8 En İyi Paylaşımlı Hosting Hizmetleri: Hangisini Seçmelisiniz?

en iyi paylaşılan barındırma özellikli resimBu makale en iyi paylaşılan barındırma sağlayıcılarının tam bir dökümünü verecektir.


Paylaşılan barındırma, web sitenizi barındırmanın en ucuz yoludur. Bu tür barındırma, sizin ve diğer kullanıcıların ayrı web sitelerinizi çalıştırmak için bir sunucuyu paylaştığını görür. Hepiniz sunucudan biraz yararlanarak maliyetleri düşük ve düşük tutar!

Paylaşılan barındırma olumsuz tarafı kaynaklarınızın sınırıdır. Bunu ortak bir evde yaşamak gibi düşünün – her birinizin kendi odanız var, ama siz’hala bulaşık deterjanı ve tuvalet kağıdı paylaşıyoruz. Ev arkadaşlarınızdan birinde tonlarca insan varsa ve bunları kullanıyorsa, o zaman orada’sana hiçbir şey kalmadı!

Web siteniz için bu,’Başka bir site paylaşılan kaynaklarınızdan çok fazla yer kaplarsa, daha düşük site hızlarına, hatta çökmelere neden olur. Bu durum, diğer site site trafiğinde ani bir artış olursa gerçekleşebilir.

Paylaşılan barındırma, tek sayfalık ve statik siteler için en iyisidir. Blogları veya’çok fazla site etkileşimi gerektirmez (örneğin bir web sayfası yerine telefon üzerinden rezervasyon alan kişiler).

O’ölçeklenebilir bir barındırma seçeneği değil, bu yüzden’büyük resim galerileri gibi yüksek kaliteli içeriğe ihtiyacınız varsa veya çevrimiçi satış yapmanız gerekiyorsa sizin için uygun değildir. Bunun için VPS hosting kullanmanızı öneririz.

Paylaşılan barındırma, çoğu barındırma sağlayıcısı tarafından sunulmaktadır. Ve çok fazla seçenekle, en iyisini seçmeye nasıl karar vereceksiniz? o’geldiğimiz yer.’ve en iyi paylaşılan barındırma sağlayıcıları ortaya çıkarmak için kendi kapsamlı araştırma yaptık.

Siteniz en iyiyi hak ediyor, bu yüzden bu sekiz paylaşılan barındırma sağlayıcısına bir göz atın ve hangisinin sizin için doğru olduğunu öğrenin:

 1. Hareket halinde – En iyi genel paylaşılan barındırma sağlayıcısı.
 2. HostGator – Yardım ve destek için en iyisi.
 3. A2 Hosting – Müşteri hizmetleri için en iyisi.
 4. DreamHost – Fiyat karşılığı değer.
 5. Bluehost – Size ücretsiz ekstralar sağlamak için en iyisi.
 6. iPage – Ucuz fiyat için en iyisi.
 7. SiteGround – Güvenilirlik için en iyisi.
 8. HostPapa – Yüksek yenileme maliyetleri ile sizi batırmak için en iyisi.

Bu makale bu en iyi sağlayıcıların her birini yıkacak ve hangisinin en iyi paylaşılan barındırma ihtiyaçlarınızı karşıladığını ortaya çıkaracaktır. Sen’Her bir sağlayıcının artılarını ve eksilerini ve bunların maliyetini öğreneceksiniz. Biz’Ayrıca diğer bazı dikkate değer sağlayıcıları tanıtmak ve paylaşılan bir barındırma hizmeti seçmek için en iyi ipuçlarını sizinle paylaşmak.

Bu makalenin sonunda siz’derinlemesine uzman araştırmamıza dayanarak, hangi barındırma sağlayıcısının sizin için en iyi olduğunu bileceğim.

Paylaşmak önemsiyor, o yüzden bırak’başlar!

Contents

En İyi Paylaşımlı Hosting Hizmetleri

Yan Yana Paylaşılan Hosting Karşılaştırması

ProviderDisk SpaceUptime% Site SayısıHayır. Ziyaretçi Sayısı / ayFiyat PlanlarıHareket halinde

HostGator

A2 Hosting

DreamHost

Bluehost

iPage

SiteGround

HostPapa

Sınırsız99.972 – Sınırsız360.000$ 6.39
$ 8.49
$ 14.71
Sınırsız

99.99

1 – Sınırsız

240,000$ 2.75
$ 3,95
$ 5.95
Sınırsız99.951 – Sınırsız$ 3,92
$ 4.90
$ 9.31
50GB – Sınırsız99.951 – SınırsızSınırsız$ 2.59
50GB – Sınırsız99.981 – Sınırsız32.000$ 2.75
$ 5.45
$ 5.45
$ 13.95
Sınırsız99.941500.000$ 1.99
10 GB – 30 GB99.981 – Sınırsız10.000 – 100.000$ 3,95
$ 5.95
$ 11.95
100GB – Sınırsız99.972 – Sınırsız$ 3,95
$ 3,95
$ 12.95

Yukarıdaki tabloda, her bir sağlayıcının temel özelliklerini yan yana görebilirsiniz. Gösterilen tüm fiyatlar yeni kullanıcılar için promosyon teklifleri. Barındırma şirketleri neredeyse her zaman yeni müşteriler için bu fırsatları sunar ve’En iyi şekilde yararlanmaya değer fiyatlar!

Unutmayın: promosyon dönemi bittiğinde bu fiyatlar daha yüksek bir oranda yenilenir. Promosyon dönemleri genellikle bir ila üç yıl sürer, ancak sağlayıcılar arasında büyük ölçüde değişir, bu nedenle’her zaman kontrol etmeye değer.

Disk alanı , paylaşılan sunucuda web siteniz için sahip olduğunuz veri depolama miktarıdır. Bu, tüm web sitenizi tutmak için yeterli disk alanına ihtiyacınız olduğu için onu son derece önemli bir özellik haline getirir’içeriği (resimler, dosyalar ve web sayfaları gibi).

uptime bir sunucunun “yukarı” ve çalışıyor. Bu, güvenilir olmayan bir sunucu nedeniyle sitenizin ne sıklıkta çevrimiçi ve erişilebilir olacağını gösterir. % 100 çalışma süresi değil’t gerçekçi, ancak HostGator’% 99,99 oldukça etkileyici.

Site sayısı şaşırtıcı bir şekilde, paylaşılan barındırma planınızda barındırabileceğiniz web sitesi sayısını ifade eder! Çoğu sağlayıcı, en düşük planlarında bir veya iki site sunar, ancak bundan daha fazlasına ihtiyacınız varsa,’sınırsız sitelerin kilidini açmak için yükseltmeniz gerekecek.

Aylık ziyaretçi sayısı paylaşılan barındırma planınızın bir parçası olarak sitenizin kaç ziyaretçiyi işleyebileceğini gösterir. Farklı paylaşılan planların farklı sınırları vardır ve trafiğiniz bu miktarı aşarsa, siteniz yavaşlar – hatta kilitlenir.

# 1: InMotion

En İyi Genel Paylaşımlı Hosting Sağlayıcısı

InMotion Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Mükemmel paylaşılan barındırma özellikleri
 • En iyi paylaşılan genel barındırma sağlayıcısı
 • Çalışma süresi diğer sağlayıcılar kadar yüksek değil
 • Orada daha ucuz fiyatlar var

InMotion piyasadaki en iyi paylaşılan hosting sağlayıcısıdır. Sınırsız disk alanı ve yüksek çalışma süresi puanı, ücretsiz yedeklemeler ve ücretsiz etki alanı ile birlikte, tam bir paylaşılan barındırma paketi sağlar.

InMotion üç paylaşılan barındırma planı sunar: Lansman, Güç ve Profesyonel. Tüm planlar size ücretsiz bir alan, sınırsız disk alanı, bant genişliği ve e-posta sunar. Her üçü de pazarlama araçları, ücretsiz güvenlik paketi ve ücretsiz SSL güvenliği sağlar.

Lansman, aylık 6,39 dolardan en temel olanıdır. 8,49 $ aylık Güç planı InMotion’size en çok satan altı web sitesi ve lansman planının performansını iki katına çıkarıyor. Pro planı aylık 14.71 $ ile en gelişmiş olanıdır ve Lansman planından dört kat daha iyi olan sınırsız web sitesi, profesyonel seviye desteği ve performans sağlar.

inmotion en iyi paylaşılan barındırmaInMotion, tonlarca harika özellik ve bir dizi fiyat ile piyasadaki en iyi genel paylaşılan barındırma hizmetini sunar.

# 2: HostGator

Yardım ve Destek için En İyisi

HostGator Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • % 99,99 gibi son derece yüksek çalışma süresi
 • Mükemmel yardım ve destek özellikleri
 • Ücretsiz yedekleme yok – ek ücrete tabidir
 • Ücretsiz alan adı yok

HostGator, barındırma dünyasında büyük bir isim ve iyi bir nedenden dolayı! O’s piyasadaki en iyi çok yönlü barındırma sağlayıcısı, ve bu yüksek kaliteli hizmet paylaşılan barındırma planlarında gösteriliyor.

Paylaşılan hosting planlarının üçü de, tek tıklamayla kolay kurulum, ölçülmemiş bant genişliği ve ücretsiz SSL sertifikası gibi en üst düzey özellikler sunar. Ekle % 99,99 ile inanılmaz yüksek çalışma süresi puanı, ve bu paylaşılan sağlayıcı sağlam bir seçim gibi görünüyor!

HostGator’s Kuluçka planı ayda en ucuz 2.75 $, size temel araçlar ve tek bir etki alanı verir. Bebek planı bir sonraki seviyeye çıkarak ayda 3,95 dolara mal oluyor ve sınırsız alanın kilidini açıyor. En gelişmiş plan aylık 5,95 $ iş planı – bu size ücretsiz özel IP ve ücretsiz arama motoru optimizasyonu (SEO) araçları gibi daha teknik özellikler sağlar.

hostgator paylaşılan barındırma planlarıHostGator çok çeşitli paylaşılan barındırma özellikleri sunar. Kolaylığa ve satın alınabilirliğe odaklanması onu çekici bir seçim haline getirir!

# 3: A2 Hosting

Müşteri Hizmetleri İçin En İyisi

A2 Hosting Avantaj ve Dezavantajları

Artılar ve eksiler
 • En iyi müşteri hizmetleri
 • Her zaman para iade garantisi sunar
 • Ücretsiz alan adı yok
 • Ücretsiz yedeklemeler yalnızca Turbo plana dahildir

A2, kaliteli barındırma özelliklerinin yanında paranızın karşılığını veren sağlam bir paylaşılan barındırma sağlayıcısıdır. Sınırsız disk alanı ve ücretsiz site transferi, bu sağlayıcıyı en iyi seçenek haline getiren ekstralardan sadece ikisi.

Sen’ayrıca alacağım inanılmaz müşteri hizmetleri – eğer varsa’Sunucunuzla ilgili bir sorun olduğunda, A2 Hosting size bir an önce bilgi verecektir,’ne olduğunu anlamaya çalışırken karanlıkta kalmayın’yanlış gitti.

A2 hosting hız, güvenilirlik ve destek ile gurur duymaktadır ve bu değerler üç fiyat planına yansımaktadır. Lite planı maliyetleri Aylık 3,92 ABD doları, ve bir web sitesi, bir veritabanı, sınırsız depolama ve aktarma, ücretsiz SSL güvenliği ve ücretsiz SSD depolama alanı sağlar. Aylık 4,90 $ Swift planı tüm bunların yanı sıra sınırsız web siteleri ve veritabanları sunar.

Turbo plan en yüksek ve maliyetlerdir Aylık 9,31 ABD doları. Bu, A2 Site Hızlandırıcısı ve Turbo Sunucu da dahil olmak üzere hız için araçlar sağlar; bu da sayfa yükleme hızlarını 20 kata kadar hızlandırabilir.

a2 barındırma paylaşılan planlarıA2 Hosting, paylaşılan barındırma planlarında hız, destek ve güvenilirlik sunarak web siteniz için sağlam bir seçimdir.

# 4: Rüya Hayaleti

Paranın En İyi Değeri

DreamHost Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Piyasadaki en iyi fiyat / performans oranı
 • Küçük WordPress siteleri için ideal
 • Kötü yardım ve destek
 • % 99,95 ile düşük çalışma süresi

DreamHost, paylaşılan bir dizi barındırma özelliği sunar ve barındırma sağlayıcılarından biridir WordPress tarafından önerilen.

O’yardım ve destek ya da çalışma süresi bakımından en güçlü değil, 97 günlük para iade garantisi ve çok uygun fiyatlarla,’t DreamHost ile tartışmak’paranın değeri.

Paylaşılan Başlangıç ​​planı maliyetleri Aylık 2,59 ABD doları. Size bir web sitesi, ücretsiz bir alan, sınırsız trafik, hızlı SSD depolama alanı ve ücretsiz bir SSL sertifikası verir. WordPress önceden yüklenmiş olarak gelir ve zamandan ve emekten tasarruf sağlar.

Paylaşılan Sınırsız planı bir yükseltme maliyetidir Aylık 7,95 USD. Bu, Başlangıç ​​planındaki her şeyle birlikte gelir ve alan adınıza uyarlanmış sınırsız web sitesinin ve sınırsız e-postanın kilidini açar.

Bu fiyatlar için elde ettiğiniz özellikler, DreamHost’un çekici unvanını kazandığı anlamına gelir. ‘para için en iyi değeri olan sağlayıcı’. DreamHost ayrıca WordPress tarafından önerilir ve kurulum öncesi dahil, bu paylaşılan planlar WordPress siteleri için bile uygundur.

dreamhost hosting paylaştıDreamHost, paranızın karşılığını veren WordPress tarafından önerilen bir barındırma sağlayıcısıdır

# 5: Mavi Ev Sahibi

Size Ücretsiz Ekstralar Sağlamak İçin En İyisi

Bluehost Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • Planlara birçok ücretsiz ekstra dahil
 • WordPress tarafından önerilen bir numaralı sağlayıcı
 • doesn’t Parayla rakipleriyle aynı değeri sunma
 • SSL güvenliği yalnızca Pro planında ücretsizdir

Bluehost, alan adı gizliliği gibi birçok kullanışlı ekstra sunar, ancak rakiplerine kıyasla daha iyi para için değer sunabilir. Yine de’Paylaşılan barındırma özellikleri açısından InMotion ile oradadır ve HostGator’da’99.98% çalışma süresi puanı ile topuklu ayakkabı.

İle geliyor tonlarca ekstra, düzenli otomatik yedeklemeler, alan adı yöneticisi, spam uzmanı ve performansı artıran içerik dağıtım ağı CloudFlare dahil.

Temel plan kendisi için konuşur. İçin Aylık 2,95 ABD doları, bir web sitesi, 50 GB SSD depolama alanı, ölçülmemiş bant genişliği ve SSL güvenliği gibi temel bir siteyi desteklemek için tüm paylaşılan barındırma özelliklerini edinirsiniz.

at Aylık 5,95 ABD doları, Artı planı sadece 3 $ daha fazla, ancak sınırlarınızı büyük ölçüde artırıyor. Sınırsız sayıda sitenin ve ölçülmemiş depolama alanının yanı sıra sınırsız park edilmiş ve alt alan adının, 200 $ pazarlama tekliflerinin ve bir spam uzmanının kilidini açarsınız.

Bluehost Choice Plus planını önerir. Bu, promosyon fiyatlandırması ile 5,95 ABD dolarıdır, bu yüzden ekstra ödeme yapmadan, her şey Plus planından, alan gizliliği ve CodeGuard Temel site yedeklemelerinin ek bonusu ile elde edilir..

Profesyonel plan maliyetleri Aylık 13,95 USD, ve sitenizin bir desteğe ihtiyacı varsa mükemmel bir seçimdir. Size diğer üç plandan daha fazla güç verir, yüksek performanslı bir sunucu da dahil olmak üzere gelişmiş özelliklerle birlikte gelir.

Bluehost ayrıca WordPress tarafından önerilen bir numaralı barındırma sağlayıcısıdır, eğer öyleyse’küçük bir WordPress siteniz var, bu sizin için paylaşılan barındırma hizmeti olabilir.

bluehost paylaşılan barındırma planlarıBluehost, bir dizi yerleşik özellik ve isteğe bağlı ekstralarla birlikte gelen dört paylaşılan barındırma planına sahiptir.

# 6: iPage

Ucuz Fiyatlandırma İçin En İyisi

iPage Avantaj ve Dezavantajları

Artılar ve eksiler
 • En ucuz paylaşılan barındırma planı
 • Sunulan iyi özellikler
 • Site hızı açısından performans eksikliği
 • Test edilen tüm sağlayıcılardan en düşük çalışma süresi puanı

iPage bir bütçe dostu barındırma hizmeti sunan bir ‘tek beden herkese uyar’ tarihinde paylaşılan barındırma planı Aylık 1,99 ABD doları.

iPage yalnızca bu paylaşılan barındırma planını sunuyor, ancak orada’inkar etmek yok’s cazip ucuz bir fiyat! Ayda yalnızca 1,99 ABD doları karşılığında, bir yıl boyunca ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL sertifikası, sınırsız disk alanı, sınırsız e-posta hesabı ve sınırsız alan adı da dahil olmak üzere iyi bir özellik yelpazesine sahip olursunuz. Daha da iyisi, iPage tüm planlarında 500 doların üzerinde ekstra özelliklere sahip.

Bu kesinlikle harika bir teklif gibi geliyor, ama nakit olarak ne tasarruf ederseniz, hızlı bir şekilde ödeme yaparsınız. iPage yapmadı’t Testte çoraplarımızı havaya uçurmak; bunun yerine, onları oldukça yavaş bir şekilde yuvarladı.

Yalnızca bir web sitesi dahil, ücretsiz yedekleme yok ve% 99,94’te sekizin en düşük çalışma süresi ile iPage’nin neden’güreşmek ‘para için en iyi değer’ ucuz fiyatlarına rağmen DreamHost unvanı.

ipage en iyi paylaşılan barındırma

# 7: SiteGround

Güvenilirlik İçin En İyisi

SiteGround Avantaj ve Dezavantajları

Artılar ve eksiler
 • Güvenilir barındırma
 • Paylaşılan tüm planlarda ücretsiz yedeklemeler
 • Ücretsiz alan adı yok
 • Sınırlı disk alanı

SiteGround, hem kişisel hem de küçük işletme siteleri için çekici bir seçenek haline getirerek hızlı ve güvenli paylaşılan barındırma vaat ediyor. SiteGround, iyi paylaşılan barındırma özellikleri, mükemmel yardım ve destek seçenekleri ve% 99,98 çalışma süresi sağlar.

Ancak, disk alanı ve para için değer söz konusu olduğunda rakiplerinin gerisinde kalıyor. kullanılabilir maksimum disk alanı 30 GB – bunu sınırsız disk alanı sunan diğer sağlayıcılarla karşılaştırın ve SiteGround,.

SiteGround var üç paylaşılan barındırma planı: StartUp, GrowBig ve GoGeek. Tüm planlar SiteGround ile birlikte gelir’s ‘gerekli’ şunları içerir:

 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu
 • Ücretsiz SSL Güvenliği
 • Ücretsiz günlük yedeklemeler
 • Ücretsiz e-posta hesapları

Başlangıç ​​ücreti aylık 3,95 ABD dolarıdır ve tüm bu temel özelliklerin yanı sıra bir web sitesi, 10 GB disk alanı ve 10.000 aylık ziyaret kapasitesi sunar.

GrowBig, aylık 5.95 dolar, bu teklifi sınırsız web sitesine ve 20 GB disk alanına yükseltir. Ayrıca ekler ‘ödül’ ücretsiz yedekleme gibi özellikler geri yüklenir ve sitenize aylık 25.000 ziyaret yapılmasına olanak tanır.

$ 11.95 aylık GoGeek planı size 30GB disk alanı sağlar. Birleştirir ‘geeky’ PCI uyumlu sunucular gibi özellikler, daha düşük planlarda bulunan temel ve premium özellikler. Bu, GoGeek planına aylık 100.000 ziyaretçiyi destekleme gücü verir.

Bu güvenilir ve saygın bir paylaşımlı barındırma hizmetidir ve WordPress tarafından önerilen üçüncü sağlayıcıdır. ancak, SiteGround, büyük miktarda disk alanına ihtiyaç duyanlar için uygun değildir.

siteground paylaşılan barındırma planlarıSiteGround, kişisel ve temel iş siteleri için uygun, güvenilir ve güvenli paylaşılan barındırma sağlar.

# 8: HostPapa

Yüksek Yenileme Maliyetleri ile Stinging için En İyisi

HostPapa Artıları ve Eksileri

Artılar ve eksiler
 • İyi paylaşılan barındırma özellikleri
 • En ucuz planda ücretsiz SSL ve sınırsız bant genişliği
 • Yüksek yenileme maliyetleri
 • Ücretsiz yedek yok

HostPapa oldukça ortalama paylaşılan barındırma hizmetleri sunmaktadır. Testlerimizde,’t Herhangi bir alanda parlıyor, oldukça standart çıkıyor 5 üzerinden 3,5 yıldız.

Öyle değil’t Ücretsiz yedeklemeler sunar ve yardım ve destek seçeneklerinde biraz eksiktir. % 99,97 çalışma süresi ve orta sınıf promosyon fiyat planları, barındırma planınız için özellikle güçlü değilse, güvenli bir seçimdir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç paylaşılan barındırma planı vardır: Başlangıç, İşletme ve İşletme Pro.

Başlangıç ​​planı aylık 3,95 ABD dolarıdır ve ücretsiz SSL güvenliği ve ücretsiz web sitesi transferi, ayrıca iki web sitesi, ücretsiz alan kaydı, 100 GB disk alanı ve sınırsız bant genişliği gibi tüm temel özelliklerle birlikte gelir.

İş planı ayrıca aylık 3,95 ABD dolarıdır terim için. Başlangıç ​​planından daha yüksek bir maliyetle yenilenecek, ancak paranız için ekstra patlama elde edeceksiniz! Başlangıç ​​planında her şeyin yanı sıra sınırsız web siteleri, sınırsız disk alanı ve sınırsız e-posta hesapları gibi gelişmiş özellikler bulunur.

Business Pro planı aylık 12,95 ABD dolarıdır, İş planından her şeyi sağlar ve gelişmiş performans ve güvenlik vaat eder. Daha hızlı sunucular ve sunucu başına daha az hesap gibi ek performans geliştirmeleri ve premium Wildcard SSL ve etki alanı gizliliği gibi güvenlik geliştirmeleri ile birlikte gelir.

O’Bu HostPapa bahsetmeye değer’s yenileme fiyatlarının kuyruğunda bir acı olabilir. Planınıza bağlı olarak,’sonunda ödeme yapacağım Aylık 7,99 ABD doları, 12,99 ABD doları veya aylık 19,99 ABD doları promosyon süreniz dolduğunda. Bu fiyatlar HostPapa’dan çok daha yüksek’s rakipler.

hostpapa paylaşılan hosting planlarıHostPapa, temel web siteniz için güvenli ve standart bir seçenek haline getiren iyi bir paylaşılan barındırma özelliklerine sahiptir.

Paylaşılan Hosting Fiyatlandırma Karşılaştırması

Aşağıdaki grafikte en iyi paylaşılan barındırma sağlayıcılarının en düşük fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Her ne kadar HostGator etkileyici performansı çok düşük fiyatlarla birleştirse de DreamHost para için en iyi değeri sunar. InMotion genel olarak en iyi paylaşılan barındırma sağlayıcısıdır ve’s en pahalı, o’sizin için ne ödeme olsun açık!

paylaşılan hosting başlangıç ​​fiyatlarıPaylaşılan barındırma en ucuz barındırma türüdür – en iyi sağlayıcıların başlangıç ​​fiyatlarını karşılaştırarak paranızın karşılığını alın.

Başka Paylaşılan Barındırma Hizmetleri Var Mı?

Tabii ki, biz’yukarıda listelendi’t orada sadece paylaşılan barındırma hizmetleri – ama en iyisi onlar. Test ettiğimiz diğer hosting sağlayıcıları’araştırmalarımızda bu kadar başarılı değil.

Ancak, bazı sağlayıcılar’Bu listeyi tam olarak yapamıyorum, ama yine de bir sözü hak ediyor.

1&1 IONOS

Bunlardan ilki 1&1 Araştırmamızda HostPapa’nın hemen arkasına gelen IONOS. Bu sağlayıcı, etki alanları ve e-posta olanakları gibi barındırma dışında bir dizi ürün isteyenler için en iyisidir. Para için değer geldiğinde yüksek puan aldı, ancak paylaşılan barındırma özelliklerinde düştü.

GoDaddy Barındırma

Beğen 1&1 IONOS, GoDaddy ev sahipliği yapmanın yanı sıra tonlarca da sunuyor. Ama aksine 1&1 IONOS, GoDaddy Hosting özellikler söz konusu olduğunda kesinlikle ezdi. Örneğin, ilk yılınız için ücretsiz yedeklemeler ve ücretsiz bir iş e-postası sunar ve web sitenize sınırsız sayıda ziyaretçiye izin verir. Ancak,’tek sağlayıcı s’Para iade garantisi vermedi ve’t Bazı rakipleri kadar yardım ve destekte güçlü.

WPEngine

Eğer o’sana yardım ve destek’sonra, son onurlu sözümüz bir göz atmaya değer. WPEngine, özellikleri ve çalışma süresi için ortalama puanlarla ortaya çıktı, ancak etkileyici yardım ve destek seçenekleri ile parladı. Tonlarca destek istiyorsanız, WPEngine sizin için barındırma sağlayıcısıdır!

Paylaşımlı Hosting Hizmetini Nasıl Seçersiniz?

Listemizdeki barındırma hizmetlerinden hiçbiri hemen size atlamazsa, nasıl olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.’seçmek istedim. O’Burnunuzun önünde sallanan tüm ücretsiz özelliklerden etkilenmek kolaydır.

Seçiminiz tamamen özel gereksinimlerinize bağlı olacaktır, ancak işte paylaşılan bir barındırma sağlayıcısında aramak için en önemli üç şeyimiz:

 • uptime – o’şimdiye kadar çok şey ortaya çıktı ve iyi bir nedenle! Çalışma süresi yüksek olan bir barındırma hizmeti istiyorsunuz. Web siteniz kazandı’t Sunucu her zaman kapalı olduğunda gelişir. Sen yapma’Bir başyapıt boyayın, karanlık bir odada kilitleyin ve neden kimsenin onu satın almadığını merak edin!
 • Fiyat / fayda oranı – ne kadar ödüyorsunuz ve paranız için ne kadar alacaksınız? Alışveriş yapın ve farklı sağlayıcıları karşılaştırın – piyasadaki en iyi fiyat / performans oranına sahip olduğu için DreamHost’a bakarak başlayın. Maliyetleri düşük tutmak istiyorsanız iPage’e göz atın’s planları – onlar’re en ucuz fiyatlar etrafında!
 • Disk alanı ve bant genişliği – disk alanı web sunucunuzda ne kadar veri saklayabileceğiniz, bant genişliği ise sunucunuz ve web siteniz arasında ne kadar veri aktarılabileceğidir. Bunlardan ne kadarına ihtiyacınız olacak, web sitenizin ne kadar büyük olduğuna bağlı olacaktır (sen’Çok fazla içerik için daha fazla disk alanına ihtiyacınız olacak) ve sitenizin ne kadar trafik aldığını (sen’daha fazla trafikle başa çıkmak için daha fazla bant genişliğine ihtiyacınız olacak).

Çalışma zamanı, paranızın karşılığı, disk alanı ve bant genişliği, sitenizin amacı veya teknik yeteneğiniz ne olursa olsun önemlidir.

Yardım ve Destek her zaman içine bakmaya değer, ama daha öznel – yerinde yardım seçenekleri olduğundan emin olun’işler ters giderse, mutlu ve kendinden emin ol.

WordPress web sitesine sahip olanlar için sağlayıcıya baktığınızdan emin olun.’s WordPress entegrasyonu. Bluehost, DreamHost ve SiteGround, WordPress kullanıcıları için en iyi üç paylaşılan barındırma hizmetidir.

Eğer sen’ücretsiz eklentilerin kafa karıştırıcı miktarını bulmak, sizin için en önemli faktörlere kadar daraltmak. Dikkat edilmesi gereken üç önemli nokta ücretsiz alan adları, ücretsiz yedeklemeler ve para iade garantileridir.

En İyi Paylaşımlı Barındırma Hizmetleri: Özet

Bu makale, piyasadaki en iyi sekiz paylaşılan barındırma hizmetine daldı. Biz’barındırma temellerini ele aldık, her paylaşılan barındırma sağlayıcısının artılarını, eksilerini ve fiyatlarını keşfettik ve sizin için en iyisini nasıl seçeceğimize dair en iyi ipuçlarımızı aktardık.

8 En İyi Paylaşılan Hosting Sağlayıcısı: Recap

En iyi paylaşılan barındırma sağlayıcıları:

 • Hareket halinde – En iyi genel paylaşılan barındırma sağlayıcısı.
 • HostGator – Yardım ve destek için en iyisi.
 • A2 Hosting – Müşteri hizmetleri için en iyisi.
 • DreamHost – Fiyat karşılığı değer.
 • Bluehost – Size ücretsiz ekstralar sağlamak için en iyisi.
 • iPage – Ucuz fiyat için en iyisi.
 • SiteGround – Güvenilirlik için en iyisi.
 • HostPapa – Yüksek yenileme maliyetleri ile sizi batırmak için en iyisi.

Tabii ki, diğer sağlayıcıları vardır 1&1 IONOS ve GoDaddy Hosting, ama yapmadılar’t Bu ilk sekiz listeyi yapmak için testlerimizde tam olarak eşleşiyor.

Çalışma süresi, para için değer, disk alanı ve bant genişliği gibi temel özelliklerin yanı sıra destek seçenekleri veya ücretsiz alan adı gibi özel ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış özelliklere dikkat etmeyi unutmayın..

Paylaşılan planınız hazır ve sanal ev arkadaşlarınız bekliyor – bu nedenle kaydolun ve bugün hosting alın!

En İyi Paylaşımlı Barındırma Hizmetleri: SSS

Hangi paylaşılan barındırma sağlayıcısı bir WordPress sitesini barındırmak için en iyisidir?

Bluehost, WordPress’in kendisi tarafından önerilen en iyi sağlayıcıdır, ancak özellikle paylaşılan barındırma için DreamHost’u öneriyoruz. O’WordPress tarafından da önerilir ve paylaşılan testlerimizde daha iyi performans gösterir.

Diğer barındırma türleri üzerinden paylaşılan barındırma önerir misiniz??

Dürüst cevap – pek değil! Çoğu web sitesi, paylaşılan barındırmadan daha ölçeklenebilir özelliklere sahip VPS barındırma gerektirir. Ama öyle değil’t paylaşılan hosting isn demek’t Sizin için doğru – temel bir blogunuz veya tek sayfalık bir web siteniz varsa, mükemmel bir seçim olabilir! En iyi VPS Hosting Sağlayıcıları incelememizde en iyi sağlayıcıları görebilirsiniz.

Eğer sen’paylaşılan veya VPS hosting ihtiyacınız olup olmadığından emin değilseniz, Paylaşılan Hosting vs VPS Hosting Karşılaştırmasına bir göz atın.

Hangisi daha iyi: Linux veya Windows barındırma?

Kesinlikle Linux kullanıcılarına hosting öneriyoruz – it’çok daha hızlı ve genellikle daha ucuz! Kazandın’t Bu tür bir barındırma sistemi için çok özel ihtiyaçlarınız yoksa Windows barındırma düşünmelisiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me