla, bu yüzden en önemlilerinden bazılarını seçtik:

 • Sınırsız depolama alanı ve bant genişliği
 • Ücretsiz site taşıma
 • Ücretsiz otomatik yedeklemeler (en ucuz planda mevcut değildir)
 • 1 tıkla WooCommerce kurulumu

A2 Hosting olmasa da’t InMotion ve Bluehost gibi ücretsiz bir etki alanı içerir, geniş ek özellikler ile bunu telafi eder. Örneğin, Turbo planını seçerseniz, sitenizin daha hızlı yüklenmesini ve daha iyi performans göstermesini sağlamak için tasarlanmış bir dizi aracın kilidini açarsınız – rekabeti geçmek için mükemmel!

Güvenlik

A2 Hosting, güvenlik söz konusu olduğunda yukarıda ve öteye gidiyor. Buraya’s Sadece birkaç önlem A2 Hosting sitenizi korumak için vardır:

 • Güçlendirilmiş DDoS koruması
 • Virüs tarayıcı
 • Çift güvenlik duvarı
 • Kaba kuvvet savunması
 • İki faktörlü kimlik doğrulama

Ayrıca, saldırıları algılamak ve bunlara karşı korumak için ücretsiz HackScan koruması, ayrıca günlük, otomatik güncellemeler ve 7/24 güvenlik izleme içeren bir Sürekli Güvenlik paketi de alırsınız..

Fiyatlandırma

Seni düşünüyor olabilirsin’tüm bu fantezi özellikler için yüksek bir fiyat ödemek zorunda kalacak, ama gerçekte A2 Hosting bazı oldukça uygun planları vardır:

 • Hafif: Aylık 3,93 ABD doları
 • Swift: Aylık 4,90 ABD doları
 • Turbo: Aylık 9,31 ABD doları
 • Yönetilen WordPress: Aylık 11,99 ABD doları

Bunlar, üç yıllık bir plana kaydolduğunuzda satış fiyatlarıdır. Tercihlerinize bağlı olarak aylık, bir yıl veya iki yıllık bir plan da seçebilirsiniz.

Ödeme sırasında, planınızı (örneğin, istediğiniz sunucu konumunu seçmek gibi) özelleştirebilir ve özel bir IP adresi veya tesis dışı yedeklemeler gibi istediğiniz ücretli ekstraları ekleyebilirsiniz..

En ucuz Lite planını seçmek yerine, A2 Hosting’e bakmanızı öneririz’s en popüler Hızlı plan. o’çünkü ücretsiz otomatik yedeklemeler ve “Büyüme” sitenizi geliştirecek özellikler’s performansı.

en iyi woocommerce hosting a2 hosting planlarıA2 Hosting iyi bir fiyat aralığına sahiptir – aylık 4,90 $ ‘dan başlamanızı öneririz Swift planı.

Daha fazlasını bul

 • Tam yazımızı okuyun A2 Hosting İncelemesi mükemmel sağlayıcınız olup olmadığını öğrenmek için

4

SiteGround

İçin en iyisi… yeni WooCommerce mağazaları

Başlangıç ​​fiyatı: Aylık 3,95 ABD doları

Çalışma Zamanı: % 99.98

Para iade garantisi? Evet: 30 gün

Depolama alanı: 10 GB – 30 GB

Bant genişliği: unmetered

Ekstra avantajlar: ücretsiz WordPress taşıma ve yükleme, ücretsiz günlük yedekleme, otomatik WordPress güncellemeleri

en iyi woocommerce hosting site alanıSiteGround, çevrimiçi mağazanızı büyütmenize ve desteklemenize yardımcı olmak için yönetilen WooCommerce barındırma hizmeti sunar.

SiteGround, yeni WooCommerce mağazaları için idealdir – sonsuz depolama alanına sahip olmayabilir, ancak WooCommerce’in resmi bir tavsiyesi ile birlikte gelir. o’sağ – SiteGround güvenilir bir WooCommerce sağlayıcısı olarak Bluehost ile birlikte oturuyor!

Özellikleri

O’SiteGround’un WooCommerce tarafından neden önerildiğini görmek kolaydır – özellikleri aşağıdakileri içeren güçlü bir yumruk içerir:

 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz WordPress kurulumu
 • WordPress otomatik güncellemeleri
 • Ücretsiz, otomatik günlük yedeklemeler
 • WordPress özel önbellek mevcut (belirli planlarda)
 • Ücretsiz, profesyonel site transferi mevcuttur (belirli planlarda)

SiteGround’s özellikleri hayatınızı mümkün olduğunca kolaylaştırmak ve mağazanız için en iyi hizmeti sunmak için tasarlanmıştır. Örneğin, WordPress özel önbelleği web sitenizi hızlandırır’daha yüksek yükleme hızlarına ulaşmak için performans.

SiteGround’u daha küçük mağazalar için önermemizin nedeni, depolama alanının en pahalı planda yalnızca 30 GB’a ulaşmasıdır. A2 Hosting’in tüm planlarında sınırsız depolama alanı sağladığını düşündüğünüzde, SiteGround aniden biraz küçük kızartma gibi görünüyor.

Ancak,’yeni online mağazalar için hala güçlü ve mantıklı bir seçim.

Güvenlik

SiteGround, WordPress tarafından önerilen bir sağlayıcıdır, bu nedenle WordPress güvenliğinin önemini bilir.

Hangi WooCommerce barındırma planını seçerseniz seçin, otomatik günlük yedeklemeler, spam koruması, güncellemeler ve yamalar, saldırı önleme sistemleri ve daha fazlasını bekleyebilirsiniz..

Fiyatlandırma

SiteGround, üç WooCommerce fiyatlandırma planıyla bunu basitleştirir:

 • Başlamak: Aylık 3,95 ABD doları
 • GrowBig: Aylık 5,95 ABD doları
 • GoGeek: Aylık 11,95 USD

Aylık abonelik seçebilir veya bir, iki veya üç yıllık bir sözleşme seçerek paradan tasarruf edebilirsiniz – 12, 24 veya 36 ay seçseniz de tüm yıllık planlar aynı maliyete sahiptir..

Eğer sen’Sadece daha ucuza başlıyoruz Başlangıç ​​planı hile yapmalı – ancak, 10 GB depolama alanı’Bu plan yalnızca aylık yaklaşık 10.000 ziyareti destekleyebilir. Bu nedenle, ölçeklendirmeye başladığınızda, daha fazla özellik için ayda 5,95 ABD doları tutarında GrowBig planına geçtiğinizden emin olun..

Tüm planlar 30-gün para iade garantisi böylece SiteGround’u risksiz deneyebilirsiniz.

en iyi acemi woocommerce hosting site planlarıSiteGround değil’t Büyük mağazalar için gerçekten uygun, ancak başlamak için küçük bir iş kurmak için mükemmel yönetilebilir planları var.

Daha fazlasını bul

 • Bizim okuyun SiteGround İncelemesi bu ev sahibi hakkında bilgi edinmek için’güçlü ve zayıf yanları

5

Hostinger

En iyi bütçe seçeneği

Başlangıç ​​fiyatı: Aylık 0.80 $

Çalışma Zamanı: % 99.91

Para iade garantisi? Evet: 30 gün

Bant genişliği: 100GB – sınırsız

Ekstra avantajlar: ücretsiz alan adı (seçilen planlar), günlük yedeklemeler (seçilen planlar), tek tıklamayla WordPress kurulumu

en iyi woocommerce hosting hostingerHostinger, son derece uygun fiyatlarla küçük ölçekli WooCommerce hosting sunuyor.

Hostinger listemizdeki en ucuz WooCommerce hosting sağlayıcısıdır – ona rağmen’aynı zamanda en son sırada yer alması tesadüf değil. Akıllara yaylar için ödediğinizi aldığınız söyleniyor.

Yine de’s en iyi seçeneklerden biri, özellikle de’sıkı bir bütçe tutmak isteyen bir hobi satıcı yeniden…

Özellikleri

Hostinger değil’t WooCommerce hosting planları ile elde edeceğiniz özellikler hakkında süper yaklaşıyor, bu yüzden iki kez kontrol ettiğinizden emin olun’t için bir şey al.

Örneğin, Premium ve Business planlarında yalnızca ücretsiz bir alan adı alırsınız – ve ücretsiz bir SSL dahil etmek istiyorsanız,’İş planına ihtiyacınız olacak.

Bununla birlikte, küçük bir çevrimiçi mağaza için bazı çekici özellikler elde edersiniz, örneğin:

 • 1 – sınırsız e-posta hesabı (planınıza bağlı olarak)
 • Günlük veya haftalık yedeklemeler (planınıza bağlı olarak)
 • 4x’e kadar WooCommerce optimize edilmiş hız
 • Tek tıklamayla WordPress kurulumu
 • Önbellek yükseltici

Diğer en iyi WooCommerce sağlayıcıları ile karşılaştırıldığında, Hostinger’s özellikleri oldukça basit – eğer öyleyse’sana güç’Sonra tekrar, başka yere bak.

Güvenlik

Daha ucuz planlara ücretsiz SSL eklememesine rağmen, Hostinger, sitenizi güvende tutmak için WAF, küresel bir CDN ve DDoS koruması gibi olağan güvenlik kutularının çoğunu işaretliyor.

Fiyatlandırma

Fiyatlandırma, Hostinger’ın kalabalığın arasından sıyrıldığı yerdir – sadece bu fiyatlardan bir yük alın!

 • Tek Paylaşımlı Hosting: Aylık 0.80 $
 • Premium Paylaşımlı Hosting: Aylık 2,15 ABD doları
 • İşletme Paylaşımlı Hosting: Aylık 3,45 ABD doları

Gördüğünüz gibi, bu düşük fiyatların nedeni Hostinger WooCommerce kullanıcıları için paylaşılan barındırma sağlamasıdır. Paylaşılan barındırma isn’t Genellikle e-ticaret için önerilir çünkü’daha gelişmiş hosting türleri kadar güvenilir değil.

Bu sebepten dolayı seçmenizi öneririz İşletme Paylaşımlı Hosting planı, Sen bile’az ziyaretçi ile çok küçük bir hobi mağazası çalışıyor. En az 12 ay boyunca kaydolduğunuz sürece, ücretsiz bir alan adı ve ücretsiz SSL sertifikası, günlük yedeklemeler ve sınırsız bant genişliği elde edersiniz.

Aylık bir plana kaydolabilir veya bir, iki veya dört yıllık bir plan seçebilirsiniz. Aylık plan genellikle satış fiyatından çok daha pahalıdır, bu nedenle bu abonelik seçeneğini seçerseniz kasada toplamınıza dikkat edin.

bütçe woocommerce barındırma hostinger planlarıHostinger planlarında daha az özellik içerebilir, ancak başlangıç ​​fiyatlarının yenilmesi zor!

Daha fazlasını bul

 • Hostinger’ın sizin için uygun olup olmadığından emin değil misiniz? Daha fazlasını öğrenin Hostinger İncelemesi!

6

DreamHost

İçin en iyisi… büyük işletmeler

Başlangıç ​​fiyatı: Aylık 16,95 USD

Çalışma Zamanı: % 99,95

Para iade garantisi? Evet: 30 gün

Depolama alanı: 30 GB – 120 GB

Bant genişliği: ölçülmemiş

Ekstra avantajlar: ücretsiz alan adı, otomatik günlük yedeklemeler, otomatik WordPress güncellemeleri

en iyi woocommerce barındırma büyük iş dreamhostDreamHost, özel WooCommerce planlarına sahip olan WordPress tarafından önerilen bir sağlayıcıdır.

DreamHost, listemizdeki en pahalı WooCommerce sağlayıcılarından biridir – ancak istediği büyük paraya değer mi? Puanlarına göz atın ve DreamHost’un neler sunabileceğini öğrenin!

Özellikleri

DreamHost’ta bile’en ucuz planında, mağazanızı başlatmaya ve ölçeklendirmeye yardımcı olmak için tasarlanmış özelliklerin bir listesine erişebilirsiniz:

 • WooCommerce önceden yüklenmiş
 • Önceden yüklenmiş mağaza teması
 • Önceden yüklenmiş SSL sertifikası
 • Jetpack ücretsiz önceden kurulmuş
 • Günlük yedeklemeler
 • Tek tıklamayla evreleme
 • WP web sitesi oluşturucu
 • Otomatik güncellemeler
 • Ücretsiz alan adı

Bu özellikler mağazanızı başlatmanızı sağlar mümkün olduğunca hızlı ve kolay – çok fazla önceden yüklenmiş olarak, işinizi gerçekten yerden kaldırmaya odaklanabilirsiniz!

Güvenlik

Otomatik güncellemeler, WordPress sitenizi mümkün olduğunca güvenli tutmanıza yardımcı olur, ancak siz’ayrıca DreamHost tarafından korunuyor’s WAF (web uygulaması güvenlik duvarı) ve her şey ters giderse günlük yedeklemeler.

Tüm alanlara ücretsiz alan adı gizliliği dahildir, ve kişisel bilgilerinizi meraklı gözlerden veya genel sızıntılardan korumaya yardımcı olur.

Ayrıca, ödeme sırasında ayda 3 ABD doları karşılığında DreamShield Koruması ekleyebilirsiniz. Bu, kötü amaçlı kodları, güncel olmayan yazılımları ve daha fazlasını tanımlamak için sitenizi düzenli olarak tarar.

Fiyatlandırma

Var üç DreamHost planı WooCommerce hosting için – o’s listemizdeki en pahalı ev sahibi olup, fiyatları aylık 16,95 $ ile 71,95 $ arasında değişmektedir:

 • DreamPress: Aylık 16,95 USD
 • DreamPress Plus: Aylık 24,95 USD
 • DreamPress Pro: Aylık 71,95 USD

Bunlar DreamHost fiyatları’yıllık planları, ancak aylık bazda kaydolmayı da seçebilirsiniz. DreamHost ve diğer sağlayıcılar arasındaki büyük fark DreamHost’un’t Satış fiyatları sunma, yani’Yenileme fiyatları hakkında endişelenmenize gerek yok.

Tüm planlar 30 günlük para iade garantisi ile gelir, ve ödeme sırasında planınıza hem ücretli hem de ücretsiz ekstralar ekleyebilirsiniz..

Büyük bir WooCommerce mağazanız yoksa, en ucuz DreamPress planı işe başlamak için iyi olmalı.

en iyi woocommerce hosting dreamhost planlarıDreamHost daha büyük bütçeler için en iyisidir, ancak en ucuz planı, başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak ve büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir.

Daha fazlasını bul

 • DreamHost hakkında daha fazla bilgi için DreamHost İncelemesi
 • DreamHost paraya değer mi? Ayrıntılı bölümümüzü inceleyin DreamHost Fiyatlandırma İncelemesi bulmak için!

En İyi WooCommerce Hosting Sağlayıcıları: Özet

Orada’bir online mağaza oluşturmak ve işletmek için çok şey var. İnsanlar genellikle bir online iş başarısında barındırma oynadığı önemli rolü unutmak – sadece daha iyi bir barındırma sağlayıcı seçerek rekabetin önüne geçebilirsiniz.

Şimdiye kadar hangi WooCommerce barındırma sağlayıcısının mağazanız için en iyi olduğu hakkında bir fikriniz olmalıdır. Buraya’s durumunda hızlı bir özet’hala yırtık…

6 En İyi WooCommerce Barındırma Sağlayıcısı

 1. Bluehost – mağazanızı ilk günden itibaren mükemmel özelliklerle tamamen donatıyor.
 2. Hareket halinde – 7/24 hızlı ve bilgili bir destek ekibine sahiptir.
 3. A2 Hosting – güvenlik önlemleri söz konusu olduğunda fazladan yol kat ediyor.
 4. SiteGround – güvenilir, kullanımı kolay WooCommerce seçeneği.
 5. Hostinger – Bütçeye ev sahipliği yapanlar için harika planlar sunar.
 6. DreamHost – büyük işletmeler için güçlü bir seçenek.

Bluehost en iyi WooCommerce sunucusudur -’Yüksek kaliteli, özel bir WordPress hizmeti sunan WooCommerce tarafından tavsiye edilir. InMotion güçlü özellikleri uygun fiyatlarla birleştirir. A2 Hosting, çok çeşitli güvenlik önlemleriyle güvenlik bilincine sahip satıcılar için en iyisidir.

Her işletmenin farklı ihtiyaçları vardır, bu nedenle kararınızı sizin için en önemli şeylere dayandırdığınızdan emin olun. Öyle mi’s fiyat, güvenlik veya güç, mükemmel WooCommerce sağlayıcınız bekliyor. Zaman para demek, don’t gecikme!

SSS

WooCommerce mağazam için WooCommerce’ye özel barındırma ihtiyacım var mı? Normal hosting hakkında?

Sen yapma’t mutlaka WooCommerce’ye özel hosting gerekir, ancak kesinlikle tavsiye ediyoruz çünkü’Hayatınızı kolaylaştıracak ve mağazamıza daha iyi bir başarı şansı vereceğiz. Sen’güvenlik, güncellemeler ve hatta bazı durumlarda özel destek gibi daha fazla avantajdan yararlanacaksınız.

Eğer yapmazsan’Özel WooCommerce barındırma istemiyorsanız, kaliteli VPS, yönetilen WordPress veya bunun yerine özel barındırma arayın.

Bir WooCommerce barındırma sağlayıcısı seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Birçoğu kişisel tercih ve bireysel iş ihtiyaçlarına bağlıdır. Ancak, her zaman bir WooCommerce ana bilgisayarında aramanız gereken bazı şeyler vardır:

 • Birinci sınıf güvenlik özellikleri – sitenizi, işinizi, gelirinizi ve müşterilerinizi saldırılara karşı koruyun
 • Otomatik güncellemeler WordPress’i güvenli, güncel, hatasız ve güvenli tutmak için
 • Hıza adanmışlık – çalışma süresine, sunucu konumlarına, bant genişliği ödeneklerine, önbellek seçeneklerine ve sitenizi etkileyecek her şeye dikkat edin’s hız ve baskı altında başa çıkma yeteneği.

WooCommerce’de ücretsiz bir SSL barındırmanın önemi nedir? Gerçekten ihtiyacım var mı?

Evet! SSL, çevrimiçi mağazanızın başarısı ve müşterilerinizin güvenliği için hayati önem taşımaktadır’ ayrıntılar. Ziyaretçiler sitenizin olmadığı konusunda uyarılır’eğer yapmazsan güvenli’Potansiyel alıcılar için büyük bir kesinti olan SSL güvenliğine sahip olmak.

Bununla birlikte, çoğu barındırma planında aldığınız ücretsiz sürüme göre daha gelişmiş bir SSL’ye yatırım yapmak isteyebilirsiniz. E-ticaret siteleri için bu, her iki müşterinizi de artırdığı için genellikle mantıklı bir fikirdir’ ve Google’işinize duyulan güven. Barındırıcınızın ne tür ücretsiz SSL sağladığını kontrol edin ve oradan gidin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map