7 En İyi cPanel Barındırma Sağlayıcıları: Barındırma Gününüzü Kontrol Edin

en iyi cpanel barındırma sağlayıcıları özellikli görüntüBu makale, en iyi cPanel barındırma sağlayıcıları aracılığıyla vahşi bir yolculuğa çıkacak ve sizin için doğru olanı seçmenize yardımcı olacak.


Çoğu barındırma sağlayıcısı kullanıcılarına bir kontrol paneli verir. Kontrol panelinizi kontrol paneliniz gibi düşünün -’Barındırma hizmetlerinizi, hesabınızı ve sunucu işlevlerinizi tek bir yerden yönetmek için kullandığınız arabirim. Alan adlarını, e-posta adreslerini, yedekleri ve daha fazlasını yönetmeyi kolaylaştırır.

cPanel, kontrol panelinin en popüler seçeneklerinden biridir, çünkü web sitenizi çalıştırmanızı kolaylaştırır. Tonlarca araçla birlikte gelir – ve en önemlisi gönül rahatlığınız için -’s son derece güvenilir.

Çünkü bu’hosting sağlayıcıları bir dizi çok yaygın olarak kullanılabilir, sizin için en iyi cPanel seçerek zor olabilir. Kendi uzman araştırmamızı gerçekleştirdik ve en iyi yedi cPanel barındırma sağlayıcısını bulduk.

İster bir numara ister yedi numara seçin, bunun cPanel dünyasının mahsulünün kremi olduğundan emin olabilirsiniz..

Contents

En İyi 7 CPanel Hosting Sağlayıcısı

 1. Bluehost – En iyi genel barındırma sağlayıcısı.
 2. HostGator – Çalışma süresi için en iyisi.
 3. Hareket halinde – Paylaşılan ve VPS barındırma için en iyisi.
 4. A2 Hosting – Bulut barındırma için en iyisi.
 5. SiteGround – Güvenilirlik için en iyisi.
 6. GoDaddy Barındırma – Ekstra özellikler için en iyisi.
 7. HostPapa – Pahalı yenileme maliyetleri ile sizi batırmak için en iyisi.

Bluehost en iyi seçimdir – o’genel olarak en iyi ev sahibi s ve özellikle güçlü WordPress hosting sunuyor. HostGator% 99,99 etkileyici çalışma süresine sahip güçlü bir rakip. Hareket halinde’s Hosting, VPS hosting için optimize edilmiştir, A2 Hosting ise bulut hosting için bir numaralı sağlayıcıdır. SiteGround, stressiz, güvenilir barındırma sunar ve GoDaddy tonlarca ekstra özellik sunar. HostPapa pahalı yenileme fiyatları ile sonuncu.

Orada çok fazla sağlayıcı ile,’s en iyi olanları bulmaya çalışırken bataklık almak kolay. o’bu yüzden biz’buradayım!

Biz’Bu en iyi sağlayıcıları karşılaştıracak ve her birini parçalayacağız, böylece en bilinçli ve kendinden emin bir karar verebilirsiniz. Bu makalenin sonunda,’en iyi cPanel hosting sağlayıcılarının ins ve çıkışlarını bilecek – ve en iyisi, sen’hangisinin sizin için mükemmel bir seçim olduğunu bileceğim.

Daha fazla bilgi

 • Web barındırmada yeni misiniz? Girişimize göz atın: Web Hosting Hizmetleri: Web Hosting Nedir?
 • En iyi sağlayıcıları yan yana karşılaştırın Web Hosting Hizmetleri Karşılaştırma Tablosu
 • Aşağıdan tam olarak al En İyi Web Hosting Sağlayıcıları detaylı incelememizde
 • Rehberimizdeki temelleri içeren tart: Web Sitesi Nasıl Barındırılır

En İyi cPanel Hosting Sağlayıcıları

Bunun yerine, her sağlayıcı hakkında ayrıntılar aramak için interneti trol etmek zorundasınız’Kontrol panellerinde hızlanmaya karar verdik. Biz’Her hosting sağlayıcısını denedik, test ettik, karşılaştırdık ve çapraz referans aldık..

Yan Yana cPanel Hosting Karşılaştırması

SağlayıcıDestekDisk AlanıUptimePara İade Garantisi * En Ucuz FiyatBluehostHostGatorHareket halindeA2 HostingSiteGroundGoDaddyHostPapa
24/750GB – Sınırsız% 99.9830 gün$ 2.75
24/7Sınırsız% 99.9945 günler$ 2.75
24/7

Sınırsız

% 99,97

90 gün$ 6.39
24/7Sınırsız% 99,95İstediğin zaman$ 3,92
24/710 GB – 960 GB% 99.9830 gün$ 3,95
24/7100GB – Sınırsız% 99,97Hayır$ 4.99
Canlı sohbet ve telefon100GB – Sınırsız% 99,9748 saat$ 3,95

* Bu, minimum süreyi gösterir – seçtiğiniz barındırma türüne bağlı olarak değişebilir.

Bunlar her sağlayıcı için temel özelliklerdir, böylece’yan yana teklif. Bu, özellikle çalışma süresi ve disk alanı gibi teknik özellikler söz konusu olduğunda, hepsini ayrı ayrı okumaktan daha kolay olabilir..

Eğer sen’Her sağlayıcı ile önce ayakları halka içine atlamaya hazır olun, sonra devam edin. Alternatif olarak, bu temel özelliklerin biraz yenilenmesine ihtiyacınız varsa, burada’hızlı bir arıza var.

Açıklanan Özellikler

Disk alanı: Disk alanı veya depolama alanı, sitenizi depolamak için ne kadar alanınız olduğu’içeriği. Dosyaları, resimleri, sayfaları, web sitenizi oluşturan tüm güzel şeyleri düşünün – hepsinin bir yere gitmesi gerekiyor! Depolama alanınız çok küçükse,’Seni ne rahatsız ettiğini hayal etmek kolay’sitenize içerik ekledikçe karşılaşırsınız…

Çalışma zamanı: Çalışma zamanı, bir sunucunun çalıştığı sürenin yüzdesidir, yani desteklediği siteler de çalışır durumda. Sunucunuz her zaman kapalı ise, web sitenizi nasıl ziyaret edersiniz? Çalışma süresi rekabete ayak uydurmak için gereklidir, bu yüzden emin olun’mümkün olduğunca% 100’e yakındır. Örneğin, HostGator etkileyici çalışma süresine sahiptir:% 99.99!

Fiyatlandırma hakkında bir not: Yukarıdaki tablodaki fiyatlar, bu sağlayıcıların yeni müşteriler için sunduğu indirimli fiyatları yansıtmaktadır. En temel paylaşılan barındırma planına kaydolmak istiyorsanız,’s ödeyebileceğiniz en düşük fiyat.

Hem fiyat hem de disk alanı, seçtiğiniz barındırma türüne ve hangi plana kaydolduğunuza bağlı olarak değişir..

# 1. Bluehost

En İyi Genel Barındırma Sağlayıcısı

Bluehost Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • WordPress sitelerini barındırmak için en iyisi
 • Sabit, güvenilir barındırma sunar
 • Ödeme sırasında yapılan eklentiler,’t seçimini kaldır

WordPress siteniz için hosting mi arıyorsunuz? Başka yerde arama! Bluehost olabilir’dövülmedi – sadece en iyi genel barındırma sağlayıcısı araştırmamızda, o’Ayrıca WordPress’in kendisi tarafından önerilen bir numaralı sağlayıcı.

Bunu düşündük’özellikle araştırmamız Bluehost’u desteklediğinden, bağırmaya değer bir şey’WordPress şöhret iddia ediyor. Paylaşılan, VPS ve özel planların yanı sıra özel olarak uyarlanmış paylaşılan WordPress barındırma, WooCommerce barındırma ve yönetilen WordPress barındırma ile her tür ve boyuttaki web sitesini sunar..

Bluehost kullanıcıları için yukarıda ve öteye gidiyor. Örneğin, Bluehost’nin yönetilen WordPress planları şunları içerir:

 • Sitenize daha güçlü bir kimlik kazandırmak için ücretsiz bir alan adı
 • Otomatik yazılım güncellemeleri sitenizi güncel ve güvenli tutmak için
 • Ücretsiz yedeklemeler stressiz bir deneyim için
 • Sınırsız depolama alanı böylece siteniz özgürce büyüyebilir
 • Ölçülmemiş bant genişliği böylece yüksek trafik seviyesinin keyfini çıkarabilirsiniz

WordPress söz konusu olduğunda Bluehost oyunun en tepesinde, ama siz’WordPress’e özgü bir plan seçmek zorunda değilsiniz. Araştırmamızda Bluehost, güvenilir özellikleri ve% 99,98 saygın çalışma süresi puanı sayesinde VPS barındırma ve özel barındırmada kendini kanıtladı..

Yeni müşteriler Bluehost ile WordPress hostingini sadece 2,95 $ / ay’dan alabilirler (normalde 7,99 $).

Tüm Bluehost’s hosting planları ile birlikte gelir bir 30-gün para iade garantisi, eğer öyleyse’aldığınız hizmetten tamamen memnun değilseniz,’tam bir geri ödeme alacağım.

Yönetilen WordPress barındırma için’Bluehost ile ayda 19,95 $ ‘a başlayan bir başlangıç ​​fiyatıyla 49,95 $’ a kadar’s promosyon fiyatları.

Bluehost’s cPanel markasının geri kalanıyla tutarlıdır – temiz, basit ve güvenilir.

bluehost cpanelBluehost cPanel temiz, net ve yolunuzu bulmak kolaydır. Alan adlarını, e-posta hesaplarını, eklentileri ve daha fazlasını tümünü kontrol panelinizden yönetebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

 • Bluehost hakkında ayrıntılı bilgi için Bluehost İncelemesi
 • Bluehost’un bütçemizle uyumlu olduğundan emin olun. Bluehost Fiyatlandırma İnceleme
 • Bluehost neden WordPress için bu kadar iyi? Bizim incelememizde öğrenin En İyi WordPress Hosting Sağlayıcısıs
 • WordPress siteniz için mükemmel sağlayıcıyı En İyi Yönetilen WordPress Barındırma Sağlayıcıları

# 2. HostGator

Çalışma Süresi İçin En İyisi

HostGator Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • % 99,99 çalışma süresi
 • Kullanımı kolay kontrol paneli
 • Orada daha ucuz sağlayıcılar var
 • Destek Portalı bunaltıcı olabilir

HostGator sadece en iyi çalışma süresi puanı için ödül almakla kalmaz, aynı zamanda en iyi hosting sağlayıcısı.

Peki onu bu kadar iyi yapan nedir? Yeni başlayanlar için, sahne ile patladı % 99,99 etkileyici çalışma süresi. o’Sunucuyu etkileyecek küçük güncellemeler ve arızalar nedeniyle herhangi bir sağlayıcıdan gerçekçi olarak bekleyebileceğiniz en yüksek çalışma süresi puanı.

HostGator, Bluehost’a yakın bir saniyedir ve yüksek çalışma süresi puanını çeşitli destek seçenekleri, tonlarca barındırma türü ve eksiksiz bir kalite özellikleri (CodeGuard gibi) ile birleştirir..

Ne’daha fazla, HostGator, kullanımını daha da kolaylaştırmak için cPanel’ini özelleştirdi – o’gezinmek ve ihtiyacınız olan her şeyi bulmak çok basit. Sıkışmanız durumunda HostGator destek portalında da birçok video, makale ve kılavuz bulunur!

hostgator cpanelHostGator, kullanıcılarına sitelerini çalıştırmak için net ve kolay bir arayüz sağlamak için cPanel’i kullanır. Kontrol panelinizden alanları yönetebilir, trafiği izleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

HostGator, özel barındırma söz konusu olduğunda özellikle iyi performans gösterdi. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere sağlam bir özellik yelpazesine sahip olursunuz:

 • Yerleşik SSL Güvenliği ziyaretçileri güvenli ve Google’ı mutlu etmek için
 • 1 TB disk alanı tonlarca içerik depolamak
 • Bir seçim Linux veya Windows barındırma ihtiyaçlarınızı karşılamak için
 • Ölçülmemiş bant genişliği yüksek trafiği idare etmek
 • 8GB RAM her şeyin yolunda gitmesini sağlamak

… ve şu’sadece en ucuz özel plan!

HostGator’s en ucuz özel planı uygun bir şekilde adlandırılan Value Server planı, maliyet Aylık 119 $ yeni kullanıcılar için. Eğer sen’özel barındırma için hazır değilseniz, HostGator ile Aylık 2,75 ABD doları en ucuz paylaşılan planında.

hostgator en iyi cpanel sağlayıcısıHostGator ile en ucuz paylaşılan hosting planında ayda sadece 2.75 $ ‘a ev sahipliği yapmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

 • Tam yazımızı okuyun HostGator İncelemesi bu popüler sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için
 • Hakkında daha fazla bilgi edinin En İyi Dedicated Hosting Sağlayıcıları
 • HostGator’u rakipleriyle karşılaştırın:
  • HostGator ve GoDaddy Karşılaştırması
  • SiteGround vs HostGator
  • Bluehost – HostGator Karşılaştırması

3.. Hareket halinde

Paylaşılan ve VPS Hosting için En İyisi

InMotion Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • En iyi paylaşılan barındırma sağlayıcısı
 • Optimize edilmiş VPS cPanel ile en iyi VPS barındırma sağlayıcısı
 • Piyasadaki en ucuz sağlayıcı değil

InMotion şunları yapabilir:’t Paylaşımlı hosting ve VPS hosting söz konusu olduğunda dövülmek. Özellikler, disk alanı ve yardım ve destek için etkileyici bir şekilde puan alan, her iki barındırma türü için de ligin en iyisi oldu.

Çoğu kişi bu şekilde paylaşılan barındırma ile başlar’en temel seçenektir ve InMotion sitenizin hayata en iyi şekilde başlamasını sağlamak için bir dizi özellik içerir. Aylık 6,39 $ için, ücretsiz yedeklemeler, ücretsiz bir alan adı, sınırsız e-posta hesabı, sınırsız disk alanı ve daha fazlasını bekleyebilirsiniz.

Ve ne zaman’sitenize daha sağlam bir barındırma planı verme zamanı, yıldız VPS barındırma sağlamak için InMotion’a güvenebilirsiniz. Planlar aylık 29,19 $ ‘dan başlar ve sitenize büyümek için root erişimi (sunucunuz üzerinde nihai kontrol ve özelleştirme için), ücretsiz yedeklemeler (gönül rahatlığı için) ve 260 GB’a kadar depolama gibi özellikler içerir.

Hareket halinde’s cPanel, her şey tek bir sayfada düzenlenmiş, düzenli ve net.

inmotion cpanelInMotion, sitenizi yönetmeniz için kapsamlı ve hepsi bir arada bir merkez sağlamak için cPanel’i kullanır.

Bu, sitenizin farklı bölümlerini yönetmeyi ve bant genişliği kullanımı gibi istatistiklerinizi izlemeyi kolaylaştırır. Doğrudan istediğiniz bölüme atlamak için üst kısımdaki menü bağlantılarını kaydırabilir veya kullanabilirsiniz veya sonuçlarınızı daraltmak için arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

inmotion cpanel aramasıArama çubuğu doğrudan yönetmek istediğiniz alanlara ulaşmanızı kolaylaştırır.

CPanel kullanarak InMotion’ın ekstra bonuslarından biri, gerçekten özel bir hizmet almanızdır, çünkü cPanel, VPS barındırma için özel olarak optimize edilebilir. cPanel VPS Optimize, kaynakların minimum düzeyde kullanılmasını sağlayarak performansı ve hızı artırır.

CPanel’in bu sürümü tüm InMotion’da bulunmaktadır’s VPS planları – özel olarak optimize edilmiş hizmeti InMotion ile birleştirin’s top notch özellikleri ve siz’kazanan bir kombinasyon aldım!

inmotion en iyi cpanel vps sağlayıcısıInMotion en iyi VPS barındırma sağlayıcısıdır ve kullanıcılara web siteleri için mümkün olan en iyi performansı sunmak için cPanel içerir.

Daha fazla bilgi

 • Tam yazımızı okuyun InMotion Hosting İncelemesi bu etkileyici sağlayıcıya derinlemesine bakmak için
 • Hakkında daha fazla bilgi edinin En İyi Paylaşılan Hosting Sağlayıcıları incelememizde
 • Karşılaştır En İyi VPS Hosting Sağlayıcıları tam incelememizde
 • İncelememizle siteniz ve bütçeniz için en iyi sağlayıcıyı seçin En Ucuz VPS Hosting Sağlayıcıları
 • Hangi hosting türüne ihtiyacınız olduğundan emin değil misiniz? bizim Paylaşımlı Hosting vs VPS Hosting karşılaştırma sizi doğru yola sokacaktır!

4.. A2 Hosting

Bulut Barındırma için En İyisi

A2 Hosting Avantaj ve Dezavantajları

Artılar ve eksiler
 • Bulut barındırma için en iyisi
 • Mükemmel müşteri hizmeti
 • % 99,95’lik oldukça düşük çalışma süresi puanı

Kötü müşteri hizmetleri en sinir bozucu şeylerden biri – sen don’Sitenizde bir sorun olduğunda ne olduğunu bilen son kişi olmak istemiyorum! o’yapmadığın bir şey’A2 Hosting ile endişelenmenize gerek yok. Yıldırım hızlı ve yardımcı olmaktan mutluluk duyarsınız, müşteri hizmetleri için A2 Hosting’e güvenebilirsiniz!

Araştırmamızda, A2 Hosting ayrıca mükemmel bulut barındırma özelliği ile de öne çıktı, plan kaynaklarınızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilmenizi sağlar.

A2 Hosting, sezgisel tasarımı ve kullanımı kolay arayüzü nedeniyle cPanel kullanır. Paylaşılan, VPS, özel ve bayi sunucularına güç sağlamak için bu popüler kontrol panelini kullanır ve sitenize ihtiyaç duyduğu gücü ve hızı sağlamak için cPanel’i yüksek performanslı SwiftServers ile birleştirir.

Peki barındırma hakkında? A2 Hosting sağlam bir seçimdir – araştırmamızda, genel olarak 5 üzerinden çok saygın bir 4.3 yıldız aldı. Çok çeşitli barındırma türlerinin yanı sıra çok çeşitli yardım ve destek seçeneklerine sahiptir..

A2 Hosting’in yere düştüğü yer ise 99.95% oldukça düşük çalışma süresi puanı. Bu kusura rağmen, hala bitti ilk üç sağlayıcı paylaşılan barındırma, VPS barındırma, bulut barındırma ve yönetilen WordPress barındırma için.

A2 Hosting’s fiyatları en ucuz paylaşılan barındırma planı için 3,92 $ ‘dan başlıyor ve aynı zamanda cömert her zaman para iade garantisi sunuyor.

A2 Hosting destek merkezinde cPanel ile başa çıkmanıza yardımcı olacak birçok eğitim ve makale bulunmaktadır.’Sorularınız için bizzat kolayca ulaşabilirsiniz..

a2 hosting cpanel sağlayıcısı müşteri hizmetleriA2 Hosting, müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda parlar, böylece sahip olabileceğiniz herhangi bir sorunuzla rahatça hissedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

 • Tam yazımızı okuyun A2 Hosting İncelemesi görmek için’senin için doğru seçim

5.. SiteGround

Güvenilirlik İçin En İyisi

SiteGround Avantaj ve Dezavantajları

Artılar ve eksiler
 • WordPress tarafından önerilir
 • Para için mükemmel değer
 • Düşük disk alanı
 • Ücretsiz alan adı yok

Ana odak noktanız istikrarlı, stressiz, güvenilir barındırma, SiteGround sizin için seçimdir. Tüm SiteGround planları, hesabınızın yönetimini kolaylaştırmak için cPanel dahil edilmiştir. SiteGround ile kontrol panelinizden alan adlarınızı yönetin, faturalandırmanızı takip edin ve hatta desteğe erişin.

SiteGround ile birçok barındırma seçeneğiniz var. Olmadı’t Araştırmamızda iyi veya kötü nedenlerle öne çıkıyor – rakipleri arasında rahatça oturuyor, 4 5 üzerinden genel.

SiteGround yedi çeşit hosting sunar. Bunlardan,’kendi özel hosting ve yönetilen WordPress hosting güçlü. O’Her ikisi için de bir numaralı noktada değil, ama özel özellikleri nedeniyle WordPress tarafından tavsiye edilir.

Aylık 3,95 ABD dolarından ücretsiz yükleme ve taşıma, günlük yedeklemeler, otomatik güncellemeler ve uzman WordPress desteği gibi temel WordPress özelliklerine sahip olursunuz. O’s Bluehost üzerinde değil’seviyesi, ama’Güvenli ve sağlam bir seçim.

siteground güvenilir cpanel barındırmaTüm SiteGround’s hosting planları, daha acemi dostu hale getirmek için özelleştirilmiş cPanel’in en son sürümü ile birlikte gelir

Daha fazla bilgi

 • Tam yazımızı okuyun SiteGround İncelemesi özellikleri, fiyatları ve daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgi için
 • Sağlayıcılar arasında mı yırtık? En iyi seçiminizi bulmak için uzman karşılaştırmalarımızı okuyun:
  • SiteGround ve GoDaddy Karşılaştırması
  • SiteGround ve InMotion karşılaştırması
  • SiteGround ve Bluehost karşılaştırması
  • SiteGround vs HostGator

6.. GoDaddy Barındırma

Ekstra Özellikler için En İyisi

GoDaddy Avantaj ve Dezavantajları

Artılar ve eksiler
 • Hem yerleşik hem de isteğe bağlı ekstralar ile birlikte tonlarca özellik sunar
 • Tek bir kontrol panelinden birden çok hizmeti yönetmek kolay
 • Çoğu hosting planında para iade garantisi yok

Barındırma, alan adları, e-posta, pazarlama ve daha fazlasını içeren çok yönlü bir hizmet için GoDaddy’ye bir göz atın. O’orada en gelişmiş barındırma sağlayıcısı değil, ama sizi kollamak için ekstra araçlar bir dizi var.

GoDaddy, hepsini tek bir yerden kolayca yönetebileceğiniz bir dizi seçenek sunar. Bu, özellikle güçlü olmasa da popüler bir seçim olmasını sağlar.

Araştırmamızda, GoDaddy aslında paylaşılan barındırma planlarının özellikleri için en yüksek notları aldı. En ucuz Ekonomi planında, ücretsiz yedeklemelerden, ücretsiz bir alan adından, ilk yıl için ücretsiz bir işletme e-postasından ve daha fazlasından yararlanabilirsiniz..

Tüm bu şık ekstralar nedeniyle, GoDaddy araştırmamızdaki özellikler için yüksek puan aldı.

Ancak, GoDaddy paranın karşılığını almaya geldiğinde saflara düştü. Çoğu barındırma planında (paylaşılan barındırma dahil) para iade garantisi ve oldukça ağır yenileme maliyetleri ile GoDaddy kazandı’t paranın karşılığını en çok al.

cPanel yapmaz’Windows barındırma özelliğini desteklemediğinden, yalnızca Linux barındırma planlarından birine kaydolursanız GoDaddy ile cPanel alırsınız. Genellikle Linux hosting’i öneriyoruz’daha hızlı ve genellikle daha ucuz, Windows daha spesifik ve değil’t çoğu kullanıcı için gerekli.

godaddy cpanel linux hosting paylaştıGoDaddy, kontrol paneli için cPanel kullanır, yani hesabınızı ve web sitenizi yönetmek için güvenilir, gezinmesi kolay bir arayüz garanti edersiniz.

Daha fazla bilgi

 • Bizim okuyun GoDaddy Hosting İncelemesi ne olduğunu bulmak için’mağazada var

7.. HostPapa

Pahalı Yenileme Fiyatları ile Stinging için en iyisi

HostPapa Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • En ucuz planlarda sınırsız bant genişliği
 • Ücretsiz alan adı kaydı mevcut
 • Yüksek yenileme maliyetleri
 • Ücretsiz yedek yok

HostPapa sağlam bir özellik yelpazesine sahiptir ve paylaşılan WordPress barındırma planları için araştırmamızda kişisel bir en iyi puanı almıştır. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi özellik elde edersiniz:

 • Ücretsiz alan adı
 • Yazılım güncellemeleri
 • SSL Güvenliği
 • Sınırsız bant genişliği

Biz düşünüyoruz’dürüst olmak gerekirse en iyisi, bu yüzden HostPapa’nın oldukça pahalı yenileme maliyetlerinin olduğunu bilmelisiniz. Yeni kullanıcılar için cazip satış özelliklerine sahip olsa da, HostPapa’t Yenileme zamanı geldiğinde çok çekici.

Uzun vadeli maliyetlerin farkında olduğunuz sürece, HostPapa mükemmel bir seçim olabilir.

Promosyon fiyatları HostPapa için aylık 3,95 $ ila 12,95 $ arasında değişir.’ın üç paylaşılan WordPress barındırma planı. % 99.97 çalışma süresi, sunulan disk alanı ve kullanıcı dostu bir cPanel ile HostPapa’nın düşünmeye değer artıları var.

hostpapa cpanelHostPapa’s cPanel net, kullanıcı dostu ve yolunuzda gezinmek için basit.

Daha fazla bilgi

 • Bizim okuyun HostPapa İncelemesi olup olmadığını öğrenmek için’senin için doğru

Başka cPanel Hosting Sağlayıcıları Var mı?

cPanel, piyasadaki en yaygın kullanılan kontrol panellerinden biridir, çünkü’s kullanımı çok kolay. Tabii ki, cPanel’i kullanarak listemizdeki yediden daha fazla sağlayıcı olduğu mantıklı – ama bunlar en iyi yedi!

Kendi cPanel sürümlerini kullanan başka sağlayıcılar da var.’araştırdım ve tavsiye edebilirim. Bu sağlayıcılar, biraz farklı bir şey istiyorsanız, ancak aynı kullanıcı dostu gibi.

iPage

Şüphesiz, iPage para için değer söz konusu olduğunda en güçlüdür. Paylaşılan barındırma planında iPage ile ayda 1,99 $ gibi düşük bir fiyata ev sahipliği yapabilirsiniz -’Normal fiyatın% 75’i kapalıdır ve ücretsiz alan adı kaydı içerir!

İPage hakkında bilmeniz gereken en önemli şey,’t cPanel kullanmayın – kendi iPage Kontrol Paneli. Bu özel kontrol panelini kullanmanın amacı, tasarımı cPanel’den daha da basitleştirerek mümkün olduğunca başlangıç ​​dostu hale getirmektir. Bu gösterge paneli ayrıca tüm yönetim araçlarınıza hızlı ve kolay erişim sağlar ve tasarımını iPage’in kendisini yansıtacak şekilde özelleştirebilir.

Genel olarak, iPage sadece işleri basit tutmak istiyorsanız mükemmel olan iyi, bütçe dostu bir barındırma sağlayıcısıdır. Onun “tek beden herkese uyar” paylaşılan barındırma planı, don demektir’Siteniz büyüdükçe maliyetleri artırma konusunda endişelenmeniz gerekmez.

DreamHost

DreamHost, depolama alanı için en iyi barındırma sağlayıcısıdır. CPanel yerine, DreamHost adlı özel bir kontrol paneli vardır. DreamHost Paneli.

DreamHost Panel, cPanel’e benzer şekilde çalışır, böylece ödemelerden ve sunuculardan hesabınıza, erişim desteğine ve daha fazlasına kadar her şeyi yönetmeniz için kontroller verir. Basit menüler, yardımcı bağlantılar ve hızlı düzeltmeler için çok önemli arama çubuğu vardır.

DreamHost, WordPress tarafından önerilen ve onunla birlikte gitmek için etkileyici özelliklere sahip başka bir sağlayıcıdır.

WPEngine

WPEngine, aralarından seçim yapabileceğiniz dört yönetilen WordPress barındırma planıyla WordPress kullanıcılarını hedefliyor.

O’Bu WordPress uzman paketinin birinci sınıf yardım ve destek ile gelmesi şaşırtıcı değil. Sen’Aylık 115 $ ‘a kaydolmanız gerekir 7/24 telefon desteğinin kilidini açmak için büyüme planı veya cesur olun ve danışma katılımına erişmek için Özel plana gidin (ooh).

WPEngine, kullanıcılara mümkün olan en iyi WPEngine deneyimini sunmak için oluşturduğu kendi cPanel sürümünü kullanır. Bu kontrol paneline Kullanıcı Portalı denir, ziyaretçi istatistikleri, depolama ve bant genişliği kullanımı ve alan adı yönetimi gibi tüm önemli özelliklere erişmenizi sağlar.

wpengine kullanıcı portalıWPEngine’s Kullanıcı Portalı, sitenizi yönetmeniz için size temiz ve basit bir arayüz sunar.

cPanel veya Özel Kontrol Paneli – Nasıl Karşılaştırırlar??

Günün sonunda, tüm kontrol panelleri benzer bir iş yapacak – siz’Sitenizin önemli özelliklerini yönetmek için merkezi, hepsi bir arada bir merkeziniz olacaktır.

Farklı sağlayıcılar cPanel’lerini özelleştirirken, genel olarak temeller aynı kalır. Size yardımcı olmak için çevrimiçi olarak standart cPanel kılavuzlarından ve kılavuzlarından faydalanabilirsiniz ve sağlayıcılar arasında geçiş yapmak kolaydır.

Özel kontrol panelleri, sağlayıcıyla dolu daha özel ve özel bir hizmet sunar’size ve sitenize fayda sağlayacak kendi verileri ve tasarımları. Ancak, orada’s risk için daha fazla alan var’t Kullanmanın ne kadar kolay veya zor olabileceğini bilmek ve daha sonra sağlayıcıları değiştirmek daha zor olabilir.

Bazı sağlayıcılar aslında kontrol panelinin bir demosunu sunar, bu da kaydolmadan önce kutularınızı işaretleyip işaretlemediğini görmenin harika bir yoludur.

Daha fazla bilgi

 • Bulut barındırma hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Hakkında okuyun En İyi Bulut Barındırma Sağlayıcıları derinlemesine incelememizde
 • Bizim okuyun iPage İncelemesi Bu bütçe dostu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi edinmek için
 • Daha düşük fiyatlar görmek ister misiniz? İPage’in En Ucuz Web Hosting Sağlayıcıları piyasada
 • WPEngine’nin görünümünü beğendiyseniz’Kontrol panelini okuyun, WPEngine İncelemesi ve bak bakalım’senin için doğru!

En İyi cPanel Hosting Sağlayıcıları – Özet

Bu makale cPanel kullanan en iyi yedi sağlayıcıyı bir araya getirdi ve hatta kendi yollarına giren ancak yine de şiddetle tavsiye edilebilen bazılarını tanıttı.

cPanel, web sitenizi, alan adlarınızı, sunucu ayarlarınızı, e-posta hesaplarınızı ve daha fazlasını tek bir yerden yönetmenizi ve çalıştırmanızı kolaylaştıran bir kontrol panelidir. O’Çoğu barındırma sağlayıcısı tarafından kullanılan popüler, başlangıç ​​dostu bir kontrol paneli.

7 En İyi cPanel Hosting Sağlayıcıları: Özet

 1. Bluehost – En iyi genel barındırma sağlayıcısı.
 2. HostGator – Çalışma süresi için en iyisi.
 3. Hareket halinde – Paylaşılan ve VPS barındırma için en iyisi.
 4. A2 Hosting – Bulut barındırma için en iyisi.
 5. SiteGround – Güvenilirlik için en iyisi.
 6. GoDaddy Barındırma – Ekstra özellikler için en iyisi.
 7. HostPapa – Pahalı yenileme maliyetleri ile sizi batırmak için en iyisi.

Gerisi ne olacak? Bunlar aren’t Sadece en kaliteli sağlayıcılar var – biz’Kendi özel kontrol panellerini kullanan diğerlerini araştırdık ve DreamHost, iPage ve WPEngine, cPanel’e rakip olmak için size bir kontrol paneli getirmek için çok çalıştı.

Genel olarak, biz’d seçmek için en iyi sağlayıcı olarak Bluehost tavsiye etmek zorunda. O’özellikleri, fiyatları ve önyükleme için güvenilir kontrol paneli var. En iyi genel barındırma sağlayıcısının unvanını ve WordPress barındırma tartışmasız şampiyonu olduğunu iddia eden Bluehost’t Rekabete fazla yer bırakmıyor.

Don’t Bu destansı hesaplaşma sonrasında tozun çökmesine izin ver – kazananı seç, cPanel kontrolünü ele geçir ve mutlu barındırma keyfini çıkar!

En İyi cPanel Hosting Sağlayıcıları: SSS

CPanel ücretsiz mi?

Tek başına, cPanel ücretsiz bir ürün değildir – Aylık 15 $. ancak, çoğu barındırma sağlayıcısı barındırma planınıza ücretsiz olarak dahil eder, yani yapmıyorsun’Ekstra ödeme konusunda endişelenmenize gerek yok! Birkaç kişi size bir yıl boyunca ücretsiz olarak verecek, ancak bundan sonra ekstra ücret alacak, bu yüzden her zaman kaydolmadan önce planınızı kontrol ettiğinizden emin olun..

Kontrol panelim özel mi?

Evet! Kontrol panelinize erişmek için oturum açmanız gerekir,’s cPanel veya özel bir. O’kontrol panelinizi güvende tutmak önemlidir, çünkü web siteniz için tüm önemli bilgilere ve ayarlara sahiptir. Sen yapma’Rastgele bir yabancıya girip alanlarınız veya e-postalarınızla uğraşmaya başlamak istemiyorum!

CPanel her türlü hosting ile uyumlu mudur??

cPanel yalnızca Linux barındırma için kullanılabilir, Windows barındırma yerine. Bu gerekir’t Linux en popüler ve en çok önerilen barındırma türü olduğu için çoğu insan için sorun olmaz. O’daha hızlı, daha ucuz ve daha güncel. Ancak, Windows barındırma ihtiyacınız varsa, cPanel yerine Plesk yazılımını kullanabilirsiniz – birçok sağlayıcı her ikisini de sunar, böylece kimse dışarıda bırakılmaz.

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanı size dürüst veriler sağlamayı amaçlamaktadır. o’neden kendi araştırmamızı yapıyor ve doğrudan, kişisel bilgiler elde ediyoruz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map